![]() |
Najmłodszym nowym członkiem sztabu jest urodzony w 1989 roku Martin Kojnok. Trener przygotowania fizycznego zbierał doświadczenie w Slovanie Bratysława i kobiecej reprezentacji Słowacji. Współpracę z trenerem Gulą rozpoczął 1 lipca 2018 roku, kiedy to dołączył do sztabu słowackiej młodzieżówki., obejmując funkcję trenera przygotowania fizycznego. Niespełna dwa lata później panowie ponownie spotkali się w Viktorii Pilzno.
O tym że sam Gula powinien wprowadzić jakieś zmiany w swoim sztabie jak mu nie szło pisałem już jesienią. Wprawdzie myślałem bardziej o psychologu i analityku ale jak widać problem mógł być gdzie indziej |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
Jednak właścicielowi zabrakło w tym momencie odwagi cywilnej i wolał wyciągać ziemniaczki z ognia cudzymi rękami. Nie mam pretensji do Kuby o to, że zwolnił Hyballę - miał do tego pełne prawo. Razi mnie tylko sposób w jaki to zrobił. Jest on przejawem małości. Przykro mi, bo zawsze Kuba był dla mnie ważny jako wiślak i żal mi, że nie potrafi czasem się zachować jak należy. Niestety, obawiam się, że to się już nie zmieni. |
Cytat:
|
....a bez jaj. Średnio wysportowany człowiek amatorsko uprawiający jakiś sport raz na tydzień ma siły na 45 min
|
Cytat:
|
W poniedziałek będzie falstart Brzęczka.
|
Cytat:
Co do meczu. Mam nadzieje ze wyjda Ci ktorzy maja sile biegac i ze beda biegac :). Co do taktyki to musza grac po ziemi po przy tych wichurach to dlugiej pilki nie mozna grac bo najzwyczjaniej w swiecie ja zwieje. Wiec jeszcze jeden tydzien z krakowska pilka sezonu 21-22. |
Cytat:
Mam nadzieję że Pasieczny straci za to pracę, prezes też powinien, ale wiadomo jak jest... Powtórzę - kompromitacja. serek.c2 się pultał, pyskował, ale niestety wyszło jak ten plan i proces wyglądają w rzeczywistości - zbieranina kopaczy nie nadających się do gry w ekstraklasie, bez taktyki, morale i ambicji. I rżnięcie głupa, chamski PR - aż zwieracze puściły. Teraz rżnięcie głupa, jaka tam krakowska piłka, mamy nowy plan i proces - Wisła Kraków w Ekstraklasie. Piękny, ambitny plan. Już nie PJS, nie Puchar Polski, nie krakowska piłka - byle się nie s.......ić z ligi. Kompromitacja.. My naprawdę zasługujemy na spadek, nie przez długi tylko idiotów zarządzających tym klubem. |
Utrzymanie się przy dotychczasowej formie drużyny będzie cudem. Ogólnie uważam że zleca z ekstraklasy zespoły które się osłabiły zima. Mecz z Górnikiem i Legia będzie kluczowy dla losów tej drużyny. Przyszedł dyrektor sportowy a dalej robimy śmieciowe transfery jakościowo żaden się nie broni nawet ten Macedończyk - Kuvelijc bis.
|
Jeżeli jutro zremisujemy bądź co gorsza przegramy to niestety ale raczej się s.......imy.
Ale mi się wszystko podoba, jest pięknie, mamy plan i go konsekwentnie od 3 lat realizujemy :D Tylko nie rozumiem po co tyle pisku, trio wypruwa sobie żyły, trener flaki a manekiny wpierdziela jutro cała trawę tak bedą zapierdylać. No jest pięknie:D |
Cytat:
całkowicie dla mnie jest zrozumiałe że ściagamy gosci zapuszczonych , nie gotowych jest to stosowana często w biedniejszych kliubach koncepcja , aby takiego zawodnika odbudować , ale za to można za jakieś grosze dorwać gracza nominalnie dużo lepszego niż kosztował czasem sie to sprawdza (Forsell) , czasem nie (Bequirai) nie chcialbym żeby teraz zrobiła sie dyskusja czy częście tak , czy częściej nie oraż że aby to zagrało w klubie musi być dobry sztab (motoryczny , mentalny etc) w każdym razie jest to jakieś usprawiedliwienie takiego stanu rzeczy ale jeśli gość ściągnięty CZTERY okienka temu , i mielismy tu DWA lata żeby go przygotować na 90 minut intensywnego sportu to jest to kompromitacja na dużo wyższy poziomie niż taki WOlfy jest w stanie ogarnąć |
Po akcji sprzed paru lat bodajże kiedy też paliło nam się dupsko nie zdziwi mnie jeżeli my z elką będziemy w strefie spadkowej, a z ligi polecą warta, Płock, Nieciecza czy Łęczna bo okaże się że stadiony nie spełniają jakichś norm na Ekstraklasę i jakimś "dziwnym" trafem zostaniemy w tej lidze ogórkowej XD
|
Wyobrażacie sobie taką pierwszą ligę?
Widzew, ŁKS, Legia, Wisła, Ruch? Markowo by przebijało ekstraklasę, tylko Górnika by brakowało xD |
Bez Widzewa. Zamienia ligę na wyższą ;-)
A co do Skvarki - w większości na niego narzekamy, ale w sumie kto inny tam ma stać? Nie mówię grać, kto tam ma stać za niego? Savić następny król pozycji 8-10? Fernandez, który pewnie zaraz się okaże, że nawet na te zapowiadane 30 minut nie ma siły? |
Tyle się mówi o tym przygotowaniu fizycznym, ale statystyki tego nie potwierdzają (przynajmniej z ostatniego meczu):
Wisła - Stal Dystans (w km): 117,82-119,10 Sprinty: 84-73 Sprint dystans (w km): 1.38-1.24 Szybki bieg dystans (w km): 8.27-7.90 https://www.wislaportal.pl/News.html...u_Wisla___Stal Mówią piłkarzom, że mają zapierdalać ale ile więcej oni są w stanie przebiec? 118km to jest dużo. PS. Trochę zdziwiły mnie dane z Premier League: Najbardziej pracowitą drużyną okazało się Bournemouth. (...) Średnio piłkarze Eddiego Howeâa przebiegali łącznie 117 kilometrów na mecz (...) Miejsce tuż za âThe Cherriesâ miejsce zajął Tottenham Hotspur (115,7 km na mecz) i Liverpool (112,8). https://transfery.info/aktualnosci/p...lometrow/88492 Przecież jak się włączy jakikolwiek mecz PL to wygląda jakby wszystkie akcje działy się w dużo szybszym tempie niż w meczach Ekstraklasy |
No to jutro mecz o życie, z rywalem który ma dobrą passę.i również walczy o przetrwanie.
Faworytem jak dla mnie Łęczna, niestety nasza Wisełka nie ma zbytnio argumentów żeby się im przeciwstawić. Nie mamy pomocy, nie mamy ataku, pozostało tylko liczyć na szczęście i wspomóc z trybun. Nie mam pojęcia, na kogo postawi Brzęczek, zbytniego wyboru nie ma, skład węgla i papy. Każdy wynik inny, niż nasza porażka będzie dla mnie przyjemnym zaskoczeniem. No nic, sytuacja jest bardzo trudna - kto może jutro obecność na stadionie obowiązkowa, być może jest to nasza ostatnia runda w ekstraklapie na jakiś czas. |
Moim zdaniem wygramy, przegramy albo zremisujemy. Nie widzę innej opcji.
|
[wideo] Jerzy Brzęczek przed meczem Wisła vs Górnik Łęczna:
https://www.youtube.com/watch?v=3KHf3p66ikw |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
po weekendowych wynikach jutro mecz za 100 pkt. Wygrała drugi mecz z rzędu Warta, wygrało Zagłębie, TBB I 7egia zdobyły po punkcie, stracił Śląsk. Wygrywając jutro odskoczymy na 4pkt od Łęcznej i 5 od 7egii. Trzeba spiąć dupy i jutro wygrać , nawet minimalnie.
|
kurła napięcie jak przed rewanżem w Nikozji
|
Ten mecz musimy wygrać!
|
Cytat:
Jasne, będą inne mecze ale terminarz jest bardzo trudny i Łęczna u siebie to najlepsza okazja żeby choć trochę odskoczyć i przy okazji przerwać ich dobrą serię. Mamy nóż na gardle, szkoda że zostawiono Gulę po poprzedniej rundzie. |
Dla tej drużyny, z tak słabym mentalem - najważniejsze to nie wpaść do strefy spadkowej.
Dlatego dzisiaj zrozumiałbym nawet skupienie na obronie i liczenie jedynie na jakiegoś farfocla ze stałego fragmentu (wiem, nie mamy stałych fragmentów). Byle nie przegrać. Mam nadzieję, że każdy dzień treningowy z Brzęczkiem będzie dla nas na plus, no i może dojdą do skutku te "uzgodnione" wzmocnienia. Na dziś - ponieważ nie widzę szczególnych argumentów, które mogłyby dać 3 pkt - nawet remis przyjąłbym z umiarkowanym zadowoleniem. Taki remis po ambitnej grze. |
Dzisiaj będzie inna Wisła, przedewszystkim nie przejebiemy na własnych warunkach ; )
|
Dwie drużyny mają nóż na gardle, nie tylko my i nikt tu nie będzie chciał przegrać.
Jakości w ofensywie nam od razu nie przybędzie z magiczną różdżką wuja, więc warto chociaż starać się i zadupcać przez 90 minut, tak jak to wypada.. Remis ;) |
Obawiam się jakiegoś farfocla w pierwszych minutach meczu. A wtedy całe morale i misternie od tygodnia budowany plan przez Brzęczka pójdzie w pi..zdu.
|
A ja jestem ciekawy ustawienia obrony, na kogo JB postawi. Bo tu ma akurat najszersze pole manewru.
|
Bardzo jestem ciekaw.
Z dobrze poinformowanego zrodla mam info, ze zawodnicy przypomnieli sobie jak sie kopie pilke do przodu. A nie kopali, bo nie rozumieli systemu selekcji pierwszego skladu (znaczy sie, ze byly swiete krowy). Najpewniej wyjdziemy tak: Bieganski - Hanousek, Frydrych, Coley, Gruszkowski - Fazlagic, Skvarka - Hugi, Savic, Starzynski - Kliment Z lawki wejdzie na pewno Fernandez, Ondrasek, moze Kuveljic i Mlynski. |
@skarabeus Jadczak daj sobie spokój...
|
z czym masz problem gubernator?
Dzisiaj przekonasz sie na czym polega zwalnianie trenera w PL. |
Cytat:
Obstawiam, że dziś dobra passa Górnika się zakończy, a my w końcu wygramy. |
Cytat:
Jak wymyślasz jakąś teorię to postaraj się chociaż ułożyć ją spójnie. Piszesz o świętych krowach a później podajesz skład dokładnie taki jak najpewniej wystawiłby Gula. Z Klimentem i Skvarką :haha: |
A kto ma obok tego Fazlagicia zagrac? Zhukov bedacy glowa juz w nowym klubie czy Kuveljic, ktory nie trzyma cisnienia i glowa siada?
Masz inne alternatywy? Na ten moment Fazlagic i Skvarka to nasi srodkowi pomocnicy, Zhukov i Kuveljic to typowe zabezpieczenie pozycji. Co do Klimenta z przodu - pilkarsko jest lepszy niz Zdenek a do tego Zdenek nie jest gotowy na 90 minut. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:03. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl