![]() |
Kto za skwarke ? Savic ?
|
Cytat:
Oni jak Graja na R22 przy ludziach ktorzy w nich wierza i dopinguja maja grac i zapie.rdalać az sie pozygają z wysiłku a dzis jedne co pokazali to jak sie chodzi po boisku.Co mnie ochodzi jakas Pogoń i jej klasa. Ja bym te miernoty pogonił bo oni nie wiedzą chyba gdzie są i jak daja pstryczek w nos swoim własnym kibicom takim graniem jak dzis. Kibicujemy miernotom ktorzy jak maja ochote to pograja jak Legią a jak im sie niechce to mecz wyglada jak dzis.Nie potrafia wziasc sie za jajca i powalczyc ,choc graja u siebie na swoim terenie. To moze tez my wybierajmy kiedy im kibicujemy a kiedy nie,np jak jest brzydka pogoda to nie kibicujemy.Absurd goni Absurd z taka drużyną,bo dzis pokazali ze zasługuja zeby ich dopingowąło 200 kibiców pod wiatą z wuwuzelami ,na nic wiecej. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Mamy kogoś takiego(zdrowego) w kadrze piłkarzy ?
|
Ogolnie przeplatamy mecze lepsze z gorszymi. Te gorsze sa wtedy kiedy przegrywamy srodek pola. Tracimy piewsi bramke i tu zaczynaja sie schody.
Kogo mamy w srodku? Zhukov ktory naprawde poza bieganiem nie.umie nic. Skvarka to czlowiek widmo. I mahdioui czlowiek z dobra.technika. Teraz po krotce. Kim mamy rozgrywac pilke w srodku, robic roznixe gdy przeciwnik muruje? Nikim! Zhukov nie umie dograc, skvarka nic nie daje, mahdioui swietnie gubi krycie przyjeciem, ma technike. Moglby to robic. Pytanie dlaczego gra przed obroncami? A otoz dlatego ze ma zabierac pilke od obroncow i przekazac dalej. Tylko komu? Nie bez powodu nasze akcje ida tak naprawde na bokach obrony bo nie mamy wgl srodka, ktory wzialby sie za kreowanie akcji. Jest to czytelne dla rywali bo wysyarczy ze odetna nam skrzydlowych i nie ma akcji juz. Pomysl guli wydaje sie nie byc zly, ale potrzebujemy kreatywnych w srodku. Byc moze w zimie przyjdzie ktos do srodka, wierze ze Pan Pasieczny juz przeczesuje swoja liste zawodnikow na zime. Poki co jest pyta z lepszymi zespolami |
Cytat:
Pytanie czy Gula ma jaja, czy znowu powie że to jego wina, jak po Rakowie |
Cytat:
Morale pójdą w górę. Historia pięknie zatacza koło. Nowy trener, nowe nadzieje, a na koniec jawne naplucie kibicom w twarz. Brakuje tylko zwolnienia Guli i wymienienia wagonu szrotu na inny wagon szrotu. Jeśli komuś to pasuje, że płaci kilkaset złotych za karnet na cały sezon i ogląda taką chujnie jak dzisiaj to gratuluje. |
Wkurza mnie to ,że już co poniektórzy pier%$!o zmianie trenera , to nie trener jest problemem, popatrzcie jaki my mamy skład, nie mamy dalej żadnego napastnika, mamy jedno skrzydło , lewe nie istnieje poza Hanouskiem ktory biega od jednej do drugiej strony ale nie ma z kim tam grać, srodek nie istnieje, ten mahdiou czy jak mu tam to jesczze widać że coś umie i będą z niego ludzie ale nie ma z kim grać, zhukow nic nie gra totalnie bez pomysłu, w ogóle juz nie przypomina tego zawodnika co przyszedł, ten skvarka to jakaś parodia ,w zimie koniecznie trzeba jakiegoś rozgrywającego, cały mecz szarpie yeboah ale co z tego jak każda druzyna z którą gramy o tym wie, gruszkowski w ogóle nie ma dośrodkowania, ten Szota w obronie taki sobie, moim zdaniem niepewny...ciężko będzie nawet o dziesiątkę , pelno strat bezsensownych w obronie , nie ma też ławki zeby porobić jakieś sensowne zmiany , problemy z prostym przyjeciem piłki i powolna gra , ja niepamietam kiedy widzialem w Wisle parę podan z klepki, chyba z 3 lata temu
|
Nie oczekiwałem wiele, ale aż takiej padliny się nie spodziewałem. Nam wystarczy oddać piłkę... I tak nic sensownego z przodu nie wykreujemy, a na pewno któryś z naszych odwali coś z tyłu, że przeciwnik to wykorzysta.
Myślę, że z Piastem będzie jeszcze gorzej. Fakt, że są w kryzysie, ale taktycznie to nas zjedzą. |
Dzisiaj spotkały się dwie frajerskie drużyny z czego nasi okazali się większymi fujarami, jedni nie chcieli grać w piłce , drudzy nie potrafią...
Czy jest mi ktoś w stanie wytłumaczyć na czym polega nasza taktyka "leja po bombie" w środku pola ? Jak widzę w kolejnym meczu dramatyczne rozegranie między stoperami a bramkarzem , potem zagranie do bocznego obrońcy po to żeby wycofać do stopera i walić lagę na pałę gdzie 9 na 10 piłek przejmuje rywal to mnie krew zalewa. Pomoc gdzieś hen daleko ch... wie dlaczego , rywali przejmuje i trzeba sprintem zap... spod pola karnego przeciwnika pod własne żeby ratować sytuację - chyba tutaj mamy wytłumaczenie ilości przebiegniętych km i wykonanych sprintów przez naszych, większość normy wyrobiona przez zapitalanie za akcją przeciwnika, którą napędza nasza laga... Tyle osób narzekało na Plewkę i wyśmiewało jego mała liczbę podań i kontaktów no to dzisiaj Zukow pokazał klasę , Plewka wróć natychmiast. Skvarka rywalizuje chyba z Savicem o miano najmniej widocznego piłkarza w historii Wisły . |
Cytat:
Pozostaje czekac na nastepny mecz. Oby sztab cos zmienil, bo do superofensywnej gry nie mamy wykonawcow. |
Ojej - zajmujemy 8 miejsce - czyli środek tabeli. Czyli to co nas realnie stać. I o zgrozo - przegraliśmy z 3 zespołem poprzedniego sezonu. Koniec świata.
Jak już rozum wróci co poniektórym to będzie można normalnie dyskutować. Ja tylko napisze - chciałbym 8 miejsca na koniec sezonu. |
Dla mnie w ogóle piłkarze wyglądali jakby byli obrażeni na siebie, podania na ,,odwal się", patrzenie na ,,bezpańskie" piłki. Masakra jakaś.
Ogryzek tu nie chodzi o tabele tylko o boisko najkrócej rzecz ujmując. |
Cytat:
Problemem nie jest 8 miejsce bo sam na wiele nie liczyłem i taki wyniki byłby ok , problem jest taki , że z taką grą jak dzisiaj to będziemy się kopać po czole z Wartą i Niecieczą w dole. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Hanousek to niech lepiej poćwiczy podania... |
Cytat:
A Pogoń dzisiaj po swojemu po zdobyciu przypadkowej bramki zabiła mecz. Nie po raz pierwszy i ostatni. |
Tak tragicznej gry w porównaniu z meczu z Lechem się nie spodziewałem. Naprawdę chciałbym zadać pytanie Guli, jaki mieliśmy pomysł na wygranie tego meczu. Może z perspektywy TV wyglądało to lepiej, ale ze stadionu - dramat i wstyd.
A jeśli miałbym szczególnie o jedną rzecz pretensje do Guli, to ślepa wiara w niektórych piłkarzy. Przecież Pan Skvarka od 3-4 tygodni to jakieś nieporozumienie. Czy on dostał kontrakt z obligatoryjnym 1 składem? I gra zawsze min 85 minut? Już wolałbym oglądać za niego Klimenta czy Hugiego. Dramat. Savic ze swoją beznadziejnością nie jest lepszy, ale niczego tak nie trawie jak monopolu na grę bez względu na formę (gdzie takowy zdaje się mieć Frydrych, Skvarka, Mahdoui, Yeboah, Hanousek, Gruszkowski). Można tutaj żałować że wypuszczono Dudę do Garbarnii, bo zbytnio nie ma też nikogo w CLJ, kogo by na pozycję Skvarki. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Przecież to nie stracone punkt dziś bolały najbardziej. Czy podejście piłkarzy do tego meczu było na równie wysokim poziomie co do Legii. Śmiem wątpić. Reszta statystyki biegowe powiedzą dużo, jak już się ukażą. Pan trener mówił niedawno że musimy grać ofensywnie bo tego oczekują kibice. Dzisiaj nie wiem co to było, bo na pewno nie ofensywa gra. Chociaż mam na to jedno słowo: gra pasywna. Bez kontaktu, bez prób, bez strzałów, bez werwy, dzida na Forbsa/Yeboaha i niech się coś dzieje. W nikłych przypadkach gry kombinacyjnej w zasadzie nie było widać żadnej współpracy między piłkarzami. I wcale nie doszukiwalbym się tutaj doskonałej postawy Pogoni dzisiaj. Nie wiem gdzie to przeczytałem, ale dziś w Pogoni zagralo od początku naszych byłych piłkarzy, którzy by u nas nie mieli na dzisiaj pewnego miejsca w 1 składzie. Gdzie więc tkwi nas problem? |
Cytat:
Mało kto się spodziewał, że my tą Pogoń stłamsimy. Natomiast mieliśmy prawo oczekiwać jakiejś większej ambicji, pressingu, odrobiny pomysłu - wtedy nikt by nie miał pretensji o porażkę. Ja na ten przykład zarzucam Guli, że jest potwornie nieelastyczny: on musi grać swoją tiki-takę nawet jak widać, że przeciwnik na to nie pozwala. W rezultacie mamy obcięte jaja w ofensywie, wymieniamy podania 50 metrów od bramki, a jak się do niej zbliżamy to jest strata. Dziś jak się piłkarze zorientowali, że tiki-taka się może skończyć jak w Poznaniu, to jedyne, co potrafili zrobić, to długie piłki - niedokładne, w krzaki... Brak jest tego planu "B." Może trener powinien dostosować taktykę do rywala? Zagrać bardziej bezpośrednio, prostszymi środkami, to jak gra 80% drużyn w naszej lidze? Nie jest normalne, że jesteśmy całkowicie bezbronni u siebie grając przeciw Pogoni. |
Najgorsze jest to , że dla Żukowa czy Skvarki nie ma alternatywy bo nasz sztab szkoleniowy stwierdził, że środek pomocy mamy obsadzony bardzo dobrze. Skvarka człapak, El Mahdioui nie gra na swojej pozycji, Plewka jeszcze się uczy, Żukow technicznie drewniany, Savić i Kuveljić pewnie w zimie do odpalenia. Gdzie my chcemy zawędrować z takim środkiem?
|
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
I rzeczywiście myślę, że jeszcze 12-15 punktów do przerwy zimowej jest jak najbardziej realne. |
Dopoki noe zobacze to nie uwierze ze Savic jest slabszy od Skvarki.
|
Cytat:
|
Cytat:
Jeżeli jesteś słabszy to starasz się bardziej walczyć, a tutaj od stracenia bramki spacer do końca meczu. Dlaczego nie ma środka? Bo ten kto wyjdzie po piłkę nie ma komu podać. A dlaczego nie ma komu podać? Bo wszyscy stoją albo chodzą. Więc żaden nie chce być frajerem zostając z piłką, to żaden nie wychodzi do grania. To jest proste jak konstrukcja cepa. I choćby przyszedł Messi to ch... zdziała jak mu nikt nie wyjdzie do gry. Teraz jest fajnie wszyscy h..zagrali nie ma konkretnych winnych i o to chodzi. Kasa się zgadza, a że 15 000 frajerów znowu się znalazło to tym lepiej. ps. Punkty to można liczyć jak się ich nie traci z Mielcem. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Ale jak przeciwnik niby nie pozwala ruszyć dupy i wyjść do chłopa z piłką? Żeby miał komu podać.
Tylko trzeba chcieć i nie bać się. Nie bać się ze jak się straci to nikt nie pomoże. Dlatego wolę próbować i dostać w pałę jak z Lechem niż symulować gre i i tak dostać w pałę. Szmacąc się przy okazji... |
Cytat:
|
Chyba źle Ci wyszło ,,cytowanie" posta bo to napisał Drozd. :D
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:04. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl