![]() |
faktem jest ze Puszcza ma najlepsza obrone z druzyn z ktorymi gralismy do tej pory
|
Trudno żeby mecz lepiej się ułożył, ale jak wszystko leci na fantazji to decyduje szczęście. Było szczęście były punkty, ni ma szczęścia ni ma punktów.
Kiedy będzie wreszcie to zgranie? Bo 10mecz za pasem... |
Tyle, że my gramy dużo ładniej i płynniej w ofensywie niż na początku sezonu.
Po prostu szczęście i sędziowie nie dopisują. No i jest mniejsza spina w obronie, walimy dużo więcej baboli. |
Padliśmy na kolana przed Wielką Puszczą Niepołomice!
Brawo Jurek, widać twoją fachową rękę, jak drużyna traci bramkę to wiadomo, że wszystko siada i już się nie podniesie. Można w ciemno to obstawiać i przy okazji trochę na tym zarobić :D Jeszcze na swoim stadionie taki wpierrdol, wstydu nie macie! 17 tysięcy to ogladało... |
ten Hajda to kawal chuja
|
Brzeczek, won
|
Wstyd Żenada Kompromitacja
|
Po tym meczu czar Wielkiej Wisły w 1 lidze prysł. Teraz żadna drużyna do nas już nie podejdzie z takim respektem jak wcześniej i będziemy więcej tracić punktów. Mecz ogólnie tragedia i szansę na awans można upatrywać jedynie w barażach bo to że wejdziemy z pierwszych dwóch miejsc to pobożne życzenie.
|
Wuja roz.jebany taktycznie
|
Brzęczek, Brzęczkiem, ale piłkarzy też trzeba yebać, bo znów będzie, że trener wszystkiemu winny, a piłkarze schowają się do kąta, przypalą głupa i odczekają, aż kibice wykończą kolejnego trenera.
|
Za moment wideo konferencja Jerzego Brzęczka po meczu Wisła - Puszcza:
https://www.youtube.com/watch?v=IB2j-e7aXaw |
Cytat:
|
to co dziś zagrali Żyro Plewka Balta Łasicki i Colley to jawny kryminał. Wymieniłem tych najbardziej doświadczonych ale można wymienić całą pierwszą jedenastkę. Drużyna nołnejmów z Boguskim jako liderem wiezie nas jak chce. Mroziński Pięczek Klisiewicz Sołowiej kto to jest? My szukamy ludzi nie wiadomo gdzie a tu się okazuje, że pod nosem jest Thiakane jest Serafin.
Balta niestety okazuje się większym drewnem niż Fazlagić. Przypadkowy gol na 2-3 i dalej walenie głowa w mur. Dramat się powoli robi. |
Brzęczek to jest najgorszy trener od czasów Tadzia Pawłowskiego
Na chama odstawił Hugiego i musi gonić wynik beznadziejnym Starzynskim Na lewej obronie mamy dwóch parodystow Cały pomysł na grę to są indywidualne akcje W obronie to co było w pierwszej połowie przy sfg to jest kompromitacja jak na drużynę b-klasowa W ogóle 8 goli straconych w 4 meczach, każdy zauważył że wystarczy dośrodkować góra i jest smród Colley sobie uszkodził kolano, więc wesołe mamy perspektywy na środek obrony do końca rundy W ogóle jest pewną prawidłowość, ci co na początku sezonu dobrze wyglądają im dłużej pracują z tym pseudo trenerem tym gorzej grają (Jaroch, Zyro, Duda) |
Cytat:
|
Mecz zawalili Wachowiak (nie chodzi tylko o karnego) i Colley. W ogóle Szwed przy stałych fragmentach kryje powietrze. Pisałem że sprzedaż Mehremicia ugryzie nas w dupę i tak jest. Niski murzyn grający cały czas na ryzyku w klubie został kednak uznany za "inwestycję".
Za dużo młodych w pierwszym składzie. Basha dał dobrą znianę, poza nim brak doświadczenia i jakości. Duda o wiele za długo na boisku. Nie daje dużo z przodu. No i decyzje sędziego, który ewidentnie sprzyjał Puszczy w kluczowych sytuacjach. Koj powinien wylecieć po faulu taktycznym, karny dla Puszczy był a dla nas nie? Kpina. To tak na gorącą. |
Cytat:
Problemy są dwa - po pierwsze, ten moment przychodzi z meczu na mecz coraz szybciej, po drugie, właśnie kończą się resztki tego respektu, który z takim trudem wywalczyliśmy na początku sezonu, kiedy graliśmy mniej płynnie, ale punkty się zgadzały. Ale nie ma co się przejmować, co najwyżej sprzedamy jeszcze kogoś. Cytat:
|
Cytat:
Płacimy za kretyńskie decyzje poprzedniego sezonu gdy trio się bawiło w krakowską piłkę. Oby ten Francuz okazał się przyzwoity... |
Był problem bo jak wygrywaliśmy to Puszcza nas atakowała i było ciężko, a jak zaczęła wygrywać to się cofnęła i było ciężko. No i materiał, sędziowie, etap budowy, młody skład... itp. słodkie pied...olenie.
Halo rozsądni co z tym zgraniem? Długo jeszcze? Dalej problemem jest napastnik? |
Mówiłem to już w którymś wątku - brak konkurencji dla Wachowiaka odbije się nam czkawką. Dziś gość zrobił w pojedynkę 2 bramki dla Puszczy, która poza stałymi fragmentami nie grała nic.
Ten mecz pokazał, jaką mamy ławkę. Nie chce bronić Brzęczka, ale kontuzjowany jest tabun piłkarzy, którzy z miejsca graliby w pierwszym składzie, za czerwo pauzuje najlepszy gracz kreatywny. Teraz jeszcze rozsypał się Colley... P.S. Kolejny mecz, w którym frajer z gwizdkiem jest 12-tym zawodnikiem przeciwnika: drugie żółtko Koja, brak rzutu karnego. |
Ja rozumiem, że emocje to tamto, ale Puszcza właśnie wskoczyła na fotel lidera, więc nie był to przypadkowy przeciwnik.
My sobie szybko ustawiliśmy przeciwnika, strzelliśmy gola, napieraliśmy, śmierdziało drugą bramką i nagle wyrównujący gol z przysłowiowej d...py (do tego momentu Puszcza sztycha nie zrobiła), jeszcze się dobrze nie otrząsnęli drugi i chwilę później trzeci. Nokaut techniczny. Jeszcze przed przerwą powinien być karny dla nas (imo ewidentna parada obronna) i druga żółta za faul na Żyrze. Chociaż przyznam szczerze, że pierwsza kartka tego piłkarza, również przy faule na Żyrze z początku meczu to był efekt dobrej symulki Żyry, bo on go tam ledwie dotknął. Puszcza była konkretniejsza w 1 połowie, my rozbici, ale nie powiem, żeby mi się mecz nie podobał. Dużo sytuacji z obu stron, strzałów, piękny gol Rodado. Puszcza też nie grała murarki, więc się to dobrze oglądało. Jakby jeszcze pod koniec coś wpadło na 3:3 to byłby rasowy thriller. Paradoksalnie lepiej mi się ogląda takie mecze, niż te wygrane 1 golem z kunktatorską grą. Tylko, że za ładne mecze punktów nie dają, a właśnie punkty są na teraz dla nas priorytetem. Ogromne wrażenie na mnie zrobił Talar w tym meczu, technicznie jest rewelacyjny, przy nim pod względem techniki to taki Duda wydaje się wręcz toporny. Nie obraziłbym się, gdyby dostał szansę w następnym meczu za walącego tragiczne babole Plewkę (który to już błąd prowadzący bezpośrednio do straty bramki w tej rundzie? Będzie trzeci?). |
Jak dla mnie to ten mecz pokazał właśnie , że do ekstraklasy nie wrócimy. Co niby poprawił ten mag trenerski od marca kiedy się pojawił ?
|
Cytat:
|
Cytat:
Nie on uznał że Wachowiak z Niewiadomskim wystarcza ? Jest prawdopodobnie jedyną osobą na stadionie który nie widzi że Wachowiak nie nadaje się na obronce |
Gowno gralismy, gramy i grac bedziemy. To akurat oczywiste. Do tego kontuzje/zawieszenia. Jedyna szansa na awans to zdrowi i grajacy w kazdym meczu razem Fernandez i Rodado. Chyba, ze jeszcze podpisza z jakichs dwoch Hiszpanow z karta na reku:D
|
Nie wierzę w błędy sędziów. Dlatego mam ....a dość.
|
Cytat:
Wisła awansuje albo bezpośrednio albo wcale. |
Cytat:
Dzisiaj zawalił z Colleyem po całości, ale może nie popadajmy w skrajności? |
Cytat:
Całe 45 minut mamy atakować i tworzymy dwie sytuacje z Puszczą, obie po wrzutkach na afere. Kompromitacja trenera. |
Cytat:
|
Cytat:
Różnica w taktyce między nami a Puszczą (czy innymi lepszymi zespołami 1 ligi) jest taka, że my gramy od formacji do formacji, a rywala atakują i bronią się całym zespołem. Sorry, tak można grać z rezerwami Legii, gdzie indywidualnie piłkarze są 2 poziomy wyżej, a nie w lidze. A wiadomo, kto odpowiada za taktykę... |
Cytat:
Każdy to powie, Puszcza rządzi w Krakowie! Ale nisko upadliśmy... |
Cytat:
nie ma co drzeć szat jeszcze |
Cytat:
|
Trzeba to powiedziec ze przegralismy z wiesniakami. Puszcza jest tak gowniana ze szok.
To co odwalil ten czarny frajer sedziowski to jest kryminal. Powinnismy do skutku nalegac na zawieszenie tego matola i zabronienie sedziowania Wisle. Tak jak robilly zuydy w tamtym sezonie. Puszcza fajnie bronila ale to tyle. Strzelili 3 bramki po SFG. Nasi pilkarze aa tak technicznie slabi ze nie da sie tutaj gonic wyniku grajac jakas klepe bo oni nie umieje na jeden kontakt pod pressingiem. Tutaj obwiniam brzeczka ktory przygotowuje schematy atakow. Noo ....aa, takim matwrialem chce grac na klepe na 16 metrze? Panie brzeczek mamy Var w Polsce. Powinnismy masowo posylac pilki w pole karne liczac na glowke, przebitke albo dotkniecie reka przeciwnika. (Tak gra kazdy zespol w Polsce!!!). Rozumiem przegrac z lks, Ruchem ale ....a z ta puszcza? Wstyd! |
Cytat:
Wszystko zależy od oczekiwań. Ja byłem przekonany przed sezonem, że będzie ciężko awansować w pierwszym sezonie i uważam, że robiliśmy wyniki ponad stan. Mamy młodą, niedoświadczoną drużynę. Dostajemy gonga z niczego, jeszcze się dobrze nie otrząsnęliśmy drugiego - widziałem dziesiątki takich meczy, w których bardziej doświadczone drużyny szły w rozsypkę po czymś takim. Udało się nam pozbierać i przejąć kontrolę w drugiej połowie, zabrakło trochę szczęścia, żeby uratować jakiekolwiek punkty. Mnie to śmieszy jak ktoś tutaj jedzie wszystkich równo patrząc tylko i wyłącznie przez pryzmat wyniku, a jakby Plewce piłka się od korzenia nie odbiła i gdyby sędzia słusznie podyktował karnego i skończyło się 3:2 dla nas to by wszystko było cacy i prawie każdy na forum by chwalił drużynę (albo by była cisza w temacie:D). W piłce często takie detale decydują o wyniku, ja chłopaków jechał nie będę, trochę dobrej gry pokazali, podeszli ambitnie do sprawy i walczyli do końca. Uważam, że po prostu lepiej gramy piłką niż z początku sezonu, a że wynik się nie zgadza? No cóż 'czasem i przegrać przychodzi'.... |
Była w tym meczu chociaż jedna akcja skrzydłem? Ale taka, że ktoś wypuścił skrzydłowego, żeby ten w biegu wszedł w pojedynek z obrońca? Nie przypominam sobie. Nasze akcje skrzydłem wyglądają tak.. piłka od środkowego obrońcy do Wachowiak, Wachowiak podciąga do przodu, podaje do Młyńskiego, który jest tyłem do bramki przeciwnika z obronca na plecach. Młyński wycofuje, albo traci piłkę, albo zyskujemy aut...koniec akcji skrzydłem. Ale np. koledze @s1mone się podoba.
|
Słabo to jednak wygląda: 5 zwycięstw, trzy porażki. Ostatnie 4 mecze to trzy wtopy. Trzeba czekać na zdrowy duet Fernandez-Rodado. Ale pewnie jak wróci Fernandez to połamią nam Rodado.
Jednak widać że Basha dużo daje w środku pola. Niestety Duda wydaje się za słaby technicznie/szybkościowo żeby zniwelować braki fizyczne. Ani z niego 10tka ani 8mka. Brakuje do środka pola jakościowego piłkarza. Jak wypada Fernandez nie ma komu tam grać. A jak wypadnie Rodado nie będzie komu strzelać... No i co z Pereirą? |
Cytat:
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:15. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl