![]() |
Widzę że temat upadł a szkoda Narazie dobrze idzie Mackkowi
|
Spokojnie, wszystko liczę i na koniec zrobię podsumowanie. Póki co bez sensu jest pisać bo nadal wiele osob może wygrwc jeśli chodzi o liczbę punktów jaka obstawiali. Mamy 2 pkt w 3 meczach ale nadal jest możliwość ze za 4 kolejki będziemy mieli 16 pkt, a,byc moze skończy sie na 3-5 pkt i wygrają osoby, które widziały to czarno.
A co do trafień w konkretnych spotkaniach, to tak, maciek trafił 3/3, kilka osób trafiło tez 2/3. Wstawię dzisiaj tabelę ze stanem obecnym |
https://i.imgur.com/M71Tpvy.png
Osoby, które w ostatniej kolumnie mają więcej niż 12 punktów, na pewno już nie wygrają. Kilka takich osób jest. Osoby, które mają tam równe 12 pkt wygrają tylko jeśli Wisłą wygra wszystkie 4 mecze do końca. Patrząc na naszą formę i "postępy" to raczej zdobędziemy około 4-7 pkt a więc łącznie da to 6-9 pkt. Co do pojedynczego typowania meczów, gdyby maciekkk tak obstawił u buka za dobrą kwotę to mógłby się sporo wzbogacić ;) Kurs z tych 3 meczów ponad 44 :D |
Że Ci się chcę :D ale spoko. dzięki za poświęcony czas. Brawo maciekkk
|
maciekkk obstawil wygrana z PBB wiec jego passa sie moze skonczyc :)
|
O kurde, zapomniałem o tej zabawie, a widzę, że mi dobrze idzie :D
Czysty fart i nic więcej, chociaż jak typuje u buków, to najczęściej mecze Wisły mi faktycznie siadają :D |
https://i.imgur.com/51dKFMw.png
No, no, no, kto by się spodziewał takich emocji? Po serii remisów i ostatniej wygranej w Sosnowcu można było jeszcze zakładać, że skończymy z 12 pkt. Wczoraj zweryfikował nas Górnik, a to też w naszym konkursie pozwala poczynić jakieś założenia, na kolejkę przed końcem. Dwie osoby przewidziały, że wczoraj przegramy. Co do całkowitej liczby punktów mamy ich obecnie 6. Pozycja w ostatniej kolumnie pokazuje ile komuś brakuje pkt aby trafić (czyli w tabeli są to punkty na minusie), jeśli ktoś ma punkty na plusie to znaczy, że już Wisłą zdobyła więcej niż ktoś obstawiał. Na ten moment trafił sandomingo i w przypadku porażki z Sandecją, on wygrywa. Jeśli zremisujemy to nie wygra nikt. Osoby, które obstawiały 8 pkt też już nie mają szans aby trafić idealnie. Jeśli wygramy to kolarz90 oraz Wisła V, zostaną tymi którzy prawidłowo typowali ilość zdobytych punktów przez Wisłę. Powiem szczerze, że jak obstawialiśmy to myślałem, że te 8 pkt to jednak może być zbyt niskie typowanie. Ale mieliśmy trudne mecze i Brzęczka na pokładzie. Mimo to po serii jego meczów bez wygranej wydawałoby się nawet jak na tamten moment, że coś zaczniemy wygrywać, że na te kolejne 7 meczów to przecież jak na I ligę, nawet na farcie wpadnie jakaś wygrana co któryś mecz. Zmiana trenera nastąpiła, morale trochę poszło do góry ale nadal jest pyta niesamowita. 6 pkt w 6 meczach w I lidze. Może się skończy na 6 pkt w 7 meczach, kolejnej porażce, wylądowaniem już tak typowo poniżej srodka tabeli i bardzo ponurą zimą dla Wisły. |
punktujemy gorzej niż najczarniejszy sen KOALIKA
|
Nadszedł koniec naszego smutnego konkursu. Wykazaliśmy się formą niczym Wisła, nikt z 21 uczestników nie trafił dokładnie ile punktów zdobędziemy. Najbliżej były 4 osoby, które myliły się o 1 pkt (na plusie lub na minusie). Zwycięzcą ogłaszam świety37, który był najbliżej a do tego prawidłowo wytypował 1 x 2 w 5 meczach.
Zrobiłem też drugą tabelkę gdzie liczą się tylko prawidłowo wytypowane 1 x 2. Tam też wygrał swiety37. Gratuluję zwycięzcy, dziękuję wszystkim za udział i trochę szok, że jednak w 7 meczach zdobyliśmy 7 pkt, to daje średnią 1 pkt na mecz. Stawiając na początku na to, że będziemy mieli 8 pkt, pomyślałem, że jednak przesadziłem i dałem za mało... https://i.imgur.com/LrIEdkv.png |
to jest piekne
|
Liczba, a nie ilość
|
Cytat:
|
Zajebałem, przepraszam.
|
Cytat:
|
Cytat:
Tak trzymać, a będzie dobrze |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:27. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl