Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   9 kolejka, Wisła Kraków - Puszcza Niepołomice, 2 wrzesień 2022, 20:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10801)

Arkadiusz.Czerepach 02.09.2022 20:44

faktem jest ze Puszcza ma najlepsza obrone z druzyn z ktorymi gralismy do tej pory

Drozd 02.09.2022 20:47

Trudno żeby mecz lepiej się ułożył, ale jak wszystko leci na fantazji to decyduje szczęście. Było szczęście były punkty, ni ma szczęścia ni ma punktów.

Kiedy będzie wreszcie to zgranie? Bo 10mecz za pasem...

s1mone 02.09.2022 20:56

Tyle, że my gramy dużo ładniej i płynniej w ofensywie niż na początku sezonu.

Po prostu szczęście i sędziowie nie dopisują.

No i jest mniejsza spina w obronie, walimy dużo więcej baboli.

Cycu 02.09.2022 21:27

Padliśmy na kolana przed Wielką Puszczą Niepołomice!

Brawo Jurek, widać twoją fachową rękę, jak drużyna traci bramkę to wiadomo, że wszystko siada i już się nie podniesie.
Można w ciemno to obstawiać i przy okazji trochę na tym zarobić :D

Jeszcze na swoim stadionie taki wpierrdol, wstydu nie macie!
17 tysięcy to ogladało...

Arkadiusz.Czerepach 02.09.2022 21:32

ten Hajda to kawal chuja

DeadOrAlive 02.09.2022 21:35

Brzeczek, won

kolarz90 02.09.2022 21:36

Wstyd Żenada Kompromitacja

Mixu 02.09.2022 21:37

Po tym meczu czar Wielkiej Wisły w 1 lidze prysł. Teraz żadna drużyna do nas już nie podejdzie z takim respektem jak wcześniej i będziemy więcej tracić punktów. Mecz ogólnie tragedia i szansę na awans można upatrywać jedynie w barażach bo to że wejdziemy z pierwszych dwóch miejsc to pobożne życzenie.

silver03 02.09.2022 21:38

Wuja roz.jebany taktycznie

aNouc 02.09.2022 21:38

Brzęczek, Brzęczkiem, ale piłkarzy też trzeba yebać, bo znów będzie, że trener wszystkiemu winny, a piłkarze schowają się do kąta, przypalą głupa i odczekają, aż kibice wykończą kolejnego trenera.

aNouc 02.09.2022 21:38

Za moment wideo konferencja Jerzego Brzęczka po meczu Wisła - Puszcza:

https://www.youtube.com/watch?v=IB2j-e7aXaw

Mixu 02.09.2022 21:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez s1mone (Post 1590778)
Tyle, że my gramy dużo ładniej i płynniej w ofensywie niż na początku sezonu.

Nie zmienia faktu że dalej chujowo

Szneka 02.09.2022 21:39

to co dziś zagrali Żyro Plewka Balta Łasicki i Colley to jawny kryminał. Wymieniłem tych najbardziej doświadczonych ale można wymienić całą pierwszą jedenastkę. Drużyna nołnejmów z Boguskim jako liderem wiezie nas jak chce. Mroziński Pięczek Klisiewicz Sołowiej kto to jest? My szukamy ludzi nie wiadomo gdzie a tu się okazuje, że pod nosem jest Thiakane jest Serafin.
Balta niestety okazuje się większym drewnem niż Fazlagić.
Przypadkowy gol na 2-3 i dalej walenie głowa w mur. Dramat się powoli robi.

bridgeburner 02.09.2022 21:39

Brzęczek to jest najgorszy trener od czasów Tadzia Pawłowskiego
Na chama odstawił Hugiego i musi gonić wynik beznadziejnym Starzynskim
Na lewej obronie mamy dwóch parodystow
Cały pomysł na grę to są indywidualne akcje
W obronie to co było w pierwszej połowie przy sfg to jest kompromitacja jak na drużynę b-klasowa
W ogóle 8 goli straconych w 4 meczach, każdy zauważył że wystarczy dośrodkować góra i jest smród
Colley sobie uszkodził kolano, więc wesołe mamy perspektywy na środek obrony do końca rundy
W ogóle jest pewną prawidłowość, ci co na początku sezonu dobrze wyglądają im dłużej pracują z tym pseudo trenerem tym gorzej grają (Jaroch, Zyro, Duda)

ciacho 02.09.2022 21:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez s1mone (Post 1590778)
Tyle, że my gramy dużo ładniej i płynniej w ofensywie niż na początku sezonu.

Po prostu szczęście i sędziowie nie dopisują.

No i jest mniejsza spina w obronie, walimy dużo więcej baboli.

Jaja sobie k... robisz? Dzisiaj nie mieliśmy ani jednej składnej akcji.!!!!

wolfy 02.09.2022 21:40

Mecz zawalili Wachowiak (nie chodzi tylko o karnego) i Colley. W ogóle Szwed przy stałych fragmentach kryje powietrze. Pisałem że sprzedaż Mehremicia ugryzie nas w dupę i tak jest. Niski murzyn grający cały czas na ryzyku w klubie został kednak uznany za "inwestycję".

Za dużo młodych w pierwszym składzie. Basha dał dobrą znianę, poza nim brak doświadczenia i jakości.

Duda o wiele za długo na boisku. Nie daje dużo z przodu.

No i decyzje sędziego, który ewidentnie sprzyjał Puszczy w kluczowych sytuacjach. Koj powinien wylecieć po faulu taktycznym, karny dla Puszczy był a dla nas nie? Kpina.

To tak na gorącą.

MaLk 02.09.2022 21:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez s1mone (Post 1590778)
Tyle, że my gramy dużo ładniej i płynniej w ofensywie niż na początku sezonu.

Po prostu szczęście i sędziowie nie dopisują.

Gramy dużo płynniej niż na początku sezonu, jasne - tylko zawsze do momentu, w którym przeciwnik nie orientuje się, że wystarczy nasz mocniej przycisnąć i kończymy granie.

Problemy są dwa - po pierwsze, ten moment przychodzi z meczu na mecz coraz szybciej, po drugie, właśnie kończą się resztki tego respektu, który z takim trudem wywalczyliśmy na początku sezonu, kiedy graliśmy mniej płynnie, ale punkty się zgadzały.

Ale nie ma co się przejmować, co najwyżej sprzedamy jeszcze kogoś.

Cytat:

No i jest mniejsza spina w obronie, walimy dużo więcej baboli.
:rotfl:

wolfy 02.09.2022 21:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MaLk (Post 1590797)
Gramy dużo płynniej niż na początku sezonu, jasne - tylko zawsze do momentu, w którym przeciwnik nie orientuje się, że wystarczy nasz mocniej przycisnąć i kończymy granie.

Problemy są dwa - po pierwsze, ten moment przychodzi z meczu na mecz coraz szybciej, po drugie, właśnie kończą się resztki tego respektu, który z takim trudem wywalczyliśmy na początku sezonu, kiedy graliśmy mniej płynnie, ale punkty się zgadzały.

Ale nie ma co się przejmować, co najwyżej sprzedamy jeszcze kogoś.



:rotfl:

Akurat sprzedali zupełnie nie tego kogo powinni. Mehremić zdrowy jak wół i radził sobie.
Płacimy za kretyńskie decyzje poprzedniego sezonu gdy trio się bawiło w krakowską piłkę.
Oby ten Francuz okazał się przyzwoity...

Drozd 02.09.2022 21:42

Był problem bo jak wygrywaliśmy to Puszcza nas atakowała i było ciężko, a jak zaczęła wygrywać to się cofnęła i było ciężko. No i materiał, sędziowie, etap budowy, młody skład... itp. słodkie pied...olenie.


Halo rozsądni co z tym zgraniem? Długo jeszcze?

Dalej problemem jest napastnik?

Patryko 02.09.2022 21:44

Mówiłem to już w którymś wątku - brak konkurencji dla Wachowiaka odbije się nam czkawką. Dziś gość zrobił w pojedynkę 2 bramki dla Puszczy, która poza stałymi fragmentami nie grała nic.

Ten mecz pokazał, jaką mamy ławkę. Nie chce bronić Brzęczka, ale kontuzjowany jest tabun piłkarzy, którzy z miejsca graliby w pierwszym składzie, za czerwo pauzuje najlepszy gracz kreatywny. Teraz jeszcze rozsypał się Colley...

P.S. Kolejny mecz, w którym frajer z gwizdkiem jest 12-tym zawodnikiem przeciwnika: drugie żółtko Koja, brak rzutu karnego.

s1mone 02.09.2022 21:45

Ja rozumiem, że emocje to tamto, ale Puszcza właśnie wskoczyła na fotel lidera, więc nie był to przypadkowy przeciwnik.

My sobie szybko ustawiliśmy przeciwnika, strzelliśmy gola, napieraliśmy, śmierdziało drugą bramką i nagle wyrównujący gol z przysłowiowej d...py (do tego momentu Puszcza sztycha nie zrobiła), jeszcze się dobrze nie otrząsnęli drugi i chwilę później trzeci. Nokaut techniczny.

Jeszcze przed przerwą powinien być karny dla nas (imo ewidentna parada obronna) i druga żółta za faul na Żyrze. Chociaż przyznam szczerze, że pierwsza kartka tego piłkarza, również przy faule na Żyrze z początku meczu to był efekt dobrej symulki Żyry, bo on go tam ledwie dotknął.

Puszcza była konkretniejsza w 1 połowie, my rozbici, ale nie powiem, żeby mi się mecz nie podobał. Dużo sytuacji z obu stron, strzałów, piękny gol Rodado. Puszcza też nie grała murarki, więc się to dobrze oglądało. Jakby jeszcze pod koniec coś wpadło na 3:3 to byłby rasowy thriller.

Paradoksalnie lepiej mi się ogląda takie mecze, niż te wygrane 1 golem z kunktatorską grą.
Tylko, że za ładne mecze punktów nie dają, a właśnie punkty są na teraz dla nas priorytetem.

Ogromne wrażenie na mnie zrobił Talar w tym meczu, technicznie jest rewelacyjny, przy nim pod względem techniki to taki Duda wydaje się wręcz toporny. Nie obraziłbym się, gdyby dostał szansę w następnym meczu za walącego tragiczne babole Plewkę (który to już błąd prowadzący bezpośrednio do straty bramki w tej rundzie? Będzie trzeci?).

wislak2214 02.09.2022 21:45

Jak dla mnie to ten mecz pokazał właśnie , że do ekstraklasy nie wrócimy. Co niby poprawił ten mag trenerski od marca kiedy się pojawił ?

wolfy 02.09.2022 21:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez s1mone (Post 1590804)
Ogromne wrażenie na mnie zrobił Talar w tym meczu, technicznie jest rewelacyjny, przy nim pod względem techniki to taki Duda wydaje się wręcz toporny. Nie obraziłbym się, gdyby dostał szansę w następnym meczu za walącego tragiczne babole Plewkę (który to już błąd prowadzący bezpośrednio do straty bramki w tej rundzie? Będzie trzeci?).

Też zwróciłem uwagę na Talara. Moim zdaniem powinien zagrać za Dudę. Fajnie sobie radzi z piłką, potrafi zagrać niekonwencjonalnie. Ciekawy chłopak.

bridgeburner 02.09.2022 21:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Patryko (Post 1590803)
Mówiłem to już w którymś wątku - brak konkurencji dla Wachowiaka odbije się nam czkawką. Dziś gość zrobił w pojedynkę 2 bramki dla Puszczy, która poza stałymi fragmentami nie grała nic.

Ten mecz pokazał, jaką mamy ławkę. Nie chce bronić Brzęczka, ale kontuzjowany jest tabun piłkarzy, którzy z miejsca graliby w pierwszym składzie, za czerwo pauzuje najlepszy gracz kreatywny. Teraz jeszcze rozsypał się Colley...

P.S. Kolejny mecz, w którym frajer z gwizdkiem jest 12-tym zawodnikiem przeciwnika: drugie żółtko Koja, brak rzutu karnego.

A to nie Brzęczek jest odpowiedzialny za politykę sportowa?
Nie on uznał że Wachowiak z Niewiadomskim wystarcza ?
Jest prawdopodobnie jedyną osobą na stadionie który nie widzi że Wachowiak nie nadaje się na obronce

wiesniak842 02.09.2022 21:49

Gowno gralismy, gramy i grac bedziemy. To akurat oczywiste. Do tego kontuzje/zawieszenia. Jedyna szansa na awans to zdrowi i grajacy w kazdym meczu razem Fernandez i Rodado. Chyba, ze jeszcze podpisza z jakichs dwoch Hiszpanow z karta na reku:D

crux.a 02.09.2022 21:49

Nie wierzę w błędy sędziów. Dlatego mam ....a dość.

ciastek88 02.09.2022 21:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mixu (Post 1590788)
Po tym meczu czar Wielkiej Wisły w 1 lidze prysł. Teraz żadna drużyna do nas już nie podejdzie z takim respektem jak wcześniej i będziemy więcej tracić punktów. Mecz ogólnie tragedia i szansę na awans można upatrywać jedynie w barażach bo to że wejdziemy z pierwszych dwóch miejsc to pobożne życzenie.

Zdajesz sobie sprawę , że w barażach to w pierwszym meczu zesramy się ? :>

Wisła awansuje albo bezpośrednio albo wcale.

wolfy 02.09.2022 21:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bridgeburner (Post 1590807)
A to nie Brzęczek jest odpowiedzialny za politykę sportowa?
Nie on uznał że Wachowiak z Niewiadomskim wystarcza ?
Jest prawdopodobnie jedyną osobą na stadionie który nie widzi że Wachowiak nie nadaje się na obronce

Zagrał pierwszy słaby mecz od sześciu kolejek. Po chorobie. Nie przeginasz trochę?
Dzisiaj zawalił z Colleyem po całości, ale może nie popadajmy w skrajności?

Drozd 02.09.2022 21:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez aNouc (Post 1590790)
Brzęczek, Brzęczkiem, ale piłkarzy też trzeba yebać, bo znów będzie, że trener wszystkiemu winny, a piłkarze schowają się do kąta, przypalą głupa i odczekają, aż kibice wykończą kolejnego trenera.

Pamiętaj że oni mają po 20 lat, a nie jak Sadlok rok temu. Oni chcą tylko nie wiedzą jak, tylko Brzęczek bardziej nie wie jak..

Całe 45 minut mamy atakować i tworzymy dwie sytuacje z Puszczą, obie po wrzutkach na afere. Kompromitacja trenera.

MaLk 02.09.2022 21:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez s1mone (Post 1590804)
Ja rozumiem, że emocje to tamto, ale Puszcza właśnie wskoczyła na fotel lidera, więc nie był to przypadkowy przeciwnik.

My sobie szybko ustawiliśmy przeciwnika, strzelliśmy gola, napieraliśmy, śmierdziało drugą bramką i nagle wyrównujący gol z przysłowiowej d...py (do tego momentu Puszcza sztycha nie zrobiła), jeszcze się dobrze nie otrząsnęli drugi i chwilę później trzeci. Nokaut techniczny.

Jeszcze przed przerwą powinien być karny dla nas (imo ewidentna parada obronna) i druga żółta za faul na Żyrze. Chociaż przyznam szczerze, że pierwsza kartka tego piłkarza, również przy faule na Żyrze z początku meczu to był efekt dobrej symulki Żyry, bo on go tam ledwie dotknął.

Puszcza była konkretniejsza w 1 połowie, my rozbici, ale nie powiem, żeby mi się mecz nie podobał. Dużo sytuacji z obu stron, strzałów, piękny gol Rodado. Puszcza też nie grała murarki, więc się to dobrze oglądało. Jakby jeszcze pod koniec coś wpadło na 3:3 to byłby rasowy thriller.

Też uważam, że właściwie w tym meczu wszystko było OK. Nie ma się do czego przyczepić.

Elendil 02.09.2022 21:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bridgeburner (Post 1590794)
Brzęczek to jest najgorszy trener od czasów Tadzia Pawłowskiego
Na chama odstawił Hugiego i musi gonić wynik beznadziejnym Starzynskim
Na lewej obronie mamy dwóch parodystow
Cały pomysł na grę to są indywidualne akcje
W obronie to co było w pierwszej połowie przy sfg to jest kompromitacja jak na drużynę b-klasowa
W ogóle 8 goli straconych w 4 meczach, każdy zauważył że wystarczy dośrodkować góra i jest smród
Colley sobie uszkodził kolano, więc wesołe mamy perspektywy na środek obrony do końca rundy
W ogóle jest pewną prawidłowość, ci co na początku sezonu dobrze wyglądają im dłużej pracują z tym pseudo trenerem tym gorzej grają (Jaroch, Zyro, Duda)

Ja już teraz dochodzę do wniosku, że Brzęczek albo jest antysemitą, albo mu Hugi przeleciał córkę, bo sensownie nie da się tłumaczyć graniem Cisse (jak nie ma kontuzji) czy Starzyńskim i wysyłać jednego z niewielu doświadczonych zawodników na trybuny.

Różnica w taktyce między nami a Puszczą (czy innymi lepszymi zespołami 1 ligi) jest taka, że my gramy od formacji do formacji, a rywala atakują i bronią się całym zespołem. Sorry, tak można grać z rezerwami Legii, gdzie indywidualnie piłkarze są 2 poziomy wyżej, a nie w lidze. A wiadomo, kto odpowiada za taktykę...

Cycu 02.09.2022 21:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Cycu (Post 1590782)
Padliśmy na kolana przed Wielką Puszczą Niepołomice!

Brawo Jurek, widać twoją fachową rękę, jak drużyna traci bramkę to wiadomo, że wszystko siada i już się nie podniesie.
Można w ciemno to obstawiać i przy okazji trochę na tym zarobić :D

Jeszcze na swoim stadionie taki wpierrdol, wstydu nie macie!
17 tysięcy to oglądało...

Zapomniałem dopisać, że z racji tego, że niektórzy zapowiadali ten mecz jako Derby śmiało możemy zaśpiewać:

Każdy to powie,
Puszcza rządzi w Krakowie!


Ale nisko upadliśmy...

Arkadiusz.Czerepach 02.09.2022 21:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Cycu (Post 1590782)
Padliśmy na kolana przed Wielką Puszczą Niepołomice!


bez przesady , wyrownany mecz , dużo goli przeciwnik to topowa druzyna tej ligi , w dodatku wsparty błedami (?) sedziowskimi



nie ma co drzeć szat jeszcze

bridgeburner 02.09.2022 21:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1590811)
Zagrał pierwszy słaby mecz od sześciu kolejek. Po chorobie. Nie przeginasz trochę?
Dzisiaj zawalił z Colleyem po całości, ale może nie popadajmy w skrajności?

W grze do przodu ma momenty, nieźle drybluje ale w obronie przyzwoicie wyglądał raz, może dwa razy bo meczu ze Skra nie widziałem

Skawa Wadowice 02.09.2022 21:59

Trzeba to powiedziec ze przegralismy z wiesniakami. Puszcza jest tak gowniana ze szok.
To co odwalil ten czarny frajer sedziowski to jest kryminal. Powinnismy do skutku nalegac na zawieszenie tego matola i zabronienie sedziowania Wisle. Tak jak robilly zuydy w tamtym sezonie.

Puszcza fajnie bronila ale to tyle. Strzelili 3 bramki po SFG.
Nasi pilkarze aa tak technicznie slabi ze nie da sie tutaj gonic wyniku grajac jakas klepe bo oni nie umieje na jeden kontakt pod pressingiem.

Tutaj obwiniam brzeczka ktory przygotowuje schematy atakow. Noo ....aa, takim matwrialem chce grac na klepe na 16 metrze?
Panie brzeczek mamy Var w Polsce. Powinnismy masowo posylac pilki w pole karne liczac na glowke, przebitke albo dotkniecie reka przeciwnika. (Tak gra kazdy zespol w Polsce!!!).
Rozumiem przegrac z lks, Ruchem ale ....a z ta puszcza?
Wstyd!

s1mone 02.09.2022 22:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MaLk (Post 1590813)
Też uważam, że właściwie w tym meczu wszystko było OK. Nie ma się do czego przyczepić.

Nigdzie nie napisałem, że wszystko było OK, napisałem, że mecz się dobrze oglądało i tak było. W końcu padło 5 bramek, oddano pewnie między 20-30 strzałów na bramkę.

Wszystko zależy od oczekiwań. Ja byłem przekonany przed sezonem, że będzie ciężko awansować w pierwszym sezonie i uważam, że robiliśmy wyniki ponad stan.

Mamy młodą, niedoświadczoną drużynę. Dostajemy gonga z niczego, jeszcze się dobrze nie otrząsnęliśmy drugiego - widziałem dziesiątki takich meczy, w których bardziej doświadczone drużyny szły w rozsypkę po czymś takim. Udało się nam pozbierać i przejąć kontrolę w drugiej połowie, zabrakło trochę szczęścia, żeby uratować jakiekolwiek punkty.

Mnie to śmieszy jak ktoś tutaj jedzie wszystkich równo patrząc tylko i wyłącznie przez pryzmat wyniku, a jakby Plewce piłka się od korzenia nie odbiła i gdyby sędzia słusznie podyktował karnego i skończyło się 3:2 dla nas to by wszystko było cacy i prawie każdy na forum by chwalił drużynę (albo by była cisza w temacie:D).

W piłce często takie detale decydują o wyniku, ja chłopaków jechał nie będę, trochę dobrej gry pokazali, podeszli ambitnie do sprawy i walczyli do końca.

Uważam, że po prostu lepiej gramy piłką niż z początku sezonu, a że wynik się nie zgadza?
No cóż 'czasem i przegrać przychodzi'....

ciacho 02.09.2022 22:05

Była w tym meczu chociaż jedna akcja skrzydłem? Ale taka, że ktoś wypuścił skrzydłowego, żeby ten w biegu wszedł w pojedynek z obrońca? Nie przypominam sobie. Nasze akcje skrzydłem wyglądają tak.. piłka od środkowego obrońcy do Wachowiak, Wachowiak podciąga do przodu, podaje do Młyńskiego, który jest tyłem do bramki przeciwnika z obronca na plecach. Młyński wycofuje, albo traci piłkę, albo zyskujemy aut...koniec akcji skrzydłem. Ale np. koledze @s1mone się podoba.

Harcownik 02.09.2022 22:05

Słabo to jednak wygląda: 5 zwycięstw, trzy porażki. Ostatnie 4 mecze to trzy wtopy. Trzeba czekać na zdrowy duet Fernandez-Rodado. Ale pewnie jak wróci Fernandez to połamią nam Rodado.

Jednak widać że Basha dużo daje w środku pola. Niestety Duda wydaje się za słaby technicznie/szybkościowo żeby zniwelować braki fizyczne. Ani z niego 10tka ani 8mka. Brakuje do środka pola jakościowego piłkarza. Jak wypada Fernandez nie ma komu tam grać. A jak wypadnie Rodado nie będzie komu strzelać...

No i co z Pereirą?

ciacho 02.09.2022 22:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Skawa Wadowice (Post 1590820)
...
Panie brzeczek mamy Var w Polsce. Powinnismy masowo posylac pilki w pole karne liczac na glowke, przebitke albo dotkniecie reka przeciwnika. (Tak gra kazdy zespol w Polsce!!!).

No przecież my tak dzisiaj właśnie graliśmy.

wolfy 02.09.2022 22:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Harcownik (Post 1590825)
Słabo to jednak wygląda: 5 zwycięstw, trzy porażki. Ostatnie 4 mecze to trzy wtopy. Trzeba czekać na zdrowy duet Fernandez-Rodado. Ale pewnie jak wróci Fernandez to połamią nam Rodado.

Jednak widać że Basha dużo daje w środku pola. Niestety Duda wydaje się za słaby technicznie żeby zniwelować braki fizyczne. Ani z niego 10tka ani 8mka. Brakuje do środka pola jakościowego piłkarza. Jak wypada Fernandez nie ma komu tam grać. A jak wypadnie Rodado nie będzie komu strzelać...

No i co z Pereirą?

Duda jest bardzo mocno przereklamowany moim zdaniem. Z przodu daje bardzo mało, prowokuje kontry, jest słaby technicznie i źle wykonuje SFG. Kibicom podoba się jego nieustępliwość i ostra gra, ale moim zdaniem jest hamulcowym naszej gry ofensywnej. Mam nadzieję że na ławce posadzi go Basha. On daje jakość i nie chodzi mi o gola (bardzo ładny), tylko o technikę i podania.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:15.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl