Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Jerzy Brzęczek trenerem Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10475)

Gubernator 14.02.2022 14:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1578160)
Najlepszy wybór z możliwych. Brzęczek i Sobolewski to w sumie bardzo dobre połączenie. Fajnie że Radek się zgodził.

Było by w sytuacji gdzie nowy trener ma czas przygotować zespół do sezonu. W tej sytuacji jakiej jesteśmy nie jestem jakimś hura optymistą.

wolfy 14.02.2022 14:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gubernator (Post 1578162)
Było by w sytuacji gdzie nowy trener ma czas przygotować zespół do sezonu. W tej sytuacji jakiej jesteśmy nie jestem jakimś hura optymistą.

Ale ja nie napisałem że się utrzymamy :> Trio z Pasiecznym tak przycięło w chuja że trudno to będzie odkręcić.
Półroczny kontrakt mówi sam za siebie.

Po prostu porównywalne/lepsze opcje (Michniewicz, Brosz, Bartoszek, Stokowiec, Ojrzyński):
a) zajęte
b) na bank by odmówiły pakowania się w to gówno.

To kto zostaje? Probierz - patrz podpunkt b.

Greg25 14.02.2022 14:11

wolfy ma rację, to najlepszy wybór, chciałoby się rzec "Jaśku, wreszcie jesteś..." - wolfy napisał pierwszy pozytywny post od niepamiętnych czasów... to chyba dobry omen ;)

pan_premier 14.02.2022 14:12

kontrakt na 6m, uczciwie. Zabija to wsztystkie podejrzenia o rodzinne koneksje.
Zgadzam się tez że taki trener u nas teraz to tylko po znajmości.

Trzymajmy kciuki nie martwmy sie na zapas, dotrwajmy do lipca.

Kurz 14.02.2022 14:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1578164)
Ale ja nie napisałem że się utrzymamy :> Trio z Pasiecznym tak przycięło w chuja że trudno to będzie odkręcić.
Półroczny kontrakt mówi sam za siebie.

W najgorszym razie będę to odszczekiwał po sezonie, ale mam wrażenie, że my już spadliśmy.

wolfy 14.02.2022 14:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Greg25 (Post 1578165)
wolfy ma rację, to najlepszy wybór, chciałoby się rzec "Jaśku, wreszcie jesteś..." - wolfy napisał pierwszy pozytywny post od niepamiętnych czasów... to chyba dobry omen ;)

W odróżnieniu od niektórych idiotów tutaj nie śmieję się bez powodu.
I nie wiem czy mój post jest taki pozytywny - to nie jest tak że teraz jedziemy z ....ami i liga nasza. Rozwiązaliśmy MNIEJSZY z problemów - niedopasowania taktyki do możliwości materiału ludzkiego. Podstawowy problem chujowej, bezmyślnie złożonej kadry pozostał i jeśli spadniemy, to przez politykę transferową klubu, nie przez trenerów.

Dalej Ci wesoło?
Bo moim zdaniem to jest dobry moment żeby wreszcie przejrzeć na oczy i zacząć się bać.

Greg25 14.02.2022 14:17

Trio podejmuje bardzo duże ryzyko, już dzisiaj jeden z drugim kloacznik tzn koalik przypisują im nepotyzm i całą masę korupcyjno - gangsterskich możliwości...
Panowie, przecież nikt w zarządzie nie jest debilem, wszyscy jedziemy na tym samym wózku i jedyne czego dziś trzeba, to jedności i poparcia dla tego projektu! Wg niektórych Brzęczek dybał od dłuższego czasu na ciepłą posadkę trenera w 13 drużynie ESA... No bądźmy poważni!

Greg25 14.02.2022 14:20

Jestem daleki od wesołości, natomiast wkurza mnie ciągłe marudzenie i malkontenctwo czasami niestety bez powodu. Czy to taki szrot, myślę, że obecny sztab to zweryfikuje, jak już napisałem, nikt w zarządzie nie jest debilem i wg mnie każdy chce jak najlepiej, krytyka dla samej krytyki nam nie pomoże.

Jagul 14.02.2022 14:20

Co ciekawe Brzęczek otrzyma wzmocnienia jeśli o nie poprosi. Czyli jednak można?
O wyborze nie ma co dyskutować jest Brzęczek, pewnie będzie parę dziwnych momentów ale niech próbuje. Jazda może się zacząć jak się nic nie zmieni jeśli chodzi o punktowanie.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Greg25 (Post 1578170)
, nikt w zarządzie nie jest debilem i wg mnie każdy chce jak najlepiej

Odważne słowa :D

ciacho 14.02.2022 14:21

Ogólnie bardzo nie podobał mi się od zawsze pomysł z Brzęczkiem jako trenerem. Ale że w sztabie jest Sobol to ma ten projekt ode mnie kredyt zaufania.

nero 14.02.2022 14:22

Jest brat, teraz czas na wuja :)
Kto tam jeszcze z rodziny Kuby został?

ashkeczup 14.02.2022 14:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nero (Post 1578173)
Jest brat, teraz czas na wuja :)
Kto tam jeszcze z rodziny Kuby został?

A jak się okaże, że Messi to daleki kuzyn Kuby, to też będziesz srał żarem?

czaro 14.02.2022 14:25

Na teraz jestem zadowolony (nie pomyślałbym, że pochwalę taką decyzję). Na teraz optymalny wybór. Pragmatyzm i toporna gra na miarę naszych wirtuozów środka pola (chociaż Brzęczek w Wiśle Płock grał chyba skrzydłami, a my ich nie mamy). Do tego jest to Brzęczek mądrzejszy o doświadczenia z kadry. Jak na zespół broniący się przed spadkiem - świetnie.

Brzęczek spojrzał na Wisłę tylko dlatego, że jest to Wisła Błaszczykowskich. Paradoksalnie familiada, na którą zaczęliśmy narzekać, zadziałała na naszą korzyść.

Bardzo fajnie, nie spodziewałbym się, że do Brzęczka dołączył Sobol. Gdyby jeszcze przyszedł Jop!

Dopóki jest Brzęczek, szatnia nie będzie zwalniała trenera. Oszczędzi się nam przynajmniej dyskusji na ten temat.

Kontrakt na 6 m. wydaje się dobrym pomysłem. Łatwiej będzie tę współpracę przemyśleć i łatwiej będzie się z tej współpracy wycofać.

To teraz przejdźmy do minusów i obaw.

Jeżeli po zakończeniu sezonu ekipa nie odejdzie (a tandem Brzęczek-Sobol wygląda na tymczasowy, w końcu Sobol ma ambicje prowadzić zespół samodzielnie - może Brzęczek odejdzie do lepszego klubu w glorii zbawiciela, ew. Brzęczek zastąpi Pasiecznego, a Sobol zostanie trenerem?), to już jesienią zaczniemy narzekać, a klub Brzęczka już tak łatwo nie zwolni.

To będzie problem. No, ale problem jutra, na dziś liczy się utrzymanie. I bardziej problem Błaszczykowskich, bo wtedy będzie trudno bronić już familiady w klubie.

Spodziewam się też teraz mini zaciągu last minute szrotu z Wisły Płock i dzieci kolegów Brzęczka typu Dźwigała itp.

Szkoda, że tego psychologa nie zatrudnili jesienią Guli, kiedy zespół tego potrzebował i kiedy o tym pisaliśmy (tym bardziej musieli widzieć to w klubie). Albo w przerwie zimowej. Rychło w czas.

Z pewną satysfakcją przywołuję:
https://wislakrakow.com/forum/showth...=10234&page=22

wolfy 14.02.2022 14:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nero (Post 1578173)
Jest brat, teraz czas na wuja :)
Kto tam jeszcze z rodziny Kuby został?

....a, ale błysnąłeś konceptem. Co za oryginalność, ja .......ę, marnujesz się tu!
Jesteś dopiero czterdziestą osobą która zauważyła że Brzęczek to wujek Błaszczykowskich! Został jeszcze Grisza i serek.c2, chyba że kogoś pominąłem.

Greg25 14.02.2022 14:29

nero, rozumiem, że per analogia, był brat po szalu w zarządzie, udało się wciągnąć jeszcze kilku, ma potem Marzenka z Dukatem wypłacali sobie sowite premie z pieniędzy na przetrwanie!!! Dodam, że nie swoich pieniędzy i przypominam, że Kuba wyłożył na ten projekt sporo własnej, prywatnej kasy i jeśli Wisła spadnie z ligi, to z pewnością już jej nie zobaczy... Przez pryzmat zajumanej kasy przez poprzedni zarząd proponowałbym spojrzeć z innej perspektywy na zawodników, którzy wtedy rozwiązywali kontrakty oraz Krzyśka Mączyńskiego, który wyraźnie do dnia dzisiejszego nie chce poruszać pewnych tematów...

kristos 14.02.2022 14:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Smyrgu (Post 1578115)
Niech spierdala razem z braćmi B

A co ty na to , żebyś to Ty spierdalał ?

Smyrgu 14.02.2022 14:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kristos (Post 1578180)
A co ty na to , żebyś to Ty spierdalał ?

już dawno to zrobiłem mam w dupie co kto myśli..wyrażam swoje zdanie ktore mi pasuje.

LucjuszWielki 14.02.2022 14:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Yggdrasil (Post 1578136)
A czymże się Brzęczek skompromitował? Już pomijam te pozostałe bzdury o końcu Wisły. Lepsza rodzina, której na Wiśle zależy, niż obcy którzy Wisłe mają gdzieś.

Ale wracając..czym on się niby skompromitował? Że przegrał mecz z Włochami na wyjeździe? Że Lewy uznał że Bayern gra fajniejszą piłke i w reprze się nudzi?

Chyba że piszesz o tej książce Domagalik, ale to chyba jesteśmy w stanie mu wybaczyć?
Im dalej od zwolnienia Brzęczka z repry, tym lepsze wrażenie robi jego praca i osoba.

Generalnie patrzenie na Brzęczka czyli trenera Wisły przez pryzmat prowadzenia reprezentacji jest nonsensem. Pierwszy lepszy przykład: "Smutny Waldemar" - chyba sobie jakoś radzi w lidze.

Mixu 14.02.2022 14:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez czaro (Post 1578175)
Dopóki jest Brzęczek, szatnia nie będzie zwalniała trenera. Oszczędzi się nam przynajmniej dyskusji na ten temat.

To może być duża zaleta zatrudnienia wujka. Niewykluczone że ta patologia z członkami rodzin na stanowiskach ma swoje zalety które przeważają nad wadami takiego rozwiązania.

nero 14.02.2022 15:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ashkeczup (Post 1578174)
A jak się okaże, że Messi to daleki kuzyn Kuby, to też będziesz srał żarem?

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1578176)
....a, ale błysnąłeś konceptem. Co za oryginalność, ja .......ę, marnujesz się tu!
Jesteś dopiero czterdziestą osobą która zauważyła że Brzęczek to wujek Błaszczykowskich! Został jeszcze Grisza i serek.c2, chyba że kogoś pominąłem.

Pominęliście to co najważniejsze

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nero
Jest brat, teraz czas na wuja
Kto tam jeszcze z rodziny Kuby został?


LucjuszWielki 14.02.2022 15:08

Pasieczny powiedział, że po meczu z Rakowem nikt nie myślał o zwolnieniu trenera...

Czyli co? Zakładali, że im się należy zwycięstwo ze Stalą tak jak piłkarzyny ? Poza tym przy takich słowach potwierdził tylko działanie pod wpływem impulsu (czyli przegranej z Mielcem) bo inaczej tego nazwać się nie da. Tutaj tylko trochę mam niesmak, chociaż tak jak pare dni temu pisałem: zwolnienie Guli było oczywistą koniecznością.

PAWEŁ 14.02.2022 15:09

Teraz czas na teściowa, podobno już puka do drzwi klubu:D Ja tylko przypomnę jakim to super pomysłem na początku był Gula.

Po drugie kontrakt jest na półtora roku!!!!!!!!!!!!!!!


Pół roku + automatyczne przedłużenie o rok przydupas Puchatka- Tołdi znowu myśli ze kibice to idioci

ashkeczup 14.02.2022 15:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nero (Post 1578186)
Pominęliście to co najważniejsze

Pół godziny wcześniej pisałem o Dawidzie jako IKS DE. Czy każdą decyzję, nawet dobrą, będziesz krytykował? I co najważniejsze, czy jakiś polak ma prawo mieć coś wspólnego z Wisłą, jako, że wszyscy polacy to jedna rodzina?

Pacz wariacie, nawet Sobolewski się w klipie załapał xDDDDD https://www.youtube.com/watch?v=0rTk...hannel=maryn61

wolfy 14.02.2022 15:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nero (Post 1578186)
Pominęliście to co najważniejsze

Niby co pominąłem? Kolejną głupawą uwagę o pokrewieństwie Błaszczykowskich i Brzęczka? W sytuacji kiedy to ten drugi robi nam przysługę wchodząc do tego burdelu?
:help:

Nie ma czego komentować, czy może mam jeszcze wejść na Onet i Weszło! i tam odnosić się do pierdyliarda podobnych komentarzy?
Tak są spokrewnieni. Gdyby nie to Brzęczek pewnie wyśmiałby naszą ofertę. Klub zachował się beznadziejnie i trzeba było brać i Brzęczka i Sobolewskiego na litość.

Ale odbiję piłeczkę - kto lepszy przyjdzie tu i teraz, kto z miejsca będzie mógł się zabrać do pracy?

PAWEŁ 14.02.2022 15:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1578190)
Niby co pominąłem? Kolejną głupawą uwagę o pokrewieństwie Błaszczykowskich i Brzęczka? W sytuacji kiedy to ten drugi robi nam przysługę wchodząc do tego burdelu?
:help:

Nie ma czego komentować, czy może mam jeszcze wejść na Onet i Weszło! i tam odnosić się do pierdyliarda podobnych komentarzy?
Tak są spokrewnieni. Gdyby nie to Brzęczek pewnie wyśmiałby naszą ofertę. Klub zachował się beznadziejnie i trzeba było brać i Brzęczka i Sobolewskiego na litość.

Ale odbiję piłeczkę - kto lepszy przyjdzie tu i teraz, kto z miejsca będzie mógł się zabrać do pracy?

Już biegnę obrobić z wdzięczności brzeczyszczykiewiczowi kolbę. To zulu guła narobił syfu czy Kubus i Tołdi ??

nero 14.02.2022 15:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Greg25 (Post 1578178)
nero, rozumiem, że per analogia, był brat po szalu w zarządzie, udało się wciągnąć jeszcze kilku, ma potem Marzenka z Dukatem wypłacali sobie sowite premie z pieniędzy na przetrwanie!!! Dodam, że nie swoich pieniędzy i przypominam, że Kuba wyłożył na ten projekt sporo własnej, prywatnej kasy i jeśli Wisła spadnie z ligi, to z pewnością już jej nie zobaczy... Przez pryzmat zajumanej kasy przez poprzedni zarząd proponowałbym spojrzeć z innej perspektywy na zawodników, którzy wtedy rozwiązywali kontrakty oraz Krzyśka Mączyńskiego, który wyraźnie do dnia dzisiejszego nie chce poruszać pewnych tematów...

Błagam Cię... kompletnie nie zmierzam do tego co było i do wątków mafijnych. Każdy, który robił coś więcej niż praca na najniższym szczeblu zdaje sobie sprawę, że sytuacja w klubie jest mocno patologiczna. Pomijam już nawet ten aspekt, że Twój szef jest w szatni i Ty jako trener masz możliwość nie dać do składu własnego szefa.

Zacytuje dwa świetne zdania o naszym prezesie, który na pewno ma odpowiednie kwalifikacje na to stanowisko "Dawid w pewnym momencie staje się prawą ręką Jakuba. " oraz "I tak Kuba dorzuca bratu kolejne zadania. Gdy dzwoni do niego przyjaciel, który utknął w Paryżu, Kuba wysyła w 600-kilometrową podróż z Dortmundu brata. "
Inaczej mówiąc, jedną z największych zalet Pana Dawida to rodzeństwo.

Teraz mamy trenera wujka, dobrze wiemy, że relacje rodzinne nie zawsze potrafią być proste, a gdy łączymy je z pracą są dodatkowo trudne. Więź emocjonalna może "hamować" niektóre decyzje lub te decyzje mogą być inne, niż gdy na tym stanowisku byłaby osoba niespokrewniona.

Jesteś piłkarzem... "szukasz pracy..." Wisła hm... czemu nie, a potem dowiadujesz się, że szefa masz w szatni, trener to jego wujek, a prezesem jest jego brat. Zaczynasz się zastanawiać czy trafisz do profesjonalnego klubu czy do rodzinnego bistro.

Próbuje powiedzieć, że klub przestaje być prowadzony profesjonalnie, a staje się rodzinną stajnią Błaszczykowskiego. Stąd też moje pytanie o pozostałych członków rodziny, będziemy przynajmniej wiedzieć, kto będzie pracował w najbliższym czasie.

czaro 14.02.2022 15:20

No... jest różnica pomiędzy oceną familiady w klubie (dobre i złe strony vs same złe; o samych dobrych chyba nikt nie mówi) a wulgaryzmami i głupimi tekstami.

PAWEŁ 14.02.2022 15:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez czaro (Post 1578194)
No... jest różnica pomiędzy oceną familiady w klubie (dobre i złe strony vs same złe; o samych dobrych chyba nikt nie mówi) a wulgaryzmami i głupimi tekstami.

To jakie są te dobre strony familiady w tym przypadku bo nie zauważyłem. Poważnie piszę.

leszekpw 14.02.2022 15:24

Za pol roku poszukiwań ciąg dalszy, w I lidze. Niestety.

nero 14.02.2022 15:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PAWEŁ (Post 1578196)
To jakie są te dobre strony familiady w tym przypadku bo nie zauważyłem. Poważnie piszę.

Już tu ktoś pisał wyżej, gdyby nie Kuba i jego wspaniały wujek, nikt by nie chciał nas trenować. Więc gdyby nie rodzina naszego właściciela bylibyśmy w dupie :rotfl:

znalazłem jeszcze jeden plus, pozwolę odpowiedzieć cytatem

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkadiusz.Czerepach (Post 1578199)
raczej nam to nie grozi, nadeszła upragniona stabilizacja , następna zmiana trenera , to chyba by musiał Misiek w ramach układu z prokuraturą odzyskać udziały w spółce żeby Bracia Wujka pogonili

STABILIZACJA! :)

Kurz 14.02.2022 15:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PAWEŁ (Post 1578192)
Już biegnę obrobić z wdzięczności brzeczyszczykiewiczowi kolbę. To zulu guła narobił syfu czy Kubus i Tołdi ??

Jakby nie było od trzech lat bronimy się przed spadkiem, a oni nieustannie uważają, że piłkarze mają o wiele większy potencjał, niż pokazują. Mają tak duży potencjał, ze po sprowadzeniu 10 latem, potrzeba kolejnych 10 zimą. Więc kto? Co więcej, nasi piłkarze przed sezonem mieli taki potencjał, że koniecznie trzeba było przestawić się na "krakowską piłkę", bo piłka w wykonaniu Hyballi była niegodna Wisły. Tak to już jest jak w prowadzenie klubu bawią się dyletanci.

ashkeczup 14.02.2022 15:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kurz (Post 1578200)
Jakby nie było od trzech lat bronimy się przed spadkiem, a oni nieustannie uważają, że piłkarze mają o wiele większy potencjał, niż pokazują. Mają tak duży potencjał, ze po sprowadzeniu 10 latem, potrzeba kolejnych 10 zimą. Więc kto? Co więcej, nasi piłkarze przed sezonem mieli taki potencjał, że koniecznie trzeba było przestawić się na "krakowską piłkę", bo piłka w wykonaniu Hyballi była niegodna Wisły. Tak to już jest jak w prowadzenie klubu bawią się dyletanci.

Analogicznie: piłkarze Legii mają potencjał wygrać z Leicester i Spartakiem, ale zimują w strefie spadkowej, bo nie mają potencjału przeskoczyć Warty Poznań. Czytasz to co piszesz? xD

konrad 14.02.2022 15:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LucjuszWielki (Post 1578187)
Pasieczny powiedział, że po meczy z Rakowem nikt nie myślał o zwolnieniu trenera...

Czyli co? Zakładali, że im się należy zwycięstwo ze Stalą tak jak piłkarzyny ? Poza tym przy takich słowach potwierdził tylko działanie pod wpływem impulsu (czyli przegranej z Mielcem) bo inaczej tego nazwać się nie da, tylko trochę mam tutaj niesmak, chociaż tak jak pare dni temu zwolnienie Guli było oczywistą koneicznością.

W grę nie wchodzi jedynie percepcja meczu, ale to, jaką presję.ze strony środowiska cały czas odczuwali,
np. gwizdy frustracji wymierzone personalnie w Skvarkę, "jak spadniemy to was zajebiemy", czy ogólnie nastroje w wiślackich mediach.

Wtedy jako zarząd zaczynają kalkulować przyszłość i konsekwencje decyzji (nie chodzi mi o uleganie presji).

Na szczęście górę wzięło dobro klubu, a nie trzymanie się twardo z uporem drużyn Guli tego, co mówił dyrektor sportowy chwilę wcześniej, bo urzeczywistniły się ważniejsze od długofalowego procesu cele.

No cóż, nie przewidzieli (a kto przewidział?) tego, co stanie się.po przegranym meczu ze Stalą, że styl będzie miał decydująco wpływ na nastroje itd.

Kurz 14.02.2022 15:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ashkeczup (Post 1578201)
Analogicznie: piłkarze Legii mają potencjał wygrać z Leicester i Spartakiem, ale zimują w strefie spadkowej, bo nie mają potencjału przeskoczyć Warty Poznań. Czytasz to co piszesz? xD

Tej drużyny, która wygrywała z Lester i Spartakiem już nie ma, zostało za to mnóstwo szrotu.

Druga sprawa. Czym innym jest grać z kontry, jak Legia w pucharach, czym innym być zmuszonym do prowadzenia ataku pozycyjnego, jak Legia z meczu z Wartą i kilkunastu innych. Legia zrobiła z Lester dokładnie to samo co Warta z Legią. Przy czym w ekstraklasie jest to jeszcze łatwiejsze, bo nie ma takich dysproporcji sportowych.

czaro 14.02.2022 15:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PAWEŁ (Post 1578196)
To jakie są te dobre strony familiady w tym przypadku bo nie zauważyłem. Poważnie piszę.

Przed spadkiem bronić nas będzie były selekcjoner, który ma doświadczenie w osiąganiu wyników ponad stan z paździerzem. Który ma dobry kontakt z zawodnikami. Będzie wspierany przez Sobolewskiego, który podobno potrafi budować mentalnie szatnie, a pewnie nie zgodziłby się robić za asystenta u Wdowczyka, Marca czy innego Ojrzyńskiego.

Edit: jest to trener moim zdaniem przeciętny. Prędzej czy później będziemy go mieli dość. Ale na ten moment jest dla nas najlepszym rozwiązaniem. I trochę jeszcze wody w Wiśle upłynie zanim będziemy mieć ambicje na czołowe lokaty w lidze i Brzęczek będzie na to za słaby.

Karherop 14.02.2022 16:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nero (Post 1578193)
Jesteś piłkarzem... "szukasz pracy..." Wisła hm... czemu nie, a potem dowiadujesz się, że szefa masz w szatni, trener to jego wujek, a prezesem jest jego brat. Zaczynasz się zastanawiać czy trafisz do profesjonalnego klubu czy do rodzinnego bistro.

Przecież na to wszystko odpowiedział Brzęczek na konferencji. Wystarczyło ją puścić.

Jesteś zawodnikiem, dowiadujesz się że właścicielem klubu i czynnym (jeszcze) zawodnikiem jest były finalista LM oraz byla legenda BVB.
Trenerem jest były trener reprezentacji Polski z którą awansował na Euro 2020.
Obaj są rodzina. No i co z tego?

To wcale nie wygląda abstrakcyjnie. Oczywiście gdzie jak gdzie ale w PL potrafimy zrobić swoje piekiełko.

Obaj nic nie dostali za darmo. Brzęczek też nie dostał tej posady za ładne oczy. A przynajmniej mamy pewność że był na bieżąco ze sprawami Wisły i wie w co się pcha.

Dla mnie układ Brzęczek + Sobol + Dyja jest idealny na ten moment i na tą sytuację. Jesli tylko Panowie będą się dogadywać to wierzę że z nimi się utrzymany. Więcej nie oczekuje

PS. To dość zabawne że Wisła ma konkretniejszy sztab niż Michniewicz w reprezentacji.

Kurz 14.02.2022 16:01

Na temat trenera nie ma sensu dyskutować. To strata czasu. Nie ma lepszej opcji w tym momencie. Mnie zastanawia ile czasu zajmą Brzęczkowi poszukiwania potencjału w naszych zawodnikach, bo okienko zbliża się nieubłaganie do końca i to być może ostatnie, rozpaczliwe transfery zdecydują o utrzymaniu...

Wojtas 14.02.2022 16:03

Moim zdaniem w kontekscie spadku wszytsko schodzi na drugi plan.Plan gry Guli na Ekstraklape sie nie powiódł ,taka liga Gula jej nie podołal i tyle.To bylo ryzyko na ktore trio sie pisało.
Uparcie twierdze ze trzeba bylo sie z nim pozegnac po 0;5 w Poznaniu.
Teraz widac ze mecz ze Stalą zasiał strach we wszytskich bo ogladajac konfrencje widac ze kazdy sobie uzmysłowił ze jej widmo jest realne.

Ale napewno bierzemy trenera ktory wie co robi i gwarantuje pewnie styl ,teraz juz bez znaczenia czy toporny czy nie ,my mamy zaczac punktować i walczyć bo tego najbardziej brakuje.Mamy kopac,gryść .zap.ierdlac a punkty z tego napewno sie uda zdobyc,bo jak wiadac wola walki w tej lidze duzo moze.Kadra za Brzeczka mi sie podobala ,on zdajsie przed jej przejsciem byl 4 w tabeli z Płockiem.

P.S No i serce rosnie za Sobola ,ze wsiadł do wózka i sie zgodzil.Radek pokaz szatni co to znaczy miec Wisle w serduchu.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1578207)
Przecież na to wszystko odpowiedział Brzęczek na konferencji. Wystarczyło ją puścić.

Jesteś zawodnikiem, dowiadujesz się że właścicielem klubu i czynnym (jeszcze) zawodnikiem jest były finalista LM oraz byla legenda BVB.
Trenerem jest były trener reprezentacji Polski z którą awansował na Euro 2020.
Obaj są rodzina. No i co z tego?

Otóz to.

ashkeczup 14.02.2022 16:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kurz (Post 1578205)
Tej drużyny, która wygrywała z Lester i Spartakiem już nie ma, zostało za to mnóstwo szrotu.

Druga sprawa. Czym innym jest grać z kontry, jak Legia w pucharach, czym innym być zmuszonym do prowadzenia ataku pozycyjnego, jak Legia z meczu z Wartą i kilkunastu innych. Legia zrobiła z Lester dokładnie to samo co Warta z Legią. Przy czym w ekstraklasie jest to jeszcze łatwiejsze, bo nie ma takich dysproporcji sportowych.

Ale wiesz, że te mecze były we wrześniu, a okienko zamyka się z końcem sierpnia? Wiesz, że na miejscu spadkowym przezimowali ją CI SAMI CO DO JEDNEGO piłkarze, którzy wygrywali z Leicester i Spartakiem? Czy mówisz, że był potencjał pstryk nie ma potencjału, a w ogóle to słowo potencjał zarezerwujmy dla fizyków bo wydmuszka. Kto bronił Guli grać z kontry? Ja wręcz nalegałem xD Każdy normalny trener z odrobiną oleju w głowie, ba, każdy człowiek z odrobiną tego oleju by spróbował. No chyba, że jak wam coś w jeden sposób nie wychodzi, to nie szukacie drugiego, tylko całe zasrane życie robicie to samo, a potem ź.....o, że nie pykło.

nero 14.02.2022 16:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1578207)
Przecież na to wszystko odpowiedział Brzęczek na konferencji. Wystarczyło ją puścić.

Jesteś zawodnikiem, dowiadujesz się że właścicielem klubu i czynnym (jeszcze) zawodnikiem jest były finalista LM oraz byla legenda BVB.
Trenerem jest były trener reprezentacji Polski z którą awansował na Euro 2020.
Obaj są rodzina. No i co z tego?

To wcale nie wygląda abstrakcyjnie. Oczywiście gdzie jak gdzie ale w PL potrafimy zrobić swoje piekiełko.

Obaj nic nie dostali za darmo. Brzęczek też nie dostał tej posady za ładne oczy. A przynajmniej mamy pewność że był na bieżąco ze sprawami Wisły i wie w co się pcha.

Dla mnie układ Brzęczek + Sobol + Dyja jest idealny na ten moment i na tą sytuację. Jesli tylko Panowie będą się dogadywać to wierzę że z nimi się utrzymany. Więcej nie oczekuje

PS. To dość zabawne że Wisła ma konkretniejszy sztab niż Michniewicz w reprezentacji.

Tyle lat ciężkiej pracy Kuby, zapewne wielu znajomych z branży, do tego wujek od lat grający i też siedzący w branży, a jedyna opcja w ostatnich latach to zatrudnianie rodziny.

Chociaż jak się zastanowić to z całej trójki, chociaż trener nie będzie się uczył fachu w przeciwieństwie do prezesa i właściciela.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:32.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl