![]() |
Alan raczej na 6 z Fazlagicem, ale to gdybanie na przyszłość.
Dzisiaj pogrążamy ległą |
Obawiam sie ze mega fuks w postaci 0:0 to maximum tego meczu dla naszego szrotowiska
|
szansy upatruje w tym że gramy z drużyną która jest w jeszcze większym dołku mentalnym niż my
|
Z Legia bedzie latwiej niz z Leczna czy Mielcem.
W tym meczu to Legia musi atakowac, nie moze przegrac. Beda podejmowac ryzyko. Daj boze zeby ktorys cos wcisnal z kontry. I oby jak najszybciej. |
Zapowiedź meczu Legia Warszawa Wisła Kraków
https://youtu.be/m3UEsrLCAGo |
optymistą być trudno - w tym meczu wszystko może się wydarzyć, ale nie ma sensu się łudzić...
|
Jak przeczytałem, że będzie nas sędziować Lasyk, to straciłem resztki złudzeń. Najgorszy chyba w tym momencie sędzia, Stevie Wonder z gwizdkiem, będzie sędziować mecz o takim ciężarze gatunkowym.
|
Czy wygramy, czy przegramy - tanio skóry nie sprzedamy! Nie ma chu*a na Wisełkę Wuja! ;-)
A tak poważnie, ciężko wyobrazić sobie morale drużyny po ewentualnej porażce. Trzeba być szalenie skoncentrowanym na obronie, by w pierwszych minutach nie "przegrać" spotkania jakimś babolem. |
Spokojnie, na szczęście Sadlok jest w tym momencie raczej przyspawany do ławki, więc ryzyko czerwonej kartki albo podania otwierającego drogę do bramki przeciwnikowi jest zminimalizowane :)
|
|
No ciężko być optymistą, ale walczyć trzeba. Tak jak pisali koledzy wcześniej, tylko nie stracić zaraz na początku głupiej bramki. A jeśli to się uda - to może jakiś remis? Kto wie.
|
Tylko zwycięstwo!
|
gdzie Fernandes?
|
Dzisiaj bierze udział w corridzie....
|
28 minuta. Żukowa Gruszkowskiego na boisku nie ma. Frydrych znowu daje się przeskoczyć Pekhartowi, Savić odpierdala w przodzie kaszanę chociaż wystawił patelnię Ondraskowi a ten...... Starzyński odbija się od przeciwnika jak od ściany. Póki co jak na mecz o życie pełen dramat
|
Na razie jest spoko. Nie ma co narzekać
|
Złożyć taki dream team co nie potrafi oddac strzału celnego już w kolejnym meczuâŚ.. No, No.
chapeau bas panowie Błaszczykowscy i Pasieczny. Jesteśmy najsłabsza drużyna w ekstraklasie. To jak grają jest niewiarygodne. Poziom II ligi umiejętnościami. Zaangażowaniem geriatria. |
Cytat:
|
Starzyński to jest jakiś zagubiony junior...ondrasek udaje że umie grać w piłkę....to nie jest drużyna gotowa na walkę o zycie
|
Ja pie*dole oczy pieką od patrzenia. Co wyście uczynili z tą drużyną...
|
Nie ma nadzieji. Nie widzę żadnego pozytywnego elementu w naszej grze. Fazlagic jest gorszy niż Kuveljic :(
|
Mecz o życie a te panienki w chodzonego grają. Ondrasek ma patelnię i wali obok bramki, Fazlagić ani jednej dokładnej piłki do przodu. Qrwa kto zadecydował o kupnie go za 500 koła euro? Żukow? przy pierwszej okazji pogonić jak najdalej.
Psioczyliśmy na Sadloka Skvarke i Klimenta, nie ma ich a dalej gramy taki piach, że zęby bolą. |
Pasieczny out. Dyscyplinarnie za te transfery. Sabotaż
|
To nie ma sensu. To naprawdę nie ma sensu.
|
Savic kolejny raz okradziony z genialnej asysty
|
Zaraz Pasieczny wjedzie z triumfalnym transferem 849472729 obcokrajowca w postaci szrotanovicia z Rakowa albo innego przebierańca i dopiero wtedy będzie, a co! Polskich piłkarzy do Wisły ściągać widocznie nie wolno. Chcą mieć 11 samych marnych obcokrajowcow uzupełnioną kiepskimi młodzieżowcami. Biedny ten Bieganski.. oj biedny.
P.s: dobrze ze jest Ondrasek. Ogarnie atmosferę. |
Koniec jakichkolwiek złudzeń. To jest jakaś zbieranina, a nie drużyna piłkarska. Najgorsza w tej śmiesznej lidze.
Ktoś mi wytłumaczy jak takie coś jak Gruszkowski załapało się do młodzieżówki? Fazlagić - co to jest w ogóle? |
Powinni rozwiazac kontrakt z Ondraskiem po tym meczu :(
|
Cytat:
|
Cytat:
Jak ktoś myślał , że Legia będzie wszystko przegrywać to albo jest zupełnie oderwany od rzeczywistości , albo nie ma pojęcia o piłce. Myśmy mieć napastnika i kogoś do środka pomocy. |
Cytat:
|
e tam , raczej śmieszek jakiś
|
Wisla Down the Road
|
To jest parodia gry .W 3 lidze grają lepiej.To co robi Gruszkowski czy Starzynski,nie do pojecia jak mozna tak grac.
Ale nikogo do ataku nie sprowadzono choc powinni szukac dzien i noc - wiec jest jak jest,czyli nie ma nic. |
Drużyna/każdy piłkarz ma ewidentny zjazd formy i to zasługa Zulu Guli...
|
Mamy rezerwy. Możemy grać jeszcze gorzej. Co do tego nie mam akurat wątpliwości.
|
Ta drużyna to parodia futbolu.
Nie ma jednego sensownego gościa. Przegramy Puchar Polski. Jestem prawie tego pewny. |
Gruszkowski wywrócił się na stojącej piłce..................... Żukow chwilę później przebija go tracąc piłkę pod polem karnym a za chwilę 500 koła euro z 20go metra wali pasówką nad bramką....................kto swoim zagraniem uzyska tytuł pajaca meczu?
|
Cytat:
|
Ten Fazlagic to biorąc pod uwagę zainwestowane pieniądze szykuje się na parodystę dwudziestolecia
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:11. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl