Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [XXI kolejka] Wisła Kraków - Stal Mielec, 12-02-2022, 15:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10474)

Proud 10.02.2022 11:43

Moim zdaniem trzeba sprawę postawić jasno - 6 pkt w najbliższych 4 meczach. Jeśli się nie uda to Gula do widzenia.
Jak trener spojrzy w terminarz to chyba zrozumie, że trzeba wygrać dwa najbliższe jak się chcę to osiągnąć.

tomasz_19 10.02.2022 12:09

6 pktów w najbliższych 2 meczach, albo w*********ć pozoranci!

Greg25 10.02.2022 12:12

co tam 6, proponuję 16 pkt w najbliższych 2 meczach, albo w*********ć pozoranci! ;)

tomasz_19 10.02.2022 12:47

te 2 wygrane będą dla nas jak 16 pkt uwierz ;) zwał jak zwał byle ....a wygrali to!

robert777 10.02.2022 14:19

Coś czuję że nasi wzięli sobie głęboko do serca krytyczne uwagi po ostatnim meczu i powiozą leszczy z Mielca co najmniej 5-0

MMTS 10.02.2022 14:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez robert777 (Post 1577433)
Coś czuję że nasi wzięli sobie głęboko do serca krytyczne uwagi po ostatnim meczu i powiozą leszczy z Mielca co najmniej 5-0

żeby tylko nie wzięli sobie głęboko z drugiej strony ciała, bo patrząc na ich postawę i mentalne nastawienie można jednak mieć obawy...
tak czy inaczej nie za bardzo mają wyjście i po prostu muszą wygrać

wiśnia 10.02.2022 15:48

Trzynasta drużyna ekstraklapy podejmuje ósmą. Kto jest faworytem? na pewno nie my. Gramy u siebie, ale to nic nie znaczy. Stare dobre czasy skończyły się. Jest wagon szrotu i trzeba to jakoś ciągnąć. Do tej pory nie mogę zrozumieć jakim cudem Stal ma 28 punktów i nas wyprzedza w tabeli. To pokazuje jacy jesteśmy *ujowi.

skarabeus 10.02.2022 20:18

- Kochanie, moze skoczymy w piatek do Krakowa, pojdziemy do klubu, w sobote na mecz, a po meczu na kolacje do tej gruzinskiej knajpki, co kiedys bylismy?
- Jaki mecz?
- No jak na jaki? Na Wisle.
- Co? Mam marznac 3 godziny patrzac na cos, czego ogladac sie nie da ? Jakby jeszcze to jakos grali, to bym przezyla, ale wystarczy, ze mnie meczyc ogladaniem tego w tv. Do klubu i na kolacje mozemy isc w Poznaniu i ewentualnie na mecz, bo tam chociaz jest bramek i ladnie graja.

Tyle w kwestii frekwencji. I tego jak postrzegana dzisiaj jest Wisla przez neutralnego widza.
Tak, katuje partnerke ogladaniem naszej eklapy.

wolfy 10.02.2022 20:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez skarabeus (Post 1577446)
- Kochanie, moze skoczymy w piatek do Krakowa, pojdziemy do klubu, w sobote na mecz, a po meczu na kolacje do tej gruzinskiej knajpki, co kiedys bylismy?
- Jaki mecz?
- No jak na jaki? Na Wisle.
- Co? Mam marznac 3 godziny patrzac na cos, czego ogladac sie nie da ? Jakby jeszcze to jakos grali, to bym przezyla, ale wystarczy, ze mnie meczyc ogladaniem tego w tv. Do klubu i na kolacje mozemy isc w Poznaniu i ewentualnie na mecz, bo tam chociaz jest bramek i ladnie graja.

Tyle w kwestii frekwencji. I tego jak postrzegana dzisiaj jest Wisla przez neutralnego widza.
Tak, katuje partnerke ogladaniem naszej eklapy.

To musi być prawdziwa miłość.
Piszę o niej.

gizmowisla 10.02.2022 23:38

cieszy brak Maka w tym meczu - smuci ( najprawdopodobniej) wizja Plewki, Klimenta< Mlynskiego , Skvarki, Sadloka, iSavica ( choc jego jeszcze toleruje na tle tych parapilkarzy w srodku - pod warunkiem ze bedzie gral na miejscu Skvarka- choc to przy Głardioli oczywiscie malorealne)

skarabeus 10.02.2022 23:44

wolfy,

nigdy nie lubila pilki noznej, reprezentacja jeszcze jako tako, ale jakas Wisla? No kocha jak sie zmusza do ogladania co weekend (a czasem i wiecej niz jeden mecz) :P

Ale obiektywnie ocenia sytuacje i to jak postrzegana jest obecnie Wisla.
Jak szybko nie zaczniemy grac w pilke zamiast sie kopac po czolach to o frekwencji z jesieni mozna zapomniec.

Arkadiusz.Czerepach 11.02.2022 08:51

jak więcej niż jeden mecz ?
ogladasz coś w tej lidze poza WIsła ?
normalny jestes ?

tomasz_19 11.02.2022 10:51

nie ma to jak katować się ekstraklasą, lepiej już wyjść pobiegać

czaro 11.02.2022 11:44

Ja oglądam tylko Wisłę :)

Maine_Coon 11.02.2022 11:47

Ja Legię, Wisłę i Cracovię

pepe72 11.02.2022 12:25

Mak wygląda, że załapał NOPa: https://nczas.com/2022/02/10/pilkarz...nia-sercowego/
Fabian Piasecki zakończył wypożyczenie.

Czyli w napadzie Stal się osłabiła.

czaro 11.02.2022 13:05

A dlaczego myślisz, że to nop?

Maine_Coon 11.02.2022 13:32

Bo zapalenie meisnia sercowego to reakcja na szczepionkę genetyczną z płodów i lgbt

pawlozm 11.02.2022 14:30

Biegański - Szot/(Grucha), Frydrych, Colley, Hanousek/(Ring) - Fazlagic, Skvarka - Savic, Fernandez, Hugi - Ondrasek
Tak to widzę.

wolfy 11.02.2022 14:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pawlozm (Post 1577491)
Biegański - Szot/(Grucha), Frydrych, Colley, Hanousek/(Ring) - Fazlagic, Skvarka - Savic, Fernandez, Hugi - Ondrasek
Tak to widzę.

Fernandeza zgłosili? Bo jak nie to to jest skład na 0:3.

czaro 11.02.2022 14:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maine_Coon (Post 1577489)
Bo zapalenie meisnia sercowego to reakcja na szczepionkę genetyczną z płodów i lgbt

Chyba u chuliganów i narodowców. Po przeczytaniu pierwszej książki lewicowej człowiek nasiąka genderem i jego serce obrasta lodem. Nie może dojść do zapalenia mięśnia sercowego.

Edit: błąd ortograficzny :)

wolfy 11.02.2022 14:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1577493)
Fernandeza zgłosili? Bo jak nie to to jest skład na 0:3.

Zgłosili dzisiaj, no to teraz tą ligę rozwalamy w drobiazgi*!


______________
*Sarkazm

Karherop 11.02.2022 14:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1577493)
Fernandeza zgłosili? Bo jak nie to to jest skład na 0:3.

A z Fernandezem byłoby 2-3 czy on też obronę ogarnie?

Na szczęście jest już zarejestrowany więc sądzę że wyjdzie, choć może nie od początku.

Plewka wypada na 6-8 tygodni czyli znając nasz personel medyczny sezon ma z głowy

Optymizmu można szukać raczej tylko w słabościach Stali. Mają nie mniejsze problemy niż my. Zresztą myślę że na wiosnę mocno poleca w dół tabeli i jeszcze się z nimi miniemy.

czaro 11.02.2022 14:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1577499)
Na szczęście jest już zarejestrowany więc sądzę że wyjdzie, choć może nie od początku.

Może zrobili jak z Forbesem jesienią. Skoro nie potwierdzono formalnej gotowości do gry, to nie trenował.

wolfy 11.02.2022 14:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1577499)
A z Fernandezem byłoby 2-3 czy on też obronę ogarnie?

Na szczęście jest już zarejestrowany więc sądzę że wyjdzie, choć może nie od początku.

Plewka wypada na 6-8 tygodni czyli znając nasz personel medyczny sezon ma z głowy

Optymizmu można szukać raczej tylko w słabościach Stali. Mają nie mniejsze problemy niż my. Zresztą myślę że na wiosnę mocno poleca w dół tabeli i jeszcze się z nimi miniemy.

Z niezgłoszonym Fernandezem w składzie byłby walkover.

pepe72 11.02.2022 15:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez czaro (Post 1577488)
A dlaczego myślisz, że to nop?

Bo wg ostrzeżenia wydanego przez Ministerstwo Zdrowia w Japonii w grudniu 2021, zapalenie mięśnia sercowego jest powikłaniem po "szotach mRNA". I dotyczy to przede wszystkim młodych mężczyzn.
https://pj.jiho.jp/article/245733

Co widać też w Niemczech:
https://www.bild.de/sport/fussball/f...7746.bild.html

Ale jak widzę, foliarze na forum wiedzą lepiej niż lekarze.

czaro 11.02.2022 15:46

Ale czy zapalenie serca występuje tylko po szczepionce? I czy Mak został zaszczepiony?

silver03 11.02.2022 16:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1577499)

Na szczęście jest już zarejestrowany więc sądzę że wyjdzie, choć może nie od początku.

Musi trochę nadrobić na treningu, później odpowiednio 5-10 minut gry w w kolejnych meczach i za 5 kolejek będziemy mieli napadziora.

ciacho 11.02.2022 16:10

Za 5 kolejek bez napadziora to my będziemy w strefie spadkowej. I patrząc na terminarz to już z niej nie wyjdziemy.

silver03 11.02.2022 16:30

Może i będziemy, ale nie spadniemy. Trzeba wierzyć w proces.

aNouc 11.02.2022 16:31

PierdoIamento Guli w asyście Kawuli przed meczem ze Stalą:

https://www.youtube.com/watch?v=LrQU9gRP7Us

Mixu 12.02.2022 13:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez czaro (Post 1577495)
Po przeczytaniu pierwszej książki lewicowej człowiek nasiąka genderem i jego serce obrasta lodem.

Raczej nie, ale jest duża szansa że zostanie debilem.

PAWEŁ 12.02.2022 14:19

Fajnie ze zobaczymy Hugiego na skrzydle i kuveljic dostanie szanse od początku. Oraz jak się zaprezentuje para Frydrych Colley

Marek96 12.02.2022 14:21

Momo po ostatnich popisach odsuniety od składu - tyle dobrego :D

czaro 12.02.2022 14:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mixu (Post 1577550)
Raczej nie, ale jest duża szansa że zostanie debilem.

Nie od dziś wiadomo, że od czytania człowiek głupieje.

wolfy 12.02.2022 14:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mixu (Post 1577550)
Raczej nie, ale jest duża szansa że zostanie debilem.

Nie. Jeszcze żadna książka nie odniżyła nikomu IQ. Jeżeli przeczyta i uwierzy znaczy że był debilem od samego początku. Ludzie czytają Mein Kampf czy dzieła zebrane Lenina i bynajmniej nie zostają później nazistami czy komunistami, tylko punktują bzdury tam zawarte. Nazywamy tych ludzi historykami.

Zresztą, dla wielu bycie działaczem lewicy to po prostu sposób na uniknięcie tego co najbardziej ich w życiu przeraża - pracy.

czaro 12.02.2022 14:27

Może Was zaskoczę, ale nie każdy lewicowiec jest komunistą i politykiem-darmozjadem.

Mixu 12.02.2022 14:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1577558)
Nie. Jeszcze żadna książka nie odniżyła nikomu IQ. Jeżeli przeczyta i uwierzy znaczy że był debilem od samego początku. Ludzie czytają Mein Kampf czy dzieła zebrane Lenina i bynajmniej nie zostają później nazistami czy komunistami, tylko punktują bzdury tam zawarte. Nazywamy tych ludzi historykami.

Czasami książki (między innymi te które wymieniłeś) potrafią odcisnąć piętno na czytającym gdy padną na odpowiedni grunt. W okresie dojrzewania i kształtowania poglądów czy też buntu wielu ludzi jest debilami i jeśli będą się otaczać szkodliwymi poglądami, a środowisko sprzyjać to debilizm może się tylko powiększać. To między innymi dlatego dopadł nas horror komunizmu czy nazizmu.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1577558)
Zresztą, dla wielu bycie działaczem lewicy to po prostu sposób na uniknięcie tego co najbardziej ich w życiu przeraża - pracy.

Nie da się ukryć.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez czaro
Nie od dziś wiadomo, że od czytania człowiek głupieje.

Niektóre lektury mogą spowodować stały uszczerbek na zdrowiu.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez czaro
Może Was zaskoczę, ale nie każdy lewicowiec jest komunistą i politykiem-darmozjadem.

Może paru się znajdzie ;)

Szneka 12.02.2022 15:15

brawo Colley. Jesteś jeszcze większym cyrkowcem niż Sadlok. podanie w poprzek a później zamiast kryć po rogu to się odsunął i gol.do chooja z takim wzmocnieniem

Chorynatrzykolory 12.02.2022 15:26

Czy leci z nami jeszcze pilot? Zajebisty szrot nasciagalismy


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:28.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl