Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [XXIII kolejka] Legia Warszawa - Wisła Kraków, 25-02-2022, 20:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10484)

Pulpet 25.02.2022 08:03

Alan raczej na 6 z Fazlagicem, ale to gdybanie na przyszłość.
Dzisiaj pogrążamy ległą ��

gizmowisla 25.02.2022 09:29

Obawiam sie ze mega fuks w postaci 0:0 to maximum tego meczu dla naszego szrotowiska

Arkadiusz.Czerepach 25.02.2022 09:54

szansy upatruje w tym że gramy z drużyną która jest w jeszcze większym dołku mentalnym niż my

skarabeus 25.02.2022 11:08

Z Legia bedzie latwiej niz z Leczna czy Mielcem.
W tym meczu to Legia musi atakowac, nie moze przegrac. Beda podejmowac ryzyko. Daj boze zeby ktorys cos wcisnal z kontry. I oby jak najszybciej.

magik1906 25.02.2022 11:58

Zapowiedź meczu Legia Warszawa Wisła Kraków
https://youtu.be/m3UEsrLCAGo

FraMat 25.02.2022 14:07

optymistą być trudno - w tym meczu wszystko może się wydarzyć, ale nie ma sensu się łudzić...

Patryko 25.02.2022 14:16

Jak przeczytałem, że będzie nas sędziować Lasyk, to straciłem resztki złudzeń. Najgorszy chyba w tym momencie sędzia, Stevie Wonder z gwizdkiem, będzie sędziować mecz o takim ciężarze gatunkowym.

DeadOrAlive 25.02.2022 14:46

Czy wygramy, czy przegramy - tanio skóry nie sprzedamy! Nie ma chu*a na Wisełkę Wuja! ;-)

A tak poważnie, ciężko wyobrazić sobie morale drużyny po ewentualnej porażce. Trzeba być szalenie skoncentrowanym na obronie, by w pierwszych minutach nie "przegrać" spotkania jakimś babolem.

Patryko 25.02.2022 15:06

Spokojnie, na szczęście Sadlok jest w tym momencie raczej przyspawany do ławki, więc ryzyko czerwonej kartki albo podania otwierającego drogę do bramki przeciwnikowi jest zminimalizowane :)

Gubernator 25.02.2022 15:58

https://www.youtube.com/watch?v=Xb6r...Skawi%C5%84ski

Ogryzek 25.02.2022 18:52

No ciężko być optymistą, ale walczyć trzeba. Tak jak pisali koledzy wcześniej, tylko nie stracić zaraz na początku głupiej bramki. A jeśli to się uda - to może jakiś remis? Kto wie.

TSWojtas 25.02.2022 19:43

Tylko zwycięstwo!

Szneka 25.02.2022 20:03

gdzie Fernandes?

Griszka30KR 25.02.2022 21:02

Dzisiaj bierze udział w corridzie....

Szneka 25.02.2022 21:03

28 minuta. Żukowa Gruszkowskiego na boisku nie ma. Frydrych znowu daje się przeskoczyć Pekhartowi, Savić odpierdala w przodzie kaszanę chociaż wystawił patelnię Ondraskowi a ten...... Starzyński odbija się od przeciwnika jak od ściany. Póki co jak na mecz o życie pełen dramat

Gubernator 25.02.2022 21:12

Na razie jest spoko. Nie ma co narzekać

pomeran 25.02.2022 21:19

Złożyć taki dream team co nie potrafi oddac strzału celnego już w kolejnym meczu….. No, No.
chapeau bas panowie Błaszczykowscy i Pasieczny. Jesteśmy najsłabsza drużyna w ekstraklasie. To jak grają jest niewiarygodne. Poziom II ligi umiejętnościami. Zaangażowaniem geriatria.

Coglin 25.02.2022 21:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gubernator (Post 1579085)
Na razie jest spoko. Nie ma co narzekać

Po chuju. Spoko, prosto do 1 ligi.

Smyrgu 25.02.2022 21:20

Starzyński to jest jakiś zagubiony junior...ondrasek udaje że umie grać w piłkę....to nie jest drużyna gotowa na walkę o zycie

DeadOrAlive 25.02.2022 21:22

Ja pie*dole oczy pieką od patrzenia. Co wyście uczynili z tą drużyną...

DysoN 25.02.2022 21:22

Nie ma nadzieji. Nie widzę żadnego pozytywnego elementu w naszej grze. Fazlagic jest gorszy niż Kuveljic :(

Szneka 25.02.2022 21:23

Mecz o życie a te panienki w chodzonego grają. Ondrasek ma patelnię i wali obok bramki, Fazlagić ani jednej dokładnej piłki do przodu. Qrwa kto zadecydował o kupnie go za 500 koła euro? Żukow? przy pierwszej okazji pogonić jak najdalej.
Psioczyliśmy na Sadloka Skvarke i Klimenta, nie ma ich a dalej gramy taki piach, że zęby bolą.

robert777 25.02.2022 21:25

Pasieczny out. Dyscyplinarnie za te transfery. Sabotaż

MaLk 25.02.2022 21:26

To nie ma sensu. To naprawdę nie ma sensu.

Arkadiusz.Czerepach 25.02.2022 21:30

Savic kolejny raz okradziony z genialnej asysty

pomeran 25.02.2022 21:31

Zaraz Pasieczny wjedzie z triumfalnym transferem 849472729 obcokrajowca w postaci szrotanovicia z Rakowa albo innego przebierańca i dopiero wtedy będzie, a co! Polskich piłkarzy do Wisły ściągać widocznie nie wolno. Chcą mieć 11 samych marnych obcokrajowcow uzupełnioną kiepskimi młodzieżowcami. Biedny ten Bieganski.. oj biedny.

P.s: dobrze ze jest Ondrasek. Ogarnie atmosferę.

luke1906 25.02.2022 21:32

Koniec jakichkolwiek złudzeń. To jest jakaś zbieranina, a nie drużyna piłkarska. Najgorsza w tej śmiesznej lidze.
Ktoś mi wytłumaczy jak takie coś jak Gruszkowski załapało się do młodzieżówki? Fazlagić - co to jest w ogóle?

AS82 25.02.2022 21:32

Powinni rozwiazac kontrakt z Ondraskiem po tym meczu :(

wolfy 25.02.2022 21:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Coglin (Post 1579087)
Po chuju. Spoko, prosto do 1 ligi.

To kibic Pasów. Ten Gubernator.

kristos 25.02.2022 21:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gubernator (Post 1579085)
Na razie jest spoko. Nie ma co narzekać

Nie jest źle , brałem to pod uwagę.
Jak ktoś myślał , że Legia będzie wszystko przegrywać to albo jest zupełnie oderwany od rzeczywistości , albo nie ma pojęcia o piłce.
Myśmy mieć napastnika i kogoś do środka pomocy.

pomeran 25.02.2022 21:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AS82 (Post 1579097)
Powinni rozwiazac kontrakt z Ondraskiem po tym meczu :(

I z tym co wymyśli i się zgodził na ten transfer również.

Arkadiusz.Czerepach 25.02.2022 21:33

e tam , raczej śmieszek jakiś

gizmowisla 25.02.2022 21:34

Wisla Down the Road

Wojtas 25.02.2022 21:40

To jest parodia gry .W 3 lidze grają lepiej.To co robi Gruszkowski czy Starzynski,nie do pojecia jak mozna tak grac.

Ale nikogo do ataku nie sprowadzono choc powinni szukac dzien i noc - wiec jest jak jest,czyli nie ma nic.

Griszka30KR 25.02.2022 21:47

Drużyna/każdy piłkarz ma ewidentny zjazd formy i to zasługa Zulu Guli...

DysoN 25.02.2022 21:49

Mamy rezerwy. Możemy grać jeszcze gorzej. Co do tego nie mam akurat wątpliwości.

Proud 25.02.2022 21:49

Ta drużyna to parodia futbolu.
Nie ma jednego sensownego gościa.
Przegramy Puchar Polski. Jestem prawie tego pewny.

Szneka 25.02.2022 21:50

Gruszkowski wywrócił się na stojącej piłce..................... Żukow chwilę później przebija go tracąc piłkę pod polem karnym a za chwilę 500 koła euro z 20go metra wali pasówką nad bramką....................kto swoim zagraniem uzyska tytuł pajaca meczu?

Gubernator 25.02.2022 21:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1579098)
To kibic Pasów. Ten Gubernator.

Chyba cię grzyb szczypie. Jest 63 minuta. Na razie nie ma tragedii.

ciacho 25.02.2022 21:56

Ten Fazlagic to biorąc pod uwagę zainwestowane pieniądze szykuje się na parodystę dwudziestolecia


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:11.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl