![]() |
I znowu weekend zjebany.To juz naprawde męczy,jest fajnie dopóty dopóki Wisla meczu nie zagra.
czy oni nie potrafia normalnie zagrac choc meczu.Czerwona kartka ktora juz wlasciwie drugi raz w tym sezonie w 20 minucie..... wskazała wynik meczu i czulem ze Lubin ktory grał antyfutbol wygrał mecz.Ale to chyba tylko z Wisła kazdy tak robi i kazdy sie przełamuje. Naprawde mam juz dosc tego i szlag czlowieka trafia. |
Forbes pozdrawia w ostatniej akcji meczu:D 10 Bramek do końca sezonu jak nic. Jest tu jeden ekspert co tak obwieścił, także.... KURTYNA ;)
|
1. Czerwonej dla Frydrycha nie powinno być
2. Faul na Plewce w polu karnym i druga żółta dla Żubrowskiego Tyle w podsumowaniu dzisiejszego sędziowania. Zawodnikom dziękuję za walkę. Nie był to mecz wybitny w ich wykonaniu, ale walczyli, byli przez dłuższą czas lepsi od Zagłębia. Niestety, z sędziami, nie tylko w sporcie nikt jeszcze nie wygrał. |
Biorąc pod uwagę bardzo skromne możliwości tej drużyny to dzisiaj nawet nie było najgorzej. Tutaj remis to powinien być spokojnie.
Ale cóż, jesteśmy beznadziejni i z Termaliką będzie mecz o życie. Ciężko być kibicem Wisły, oj ciężko... |
Cytat:
Ktoś tu się wykłócał o Pana Szotę. Sadlok dzisiaj bardzo dobry mecz. No i ch. j z tego jak kolejna porażka, natomiast uważam że dzisiaj na prawdę dobry mecz rozegraliśmy. Ale jak to ładnie Grisza1 ujął z sędziami jeszcze nikt nie wygrał. Ze stolicy polskiej miedzi, popłynęła dzisiaj kasa. |
Cytat:
|
Cytat:
Nie sędziowanie jest u nas problemem |
Cytat:
Pełna zgoda. Dzisiaj pierwszy raz w sezonie nie będę jechał po piłkarzach i trenerze. Dawali radę ,była walka i chęci ale sędziowie dzisiaj drukareczkę odpalili. |
Forbes top. A mogliśmy go sprzedać w lecie. Teraz to nikt złamanego grosza za niego nie da. Yeboaha to sprzedać nawet za 1zł. Zawsze to dopływ kasy do klubu, a pozbędziemy się tego bezmózgiego pilkarzyka. Nie mogę na niego patrzeć, każda decyzja bledna.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Mimo porażki jeden z lepszych meczów Wisły w sezonie. Szkoda...
|
Cytat:
Sadlokofil :rotfl: |
Wiadomo że czerwona, wiadomo że sędzia mógł inaczej gwizdnąć, wiadomo że chłopaki mimo że w 10 nie grali najgorzej i dawali z wątroby..
.....ale przegrać z tak C H U J O W Ą drużyną jak dzisiejsze Zagłębie to jest SZTUKA |
Oglądałem mecz na trybunie ZL. Niektórzy byli zaskoczeni czerwem dla Frydrycha i brakiem drugiej żółtej dla Żubrowskiego.
|
Cytat:
Wystarczyło wykorzystać sytuacje które sobie stworzyliśmy - ale tutaj zaczyna się paraolimpiada. Postęp jest o tyle że sytuacje były, ale to raczej dzięki obronie Zagłębia. Goście patrzyli jeden na drugiego który ma do piłki dobiec :lol: Karnego na Plewca chyba nie było, bo faul był przed polem karnym, ale brak wolnego+żółta dla Plewki to już jaja. |
Nie było powtórek, wyrysowanych linii przy bramkach dla Zagłębia. Kartka dla Frydrycha z dupy. Generalnie jeden z lepszych meczy Wisły w ostatnim czasie, tyle że sędziowie grali w przeciwnej drużynie.
|
Cytat:
Tyle na plus że zawodnicy pokazali charakter. Bo najwięcej można mieć pretensji o kolejny głupi błąd w obronie bo nie wierzę, naprawdę nie wierzę że grając w 11 byśmy przegrali ten mecz. Cytat:
|
Cytat:
No ale cóż z tego, skoro kolejny mecz na 0 punktów. |
Cytat:
|
No to ich problem, że akurat pokazali jaja i zgarnęli 0 pkt.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Po dzisiejszych wyczynach sędziów powinna rozpocząć się dyskusja, żeby z VAR-u sędzia główny mógł korzystać w każdej sytuacji mogącej mieć wpływ na losy meczu i jego wynik, niezależnie od tego, czy coś się dzieje w polu karnym czy poza nim albo czy coś jest na czerwoną kartkę. Sytuacja Plewki powinna być weryfikowana przez VAR.
|
Wczoraj była Rocznica Najlepszego Meczu za życia wielu tu obecnych. Praktycznie przemilczana.
https://youtu.be/dbGhcr-2OD8 To była Wielka Wisła. Szacunek za ten Mecz. Szacunek dla Najlepszego Trenera w Historii Henryka Kasperczaka, Dla Prawdziwych Legend: Macieja Żurawskiego, Kamila Kosowskiego, Mirosława Szymkowiaka, Marcina Baszczyńskiego i Arkadiusza Głowackiego. Oraz dla Kału Uche - Najlepszego Obcokrajowca. Przede wszystkim dla Bogusława Cupiała - za stworzenie Najlepszej Drużyny w Historii. A dzisiaj to Wielki Wstyd ku chwale TS-u i środowisk kibicowskich, które zniszczyły Wielką Wisłę. |
Cytat:
Pokazali te jaja dzis w Grudniu ,o jakze jesteśmy im wdzieczni.A co pokazywali od konca lipca? chyba piczkę,albo ja do ciebie ty do mnie a Kieszek sam sobie wpuszcza gola. dzis 90% klubów powiozło by to Zaglebie 5;0.Ba nawet pokusze sie o stwierdzenie ze polowa klubów z pierwszej ligi.To co grali do 70 minuty to byla parodia futbolu. Zaglebie nie wygralo u siebie od wrzesnia,z nami jak zwykle...wygralo. No ale ze my jestesmy jeszcze wiekszą parodią to nie dziwota miejsce w tabeli i bycie ogonem ligi.Tak załosnej Wisly nie pamietam od 20 lat ,trzeba zapamietac te grzebiące nas w ziemi nazwiska bo niedlugo jak tylko Legia( a napewno tak bedzie ) wybije sie ze strefy spadkowej my mozemy tam zagośćic i to na dłuzej. |
Dlatego pytanie czy ta zmiana podejścia to nie swąd palącej się dupy. Jak za tydzień nie wygramy to zima będzie milutka...
|
Ta porazka ma dwoch ojcow
- Frydrych, znowu czerowna kartka. Troche elektryczny sie staje. 4 bramki i 2 czerwone kartki w 18 meczach - Gula (zakaldam, ze on decydowal o zmianach). Przeciez widac bylo, ze pilkarze opadaja z sil. Kliemnt mial dosc. Forbes wiadomo bramki nie strzeli ale biegac by mogl. Troche lepiej jak ostatnio. |
Z tak kopiącym się po czole zagłębiem to można było wygrać nawet w 9. Kwestia strzelić im szybko 3 bramki, a później nie miało by znaczenia, że jesteśmy w osłabieniu i nie mamy siły, bo zagłębie siadło by całkiem mentalnie i jest po meczu.
Sadlok kolejny raz na minę wystawia Frydrycha, Frydrych próbując ratować, kolejne czerwo. Ktoś mówi, mógł odpuścić. Serio?? To musiałby stanąć jak kołek i patrzeć jak zivec wychodzi sam na sam? No nie, tak się nie da, to jest sekunda i starasz się zawsze ratować. Hanousek jest FATALNY w obronie kolejny mecz, a czy daje coś z przodu? Nie sądzę. Pożegnać go jeszcze w zimie, szkoda czasu i kasy. Tak samo pożegnać Klimenta i Forbesa, a sprowadzić napastników szybkich i dynamicznych, a nie takie drewno. |
Chyba już nie będzie tak łatwego meczu w ekstraklasie, przy tym co wyprawiało w obronie Zagłebie to chyba każdy klub z pierwszych 3 lig w tym kraju by wczoraj z nimi wygrał.
Przy 1:0 i tak sabotującym przeciwniku chyba nikt się nie spodziewał tego że uda nam się przegrać. Gramy swoje czyli podania przez godzinę od najbliższego do najbliższego wykańczane beznadziejnymi dośrodkowaniami do nikogo. po czym kontra przeciwnika który wymienia 2,3 podania i któryś z rywali jest już sam na sam z naszym bramkarzem, każdy mecz taki sam. Savic, Yeboah i Hanousek mają tak wyjebane jak u mnie dziadki w robocie, Zukov to cień cienia swojego cienia, nie wiarygodny zjazd formy, Kliment się stara ale też jest słabszy niż był, drugi który się stara to Gruszkowski i to chyba tyle. Cięzko ocenić w sumie kto się stara a kto nie jak wszyscy są bez formy. Co do trenera to nie wiem ale Hugi schodził z taką miną z boiska że wiadomo że już nie ma sensu żeby na nie wchodził bo chłop jest spalony psychicznie, Kliment pokazywał zmiane chyba 20 minut a został zmieniony 3 minuty przed końcem w miedzy czasie straciliśmy dwa gole, brak formy "piłkarzy", brak chęci "piłkarzy", brak schematów, nikt nie widzi żadnej wizji |
https://weszlo.com/2021/12/11/jak-sp...-wisly-krakow/
ja rozumiem w.... po kolejnej żenadzie, ale naprawdę chcemy być w jednym worze z innymi motywującymi liśćmi? |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
chyba nikt ich nie broni, bo to raczej oczywiste że ganianie za jelitem jest ich pracą i skoro im się tego nie chce robić, to powinno się ich zwolnić - ot co. To, że ktoś podpisuje z niepewnym szrotem kontrakty inne niż 1+ewentualne przedłużenie to inna sprawa.
Od paru lat jesteśmy postrzegani w wielu aspektach jako klub z patologiami - i słusznie - to może chociaż kibicowsko, czyli tam gdzie mamy realny wpływ, nie zachowujmy się jak bydło. |
Cytat:
Gdyby udało się zremisować, albo wygrać, bo przecież zostaliśmy przekręceni, to tych tekstów by nie było. A tutaj od dawna nie chodzi o wyniki. U nas jak w tabeli jesteśmy wyżej to od razu zaczyna się opi...alanie. I wtedy nawet przy dobrym wyniku powinna być zjeba za bumelanctwo, a nie po jedynym meczu w którym walczyli ale sędzia ich przekręcił. Mam nadzieję że rozumiesz o co mi chodzi... |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:07. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl