Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   15 kolejka, Wisła Kraków - Podbeskidzie Bielsko-Biała, 22 październik 2022, 17:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10819)

wolfy 22.10.2022 20:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1593604)
Może i dobrze, że Moltenis dostał czerwoną kartkę?
Inaczej Sobol nie zmieniłby ustawienia i taktyki

Na konferencji Sobolewski powiedział że może zagrać trójką w następnym meczu, da Jarocha na stoper a Szot będzie na wahadle...
Jprdl :shock:

adam_09 22.10.2022 20:21

A jak Szot wg Was ? Dziś dał dość dobrą zmianę moim zdaniem.

Książę Palownik 22.10.2022 20:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez adam_09 (Post 1593613)
A jak Szot wg Was ? Dziś dał dość dobrą zmianę moim zdaniem.

Drugi jego najlepszy mecz po tym, jak zagrał w Derbach za Hyballi (1:1). Co oczywiście nie oznacza, że był jakimś orłem. Po prostu w morzu padaki jaką on prezentuje, to nawet przyzwoity występ robi wrażenie.

Armin 22.10.2022 20:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1593606)
Brzęczek tyle ich nauczył, że 4 obrońców nikogo nie kryje, a trzech atakujących stoi niekrytych. Patałach bez pojęcia i tyle...

W drugiej połowie pierwszy raz od dawna zagraliśmy z zębem i ambicją to szybko zaprocentuje.

Najlepszy Hugi, zaraz po nim Talar, Broda bez zarzutu choć przy drugiej mógł mieć więcej szczęścia.

Jak będziemy tak grać jak w drugiej połowie to awans pewny...

Awans pewny? O czym ty chłopie gadasz. Zobacz na tabele. Brak wygranej od sierpnia. Dobra rada: piłeś nie pisz.

Książę Palownik 22.10.2022 20:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1593612)
Na konferencji Sobolewski powiedział że może zagrać trójką w następnym meczu, da Jarocha na stoper a Szot będzie na wahadle...
Jprdl :shock:

Oby to była zmyłka na uśpienie czujności rywala.

Swoją drogą to zabawne: takiego Jarocha raz da na wahadło, raz na stopera (albo na odwrót). Przecież, do licha, to są pozycje wymagające całkiem odrębnej charakterystyki. Jak może trener w piłkarzu upatrywać wahadłowego-albo-stopera?

Arkadiusz.Czerepach 22.10.2022 20:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez adam_09 (Post 1593613)
A jak Szot wg Was ? Dziś dał dość dobrą zmianę moim zdaniem.

popatrz sobie na powtórke ostatniej bramki dla PBB


ja juz nie pamietam kiedy wygladalismy tak zle na tle rywala , wynik fałszuje obraz gry , chyba cały pech z poprzedniego sezonu teraz nam wrócił jako fart , bo zasługiwalismy na 0:5

FraMat 22.10.2022 20:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1593612)
Na konferencji Sobolewski powiedział że może zagrać trójką w następnym meczu, da Jarocha na stoper a Szot będzie na wahadle...
Jprdl :shock:

Powiedział też chyba, że zobaczymy najpierw jak Zagłębie atakuje, a potem pomyślimy.

wolfy 22.10.2022 21:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Książę Palownik (Post 1593616)
Oby to była zmyłka na uśpienie czujności rywala.

Swoją drogą to zabawne: takiego Jarocha raz da na wahadło, raz na stopera (albo na odwrót). Przecież, do licha, to są pozycje wymagające całkiem odrębnej charakterystyki. Jak może trener w piłkarzu upatrywać wahadłowego-albo-stopera?

To właśnie pokazuje niedorzeczność takiej pseudoelastyczności taktycznej. Są zawodnicy którzy odnajdą się w obu ustawieniach, ale to wymaga odpowiedniej motoryki, techniki i inteligencji. Umówmy się - tacy zawodnicy nie grają w pierwszej lidze.

Co do Dudy - ja nie twierdzę że nic z niego nie będzie, twierdzę że trener musi go utemperować i wdrożyć w rygor taktyczny. Nie umie rozgrywać, nie umie dośrodkowywać i kiwać się - to niech tego nie robi. Aż się nauczy. Nie chcę żeby się uczył kosztem punktów - to nie CLJ.

Duda może grać tylko jeśli kto inny będzie tym ofensywnym.

P.S. Paradoksalnie czerwona Moltenisa okazała się błogosławieństwem. Inaczej pewnie Sobolewski brnąlby w poroniony pomysł gry trójką z tyłu do 60 minuty, aż byłoby pozamiatane. Mam nadzieję że Francuz dostanie minimum trzy mecze kary - aktualnie jest tragiczny.

ciacho 22.10.2022 22:26

Obejrzałem sobie jeszcze raz mecz na podglądzie. To co my wyprawiamy w obronie to jest jakaś totalna katastrofa. Kogo kryli nas obrońcy przy 3 bramce PBB?

Drozd 22.10.2022 22:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Armin (Post 1593615)
Awans pewny? O czym ty chłopie gadasz. Zobacz na tabele. Brak wygranej od sierpnia. Dobra rada: piłeś nie pisz.

Wystarczy że wygramy kilka meczów i wszystko się zmieni. A grając jak w drugiej połowie wygramy. Z Sobolem mieliśmy ŁKS, Nieciecze i Podbeskidzie czyli teoretycznie najlepiej poukładane drużyny w lidze. Chłopaki pokazały że jak potrenują i powalczą to spokojnie można awansować i to bezpośrednio a nie po barażach. Brzęczek rozpieprzył wszystko, teraz zaczynamy się zbierać do kupy. Jest jeszcze czas...


Cytat:

Pierwotnie napisane przez ciacho (Post 1593621)
Obejrzałem sobie jeszcze raz mecz na podglądzie. To co my wyprawiamy w obronie to jest jakaś totalna katastrofa. Kogo kryli nas obrońcy przy 3 bramce PBB?

Nikogo, ale trzymali linię na 7 metrze przed bramką, tego przez pół roku uczył ich Brzęczek. Nic innego nie potrafią...

Jagul 22.10.2022 22:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1593622)
Wystarczy że wygramy kilka meczów i wszystko się zmieni. A grając jak w drugiej połowie wygramy. Z Sobolem mieliśmy ŁKS, Nieciecze i Podbeskidzie czyli teoretycznie najlepiej poukładane drużyny w lidze. Chłopaki pokazały że jak potrenują i powalczą to spokojnie można awansować i to bezpośrednio a nie po barażach. Brzęczek rozpieprzył wszystko, teraz zaczynamy się zbierać do kupy. Jest jeszcze czas...

Na początek wygrajmy chociaż jeden mecz. Bo reszta to bajkopisarstwo.
To samo było w tamtym sezonie za Brzęczka, że wygramy w końcu ten jeden mecz i na pewno się utrzymamy. A teraz kopiemy się po czole w 1 lidze.

Drozd 22.10.2022 22:46

Nie to samo. Bo Brzęczek to była .... i tym swoim cipostwem zarażał innych. Teraz mamy za trenera faceta z jajami i z wiarą. Druga połowa jest dowodem czego brakowało i czego dalej brakuje, bo przez pół roku marnowaliśmy czas.

Elendil 22.10.2022 22:47

Cytat:

Dzisiaj fenomenalny mecz Hugiego. Dotąd nic nie pokazywał, ale dziś był siłą napędową.
Jurek, to ty? ::D

Taa, Hugi nic nie pokazywał... może przez to, że Brzęczek go przez 10 kolejek wywalał na trybuny? Jak już zaczął wchodzić, to zawsze był (przynajmniej z graczy ofensywnych) jednym z najlepszych na boisku. W zasadzie w tej drużynie wydaje mi się że tylko Izraelczyk ma taką mądrość boiskową, gdzie każde jego zagranie ma sens, a nie podaje na pałę albo do najbliższego. Pewnie też dlatego Brzęczek tak go nie znosił - bo go nie rozumiał.

Ciężko określić, co się odwaliło w pierwszej połowie. Można wskazać jednego czy drugiego, ale ogólnie całościowo wyglądaliśmy jak banda juniorów. Tym bardziej szokujące, że po stracie jednego zawodnika strzeliliśmy 3 bramki. Najmniej szokujące w całym meczu jest to, że znów straciliśmy przewagę. Który to już raz w tej rundzie? ósmy?

No i na deser Żyro dostał piłkę meczową tylko po to, żeby czekać na nią pół dnia i obrońca (ostatni!) mógł go wyprzedzić.

Arkadiusz.Czerepach 22.10.2022 22:51

najwieksza zaslugą hugiego to było że nie zaspał jak obrońca gości odstawił klasycznego sadloka

Jagul 22.10.2022 23:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1593624)
Nie to samo. Bo Brzęczek to była .... i tym swoim cipostwem zarażał innych. Teraz mamy za trenera faceta z jajami i z wiarą. Druga połowa jest dowodem czego brakowało i czego dalej brakuje, bo przez pół roku marnowaliśmy czas.

Świetnie. To kiedy pierwsza wygrana?

Elendil 22.10.2022 23:27

https://i.imgur.com/agmhunn.png

To ustawienie... 4 piłkarzy PBB przed bramką, żaden nie jest kryty przez 4 Wiślaków, którzy czekają 5 metrów przed Brodą jak na zbawienie.

Dopóki nie zrozumiemy, że tutaj nikt nam magicznie piłki nie odda, tylko trzeba o nią walczyć w bezpośrednim starciu, dopóty będziemy takie bramki nagminnie tracić. Brzęczek nie potrafił tego ogarnąć, zobaczymy, czy Sobol kiedyś zdoła...

Drozd 22.10.2022 23:50

Tak właśnie wygląda obrona po pół roku z Brzęczkiem. Teraz trzeba ich tego debilizmu oduczyć, a to zawsze jest trudniejsze...

Karherop 23.10.2022 00:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Książę Palownik (Post 1593616)
Oby to była zmyłka na uśpienie czujności rywala.

Swoją drogą to zabawne: takiego Jarocha raz da na wahadło, raz na stopera (albo na odwrót). Przecież, do licha, to są pozycje wymagające całkiem odrębnej charakterystyki. Jak może trener w piłkarzu upatrywać wahadłowego-albo-stopera?

Z Bereszynskim w reprezentacji robią dokładnie tak samo, więc chyba nie jest to całkowicie nowa praktyka.

Co do meczu.. za dużo się mówi o emocjach, za mało o grze, choć Sobol słusznie wspomniał na pomeczowej konferencji że remisami daleko nie zajedziemy.

Jak się nie ogarniemy w ostatnich 3 meczach (7-9 pkt) to nawet baraże na wiosnę to będzie mission impossible.

grosz 23.10.2022 06:37

Na ostatnie 3 mecze realnym celem powinno być 5 punktów, to pozwoli nam na bycie w zasięgu barażów. W zimie trzeba myśleć o 2 dobrych obrońcach, i pomocnikach, którzy poukładali by grę w obronie i na wiosnę może coś z tego będzie.
Ale bardziej skłaniam się ku temu że jednak od,uszły rok zostaniemy w 1 lidze, nie zasługujemy teraz na ekstraklasę z taką gra, trzeba duzo rzeczy poukladac

El'kabat 23.10.2022 08:34

Myśleć o 2 dobrych obrońcach, pomocnikach itp itd... za co?


Póki co to mamy zarżnięty budżet, sporo graczy przepłaconych z kominami płacowymi.

Więc kupowanie kogokolwiek w zimie, przy braku awansu ( a jest to jak najbardziej jedna z możliwości i trzeba się z tym pogodzić po prostu), skończy się gorzej niż parcie na LM za Cupiała. Tylko nie w LM, a zaraz w 1 czy 2 lidze.


Trzeba robić swoje, starać się i bić o baraże - ale na pewno nie zarzynać w zimie jeszcze bardziej klubu.
W przerwie zimowej do TOP3 będziemy mieć pewnie +10pkt straty - ważne, żeby nam baraże nie odjechały za mocno.

ciacho 23.10.2022 08:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1593624)
Nie to samo. Bo Brzęczek to była .... i tym swoim cipostwem zarażał innych. Teraz mamy za trenera faceta z jajami i z wiarą. Druga połowa jest dowodem czego brakowało i czego dalej brakuje, bo przez pół roku marnowaliśmy czas.

Z jednej stron może i tak. Tylko w takim razie wytłumacz 1 połowę. Przecież takiego gwałtu piłkarsko to dawno nam nikt nie rozbił.

Arkadiusz.Czerepach 23.10.2022 09:16

Drozd to człowiek który szuka prostych rozwiązań

JB był chujowy , więc go zmieniamy i już jest niechujowo ergo - dobrze


to zbytnie uproszczenie

TSWojtas 23.10.2022 09:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez El'kabat (Post 1593632)
Myśleć o 2 dobrych obrońcach, pomocnikach itp itd... za co?


Póki co to mamy zarżnięty budżet, sporo graczy przepłaconych z kominami płacowymi.

Więc kupowanie kogokolwiek w zimie, przy braku awansu ( a jest to jak najbardziej jedna z możliwości i trzeba się z tym pogodzić po prostu), skończy się gorzej niż parcie na LM za Cupiała. Tylko nie w LM, a zaraz w 1 czy 2 lidze.


Trzeba robić swoje, starać się i bić o baraże - ale na pewno nie zarzynać w zimie jeszcze bardziej klubu.
W przerwie zimowej do TOP3 będziemy mieć pewnie +10pkt straty - ważne, żeby nam baraże nie odjechały za mocno.

Jak nie awansujemy w tym sezonie a nie pojawi się bogaty właściciel to żegnamy Coleya , Hugiego , Fernandeza - (pasuje chyba z nim przedłużyć kontrakt teraz żeby coś zarobić) , Rodado i Biegańskiegp czyli pół zespołu

Drozd 23.10.2022 09:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ciacho (Post 1593633)
Z jednej stron może i tak. Tylko w takim razie wytłumacz 1 połowę. Przecież takiego gwałtu piłkarsko to dawno nam nikt nie rozbił.

Po prostu Podbeskidzie było dużo szybsze lepiej zorganizowane i zgnietli nas swoją bezczelnością. Czerwień dla nas spowodowała, że tamci poczuli się zbyt pewnie, a u nas w przerwie można było podkreślać, że nie mamy nic do stracenia tylko trzeba wyjść i zapieprzać jeden za drugiego. Od dawna twierdzę, że to warunek konieczny myślenia o jakichkolwiek wynikach. Do tego zeszli człapiący Duda i Balta, a weszli mający coś do udowodnienia czyli Hugi Szot i Talar. Stąd zmiana obrazu gry, mimo osłabienia. Niestety w dwa tygodnie trudno wykorzenić wygodne nawyki które patałach Brzęczek wtłaczał przez pół roku. przez to traciliśmy bramki. U Brzęczka obrona to ustawienie się w dwie linie i czekanie co zrobi przeciwnik, wystarczyło, że Podbeskidzie wchodziło w strefy między linie i nasi głupieli, wszystkie bramki tak straciliśmy.

I nie mówię, że jak nie ma Brzęczka to już jest dobrze. Dobre jest to że jest lepiej z perspektywą będzie jeszcze lepiej. Ile mamy straty do pierwszego miejsca ? 10 punktów? To jest nic. Zwłaszcza w tej buraczanej lidze.

ps.
Na konferencji już się jakiś dziennikarzyna martwił o Biegańskiego, czy mu się trener tłumaczył z decyzji. Banda opłacanych klakierow...

aNouc 23.10.2022 11:04

gole i skrót z meczu Wisła 3-3 Podbeskidzie:

https://www.youtube.com/watch?v=ed6MLyzp8Gs

kopaczoholik 23.10.2022 11:09

Uważam, że pomimo naszej gry i sytuacji w tabeli, możemy spokojnie awansować do eklapy z baraży. Oczywiście pod warunkiem utrzymania i jednoczesnego wzmocnienia obecnego składu... Zaprzestania prowadzenia awanturniczej polityki transferowej... Tylko jak już wymiana 2-3 najsłabszych elementów na mocniejsze... nasza obecna ławka rezerwowych budzi strach... Ciężko w takich okolicznościach walczyć zwycięstwo... Ten mecz pokaał, że wreszcie potrafiliśmy sie zerwać do walki w drugiej połowie... ale i tak zaliczyliśmy setny remis...

Wiadomo, że to rodzi dodatkowe koszty... ale chyba lepiej sprzedać klub walczący o eklapę lub po awansie do niej.. niż walczący o utrzymanie w I lidze...

Czy ktoś wie, kiedy można liczyć na powrót wiecznie kontuzjowanych?

alexx6 23.10.2022 11:29

czarny i inteligencja nie idą razem w parze i to od zawsze Guerrier teraz Colley a swego czasu Chavez i jego sławetne sanki

Arkadiusz.Czerepach 23.10.2022 11:33

no ale miał racje Brzęczek , że to bardzo zle jak sie gra z przewaga 1 zawodnika i faktycznie po kartce dla Valara Morgulisa nasz gra zaczęła wyglądać :)

Drozd 23.10.2022 11:39

Brzęczek widział problem i jak graliśmy w przewadze i w osłabieniu i po 11. On wszędzie widział tylko problemy i trudności. Pół roku z takim melepetą to poważne obciążenie dla każdego piłkarza...

Kris Dee 23.10.2022 11:47

Ale ten Rodado jest beznadziejny! Na tle Bilinskiego wyglądał jak napastnik z 3 ligi.
Idę o zakład, że oldboy Brożek szybciej biega od niego.

Elendil 23.10.2022 12:03

Nie ma co wieszać psów na Rodado, ale też uważam, że kolejny mecz powinien rozpocząć na ławce, a na szpicy Cisse lub Żyro (w zależności który obecnie w lepszej formie. Biorąc pod uwagę to, że Żyro w ostatniej akcji meczu zbierał się do piłki jak emeryt, to stawiał bym na Cisse). Może to, że Rodado ciągle ma pierwszy plac, niezależnie ile okazji zmarnuje, źle na niego wpływa, bo nie czuje żadnej rywalizacji.

Arek95 23.10.2022 12:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Elendil (Post 1593644)
Nie ma co wieszać psów na Rodado, ale też uważam, że kolejny mecz powinien rozpocząć na ławce, a na szpicy Cisse lub Żyro (w zależności który obecnie w lepszej formie. Biorąc pod uwagę to, że Żyro w ostatniej akcji meczu zbierał się do piłki jak emeryt, to stawiał bym na Cisse). Może to, że Rodado ciągle ma pierwszy plac, niezależnie ile okazji zmarnuje, źle na niego wpływa, bo nie czuje żadnej rywalizacji.

Rodado nie potrafi kiwać i szukać faulu... Jednak dla mnie to po pierwszej połowie beznadziejny to był Fernandez. Fakt strzelił 2 bramki i zaliczył asystę drugiego stopnia przy bramce Jarocha, no ale jednak wyglądał bardzo blado jeżeli chodzi o bieganie i pressowanie przeciwnika. Po 50 minucie gość jak już poleciał z ofensywną akcją to jedynie co robił to szukał faulu.

Ustawienie 3-5-2 / 3-6-1 którym gramy okazuje się całkiem dobre... Pod warunkiem zestawiania na szpicy Cisse, który stojąc na kole przy długim i szybkim wybiciu obrońców w boczne sektory jest w stanie urwać się obrońcom i pociągnąć akcję w ofensywie.

Mimo wszystko na najbliższy mecz wyjdziemy w ustawieniu z 4 obrońcami, bo nawet jeżeli przestawimy na środek Jarocha i Szot wyląduje na prawym wahadle to granie po drugiej stronie Wachowiakiem wiąże się z zabawą zapałkami przy benzynie.

Patryko 23.10.2022 12:47

Mecz oglądałem niestety kątem oka, ale w pierwszej połowie dramatycznie wyglądał nasz środek pola. Człapiący oldboy Basha, którego prędkość maksymalna oscyluje w granicach 20 km/h i beztalencie Balta, który jest chyba najgorszym pomocnikiem w tej lidze - to był obraz nędzy i rozpaczy. To cud, że straciliśmy tylko 1 bramkę w pierwszej połowie.

Co do Moltenisa - kretyński faul i moim zdaniem dostanie ze 4 mecze zawieszenia, co mu się należy jak psu buda.

LucjuszWielki 23.10.2022 12:50

Trzeba zdać sobie spawę, że ten Goku to kawał uja jest:

https://youtu.be/HD2CJYT-NN4

wolfy 23.10.2022 15:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Patryko (Post 1593646)
Co do Moltenisa - kretyński faul i moim zdaniem dostanie ze 4 mecze zawieszenia, co mu się należy jak psu buda.

Moltenis myślę 3 minimum. Taki faul na otwarte złamanie nogi. Jak często mam wątpliwości co do różnych decyzji sędziego tak po obejrzeniu powtórki nie ma nawet o czym dyskutować.
Tak się kończą eksperymenty taktyczne robione na żywioł - Boris nie radzi sobie jako drugi stoper, a co dopiero w trójce która wymaga większego zaangażowania i dyscypliny taktycznej. To nie pierwszy jego rozpaczliwy faul, sporo rzutów pod naszym polem karnym zrobił w poprzednich meczach ostrymi wejściami.

Przeraża przekonanie Sobolewskiego że wystarczą dwa treningi i już możemy żonglować taktyką. Nie wiem czy dotarło do niego jak bardzo zepsuł pierwszą połowę, bo z wypowiedzi pomeczowej wynika że wcale.

Patryko 23.10.2022 15:43

Że ta noga nie pstryknęła jak zapałka, to chyba jakiś cud.
Po Borisie ciężko oczekiwać profesury w obronie, wszak przyszedł do nas z III(??) ligi. Gra ostro, podobnie jak Balta, bo agresją musi nadrabiać swoje braki w wyszkoleniu.

Arkadiusz.Czerepach 23.10.2022 15:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez aNouc (Post 1593638)
gole i skrót z meczu Wisła 3-3 Podbeskidzie:

https://www.youtube.com/watch?v=ed6MLyzp8Gs

przeżyjmy to jeszcze raz:

gol na 0:1

zabawa Goku z naszymi piłkarzami osmieszenie Bashy , cudowne podanie prostopadle pomiedzy stojącymi jak słupki treningowe Moltenisem i Łasickim i Bilinski wykancza jak profesor całość umożliwiona dzięki Colleyowi który chyba na treningach nie ćwiczy trzymania linii spalonego , gol wypracowany i zasłużony

gol na 1:1

karny wyciagniety z dupy

gol na 2:1

gol totalnie z dupy prezent od obroncy w stylu sadloka u nas w zeszlych sezonach


gol na 2:2

piękna koronkowa akcja i fantystyczne wykończenie Goku , które Szota tak zachwyciło że postanowił podbiec do samego Goku żeby zobaczyć z bliska , ale przypadkiem nie interweniować żeby mu czegoś nie popsuć w tym wykończeniu , gol wypracowany i zasłużony

gol na 3:2

Rodado nie trafia z głową z najbliżeszj odległości , natomiast piłka odbija się od słupka i nabija niczego nie spodziewającego się Jarocha , odbija się od brzuch i wpada do siatki , gol z dupy (a raczej z brzucha)

gol na 3:3

fantystyczny gol Krzysia Drzazgi , ładnie wypracowana wrzytko , gol zasłużony nasi stoperze jak dzieci we mgle



także tego , wynik zakłamuje rzeczywistośc , limit farta chyba wyczerpany

FraMat 23.10.2022 16:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkadiusz.Czerepach (Post 1593650)
także tego , wynik zakłamuje rzeczywistośc , limit farta chyba wyczerpany

fart dopiero zaczyna wracać...
Przypominam, że w II połowie mieliśmy sytuacje z kontr, z których przynajmniej 2-3 bramki powinny były wpaść dla nas.
Tak, że raczej mieliśmy spory niefart
:-D

Arkadiusz.Czerepach 23.10.2022 17:24

ogladales inny mecz ?


jedyny gol który powinien paść a nie padł to samobójczy strzał jarocha , na nasze szczęście oddany w słupek

Elendil 23.10.2022 18:28

PBB robiło koronkowe akcje, bo obrońcy zamiast kryć to się przyglądali. Tak jak na treningu między pachołkami, wtedy też piłka ładnie chodzi. Jak Sobol tego nie poprawi (czy teraz, czy w nowym roku), to niezależnie ile strzelimy, to tyle samo (lub więcej) będziemy tracić.


edit: no, czasem zamiast się przeglądać to faulowali, ponieważ byli źle ustawieni i to był jedyny sposób na przerwanie akcji.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:29.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl