![]() |
Sadlok dalej potrzebuje 5 sekund za duzo na przemyslenie co zrobic z pilka. eh.
|
Cytat:
|
I co, pajace?
|
Cytat:
|
że tak powiem: UFFFF!!!
Co to znaczy mieć dobrych zmienników. Savić nam w dużej mierze wygrał ten mecz, Gruzin niezły wiatr na skrzydle robił. Niesamowite, zwłaszcza że przez dużą część 1 połowy wyglądało to naprawdę źle. No to jeszcze 2-3 zwycięstwa :) |
Jeszcze 9 punktów do utrzymania.
Jak Raków da (radę), to ze Śląskiem o wyjście z miejsc spadkowych! |
|
Graliśmy tak jak cały czas za Brzęczka. Świetna jedna połowa. Dzisiaj padło na drugą. Pełna dominacja w drugiej połowie. Dzisiaj mieliśmy szczęście, że nie straciliśmy gola w 1 połowie, która była słabsza.
Brakło nam szczęścia z lechem, legią, piastem to mam nadzieję, że już wyczerpaliśmy limit pecha |
Sadlok grał bo musiał, Skwarka bo nic nie daje wchodząc z ławki, a Kieszek był świadomym oczywistym wyborem.
Dobrze, że była bramka zapasu przed końcówką bo mogłoby być różnie. |
Zaczelismy grac jak zszedl Skvarka. Ciekawe.
|
Jeszzve raz zobacze tego truchciciela na boisku skvarke to oszaleje , to jest tak jakbyśmy grali w 10 , w następnym meczu koniecznie gruzin od początku lub też zmiana na drugą połowę i savic w pierwszym tylko nie na skrzydle!
|
Tego ta druzyna potrzebowala - wygranej.
Dzis nie bylismy lepsi ale szczescie po naszej stronie. Brawo trener brawo pilkarze. Jestem spokojny o utrzymanie. |
|
Cytat:
|
3 punkty po słabym meczu. Czyli to, o czym marzyłem. Jestem w pełni usatysfakcjonowany.
|
Dziś to juz wóz albo przewóz był..Brawo Wisełka!! :piwko:.
|
Druga polowa od zejscia Skvarki to zamiatalismy wszystko. Gornik nie istnial.
Ale tez zaczelismy podawac dokladniej. Mniej bylo elektrycznosci. Gio mial troche strat, ale przy bramce zrobil mega robote. Ruszyl z pilka wolna strefa (zszedl na lewo), zyskal przestrzen. Podal do Savicia i poszedl za akcja w pole karne dajac Saviciowi opcje. Widac, ze chlop dlugo nie gral. Mam nadzieje, ze szybko nadrobi swoje zaleglosci, bo ma papiery na kocura. |
Ufff, dobra robota. Dobrze, że Savić łapie formę, dziś odmienił losy spotkania.
|
Szczerze to do drugiego gola aż się czuło w kościach że to Górnik strzeli i sobie dowiezie zwycięstwo.
A ukąsił Savić i oni się już posypali. |
Przyszło paru zawodników z jakością.
Trochę głowa się odblokowała. W końcu nie mieliśmy pecha. I wynik jest. |
czekam na filmiki wrzucane przez anocua w 15 tematach
|
Cytat:
|
Dziś pierwsza połowa słabiutka - fartowne 1:0 po samobóju, ale to Górnik optycznie przeważał wg mnie.
Druga połowa dużo lepsza - nawet przed wyrównaniem Górnika. Generalnie Skvarka kolejny raz potwierdził, że jest słaby, a Savić, że wreszcie gra na miarę swojego potencjału. Kamień spadł z serca i wielkie uff, że wreszcie przyszło zwycięstwo, ale niestety w tej kolejce rywale zagrali nam na nosie i praktycznie każda licząca się drużyna nad nami punktuje. Do tego do przerwy Śląsk prowadzi z Rakowem... możliwe, że po tej kolejce zbliżymy się jedynie do Stali Mielec (na 5 pkt) i możliwie Jagielloni (5 pkt) - jeśli wtopi. Ktoś ogarnia jakie mamy bilanse bezpośrednie z tymi drużynami? Bo średnio mi się chce wertować cały terminarz. Moja opinia jest taka. Kto by nie był w tej chwili bezpośrednio nad nami - jeśli utrzymamy ten poziom gry to się utrzymamy. Nie ma opcji, ktoś z miejsc 11-15 wpadnie w dołek i trzeba go będzie łyknąć. Za tydzień mega ważne spotkanie we Wrocławiu. Trzymam kciuki, że utrzymamy ten flow jaki mamy i że nie będziemy próbować się na siłę Skvarzyć czy Klientować. |
Nawet Kuveljić użył dziś młotka w nodze i przypieczętował wygraną 4-1 :>
|
młotek w nodze to pokazał Podolski
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
niech to będzie moje polubienie Co do meczu: Widać było w pierwszej połowie, że nasi mieli ciężkie nogi. Nie z przetrenowania ale taką niemoc po tym obijaniu słupków i poprzeczek w poprzednim meczu. Widać było, że po 3 bramce wszedł luz. Jestem przekonany, że o utrzymanie będziemy walczyć do końca - czy się uda to inna sprawa ale walczyć będziemy do końca. |
Dzisiaj graliśmy jeden z kilku finałów, już nam się przy dupie paliło konkretnie. Póki co i tak prawie wszyscy punktują, których mamy gonic. A to oznacza (nawet jeśli dziś Śląsk przegra z Rakowem), że za tydzień gramy kolejny nasz finał i jeśłi przegramy to będzie nam się palić przy dupie bardziej niż przed dzisiejszym meczem, bo porażka z Śląskiem będzie oznaczała, że oni już raczej na pewno będą przed nami, także stracimy jedną drużynę, którą na ten moment jeszcze możemy gonić.
Mamy taką sytuację, że musimy wygrać 2-3 mecze w sytuacji gdzie naszym rywalom starczy 1-2 zwycięstwa żeby odeprzeć nasze ataki. A to oznacza, że my musimy złapać serię wygranych, musimy liczyć, ze ze 2-3 kolejki się ułożą pod nas. Bo jak nie to nam po prostu braknie czasu żeby kogoś dogonić. A mamy o tyle chujowiej, że każda seria się kończy i raczej 7/7 to my nie wygramy. Dlatego nawet wygrywając 3 mecze pod rząd i doganiając kogoś to i tak nie jest jeszcze dobrze, bo czwarty, czy piąty mecz z rzedu raczej przegramy, a z kolei rywale też punktować na przestrzeni 2-3-4-5 kolejek będą. Jesteśmy w dupie, bo nie dość, ze sami musimy solidnie punktować to musimy liczyć, ze drużyny przed nami beda cyklicznie zawodzić. A już nasze mecze o 6 pkt z nimi to będą jak finał LM dla nas. Nawet teraz remisujący Śląsk ma 3 pkt przed nami, za tydzień możemy być na równi z nimi ale przecież i tak docelowo musimy mieć 1 pkt więcej bo mają lepszy bilans meczów z nami, z kolei jeśli nas ograją to jesteśmy już w ciemnej dupie za tydzień. Także tych założeń jest tyle, że hoho ale jak zawsze, przede wszystkim to trzeba grać swoje i punktować... |
W pierwszej połowie poziom piłkarski zrównał się z poziomem cateringu na stadionie, na szczęście w drugiej manita się odwróciła. Górnik miał dwóch zawodników na poziomie (Poldi i Mvongo)
|
na te kopanine i przebitki z obu stron to sie patrzeć nie dało , za to akcje podbramkowe fajne , taka radosna amatorska kopanina
Profesjonalni piłkarze w tym meczu: Podolski, Savic, Fernandez, Poletanovic |
Pamiętajcie: potrzebujemy zdobyć o 3 pkt więcej od Zagłębia Lubin. A teraz zobaczcie jaki oni mają terminarz.
To jest możliwe i wcale nie musimy seryjnie wygrywać. Może się uda obronić Eklapę. |
wystarczy ze sie zrownamy z nimi bo mamy lepszy bilans bezposrednich
|
Malutki kroczek i za to brawo!
Po pierwszej połowie i golu Podolskiego niewiele na to wskazywało. Leczna i Nieciecza już spadły, Wisła jedną nogą, druga chwilowo odstawiona znad przepsaci. Potrzeba 4 zwycięstw w ostatnich 6 meczach. Matematycznie jest to możliwe. |
Cytat:
Cytat:
Ze Stalą przegraliśmy oba mecze. Z obecnych drużyn w zasięgu: Warta - remis na wyjeździe - gramy w Kraku w 34 Stal - gorszy stosunek Jaga - j.w. Śląsk - j.w. Zagłębie - lepszy stosunek meczów bezpośrednich BBT - lepszy stosunek Górnik Ł. - lepszy stosunek. |
Cytat:
|
Cytat:
Ogólnie terminarz nie gra, jak widać góra traci punkty jak leci, sraxa też będzie przegrywać z naszymi rywalami w walce o utrzymanie, także ja bym się nie patrzył czy Śląsk/Zagłębie/Mielec gra z górą, środkiem czy dołem, najważniejsze jest to, że my musimy grać swoje. A w końcu mamy zawodników, którzy grać potrafią i trenera, który wie gdzie ich ustawić. Szansa jest, wszystko od nas zależy. |
Cytat:
Z 7 zespołów w naszym zasięgu (w tym dwa za nami) Stal przegrała, Śląsk zremisował, Jaga jeszcze nie grała. Oba za nami przegrały. 5 zespołów przed nami jest w granicy 5 punktów, z tego dwa 3. Nadal trzeba wygrywać. Odskoczyliśmy od zespołów za nami na 4 punkty. |
Cytat:
Albo co tam - trochę śmiechu nie zaszkodzi! Wytłumacz nam czemu dziś zagraliśmy lepiej niż z Piastem. |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:47. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl