Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [XIX kolejka] Wisła Kraków - Bruk Bet Termalica Nieciecza, 17-12-2021, 18:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10466)

Karherop 14.12.2021 08:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 1574938)
Tak tak ,niczego nie wymagajmy, odgladajmy od 4 lat jak leją nas Radomiaki i Stale Mielec ,przeciez nic na szybko ,tu sie wyklepie,tam dyktą przyłozy sprowadzi kolejnego Dora Hugiego i paaaanie jakos to bedzie.

Akurat Radomniak i Stal zaczęli lać wszystkich w tej lidze. Tu nawet nie udało się nas ośmieszyć.

Natomiast "występy" takie jak z Wartą to skandal i niewiele zmieni że tego nie przegraliśmy.

Z TBB liczą się tylko punkty, niech wcisną bramkę nawet dupa. Nie intereauje mnie jak.

Jak ktoś nie ma zamiaru walczyć na boisku niech nawet nie wychodzi na murawę.

TSWojtas 14.12.2021 09:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arek95 (Post 1574936)
Nie kvrwa! Nie! Nie! I jeszcze raz NIE!
Wyniki mają być tu i teraz jak to forumowi klakierzy wymagają! Co roku mamy walczyć o mistrzostwo, co roku mamy je zdobywać, co roku mamy być w LM/LE, co roku mają być super transfery i co tydzień mamy klepać pozostałych w lidze po 5:0! Przecież jesteśmy ligową "potęgą" a wszystko co złe to zmowa Warszawy, pzpnu i złych ludzi!

Taka gra jak teraz doprowadzi Nas do spadku. Nie licząc pierwszych 6,7 kolejek jesteśmy najgorzej pkt drużyną w lidze. Spadek spowoduje bankructwo. Tragiczna gra i brak reakcji właścicieli (trzymanie Zulu Guli , deklaracje braku wzmocnień) spowodują pogorszenie się finansów( karnetów na wiosnę nikt nie kupi) i w perspektywie i tak bedą musieli dołożyć kasy by dograć sezon. Nikt nie liczy na LM - kibice, fanatycy , pikniki liczą ta walkę trenera, piłkarzy i właścicieli na 100%. W tej chwili tego nie widać !

pepe72 14.12.2021 10:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TSWojtas (Post 1575063)
Taka gra jak teraz doprowadzi Nas do spadku. Nie licząc pierwszych 6,7 kolejek jesteśmy najgorzej pkt drużyną w lidze. Spadek spowoduje bankructwo. Tragiczna gra i brak reakcji właścicieli (trzymanie Zulu Guli , deklaracje braku wzmocnień) spowodują pogorszenie się finansów( karnetów na wiosnę nikt nie kupi) i w perspektywie i tak bedą musieli dołożyć kasy by dograć sezon. Nikt nie liczy na LM - kibice, fanatycy , pikniki liczą ta walkę trenera, piłkarzy i właścicieli na 100%. W tej chwili tego nie widać !

Jak patrzę na tabelę to są za nami 4 drużyny i każda z nich z gorszą średnią niż my. Więc może trochę lodu. Rozumiem w.... po ostatnim meczu ale bez przesady.
Co więcej, mieliśmy co najmniej 3 sezony gorsze od obecnego, w tym dwa ostatnie. Opisałem to w statystycznym.
Kod:

#  zespół  mecze  punkty  bramki  średnia
14 Wisła      18      18      -12      1,00
15 Warta      18      15      -10      0,83
16 Górnik Ł  18      15      -18      0,83
17 Bruk-Bet  17      12      -9      0,71
18 Legia      16      12      -12      0,75


MaLk 14.12.2021 11:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkadiusz.Czerepach (Post 1575055)
to jest link do twardych danych ?

jak dla mnie to link do tekstu pseudodziennikarzola karcza , który wie tyle ile na naszym forum przeczyta

Na tę chwilę nie ma sensownych twardych danych, bo ostatnie dostępne dotyczą 2020 r., a za chwilę kończy się 2021 r., więc wszystko wyjaśni się dopiero po opublikowaniu sprawozdania finansowego pod koniec marca.

Z samych danych za 2020 wynika natomiast, że spłata długu stanęła w miejscu i nie sądzę, żeby to miało się drastycznie zmienić w 2021 r., bo pandemia ciągle robi swoje, a ponadto jakoś nie odnotowałem nadmiernego entuzjazmu kibiców, który miałby się przełożyć na istotne zwiększenie przychodów z biletów/karnetów/gadżetów, z pozycji w lidze też wielkich fruktów nie będzie, więc po prostu nie było z czego znacząco zmniejszać długu. Raczej kolejny rok rolowania istniejącego długu.

ReMix 14.12.2021 11:27

Czyli trio finansowo moze niewiele.. Jezeli finansowanie klubu chca oprzec glownie o wplywy od kibicow, przy dziadostwie sportowym.. cienko to widze.

Kurz 14.12.2021 11:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1575061)
Natomiast "występy" takie jak z Wartą to skandal i niewiele zmieni że tego nie przegraliśmy.

Nie wiem jak Warta grała przed meczem z Lechem, bo nie oglądałem. Ale mecz z Lechem uświadomił mi, że od patrzenia na Wisłę w starciu z Wartą będą krwawiły oczy i jeśli ktoś popełni błąd, będziemy to my. I stało się. Wczorajsze starcie ze Śląskiem tylko potwierdziło te obserwacje. Śląsk przez większość meczu nie radził sobie z atakiem pozycyjnym i wymieniał mnóstwo bezproduktywnych podań, a Warta kontrowała. Gdyby miała troszkę lepszych wykonawców, mogła strzelić spokojnie jeszcze 2-3 bramki.

Karherop 14.12.2021 11:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pepe72 (Post 1575069)
Jak patrzę na tabelę to są za nami 4 drużyny i każda z nich z gorszą średnią niż my. Więc może trochę lodu. Rozumiem w.... po ostatnim meczu ale bez przesady.
Co więcej, mieliśmy co najmniej 3 sezony gorsze od obecnego, w tym dwa ostatnie. Opisałem to w statystycznym.
Kod:

#  zespół  mecze  punkty  bramki  średnia
14 Wisła      18      18      -12      1,00
15 Warta      18      15      -10      0,83
16 Górnik Ł  18      15      -18      0,83
17 Bruk-Bet  17      12      -9      0,71
18 Legia      16      12      -12      0,75


Nie wiem czy akurat statystyka oraz fakt że są słabsze drużyny ma nas pocieszać. Jak sami nic nie zrobimy by utrzymać ligi to będziemy zdegradowani.

Przed meczem z Zagłębiem na pytanie Wójtowicza w którym umieścił frazę "walczymy o utrzymanie" Gula się tylko ironicznie uśmiechnął.

Facetowi wydaje się że sama nazwa Wisła nie pozwala jej spaść z ligi.

Jeszcze niech tak w Warszawie pomyślą a będziemy mieć klasyk ligi w 1 lidze.

MaLk 14.12.2021 11:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ReMix (Post 1575076)
Czyli trio finansowo moze niewiele.. Jezeli finansowanie klubu chca oprzec glownie o wplywy od kibicow, przy dziadostwie sportowym.. cienko to widze.

Ano. Przy dziadostwie sportowym nie będzie ani kasy od kibiców, ani kasy od ligi.

Nie wspominając już o tym, że do dziadostwa sportowego spokojnie wystarczy połowa obecnego budżetu płacowego.

Arkadiusz.Czerepach 14.12.2021 14:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MaLk (Post 1575074)
Na tę chwilę nie ma sensownych twardych danych, bo ostatnie dostępne dotyczą 2020 r., a za chwilę kończy się 2021 r., więc wszystko wyjaśni się dopiero po opublikowaniu sprawozdania finansowego pod koniec marca.

Z samych danych za 2020 wynika natomiast, że spłata długu stanęła w miejscu i nie sądzę, żeby to miało się drastycznie zmienić w 2021 r., bo pandemia ciągle robi swoje, a ponadto jakoś nie odnotowałem nadmiernego entuzjazmu kibiców, który miałby się przełożyć na istotne zwiększenie przychodów z biletów/karnetów/gadżetów, z pozycji w lidze też wielkich fruktów nie będzie, więc po prostu nie było z czego znacząco zmniejszać długu. Raczej kolejny rok rolowania istniejącego długu.

tak czekałem troche na Twwój post , bo zdążyłem zauważyć , że tematy finansowe nie sa ci obce

reasumując , czas już przestać powtarzać (zakłamaną) mantre "spłacamy długi" , czym usprawiedliwiana jest postępująca degrengolada sportowa

tomasz_19 14.12.2021 15:16

Tego meczu nie można przegrać! Jeśli przegramy, to wszyscy do wyjebania łącznie z trenerem! Chętnie wyjebałbym jeszcze trio za absolutny brak polityki kadrowej, co sezon powielamy te same błędy związane z zatrudnianiem amatorów na ławce trenerskiej i piłkarzy tylko z nazwy...

TSWojtas 14.12.2021 15:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pepe72 (Post 1575069)
Jak patrzę na tabelę to są za nami 4 drużyny i każda z nich z gorszą średnią niż my. Więc może trochę lodu. Rozumiem w.... po ostatnim meczu ale bez przesady.
Co więcej, mieliśmy co najmniej 3 sezony gorsze od obecnego, w tym dwa ostatnie. Opisałem to w statystycznym.
Kod:

#  zespół  mecze  punkty  bramki  średnia
14 Wisła      18      18      -12      1,00
15 Warta      18      15      -10      0,83
16 Górnik Ł  18      15      -18      0,83
17 Bruk-Bet  17      12      -9      0,71
18 Legia      16      12      -12      0,75


Tabela od 7 kolejki do teraz .....

12 Zagłębie Lubin 12 14
13 Górnik Łęczna 12 13
14 Piast Gliwice 11 11
15 Bruk-Bet Termalica 12 10
16 Warta Poznań 12 9
17 Wisła Kraków 12 8
18 Legia Warszawa 12 6

tomasz_19 14.12.2021 15:32

7 ostatnich meczów:


9 pkt Łęczna
8 pkt Warta
5 pkt Termalika
5 pkt Zagłębie
4 pkt Wisła
3 pkt Legia


Serio myślałem, że Łęczna i Warta spadną z hukiem, a one... najlepiej pktują spośród drużyn, które walczą o utrzymanie!

piotrek1803 14.12.2021 16:33

do tego należy dodać tragiczną statystykę strzelonych bramek po meczu z Lechią. 5 bramek w tym 4 strzelone przez obrońców. Napastnik lub pomocnik ostatnio bramkę (nie licząc derbów) strzelił w meczu z legia w sierpniu.

Książę Palownik 14.12.2021 16:35

Panowie, Legii spokojnie można nie wliczać w tę stawkę - oni zaczną na wiosnę punktować, chyba nie myślicie że są kandydatem do spadku.

W mojej ocenie z Termaliką trzeba wygrać, to jest obowiązek. Na boisku oczekuję walki o każdy milimetr kwadratowy.

Obawiam się niestety, że Termalika się cofnie, odda nam piłkę, a my jak zwykle sami sobie wsadzimy.

dziki 14.12.2021 16:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MaLk (Post 1575074)
Na tę chwilę nie ma sensownych twardych danych, bo ostatnie dostępne dotyczą 2020 r., a za chwilę kończy się 2021 r., więc wszystko wyjaśni się dopiero po opublikowaniu sprawozdania finansowego pod koniec marca.

Z samych danych za 2020 wynika natomiast, że spłata długu stanęła w miejscu i nie sądzę, żeby to miało się drastycznie zmienić w 2021 r., bo pandemia ciągle robi swoje, a ponadto jakoś nie odnotowałem nadmiernego entuzjazmu kibiców, który miałby się przełożyć na istotne zwiększenie przychodów z biletów/karnetów/gadżetów, z pozycji w lidze też wielkich fruktów nie będzie, więc po prostu nie było z czego znacząco zmniejszać długu. Raczej kolejny rok rolowania istniejącego długu.

Hm, nie porównuj mimo wszystko 2020 do tego roku. W zeszłym miałeś dużo więcej obostrzeń, dużo dłużej trwaly restrykcje stadionowe, dużo mniej mieliśmy porozumień ze sponsorami (bo to w większości ten rok) i wciąz mieliśmy sporo 'nagłych' bieżączek do spłaty.

Jesli mam strzelać to spłata idzie w miarę równomiernie, spowolniona przez pandemię, ale nie w jakiś tragiczny sposób.

Ale do opublikowania wyników to jest czyste gdybanie.

wolfy 14.12.2021 17:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1575078)
Nie wiem czy akurat statystyka oraz fakt że są słabsze drużyny ma nas pocieszać. Jak sami nic nie zrobimy by utrzymać ligi to będziemy zdegradowani.

Przed meczem z Zagłębiem na pytanie Wójtowicza w którym umieścił frazę "walczymy o utrzymanie" Gula się tylko ironicznie uśmiechnął.

Facetowi wydaje się że sama nazwa Wisła nie pozwala jej spaść z ligi.

Jeszcze niech tak w Warszawie pomyślą a będziemy mieć klasyk ligi w 1 lidze.

Jak dla mnie koleś jest totalnie odklejony. Ciekawe czy nadal będzie się ironicznie uśmiechał jak przejebiemy z Termaliką i zaczną się rozmowy motywacyjne z miłośnikami biegów i sportów walki. Może się to dla niego źle skończyć...

Osobna kwestia zresztą, kto jest bardziej oderwany o rzeczywistości: Gula który .......i jak potłuczony na konferencjach i uważa że jest ponad tą ligę mimo nieustannych dotkliwych porażek czy trio które go zatrudniło żeby budował "krakowską piłkę" na bazie czechosłowackiego szrotu i średnio (delikatnie ujmując) uzdolnionych juniorów. Myślę że jednak to zarząd mocno odpłynął.

pepe72 14.12.2021 18:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TSWojtas (Post 1575086)
Tabela od 7 kolejki do teraz .....

12 Zagłębie Lubin 12 14
13 Górnik Łęczna 12 13
14 Piast Gliwice 11 11
15 Bruk-Bet Termalica 12 10
16 Warta Poznań 12 9
17 Wisła Kraków 12 8
18 Legia Warszawa 12 6

Tabela od 15 października do 13 grudnia. Wszystkie 8 meczów:
14 Śląsk - 7 pkt
15 Wisła - 7 pkt
16 BBT - 5 pkt
17 Zagłębie - 5 pkt
18 Legia - 3 pkt

Jak będziemy manipulować zakresem meczów to dostaniemy gów***ne wyniki.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tomasz_19 (Post 1575087)
7 ostatnich meczów:


9 pkt Łęczna
8 pkt Warta
5 pkt Termalika
5 pkt Zagłębie
4 pkt Wisła
3 pkt Legia


Serio myślałem, że Łęczna i Warta spadną z hukiem, a one... najlepiej pktują spośród drużyn, które walczą o utrzymanie!

kolejne gów***e wyniki. Jak wziąłem 8 meczów zamiast 7 to sytuacja się diametralnie zmieniła.

FraMat 14.12.2021 20:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pepe72 (Post 1575092)
Tabela od 15 października do 13 grudnia. Wszystkie 8 meczów:
14 Śląsk - 7 pkt
15 Wisła - 7 pkt
16 BBT - 5 pkt
17 Zagłębie - 5 pkt
18 Legia - 3 pkt

Jak będziemy manipulować zakresem meczów to dostaniemy gów***ne wyniki.



kolejne gów***e wyniki. Jak wziąłem 8 meczów zamiast 7 to sytuacja się diametralnie zmieniła.

mało tego... każda drużyna grała z innym rywalem

silver03 14.12.2021 20:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1575096)
mało tego... każda drużyna grała z innym rywalem

Domagam się odpowiedzi kto jest za to odpowiedzialny! :help:

wolfy 14.12.2021 20:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pepe72 (Post 1575092)
Tabela od 15 października do 13 grudnia. Wszystkie 8 meczów:
14 Śląsk - 7 pkt
15 Wisła - 7 pkt
16 BBT - 5 pkt
17 Zagłębie - 5 pkt
18 Legia - 3 pkt

Jak będziemy manipulować zakresem meczów to dostaniemy gów***ne wyniki.



kolejne gów***e wyniki. Jak wziąłem 8 meczów zamiast 7 to sytuacja się diametralnie zmieniła.

Jedyny wniosek to taki że jesteśmy na tym samym poziomie co najgorsze drużyny. Trzy punkty więcej to bardziej efekt farta niż jakiejś przewagi jakości. Jesteśmy jedną z kilku czerwonych latarni tej ligii.

Jeżeli dodamy do tego totalny brak ambicji, woli walki i ogólną ....owatość naszych piłkarzy - źle to wróży w kontekście walki na noże o utrzymanie.

pepe72 14.12.2021 21:54

Jaki by nie był wniosek, to jak się odwoływać do tabeli to na koniec rundy, bo wtedy każdy zagrał z każdym i można coś porównać.
Wycinanie kilku meczy by udowodnić, że "Wisła jest najgorsza, zaraz po Legii" to manipulacje i to raczej pasujące do jakiegoś pasiastego forum.

Pulpet 15.12.2021 08:19

Różnica między nami a nimi jest taka, że Termalica gra całkiem dobrze i jakimś wyjątkowym pechem przegrywają wszystko jak leci. My gramy kiłę i jakimś wyjątkowym fartem zdobywamy po jednej bramce.

Szansy upatruję w zwolnieniu Lewandowskiego. Jeśli by został to na bank można byłoby obstawiać przełamanie w meczu z nami.
Skoro odszedł to przypuszczalnie zagrają jakiś bajzel bo ani imć Piątek niczego nowego ich nie nauczy ani grajki nie będą umierać w ostatnim meczu i jeszcze na wyjeździe.

2:1
Kliment, Yeboah

TSWojtas 15.12.2021 08:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pepe72 (Post 1575092)
Tabela od 15 października do 13 grudnia. Wszystkie 8 meczów:
14 Śląsk - 7 pkt
15 Wisła - 7 pkt
16 BBT - 5 pkt
17 Zagłębie - 5 pkt
18 Legia - 3 pkt

Jak będziemy manipulować zakresem meczów to dostaniemy gów***ne wyniki.



kolejne gów***e wyniki. Jak wziąłem 8 meczów zamiast 7 to sytuacja się diametralnie zmieniła.

Pepe zgadzam się z Tobą. Mnie bardziej chodziło o to że w ostatnich 11 kolejkach zdobyliśmy 8 pkt! To jest ....a dramat. Patrząc dodatkowa na Naszą grę trudno oczekiwać optymizmu przed spotkaniem ze Słoniami (Daj Boże zwycięstwo) a zwłaszcza przed przyszłym rokiem...

gizmowisla 15.12.2021 16:41

Ciezko bedzie o zwycieskie 0:0 , bo nasz snajper od strzelania bramek pauzuje za kartke

Karherop 16.12.2021 07:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1575098)
Jedyny wniosek to taki że jesteśmy na tym samym poziomie co najgorsze drużyny. Trzy punkty więcej to bardziej efekt farta niż jakiejś przewagi jakości. Jesteśmy jedną z kilku czerwonych latarni tej ligii.

Jeżeli dodamy do tego totalny brak ambicji, woli walki i ogólną ....owatość naszych piłkarzy - źle to wróży w kontekście walki na noże o utrzymanie.

2 lata temu mówiło się że Wisła może spaść głównie dlatego że nie potrafi grać o utrzymanie.

Teraz można powiedzieć przewrotnie że po 2 latach mamy już ogromne doświadczenie. I większość składu papy i drewna z zeszłego sezonu jednak została w klubie.

Szneka 16.12.2021 07:47

no to po wczorajszym zwycięstwie starej panny jesteśmy w sytuacji podbramkowej. jutro trzeba wygrać za wszelką cenę i złapać oddech. Ciekawe czy trener Gula postawi na ten sam skład co w Lubinie? a więc z Hugim i Saviciem. wg mnie przy słabym ZL funkcjonowało to nieźle oczywiście do momentu kolejnego, beznadziejnego zagrania Sadloka. Jedynie w ataku zmieniłbym Klimenta na FBF. Obaj sa drewniani ale FBF jakby mniej.

Stelio 16.12.2021 08:31

Patrząc się na to jak legia zagrała po terapii motywującej zafundowanej przez sebixów w autokarze, nie wiem czy powoli nie zmieniam zdania co do zaaplikowania naszym ananasom podobnego remedium po ewentualnej porażce że słoniami XD

FraMat 16.12.2021 09:00

tyle, że w L oprócz rozmowy wychowawczej doszło do zmiany trenera. U nas musiałby to być ktoś w stylu Sobolewskiego

Proud 16.12.2021 09:58

Dla nas wynik Legii z wczoraj jest dobrym rezultatem.

Nie oszukujmy się, jedyne drużyny, które możemy przeskoczyć to: Łęczna, TBB, Warta oraz Zagłębie (które gra najgorzej obecnie).

Jeśli dwa z w/w zespołów będą na koniec nad nami, to na 99% lecimy z ligi.

Tylko nie wiem, czy nasz zarząd, trener i piłkarze posiadają tę wiedzę tajemną.

Wehrmacht 16.12.2021 10:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Stelio (Post 1575124)
Patrząc się na to jak legia zagrała po terapii motywującej zafundowanej przez sebixów w autokarze, nie wiem czy powoli nie zmieniam zdania co do zaaplikowania naszym ananasom podobnego remedium po ewentualnej porażce że słoniami XD

Akurat to byłoby wykonaniu naszej grupy sportowej kompletnie idiotyczne i bez sensu, bo po meczu ze sloniami sa 2 miesiace przerwy i w lutym czy marcu czy kiedy oni tam wracaja do grania zadna rozmowa motywacyjna z grudnia nie bedzie miala znaczenia. Na cos takiego to byl czas w polowie listopada, a nie teraz.

sandomingo 16.12.2021 10:37

Ale meczycho się zapowiada!
Na środku obrony duet Sadlok-Szota, których wspólną cechą jest zamiłowanie do podań w poprzek boiska, pod nogi napastnika rywali. Jedyne co mnie zastanawia, to który wpuści drugiego na tego konia, Maciek czy Serek?
Maćka będzie dodatkowo wspomagał Matej, który kiedyś był obrońcą ale obecnie bardziej przygotowuje się już to roli trenera, przyglądając się z murawy poczynaniom zawodników rywala. Czasem wydaje się, że mógłby podejść nieco bliżej, może wtedy zobaczyłby więcej ale nie narzekajmy, krok po kroku.
W środku dostojny Ashraf wspomagany przez jednego z naszych łagodnych pitbulli, Żukowa lub Plewkę. A przed nimi wypoczęty Michal Skvarka, key player.
Na bokach król asyst Hugi oraz czarna perła. Jeden z nich będzie pewnie musiał zejść dość szybko po czerwonej kartce kogoś z duetu Sadlok/Szota (stawiam na Szotę, Sadlok to jednak doświadczenie no i potrafi uderzyć).
W ataku bez znaczenia kto zagra, jednego i drugiego zazdrości nam pół ekstraklasy. Tej litewskiej.

Co tu się może nie udać? Zwłaszcza że na ławkę trenerską powraca nasz Gulardiola!

wiśnia 16.12.2021 10:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sandomingo (Post 1575129)
Ale meczycho się zapowiada!
Na środku obrony duet Sadlok-Szota, których wspólną cechą jest zamiłowanie do podań w poprzek boiska, pod nogi napastnika rywali. Jedyne co mnie zastanawia, to który wpuści drugiego na tego konia, Maciek czy Serek?
Maćka będzie dodatkowo wspomagał Matej, który kiedyś był obrońcą ale obecnie bardziej przygotowuje się już to roli trenera, przyglądając się z murawy poczynaniom zawodników rywala. Czasem wydaje się, że mógłby podejść nieco bliżej, może wtedy zobaczyłby więcej ale nie narzekajmy, krok po kroku.
W środku dostojny Ashraf wspomagany przez jednego z naszych łagodnych pitbulli, Żukowa lub Plewkę. A przed nimi wypoczęty Michal Skvarka, key player.
Na bokach król asyst Hugi oraz czarna perła. Jeden z nich będzie pewnie musiał zejść dość szybko po czerwonej kartce kogoś z duetu Sadlok/Szota (stawiam na Szotę, Sadlok to jednak doświadczenie no i potrafi uderzyć).
W ataku bez znaczenia kto zagra, jednego i drugiego zazdrości nam pół ekstraklasy. Tej litewskiej.

Co tu się może nie udać? Zwłaszcza że na ławkę trenerską powraca nasz Gulardiola!

K.... jak to pięknie opisałeś, rozmarzyłem się:-D

TSWojtas 16.12.2021 11:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sandomingo (Post 1575129)
Ale meczycho się zapowiada!
Na środku obrony duet Sadlok-Szota, których wspólną cechą jest zamiłowanie do podań w poprzek boiska, pod nogi napastnika rywali. Jedyne co mnie zastanawia, to który wpuści drugiego na tego konia, Maciek czy Serek?
Maćka będzie dodatkowo wspomagał Matej, który kiedyś był obrońcą ale obecnie bardziej przygotowuje się już to roli trenera, przyglądając się z murawy poczynaniom zawodników rywala. Czasem wydaje się, że mógłby podejść nieco bliżej, może wtedy zobaczyłby więcej ale nie narzekajmy, krok po kroku.
W środku dostojny Ashraf wspomagany przez jednego z naszych łagodnych pitbulli, Żukowa lub Plewkę. A przed nimi wypoczęty Michal Skvarka, key player.
Na bokach król asyst Hugi oraz czarna perła. Jeden z nich będzie pewnie musiał zejść dość szybko po czerwonej kartce kogoś z duetu Sadlok/Szota (stawiam na Szotę, Sadlok to jednak doświadczenie no i potrafi uderzyć).
W ataku bez znaczenia kto zagra, jednego i drugiego zazdrości nam pół ekstraklasy. Tej litewskiej.

Co tu się może nie udać? Zwłaszcza że na ławkę trenerską powraca nasz Gulardiola!

Szacuneczek :)

Szneka 16.12.2021 11:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sandomingo (Post 1575129)
Ale meczycho się zapowiada!
Na środku obrony duet Sadlok-Szota, których wspólną cechą jest zamiłowanie do podań w poprzek boiska, pod nogi napastnika rywali. Jedyne co mnie zastanawia, to który wpuści drugiego na tego konia, Maciek czy Serek?
Maćka będzie dodatkowo wspomagał Matej, który kiedyś był obrońcą ale obecnie bardziej przygotowuje się już to roli trenera, przyglądając się z murawy poczynaniom zawodników rywala. Czasem wydaje się, że mógłby podejść nieco bliżej, może wtedy zobaczyłby więcej ale nie narzekajmy, krok po kroku.
W środku dostojny Ashraf wspomagany przez jednego z naszych łagodnych pitbulli, Żukowa lub Plewkę. A przed nimi wypoczęty Michal Skvarka, key player.
Na bokach król asyst Hugi oraz czarna perła. Jeden z nich będzie pewnie musiał zejść dość szybko po czerwonej kartce kogoś z duetu Sadlok/Szota (stawiam na Szotę, Sadlok to jednak doświadczenie no i potrafi uderzyć).
W ataku bez znaczenia kto zagra, jednego i drugiego zazdrości nam pół ekstraklasy. Tej litewskiej.

Co tu się może nie udać? Zwłaszcza że na ławkę trenerską powraca nasz Gulardiola!

Prześlij to do klubu. Niech dadzą jako zapowiedź meczu.
Kozak z Ciebie kolego :D

Maine_Coon 16.12.2021 11:20

Łagodne pitbulle :D

Levis88 16.12.2021 12:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sandomingo (Post 1575129)
Ale meczycho się zapowiada!
Na środku obrony duet Sadlok-Szota, których wspólną cechą jest zamiłowanie do podań w poprzek boiska, pod nogi napastnika rywali. Jedyne co mnie zastanawia, to który wpuści drugiego na tego konia, Maciek czy Serek?
Maćka będzie dodatkowo wspomagał Matej, który kiedyś był obrońcą ale obecnie bardziej przygotowuje się już to roli trenera, przyglądając się z murawy poczynaniom zawodników rywala. Czasem wydaje się, że mógłby podejść nieco bliżej, może wtedy zobaczyłby więcej ale nie narzekajmy, krok po kroku.
W środku dostojny Ashraf wspomagany przez jednego z naszych łagodnych pitbulli, Żukowa lub Plewkę. A przed nimi wypoczęty Michal Skvarka, key player.
Na bokach król asyst Hugi oraz czarna perła. Jeden z nich będzie pewnie musiał zejść dość szybko po czerwonej kartce kogoś z duetu Sadlok/Szota (stawiam na Szotę, Sadlok to jednak doświadczenie no i potrafi uderzyć).
W ataku bez znaczenia kto zagra, jednego i drugiego zazdrości nam pół ekstraklasy. Tej litewskiej.

Co tu się może nie udać? Zwłaszcza że na ławkę trenerską powraca nasz Gulardiola!

Z tą Litwą jednak pudło. Zobacz kto jest obecnie najlepszym strzelcem :D

ciacho 16.12.2021 17:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Szneka (Post 1575123)
no to po wczorajszym zwycięstwie starej panny jesteśmy w sytuacji podbramkowej. jutro trzeba wygrać za wszelką cenę i złapać oddech. ....

Serio spodziewałeś się, że Legia do konca będzie się bić z nami o utrzymanie? My się będziemy o to bili z Zagłębiem więc wczorajszy wynik jest dla nas najlepszy z możliwych.

universe 16.12.2021 20:35

Jutro przełamie się Skvarka. Trójeczka do zera dla nas.

pepe72 16.12.2021 23:49

Nie padło pytanie o motywowanie przez kiboli.
Nie zagrają:
Kuba, Alan, Michał Frydrych.
Być może nie zagrają Młyński i Żukow

https://youtu.be/z8XQm7MMQQk

wściekłe pięści węża 17.12.2021 00:45

Trener Gula w swoim stylu, nie zwraca uwagi na kadrę przeciwnika, bo przecież nie ma na nią wpływu. :lol: czyli jutro wychodzimy i gramy swoje. Jak zawsze. Ale tym razem na pewno nam się uda!!!

Nawet nie chce mi się tego komentować.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:03.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl