![]() |
Bez ofensywy(1 gol w 6 meczach)
Bez bramkarza - (w każdym meczu wpuszczane jest coś co nie powinno)Biegański przy 2 golu właśnie to chyba na grzyby poszedł Zdziwię się bardzo jak nie będziemy zimować w strefie spadkowej No i jak co mecz specjalna nagroda dla Skvarki - 12 zawodnika drużyny przeciwnej |
Cytat:
PS. Jeżeli szukać pozytywów, to gówno zaserwowane nam dzisiaj przybliża nas do pożegnania Guli. Pytanie jeszcze ile potrwa ta agonia. Poza tym nic. Żałosny brak taktyki ofensywnej, dziurawa defensywa, skandaliczne SFG - to owoce jego pracy. Przegrane to jedno, ale my nie umiemy strzelać goli. Nie mamy schematów SFG, najłatwiejszego sposobu zdobycia gola. Gula to najgorszy trener za trio. |
Cytat:
|
Im dłużej grają razem tym jest gorzej.
|
Cytat:
Im dalej w sezon, tym bardziej widać, że Wisła nie ma kim straszyć i jest mieszaniną młodości nie najwyższych lotów i darmowej "jakości". Jesteśmy zbieraniną dosłownie i w przenośni. |
piłkarzyki pajacyki
|
Nie ma czegoś takiego jak drużyna piłki nożnej Wisły Kraków. Symbolicznym końcem była cieszynka K.B. z legendami. Pracownicy klubu piłkarskiego W.K. zatrudnieni na stanowisku "piłkarz" zrozumieli, że jest to miejsce pracy gdzie można przyjść, pokopać w piłkę, nie przemęczyć się. Spiąć się na jeden dwa mecze w sezonie. Kibice i tak przyjdą i nic nie powiedzą a kasa wpada co miesiąc. Właściciel walnie głupawego twita i jakoś leci. Osiągnęli co chcieli, zatrudnienie trenera typu ciepłe kluchy jest tego symbolem.
Piłkarsko nie istniejemy w żadnym elemencie gry. Wystarczy proste rozegranie wolnego rodem z okręgówki i leżymy. Uryga - Szota ten układ niestety nie żre. Skvarka, Forbes jak trzeba być słabym, żeby siąść na ławce. Każdy mecz przesuwa granicę w miejsca w które wydawałyby się jeszcze niedawno nieprawdopodobne. Zasłużona przegrana z bardzo przeciętną drużyną Wisły Płock. |
Jak ktoś myśli że po Guli przyjdzie ktoś lepszy to jest w błędzie jak nasze transfery za Trio. Goście nie powinni mieć żadnego wpływu na to co się dzieje w klubie bo będzie jak jest a będzie tylko gorzej jak stoisz w miejscu cofasz się a my od 3 lat jesteśmy w bagnienku.
|
zazwyczaj piszę długie komentarze, ale tym razem nie mam sił.
Gdyby nie sytuacja Legii Warszawa to bylibyśmy pośmiewiskiem całej Polski. Tak to patrzymy na plecy legii. Szkoda słów na kolejną porażkę. Strefa spadkowa przez zimę. Może wiosna będzie lepsza... |
Dawid Błaszczykowski prezes Wisły od 3 lat. Jakie sukcesy? Miałbym wątpliwość powierzenia mu prowadzenia warzywniaka osiedlowego.
|
Cytat:
Mamy szrot bo sami go sobie tworzymy, klimatem olewactwa, lenistwa i braku ambicji. Ta młodość w zeszłym sezonie potrafiła DOMINOWAĆ każdego przeciwnika. Do momentu kiedy od zarządu w osobie Błaszczykowskiego poszedł sygnał ze można się opierdalać. Nie przyszedł na trening i się dziwi ze go trener na mecz nie wziął, no k... strtaszne. I jeszcze ma pretensje. Dał przyzwolenie na sabotowanie gry żeby był pretekst do zwolnienia trenera. To są rzeczy których nie da się wymazać z DNA drużyny. Teraz są tego efekty, chujnia w każdym aspekcie, a winnych nie ma. Wszyscy na alibi. I jeszcze Biegańskiego wpuszczają który MUSI w każdym meczu zapieprzyć bramkę bo Kieszek jedyny który trzymał spokój w tyłach zawalił dwie bramki. Jednym słowem TRAGEDIA. |
13 meczów - 14 punktów. Za tydzień pewnie 14 meczów - 14 punktów.
To jest dramat. W tej jedenastce, którą trudno nazwać drużyną, nie działa prawie nic. Nie działa atak, nie działa obrona, nie działa pomoc. Nie ma szybkości, nie ma celności, nie ma dokładności, nie ma taktyki, nie ma pomysłu na grę, nie ma woli walki. Tutaj nie da się już nic zmienić, czas eksperymentów się skończył. Tutaj wszystko trzeba zacząć budować od początku. Ostatni moment, żeby podjąć zdecydowane działania. W przeciwnym razie w przyszłym sezonie lądujemy w 1. lidze. |
Do zimy doczłapiemy. A potem pojawi się On - cały na biało - Wuja
|
Wisła jest głównym beneficjentem powiększenia Ekstraklasy i trzeba podziękować autorom tej reformy.
Pisać można wiele, ale zgadzam się, że kolejnym momentem kulminacyjnym była pokazówka Jakuba względem nie Hyballi, a klubu jako całokształtu. To Jakub dał przyzwolenie, że można olewać mecze, treningi, bo są zbyt ciężkie, bo trening powinien polegać tylko na grze w dziadka. Na towarzyskiej zabawie. Wisła i tak ma spokojną sytuację że względu na Łęczną, Wartę, a klakierzy cały czas twierdzą, że jest sukces. To całe klakierstwo jest bardzo pomocne w utrzymywaniu obecnej błazenady. |
Ten mecz to było to co przd czym ostrzegali ludzie, którzy oglądali drużyny Guli wcześniej, czyli mocne pierwsze dwadzieścia minut i próba strzelenia szybko gola, a później egzystencja. No i tak dzis było.
Trzy razy Petrochemia zagrała tak samo!!! przy stałych fragmentach i wyszły z tego dwie bramki i strzal nad bramką. To jest kompromitacja trenera i drużyny. Forbes i jego sposob biegu, oraz szeroko pojęta technika to jest wstyd dla Nas i dla ligi. Liczę, że szansę w Pucharze Polski dostanie szansę Rosa, niczym nie ryzykujemy. Wielu pisze, że Gula/Hyballa/Stolarczyk itd. powinni dostać szansę na wyjscie z kryzysu itd. tylko wg mnie, musi być to czymś uargumentowane, a moim skromnym zdaniem to Gula wychodzi, narazie njgorzej z ostatnich trenerów. No nic, już się przyzwyczailiśmy do jesiennych wpierdzieli. 1-14 w ostatnich sześciu meczach!!! Brawa dla trenera i piłkarzy. |
Ciekawe czy było przyzwolenie na piwko po meczu?
|
Stare polskie porzekadło mówi ... Z gówna bata nie ukrecisz ...zmiana trenera nic tu nie da
|
Cytat:
|
Warchoł Sekulski Śpiączka rok temu Biliński. Miernoty grające na pozycji napastnika a każdy z nich więcej goli niż nasi napastnicy razem wzięci. FBF kolejny żenujący mecz, gra bo z trójki napastników jest najlepszy, Kliment poza fryzurą nie wyróżnia się niczym , Sobol- na jakiej podstawie zaaprobowano Go ja zawodnika do nas to nie wiem ale chłop jak do tej pory ani jednego udanego zagrania nie miał :( Bez napastnika nie zagramy nic niestety a takiego obecnie nie posiadamy. Zastanawia mnie jak dlaczego zeszli Starzyński i Hanousek a został Yeboah- wg mnie główny winowajca dzisiejszej przegranej. Dwa razy tak samo zagrany SFG i dwa razy przebitka przegrana przez Yeboaha. Weszli- kolejna pomyłka transferowa Hugi i Młyński, który jest cieniem samego siebie. od bramki na 0-1 mecz się dla nas skończył. Nie mamy lidera, który by pociągnął drużynę.
|
Postawilem na Wisle....Plock.
Dziekuje i pozdrawiam. |
Przecież wynik był do przewidzenia, więc skąd te żale i w....ienie?
A tak serio, to szkoda gadać. Jeszcze tylko przegrać PP i Derby i się połowa drużyny i sztab może pakować. Sorry, ale jesteśmy największym posmiewiskiem tej ligi, biorąc pod uwagę ile wydajemy na utrzymanie kadry wraz ze sztabem trenerskim. |
Na szczęście oglądałem pięć minut drugiej połowy, jak przegrywaliśmy już 2:0. Widząc, jak kopią się po czołach, wyłączyłem.
Cytat:
Cytat:
|
Przepraszam ale jakim sercem? Bardziej bym powiedział, że od jakiegoś czasu to nie serce tylko EGO. A ono w połączeniu z upartością nie pozwala przyznać się do błędu i prowokuje kolejne błędy.
Nikt rozsądny nie może mieć pretensji do rządzącej trójki bo próbują nas wyciągnąć z bagna w którym siedzieliśmy po szyję, ale niektóre posunięcia, trzeba jasno powiedzieć, sprawiają że wsysa nas z powrotem. Nie da się grać w piłkę bez, walki, determinacji, pragnienia bycia coraz lepszym. Jeżeli się nie rozwijasz to się cofasz. Nie da się przeczekać do lepszych czasów. Wymagania dla zespołu muszą być tu i teraz, w każdym kolejnym meczu. A nie pie...olenie że walczyć to będziemy za trzy lata. Tylko debil opowiada takie brednie publicznie. |
Do ramzes190:
A co jeśli trener nie jest?czy to Guli wina że nasz paralityk brak przyjęcia pudło Forbs nie potrafi strzelić z 6 metrów bramki,czy to Guli wina że zawodnicy nie potrafią przyjąć piłki,czy to Guli wina że nie potrafią podać celnie do siebie piłki,czy to Guli wina że Szota zamiast podać do najbliższego piłkarza wybija piłkę UJ wie gdzie prawie że na kontrę.... |
No ja po prostu tego nie rozumiem.
Nie mamy zbieraniny gorszej niż zbieranina w Płocku, Radomiu, Mielcu, Łęcznej, po drugiej stronie Błoń, itd. Na papierze nasi piłkarze spokojnie mogliby znaleźć się w prawie każdym klubie naszej ligi. A gramy jak okręgówka.
Nie chcę już dłużej słuchać bajek pt. "budujemy styl, ch... z wynikami" |
Guli wina jest w tym, że zamiast kalectwo na boisku nazywać po imieniu żeby jeden z drugim poczuli indywidualną presję na sobie i może zaczęli się bardziej starać. To mydli oczy frazesami żeby czasem którejś ....eczki nie urazić.
|
Cytat:
To Guli wina, że tracimy bramki po stałych fragmentach, bo ktoś nie potrafi rozpracować przeciwnika. To Guli wina, że piłkarze nie wychodzą na pozycje i boją się grać szybko (albo nie potrafią) i to Guli wina, że drużyna nie ma stylu, a każdy piłkarz zaliczył zjazd. I finalnie to Guli wina, że grają piłkarze totalnie bez formy. Tym Hanouskiem to rzygam już. |
Pisząc coś niepopularnego chciałbym zwrócić uwagę, że ostatnie pół godziny Płock na zmianę leżał i przerywał nasze akcje i była za to jedna żółta kartka jak się rzeźniczak w.......ił w Sobola. Ten brak płynności gry był na rękę gospodarzom i do reszty pogubił naszych zagubionych piłkarzy.
|
Banda frajerow kolejny raz pokazała gdzie ma klub kibiców. Lamusie dostają po 50 tysiecy na miesiąc i śmieją się w twarz kibicom. Do tego pajac na ławce według którego Mehremic nie nadaje się żeby zagrać chociaż kilka minut za to Skvarka od pierogów już tak...
|
Cytat:
Tez o tym pomyslałem jakie sukcesy naszego tria od 3 lat? oprocz tego ze wegetujemy a druzyna przegrywa z kazdym ogórkiem ligi. Nic nie gramy,nie widze zadnych wypracowanych schematów.Tak tak trener Gula to swietny trener ale... za 3 lata pokaze na co go stać,dotego czasu prosze mu nie przeszkadzać. Ten zespół to tez oprocz miernego trenera zbieranina ciot ,ktore jak straca brameczke to swiat im sie wali i nie widza co robic.Dobrze ze nie płakusiają na boisku. To jest drużyna piłkarska?wola walki,serducho ambicja....cos słyszeli o tym.?A nasz sklad nie jest gorszy od Płocka,Łecznej czy innej termaliki. Ludzie,komu my kibicujemy.?Ludziom ktorzy nas NIE SZANUJĄ,taka prawda.Szanuj kibica swego bo nie bedziesz mieć żadnego. zaraz bedzie strefa spadkowa i zobaczymy co beda mowili nasi włodarze. |
Mnie zastanawia konstrukcja kontraktów naszych kopaczy.
Czy szanowne trio pomyślało o umowach, w których większość gratyfikacji podnoszonych jest z boiska, czy może działamy w ramach przysłowia "czy się stoi, czy się leży.."? Który to rok z rzędu oglądamy gównogrę po wstępnym okresie niezłych meczów? Kolejny trener, kolejno powtarzany schemat. Na tę ligę wystarczy typowa fizyczna młócka i można być już w ósemce. A co dopiero dołożyć do tego 25% taktyki.. Jak dla mnie problem to wypadkowa dwóch kwestii. Finansowej i fizycznej. Wypłaty na czas za nicnierobienie oraz fizyczna ociężałość w każdym aspekcie. |
Zwycięstwo z Legią może okazać się kluczowe w bezpośredniej walce o utrzymanie...
|
Cytat:
|
Cytat:
Oczekujesz schematów, ale tak naprawdę na wyrost. Większość piłkarzy, którzy obecnie grają w Wiśle(w podstawowym składzie), jest tu od kilku do kilkunastu miesięcy i w tym czasie miała okazję zaliczyć nawet trzech oczekujących bardzo różnych rzeczy trenerów. To nie jest fajna sprawa. Dodatkowo mamy nadreprezentację młodzieżowców, którzy... są w najlepszym razie pieśnią przyszłości. Mimo entuzjazmu i sympatii dla nich nie sposób nie zauważyć, że... muszą jeszcze się wiele nauczyć i to podstawowych rzeczy, nie mówiąc już o grani Krakowskiej tiki-taki. I ostatnia kwestia. Te mityczne 3 lata, kiedy zaczniemy grać o najwyższe cele. Nie chodzi przecież o treningi Guli, tylko o zawodników, których dopiero sprowadzimy. Po drodze jest do 6 okienek transferowych i dopiero one oraz coraz lepsza sytuacja finansowa, mają pozwolić osiągnąć ten cel. Nie wiem czy uda się to zrealizować. |
Cytat:
|
Cytat:
Klub planuje 2-3 wzmocnienia zimą o czym mówił już jakiś czas temu Błaszczykowski. Oczywiście dopiero w praniu wyjdzie czy rzeczywiście będą to wzmocnienia. Tak czy inaczej wkrótce przekonamy się, czy warto było zatrudniać tego dyrektora sportowego. |
Cytat:
cel jest jeden...przetrwać jak najnizszym kosztem punktowym do zimy.Zdobyc co sie da,nie przegrac derbów bo nie wybaczymy. Nie moze byc tak ze ataku mamy goscia szklankę ktory odbija sie od goscia 1,6m w kapeluszu .No wyglada to wrecz smiesznie. A w dodatku ten gosc juz powinen jesc chinskimi pałeczkami,innym slowem wógle nie powinno byc go w Wisle.Kliment wypadł,ciekawe kto by gral w ataku,moze Kieszek. Musimy zima zrobic 2-3 transfery i to nie szrotu tylko kogos sensownego.Za burdelu i marzenki jakims cudem takich ludzi sie znajdowało,niewierze ze dzis w dobie pozornego spokoju i porzadku nasz dyrekor nie moze znalesc jakiego napastnika z 2 zdrowymi nogami i jakimkolwiek zmysłem napastnika.Czas sie ogarnąć,poki ten czas jeszcze jest. |
Powtórzę to, co tydzień temu. Dopóki zachowanie i podejście piłkarzy do wykonywanego zawodu się nie zmieni, to tutaj nawet Tuhel z Kloppem nie pomogą.
|
cracoviamać! wszyscy strzelają bramki tylko nie my!
nawet termalica załadowała aż 4 Śląskowi, tylko nie my ja jebe ....a ich mać co za jebane kaleki |
Cytat:
Ale oczywiście 3 transfery z napastnikiem, kreatywnym pomocnikiem i skrzydłowym to minimum. No i trzeba pozbyć się zawodników z poprzednich zaciągów, którzy nie sprawdzili się w Wiśle lub nie grają, czyli Kuvelicia, Savicia i Mehremicia. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:10. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl