Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [XVI kolejka] Wisła Kraków - Radomiak Radom, 26-11-2021, 20:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10456)

Stelio 26.11.2021 21:27

Nie widać absolutnie, ale to absolutnie żadnego progresu. Coś co miało zacząć funkcjonować z czasem, funkcjonowało paradoksalnie lepiej na początku sezonu niż w jego połowie xd

Najsmutniejsze jest w tym wszystkom to, że KOLEJNY raz z rzędzu będzie trzeba mieszać w kotle i dokonywać "hard resetów". Jeśli nie wyjebią Guli to wyjebią połowe piłkarzy i w sumie od następnej rundy kolejna loteria i gadanina o tym, że trzeba się dograć, złapać rytm itd.

Mam poważne obawy, że ten "czas eksperymentów" skończy się dla nas w I lidze.
Plus tej dekady degengolady jest taki, że aktualnie mam to całkowicie w dupie. Wisła swoimi porażkami i beznadziejną postawą od paru lat tak mnie zobojętniła na tą drużynę, że ewentualnego spadku nie będę przeżywać tak jakbym go przeżywał jeszcze 5 lat temu :D

markowywislak 26.11.2021 21:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Stelio (Post 1573960)
Nie widać absolutnie, ale to absolutnie żadnego progresu. Coś co miało zacząć funkcjonować z czasem, funkcjonowało paradoksalnie lepiej na początku sezonu niż w jego połowie xd

Najsmutniejsze jest w tym wszystkom to, że KOLEJNY raz z rzędzu będzie trzeba mieszać w kotle i dokonywać "hard resetów". Jeśli nie wyjebią Guli to wyjebią połowe piłkarzy i w sumie od następnej rundy kolejna loteria i gadanina o tym, że trzeba się dograć, złapać rytm itd.

Mam poważne obawy, że ten "czas eksperymentów" skończy się dla nas w I lidze.
Plus tej dekady degengolady jest taki, że aktualnie mam to całkowicie w dupie. Wisła swoimi porażkami i beznadziejną postawą od paru lat tak mnie zobojętniła na tą drużynę, że ewentualnego spadku nie będę przeżywać tak jakbym go przeżywał jeszcze 5 lat temu :D


Alez pięknie wyjaśnione :) Dodam tylko że szkoda mi tych wszystkich pieniędzy wpłaconych na to żeby ten klub przetrwał a teraz patrzę na to co graja i ile za to pieniędzy dostają to mnie ściska coś

Szneka 26.11.2021 21:32

Znowu ta qrwa Sylwestrzak gwiżdże przeciw nam. W Gliwicach odwołał karnego na Yeboahu a dziś karny którego nie musiał gwizdnąć. Kawał mendy i tyle. co do meczu Kliment Yeboah i Młyński nieobecni, kim więc straszyć? z drugiej strony Radomiak drużyna wynalazków bez nazwisk a póki co lepsza od nas o 2 klasy. wstyd

Merkury 26.11.2021 21:34

I coś mi się wydaje że Trio znów zechce sięgnąć do kieszeni kibiców bo przecież oni są wlascielami tylko na papierze od hard resetów i rodzinnej atmosfery w klubie.

Szneka 26.11.2021 21:37

qrwa Kuveljić za Plewkę..................co ten Gula ma w głowie? drewniaka kolejnego na boisko?

Arkadiusz.Czerepach 26.11.2021 22:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Szneka (Post 1573962)
Znowu ta qrwa Sylwestrzak gwiżdże przeciw nam. W Gliwicach odwołał karnego na Yeboahu a dziś karny którego nie musiał gwizdnąć. Kawał mendy i tyle. co do meczu Kliment Yeboah i Młyński nieobecni, kim więc straszyć? z drugiej strony Radomiak drużyna wynalazków bez nazwisk a póki co lepsza od nas o 2 klasy. wstyd

nie rozsmieszaj mnie , karny ewidentny i nie powinien nawet czekac na VAR


znowu Bieganski zaciemnia obraz gry , bo juz powinno byc 0:3

czaro 26.11.2021 22:07

Ale to jest słabe.

Nawet jak jakimś fartem coś strzelimy, to jest to wszystko żałosne.

Szneka 26.11.2021 22:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkadiusz.Czerepach (Post 1573968)
nie rozsmieszaj mnie , karny ewidentny i nie powinien nawet czekac na VAR


znowu Bieganski zaciemnia obraz gry , bo juz powinno byc 0:3

zaraz zaraz nie gwizdnął w identycznej sytuacji w Gliwicach to to gwizdnął? albo 3ma jedną linię albo wali w chuja

wislak2214 26.11.2021 22:30

Jeśli to czytacie panowie z zarządu to cieszę się że mamy takich dwóch klasowych napastników. ZAZDROŚCI NAM ICH PRZECIEŻ PÓŁ LIGI. Można spać spokojnie.

Wojtas 26.11.2021 22:39

Gula miej choc odrobine jaj i podaj sie do dymsji ,wez tych przebieranców,pół -piłkarzy ze sobą i skończcie osmieszac ten klub,bo niedobrze sie robi jak sie na was patrzy.

wolfy 26.11.2021 22:39

Beniaminek zagrał ze spadkowiczem.
Kurtyna.

silver03 26.11.2021 22:43

wolfy jednak słusznie uzupełnił moją poprzednią wypowiedź.

Jesteśmy frajerami i cipami. Tyle.

FraMat 26.11.2021 22:45

Umówmy się, że praktycznie całą drugą połową gnietliśmy, a nie wpadło nic.
Co oznacza, że mamy słabych wykonawców z przodu.

Kurtyna.


Jak mnie dziś wpieniał truchtający Forbes. On był kiedyś skrzydłowym?
Kliment powinien był zejść zamiast Skvarki - w drugiej połowie prawie mdlał ze zmęczenia.

Szneka 26.11.2021 22:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1573992)
Umówmy się, że praktycznie całą drugą połową gnietliśmy, a nie wpadło nic.
Co oznacza, że mamy słabych wykonawców z przodu.

Kurtyna.


Jak mnie dziś wpieniał truchtający Forbes. On był kiedyś skrzydłowym?
Kliment powinien był zejść zamiast Skvarki - w drugiej połowie prawie mdlał ze zmęczenia.

dlaczego widząc nic nie grającego Klimenta nie wszedł Wachowiak czy Sobol? Obaj są słabi ale obaj nie mają nic do stracenia i zapieprzaliby podwójnie. Wchodzi za to Hugi- gość który nie przekonuje w żadnym swoim występie.

Raffaello89 26.11.2021 22:59

Problem z mentalnością piłkarzy jest większy niż myślałem.
Taki Kliment powinien być dyscyplinarnie wystawiony na listę transferową. Gramy bez napastnika. Żaden nowy trener nic tu nie pomoże. Mam nadzieję że Trio wytrzyma ciśnienie i da popracować DS Pasiecznemu i trenerowi Guli w następnej rundzie.

Jaroo1 26.11.2021 22:59

Cytat:

Jak mnie dziś wpieniał truchtający Forbes. On był kiedyś skrzydłowym?
A w sumie dziwisz sie? Chlop cos tam potrafi od czasu do czasu, ostatnio cos strzelił w PP, mozna powiedzieć, ze w skali od 1 do 10, Forbes to takie 1, może 2, a gra non stop 0 czyli Kliment. To w sumie co za motywację do gry i walki dla drużyny ma taki Forbes?

wolfy 26.11.2021 23:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Raffaello89 (Post 1574004)
Problem z mentalnością piłkarzy jest większy niż myślałem.
Taki Kliment powinien być dyscyplinarnie wystawiony na listę transferową. Gramy bez napastnika. Żaden nowy trener nic tu nie pomoże. Mam nadzieję że Trio wytrzyma ciśnienie i da popracować DS Pasiecznemu i trenerowi Guli w następnej rundzie.

W pierwszej lidze też, czy wtedy zmieniamy trenera?

AS82 26.11.2021 23:10

Jak dla mnie jestesmy najwiekszymi pi*dami i frajerami tej ligi. My nie przegrywamy meczów po walce tylko bo:
- Kieszek nie złapie prostej piłki
- Sadlok w 9 minucie wjebie na mne Frydrycha i dostaje czerwona kartke
- Radomiak sie nawet nie musiał spocić a dostał prezent w 4 minucie
DRAMAT !

s1mone 26.11.2021 23:19

Jedyne co mnie cieszy i w jakiś sposób trenera broni to ilość młodych piłkarzy na murawie.

Ja nie wiem ile ta średnia wiekowa dziś była w startowej jedenastce?
Strzelam, że poniżej 25 lat.


/edit : przeliczyłem 24,36 lat

Biegański 19 lat
Gruszkowski 20 lat
Szota 22 lata
Sadlok 32 lata
Hanousek 28 lat
Młyński 20 lat
Ashraf 25 lat
Skvarka 29 lat
Plewka 21 lat
Yeboah 24 lata
Kliment 28 lat

Paradoksalnie, jak się nie spieprzymy z ligi (patrząc na ostatnie serie - realne), to gra tych młodych chłopaków może mocno zaprocentować w przyszłości. Mamy bardzo perspektywiczny zespół, patrząc że nieźle rokują też choćby Starzyński, Szot, Sobol czy wypożyczony Hoyo.

Jestem przekonany, że jest tu dość spore nagromadzenie talentu, ale jako że to są młode chłopaki to płacimy frycowe. Jeśli chodzi o pozostanie Guli na stanowisku to jestem na agnostycznym stanowisku.
Nie wykluczam, że należy go wypier..olić, ale wcale do końca w to nie wierzę :D


Trzeba też pamiętać, że ten mecz mógł się różnie skończyć. Mogliśmy wbić na 1:1, sytuacje były, mogliśmy przegrać wyżej. Radomiak nie zagrał Bóg wie jakiego meczu, ale na nas niestety to wystarczyło.
Generalnie to sami zrobiliśmy przypadkowy prezent, bo Ashraf tam nie chciał faulować po prostu Angielskiemu nastąpił na nogę biegnąc do piłki. Nie wiem czy bym to podyktował oglądając powtórki bo trzeba podkreślić, że Angielski po kontakcie pobiegł krok dalej i nagle odcięło mu prąd w nogach, bo pomyślał, że ma pretekst, żeby się położyć. Ta interwencja moim skromnym zdaniem nie spowodowała jego upadku, ani nie utrudniła mu opanowania piłki i tu mam największe zastrzeżenia.

Drozd 26.11.2021 23:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Raffaello89 (Post 1574004)
Problem z mentalnością piłkarzy jest większy niż myślałem.
.

Taak?? Żartujesz...

Skoro trener Gula przez ostatnie miesiące g.... z tym zrobił to niby dlaczego kolejny rok coś zmieni?

Te ....eczki bez "wykręcania sutów" nic w swoim zachowaniu nie zmienią. A głaskanie po fiutach, szacunek, rodzinna atmosfera prowadzi do tego co właśnie obserwujemy.

Hyballa z tą bandą nierobów z przerośniętym ego nawet się nie pożegnał. Po tym co się dzieje w pełni go rozumiem.

ciacho 26.11.2021 23:56

Paradoksalnie to mieliśmy dzisiaj więcej dobrych sytuacji na strzelenie bramki niż chyba w 5 poprzednich meczach.

Kliment to jest parodysta pierwszej wody. Ten gość nie ma nic. Ani strzału, ani szybkości, nawet do główek mu się nie chce skakać.

To co odpierdala nasza obrona to się w palę nie mieści. Radomiak jednym podaniem, jednym przerzutem potrafił wejść między obrońców. Liczba indywidualnych błędów była dziś zatrważająca... Ashraf, Hanousek, Szota, Gruszkowski wypracowali Radomiakowi jeśli nie 100, to 80% sytuacje i tylko temu że piłkarze Radomiaka to takie same pipy jak nasi, to nie straciliśmy więcej bramek.

Wytłumaczcie mi k u r w a jak można się dawać łapać na spalonym kiedy obrońca zagrywa że swojej linii obronnej dzidę do przodu. No jak? Dzisiaj to chyba z 5 razy taka sytuacja miala miejsce. Ja rozumiem jak na szybkości wychodzisz do prostopadłej piłkę, ale coś takiego?

Czy my w końcu sprawimy sobie jakiegoś napastnika, który ma szybkość, a nie samymi dragalami non stop gramy? Już kurde lepiej pograjmy jakimś juniorem, np Chelmeckim, bo z tych naszych niestrzelajacych napastnikow i tak żadnego pożytku.

Ogólnie żenadę na boisku przebiła tylko żenada na trybunach. Ale ja się w sumie nie dziwię. Sam chodzę, ale mi się nawet śpiewać nie chce.

Gin 26.11.2021 23:56

Byłem , widziałem , Gruszkowski kolejny mecz słaby , ani wrzutki ,ani krycia nic , Klient cienki , Yeboa ma już wywalone , Skvarka dziś nienajgorzej nie rozumiem jego zmiany , Kuvelic dwie setki zmarnował . Po meczu Sadlok zakpił z kibiców podszedł na chwilę pod C a potem zaczął udawać się w stronę szatni jaki pierwszy gdzie reszta drużyny udała się w stronę E , dopiero później się zorientował że inni nie poszli za nim , taki kapitan to skarb .

Colin 26.11.2021 23:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez s1mone (Post 1574026)
Jedyne co mnie cieszy i w jakiś sposób trenera broni to ilość młodych piłkarzy na murawie.

Ja nie wiem ile ta średnia wiekowa dziś była w startowej jedenastce?
Strzelam, że poniżej 25 lat.


/edit : przeliczyłem 24,36 lat

Biegański 19 lat
Gruszkowski 20 lat
Szota 22 lata
Sadlok 32 lata
Hanousek 28 lat
Młyński 20 lat
Ashraf 25 lat
Skvarka 29 lat
Plewka 21 lat
Yeboah 24 lata
Kliment 28 lat

Paradoksalnie, jak się nie spieprzymy z ligi (patrząc na ostatnie serie - realne), to gra tych młodych chłopaków może mocno zaprocentować w przyszłości. Mamy bardzo perspektywiczny zespół, patrząc że nieźle rokują też choćby Starzyński, Szot, Sobol czy wypożyczony Hoyo.

Jestem przekonany, że jest tu dość spore nagromadzenie talentu, ale jako że to są młode chłopaki to płacimy frycowe. Jeśli chodzi o pozostanie Guli na stanowisku to jestem na agnostycznym stanowisku.
Nie wykluczam, że należy go wypier..olić, ale wcale do końca w to nie wierzę :D


Trzeba też pamiętać, że ten mecz mógł się różnie skończyć. Mogliśmy wbić na 1:1, sytuacje były, mogliśmy przegrać wyżej. Radomiak nie zagrał Bóg wie jakiego meczu, ale na nas niestety to wystarczyło.
Generalnie to sami zrobiliśmy przypadkowy prezent, bo Ashraf tam nie chciał faulować po prostu Angielskiemu nastąpił na nogę biegnąc do piłki. Nie wiem czy bym to podyktował oglądając powtórki bo trzeba podkreślić, że Angielski po kontakcie pobiegł krok dalej i nagle odcięło mu prąd w nogach, bo pomyślał, że ma pretekst, żeby się położyć. Ta interwencja moim skromnym zdaniem nie spowodowała jego upadku, ani nie utrudniła mu opanowania piłki i tu mam największe zastrzeżenia.

I to boli bo tyle się mówi jakim to inteligentnym zawodnikiem jest Ashraf, że jest mózgiem środka pola w naszym zespole, że tyle od niego zależy w naszym środku pola a robi takie coś w meczu. Rzeczywiście on tam biegł kompletnie nieświadomy (jakby robił rozbieganie na łące bez stresu), że jest w polu karnym i wypadałoby myśleć i uważać jak się stawia stopę. A tak to nie była ani próba odebrania piłki, zablokowania tylko ewidentnie się wpieprzył gościowi stemplem na nogę. W sytuacji gdzie nie było zagrożenia, bo Angielski biegł do linii końcowej, kąt był mega ostry. Rzeczywiście na powtórce widać, że Angielski nie padł w pierwsze tempo ale kogo to obchodzi. Myślę, że jednak poczuł ból, poczuł kontakt, może w pierwszej chwili chciał kontynuować akcję, po chwili postanowił wykorzystać okazję (Black Friday). Ale też nie powiedziałbym, że przewrócił się z premedytacją i IMO nie było to typowe nurkowanie tylko miał podstawy żeby się przewrócić. Każdy może mieć też trochę inny próg bólu i są tacy którym będziesz chciał urwać nogę a oni dalej będą chcieli kontynuować akcję. Dla mnie ewidentna głupota Ashrafa i nauczka na przyszłość. Żal tylko, że jest kolejnym w naszej drużynie któremu zdarza się całkowicie bezmyślne zagranie i stawia nas w trudnym położeniu od początku meczu.

kolarz90 27.11.2021 00:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez s1mone (Post 1574026)
Jedyne co mnie cieszy i w jakiś sposób trenera broni to ilość młodych piłkarzy na murawie.
Mamy bardzo perspektywiczny zespół, patrząc że nieźle rokują też choćby Starzyński, Szot, Sobol czy wypożyczony Hoyo.

Starzyński to na razie dzieciuch, Szot aktor/symulant, Sobola nie na darmo Lech odpuścił, Hoyo w Hutniku na dobrej drodze do 3 ligi. To że będą grać na siłę nie oznacza że będą prezentować poziom średniaka ekstraklasy. Jedyny pozytyw to punkty Pro Junior System ale może się to okazać marnym pocieszeniem

santiago_1986 27.11.2021 00:23

Niniejszym po tym meczu mamy gorsze statystyki niż zeszłym sezonie: po 17 pkt, ale rok temu mieliśmy bilans+1. Dodam, że wtedy ledwo, ledwo się utrzymaliśmy - także przestaje być śmiesznie. Zaliczamy progres jak c!@#.

wiesniak842 27.11.2021 04:55

Calkiem dobry mecz w naszym wykonaniu (moze poza gra obronna, ale niczego innego sie nie spodziewalem widzac Sadloka, Szote i Gruszkowskiego). Sporo stworzonych sytuacji. Zabraklo szczescia i umiejetnosci przede wszystkim.
Frydrych z Uryga na srodku obrony + KONIECZNIE: prawy obronca za Gruszkowskiego, jakis przyzwoity napastnik, skrzydlowy i bedzie duzo lepiej.

Arkadiusz.Czerepach 27.11.2021 09:53

hipster123

ciacho 27.11.2021 11:03

Jeszcze tak mi się przypomniało odnośnie meczu wczoraj. Doliczony czas pierwszej połowy. Wydaje się, że ostatnia nasza akcja, groźny strzał obroniony na rzut różny, ale sedzia pozwala wykonac. Dośrodkowanie z różnego i aut dla nas na wysokości pola karnego, ale sedzia znów pozwala wykonać, a już grubo po doliczonych 2 minutach. Wyrzut chyba do Gruszkowskiego i ten zamiast spróbować stworzyć jeszcze zagrożenie pod bramką Radomiaka jakimś dośrodkowanie, a miał dużo miejsca, to wycofuje do obrońcy i sędzia widząc to kończy pierwszą połowę. Powiem wam że tak mi i kibicom wokół ciśnienie w tym momencie skoczyło, że jeden koło mnie to się wyrywał, żeby wbiec na murawę i nakopac temu piłkarskiemu impotentowi.

W sumie nie wiem po co to pisze, ale chyba to najbardziej zapamiętałem z wczorajszego meczu, a pokazuje to nasza piłkarska indolencje.

Drozd 27.11.2021 12:34

To nie jest piłkarska indolencja to jest mentalna indolencja, im zwyczajnie nie zależy. Bo jak inaczej wytłumaczyć takie zachowanie?

I kto ma coś z tym zrobić? Trener? Mają go w dupie... Kibice? Mają nas w dupie...

Kowalski 27.11.2021 13:02

Nie chce mi się nawet komentować.

DeadOrAlive 27.11.2021 16:25

Pisałem kiedyś o wątpliwym podejściu do zawodu i zachowaniu tych, którzy powinni być wzorem na codzień dla innych. Chyba teraz widać, o co mi chodziło. A tego jest więcej. Ale niech klub to sam rozwiąże, być może zaczynaja dostrzegać zachowanie „starszyzny”

Jaroo1 27.11.2021 16:39

Ryba psuje się od glowy. Zarząd pokazuje kopaczom, że nic nie muszą, kapitana mamy z dupy, żadnej starszyzny i trzonu tego zespołu nie ma. Trudno więc oczekiwać efektu wow. Tu trzeba zbudować cały zepsół od podstaw

Karherop 27.11.2021 21:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1573987)
Beniaminek zagrał ze spadkowiczem.
Kurtyna.

5 drużyna w tabeli gra z 14, wynik jest zaskoczeniem?

Co do meczu, szkoda strzelić ryja.

pepe72 28.11.2021 12:23

Ktoś już napisał, że w tej kolejce awansowaliśmy z 14 miejsca na 13? :>


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:31.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl