Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Kadra Polski z perspektywy Wiślaka (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10472)

Arkadiusz.Czerepach 02.02.2022 21:12

no i ja cały czas podkreslam ze może z korzyscia dla wielu polskich klubow (byc moze tez i nas) odmlodzic kadre

jak niby mialby zbudowac i odmlodzic kadre ktos pokroju Sousy , ktory nie kryl sie z tym ze ekstraklasy nie oglada

Drozd 02.02.2022 22:20

A Który młody z ekstraklasy nadaje się do kadry? Każdy młody z potencjałem ucieka z ekstraklasy czym prędzej, a i to że menago załatwi mu jakiś klub poza Polską nie gwarantuje, że do kadry się nadaje. Patrz Puchacz czy Jóźwiak.

Różnica miedzy Czesiem, Misiem czy innym PMSem, a trenerem z za granicy jest taka, że żaden PMS nie powołałby do kadry Sikorskiego, Buksy, Zalewskiego, czy Gotówki. Bo wolałby powoływać dużo od nich słabszych ale podsuniętych przez rodzimych menagos, młodych obiecujących celem promocji.

W ten sposób reprezentacja zamiast starać się podnosić swój poziom, walczyć i wygrywać znowu zamieni się w witrynę reklamową, gdzie celem reprezentanta będzie " nic nie zepsuć".

gizmowisla 02.02.2022 23:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez czaro (Post 1576751)
Michniewicz ma umowę do końca roku, nie baraży.

czy to nie na jedno wychodzi ????

s1mone 02.02.2022 23:33

No tak, bo lepiej przegrać eliminacje i mieć w przyszłości problemy ze znalezieniem fajnej pracy vide Brzęczek niż wybrać optymalną kadrę i być bożyszczem tłumów vide Nawalka po udanym Euro. Spiskowe teorie dziejów level hard. Kazdy polski selekcjoner traktuje tą robotę jak najwyższy zaszczyt i zrobi co tylko będzie w stanie by mieć jak najlepszy wynik.

Ja wcale nie jestem do Michniewicza przekonany. Nie jeden dobry trener się przejechał na kadrze (nie tylko polskiej). Z tej trójki wydaje się najrozsądniejszym wyborem co wcale nie świadczy o tym, że mu się uda. Za Nawałką jako selekcjonerem nie przemawiało prawie nic przed przejęciem kadry, a zrobił świetny wynik. Piłka nożna jest nieprzewidywalna i możemy conajwyzej zgadywać co może się stać. Dlatego rozwala mniej Twoje omnibusowe pie*dololo. Najśmieszniejsze w tym jest to, że ty wierzysz, że ferowane przez Ciebie wyroki są prawdą objawioną i muszą się spełnić. Takie przekonanie o własnej nieomylności. Ja na przykład nie mam pojęcia kto mógłby zagwarantować sukces. Tego się nie da przewidzieć. Można tylko gdybać.

Tak samo to śmieszne pierdzielenie o PMS i że niby Nawałka się do niego nie zalicza, bo chce grać w pilkę..... :D przeciez jego największy sukces był oparty na świetnej grze w defensywie, kontrze na turbo Grosika i geniuszu Lewandowskiego. Byle zagrać na zero z tylu a z przodu i tak coś wpadnie. Sam siebie punktujesz, nawet nie trzeba za bardzo się wysilać.

Drozd 02.02.2022 23:55

Podstawowa różnica miedzy PMS, a Nawałką jest taka, że Nawałka wierzył, że możemy wygrywać z Niemcami, a nie tylko jak najmniej przegrać. Tą wiarą potrafił zarazić zespół i stąd wyniki. Trenerom z PMS w głowie się to nie mieściło, bo przecież nawet Górski nie wygrał z Niemcami. A lista drużyn dla nas nieosiągalnych jest w PMS dużo dłuższa. Niestety.

Jeżeli kadra Nawałki grała "Byle zagrać na zero z tylu a z przodu i tak coś wpadnie." To nie masz kolego zielonego pojęcia o czym mówisz.


I jeszcze kwestia wyborów selekcjonera. Kluczem są media. Jak trener będzie spolegliwy to nawet z wtopy go wytłumaczą, a jak będzie próbował stawać okoniem to nawet wygraną tak przedstawią, że mu w buty pójdzie. Najlepszy przykład ostatni mecz z Węgrami. Sousa jest winny, że młodzi którzy powinni chcieć się pokazać dali dupy? On jest winny że dał im szanse w meczu o nic? Bez presji, przed własną publicznością? I po meczu zamiast pismaki zastanawiać się dlaczego bez Lewego i Zielinskiego reszta zostawia jaja w szatni to winą obarcza trenera? On baraże zapewnił, z zapasem jednego meczu. A mimo to jest winny.

Dlatego kiedy wezmą słupa i mu powiedzą masz powołać tego czy tamtego, a w razie wtopy nikt nie będzie miał do ciebie pretensji, to myślisz że co zrobi? Tacy kandydaci są "hodowani" latami. Chcesz listę nadziei PMS? Czy sam sobie stworzysz...

ps. Omnibusowe pie.ololo? Musi, jakiś bliski krewny prof Miodka :).

Mixu 03.02.2022 08:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1576765)
Najlepszy przykład ostatni mecz z Węgrami. Sousa jest winny, że młodzi którzy powinni chcieć się pokazać dali dupy? On jest winny że dał im szanse w meczu o nic? Bez presji, przed własną publicznością?

Od kiedy mecz z Węgrami był o nic?

Drozd 03.02.2022 11:47

A o co był? O to, że pierwszy baraż będzie u siebie? Przy pewnym awansie? To jest tak naprawdę o nic, a jednak nie sparing. Idealne warunki żeby zaplecze zdobywało doświadczenie i pewność na przyszłość.

czaro 03.02.2022 12:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gizmowisla (Post 1576763)
czy to nie na jedno wychodzi ????

Na jesieni jest LN.

Ale wyżej kolega napisał, że wg jego informacji można tę umowę wypowiedzieć przed końcem.

No zobaczymy.

Mixu 03.02.2022 13:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1576774)
A o co był? O to, że pierwszy baraż będzie u siebie?

Czyli jednak był o "coś". Jeśli mecz u siebie vs wyjazd w meczu wartym udziału w największej imprezie piłkarskiej to nic to wybacz ale nie drąże tematu dalej bo szkoda czasu.

azor 03.02.2022 13:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1576774)
A o co był? O to, że pierwszy baraż będzie u siebie? Przy pewnym awansie? To jest tak naprawdę o nic, a jednak nie sparing. Idealne warunki żeby zaplecze zdobywało doświadczenie i pewność na przyszłość.

a nie był przypadkiem o to, że mogliśmy być rozstawieni w "górnej grupie"? to chyba dość istotne

Drozd 03.02.2022 14:07

No i co by nam dało rozstawienie? I tak o wszystkim decydowało losowanie. A do rozstawienia wystarczał remis. To za dużo na barki "walczących o pierwszy skład"? U siebie z drużyną która już odpadła? To był test mentalności, który oblaliśmy z kretesem, dokładnie tak samo jak ze Słowacją na euro.

A winy pismaki szukały nie u kopaczy tylko u trenera. Więc się chłop zawinął i wcale mu się nie dziwie.

Karherop 03.02.2022 14:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1576774)
A o co był? O to, że pierwszy baraż będzie u siebie? Przy pewnym awansie? To jest tak naprawdę o nic, a jednak nie sparing. Idealne warunki żeby zaplecze zdobywało doświadczenie i pewność na przyszłość.

Czyli kopacze nie zapieprzali, bo Sousa tego nie wymagał. Mieli sobie poćwiczyć warianty to sobie pocwiczyli. Sousa jest święty i proszę go nie ruszac.

Mogliśmy mieć Szkocję czy Macedonię u siebie, mamy Rosję na wyjedzie. No żadna różnica.

Drozd 03.02.2022 15:25

Mogliśmy. Decydowało losowanie, a nie rozstawienie. Ostatecznie trafiliśmy bardzo szczęśliwie.

Ale to nie jest temat. Tematem jest stosunek mediów do trenera w zależności od tego czy pasuje "środowisku". Pasujący będzie"chroniony", samodzielny będzie niszczony. Niezależnie od wyników.

tedyy 03.02.2022 17:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1576778)
No i co by nam dało rozstawienie? I tak o wszystkim decydowało losowanie. A do rozstawienia wystarczał remis. To za dużo na barki "walczących o pierwszy skład"? U siebie z drużyną która już odpadła? To był test mentalności, który oblaliśmy z kretesem, dokładnie tak samo jak ze Słowacją na euro.

A winy pismaki szukały nie u kopaczy tylko u trenera. Więc się chłop zawinął i wcale mu się nie dziwie.

Rozstawienie dawało 10-12 baniek za mecz barażowy u siebie i nie mow że to żadne pieniądze

Drozd 03.02.2022 18:01

To miej pretensje do tych którzy dostali szanse i dali dupy, a nie do trenera, że im tą szanse dał. Wystarczyło zremisować. Trener jest winny? Bo Lewandowskiego nie wystawił?

s1mone 03.02.2022 18:51

Inaczej byś śpiewał jakbyśmy wylosowali Włochów w 1 meczu :)



Mieliśmy farta i tyle.

Drozd 03.02.2022 19:02

Piłkarzyki są leszczami bez ambicji i tyle, Węgrom którzy grali o honor, bardziej zależało. Ale winny Sousa...

guardian_angel 03.02.2022 19:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez s1mone (Post 1576764)
i być bożyszczem tłumów vide Nawalka po udanym Euro.

Chyba Januszy oglądających turniej raz na 2 lata. Nikt kto choć trochę interesuję się piłką nie będzie traktował tamtego Euro jako sukcesu. Ludzie, to była kadra z Krychowiakiem, Piszczkiem, Kubą, Glikiem, Milikiem, Grosickim w top formie. Pazdan z Jędrzejczykiem nie wiadomo skąd odpalili, ale też mieli swoje 5 minut. A tymczasem graliśmy gówno jak zawsze, gdzie ze Szwajcarią tylko opatrzność boża nam dała ten awans do ćwierćfinału. Grupa wymęczona jednobramkowymi zaliczkami z ogórkami z Irlandii i cienką wtedy Ukrainą. Patrzyłem i łapałem się za głowię, skąd te zachwyty.

Stracone pokolenie - tak zawsze będę określał ten okres od Fornalika do Sousy.

Biorąc pod uwagę dzisiejszą kadrę, w której ponad ekstraklasowy poziom wznoszą się tylko Lewy i Zieliński, to ja już nic od nich nie oczekuję i żaden selekcjoner nic tu nie zdziała (bo to nie klub, gdzie jest czas na naukę jakiś schematów i zgrania z sobą).

Mixu 03.02.2022 20:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez guardian_angel (Post 1576797)
Chyba Januszy oglądających turniej raz na 2 lata. Nikt kto choć trochę interesuję się piłką nie będzie traktował tamtego Euro jako sukcesu. Ludzie, to była kadra z Krychowiakiem, Piszczkiem, Kubą, Glikiem, Milikiem, Grosickim w top formie. Pazdan z Jędrzejczykiem nie wiadomo skąd odpalili, ale też mieli swoje 5 minut. A tymczasem graliśmy gówno jak zawsze, gdzie ze Szwajcarią tylko opatrzność boża nam dała ten awans do ćwierćfinału. Grupa wymęczona jednobramkowymi zaliczkami z ogórkami z Irlandii i cienką wtedy Ukrainą. Patrzyłem i łapałem się za głowię, skąd te zachwyty.

Stracone pokolenie - tak zawsze będę określał ten okres od Fornalika do Sousy.

Biorąc pod uwagę dzisiejszą kadrę, w której ponad ekstraklasowy poziom wznoszą się tylko Lewy i Zieliński, to ja już nic od nich nie oczekuję i żaden selekcjoner nic tu nie zdziała (bo to nie klub, gdzie jest czas na naukę jakiś schematów i zgrania z sobą).

Żeby być uczciwym to pamiętajmy że o mały włos nie wyeliminowaliśmy późniejszego zwycięzcę tego turnieju który od mocnych Francuzów grających u siebie był o klasę lepszy. Z resztą Szwajcaria jak pokazało ostatnie Euro to nie są ogórki.

pepe72 03.02.2022 21:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez s1mone (Post 1576764)
...

Ja wcale nie jestem do Michniewicza przekonany. Nie jeden dobry trener się przejechał na kadrze (nie tylko polskiej). Z tej trójki wydaje się najrozsądniejszym wyborem co wcale nie świadczy o tym, że mu się uda. Za Nawałką jako selekcjonerem nie przemawiało prawie nic przed przejęciem kadry, a zrobił świetny wynik. ...

Najpierw zrobił wynik, a potem dał koncertowo d...y w Rosji.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Mistrz...j_2018/Grupa_H

s1mone 03.02.2022 21:22

Z czasem jego urok blaknie, to prawda. W klubach było podobnie. Nie tylko w Legii.

pepe72 03.02.2022 21:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez s1mone (Post 1576803)
Z czasem jego urok blaknie, to prawda. W klubach było podobnie. Nie tylko w Legii.

Dlatego nie ma co narzekać na Czesia.
Michniewicz zrobił wynik ponad stan choć "wszyscy" obstawiali, że Hiszpania nas przez to rozjedzie, co się stało.
Patrząc na MS w Rosji to widać, że Lewego da się zneutralizować. Jak się panowie Piłkarz i Trener dogadają to szansa na awans jest.

azor 04.02.2022 08:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1576792)
To miej pretensje do tych którzy dostali szanse i dali dupy, a nie do trenera, że im tą szanse dał. Wystarczyło zremisować. Trener jest winny? Bo Lewandowskiego nie wystawił?


idąc tym tokiem rozumowania, Sousa mógłby powołać cała 11 z Wieczystej i pretensje wtedy też byś miał do piłkarzy, że nie zapieprzali, a nie do trenera który się wygłupił ze składem? Mecz z Węgrami z wielu powodów był mega ważny i jeżeli na takie spotkanie nie wystawiasz najlepszych zawodników - to po prostu zjebałeś.

Drozd 04.02.2022 09:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez azor (Post 1576812)
idąc tym tokiem rozumowania, Sousa mógłby powołać cała 11 z Wieczystej i pretensje wtedy też byś miał do piłkarzy, że nie zapieprzali, a nie do trenera który się wygłupił ze składem? Mecz z Węgrami z wielu powodów był mega ważny i jeżeli na takie spotkanie nie wystawiasz najlepszych zawodników - to po prostu zjebałeś.

Tak tak, bo z Węgrami grały jakieś wynalazki żebyś mógł ich do wieczystej porównywać. Jeżeli ten z Węgrami już PO kwalifikacji do baraży był "mega ważny" to wszystkie poprzednie PRZED kwalifikacją były "giga, a nawet tera ważne". Więc jeżeli dawać szansę wzięcia odpowiedzialności następcom Lewego to właśnie w meczu który jest mega ważny z wielu powodów, ale o zasadniczej sprawie czyli KWALIFIKACJI nie decyduje.

Niestety następcy Lewandowskiego zaprezentowali dobrze znaną postawę "na alibi" bez cienia chęci wygranej, to co wyprawiał Puchacz to jakieś futbolowe jaja. A winny jest Trener bonie wystawił Lewandowskiego. Śmiech na sali.

I żeby ktoś nie myślał, że moim celem jest obrona Sousy. Ta historia to dowód jak medialna propaganda może wykrzywiać obraz rzeczywistości. Bo teraz jakby na ulicy zapytać dlaczego przegraliśmy z Węgrami to jaka padłaby odpowiedź? Bo Sousa nie wystawił Lewego. A prawda jest zupełnie inna.

krysztal 04.02.2022 10:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez azor (Post 1576812)
idąc tym tokiem rozumowania, Sousa mógłby powołać cała 11 z Wieczystej i pretensje wtedy też byś miał do piłkarzy, że nie zapieprzali, a nie do trenera który się wygłupił ze składem? Mecz z Węgrami z wielu powodów był mega ważny i jeżeli na takie spotkanie nie wystawiasz najlepszych zawodników - to po prostu zjebałeś.

Dodatkowo 3 dni wcześniej z Andorą grał najsilniejszy skład.W meczu w którym od pierwszej minuty graliśmy w przewadze i po 11 minutach prowadziliśmy 2:0 a po pierwszej połowie było 3:1.Mecz z Węgrami to był sabotaż Sousy albo dowód tego że to kompletny idiota ale Drozd już się okopał i teraz będzie robił te swoje słynne fikołki byle tylko nie przyznać że się wygłupił.

Drozd 04.02.2022 10:44

Może powiesz konkretnie co było sabotażem ze strony Sousy? :) Tylko konkretnie...

wolfy 04.02.2022 11:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1576819)
Może powiesz konkretnie co było sabotażem ze strony Sousy? :) Tylko konkretnie...

Przecież Ci napisali: eksperymenty ze składem w bardzo ważnym meczu który decydował o rozstawieniu w barażach.

Drozd 04.02.2022 12:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1576822)
Przecież Ci napisali: eksperymenty ze składem w bardzo ważnym meczu który decydował o rozstawieniu w barażach.

Bardzo konkretnie ... Jakie eksperymenty? Wpuścił jednego nowego chłopa. To są eksperymenty?


A co do bardzo ważnego meczu to już się wypowiedziałem. Był najmniej ważny w całych eliminacjach i to jest poza dyskusją.

azor 04.02.2022 13:09

I nie wstawił, nawet nie zabrał na ławkę jedynego chłopa, który ten zespół ciągnie i stanowi jakieś 70% naszej siły.

mogliśmy być losowani do pary z Turcja, Ukraina, prawdopodobnie Walia, Macedonia Północna, Austria Czechy a tak w perspektywie mieliśmy Włochy, Portugalie, Szwecje, Szkocje, Rosję i Walię.

To że trafiliśmy na ruskich to tylko i wyłącznie fart

krysztal 04.02.2022 13:23

Przeciez linia obrony to też był jeden wielki eksperyment.W takim składzie nie zagrali wcześniej chyba nawet minuty.

Arkadiusz.Czerepach 15.02.2022 21:01

słuchajcie , a może w świetle wiadomych nominacji , któs mógłby tutaj zrobić jakąś analize kadry za Wuja ?


bo nie sledzilem tych meczy uwaznie , ale wrażenie mam takie że wykonał zadanie , punktował nie gorzej niz "top" Sousa , AWANSOWAŁ NA EURO po czym został z prowadzenia kadry w skandaliczny sposób wysiudany

to na plus , na minus , że nie miał autorytetu u najwiekszych gwiazd drużyny


a coś merytorycznie ?

czaro 15.02.2022 21:07

Przecież co drugi dziennikarz o tym pisał.

Trela jest niezły i merytoryczny, pewnie u niego znajdziesz.

Arkadiusz.Czerepach 15.02.2022 21:07

wole poczytac kolegów z forum jak mają coś mądrego do napisania

sevenheaven 16.02.2022 12:31

Brzęczek punktował bardzo dobrze (prawie taka sama średnia pkt co Nawałka), niestetyy mielismy fatalny styl i z mocnymi ekipami zupełnie sobie nie radził stawiając autobus (to jedynie u Soussy fajnie funkcjonowało) natomiast ze słabszymi zespołami lub o podobonym potencjalne (Austra) graliśmy jak równy z równym i punktowalismy regularnie.

Wydaje mi się, że na tym etapie Brzęczek może się odnaleźć bardzo dobrze w naszym zespole, ale DAJ Boże w przyszłości, jesli wrócimy na szczyt to już nie koniecznie.

wolfy 16.02.2022 13:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sevenheaven (Post 1578375)
Brzęczek punktował bardzo dobrze (prawie taka sama średnia pkt co Nawałka), niestetyy mielismy fatalny styl i z mocnymi ekipami zupełnie sobie nie radził stawiając autobus (to jedynie u Soussy fajnie funkcjonowało) natomiast ze słabszymi zespołami lub o podobonym potencjalne (Austra) graliśmy jak równy z równym i punktowalismy regularnie.

Wydaje mi się, że na tym etapie Brzęczek może się odnaleźć bardzo dobrze w naszym zespole, ale DAJ Boże w przyszłości, jesli wrócimy na szczyt to już nie koniecznie.

:haha:
:rotfl:
Jeszcze Brzęczek obleci, ale jak wrócimy na szczyt...
:help:

Jak wrócimy to znowu Gulę zatrudnimy i krakowska piłka.

Ja .......ę, ludzie - w tym klubie sportowo nic nie funkcjonuje, zanim zacznie to Brzęczka pewnie już dawno nie będzie. Aktualnie jesteśmy klubem memem i drugim w kolejce do spadku - po Termalice (chociaż po ostatnim meczu to ja zaczynam mieć wątpliwości czy Legia jednak nie powalczy o pierwszą ligę). Stal nas rozwaliła jak gnój po polu - i to bez napastnika w kadrze!

Może pora trochę zejść na ziemię?

sevenheaven 16.02.2022 13:30

przecież napisałem DAJ Boże, bo póki co w najbliższej przyszłości się na to nie zanosi, naucz się czytać ze zrozumieniem

MaLk 16.02.2022 19:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez s1mone (Post 1576744)
Michniewicz siedzi w piłce, robił regularnie wyniki ponad stan, ma doświadczenie z kadrą u21, z którą potrafił ogrywać czołowe drużyny Swiata na dużym turnieju. Potrafi ustawić szczelnie obronę i grać z kontry. W tle niestety 711 i fakt, że to jest gość, którego chemia z zespołem z reguły konczy się po roku jak się zawodnicy nim zmęczą. Zważając na długość zgrupowań i małą ilość czasu spędzanego z selekcjonerem jego typowy termin przydatności do użytku mógłby nie mieć tu zastosowania.

CM711 z równą regularnością notował wyniki ponad stan (Portugalia, Włochy, Belgia w U21, Spartak i Leicester w LE), co wtopy grubo poniżej stanu (Hiszpania i Wyspy Owcze w U21, Legia w tym sezonie). Dlatego specjalnie nie ekscytowałbym się jego zdolnością do super wyników, bo - jakkolwiek jest zauważalna - nigdy nie wiadomo na który akurat moment się trafi ;)

Na pewno jest duża szansa na to, że będzie potrafił przygotować drużynę taktycznie do autobusu w barażach. Oraz spora szansa na to, że rywale z góry będą wiedzieć, że zagra autobusem i przygotować się na to. Ostatecznie i tak zadecydują umiejętności zawodników, bo rola selekcjonera w obecnych warunkach jest bliska zeru.

___
@Sousa

Sousa jak to Sousa, po pierwsze od EURO pokazywał, że mu nie zależy, po drugie i tak nie ogarniał tematu. Na EURO dał ciała, a mityczny mecz z Hiszpanią zremisowaliśmy jednak mocno szczęśliwie, powinien tam paść typowo Brzęczkowy wynik z top-drużynami, czyli jedną bramką w plecy. Słowacja, Węgry, Szwecja, Anglia na wyjeździe - w praktyce same wtopy i to bez jakiejkolwiek głębszej wizji taktycznej. Z pozostałych meczów to słynny mecz z Anglią u siebie - faktycznie graliśmy dobrze, ale graliśmy go o tej porze roku, kiedy tradycyjnie nam dobrze idzie i też remis uratowaliśmy szczęśliwie. W podobnym okresie rok wcześniej wszyscy przez moment chwalili nawet Brzęczka i zastanawiali się, że może jednak warto go zostawić i coś z tego będzie (nawet Kowalczyk...). Ostatnie jego mecze to już było klasyczne męczarnie jak u Brzęczka, autobus (z Albanią) i brak pomysłu na atakowanie (z Andorą cały mecz w przewadze). Plus sabotaż składu z Węgrami. Ogólnie - wszystko wskazywało na to, że Sousa zdał sobie sprawę, że marzenia o ofensywnym, nowoczesnym futbolu z reprezentacją Polski to mrzonki i skończyłoby się powrotem do tego, co realnie można było z niej wyciągnąć, czyli futbolu Brzęczkowego, jeśli chciał mieć wreszcie jakieś sensowne wyniki. To pewnie też jeden z powodów, dla których uciekł z reprezentacji.

krysztal 17.02.2022 09:09

I teraz należy sobie zadać pytanie jakie wyniki mógłby mieć Brzęczek z reprą gdyby nie fochy Lewandowskiego.
Jasne Wuja sam sobie powinien zbudować autorytet i poważanie wśród kadrowiczów ale oni byli od tego żeby grać a nie wybierać selekcjonera.No i teraz konsternacja-co powiedzą ci którym przeszkadzała cieszynka Kuby o tych słynnych 8 sekundach milczenia Lewego?

azor 17.02.2022 09:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krysztal (Post 1578404)
I teraz należy sobie zadać pytanie jakie wyniki mógłby mieć Brzęczek z reprą gdyby nie fochy Lewandowskiego.
Jasne Wuja sam sobie powinien zbudować autorytet i poważanie wśród kadrowiczów ale oni byli od tego żeby grać a nie wybierać selekcjonera.No i teraz konsternacja-co powiedzą ci którym przeszkadzała cieszynka Kuby o tych słynnych 8 sekundach milczenia Lewego?

Jedno i drugie zachowanie było tak samo żenujące - trener to szef piłkarza, ba jest nawet wyżej w hierarchii przełożony-pracownik, bo mało prawdopodobnym jest aby piłkarz wygryzł trenera ze "stanowiska" jak to może mieć miejsce w normalnych zawodach.

Gorzej, jeżeli jesteś jednocześnie pracownikiem i szefem swojego szefa - ale to sytuacja z góry skazana na porażkę, nawet jeżeli to będzie Twój wujek.

Arkadiusz.Czerepach 17.02.2022 17:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krysztal (Post 1578404)
I teraz należy sobie zadać pytanie jakie wyniki mógłby mieć Brzęczek z reprą gdyby nie fochy Lewandowskiego.
Jasne Wuja sam sobie powinien zbudować autorytet i poważanie wśród kadrowiczów ale oni byli od tego żeby grać a nie wybierać selekcjonera.No i teraz konsternacja-co powiedzą ci którym przeszkadzała cieszynka Kuby o tych słynnych 8 sekundach milczenia Lewego?

https://www.youtube.com/watch?v=ZEzU4T6DfXQ

ktoś normalny jest w stanie to wogle porównać

to nawet nie ma do "cieszynki" (piętrowej żenady) podjazdu

Robert taktownie i z klasą przemliczał swoje ewentulane krytyczne uwagi , cały ten wywiad jest wywarzony , a słabości kadry z klasą wypunktowane


jak ktoś tu widzi analogie do tamtej DZIECINADY Kuby , to powinien jednak już wyjść z tej (oblężonej) twierdzy


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:09.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl