Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [XVIII kolejka] Zagłębie Lubin - Wisła Kraków, 11-12-2021, 17:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10465)

Wojtas 11.12.2021 19:32

I znowu weekend zjebany.To juz naprawde męczy,jest fajnie dopóty dopóki Wisla meczu nie zagra.

czy oni nie potrafia normalnie zagrac choc meczu.Czerwona kartka ktora juz wlasciwie drugi raz w tym sezonie w 20 minucie..... wskazała wynik meczu i czulem ze Lubin ktory grał antyfutbol wygrał mecz.Ale to chyba tylko z Wisła kazdy tak robi i kazdy sie przełamuje.
Naprawde mam juz dosc tego i szlag czlowieka trafia.

wislak2214 11.12.2021 19:35

Forbes pozdrawia w ostatniej akcji meczu:D 10 Bramek do końca sezonu jak nic. Jest tu jeden ekspert co tak obwieścił, także.... KURTYNA ;)

Grisza1 11.12.2021 19:42

1. Czerwonej dla Frydrycha nie powinno być
2. Faul na Plewce w polu karnym i druga żółta dla Żubrowskiego

Tyle w podsumowaniu dzisiejszego sędziowania. Zawodnikom dziękuję za walkę. Nie był to mecz wybitny w ich wykonaniu, ale walczyli, byli przez dłuższą czas lepsi od Zagłębia. Niestety, z sędziami, nie tylko w sporcie nikt jeszcze nie wygrał.

sandomingo 11.12.2021 19:49

Biorąc pod uwagę bardzo skromne możliwości tej drużyny to dzisiaj nawet nie było najgorzej. Tutaj remis to powinien być spokojnie.
Ale cóż, jesteśmy beznadziejni i z Termaliką będzie mecz o życie.
Ciężko być kibicem Wisły, oj ciężko...

Raffaello89 11.12.2021 19:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1574806)
Ale widać chęci, zacięcie, walkę to duża zmiana na plus...

Sędzia nas załatwił i tyle.

Szota poza tym, że nie potrafi kopnąc piłki to jeszcze jak na stopera jest niski i przegrywa wszystkie górne piłki.

Ekhm..

Ktoś tu się wykłócał o Pana Szotę. Sadlok dzisiaj bardzo dobry mecz. No i ch. j z tego jak kolejna porażka, natomiast uważam że dzisiaj na prawdę dobry mecz rozegraliśmy. Ale jak to ładnie Grisza1 ujął z sędziami jeszcze nikt nie wygrał. Ze stolicy polskiej miedzi, popłynęła dzisiaj kasa.

Drozd 11.12.2021 19:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Raffaello89 (Post 1574817)
Ekhm..

Ktoś tu się wykłócał o Pana Szotę. Sadlok dzisiaj bardzo dobry mecz..

Super mecz Sadloka. Sprokurował czerwień. Przy pierwszej bramce był ze 4 metry od strzelającego, a przy drugiej nie krył nikogo. Jak na niego to faktycznie czapki z głów...Postawa godna kapitana.

Levis88 11.12.2021 19:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Grisza1 (Post 1574813)
1. Czerwonej dla Frydrycha nie powinno być
2. Faul na Plewce w polu karnym i druga żółta dla Żubrowskiego

Tyle w podsumowaniu dzisiejszego sędziowania. Zawodnikom dziękuję za walkę. Nie był to mecz wybitny w ich wykonaniu, ale walczyli, byli przez dłuższą czas lepsi od Zagłębia. Niestety, z sędziami, nie tylko w sporcie nikt jeszcze nie wygrał.

Postaw się na miejscu kibica KGHM:)
Nie sędziowanie jest u nas problemem

ciastek88 11.12.2021 19:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1574806)
Ale widać chęci, zacięcie, walkę to duża zmiana na plus...

Sędzia nas załatwił i tyle.
.


Pełna zgoda. Dzisiaj pierwszy raz w sezonie nie będę jechał po piłkarzach i trenerze. Dawali radę ,była walka i chęci ale sędziowie dzisiaj drukareczkę odpalili.

ciacho 11.12.2021 20:01

Forbes top. A mogliśmy go sprzedać w lecie. Teraz to nikt złamanego grosza za niego nie da. Yeboaha to sprzedać nawet za 1zł. Zawsze to dopływ kasy do klubu, a pozbędziemy się tego bezmózgiego pilkarzyka. Nie mogę na niego patrzeć, każda decyzja bledna.

Drozd 11.12.2021 20:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Levis88 (Post 1574819)
Postaw się na miejscu kibica KGHM:)
Nie sędziowanie jest u nas problemem

W tym konkretnym meczu było. I jak klub nie odwoła się od kartki Plewki to będziemy frajerami...

Levis88 11.12.2021 20:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1574822)
W tym konkretnym meczu było. I jak klub nie odwoła się od kartki Plewki to będziemy frajerami...

Frajerami jesteśmy i bez tego.

Raffaello89 11.12.2021 20:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1574818)
Super mecz Sadloka. Sprokurował czerwień. Przy pierwszej bramce był ze 4 metry od strzelającego, a przy drugiej nie krył nikogo. Jak na niego to faktycznie czapki z głów...Postawa godna kapitana.

Ok widzę że nadajesz prosto z Babińskiego:D. Notabene jak duża część z tego forum. :rotfl: Arrivederci

Kurz 11.12.2021 20:13

Mimo porażki jeden z lepszych meczów Wisły w sezonie. Szkoda...

Drozd 11.12.2021 20:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Raffaello89 (Post 1574824)
Ok widzę że nadajesz prosto z Babińskiego:D. Notabene jak duża część z tego forum. :rotfl: Arrivederci

O...

Sadlokofil :rotfl:

Mixu 11.12.2021 20:30

Wiadomo że czerwona, wiadomo że sędzia mógł inaczej gwizdnąć, wiadomo że chłopaki mimo że w 10 nie grali najgorzej i dawali z wątroby..

.....ale przegrać z tak C H U J O W Ą drużyną jak dzisiejsze Zagłębie to jest SZTUKA

Szneka 11.12.2021 21:17

Oglądałem mecz na trybunie ZL. Niektórzy byli zaskoczeni czerwem dla Frydrycha i brakiem drugiej żółtej dla Żubrowskiego.

wolfy 11.12.2021 21:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mixu (Post 1574827)
Wiadomo że czerwona, wiadomo że sędzia mógł inaczej gwizdnąć, wiadomo że chłopaki mimo że w 10 nie grali najgorzej i dawali z wątroby..

.....ale przegrać z tak C H U J O W Ą drużyną jak dzisiejsze Zagłębie to jest SZTUKA

.......isz. Przegraliśmy też z Jagiellonią, zremisowaliśmy z BBT i Wartą. To żadna sztuka tylko nasz aktualny poziom.
Wystarczyło wykorzystać sytuacje które sobie stworzyliśmy - ale tutaj zaczyna się paraolimpiada. Postęp jest o tyle że sytuacje były, ale to raczej dzięki obronie Zagłębia. Goście patrzyli jeden na drugiego który ma do piłki dobiec :lol:

Karnego na Plewca chyba nie było, bo faul był przed polem karnym, ale brak wolnego+żółta dla Plewki to już jaja.

crux.a 11.12.2021 21:30

Nie było powtórek, wyrysowanych linii przy bramkach dla Zagłębia. Kartka dla Frydrycha z dupy. Generalnie jeden z lepszych meczy Wisły w ostatnim czasie, tyle że sędziowie grali w przeciwnej drużynie.

Mixu 11.12.2021 21:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1574832)
.......isz. Przegraliśmy też z Jagiellonią, zremisowaliśmy z BBT i Wartą. To żadna sztuka tylko nasz aktualny poziom.
Wystarczyło wykorzystać sytuacje które sobie stworzyliśmy - ale tutaj zaczyna się paraolimpiada. Postęp jest o tyle że sytuacje były, ale to raczej dzięki obronie Zagłębia. Goście patrzyli jeden na drugiego który ma do piłki dobiec :lol:

Karnego na Plewca chyba nie było, bo faul był przed polem karnym, ale brak wolnego+żółta dla Plewki to już jaja.

W tym jest różnica właśnie że Zagłębie od tych drużyn które wymieniłeś było o klasę gorsze. Tak beznadziejnie grającej drużyny nawet w naszej lidze nie widziałem dawno. I to jest sztuka właśnie, że musieliśmy znowu na własne życzenie grać w 10-tkę i mimo stwarzania okazji to jednak jak wspomniałeś była paraolimpiada pod polem karnym przeciwnika. Przecież ten gol Gruszkowskiego też był niejako szczęśliwy bo bramkarz wypluł mu piłkę pod nogi.

Tyle na plus że zawodnicy pokazali charakter. Bo najwięcej można mieć pretensji o kolejny głupi błąd w obronie bo nie wierzę, naprawdę nie wierzę że grając w 11 byśmy przegrali ten mecz.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez crux.a
Nie było powtórek, wyrysowanych linii przy bramkach dla Zagłębia. Kartka dla Frydrycha z dupy. Generalnie jeden z lepszych meczy Wisły w ostatnim czasie, tyle że sędziowie grali w przeciwnej drużynie.

Nie było tam spalonych

wolfy 11.12.2021 21:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mixu (Post 1574836)
W tym jest różnica właśnie że Zagłębie od tych drużyn które wymieniłeś było o klasę gorsze. Tak beznadziejnie grającej drużyny nawet w naszej lidze nie widziałem dawno. I to jest sztuka właśnie, że musieliśmy znowu na własne życzenie grać w 10-tkę i mimo stwarzania okazji to jednak jak wspomniałeś była paraolimpiada pod polem karnym przeciwnika. Przecież ten gol Gruszkowskiego też był niejako szczęśliwy bo bramkarz wypluł mu piłkę pod nogi.

Tyle na plus że zawodnicy pokazali charakter. Bo najwięcej można mieć pretensji o kolejny głupi błąd w obronie bo nie wierzę, naprawdę nie wierzę że grając w 11 byśmy przegrali ten mecz.

Grając w 11-tu może nie, bo Zagłębie jest naprawdę tragiczne. Dopóki mieli siły w 10-ciu zamknęli je na własnej połowie. Widać było panikę w oczach krecików.

No ale cóż z tego, skoro kolejny mecz na 0 punktów.

Mixu 11.12.2021 21:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1574837)

No ale cóż z tego, skoro kolejny mecz na 0 punktów.

To że wreszcie pokazali jaja których ostatnio im brakowało bo nie można mieć pretensji że opadli z sił w końcowej fazie meczu.

silver03 11.12.2021 21:48

No to ich problem, że akurat pokazali jaja i zgarnęli 0 pkt.

Mixu 11.12.2021 21:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez silver03 (Post 1574840)
No to ich problem, że akurat pokazali jaja i zgarnęli 0 pkt.

Mieć pretensje że przegrali mecz to rzecz normalna szczególnie że się sfrajerowali przy czerwonej ale mieć pretensje że po walce w 10-tkę przegrali stwarzając okazje to inna para kaloszy.

silver03 11.12.2021 22:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mixu (Post 1574841)
Mieć pretensje że przegrali mecz to rzecz normalna szczególnie że się sfrajerowali przy czerwonej ale mieć pretensje że po walce w 10-tkę przegrali stwarzając okazje to inna para kaloszy.

Para kaloszy jest taka, że mieli 17 kolejek na pokazanie jaj i zapunktowanie raz na jakiś czas. To, że akurat teraz przygotowali się na zajęcia, ale nauczyciel miał zły humor i ich upier.dolił jest ich problemem. Szczególnie, że pozostałe pały w dzienniku zerwali już zasłużenie. Sami doprowadzili do takiej sytuacji, a branie ich przez kogokolwiek w obronę i poklepywanie, że spoko walka była, sędzia trochę skręcił, jest śmieszne, żałosne i naiwne.

Mixu 11.12.2021 22:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez silver03 (Post 1574842)
Para kaloszy jest taka, że mieli 17 kolejek na pokazanie jaj i zapunktowanie raz na jakiś czas. To, że akurat teraz przygotowali się na zajęcia, ale nauczyciel miał zły humor i ich upier.dolił jest ich problemem. Szczególnie, że pozostałe pały w dzienniku zerwali już zasłużenie. Sami doprowadzili do takiej sytuacji, a branie ich przez kogokolwiek w obronę i poklepywanie, że spoko walka była, sędzia trochę skręcił, jest śmieszne, żałosne i naiwne.

Oczywiście. To powinna być reguła w każdym meczu.

Grisza1 11.12.2021 22:32

Po dzisiejszych wyczynach sędziów powinna rozpocząć się dyskusja, żeby z VAR-u sędzia główny mógł korzystać w każdej sytuacji mogącej mieć wpływ na losy meczu i jego wynik, niezależnie od tego, czy coś się dzieje w polu karnym czy poza nim albo czy coś jest na czerwoną kartkę. Sytuacja Plewki powinna być weryfikowana przez VAR.

KOALIK 11.12.2021 23:21

Wczoraj była Rocznica Najlepszego Meczu za życia wielu tu obecnych. Praktycznie przemilczana.

https://youtu.be/dbGhcr-2OD8

To była Wielka Wisła.

Szacunek za ten Mecz.

Szacunek dla Najlepszego Trenera w Historii Henryka Kasperczaka, Dla Prawdziwych Legend: Macieja Żurawskiego, Kamila Kosowskiego, Mirosława Szymkowiaka, Marcina Baszczyńskiego i Arkadiusza Głowackiego. Oraz dla Kału Uche - Najlepszego Obcokrajowca.

Przede wszystkim dla Bogusława Cupiała - za stworzenie Najlepszej Drużyny w Historii.

A dzisiaj to Wielki Wstyd ku chwale TS-u i środowisk kibicowskich, które zniszczyły Wielką Wisłę.

Wojtas 11.12.2021 23:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mixu (Post 1574839)
To że wreszcie pokazali jaja których ostatnio im brakowało bo nie można mieć pretensji że opadli z sił w końcowej fazie meczu.


Pokazali te jaja dzis w Grudniu ,o jakze jesteśmy im wdzieczni.A co pokazywali od konca lipca? chyba piczkę,albo ja do ciebie ty do mnie a Kieszek sam sobie wpuszcza gola.

dzis 90% klubów powiozło by to Zaglebie 5;0.Ba nawet pokusze sie o stwierdzenie ze polowa klubów z pierwszej ligi.To co grali do 70 minuty to byla parodia futbolu.
Zaglebie nie wygralo u siebie od wrzesnia,z nami jak zwykle...wygralo.

No ale ze my jestesmy jeszcze wiekszą parodią to nie dziwota miejsce w tabeli i bycie ogonem ligi.Tak załosnej Wisly nie pamietam od 20 lat ,trzeba zapamietac te grzebiące nas w ziemi nazwiska bo niedlugo jak tylko Legia( a napewno tak bedzie ) wybije sie ze strefy spadkowej my mozemy tam zagośćic i to na dłuzej.

Drozd 12.12.2021 00:09

Dlatego pytanie czy ta zmiana podejścia to nie swąd palącej się dupy. Jak za tydzień nie wygramy to zima będzie milutka...

bódyń 12.12.2021 07:56

Ta porazka ma dwoch ojcow
- Frydrych, znowu czerowna kartka. Troche elektryczny sie staje. 4 bramki i 2 czerwone kartki w 18 meczach
- Gula (zakaldam, ze on decydowal o zmianach). Przeciez widac bylo, ze pilkarze opadaja z sil. Kliemnt mial dosc. Forbes wiadomo bramki nie strzeli ale biegac by mogl.
Troche lepiej jak ostatnio.

pawlozm 12.12.2021 08:00

Z tak kopiącym się po czole zagłębiem to można było wygrać nawet w 9. Kwestia strzelić im szybko 3 bramki, a później nie miało by znaczenia, że jesteśmy w osłabieniu i nie mamy siły, bo zagłębie siadło by całkiem mentalnie i jest po meczu.
Sadlok kolejny raz na minę wystawia Frydrycha, Frydrych próbując ratować, kolejne czerwo. Ktoś mówi, mógł odpuścić. Serio?? To musiałby stanąć jak kołek i patrzeć jak zivec wychodzi sam na sam? No nie, tak się nie da, to jest sekunda i starasz się zawsze ratować.
Hanousek jest FATALNY w obronie kolejny mecz, a czy daje coś z przodu? Nie sądzę. Pożegnać go jeszcze w zimie, szkoda czasu i kasy.
Tak samo pożegnać Klimenta i Forbesa, a sprowadzić napastników szybkich i dynamicznych, a nie takie drewno.

Sylwus1988 12.12.2021 10:02

Chyba już nie będzie tak łatwego meczu w ekstraklasie, przy tym co wyprawiało w obronie Zagłebie to chyba każdy klub z pierwszych 3 lig w tym kraju by wczoraj z nimi wygrał.
Przy 1:0 i tak sabotującym przeciwniku chyba nikt się nie spodziewał tego że uda nam się przegrać.
Gramy swoje czyli podania przez godzinę od najbliższego do najbliższego wykańczane beznadziejnymi dośrodkowaniami do nikogo. po czym kontra przeciwnika który wymienia 2,3 podania i któryś z rywali jest już sam na sam z naszym bramkarzem, każdy mecz taki sam.
Savic, Yeboah i Hanousek mają tak wyjebane jak u mnie dziadki w robocie, Zukov to cień cienia swojego cienia, nie wiarygodny zjazd formy, Kliment się stara ale też jest słabszy niż był, drugi który się stara to Gruszkowski i to chyba tyle. Cięzko ocenić w sumie kto się stara a kto nie jak wszyscy są bez formy.
Co do trenera to nie wiem ale Hugi schodził z taką miną z boiska że wiadomo że już nie ma sensu żeby na nie wchodził bo chłop jest spalony psychicznie, Kliment pokazywał zmiane chyba 20 minut a został zmieniony 3 minuty przed końcem w miedzy czasie straciliśmy dwa gole, brak formy "piłkarzy", brak chęci "piłkarzy", brak schematów, nikt nie widzi żadnej wizji

azor 12.12.2021 10:19

https://weszlo.com/2021/12/11/jak-sp...-wisly-krakow/

ja rozumiem w.... po kolejnej żenadzie, ale naprawdę chcemy być w jednym worze z innymi motywującymi liśćmi?

wolfy 12.12.2021 10:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez azor (Post 1574875)
https://weszlo.com/2021/12/11/jak-sp...-wisly-krakow/

ja rozumiem w.... po kolejnej żenadzie, ale naprawdę chcemy być w jednym worze z innymi motywującymi liśćmi?

To była żenada, a i tak długo kibice wytrzymali ten cyrk.

Kurz 12.12.2021 11:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1574878)
To była żenada, a i tak długo kibice wytrzymsli ten cyrk.

Niech wobec tego najpierw klepną się w czoło i jeśli im nie odpowiada, przestaną kupować pamiątki, bilety i chodzić na mecze. Inaczej mamy do czynienia z patologią...

Drozd 12.12.2021 11:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1574878)
To była żenada, a i tak długo kibice wytrzymsli ten cyrk.

Taka reakcja powinna być po RAKOWIE. A nie teraz po pierwszym meczu w którym się starali...

wolfy 12.12.2021 11:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1574883)
Taka reakcja powinna być po RAKOWIE. A nie teraz po pierwszym meczu w którym się starali...

To nie są dzieci z przedszkola, w dupie mam ich starania, trzeba się było zacząć wcześniej. W ogóle nie rozumiem bronienia ich bo tym razem się im chciało, łaskawcom.

azor 12.12.2021 11:28

chyba nikt ich nie broni, bo to raczej oczywiste że ganianie za jelitem jest ich pracą i skoro im się tego nie chce robić, to powinno się ich zwolnić - ot co. To, że ktoś podpisuje z niepewnym szrotem kontrakty inne niż 1+ewentualne przedłużenie to inna sprawa.

Od paru lat jesteśmy postrzegani w wielu aspektach jako klub z patologiami - i słusznie - to może chociaż kibicowsko, czyli tam gdzie mamy realny wpływ, nie zachowujmy się jak bydło.

Drozd 12.12.2021 12:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1574885)
To nie są dzieci z przedszkola, w dupie mam ich starania, trzeba się było zacząć wcześniej. W ogóle nie rozumiem bronienia ich bo tym razem się im chciało, łaskawcom.

Nie chodzi o bronienie, tylko reakcja trybun jest ze trzy miesiące spóźniona, jeżeli nie pół roku. Bo teksty o staraniu się, i hańbieniu Wisły pasowały jak ulał od meczu z Podbeskidziem w zeszłej rundzie. Teraz na jeden mecz przed przerwą to sobie "trybuny" mogą palca do nosa wsadzić. A fakt że nagle, problem zaangażowania dostrzegli w meczu w którym akurat go nie było to już kabaret.

Gdyby udało się zremisować, albo wygrać, bo przecież zostaliśmy przekręceni, to tych tekstów by nie było. A tutaj od dawna nie chodzi o wyniki. U nas jak w tabeli jesteśmy wyżej to od razu zaczyna się opi...alanie. I wtedy nawet przy dobrym wyniku powinna być zjeba za bumelanctwo, a nie po jedynym meczu w którym walczyli ale sędzia ich przekręcił. Mam nadzieję że rozumiesz o co mi chodzi...

Kurz 12.12.2021 13:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1574892)
Nie chodzi o bronienie, tylko reakcja trybun jest ze trzy miesiące spóźniona, jeżeli nie pół roku. Bo teksty o staraniu się, i hańbieniu Wisły pasowały jak ulał od meczu z Podbeskidziem w zeszłej rundzie. Teraz na jeden mecz przed przerwą to sobie "trybuny" mogą palca do nosa wsadzić. A fakt że nagle, problem zaangażowania dostrzegli w meczu w którym akurat go nie było to już kabaret.

Gdyby udało się zremisować, albo wygrać, bo przecież zostaliśmy przekręceni, to tych tekstów by nie było. A tutaj od dawna nie chodzi o wyniki. U nas jak w tabeli jesteśmy wyżej to od razu zaczyna się opi...alanie. I wtedy nawet przy dobrym wyniku powinna być zjeba za bumelanctwo, a nie po jedynym meczu w którym walczyli ale sędzia ich przekręcił. Mam nadzieję że rozumiesz o co mi chodzi...

Wczorajsza postawa nie ma nic wspólnego ze staraniem się, tak jak postawa z meczu z Wartą nie związku z bumelanctwem. Zagłębie, podobnie jak my, słabo broni (dlatego też ma problemy), stąd lepszy występ. W przypadku Warty, która grała 6 obrońcami, nie byliśmy w stanie nawet pierdnąć. Zresztą nie tylko my, bo Lech chwilę wcześniej męczył się niemiłosiernie.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:07.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl