Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [XX kolejka] Raków Częstochowa - Wisła Kraków, 06-02-2022, 15:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10470)

Mixu 02.02.2022 21:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1576694)
Już kiedyś pisałem co rozumiem przez zapieprzanie, poszukajcie sobie koledzy... i nie jest to tylko bieganie bo lepiej mądrze stać niż głupio biegać. Można zapieprzać stojąc !! ;)

To też tyczy się bramkarzy?

Drozd 02.02.2022 22:29

Im bliżej własnej bramki tym zapieprzanie stojąc ma istotniejsze znaczenie, więc oczywiście, tyczy się to zwłaszcza bramkarzy...

robert777 03.02.2022 14:34

Łysa pała sędziuje więc napewno odwali jakiś numer

Drozd 03.02.2022 15:11

Bankowo, żebyśmy za dobrze nie zaczęli, będzie jak w zeszłym roku z Piastem... Musimy byc na to gotowi

Skawa Wadowice 04.02.2022 08:05

Zagramy dobry mecz, ale niekoniecznie go wygramy

skarabeus 04.02.2022 10:55

No dobra, ja zaczynam weekend, wiec i aktywnosci bedzie duzo, duzo mniej, moze dopiero w poniedzialek, to pora napisac, co nie co, o meczu.



Bieganski - Hanousek, Frydrych, Coley, Gruszkowski - Plewka, Kuveljic - Hugi, Skvarka, Mlynski - Ondrasek.



Tak bym wyszedl na Rakow. Z lawki, Fazlagic, Fernandes, Starzynski, Savic i Zhukov lub zmiana Ondraska.



Nie ryzykowalbym Fazlagicie od pierwszej minuty. Moim zdaniem ma duze braki w grze obronnej, szczegolnie grze silowej i na takim rywalu jak Rakow moze miec srednio przyjemny start w lige. Zawodnika latwo spalic, a to jest tylko jeden mecz. Pozniej mamy troche nizszy level przeciwnikow i to bedzie wlasciwy moment na wejscie w druzyne. Jednoczesnie Kuveljic bardzo dobrze prezentowal sie w sparingach, moim zdaniem rozgrywal najlepsze mecze jak dotad, a nie gralismy wcale z ogorkami. Zweryfikujmy go w meczu z Rakowem. Jeszcze troche i tak bedzie z ta druzyna i tak i warto byloby miec z niego uzytecznego gracza, a nie dajac mu szans nie sprawimy, ze bedzie uzyteczny.

Chcialbym w tym meczu zobaczyc nasze mocne strony, ktore pokazalismy z Karabachem. Monolit w obronie, bardzo dobre presowanie na wlasnej polowie, a jeszcze lepsze pod polem karnym rywala. Dobre i rowne przesuwanie poszczegolnych linii i trzymanie wlasciwych odeglosci miedzy formacjami. Jak tak zagramy w obronie to bede mega zadowolony, bo to by znaczylo, ze potrafimy mocnego rywala neutralizowac.
Wole Hanouska i Gruszkowskiego, bo oni w obronie daja druzynie wiecej niz Ring i Szot. Rakow duzo akcji buduje w bocznych strefach boiskach, schodzac z pilka do srodka na wysokosci szczytu pola karnego.

Nie mozemy tam miec wiatru.
Dlatego tez Hugi i Mlynski beda na ten mecz lepsza opcja niz Momo i Starzynski. Oni lepiej funkcjonowali w grze obronnej, lepiej sie ustawiali do presingu i zamykali przestrzenie rywalom niz druga dwojka. Savicia nawet nie biore pod uwage, bo dla mnie to jest hamulec reczny czegokolwiek. Niby cos tam biega w obronie, ale zawsze jest spozniony i zawsze budzi sie dwie sekundy za pozno. W ataku tez wiele nie daje. Wstrzymuje akcje, zamiast grac odwaznie. Gra tak Hugi, ktory bardzo fajnie w sparingach schodzil z pilka do srodka, gral tam troche klepy i potem strzelal. I na to licze, ze Skvarka i Ondrasek beda mu robic miejsce w srodku pola.
Wolalbym pewnie Fernandesa niz Skvarke na 10, ale Fernandes zagral pol polowy, jesli dobrze pamietam, i o ile moze jest gotowy fizycznie to na pewno nie jesli chodzi o znajomosc druzyny. Ale chcialbym go zobaczyc kolo 60-70 minuty na boisku i przekonac sie co pogra z trudnym rywalem.
Atak to oczywistosc. Jedynym napastnikiem, o ktorym mozna powiedziec cokolwiek pozytywnego jest Ondrasek. Bede bardzo zdziwiony, jesli nie zagra.



Wynik? Gramy tylko o zwyciestwo. Ale wygrac bedzie ciezko, realnie patrzac. Chociaz poczatek ligi dla roznych druzyn moze byc zaskakujacy.
Optymistycznie 1:2 po bramkach Ondraska i Hugiego. Realnie 2:1.

pawlozm 04.02.2022 13:38

Chciałbym Ondraska w 11, ale na 99% wyjdziemy z Klimentem.

Zakładam, że wyjdziemy: Bieganski - Grucha, Frydrych, Colley/(Sadlok), Hanousek - Plewka, Fazlagic - Hugi/(Savic), Skvarka, Piotruś - Kliment
Niestety obawiam się, że Sadlok może być mocno brany pod uwagę do 11.

Kto by nie wyszedł wierzę, że 11 zostanie wybrana optymalnie

krysztal 04.02.2022 16:21

Według mnie po sparingach Szot wskoczył w miejsce Gruszkowskiego

wolfy 04.02.2022 20:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pawlozm (Post 1576833)
Chciałbym Ondraska w 11, ale na 99% wyjdziemy z Klimentem.

Zakładam, że wyjdziemy: Bieganski - Grucha, Frydrych, Colley/(Sadlok), Hanousek - Plewka, Fazlagic - Hugi/(Savic), Skvarka, Piotruś - Kliment
Niestety obawiam się, że Sadlok może być mocno brany pod uwagę do 11.

Kto by nie wyszedł wierzę, że 11 zostanie wybrana optymalnie

Sadlok jest aktualnie drugim lub trzecim stoperem, nie jesteśmy w stanie ocenić Colley-a a Szota to sabotażysta, nic dziwnego że jest mocno brany pod uwagę. W naszej kadrze jest taka cienizna że Kuvejlić może być brany pod uwagę.

Naprawdę, odwalcie się już od Sadloka, popełnia błędy jak każdy nasz piłkarz ale jest jednym z lepszych na swojej pozycji. Nie jego wina że ściągamy szrot który kopie się po czole albo leci w kulki jak Mehremić. W czipsach miejsca w jedenastce nie wygrał.

Drozd 04.02.2022 21:09

Sadlok ma miejsce w składzie jak wystawi Frydrycha na czerwień, dziwnym trafem już dwa razy mu się zdarzyło. Oby w lecie nastąpiło długo wyczekiwane pożegnanie... No i nie zabierajmy Maćkowi ciężko wywalczonego tytułu ;). Szocie jeszcze duuuużo brakuje.

wolfy 04.02.2022 22:04

To jest trochę jak z Boguskim - mendy jeździły po nim bo słabo gra, problem w tym że konkurenci grali gorzej. Chuca, Savić itp mieli go posadzić na ławce, no ale słabo im szło bo Boguski był już co prawda cieniem piłkarza, ale jego konkurencja na miano piłkarza nie bardzo zasługiwała.
Idźmy dalej - Burliga w ostatnim sezonie już ewidentnie się wypalał, ale nawet grając na lewej obronie - był zdecydowanie gorszy od Hanouska? Był na pewno wolniejszy.

Sadlok prowadzi walkę z metryką którą powoli przegrywa, ale jeszcze być może będzie musiał zastępować Hanouska na lewej jeśli ten Ring okaże się aż takim parodystą jakby wynikało ze sparingów na których wyglądał jakby pierwszyvraz w życiu grał na lewej obronie.
A Szota to jest jeszcze na etapie kiwania się i podawania do rywali pod własnym polem karnym, notorycznie. Na razie boiskowe IQ - debil, nie można zostawić bez opieki bo zrobi sobie (i drużynie) krzywdę.

Jak masz Fiata 126p to Golf 3 to limuzyna.
Jak ściągasz z całego globu niedojdy ku uciesze ich menedżerów to i Sadlok w sumie może dorobić do sportowej emerytury bez wstydu.

FraMat 04.02.2022 22:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1576858)
Idźmy dalej - Burliga w ostatnim sezonie już ewidentnie się wypalał, ale nawet grając na lewej obronie - był zdecydowanie gorszy od Hanouska? Był na pewno wolniejszy.

Na pewno wyłapywał więcej głupich kartek, no i technikę miał dość drewnianą

wolfy 04.02.2022 22:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1576859)
Na pewno wyłapywał więcej głupich kartek, no i technikę miał dość drewnianą

No niby tak, ale jakościowego skoku po jego zamianie na Hanouska nie zaliczyliśmy.

EDIT:

To ja jeszcze przypomnę dlaczego NAPRAWDĘ gra Sadlok:
- jego główny konkurent do miejsca w składzie przyjechał na zgrupowanie z widocznym brzuszkiem, a trener zamiast się ucieszyć i zapytać "który miesiąc?" odsunął go od składu.
- Szot który go zastąpił zawalał regularnie bramki, ale punktem zwrotnym było kiedy w Pucharze Polski zaczął się kiwać pod polem karnym z pierwszoligowcami, a ponieważ kiwać się nie umie to wszystkie pojedynki przegrał i straciliśmy z tego w końcu gola. Nawet dla Guli było to już za wiele i do składu wrócił Sadlok.

Wszyscy nasi stoperzy się obcinają, wszystkim odcina prąd, ale Sadlokowi zależy na tyle żeby prowadzić sportowy tryb życia i nie bawić się pod własnym polem karnym.

Więc się od niego odwalcie, bo nie jesteście śmieszni. Śmiejecie się nie z Sadloka, tylko z parodystów ściąganych dotąd przez trio których Maciek sadza na ławce.
Z siebie samych się śmiejecie...

Drozd 04.02.2022 22:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1576858)
To jest trochę jak z Boguskim - mendy jeździły po nim bo słabo gra, problem w tym że konkurenci grali gorzej. Chuca, Savić itp mieli go posadzić na ławce, no ale słabo im szło bo Boguski był już co prawda cieniem piłkarza, ale jego konkurencja na miano piłkarza nie bardzo zasługiwała.
Idźmy dalej - Burliga w ostatnim sezonie już ewidentnie się wypalał, ale nawet grając na lewej obronie - był zdecydowanie gorszy od Hanouska? Był na pewno wolniejszy.

Sadlok prowadzi walkę z metryką którą powoli przegrywa, ale jeszcze być może będzie musiał zastępować Hanouska na lewej jeśli ten Ring okaże się aż takim parodystą jakby wynikało ze sparingów na których wyglądał jakby pierwszyvraz w życiu grał na lewej obronie.
A Szota to jest jeszcze na etapie kiwania się i podawania do rywali pod własnym polem karnym, notorycznie. Na razie boiskowe IQ - debil, nie można zostawić bez opieki bo zrobi sobie (i drużynie) krzywdę.

Jak masz Fiata 126p to Golf 3 to limuzyna.
Jak ściągasz z całego globu niedojdy ku uciesze ich menedżerów to i Sadlok w sumie może dorobić do sportowej emerytury bez wstydu.

O wykopanie Sadloka nie wnioskuję dlatego, że jest słaby. Bo jak w zeszłym sezonie walczył o przedłużenie umowy to był NAJLEPSZY. Pamietasz Jagiellpnię? Nie bramkę tylko to jak biegał walczył, czyli potrafi. Jego należy wykopać dlatego, że jest leserem i niszczy mentalnie młodych. Już za dużo razy zachowywał się na boisku jak niespełna rozumu, w wyniki olecwa braku koncentracji, bo nie chcę wspominać o innych możliwych przyczynach. A porównywanie Sadloka do Boguskiego to już szczyt niezrozumienia problemu.

Wolę Fiata 126p którym 70/h ale zajadę, niż Golfa 3 który w każdej chwili może mi się rozkraczyć zaraz po przeglądzie...

wolfy 04.02.2022 22:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1576861)
O wykopanie Sadloka nie wnioskuję dlatego, że jest słaby. Bo jak w zeszłym sezonie walczył o przedłużenie umowy to był NAJLEPSZY. Pamietasz Jagiellpnię? Nie bramkę tylko to jak biegał walczył, czyli potrafi. Jego należy wykopać dlatego, że jest leserem i niszczy mentalnie młodych. Już za dużo razy zachowywał się na boisku jak niespełna rozumu, w wyniki olecwa braku koncentracji, bo nie chcę wspominać o innych możliwych przyczynach. A porównywanie Sadloka do Boguskiego to już szczyt niezrozumienia problemu.

Wolę Fiata 126p którym 70/h ale zajadę, niż Golfa 3 który w każdej chwili może mi się rozkraczyć zaraz po przeglądzie...

Ty masz swój świat, ja po prostu chcę żeby grał najlepszy. Jeśli tym najlepszym jest Sadlok, to nawet lepiej że gra on a nie jakaś przybłęda która na Wisłę ma totalnie wywalone i wymusi transfer przy pierwszej okazji.

Nie jego wina...

Drozd 04.02.2022 23:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1576862)
Tybmasz swój świat, ja po prostu chcę żeby grał najlepszy. Jeśli tym najlepszym jest Sadlok, to nawet lepiej że gra on a nie jakaś przybłęda która na Wisłę ma totalnie wywalone i wymusi transfer przy pierwszej okazji.

Nie jego wina...

Nie jest !!!

Bywa jak jest to w jego indywidualnym interesie. Inaczej potrafi podać tak jak do Frydrycha w Białymstoku i udawać w żywe oczy debila przed kamerami.

Dla mnie jest symbolem wszystkiego co powinno zniknąć z klubu, jeżeli chcemy walczyć o coś więcej niż utrzymanie. To jest ten sam typ co Janicki i że jest kapitanem jest po prostu żałosne.

Karherop 05.02.2022 13:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1576860)
To ja jeszcze przypomnę dlaczego NAPRAWDĘ gra Sadlok: (....)
.

Tyle się napisałeś a nie wspomniałeś o najważniejszym: Sadlok jest lewonozny. Jako jedyny stoper w naszej kadrze (poza Koncewiczem- Żyłką). Optymalnym ustawieniem jest posiadanie polewego stopera o wiodącej lewej nodze. Stawianie stopera prawonożnego na lewej stronie zawsze obniża jego jakość w grze o 20-30% . Frydrych był tam ustawiany tylko dlatego że z racji doświadczenia, łatwiej ogarnie te pozycję.

To również dzięki temu, Sadlok może dostać jeszcze rok kontraktu na kolejny sezon. Nie będę tym w żaden sposób zdziwiony. Zresztą w jego przypadku i tak będzie decydująca postawa w najbliższej rundzie.

Arek95 05.02.2022 14:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1576873)
Tyle się napisałeś a nie wspomniałeś o najważniejszym: Sadlok jest lewonozny. Jako jedyny stoper w naszej kadrze (poza Koncewiczem- Żyłką). Optymalnym ustawieniem jest posiadanie polewego stopera o wiodącej lewej nodze. Stawianie stopera prawonożnego na lewej stronie zawsze obniża jego jakość w grze o 20-30% . Frydrych był tam ustawiany tylko dlatego że z racji doświadczenia, łatwiej ogarnie te pozycję.

To również dzięki temu, Sadlok może dostać jeszcze rok kontraktu na kolejny sezon. Nie będę tym w żaden sposób zdziwiony. Zresztą w jego przypadku i tak będzie decydująca postawa w najbliższej rundzie.

Bez urazy ale u Sadloka nie ma wiodącej nogi... W jego przypadku liczy się:
1. Podanie do najbliższego kolegi, a czy celne czy nie to już nie ważne bo zależy mu tylko na pozbyciu się piłki żeby w razie sytuacji bez wyjścia nikt go nie jebał za złe podanie, tylko kolegę za złe przyjęcie piłki.
2. Długa laga za plecy obrońców przy czym 1 piłka na 47 trafia do naszego napastnika, a reszta leci na auty, do bramkarza przeciwnika lub na pustą przestrzeń do której nikt nie biegnie z naszych zawodników.

Przed sezonem bodajże Uryga przyznał, że woli grać po lewej stronie mimo, że jego wiodącą nogą jest prawa, więc jest drugim, Koncewicz raczej nie ma co liczyć na kadrę, ale jest jeszcze Colley jednak nie wiem po której stronie preferuje grę.

Karherop 05.02.2022 15:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arek95 (Post 1576874)
Przed sezonem bodajże Uryga przyznał, że woli grać po lewej stronie mimo, że jego wiodącą nogą jest prawa, więc jest drugim, Koncewicz raczej nie ma co liczyć na kadrę, ale jest jeszcze Colley jednak nie wiem po której stronie preferuje grę.

To chyba Ci się wywiad z Uryga pomieszał, bo padło pytanie o grę na lewej stronie ale odpowiedział, że preferuje prawa, ale jak trzeba to zagra też na tej stronie.

A Colley to półprawy stoper.

wolfy 05.02.2022 15:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1576873)
Tyle się napisałeś a nie wspomniałeś o najważniejszym: Sadlok jest lewonozny. Jako jedyny stoper w naszej kadrze (poza Koncewiczem- Żyłką). Optymalnym ustawieniem jest posiadanie polewego stopera o wiodącej lewej nodze. Stawianie stopera prawonożnego na lewej stronie zawsze obniża jego jakość w grze o 20-30% . Frydrych był tam ustawiany tylko dlatego że z racji doświadczenia, łatwiej ogarnie te pozycję.

To również dzięki temu, Sadlok może dostać jeszcze rok kontraktu na kolejny sezon. Nie będę tym w żaden sposób zdziwiony. Zresztą w jego przypadku i tak będzie decydująca postawa w najbliższej rundzie.

Lewonożny był/jest Mehremić. On miał być naturalnym konkurentem, nie winia Sadloka że wpierdalał kebab bez opamiętania

Ale najważniejsze jest to co napisałem, w wielu klubach gra po dwóch prawonożnych stoperów. Lewonożni są rzadsi.
Bardzo często graliśmy na dwóch prawonożnych również za Guli, tylko problemem wtedy nie był prawonożny Frydrych na lewej, tylko prawonożny Szota na prawej.
Zresztą, przy poziomie wyszkolenia większości naszych obrońców - jakie to ma realne znaczenie?

Jeżeli Sadlok wygra rywalizację z Colleyem/Ringiem to po pierwsze - powie nam to wszystko o tych piłkarzach, po drugie - trzeba go będzie przedłużyć bo nie wiadomo jakich magików ściągnie tu Pasieczny.

czaro 05.02.2022 15:53

A ja zastanawiam się, czy wykupić c+ i oglądać naszych parodystów.

Co do Sadloka, mam takie samo zdanie jak wolfy.

robert777 05.02.2022 16:02

Sadlok ma przewagę nad pozostałymi stoperami. Potrafi uderzyć z daleka

Drozd 05.02.2022 16:06

Jeżeli chcemy żeby Sadlok grał dobrze to umowę trzeba podpisywać 30 VI. Na tydzień i co tydzień aneksować o kolejny tydzień. To jedne skuteczne rozwiązanie.

gizmowisla 05.02.2022 16:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez robert777 (Post 1576880)
Sadlok ma przewagę nad pozostałymi stoperami. Potrafi uderzyć z daleka

uderzac umie , tylko ma ta wade ze bardzo niecelnie :D

pawlozm 05.02.2022 20:30

Pany, jak jutro Sadlok wyjdzie w 11 to ja dziękuję. Liczę, że Frydrych Colley będzie para stoperów.

gizmowisla 05.02.2022 21:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pawlozm (Post 1576886)
Pany, jak jutro Sadlok wyjdzie w 11 to ja dziękuję. Liczę, że Frydrych Colley będzie para stoperów.

a ja podziekuje jak zobacze beztalencie i cholownika Plewke , czyli wg mnie najwieksze nieporozumienie Wisly - zwlaszcza na tak waznej pozycji

FraMat 05.02.2022 22:53

Może poczekajcie jak ci piłkarze zagrają, zanim podziękujecie?

Adenalix 06.02.2022 08:51

Kluczowy jest środek pola w tym ustawieniu. Tutaj mam obawy. Kto jest w formie na pozycji 6-8-10. Mam wrażenie, że pewnym do gry jest Fazlagić. Ale pozostali: Żukow, Kuveljić, Plewka, Skvarka, Savić nie pokazali niczego z zeszłym sezonie jeśli chodzi o granie do przodu, więc trudno o optymizm. Bez tego ciężko być napastnikiem w Wiśle, skrzydła nie są w pełni wykorzystywani. Gramy wtedy w poprzek i lagą. Wisła ma problem w graniu pod pressingiem. Nie mamy piłkarzy nie panikujących. Jednym z nich był El Mahdoui. Yaw był wkurzający, ale potrafił wygrać pojedynek 1 na 1 chyba jako jedyny w składzie. Podsumowując, mamy liczną kadrę przeciętniaków. Jestem pełen obaw jeśli chodzi o tę rundę. Z drugiej strony Wart5a, Łęczna, Nieciecza, Mielec, Płock nie mają lepszych piłkarzy. Teraz wszystkie oczy są skierowane na trenera. Ta runda z pewnością go zweryfikuje.

Karherop 06.02.2022 10:46

To dość trafne co napisałeś. Albo stawiamy na kreatywny środek, lub efektywne skrzydła. Zawsze gry mieliśmy niedobór kreatywności w środku i graliśmy dwoma defensywnymi (np Cantoro - Kukiełka, Cantoro- Sobolewski, Wilk,-Sobolewski) to stawialiśmy na skrzydła które ciągnęły nasza gre. Dziś nasza kreacja gry w środku pola nie istnieje a skrzydła... Są w jeszcze gorszej formie.

Po cichu liczę że Hugi dostanie prawdziwą szansę i pociągnie naszą grę. W zasadzie tylko on ma papiery by w krótkim czasie stać się wiodącym zawodnikiem.

Arkadiusz.Czerepach 06.02.2022 11:13

to wszystko ciekawe analizy , ale pamietajmy to ekstraklasa polska , i pomimo ze Raków ją TROSZKE przerasta organizacyjnie i profesjonalnie , to jednak mimo wszystko nadal jest ekstraklasową zbieraniną kopaczy

i biorąc pod uwage powyższe mecz wygra drużyna , która szybciej zrozumiała że to już runda sie zaczyna , a nie jeszcze sparingi na wakacjach w turcji

czyli bedzie loteria

wolfy 06.02.2022 11:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1576896)
To dość trafne co napisałeś. Albo stawiamy na kreatywny środek, lub efektywne skrzydła. Zawsze gry mieliśmy niedobór kreatywności w środku i graliśmy dwoma defensywnymi (np Cantoro - Kukiełka, Cantoro- Sobolewski, Wilk,-Sobolewski) to stawialiśmy na skrzydła które ciągnęły nasza gre. Dziś nasza kreacja gry w środku pola nie istnieje a skrzydła... Są w jeszcze gorszej formie.

Po cichu liczę że Hugi dostanie prawdziwą szansę i pociągnie naszą grę. W zasadzie tylko on ma papiery by w krótkim czasie stać się wiodącym zawodnikiem.

Dlatego w poprzedniej rundzie większość naszych skutecznych akcji opierało się na indywidualnych zrywach Yeboaha, większość celnych podań i przerzutów ze środka to był Aschraf. To były nasze jedyne atuty w ofensywie poza liczeniem że Frydrych się w....i, pójdzie do przodu i strzeli bramkę (o dziwo - nasz drugi najskuteczniejszy wariant ofensywny po "daj piłkę Yaw i niech się martwi").

Teraz albo będzie nagła eksplozja formy jakichś zawodników ofensywnych (Hugi faktycznie ma strzał, dośrodkowanie i technikę na najlepszym poziomie w zespole ale Gula ma swoich pupili) albo będzie znacznie gorzej niż w poprzedniej rundzie która była żenująca. I to jest mój przekaz do bijących pianę jaki to super interes zrobiliśmy...

PAWEŁ 06.02.2022 11:39

Trzeba sobie jasno powiedzieć Sadlok jest za słaby na Wisle. Koniec kropka. Pytanie tylko czy magicy którzy zostali pozyskani przez klub bedą prezentowali optymalny poziom. Co nie zmienia faktu, że Sadloka powinnismy bez żalu pożegnać latem. Kto za Niego? Mamy dyra który bierze za to pieniądze wiec nie będę go wyręczał. Wisła to nie przytułek, nie prezentujesz określonego poziomu pa.

wolfy 06.02.2022 12:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PAWEŁ (Post 1576901)
Trzeba sobie jasno powiedzieć Sadlok jest za słaby na Wisle. Koniec kropka. Pytanie tylko czy magicy którzy zostali pozyskani przez klub bedą prezentowali optymalny poziom. Co nie zmienia faktu, że Sadloka powinnismy bez żalu pożegnać latem. Kto za Niego? Mamy dyra który bierze za to pieniądze wiec nie będę go wyręczał. Wisła to nie przytułek, nie prezentujesz określonego poziomu pa.

Ale u nas może ze dwóch/trzech piłkarzy prezentuje jakiś poziom :D Dlatego co sezon wymieniamy po ośmiu (średnio licząc) na takich samych albo (niestety) gorszych parodystów...

Arronax 06.02.2022 12:39

W internetowym managerze, w który gram wiele lat ostatni mecz - ograłem lidera, dziś przed chwilą ograłem vicelidera 3 do 1 . Nazwa mojego teamu to oczywiście Wisła Kraków. A jestem ligowym średniakiem. Wieszcze więc dziś wbrew wszelkiej logice - wygramy to!

Tak czy siak nie nazywajmy przed pierwszym meczem naszych piłkarzy parodystami. Trochę wiary, zaufania. Mamy środki, ligę taką jaką mamy. I tak po długiej zapaści moim zdaniem całej ligi, sytuacja się poprawia, chodź i tak to jedna wielka loteria. Taką mamy ligę, taki mamy klimat.

Wygrana.

czaro 06.02.2022 13:21

Ja wygrałem age of empires, grając Hindusami pod nazwą "Polska". Dlatego wieszczę imperialny status Polsce.

Karherop 06.02.2022 14:01

Łęczna wygrywa w Grodzisku, zrównuje się z nami punktami więc prawdopodobnie mecz z Łęczna za 2 kolejki będzie meczem o... wszystko?

Jakoś nie widzę tego by przerżnąć z nimi u siebie i w obliczu kolejnego maratonu trudnych spotkań (Legia, Lechia, Lech, Pogoń, Śląsk) odrobić do nich stratę. Może się okazać że na koniec okienka transferowego robimy nerwowe ruchy by ratować ligę...

bódyń 06.02.2022 14:36

Leczna zremisowala po golu bramkarza w 94min:)


A u nas sklad standard. Skwarka znowu.. Hanousek.../
Ciekawi mnie wystep Skvarki czy dalej dziad jest czy jednak cos bedzie gral.

Arronax 06.02.2022 14:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez czaro (Post 1576906)
Ja wygrałem age of empires, grając Hindusami pod nazwą "Polska". Dlatego wieszczę imperialny status Polsce.

I bardzo fajnie, brawo. Równie dobrze mogę przewidywać wynik meczu. Analiza, przeczucia wieszczenie i za ok dwie godziny wszystko będzie jasne.

Nie nakręcajmy się niepotrzebnie Górnikiem idp. Let's play the game. Czysta karta za chwile się zapełni.

wiśnia 06.02.2022 14:46

Kliment na szpicy, ostroooo !!. Czemu mnie to nie dziwi?. No tak według Guli nasz najlepszy jakościowo napastnik....jedyny plus w tym składzie to brak Gruszkowskiego. Za to jest Szot, też będzie śmiesznie.

Stelio 06.02.2022 14:50

mmmm patrząc się na sam skład już widzę przed oczami tę przepiękną kopaninę XD To obastawiamy, który as wsadzi dzisiaj Colleya na minę w premierowym spotkaniu? Sadlok czy Szot?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:16.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl