Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   PUCHAR POLSKI sezon 2021/22 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10438)

Skawa Wadowice 22.09.2021 21:21

Brawa za awans.

Bez oh i ah, ale gdyby rezerwowa stal grała w 11 to mogłoby być różnie.

wolfy 22.09.2021 21:30

Myślę że trzeba się powoli rozglądać za lepszym trenerem: Stawowy albo Moskal są wolni?

To że straciliśmy jedną bramkę, a nie pięć wynika z tego że graliśmy z rezerwami Stali. Za najgorszych czasów Stolarczyka nie graliśmy takiego gówna w obronie. W ataku, mimo trzech goli naprawdę nie było dobrze.

Fajnie że awansowaliśmy, fart że trafiliśmy na Stal która odpuściła mecz, z jakąś grającą na 100% pewnie byśmy odpadli.

Dno.

AS82 22.09.2021 21:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1571757)
Myślę że trzeba się powoli rozglądać za lepszym trenerem: Stawowy albo Moskal są wolni?



Dno.

Nie wiem czy to cynizm z twojej strony , ale Stawowy zamiast Guli ? :haha:

Kurz 22.09.2021 21:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1571757)
Myślę że trzeba się powoli rozglądać za lepszym trenerem: Stawowy albo Moskal są wolni?

To że straciliśmy jedną bramkę, a nie pięć wynika z tego że graliśmy z rezerwami Stali. Za najgorszych czasów Stolarczyka nie graliśmy takiego gówna w obronie. W ataku, mimo trzech goli naprawdę nie było dobrze.

Fajnie że awansowaliśmy, fart że trafiliśmy na Stal która odpuściła mecz, z jakąś grającą na 100% pewnie byśmy odpadli.

Dno.

Graliśmy. Szczególnie w sezonie 2019-2020. 10 przegranych spotkań pod rząd. 25 straconych bramek w 10 meczach. 11 punktów po 18 kolejkach.

Skawa Wadowice 22.09.2021 21:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1571757)
Myślę że trzeba się powoli rozglądać za lepszym trenerem: Stawowy albo Moskal są wolni?

To że straciliśmy jedną bramkę, a nie pięć wynika z tego że graliśmy z rezerwami Stali. Za najgorszych czasów Stolarczyka nie graliśmy takiego gówna w obronie. W ataku, mimo trzech goli naprawdę nie było dobrze.

Fajnie że awansowaliśmy, fart że trafiliśmy na Stal która odpuściła mecz, z jakąś grającą na 100% pewnie byśmy odpadli.

Dno.

Ale ze w ogole zmiana trenera?
Skowronka i stolarczyka zwalniano za wyniki, ale zeby gule zwolnic bo wygral z rezerwami stali zaledwie 3;1?
Ulala xD

Co sie musi dziac w lechu skoro wygrali z nami tylko 5;0. Moze.skorza brdzoe.wolny zaraz?

!!IRIVER!! 22.09.2021 21:49

Dobra, nie .......cie, jest awans, przy odrobinie szczęścia w losowaniu za chwilę pojedziemy do jakichś Skierniewic albo innych Chujowic i będzie 1/8 finału. Odhaczone i jedziemy dalej z ligą!

wolfy 22.09.2021 21:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AS82 (Post 1571758)
Nie wiem czy to cynizm z twojej strony , ale Stawowy zamiast Guli ? :haha:

Obaj grają krakowską piłkę, obaj nie umieją ustawić drużyny w obronie, ale Stawowy chociaż w ŁKS-ie próbował :D

bridgeburner 22.09.2021 21:53

Z tym że dno to bym nie przesadzał ale ogólnie słaby mecz w naszym wykonaniu
Jakby w Stali grał napastnik zamiast tego pjerdolowatego kolka to po 10 minutach by było 0:3, ustawienie w obronie wtedy było kompromitujace
Z przodu raziła nieskuteczność
No i rzecz której nigdy nie zrozumiem, mecz po czerwie w zasadzie rozstrzygnięty a że zmianami trener czeka do 70 minuty...

Skawa Wadowice 22.09.2021 21:55

Jakby to jakby tamto....
Skoro stal mialaby strzelic 3 to my mogliamy strzelic 8. Tez mielismy sporo.
Jest jak jest, pewnosc pilkarzy na pewno wskoczyla wyzej po meczu z lechem i z pogonia juz bedzie normalna ligowa naparzanka.

MaLk 22.09.2021 22:04

Nie rozumiem narzekania. Wygraliśmy mecz bez specjalnego wysiłku, mając multum sytuacji i przez ponad godzinę kontrolując w pełni jego przebieg. W Pucharze Polski, gdzie ostatnio dostawaliśmy nawet od Szmacianki Pipidów. Odhaczone, jedziemy dalej.

JudasPriest 22.09.2021 22:08

O ile mnie pamięć nie myli, to ostatni raz pokonaliśmy kogoś w PP za kadencji sympatycznego Kiko. Cztery lata temu...

Arkadiusz.Czerepach 22.09.2021 22:08

jednak mogli więcej zapieprzać

wolfy 22.09.2021 22:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MaLk (Post 1571765)
Nie rozumiem narzekania. Wygraliśmy mecz bez specjalnego wysiłku, mając multum sytuacji i przez ponad godzinę kontrolując w pełni jego przebieg. W Pucharze Polski, gdzie ostatnio dostawaliśmy nawet od Szmacianki Pipidów. Odhaczone, jedziemy dalej.

Moim zdaniem to że wystarczy po odbiorze kopnąć piłkę do przodu, na dobieg żeby nasza obrona się posypała nie wróży nam dobrze.
Zagraliśmy z rezerwami Stali, od 27 minuty w przewadze po tym jak ich obrońca dostał blue screena i za późno się zresetował. Bardzo fajnie.
Ale te kołki ośmieszały naszą obronę.

sevenheaven 22.09.2021 22:33

naprawde było tak źle ? własnie oglądałem na youtube skrót meczu i relacje na stronie i wszyscy piszą, że to Wisła dominowała.. po skrócie wnioskuje, ze spokojnie 5,6 goli moglibyśmy im wrzucić przy lepszej skuteczności.. oczekujecie, że będziemy każdy mecz 10-0 wygrywać ?

markowywislak 22.09.2021 22:36

Wygrana i to najważniejsze. Reszta się nie liczy nikt na to uwagi zwracać nie będzie

Teraz w kolejnej rundzie przydał by się jakiś rywal ekstraklasowy u siebie może jakiś Piast

kopaczoholik 22.09.2021 22:41

Cieszy awans i wynik.

Martwi, że tracimy bramkę z grającą w 10 Stalą Mielec... To już jakaś przesada. Niesamowite, że każdy jest nam wstanie strzelić bramkę.

Zwalniać trenera po zwycięstwie i awansie? Gramy jak gramy, w lidze punktujemy przyzwoicie, w Pucharze Polski wreszcie awans... Takie propozycje mogą formułować osoby całkowicie oderwane od rzeczywistości chyba, że to jakieś takie dziwne poczucie humoru.

Nie śmiałbym się z drużyn z niższych lig w kontekście naszych meczów w ostatnich latach w Pucharze Polski, czy meczów sparingowych... Wisła Kraków przyzwyczaiła, że może w Pucharze Polski i sparingach przegrać z każdym więc tonowałbym ewentualne nastroje gdybyśmy dostali kogoś z I czy II ligi.

Niby nowy trener i zawodnicy a maniery jak w latach poprzednich... Oczywiście widać poprawę : lepsza gra, lepsze punktowanie w lidze i wreszcie awans w Pucharze Polski... ale takie luźne podejściem do słabszych drużyn może skończy się z kolejną klęską.

FraMat 22.09.2021 22:42

Wygraliśmy: jest OK

Ale:

- fatalna skuteczność w ataku, a raczej brak skuteczności. Stwarzaliśmy sobie sytuacje, co w konfrontacji z rezerwami Stali raczej nie powinno być niespodzianką, ale... no właśnie...

- słaba gra obronna całego zespołu. Nie chodzi tylko o linię obrony, ale także i o środek pola. Wszyscy grali tak, jakby zupełnie nie znali pojęcia defensywy.


Być może jest to jakiś element budowy czegoś, co na razie tylko Gula rozumie?
Jednak drużynę powinno budować się od tyłu i nie chodzi tu o bramkarza czy dwóch stoperów i dwóch bocznych obrońców.
Chodzi o system gry, w którym wszyscy wiedzą, co mają robić w fazie gry obronnej i to robią.

Gula zdaje się na razie budować dom nie od fundamentów ale od dachu.
Może się to zakończyć spektakularną katastrofą.
No chyba, że jest Copperfieldem.

Kurz 22.09.2021 23:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1571772)
Wygraliśmy: jest OK

Ale:

- fatalna skuteczność w ataku, a raczej brak skuteczności. Stwarzaliśmy sobie sytuacje, co w konfrontacji z rezerwami Stali raczej nie powinno być niespodzianką, ale... no właśnie...

- słaba gra obronna całego zespołu. Nie chodzi tylko o linię obrony, ale także i o środek pola. Wszyscy grali tak, jakby zupełnie nie znali pojęcia defensywy.


Być może jest to jakiś element budowy czegoś, co na razie tylko Gula rozumie?
Jednak drużynę powinno budować się od tyłu i nie chodzi tu o bramkarza czy dwóch stoperów i dwóch bocznych obrońców.
Chodzi o system gry, w którym wszyscy wiedzą, co mają robić w fazie gry obronnej i to robią.

Gula zdaje się na razie budować dom nie od fundamentów ale od dachu.
Może się to zakończyć spektakularną katastrofą.
No chyba, że jest Copperfieldem.

Z tymi ludźmi Gula nie poprawi znacząco gry w defensywie. Kwestia doboru zawodników do drużyny. Sprowadzamy takich, którzy nieźle czują się z piłką i cierpią bez niej. Nie stać nas na takich, którzy potrafią i jedno i drugie. Nie jest to nowy problem. W różnym nasileniu obserwujemy go od czasów Wdowczyka.

wolfy 22.09.2021 23:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kurz (Post 1571773)
Z tymi ludźmi Gula nie poprawi znacząco gry w defensywie. Kwestia doboru zawodników do drużyny. Sprowadzamy takich, którzy nieźle czują się z piłką i cierpią bez niej. Nie stać nas na takich, którzy potrafią i jedno i drugie. Nie jest to nowy problem. W różnym nasileniu obserwujemy go od czasów Wdowczyka.

Nie zgadzam się. Problemem nie są piłkarze, tylko ustawienie, brak asekuracji. Wystarczy po odbiorze posłać szybką piłkę w naszą linię obrony i przeciwnik ma setkę. Czy ją wykorzysta to inna sprawa, ale nasza obrona jest wtedy w rozsypce.

Teoria o tym że nasi piłkarze nie umią bronić brzmi fajnie, ale jest zwyczajnie głupia. Stal Mielec była pod tym względem zwykle lepiej ustawiona niż my, tylko że ich piłkarze to niezłe ofiary. Tą czerwoną kartkę czy karnego trudno racjonalnie wytłumaczyć (zwłaszcze zwiechę piłkarza Stali który dostał piłkę i zareagował dopiero jak minął go Kliment).

Ja myślę że jak Gula nie ustawi ich tak żeby była asekuracja to żadni nowi piłkarze nie pomogą. To naprawdę nie jest fizyka kwantowa...

azor 23.09.2021 00:51

To zapieprzali dzisiaj czy nie? Bo sie pogubiłem we wszystkich zmiennych, które mają na to wpływ...




a na poważnie - awans jest, z perspektywy trenera, który przypomnę tylko, że jest tu od niespełna 4 miesięcy każdy mecz pod kontrolą, tak jak ten, jest wart błędów, prześwietleń i mimo wszystko można go traktować jako odrobinę poważniejsza jednostkę treningową.

Blixa 23.09.2021 04:34

Dla malkontentow przypominam pierwszy sklad Pogoni z Turbo dostal w pape od drugoligowca.

picasso 23.09.2021 07:56

ale o co pretensje do obrony? przecież tam grał Sadlok...nie mogło byc dobrze.

Karherop 23.09.2021 08:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sevenheaven (Post 1571769)
naprawde było tak źle ? własnie oglądałem na youtube skrót meczu i relacje na stronie i wszyscy piszą, że to Wisła dominowała.. po skrócie wnioskuje, ze spokojnie 5,6 goli moglibyśmy im wrzucić przy lepszej skuteczności.. oczekujecie, że będziemy każdy mecz 10-0 wygrywać ?

Tak, część tego oczekuje.

A przynajmniej tego że przeciwnik nie stworzy żadnej sytuacji i nie wyjdzie z połowy jeśli wyszedł rezerwowym składem.

W strzalach wczoraj mieliśmy przewagę 27 do 9 co oddaje multum sytuacji i fatalna skutecznosc. Odrobinę lepsza skuteczność i mielibyśmy powtórkę meczu z Mielca sprzed roku.

Fatalna gra w obronie? Przecież większość to błędy indywidualne, jak nonszalanckie podania El Mahdiouiego który przynajmniej 2 razy oddał piłkę przeciwnikom bez atakowania w środkowej strefie.

Inna sprawa że o ile gość zjada nasza ligę technicznie, tak jako defensywny pomocnik będzie średni raz na mecz dawał setkę przeciwnikowi. Nie wiem czy nie lepiej jakby grał na 8, a w zimie ściągnąć kozaka na 6 w stylu powiedzmy M. Lewandowskiego czy Sobolewskiego.

Poza samym awansem cieszy bramka Młyńskiego. Fajnie jesli wróci do 1 składu.
Biegański również poprawnie, na pewno lepszy występ niż Kieszka w Poznaniu. Może się podobać jego odwaga w grze na przedpolu.

sandomingo 23.09.2021 08:06

Ja tam się.specjalnie nie znam ale co może poradzić trener na takie podanie w poprzek boiska do rywala jak Ashrafa w pierwszej połówce? Poza opierdzieleniem pacjenta?

W tym meczu patrząc na naszą historię liczył się głównie awans i on został na spokoju osiągnięty.

Tyle w temacie.

bódyń 23.09.2021 08:38

Fajnie ze pokonali rezerwy Stali.
Nie dziwie sie ze Forbes gra a nie Kliment. Wystep Klimenta zenujacy.
Mecz do zapomnieniae

wolfy 23.09.2021 09:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bódyń (Post 1571781)
Fajnie ze pokonali rezerwy Stali.
Nie dziwie sie ze Forbes gra a nie Kliment. Wystep Klimenta zenujacy.
Mecz do zapomnieniae

Kliment wypracował czerwoną kartkę (wiadomo że 90% to zasługa zwiechy Kościelnego, ale jednak), zaliczył asystę przy golu Szota i z przynajmniej jednej okradł go Skvarka, który IMHO był najgorszy na boisku. Nieskuteczni byli wszyscy, ale Kliment miał przynajmniej pozytywny wkład w wynik zespołu.

krysztal 23.09.2021 09:38

Zamiast rozglądać się za nowym trenerem to co po niektórzy powinni się zacząć rozglądać za wolnym miejscem na Babińskiego.Tak graja drużyny Guli i chyba nasi wiedzieli po wpadce z Hyballą na co się piszą.Nie pamiętam gdzie to było pisane na początku po zatrudnieniu Guli ale właśnie tak charakteryzowano styl prowadzonych przez niego zespołów.Posiadanie piłki,cierpliwość w budowaniu akcji i czasem niestety nadziewanie się na szybkie kontry.Trzy miesiące pracy i już się zaczyna ....

krysztal 23.09.2021 09:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kopaczoholik (Post 1571771)
Cieszy awans i wynik.

Martwi, że tracimy bramkę z grającą w 10 Stalą Mielec... To już jakaś przesada. Niesamowite, że każdy jest nam wstanie strzelić bramkę.

Zwalniać trenera po zwycięstwie i awansie? Gramy jak gramy, w lidze punktujemy przyzwoicie, w Pucharze Polski wreszcie awans... Takie propozycje mogą formułować osoby całkowicie oderwane od rzeczywistości chyba, że to jakieś takie dziwne poczucie humoru.

Nie śmiałbym się z drużyn z niższych lig w kontekście naszych meczów w ostatnich latach w Pucharze Polski, czy meczów sparingowych... Wisła Kraków przyzwyczaiła, że może w Pucharze Polski i sparingach przegrać z każdym więc tonowałbym ewentualne nastroje gdybyśmy dostali kogoś z I czy II ligi.

Niby nowy trener i zawodnicy a maniery jak w latach poprzednich... Oczywiście widać poprawę : lepsza gra, lepsze punktowanie w lidze i wreszcie awans w Pucharze Polski... ale takie luźne podejściem do słabszych drużyn może skończy się z kolejną klęską.

Jak tylko zobaczyłem Sadloka szarpiącego za rękę Szote przy tym rzucie wolnym to wiedziałem że coś się zaraz odjebie.

sevenheaven 23.09.2021 09:56

dajmy Guli ze 2 okienka transferowe.. zobaczymy czy sprowadzi do obrony swoich zawodników.. przypominam, że np. Ashraf byl podpisany przed zatrudnieniem trenera..

mając w obronie Gruszkowskiego, Szote, Szota czy Sadloka rywale zawsze stworzą okazję, bo to nie są zawodnicy kompletni nawet jak na naze ligowe warunki.. mam nadzieję, że ta pierwsza trójka się rozwinie

Skvarka natomiast ma liczby, ale jeden mecz na ławie też dobrze by mu zrobił

picasso 23.09.2021 09:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sevenheaven (Post 1571785)
dajmy Guli ze 2 okienka transferowe.. zobaczymy czy sprowadzi do obrony swoich zawodników.. przypominam, że np. Ashraf byl podpisany przed zatrudnieniem trenera..

mając w obronie Gruszkowskiego, Szote, Szota czy Sadloka rywale zawsze stworzą okazję, bo to nie są zawodnicy kompletni nawet jak na naze ligowe warunki.. mam nadzieję, że ta pierwsza trójka się rozwinie

Skvarka natomiast ma liczby, ale jeden mecz na ławie też dobrze by mu zrobił

przepraszam ale się nie zgodzę. Sadlok jest zawodnikiem w pewnym sensie kompletnym tzn kompletnie się nie nadaje do gry w piłkę nożną

stary dziad 23.09.2021 10:00

Zastanawiam się co było bardziej beznadziejne - wczorajsza wygrana 3:1 czy jednak wygrana za Skowronka 6:0...

Karherop 23.09.2021 10:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sevenheaven (Post 1571785)
dajmy Guli ze 2 okienka transferowe.. zobaczymy czy sprowadzi do obrony swoich zawodników.. przypominam, że np. Ashraf byl podpisany przed zatrudnieniem trenera..

mając w obronie Gruszkowskiego, Szote, Szota czy Sadloka rywale zawsze stworzą okazję, bo to nie są zawodnicy kompletni nawet jak na naze ligowe warunki.. mam nadzieję, że ta pierwsza trójka się rozwinie

Skvarka natomiast ma liczby, ale jeden mecz na ławie też dobrze by mu zrobił

Pytanie kto ma grać za Skvarke? Savic to dno, Chuca odszedł, Duda odszedł na wypożyczenie. Kuveljic? Zukov? Albo Plewka ma być naszym playmakerem? Kliment? Albo Hugi ze skrzydła?

Zapowiada się że jak nie będzie miał kartek i kontuzji to Skvarka ma u nas monopol na grę. Choć zawodzi to przynajmniej jakiś minimalny poziom trzyma.

Kurz 23.09.2021 11:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1571788)
Pytanie kto ma grać za Skvarke? Savic to dno, Chuca odszedł, Duda odszedł na wypożyczenie. Kuveljic? Zukov? Albo Plewka ma być naszym playmakerem? Kliment? Albo Hugi ze skrzydła?

Zapowiada się że jak nie będzie miał kartek i kontuzji to Skvarka ma u nas monopol na grę. Choć zawodzi to przynajmniej jakiś minimalny poziom trzyma.

Niestety, rzeczywiście nie mamy dla niego zastępcy. Ale to początek budowania drużyny. Wiadomo, ze musi się pojawić 1-2 kolejnych zawodników do środka w 2 najbliższych okienkach. Najlepiej w miejsce Kuvelicia i Savicia, którzy tu raczej już nic nowego nie pokażą. Kolejną kwestią są skrzydła. Musimy zrobić rachunek sumienia (zdecydować, kto ma dla nas sens) i je solidnie wzmocnić. Najlepiej o 1-2 zawodników, którzy nie będą bezużyteczni w defensywie, jak Yeboah i spółka.

Jeśli uda się pozyskać zawodników do środka i na skrzydła, którzy dadzą nam więcej w defensywie i przynajmniej tyle samo w ofensywie, w następnym sezonie, przy odrobinie szczęścia, spokojnie możemy myśleć o miejscu 3-4.

kristos 23.09.2021 11:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sevenheaven (Post 1571785)
dajmy Guli ze 2 okienka transferowe.. zobaczymy czy sprowadzi do obrony swoich zawodników.. przypominam, że np. Ashraf byl podpisany przed zatrudnieniem trenera..

mając w obronie Gruszkowskiego, Szote,

Dla mnie Gruszkowski i Szota to jedni z lepszych obrońców młodego
pokolenia w lidze a zwłaszcza Gruszkowski.
Problem widzę w drugiej linii.

dziki 23.09.2021 11:53

Ależ farmazony. Gramy niezłe, tak jak zakładała większość przed sezonem czyli na jakies 7-8 miejsce. Ogrywamy taktykę. Sprawdzamy, gdzie trzeba uzupełnień. I w zimę lub po sezonie zrobi sie wymiany - tutaj kogos za Sadloka, tam kogos za Savica i Kuveljica, po drodze pewnie Yeboah i któryś z młodzieżowców odejdzie i uzupełnić te dziury będzie trzeba. I jak ktoś pisał, jeśli takie transfery dobrze siada, to przyszly sezon mozemy już grać o puchary.

W tym spodziewajcie sie kilku wygranych, kilku przegranych i sporej liczby remisów. Wystarczy. Fajnie byłoby ten puchar potraktować poważniej.

dziki 23.09.2021 11:54

Ależ farmazony. Gramy niezłe, tak jak zakładała większość przed sezonem czyli na jakies 7-8 miejsce. Ogrywamy taktykę. Sprawdzamy, gdzie trzeba uzupełnień. I w zimę lub po sezonie zrobi sie wymiany - tutaj kogos za Sadloka, tam kogos za Savica i Kuveljica, po drodze pewnie Yeboah i któryś z młodzieżowców odejdzie i uzupełnić te dziury będzie trzeba. I jak ktoś pisał, jeśli takie transfery dobrze siada, to przyszly sezon mozemy już grać o puchary.

W tym spodziewajcie sie kilku wygranych, kilku przegranych i sporej liczby remisów. Wystarczy. Fajnie byłoby ten puchar potraktować poważniej.

Karherop 23.09.2021 12:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kristos (Post 1571790)
Dla mnie Gruszkowski i Szota to jedni z lepszych obrońców młodego
pokolenia w lidze a zwłaszcza Gruszkowski.
Problem widzę w drugiej linii.

Szote trzeba przedłużyć póki gra, bo z każdym meczem zaskakuje pozytywnie. Wczorajsza bramka to pokłosie wielu innych sytuacji, gdy w podobnej sytuacji czegoś "brakowało". Jak choćby z Napoli gdy mu nie uznano prawidłowo zdobytej bramki.

Podobnie jak przedmówca. Problem widzę w środku i wyżej. Skrzydła Yeboah, Młyński, Hugi, Starzyński wyglądają przynajmniej solidnie, z perspektywą rozwoju.

Proud 23.09.2021 12:11

Jak dla mnie to brakuje takiego rozgrywającego typu Wolski w formie i nadal def pomocnika w stylu Lloncha.

Mocno zwiększyłoby się pole manewru dla trenera.

Ale i tak to okienko uważam za pozytywne, zwłaszcza, że został FBF.

Kurz 23.09.2021 13:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Proud (Post 1571794)
Jak dla mnie to brakuje takiego rozgrywającego typu Wolski w formie i nadal def pomocnika w stylu Lloncha.

Nie ma miejsca dla zawodników tego typu. Przydałby się Wolski, który w defensywie gra to co Llonch. Ideałem byłaby sytuacja, kiedy cała trójka radzi sobie dobrze w obu aspektach.

guardian_angel 23.09.2021 16:10

Ci co narzekają mają w dużej mierze rację - sam bym wolał wymęczone 1:0, gdzie Stal nie stworzyła by żadnej sytuacji, wtedy można by mówić, że jest progres, a tak? Mogło to pójść w każdą stronę, po 15 min można było się już żegnać z tegorocznym PP, czyli podtrzymać tradycję :)

niestety w obronie jest dramat a Mahdioui po genialnym meczu z Legią znów gra pytę w dwóch kolejnych meczach i sieje poprzecznymi podaniami pod nogi przeciwnika...


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:02.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl