Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Ile punktów zdobędzie Wisłą do końca roku? (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10808)

alexx6 16.10.2022 12:41

Widzę że temat upadł a szkoda Narazie dobrze idzie Mackkowi

Jaroo1 16.10.2022 14:23

Spokojnie, wszystko liczę i na koniec zrobię podsumowanie. Póki co bez sensu jest pisać bo nadal wiele osob może wygrwc jeśli chodzi o liczbę punktów jaka obstawiali. Mamy 2 pkt w 3 meczach ale nadal jest możliwość ze za 4 kolejki będziemy mieli 16 pkt, a,byc moze skończy sie na 3-5 pkt i wygrają osoby, które widziały to czarno.

A co do trafień w konkretnych spotkaniach, to tak, maciek trafił 3/3, kilka osób trafiło tez 2/3.

Wstawię dzisiaj tabelę ze stanem obecnym

Jaroo1 16.10.2022 15:46

https://i.imgur.com/M71Tpvy.png

Osoby, które w ostatniej kolumnie mają więcej niż 12 punktów, na pewno już nie wygrają. Kilka takich osób jest. Osoby, które mają tam równe 12 pkt wygrają tylko jeśli Wisłą wygra wszystkie 4 mecze do końca.
Patrząc na naszą formę i "postępy" to raczej zdobędziemy około 4-7 pkt a więc łącznie da to 6-9 pkt.

Co do pojedynczego typowania meczów, gdyby maciekkk tak obstawił u buka za dobrą kwotę to mógłby się sporo wzbogacić ;) Kurs z tych 3 meczów ponad 44 :D

Sylwus1988 16.10.2022 20:10

Że Ci się chcę :D ale spoko. dzięki za poświęcony czas. Brawo maciekkk

Arkadiusz.Czerepach 16.10.2022 21:33

maciekkk obstawil wygrana z PBB wiec jego passa sie moze skonczyc :)

maciekkk 17.10.2022 06:09

O kurde, zapomniałem o tej zabawie, a widzę, że mi dobrze idzie :D

Czysty fart i nic więcej, chociaż jak typuje u buków, to najczęściej mecze Wisły mi faktycznie siadają :D

Jaroo1 05.11.2022 12:52

https://i.imgur.com/51dKFMw.png

No, no, no, kto by się spodziewał takich emocji?
Po serii remisów i ostatniej wygranej w Sosnowcu można było jeszcze zakładać, że skończymy z 12 pkt. Wczoraj zweryfikował nas Górnik, a to też w naszym konkursie pozwala poczynić jakieś założenia, na kolejkę przed końcem.
Dwie osoby przewidziały, że wczoraj przegramy.
Co do całkowitej liczby punktów mamy ich obecnie 6. Pozycja w ostatniej kolumnie pokazuje ile komuś brakuje pkt aby trafić (czyli w tabeli są to punkty na minusie), jeśli ktoś ma punkty na plusie to znaczy, że już Wisłą zdobyła więcej niż ktoś obstawiał.
Na ten moment trafił sandomingo i w przypadku porażki z Sandecją, on wygrywa. Jeśli zremisujemy to nie wygra nikt. Osoby, które obstawiały 8 pkt też już nie mają szans aby trafić idealnie. Jeśli wygramy to kolarz90 oraz Wisła V, zostaną tymi którzy prawidłowo typowali ilość zdobytych punktów przez Wisłę.

Powiem szczerze, że jak obstawialiśmy to myślałem, że te 8 pkt to jednak może być zbyt niskie typowanie. Ale mieliśmy trudne mecze i Brzęczka na pokładzie. Mimo to po serii jego meczów bez wygranej wydawałoby się nawet jak na tamten moment, że coś zaczniemy wygrywać, że na te kolejne 7 meczów to przecież jak na I ligę, nawet na farcie wpadnie jakaś wygrana co któryś mecz. Zmiana trenera nastąpiła, morale trochę poszło do góry ale nadal jest pyta niesamowita. 6 pkt w 6 meczach w I lidze. Może się skończy na 6 pkt w 7 meczach, kolejnej porażce, wylądowaniem już tak typowo poniżej srodka tabeli i bardzo ponurą zimą dla Wisły.

Arkadiusz.Czerepach 05.11.2022 13:31

punktujemy gorzej niż najczarniejszy sen KOALIKA

Jaroo1 14.11.2022 19:01

Nadszedł koniec naszego smutnego konkursu. Wykazaliśmy się formą niczym Wisła, nikt z 21 uczestników nie trafił dokładnie ile punktów zdobędziemy. Najbliżej były 4 osoby, które myliły się o 1 pkt (na plusie lub na minusie). Zwycięzcą ogłaszam świety37, który był najbliżej a do tego prawidłowo wytypował 1 x 2 w 5 meczach.

Zrobiłem też drugą tabelkę gdzie liczą się tylko prawidłowo wytypowane 1 x 2. Tam też wygrał swiety37. Gratuluję zwycięzcy, dziękuję wszystkim za udział i trochę szok, że jednak w 7 meczach zdobyliśmy 7 pkt, to daje średnią 1 pkt na mecz. Stawiając na początku na to, że będziemy mieli 8 pkt, pomyślałem, że jednak przesadziłem i dałem za mało...


https://i.imgur.com/LrIEdkv.png

Arkadiusz.Czerepach 14.11.2022 19:49

to jest piekne

ciacho 14.11.2022 19:51

Liczba, a nie ilość

FraMat 14.11.2022 20:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ciacho (Post 1594717)
Liczba, a nie ilość

Trudno się nie zgodzić

Jaroo1 14.11.2022 21:13

Zajebałem, przepraszam.

PAWEŁ 14.11.2022 23:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PAWEŁ (Post 1592318)
Obstawiam ostre 6 razy w dupe :D

Pozwolę siebie zacytować :D

FraMat 15.11.2022 16:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jaroo1 (Post 1594721)
Zajebałem, przepraszam.

Użyłeś magicznego "zajebałem".
Tak trzymać, a będzie dobrze


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:27.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl