Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła Kraków w 1 lidze. Kto zostanie,a kto odejdzie? (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10516)

MaLk 15.05.2022 21:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkadiusz.Czerepach (Post 1583808)
patrząc na wyniki z pucharu polski , obecny skład w 1 lidze raczej spokojnie by sobie poradził , pytanie właśnie o budżet czy nas na tych piłkarzy bedzie stać

Patrząc na wyniki z PP, to obecny skład nie poradziły sobie w III lidze.

Patrząc na grę w PP, to obecny skład nie poradziłby sobie w I lidze (bo zwykle było 60 minut żałosnej gry, a potem odrabianie strat, przy wydatnej roli piłkarza, którego już w składzie nie ma, czyli Forbesa).

Ale ja mam mimo wszystko nadzieję, że zarząd Wisły, w jakim by nie był składzie za miesiąc, nie będzie oceniał potrzeb i specyfiki I ligi po meczach Pucharu Polski, tylko po meczach... nie wiem... I ligi? :D

wolfy 15.05.2022 21:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez doktor granat (Post 1583818)
Frydrych, Colley, Poletanovic i może Biegański mogą jak dla mnie zostać, pozostali wyp.. razem z trenerem. Jeszcze Gruzina też bym chciał zostawić w Wiśle, ale wiadomo, że to niemożliwe.

Zdajesz sobie sprawę że czeka nas mocna redukcja budżetu?
Nie no, jasne że nie. Do kogo ja piszę...

bridgeburner 15.05.2022 22:18

Punkt pierwszy pożegnanie Dawida
Punkt drugi pozegnia Brzeczka
Z obcokrajowców Frydrych, Poletanovic, Ondrasek bo jakiś kręgosłup musi zostać
Colley i Fazlagic może wypożyczenie ? bo nie po to ktoś w nich inwestował żeby teraz oddać za darmo
Reszta albo koniec kontraktu albo rozwiązanie z 1 miesięcznym wypowiedzeniem
W bramce Broda, Biegański
W obronie Szota, Szot zostana, Gruchę pewnie jako jednego z nielicznych uda się spieniężyć do jakiejś Serie B za 500kE
W pomocy "top talenty" Młyński, Starzyński, Plewka
Ogólnie perspektywy na szybki powrót mocno umiarkowane, eufemistycznie okreslajac

Patryko 15.05.2022 22:27

A kto weźmie napastnika, który nie strzela bramek? W dodatku z 34 latami na karku?
To samo Frydrych - gdzieś czytałem, że fochy zaczyna strzelać, że nie przyszedł tu grać na tak niskim poziomie. Problem jest taki, że on sam ten niski poziom kreuje, choćby takim meczem jak z Radomiakiem, gdzie spokojnie z 2 bramki idą na jego konto.

Adenalix 15.05.2022 22:29

Ja bym rozważył pozostawienie: Fernandeza, Colleya, Poletanovicia, Frydrycha, Manu. Z Polaków: Biegański, Grucha, Serafin, Plewka, Urygę, Starzyński (ew. wypoożyczenie), Młynek mimo wszystko.
Nie wiadomo co z Fazlagiciem (sporo hajsu kosztował). Wróci kilkunastu piłkarzy z wypożyczeń. Pytanie o chęci piłkarzy do pozostania, negocjacje dot. obniżenia wynagrodzeń, sposoby zakontraktowania wreszcie napastnika do I ligi. Generalnie więcej niewiadomych niż wiadomych.

Patryko 15.05.2022 22:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Adenalix (Post 1583847)
Ja bym rozważył pozostawienie: Fernandeza, Colleya, Poletanovicia, Frydrycha, Manu.

Manu? Lubisz jak Ci ktoś pluje w twarz? Oglądałeś dzisiejszy mecz? Chłop miał TOTALNIE wyjebane na to, co się działo na boisku, poziom zaangażowania zerowy.

daniel123 15.05.2022 22:41

https://weszlo.com/2022/05/15/ondras...e-nie-da-grac/ Ondrasek wielki walczak 2 bramki zdobył a zagrał 13 spotkań . chłop niech sobie gra w 1 lidze ale czeskiej a nie barwach Wisły.

Karherop 15.05.2022 22:54

Jedno kwestia to nasze "życzenia" , a inna to rzeczywistość.

Klub zapewne będzie chciał renegocjować kontrakt 90% piłkarzom. Nawet taki Szot czy Plewka mają kontrakty na wysokim poziomie jak na standardy pierwszoligowe.

Co by też nie mówić kogo my niby mamy żałować? Szczerze mówiąc to tylko Gio, Poletanovic i Fernandez to piłkarze o określonej klasie. Dorzucilbym Frydrycha ale z każdym rokiem będzie gorszy. Dorzucilbym Manu, ale gość tak drepta że nie nadaje się do profesjonalnego futbolu. Pewnie temu grywał ostatnio w Bułgarii i Chinach.
I tak o każdym można coś wymienić. Najchętniej to bym nikogo z nich już nie oglądał na oczy po tym co wyczyniali w tym sezonie.

Z tej zbieraniny jaką mamy dziś to tylko juniorzy i Polacy na pewno zostaną, choć paru (jak Młyński) może będziemy chcieli wytransferować. Ogólnie jest sytuacja naprawdę dramatyczna, bo w jaki niby sposób mamy rywalizować o awans z drużynami racjonalnie budowanymi przez kilka lat, zgranymi, wyselekcjonowanymi zawodnikami.

Zanim ktoś to ogarnie zakończymy jesień na 10 miejscu w 1 lidze.

Wojtas 15.05.2022 22:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1583855)

Z tej zbieraniny jaką mamy dziś to tylko juniorzy i Polacy na pewno zostaną, choć paru (jak Młyński) może będziemy chcieli wytransferować. Ogólnie jest sytuacja naprawdę dramatyczna, bo w jaki niby sposób mamy rywalizować o awans z drużynami racjonalnie budowanymi przez kilka lat, zgranymi, wyselekcjonowanymi zawodnikami.

Zanim ktoś to ogarnie zakończymy jesień na 10 miejscu w 1 lidze.


Otóz to

nawet zakladajac awans juz Miedzi ,dalej Widzewa i np Arki z barazów dalej tam mamy Korone,Łks,Podbeskidzie czy nawet taki Chrobry czy Odre Opole

zespoly juz ukształtowane z gotowymi skladami o walke co sezon o Ekstraklse.

i teraz wez wcisnij tam sklad Wisly z Szotą czy innym Hoyo-Kowalskim....

Greg25 15.05.2022 23:19

Fernandez i Manu powinni sami zgłosić możliwość gry za darmo, żeby spłacić dług honorowy. Akurat Jurka Brzęczka bym zostawił, bo jako jedyny moim zdaniem ogarnąłby sprawy transferowe. To człowiek ambitny i myślę, że warto spróbować, niech zbuduje skład wg własnego konceptu, przygotuje go do sezonu i weźmie pełną odpowiedzialność za wyniki.

Elendil 15.05.2022 23:33

O ile nie dojdzie do jakiś zmian właścicielskich, to Brzęczek zostanie na kolejny sezon. I w sumie ok, zobaczymy co z tego wyjdzie, jak będzie mieć drużynę od początku.

Z kadrą gorzej. Ci lepsi (Colley, Poletanovic, Fernandez) nie będą chcieli grać w 2 lidze i ze zmniejszonymi kontraktami. Więc to nie jest kwestia, kogo my byśmy chcieli, tylko kto będzie chciał zostać.

Jedyny plus, że będzie można łatwo pożegnać Skvarkę, Klimenta i innych ananasów.

KOALIK 15.05.2022 23:47

Jurka Brzęczka to należy wy.......ić dyscyplinarnie jak mawia Tomaszewski.

Za jedno zwycięstwo w trzynastu spotkaniach.

To zwykły trenerski błazen, aby nie napisać mocniej.

To największy Dyzma wśród ,,trenerów".

Za słaby na Raków w niższych ligach.

Zostaje jeszcze jeden temat po spadku - Święta Ziemia. Temat tabu, a pewne rzeczy były zrobione i to w wielkiej tajemnicy. Ciekaw jestem dalszych losów tej ziemi i zabezpieczenia pożyczki, bo może dlatego zrobiono szopkę z Wisły i ten spadek był przydatny do realizacji celów.

Stąd, wielomiesięczny brak reakcji na działania, mnóstwo nietrafionych transferów, teraz widzimy skutki.

Pamiętamy doskonale jak TS i ich klakierzy dostawali histerii w tym temacie, a tu jednak hipoteka została zabezpieczona.

daniel123 16.05.2022 01:07

akurat Brzeczek to nasze najmocniejsze ogniwo przy tym składzie właścicielskim i w nim nadzieja ze się coś zmieni na lepsze bo pojęcie i doświadczenie ma największe. Każdy inny trener będzie tylko pionkiem i będziemy mieć deja vu jak z Hyballa. Dyscyplinarnie to należy się pozbyć Sadloka, "walczącego" Ondraska 2 bramki na 13 spotkań i spółki ja ich w koszulce Wisły nigdy więcej oglądać nie chce - za spadek, za porażkę z Olimpia Grudziac, za 0:5 ze Śląskiem, 0:5 z Lechem. Jeszcze dzisiaj powinni się spakować i opuścić nasz klub.

!!IRIVER!! 16.05.2022 06:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez daniel123 (Post 1583864)
akurat Brzeczek to nasze najmocniejsze ogniwo przy tym składzie właścicielskim i w nim nadzieja ze się coś zmieni na lepsze bo pojęcie i doświadczenie ma największe. Każdy inny trener będzie tylko pionkiem i będziemy mieć deja vu jak z Hyballa. Dyscyplinarnie to należy się pozbyć Sadloka, "walczącego" Ondraska 2 bramki na 13 spotkań i spółki ja ich w koszulce Wisły nigdy więcej oglądać nie chce - za spadek, za porażkę z Olimpia Grudziac, za 0:5 ze Śląskiem, 0:5 z Lechem. Jeszcze dzisiaj powinni się spakować i opuścić nasz klub.

Akurat w żadnym z wymienionych meczów Ondraszek nie zagrał.

ypeeh 16.05.2022 08:23

Widzę, że niektórzy chcieli by budować skład na Frydrychu. Może na tym z pierwszego sezonu i owsze miało by to sens. ale w tym sezonie był pierwszym hamulcowym. Swoimi kartkami i beznadziejnym kryciem (co on robił przy Angielskim?! skakanie synchroniczne?) przyczynił się do tej tragedii.

Wielu psioczyło na Maćka Sadloka. Dopóki to on był charakterem w obronie, to się przed spadkiem daliśmy radę wybronić. A jak został odstawiony, to obrona była tylko z nazwy.

Mam nadzieję, że wróci Alan i Colleyem będą pierwszym wborem.

silver03 16.05.2022 09:04

1 liga startuje już w lipcu, za mało czasu na wywalenie wszystkich i dobranie nowych (szczególnie przy naszych asach odpowiadających za dział sportowy).

Moim zdaniem zostaną:

- Biegański
- Gruszkowski
- Szot
- Uryga
- Szota
- Ring
- Plewka
- Kuvejlić
- Hugi
- Fazlagić
- Starzyński
- Skvarka
- Młyński
- Ondrasek/Kliment - któryś z nich powinnien zostać.

Żegnamy:

- Kieszek
- Frydrych
- Colley
- Sadlok
- Honusek
- Poletanović
- Zhukov
- Savić
- Gio
- Manu
- Fernandez
- Cisse

Będzie ciężko.

_ukoL 16.05.2022 09:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Szneka (Post 1583811)
Masz rację.to miałem na myśli. Jeśli mamy kasę w klubie trzeba szkielet zostawić a więc Biegański Frydrych Colley Poletanovic Fernandez Plewka .Marzy mi się jeszcze Citaiszwili lub Manu ale to i tak za dużo szczęścia by było.

Po wczorajszym meczu to ja Manu już nigdy więcej w koszulce Wisły oglądać nie chcę. Leser i nierób. Transfer idealnie podsumowujący tą degrengoladę.

TSWojtas 16.05.2022 09:18

Z obecnego składu zostawić Poletanovica, Fernandeza i Biegańskiego.

ciastek88 16.05.2022 09:20

Zrozumcie , że żaden obcokrajowiec nie zostanie w Wiśle. Nawet pozostanie takich cieniasów jak Skvarka czy Hugi można włożyć między bajki....

pawlozm 16.05.2022 09:41

Biegański (Broda) - Grucha (Szot), Uryga (Szota), Frydrych (Hoyo), Sadlok (Wachowiak) -Starzyński (Młyński), Plewka (Duda), Poletanovic (Szywacz), Michał Mak ( Mateusz Mak) - Fernandez (Chełmecki), Ondrasek (Sobol)

Moja Kadra na 1 ligę. (Zakładam, że z Poletanovicem i Fernandezem będzie ciężko dogadać - wtedy kogoś z dwójki Kuveljic,/Fazlagic i może Śpiączką? )

Eternit 16.05.2022 09:41

A co tam u Kazia Moskala?

Ajax 16.05.2022 09:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pawlozm (Post 1583930)
Biegański (Broda) - Grucha (Szot), Uryga (Szota), Frydrych (Hoyo), Sadlok (Wachowiak) -Starzyński (Młyński), Plewka (Duda), Poletanovic (Szywacz), Michał Mak ( Mateusz Mak) - Fernandez (Chełmecki), Ondrasek (Sobol)

Moja Kadra na 1 ligę. (Zakładam, że z Poletanovicem i Fernandezem będzie ciężko dogadać - wtedy kogoś z dwójki Kuveljic,/Fazlagic i może Śpiączką? )

Całkiem niezła ekipa na spadek. Niestety pewnie tak to będzie wyglądało +3/5 jakich cudacznych geniuszy piłkarskich wyciągniętych z 48 zachodniej ligi.

Trio odbębni sukces, że mamy tu młodych zdolnych dzielnych piłkarzy z Wiślackim DNA. Wygrają z dwa mecze potem będzie seria 10 przegranych pod rząd i wielkie zdziwienie dlaczego kopacze na 2 ligę nie są w stanie awansować tylko walczą o utrzymanie.

Trio musi zrozumieć, że w tym momencie to my jesteśmy pośmiewiskiem i chłopcem do bicia w 1 lidze.

enzo 16.05.2022 09:48

Moim zdaniem trzon zespołu mamy bardzo mocny:
Kieszek - Głowacki - Sobolewski, Błaszczykowski - Brożek

W każdej formacji jest zawodnik doświadczony, a takich nam teraz przede wszystkim trzeba - wiślaków z krwi i kości. Dobrać kilku młodych, perspektywicznych i wiadomo: wracamy za rok, za 2 lata puchary europejskie, a później feta na rynku. Tak bym to widział, panowie.

Maine_Coon 16.05.2022 09:52

Wasilewski jeszcze plus Cikos

pawlozm 16.05.2022 10:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ajax (Post 1583933)
Całkiem niezła ekipa na spadek. Niestety pewnie tak to będzie wyglądało +3/5 jakich cudacznych geniuszy piłkarskich wyciągniętych z 48 zachodniej ligi.

Trio odbębni sukces, że mamy tu młodych zdolnych dzielnych piłkarzy z Wiślackim DNA. Wygrają z dwa mecze potem będzie seria 10 przegranych pod rząd i wielkie zdziwienie dlaczego kopacze na 2 ligę nie są w stanie awansować tylko walczą o utrzymanie.

Trio musi zrozumieć, że w tym momencie to my jesteśmy pośmiewiskiem i chłopcem do bicia w 1 lidze.

Nie no ja się boję, że takiej mocnej kadry to nam sie jednak nie uda zmontować.

leszekm 16.05.2022 10:22

Czy to są kadry aby się utrzymać w I lidze czy żeby wrócić do ekstraklasy. Jeśli wrócić to musimy mieć zespół nawet lepszy od obecnego

LucjuszWielki 16.05.2022 10:23

Panowie.... sytuacja jest ciężka i beznadziejna, ale Wisła to ludzie, kibice... bez nich nie ma Wisły.

Skoro dup wam się nie chce ruszyć na stadion (co akurat nie dziwi, bo ileż można chodzić na stypę) to chociaż zapiszcie się do Socios. Kto jak nie my? Kasy będzie teraz o 70% mniej, trzeba łatać dziurę...

Wiem, że są przeciwnicy Socios i pier$$$dolą, że ich pinionszki klub rozwala, że kontrakt Wasilewskiego Socios opłacało itd.. tylko, że macie prawo głosu, możecie decydować na co te składki idą.

Ja deklaruje podwojenie składek Socios od czerwca, bo co mi innego pozostało?

Jeszcze będzie pięknie !

sandomingo 16.05.2022 10:27

Na dzisiaj, 16.05:

Broda - Szot, Szota, Hoyo, ? - Starzyński, Plewka, Fazlagic, Duda, Młyński - Ondraszek.
W odwodzie Wachowiak, Sobol, Szywacz, Chmiel a po kontuzjach jeszcze Kuba, Alan.
Czyli skład na spadek z 1 ligi.
Może uda się zatrzymać Gruszkowskiego, Colley, Poletanovicia, przedłużyć o rok Sadloka. Wtedy już będzie wyglądało to lepiej, środek tabeli.
Jeżeli mamy w ogóle myśleć o awansie to zakładając pozostanie w/w 4ki zawodników potrzebujmy LO, skrzydłowego i napastnika.

AS82 16.05.2022 10:34

Wg mnie nie ma szans żeby został Colley , jest za dobry na 1 lige i chyba na nim możemy zarobićajkikolwiek hajs

sandomingo 16.05.2022 10:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AS82 (Post 1583947)
Wg mnie nie ma szans żeby został Colley , jest za dobry na 1 lige i chyba na nim możemy zarobićajkikolwiek hajs

Zakładam, że będziemy musieli sprzedać kogoś z młodych: Biegański, Gruszkowski, Colley - bo tylko tych trzech może dostać jakieś sensowne propozycje. Ale może nie trzeba będzie spieniężać wszystkich...

pomeran 16.05.2022 11:19

Niech się żadnego nie ważą zostawić z tych zagranicznych przebierańców. Jedynym, naprawdę jedynym, który mógłby zostać to Fernandez. Ale ten nie będzie chciał.

A Gio był poza zasięgiem nawet w przypadku utrzymania w ekstraklasie.

Robiliśmy wszystko żeby zostać Koroną Kielce, to spadamy do ligi tam gdzie grają. O ironio, w tym roku z mniejszą ilością zaciężnego szrotu - mają szansę wrócić do eklasy.

Ogryzek 16.05.2022 13:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pomeran (Post 1583955)
Niech się żadnego nie ważą zostawić z tych zagranicznych przebierańców. Jedynym, naprawdę jedynym, który mógłby zostać to Fernandez. Ale ten nie będzie chciał.

A Gio był poza zasięgiem nawet w przypadku utrzymania w ekstraklasie.

Robiliśmy wszystko żeby zostać Koroną Kielce, to spadamy do ligi tam gdzie grają. O ironio, w tym roku z mniejszą ilością zaciężnego szrotu - mają szansę wrócić do eklasy.

Czyli jest nadzieja również dla nas...

- pogonić zaciężny szrot to podstawa - tylko kto ma to robić?

Jagul 16.05.2022 13:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 1583995)
Czyli jest nadzieja również dla nas...

- pogonić zaciężny szrot to podstawa - tylko kto ma to robić?

Przecież ten szrot się zaraz sam rozjedzie. Po pierwsze nikt nie będzie chciał grać na zapleczu, a po drugie dostaną pewnie propozycje niższych kontraktów (przynajmniej niektórzy). Skończy się na miesięcznej odprawie i tyle.
Tym bardziej w tej sytuacji nie ogarniam co geniusze z zarządu chcą wietrzyć :rotfl:

MaLk 16.05.2022 13:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 1583995)
Czyli jest nadzieja również dla nas...

- pogonić zaciężny szrot to podstawa - tylko kto ma to robić?

To akurat najprostsza część zadania do wykonania. Połowie kończą się kontrakty, a nawet te, które się nie kończą można rozwiązać "prawie bezkosztowo" w związku ze spadkiem.

Większość szrotu zaciężnego sama będzie chciała odejść tam, gdzie dostaną jakieś sensowne pieniądze, a my nie będziemy dla nich atrakcyjni ani piłkarsko, ani finansowo. Nieważne więc czy w zarządzie będzie Dawid, Obidziński, Bałaziński czy nawet Misiek z Marzeną i Dukatem - tutaj i tak obecny szrot zaciężny po prostu zniknie w większości sam, tak czy inaczej.

Problemy zaczną się w momencie, w którym trzeba będzie kogoś zatrudnić na ich miejsce. Tu już fajnie by było, gdyby zrobił to ktoś z głową. Niekoniecznie z Głową (czy Brożkiem), ale na pewno z głową.

Bo strach pomyśleć jaki nowy wagon nowego szrotu może przyjechać, jeśli nikt z włodarzy nie potrafił wyciągnąć wniosków z popełnionych błędów do tej pory.

Stelio 16.05.2022 14:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MaLk (Post 1583998)
To akurat najprostsza część zadania do wykonania. Połowie kończą się kontrakty, a nawet te, które się nie kończą można rozwiązać "prawie bezkosztowo" w związku ze spadkiem.

Większość szrotu zaciężnego sama będzie chciała odejść tam, gdzie dostaną jakieś sensowne pieniądze, a my nie będziemy dla nich atrakcyjni ani piłkarsko, ani finansowo. Nieważne więc czy w zarządzie będzie Dawid, Obidziński, Bałaziński czy nawet Misiek z Marzeną i Dukatem - tutaj i tak obecny szrot zaciężny po prostu zniknie w większości sam, tak czy inaczej.

Problemy zaczną się w momencie, w którym trzeba będzie kogoś zatrudnić na ich miejsce. Tu już fajnie by było, gdyby zrobił to ktoś z głową. Niekoniecznie z Głową (czy Brożkiem), ale na pewno z głową.

Bo strach pomyśleć jaki nowy wagon nowego szrotu może przyjechać, jeśli nikt z włodarzy nie potrafił wyciągnąć wniosków z popełnionych błędów do tej pory.

plus jest taki, że będziemy dla piłkarzy najbardziej atrakcyjnym zespołem w Fortunie, więc szanse, na ściągnięcie kogoś sensownego z 1/2 ligi czy nawet jakiegoś podstarzałego ekstraklasowego wyjadacza nie będzie problemem, ale istotne jest, żeby zrobić to z głową i postawić sobie jasne cele, a nie przyjmować wagony z czech, słowacji i serbii na tydzień przed końcem okienka i liczyć na to, że odpalą z automatu

Stelio 16.05.2022 14:22

aa no i wspaniale by było gdyby wziął się za to trener znający niższe polskie ligi i mający już na koncie jakieś awanse (może np. Dawid Myśliwiec ze Stali Rzeszów?). Natomiast obawiam się, że taktyka się nie zmieni, wykonawcy się nie zmienią i za pół roku znowu ktoś będzie wymyślał hard resety bo trzeba będzie 1 ligę ratować

Ajax 16.05.2022 14:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Stelio (Post 1584001)
plus jest taki, że będziemy dla piłkarzy najbardziej atrakcyjnym zespołem w Fortunie, więc szanse, na ściągnięcie kogoś sensownego z 1/2 ligi czy nawet jakiegoś podstarzałego ekstraklasowego wyjadacza nie będzie problemem, ale istotne jest, żeby zrobić to z głową i postawić sobie jasne cele, a nie przyjmować wagony z czech, słowacji i serbii na tydzień przed końcem okienka i liczyć na to, że odpalą z automatu

Nie będziemy atrakcyjni dla piłkarzy w 1 lidze. Udać się do Wisły i firmować walkę o utrzymanie się w 1 lidze to nie jest najlepszy wpis do portfolio.

Ogryzek 16.05.2022 14:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ajax (Post 1584004)
Nie będziemy atrakcyjni dla piłkarzy w 1 lidze. Udać się do Wisły i firmować walkę o utrzymanie się w 1 lidze to nie jest najlepszy wpis do portfolio.

Nie przesadzajmy! Zobaczmy najpierw jaką kasę będziemy mieli na pensje... i porównajmy to do naszych konkurentów w I lidze. Tam nie ma mega kokosów... Więc może się okazać że będziemy ciekawą alternatywą dla niektórych piłkarzy.

Bardziej się boje bezmyślnego podpisywania kolejnego szrotu bez ładu i składu...

Arek95 16.05.2022 18:06

Z informacji przewijających się w internecie:
Kieszek, Rosa, Frydrych, Colley, Sadlok, Ring, Hanousek, Fazlagić, Żukow, Kuveljić, Skvarka, Savić, Manu, Tsitsaishvili, Kliment, Cisse i Fernandez opuszczą drużynę po sezonie...

Zatem kadra na przyszły sezon prezentuje się następująco:
Bramkarze: Biegański i Broda
Obrońcy: Szot, Gruszkowski, Szota, Uryga, Wachowiak, Koncewicz-Żyłka i Hoyo-Kowalski
Pomocnicy: Gądek, Plewka, Poletanović, Młyński, Starzyński, Hugi, Duda, Chmiel i Szywacz
Napastnicy: Ondrasek, Sobol i Chełmecki

Do tego kilku z CLJ-ki i wagon szrotu zza granicy, ale jeszcze tańszego i gorszego niż ten co był teraz...
Skład w moim odczuciu? Powinniśmy być spokojni o utrzymanie w 1-szej lidze... Nic więcej

Harcownik 16.05.2022 19:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pawlozm (Post 1583930)
Biegański (Broda) - Grucha (Szot), Uryga (Szota), Frydrych (Hoyo), Sadlok (Wachowiak) -Starzyński (Młyński), Plewka (Duda), Poletanovic (Szywacz), Michał Mak ( Mateusz Mak) - Fernandez (Chełmecki), Ondrasek (Sobol)

Moja Kadra na 1 ligę. (Zakładam, że z Poletanovicem i Fernandezem będzie ciężko dogadać - wtedy kogoś z dwójki Kuveljic,/Fazlagic i może Śpiączką? )

Z tego co słychać to nie tylko z Fernandezem, ale i z Kuveljicem może być ciężko się dogadać. Generalnie gwiazdy typu kliment nie chcą tu grać. I to jest raz. A nawet jeśli kogoś uda się zakontraktować, i nie będziemy grali atakiem Chelmecki-Sobol czy parą Szywacz-Dorian Gądek w środku pola, to radziłbym też się nie cieszyć zbyt szybko z efektów nowego zaciągu, bo wielu tu cieszyło się rok temu że Sobol i Młyński to nasza przyszłość. I to jest dwa.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:10.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl