![]() |
Cytat:
Natomiast "występy" takie jak z Wartą to skandal i niewiele zmieni że tego nie przegraliśmy. Z TBB liczą się tylko punkty, niech wcisną bramkę nawet dupa. Nie intereauje mnie jak. Jak ktoś nie ma zamiaru walczyć na boisku niech nawet nie wychodzi na murawę. |
Cytat:
|
Cytat:
Co więcej, mieliśmy co najmniej 3 sezony gorsze od obecnego, w tym dwa ostatnie. Opisałem to w statystycznym. Kod:
# zespół mecze punkty bramki średnia |
Cytat:
Z samych danych za 2020 wynika natomiast, że spłata długu stanęła w miejscu i nie sądzę, żeby to miało się drastycznie zmienić w 2021 r., bo pandemia ciągle robi swoje, a ponadto jakoś nie odnotowałem nadmiernego entuzjazmu kibiców, który miałby się przełożyć na istotne zwiększenie przychodów z biletów/karnetów/gadżetów, z pozycji w lidze też wielkich fruktów nie będzie, więc po prostu nie było z czego znacząco zmniejszać długu. Raczej kolejny rok rolowania istniejącego długu. |
Czyli trio finansowo moze niewiele.. Jezeli finansowanie klubu chca oprzec glownie o wplywy od kibicow, przy dziadostwie sportowym.. cienko to widze.
|
Cytat:
|
Cytat:
Przed meczem z Zagłębiem na pytanie Wójtowicza w którym umieścił frazę "walczymy o utrzymanie" Gula się tylko ironicznie uśmiechnął. Facetowi wydaje się że sama nazwa Wisła nie pozwala jej spaść z ligi. Jeszcze niech tak w Warszawie pomyślą a będziemy mieć klasyk ligi w 1 lidze. |
Cytat:
Nie wspominając już o tym, że do dziadostwa sportowego spokojnie wystarczy połowa obecnego budżetu płacowego. |
Cytat:
reasumując , czas już przestać powtarzać (zakłamaną) mantre "spłacamy długi" , czym usprawiedliwiana jest postępująca degrengolada sportowa |
Tego meczu nie można przegrać! Jeśli przegramy, to wszyscy do wyjebania łącznie z trenerem! Chętnie wyjebałbym jeszcze trio za absolutny brak polityki kadrowej, co sezon powielamy te same błędy związane z zatrudnianiem amatorów na ławce trenerskiej i piłkarzy tylko z nazwy...
|
Cytat:
12 Zagłębie Lubin 12 14 13 Górnik Łęczna 12 13 14 Piast Gliwice 11 11 15 Bruk-Bet Termalica 12 10 16 Warta Poznań 12 9 17 Wisła Kraków 12 8 18 Legia Warszawa 12 6 |
7 ostatnich meczów:
9 pkt Łęczna 8 pkt Warta 5 pkt Termalika 5 pkt Zagłębie 4 pkt Wisła 3 pkt Legia Serio myślałem, że Łęczna i Warta spadną z hukiem, a one... najlepiej pktują spośród drużyn, które walczą o utrzymanie! |
do tego należy dodać tragiczną statystykę strzelonych bramek po meczu z Lechią. 5 bramek w tym 4 strzelone przez obrońców. Napastnik lub pomocnik ostatnio bramkę (nie licząc derbów) strzelił w meczu z legia w sierpniu.
|
Panowie, Legii spokojnie można nie wliczać w tę stawkę - oni zaczną na wiosnę punktować, chyba nie myślicie że są kandydatem do spadku.
W mojej ocenie z Termaliką trzeba wygrać, to jest obowiązek. Na boisku oczekuję walki o każdy milimetr kwadratowy. Obawiam się niestety, że Termalika się cofnie, odda nam piłkę, a my jak zwykle sami sobie wsadzimy. |
Cytat:
Jesli mam strzelać to spłata idzie w miarę równomiernie, spowolniona przez pandemię, ale nie w jakiś tragiczny sposób. Ale do opublikowania wyników to jest czyste gdybanie. |
Cytat:
Osobna kwestia zresztą, kto jest bardziej oderwany o rzeczywistości: Gula który .......i jak potłuczony na konferencjach i uważa że jest ponad tą ligę mimo nieustannych dotkliwych porażek czy trio które go zatrudniło żeby budował "krakowską piłkę" na bazie czechosłowackiego szrotu i średnio (delikatnie ujmując) uzdolnionych juniorów. Myślę że jednak to zarząd mocno odpłynął. |
Cytat:
14 Śląsk - 7 pkt 15 Wisła - 7 pkt 16 BBT - 5 pkt 17 Zagłębie - 5 pkt 18 Legia - 3 pkt Jak będziemy manipulować zakresem meczów to dostaniemy gów***ne wyniki. Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Jeżeli dodamy do tego totalny brak ambicji, woli walki i ogólną ....owatość naszych piłkarzy - źle to wróży w kontekście walki na noże o utrzymanie. |
Jaki by nie był wniosek, to jak się odwoływać do tabeli to na koniec rundy, bo wtedy każdy zagrał z każdym i można coś porównać.
Wycinanie kilku meczy by udowodnić, że "Wisła jest najgorsza, zaraz po Legii" to manipulacje i to raczej pasujące do jakiegoś pasiastego forum. |
Różnica między nami a nimi jest taka, że Termalica gra całkiem dobrze i jakimś wyjątkowym pechem przegrywają wszystko jak leci. My gramy kiłę i jakimś wyjątkowym fartem zdobywamy po jednej bramce.
Szansy upatruję w zwolnieniu Lewandowskiego. Jeśli by został to na bank można byłoby obstawiać przełamanie w meczu z nami. Skoro odszedł to przypuszczalnie zagrają jakiś bajzel bo ani imć Piątek niczego nowego ich nie nauczy ani grajki nie będą umierać w ostatnim meczu i jeszcze na wyjeździe. 2:1 Kliment, Yeboah |
Cytat:
|
Ciezko bedzie o zwycieskie 0:0 , bo nasz snajper od strzelania bramek pauzuje za kartke
|
Cytat:
Teraz można powiedzieć przewrotnie że po 2 latach mamy już ogromne doświadczenie. I większość składu papy i drewna z zeszłego sezonu jednak została w klubie. |
no to po wczorajszym zwycięstwie starej panny jesteśmy w sytuacji podbramkowej. jutro trzeba wygrać za wszelką cenę i złapać oddech. Ciekawe czy trener Gula postawi na ten sam skład co w Lubinie? a więc z Hugim i Saviciem. wg mnie przy słabym ZL funkcjonowało to nieźle oczywiście do momentu kolejnego, beznadziejnego zagrania Sadloka. Jedynie w ataku zmieniłbym Klimenta na FBF. Obaj sa drewniani ale FBF jakby mniej.
|
Patrząc się na to jak legia zagrała po terapii motywującej zafundowanej przez sebixów w autokarze, nie wiem czy powoli nie zmieniam zdania co do zaaplikowania naszym ananasom podobnego remedium po ewentualnej porażce że słoniami XD
|
tyle, że w L oprócz rozmowy wychowawczej doszło do zmiany trenera. U nas musiałby to być ktoś w stylu Sobolewskiego
|
Dla nas wynik Legii z wczoraj jest dobrym rezultatem.
Nie oszukujmy się, jedyne drużyny, które możemy przeskoczyć to: Łęczna, TBB, Warta oraz Zagłębie (które gra najgorzej obecnie). Jeśli dwa z w/w zespołów będą na koniec nad nami, to na 99% lecimy z ligi. Tylko nie wiem, czy nasz zarząd, trener i piłkarze posiadają tę wiedzę tajemną. |
Cytat:
|
Ale meczycho się zapowiada!
Na środku obrony duet Sadlok-Szota, których wspólną cechą jest zamiłowanie do podań w poprzek boiska, pod nogi napastnika rywali. Jedyne co mnie zastanawia, to który wpuści drugiego na tego konia, Maciek czy Serek? Maćka będzie dodatkowo wspomagał Matej, który kiedyś był obrońcą ale obecnie bardziej przygotowuje się już to roli trenera, przyglądając się z murawy poczynaniom zawodników rywala. Czasem wydaje się, że mógłby podejść nieco bliżej, może wtedy zobaczyłby więcej ale nie narzekajmy, krok po kroku. W środku dostojny Ashraf wspomagany przez jednego z naszych łagodnych pitbulli, Żukowa lub Plewkę. A przed nimi wypoczęty Michal Skvarka, key player. Na bokach król asyst Hugi oraz czarna perła. Jeden z nich będzie pewnie musiał zejść dość szybko po czerwonej kartce kogoś z duetu Sadlok/Szota (stawiam na Szotę, Sadlok to jednak doświadczenie no i potrafi uderzyć). W ataku bez znaczenia kto zagra, jednego i drugiego zazdrości nam pół ekstraklasy. Tej litewskiej. Co tu się może nie udać? Zwłaszcza że na ławkę trenerską powraca nasz Gulardiola! |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Kozak z Ciebie kolego :D |
Łagodne pitbulle :D
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Jutro przełamie się Skvarka. Trójeczka do zera dla nas.
|
Nie padło pytanie o motywowanie przez kiboli.
Nie zagrają: Kuba, Alan, Michał Frydrych. Być może nie zagrają Młyński i Żukow https://youtu.be/z8XQm7MMQQk |
Trener Gula w swoim stylu, nie zwraca uwagi na kadrę przeciwnika, bo przecież nie ma na nią wpływu. :lol: czyli jutro wychodzimy i gramy swoje. Jak zawsze. Ale tym razem na pewno nam się uda!!!
Nawet nie chce mi się tego komentować. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:03. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl