![]() |
Cytat:
|
Cytat:
Półroczny kontrakt mówi sam za siebie. Po prostu porównywalne/lepsze opcje (Michniewicz, Brosz, Bartoszek, Stokowiec, Ojrzyński): a) zajęte b) na bank by odmówiły pakowania się w to gówno. To kto zostaje? Probierz - patrz podpunkt b. |
wolfy ma rację, to najlepszy wybór, chciałoby się rzec "Jaśku, wreszcie jesteś..." - wolfy napisał pierwszy pozytywny post od niepamiętnych czasów... to chyba dobry omen ;)
|
kontrakt na 6m, uczciwie. Zabija to wsztystkie podejrzenia o rodzinne koneksje.
Zgadzam się tez że taki trener u nas teraz to tylko po znajmości. Trzymajmy kciuki nie martwmy sie na zapas, dotrwajmy do lipca. |
Cytat:
|
Cytat:
I nie wiem czy mój post jest taki pozytywny - to nie jest tak że teraz jedziemy z ....ami i liga nasza. Rozwiązaliśmy MNIEJSZY z problemów - niedopasowania taktyki do możliwości materiału ludzkiego. Podstawowy problem chujowej, bezmyślnie złożonej kadry pozostał i jeśli spadniemy, to przez politykę transferową klubu, nie przez trenerów. Dalej Ci wesoło? Bo moim zdaniem to jest dobry moment żeby wreszcie przejrzeć na oczy i zacząć się bać. |
Trio podejmuje bardzo duże ryzyko, już dzisiaj jeden z drugim kloacznik tzn koalik przypisują im nepotyzm i całą masę korupcyjno - gangsterskich możliwości...
Panowie, przecież nikt w zarządzie nie jest debilem, wszyscy jedziemy na tym samym wózku i jedyne czego dziś trzeba, to jedności i poparcia dla tego projektu! Wg niektórych Brzęczek dybał od dłuższego czasu na ciepłą posadkę trenera w 13 drużynie ESA... No bądźmy poważni! |
Jestem daleki od wesołości, natomiast wkurza mnie ciągłe marudzenie i malkontenctwo czasami niestety bez powodu. Czy to taki szrot, myślę, że obecny sztab to zweryfikuje, jak już napisałem, nikt w zarządzie nie jest debilem i wg mnie każdy chce jak najlepiej, krytyka dla samej krytyki nam nie pomoże.
|
Co ciekawe Brzęczek otrzyma wzmocnienia jeśli o nie poprosi. Czyli jednak można?
O wyborze nie ma co dyskutować jest Brzęczek, pewnie będzie parę dziwnych momentów ale niech próbuje. Jazda może się zacząć jak się nic nie zmieni jeśli chodzi o punktowanie. Cytat:
|
Ogólnie bardzo nie podobał mi się od zawsze pomysł z Brzęczkiem jako trenerem. Ale że w sztabie jest Sobol to ma ten projekt ode mnie kredyt zaufania.
|
Jest brat, teraz czas na wuja :)
Kto tam jeszcze z rodziny Kuby został? |
Cytat:
|
Na teraz jestem zadowolony (nie pomyślałbym, że pochwalę taką decyzję). Na teraz optymalny wybór. Pragmatyzm i toporna gra na miarę naszych wirtuozów środka pola (chociaż Brzęczek w Wiśle Płock grał chyba skrzydłami, a my ich nie mamy). Do tego jest to Brzęczek mądrzejszy o doświadczenia z kadry. Jak na zespół broniący się przed spadkiem - świetnie.
Brzęczek spojrzał na Wisłę tylko dlatego, że jest to Wisła Błaszczykowskich. Paradoksalnie familiada, na którą zaczęliśmy narzekać, zadziałała na naszą korzyść. Bardzo fajnie, nie spodziewałbym się, że do Brzęczka dołączył Sobol. Gdyby jeszcze przyszedł Jop! Dopóki jest Brzęczek, szatnia nie będzie zwalniała trenera. Oszczędzi się nam przynajmniej dyskusji na ten temat. Kontrakt na 6 m. wydaje się dobrym pomysłem. Łatwiej będzie tę współpracę przemyśleć i łatwiej będzie się z tej współpracy wycofać. To teraz przejdźmy do minusów i obaw. Jeżeli po zakończeniu sezonu ekipa nie odejdzie (a tandem Brzęczek-Sobol wygląda na tymczasowy, w końcu Sobol ma ambicje prowadzić zespół samodzielnie - może Brzęczek odejdzie do lepszego klubu w glorii zbawiciela, ew. Brzęczek zastąpi Pasiecznego, a Sobol zostanie trenerem?), to już jesienią zaczniemy narzekać, a klub Brzęczka już tak łatwo nie zwolni. To będzie problem. No, ale problem jutra, na dziś liczy się utrzymanie. I bardziej problem Błaszczykowskich, bo wtedy będzie trudno bronić już familiady w klubie. Spodziewam się też teraz mini zaciągu last minute szrotu z Wisły Płock i dzieci kolegów Brzęczka typu Dźwigała itp. Szkoda, że tego psychologa nie zatrudnili jesienią Guli, kiedy zespół tego potrzebował i kiedy o tym pisaliśmy (tym bardziej musieli widzieć to w klubie). Albo w przerwie zimowej. Rychło w czas. Z pewną satysfakcją przywołuję: https://wislakrakow.com/forum/showth...=10234&page=22 |
Cytat:
Jesteś dopiero czterdziestą osobą która zauważyła że Brzęczek to wujek Błaszczykowskich! Został jeszcze Grisza i serek.c2, chyba że kogoś pominąłem. |
nero, rozumiem, że per analogia, był brat po szalu w zarządzie, udało się wciągnąć jeszcze kilku, ma potem Marzenka z Dukatem wypłacali sobie sowite premie z pieniędzy na przetrwanie!!! Dodam, że nie swoich pieniędzy i przypominam, że Kuba wyłożył na ten projekt sporo własnej, prywatnej kasy i jeśli Wisła spadnie z ligi, to z pewnością już jej nie zobaczy... Przez pryzmat zajumanej kasy przez poprzedni zarząd proponowałbym spojrzeć z innej perspektywy na zawodników, którzy wtedy rozwiązywali kontrakty oraz Krzyśka Mączyńskiego, który wyraźnie do dnia dzisiejszego nie chce poruszać pewnych tematów...
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
Cytat:
|
Pasieczny powiedział, że po meczu z Rakowem nikt nie myślał o zwolnieniu trenera...
Czyli co? Zakładali, że im się należy zwycięstwo ze Stalą tak jak piłkarzyny ? Poza tym przy takich słowach potwierdził tylko działanie pod wpływem impulsu (czyli przegranej z Mielcem) bo inaczej tego nazwać się nie da. Tutaj tylko trochę mam niesmak, chociaż tak jak pare dni temu pisałem: zwolnienie Guli było oczywistą koniecznością. |
Teraz czas na teściowa, podobno już puka do drzwi klubu:D Ja tylko przypomnę jakim to super pomysłem na początku był Gula.
Po drugie kontrakt jest na półtora roku!!!!!!!!!!!!!!! Pół roku + automatyczne przedłużenie o rok przydupas Puchatka- Tołdi znowu myśli ze kibice to idioci |
Cytat:
Pacz wariacie, nawet Sobolewski się w klipie załapał xDDDDD https://www.youtube.com/watch?v=0rTk...hannel=maryn61 |
Cytat:
:help: Nie ma czego komentować, czy może mam jeszcze wejść na Onet i Weszło! i tam odnosić się do pierdyliarda podobnych komentarzy? Tak są spokrewnieni. Gdyby nie to Brzęczek pewnie wyśmiałby naszą ofertę. Klub zachował się beznadziejnie i trzeba było brać i Brzęczka i Sobolewskiego na litość. Ale odbiję piłeczkę - kto lepszy przyjdzie tu i teraz, kto z miejsca będzie mógł się zabrać do pracy? |
Cytat:
|
Cytat:
Zacytuje dwa świetne zdania o naszym prezesie, który na pewno ma odpowiednie kwalifikacje na to stanowisko "Dawid w pewnym momencie staje się prawą ręką Jakuba. " oraz "I tak Kuba dorzuca bratu kolejne zadania. Gdy dzwoni do niego przyjaciel, który utknął w Paryżu, Kuba wysyła w 600-kilometrową podróż z Dortmundu brata. " Inaczej mówiąc, jedną z największych zalet Pana Dawida to rodzeństwo. Teraz mamy trenera wujka, dobrze wiemy, że relacje rodzinne nie zawsze potrafią być proste, a gdy łączymy je z pracą są dodatkowo trudne. Więź emocjonalna może "hamować" niektóre decyzje lub te decyzje mogą być inne, niż gdy na tym stanowisku byłaby osoba niespokrewniona. Jesteś piłkarzem... "szukasz pracy..." Wisła hm... czemu nie, a potem dowiadujesz się, że szefa masz w szatni, trener to jego wujek, a prezesem jest jego brat. Zaczynasz się zastanawiać czy trafisz do profesjonalnego klubu czy do rodzinnego bistro. Próbuje powiedzieć, że klub przestaje być prowadzony profesjonalnie, a staje się rodzinną stajnią Błaszczykowskiego. Stąd też moje pytanie o pozostałych członków rodziny, będziemy przynajmniej wiedzieć, kto będzie pracował w najbliższym czasie. |
No... jest różnica pomiędzy oceną familiady w klubie (dobre i złe strony vs same złe; o samych dobrych chyba nikt nie mówi) a wulgaryzmami i głupimi tekstami.
|
Cytat:
|
Za pol roku poszukiwań ciąg dalszy, w I lidze. Niestety.
|
Cytat:
znalazłem jeszcze jeden plus, pozwolę odpowiedzieć cytatem Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
np. gwizdy frustracji wymierzone personalnie w Skvarkę, "jak spadniemy to was zajebiemy", czy ogólnie nastroje w wiślackich mediach. Wtedy jako zarząd zaczynają kalkulować przyszłość i konsekwencje decyzji (nie chodzi mi o uleganie presji). Na szczęście górę wzięło dobro klubu, a nie trzymanie się twardo z uporem drużyn Guli tego, co mówił dyrektor sportowy chwilę wcześniej, bo urzeczywistniły się ważniejsze od długofalowego procesu cele. No cóż, nie przewidzieli (a kto przewidział?) tego, co stanie się.po przegranym meczu ze Stalą, że styl będzie miał decydująco wpływ na nastroje itd. |
Cytat:
Druga sprawa. Czym innym jest grać z kontry, jak Legia w pucharach, czym innym być zmuszonym do prowadzenia ataku pozycyjnego, jak Legia z meczu z Wartą i kilkunastu innych. Legia zrobiła z Lester dokładnie to samo co Warta z Legią. Przy czym w ekstraklasie jest to jeszcze łatwiejsze, bo nie ma takich dysproporcji sportowych. |
Cytat:
Edit: jest to trener moim zdaniem przeciętny. Prędzej czy później będziemy go mieli dość. Ale na ten moment jest dla nas najlepszym rozwiązaniem. I trochę jeszcze wody w Wiśle upłynie zanim będziemy mieć ambicje na czołowe lokaty w lidze i Brzęczek będzie na to za słaby. |
Cytat:
Jesteś zawodnikiem, dowiadujesz się że właścicielem klubu i czynnym (jeszcze) zawodnikiem jest były finalista LM oraz byla legenda BVB. Trenerem jest były trener reprezentacji Polski z którą awansował na Euro 2020. Obaj są rodzina. No i co z tego? To wcale nie wygląda abstrakcyjnie. Oczywiście gdzie jak gdzie ale w PL potrafimy zrobić swoje piekiełko. Obaj nic nie dostali za darmo. Brzęczek też nie dostał tej posady za ładne oczy. A przynajmniej mamy pewność że był na bieżąco ze sprawami Wisły i wie w co się pcha. Dla mnie układ Brzęczek + Sobol + Dyja jest idealny na ten moment i na tą sytuację. Jesli tylko Panowie będą się dogadywać to wierzę że z nimi się utrzymany. Więcej nie oczekuje PS. To dość zabawne że Wisła ma konkretniejszy sztab niż Michniewicz w reprezentacji. |
Na temat trenera nie ma sensu dyskutować. To strata czasu. Nie ma lepszej opcji w tym momencie. Mnie zastanawia ile czasu zajmą Brzęczkowi poszukiwania potencjału w naszych zawodnikach, bo okienko zbliża się nieubłaganie do końca i to być może ostatnie, rozpaczliwe transfery zdecydują o utrzymaniu...
|
Moim zdaniem w kontekscie spadku wszytsko schodzi na drugi plan.Plan gry Guli na Ekstraklape sie nie powiódł ,taka liga Gula jej nie podołal i tyle.To bylo ryzyko na ktore trio sie pisało.
Uparcie twierdze ze trzeba bylo sie z nim pozegnac po 0;5 w Poznaniu. Teraz widac ze mecz ze Stalą zasiał strach we wszytskich bo ogladajac konfrencje widac ze kazdy sobie uzmysłowił ze jej widmo jest realne. Ale napewno bierzemy trenera ktory wie co robi i gwarantuje pewnie styl ,teraz juz bez znaczenia czy toporny czy nie ,my mamy zaczac punktować i walczyć bo tego najbardziej brakuje.Mamy kopac,gryść .zap.ierdlac a punkty z tego napewno sie uda zdobyc,bo jak wiadac wola walki w tej lidze duzo moze.Kadra za Brzeczka mi sie podobala ,on zdajsie przed jej przejsciem byl 4 w tabeli z Płockiem. P.S No i serce rosnie za Sobola ,ze wsiadł do wózka i sie zgodzil.Radek pokaz szatni co to znaczy miec Wisle w serduchu. Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Chociaż jak się zastanowić to z całej trójki, chociaż trener nie będzie się uczył fachu w przeciwieństwie do prezesa i właściciela. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:32. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl