Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [XXXIII kolejka] Radomiak Radom - Wisła Kraków, 15-05-2022, 17:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10514)

wolfy 15.05.2022 18:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Elendil (Post 1583646)
Niestety, wiem że zaraz przyjdzie wolfy i mnie zje, ale Wuja to poziom niżej niż Gula. Gula tym składem (Poletanovic, Gio, Manu, Colley) by się raczej utrzymał, nawet jeśli gra była by kiepska. Nie wiem, co będzie z nami dalej, ale jak dla mnie zawiedli zarówno Błaszczykowscy, jak i Brzęczek.

Nikt Cię nie zje, bo takie .......enie jest niewarte komentowania. Ale co tam?

Moim zdaniem Hybala by nas utrzymał.

Chociaż każdy kto ma IQ powyżej poziomu gruntu widzi że problemem nie są trenerzy. Oczywiście, każdy przygłupi kibic zawsze leci z mordą do trenera, taka tradycja, ale - skoro trenerzy się zmieniają a wyniki pozostają takie same...

Serio to takie trudne?

czaro 15.05.2022 18:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Elendil (Post 1583646)
Niestety, wiem że zaraz przyjdzie wolfy i mnie zje, ale Wuja to poziom niżej niż Gula. Gula tym składem (Poletanovic, Gio, Manu, Colley) by się raczej utrzymał, nawet jeśli gra była by kiepska. Nie wiem, co będzie z nami dalej, ale jak dla mnie zawiedli zarówno Błaszczykowscy, jak i Brzęczek.

Raczej nie, bo Gula wpadł w totalny marazm i nie wyegzekwowałby takich wzmocnień, jak dostał Brzęczek. Gula okazał się totalnym niewypałem, za późno go zmieniono. Ale też podanie tlenu przez Brzęczka to było dużo za mało.

Teraz sobie możemy dywagować, czy lepszy trener by z tym składem wymęczył utrzymanie.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1583649)
Nikt Cię nie zje, bo takie .......enie jest niewarte komentowania. Ale co tam?

Moim zdaniem Hybala by nas utrzymał.

Chociaż każdy kto ma IQ powyżej poziomu gruntu widzi że problemem nie są trenerzy. Oczywiście, każdy przygłupi kibic zawsze leci z mordą do trenera, taka tradycja, ale - skoro trenerzy się zmieniają a wyniki pozostają takie same...

Serio to takie trudne?

Ale kolega nie napisał, że problemem Wisły jest Brzęczek. Czy są trenerzy? Raczej nie, na pewno nie jest to główny problem Wisły, ale też zatrudnienie, a później utrzymanie Guli zimą było - moim zdaniem - obok kadry, głównym bezpośrednim powodem spadku.

aNouc 15.05.2022 18:43

..........

wolfy 15.05.2022 18:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez czaro (Post 1583656)
Raczej nie, bo Gula wpadł w totalny marazm i nie wyegzekwowałby takich wzmocnień, jak dostał Brzęczek. Gula okazał się totalnym niewypałem, za późno go zmieniono. Ale też podanie tlenu przez Brzęczka to było dużo za mało.

Teraz sobie możemy dywagować, czy lepszy trener by z tym składem wymęczył utrzymanie.

Ale kolega nie napisał, że problemem Wisły jest Brzęczek. Czy są trenerzy? Raczej nie, na pewno nie jest to główny problem Wisły, ale też zatrudnienie, a później utrzymanie Guli zimą było - moim zdaniem - obok kadry, głównym bezpośrednim powodem spadku.

Gdyby był Guardiola to on byłby winien. Gula byłby pewnie dobry, ale nie z piłkarzami jakich dostał. Założenia od początku były złe.

speedfashion 15.05.2022 18:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Elendil (Post 1583646)
Niestety, wiem że zaraz przyjdzie wolfy i mnie zje, ale Wuja to poziom niżej niż Gula. Gula tym składem (Poletanovic, Gio, Manu, Colley) by się raczej utrzymał, nawet jeśli gra była by kiepska. Nie wiem, co będzie z nami dalej, ale jak dla mnie zawiedli zarówno Błaszczykowscy, jak i Brzęczek.

Ja tam mam watpliwosci, czy by nas utrzymal, pewnie byloby jak z Brzeczkiem.

Okazalo sie, ze transfery last minute i budowanie wiezy Babel guzik dalo. Nie bylo komu za ten klub umierac. Moze kilku pilkarzy chcialo, reszta grala, jak grala.
Wiem, ze to romantyzujaca narracja i troche banal, ale na moje troche w tym prawdy.

Zeby prowadzic 2:0 z druzyna grajaca o nic i skonczyc 2:4, trzeba po prostu sie postarac. No i nam sie udalo. Udawana gra w obronie, niedbalosc, taktyka "podaj do Gruzina, niech biegnie do przodu".

Matko, co za dzien.

AS82 15.05.2022 18:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez czaro (Post 1583656)
. Ale też podanie tlenu przez Brzęczka to było dużo za mało.

Teraz sobie możemy dywagować, czy lepszy trener by z tym składem wymęczył utrzymanie.

To ,że Brzęczek coś poprawił , jest największą ułudą w która niestety dużo wierzy w tym wolfy.
Świadczą o tym katastrofalne wyniki , wygranie 1 z 14 meczów ! Najgorsze ,że nie potrafilismy wygrać , mając rzekomo nóż na gardle, w takich meczach jak z Piastem , Slaskiem czy dziśz Radomiakiem , gdzie prowadziliśmy , mieliśmy okazje a zjebaliśmy jak najgorsi frajerzy

czaro 15.05.2022 18:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1583664)
Gdyby był Guardiola to on byłby winien. Gula byłby pewnie dobry, ale nie z piłkarzami jakich dostał. Założenia od początku były złe.

Ja jestem ciekaw, czy Kliment i Skvarka naprawdę są AŻ TAK słabi, czy też na skutek przygotowania fizycznego i niskiego morale tak opadli, a Brzęczek nie zdołał ich odbudować.

Jeśli chodzi o jakoś składu, pierwsza akcja z udziałem Młyńskiego pokazała, kim graliśmy jesienią i jakie mieliśmy zaplecze wiosną.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AS82 (Post 1583667)
To ,że Brzęczek coś poprawił , jest największą ułudą w która niestety dużo wierzy w tym wolfy.
Świadczą o tym katastrofalne wyniki , wygranie 1 z 14 meczów ! Najgorsze ,że nie potrafilismy wygrać , mając rzekomo nóż na gardle, w takich meczach jak z Piastem , Slaskiem czy dziśz Radomiakiem , gdzie prowadziliśmy , mieliśmy okazje a zjebaliśmy jak najgorsi frajerzy

Moim zdaniem poprawił, tzn. zaczęliśmy grać, zaczęło się coś dziać. Ale to było za mało.

Jestem daleki od stwierdzenia, że Brzęczek był głównym problemem czy winnym spadku, ale też od stwierdzenia, że nawet Guardiola by tej ekstraklasy nie uratował. Gdyby ten tlen Wiśle podał ktoś inny, mogłoby się udać - ale znów, nikt wówczas nie pchał się do Wisły, która była w totalnej rozsypce.

Ta dyskusja jest raczej nie do przesądzenia, przesądzone jest natomiast, że nie Brzęczek jest głównym problemem Wisły.

MaLk 15.05.2022 18:57

Nie oglądałem meczu. To była najlepsza decyzja odnośnie oglądania meczów Wisły w całym sezonie.

Wojtas 15.05.2022 19:07

Cóz za podsumowanie sezonu.

Upokorzeni to jedyne własciwe słowo.Upokorzeni dziś i przez cały sezon.

Jakubie Błaszczykowski ,zapamietamy.

AS82 15.05.2022 19:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez czaro (Post 1583669)


Moim zdaniem poprawił, tzn. zaczęliśmy grać, zaczęło się coś dziać. Ale to było za mało.

Jestem daleki od stwierdzenia, że Brzęczek był głównym problemem czy winnym spadku, ale też od stwierdzenia, że nawet Guardiola by tej ekstraklasy nie uratował. Gdyby ten tlen Wiśle podał ktoś inny, mogłoby się udać - ale znów, nikt wówczas nie pchał się do Wisły, która była w totalnej rozsypce.

Ta dyskusja jest raczej nie do przesądzenia, przesądzone jest natomiast, że nie Brzęczek jest głównym problemem Wisły.

Mówiąc najkrócej tej drużynie brakowało charakteru, mecze które można było wygrać dobry trener by wygrał,ale ta drużyna miały jakiś mentalny problem, to była banda przegrywów i dla mnie jest to wina trerna niestety..

ciacho 15.05.2022 19:12

Trzeba być piłkarskim niedorozwojem żeby z 0:2 przejebać 4:2 z grającą o nic, rozbitą mentalnie drużyną.

Niepojęte.

LucjuszWielki 15.05.2022 20:05

wiem, że to nei ma znaczenia, ale dwie bramki w powietrzu zawalił znów Frydrych :/ nie rozumiem tego gościa.

Elendil 15.05.2022 21:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AS82 (Post 1583679)
Mówiąc najkrócej tej drużynie brakowało charakteru, mecze które można było wygrać dobry trener by wygrał,ale ta drużyna miały jakiś mentalny problem, to była banda przegrywów i dla mnie jest to wina trerna niestety..

Zgodzę się. Zawodnicy piłkarsko byli słabi, ale nie mówcie, że gorsi od tych Mielca czy WKSu. Po prostu patrzyło się na tę zbieraninę i myślało "oni tego znowu nie dźwigną". Praktycznie w każdym meczu na wiosnę brakowało w nich wiary na dobry wynik, takie snucie się po boisku, będąc myślami gdzie indziej, już pogodzeni z kolejną stratą punktów. Jedynie najnowsze nabytki - Gio i Poletanovic - dawali od siebie coś więcej.

ciastek88 16.05.2022 01:25

Mecz z Radomiakiem to jest cały nasz sezon w pigułce. Dobrze się zaczęło a potem nie wiedzieć dlaczego zesrało.
Jeszcze ten Manu człapiący i potykający się o własne nogi Kliment. Dodajmy jeszcze Angielskiego , który strzela w jednym meczu więcej goli niż którykolwiek nasz napastnik w cały sezonie...
Zabrakło tylko orkiestry , która jak na Titanicu grałaby do samego końca.

Myślę , że dzisiaj upadła teza jakoby Płock się na nas spiął, po prostu jesteśmy tak słabi , że nawet największe dziady ekstraklasy z palcem w d.... nas woziły.

Miejsce tego zespołu jest w I lidze, paradoks polega na tym , że gladiatorów , którzy nas nas spuścili za tydzień nie będzie już w Krakowie.

Jaroo1 17.05.2022 09:22

Dobrze, że przegraliśmy, to chociaż o jeden tydzień mniej wkręcania sobie, że może się uda, bo wystarczy zdobyć 4 albo 6 pkt.
Przegraliśmy z frajerami, których ogrywał każdy. W sumie te 2 nasze bramki to wyglądały jakbyśmy kupili mecz...

A jeśli ktoś twierdzi, że Brzęczek miał niemozliwe zadanie do wykonania, wygrać mecz z tym materiałem to cud, skład mamy na max 1 ligę, to... ....a... my prowadziliśmy 2:0, z drużyną, którą jebie cała liga obecnie. Nam zależało, my graliśmy swój 7 finał, mecz o życie, to była wallki oni z 0:2 dają się wyjebać na 4:2. Dlaczego?

Bo są zwykłymi cwelami, ich wystarczyło za mordę złapać, czego nie zrobił ani Gula, ani Brzęczek. No ale jak jeden gościu chciał to uczynić, to pogoniono go z klubu, a właściciel pokazał, ze bardziej się liczą bezużyteczne legendy i święte krowy piłkarze, którzy nie będa zapierdalać to jak to miało funkcjonować?

Przecież ci piłkarze wiedzieli jakie panują zasady w tym klubie... Oni wiedzą, że rządzą, ze są nietykalni, że Wisła to ciepły przytułek do zarabiania fajnej kasy, oni wiedzą, że nie warto zapierdalać bo się wyjdzie na debila i dziwaka, że lepiej poleżeć i robić z siebie ofiarę, oni wiedzą jaki charakter ma właściciel klubu. Ryba psuje się od głowy i tyle. A jedyne dobre występy to notowali w tym klubie ludzie, którzy świeżo co przyszli i jeszcze się nie rozeznali w tym szambie, jak na początku Zukov i Frydrych, jak Yeboah i El Mdhoui, jak teraz Fernandez i Poletanovic.

Oni wszyscy jak i wiele innych piłkarzy, którzy się tutaj przewinęli umieli grać, mieli potencjał, przecież swego czasu nawet Plewka czy Młyński zbierali dobre recenzje ale problem Wisły Kraków polega, na tym że Wisła Krakó niszczy piłkarzy, niszczy potencjał, niszczy ambicje, niszczy wszystko. W Wiśle Kraków okazuje się że się nie da, że każdy piłkarz to szrot.

Dlaczego? Właściciele, organizacja - mental. Swoim zarządzaniem niszczą mentalnosć tych ludzi na boisku, a że to nie są Lewandowscy, Ronaldo czy Messi to niewiele trzeba aby takich kopaczy wykończyć psychicznie żeby się nie nadawali do gry.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:57.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl