Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [VII kolejka] Wisła Kraków - Lechia Gdańsk, 12-09-2021, 15:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10433)

Szneka 09.09.2021 09:23

Panowie wiadomo jak sytuacja zdrowotna? Kuba i Uryga wyłączeni z gry, a reszta?
Mnie ciekawi czy po dobrym meczu z 7egią na środku obrony zagrają Szota z Frydrychem?

ypeeh 09.09.2021 13:36

Wygramy 2:1

s1mone 09.09.2021 17:31

Kolejny wpis świadczący o NIE CZYTANIU ZE ZROZUMIENIEM.

Odniosłem się bezpośrednio do posta #16 i Twojej odpowiedzi #17 w temacie.

Już przestań chrzanić, następnym razem przeczytaj i zrozum TO, co ktoś do Ciebie pisze zamiast próbować polemizować z nieistniejącą narracją, która powstała w Twojej głowie jako ZDANIE UŻYTKOWNIKA <wstaw nazwę>.

/edit : Niech już będzie - wyjaśnię, bo pewnie znowu nie zatrybisz :

Napisałem w poście 16, że skupienie (czyli koncentracja) jest kluczowe w sporcie, a ty mi odpisujesz tak, jakbym napisał, że jest nieważne.
No naprawdę, czytanie ze zrozumieniem to która klasa podstawówki? Trzecia? Druga?
Tajne komplety kończyłeś?

pepe72 09.09.2021 17:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez inspektor erektor (Post 1571381)
UWAGA dla wszystkich którzy mieli automatycznie przedłużaną Kartę Kibica - przedłużenie było do końca sierpnia, w związku z czym na meczu z Lechią karta może już nie działać. Miejcie to na uwadze, żeby się nie odbić od kołowrotków ;)

Dzięki wielkie. Wydrukuję bilety z kodem paskowym.

pepe72 09.09.2021 17:53

Moje ulubione Meteo nie ma jeszcze prognozy na niedzielę (jutro będzie):
https://www.meteo.pl/um/php/meteorog...cname=Krak%F3w

ale Weather straszy burzą:
https://weather.com/pl-PL/weather/te...8839f1769e63f0

krysztal 09.09.2021 20:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pepe72 (Post 1571397)
Moje ulubione Meteo nie ma jeszcze prognozy na niedzielę (jutro będzie):
https://www.meteo.pl/um/php/meteorog...cname=Krak%F3w

ale Weather straszy burzą:
https://weather.com/pl-PL/weather/te...8839f1769e63f0

Burza wskazana.Nasi ze strachu przed piorunami mogą bardziej zapieprzać

Arkadiusz.Czerepach 10.09.2021 06:45

skoncentrowani ?

Drozd 10.09.2021 07:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez s1mone (Post 1571353)
DROZD AHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHA


Koncentracja to to samo co zapieprzanie :D DOBRE DOBRE :D:D:D

Czyli chłop który zapieprza jak rakieton i zrobi z 14 km w meczu, ale jest zestresowany już nie zapieprza.


OTWIERAM POPCORN - A TY BRNIJ DALEJ.






Wracając do rozmów z poważnymi użytkownikami :


Będzie MECZYCHO MAM NADZIEJĘ.

Trzeba im najebolić a nie to tamto sram to ;)))))

Trzymam kciuki za drużynę!

Wybacz, ale powyżej masz post, który odebrał mi chęć domyślania się czy akurat w kolejnych napisałeś coś z sensem. Jeżeli podstawy nie potrafisz pojąć ...

Fugiel 10.09.2021 08:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Książę Palownik (Post 1571387)
Mówi się: "zeszedło"

a nie zszedło ?

krysztal 10.09.2021 13:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkadiusz.Czerepach (Post 1571402)
skoncentrowani ?

Będą zapieprzać

tomytom 10.09.2021 14:18

Ale będą "zapieprzać" czy raczej "zapieprzać*" ?

* copyright wiadomo by who



Ta mi się przyśniło, że to będzie początek nowej ery, mecz w którym wreszcie wszystko się zazębi. Co prawda sędzia nie pozwoli na wynik dwucyfrowy, ale gratulacje po meczu przyjdą nawet z drugiej strony błoń! Nasze serwery po meczu nie wytrzymają obciążenia chętnych na karnety, bilety na kolejny mecz oraz zapytań o kupno naszych zawodników. Do boju Wisełko!!!

El'kabat 10.09.2021 20:56

Jedziemy z nimi i tyle w temacie ;)

2-1

Arek95 10.09.2021 23:17

Dzisiaj pękło 10 tysięcy na trybunach... Rozumiem że pokonanie w fajnym stylu "dumy stolycy" z zaangażowaniem przy meczu o dość spoko porze nie sprawi że zjawi się powiedzmy 24k, żeby znów zrobić fajną atmosferę na trybunach i zmotywować chłopaków do pracy mając na rozkładzie w moim odczuciu bardzo trudny terminarz na wrzesień.
Gdańsk z efektem nowej miotły? No nie wiem... Po opiniach o sparingu jaki rozegrali to są mocno mieszane odczucia. Albo trener jest nowym Guardiolą i próbuje Pietrzaka jako środkowego obrońcę, na skrzydle lekko klocowatego Conrado i rezygnuje z dobrego środka na rzecz Gajosa na "10" któremu albo mecz wyjdzie albo totalnie go spartoli... Jeżeli zmotywujemy się jak na cwelkę to jest szansa na 3 punkty i to bez mrugnięcia okiem.

El'kabat 11.09.2021 09:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arek95 (Post 1571411)
Dzisiaj pękło 10 tysięcy na trybunach... Rozumiem że pokonanie w fajnym stylu "dumy stolycy" z zaangażowaniem przy meczu o dość spoko porze nie sprawi że zjawi się powiedzmy 24k, żeby znów zrobić fajną atmosferę na trybunach i zmotywować chłopaków do pracy mając na rozkładzie w moim odczuciu bardzo trudny terminarz na wrzesień.

Nie wiem jak u innych , ale u mnie to chyba z 7/10 znajomych wywaliło na weekend albo na urlop, patrząc na pogodę jaka jest ;)
Studentów jeszcze też nie ma, żeby ciągnąć trochę wynik.

Wojtas 11.09.2021 19:03

Pogoda juz sie konczy takze kto mial wyjechac to to chyba byl ostatni czas.

A co do wyniku to czuje ze mozemy zgarnac 3 pkt,ale zaangazowanie,walka jak z Legią,inaczej wynik moze byc rownie dobrze kazdy inny.

Karherop 11.09.2021 21:32

Wyniki się tak układają, że jutrzejszy mecz będzie znaczący w naszym "ugruntowaniu" miejsca w czołówce. Porażka zrzuci nas najpewniej na 6 miejsce, wygrana być może da miejsce 2 i elektryzujący mecz za tydzień.

Stelio 12.09.2021 14:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1571418)
Wyniki się tak układają, że jutrzejszy mecz będzie znaczący w naszym "ugruntowaniu" miejsca w czołówce. Porażka zrzuci nas najpewniej na 6 miejsce, wygrana być może da miejsce 2 i elektryzujący mecz za tydzień.

Na razie zapowiada się na klasyczne zesłanie w odmęty środka tabeli :D i raczej umoszczeniu się tam na dłużej po przyszłotygodniowej porażce w poznaniu

ciacho 12.09.2021 15:05

Znając życie to dostaniemy dzisiaj jeszcze ze dwie, a za tydzień pykniemy Amike

tomytom 12.09.2021 16:05

Ufffff, i taką Wisłę chcę oglądać!!! Dzięki za walkę do końca!
Panie sędzia: pan se obejrzy mecz poprzednika, tak kilka razy ...
Panie trener Lechii: pan wytłumaczy swoim pajacom, że przy takim podejściu to w końcu nikt tej ligii nie będzie chciał oglądać. Takiego cyrku to chyba w życiu nie widziałem na boisku w PL ...

wislak2214 12.09.2021 16:16

Kliment w następnym meczu do ataku, a na skrzydło dać FBF, to może uzmysłowi to niektórym ekspertom , że będzie tak jak w dzisiejszym meczu.

Patryko 12.09.2021 16:22

Na szczęście asekuranctwo i brak większego pomysłu na grę dziś nie były górą. Wisła wyszarpała ten punkt, aczkolwiek z przebiegu gry i ogólnej postawy na boisku tak naprawdę straciła dwa punkty.
Taką Wisłę chcę oglądać - walczącą do końca bez względu na okoliczności.

s1mone 12.09.2021 16:34

Przed meczem liczyłem na 3 punkty, ale patrząc na przebieg meczu powinniśmy szanować ten punkt. Jak się nie da wygrać to trzeba chociaż zremisować. Lechia bardzo skuteczna, my wybitnie nieskuteczni, co los dziś zabrał odda z nawiązką w przyszłości. Dziś byliśmy lepsi, po prostu długo nie chciało wpaść. Taka jest pilka.

czaro 12.09.2021 16:38

Sprawiedliwy remis. Od meczu z Legią aż do meczu z Pogonią każdy punkt jest sukcesem, choć apetyty znów rozbudzone.

Pomimo zjazdu z boiska Szota zaliczył bardzo dobry mecz. Kolejny. Frydrych też przypomina dawnego siebie. Sadlok niech siedzi na ławce, dobrze mieć doświadczonego zawodnika w odwodzie. Ciekawe, co będzie z Urygą na wiosnę, kiedy będzie gotów do gry na sto procent. Jeśli Szota utrzyma poziom, będziemy mieć trzech niezłych środkowych obrońców. Można próbować różnych ustawień, zrobi się pole do modyfikacji.

Takiego pola nie ma natomiast z przodu. Nagle to bogactwo nam wyparowało. Hugi co prawda zaliczył wreszcie przyzwoite wejście, ale zgasł Starzyński, Błaszczykowski już po drugiej stronie rzeki, Savić już się nie obudzi. Pomysł z Klimentem na skrzydle chyba jednak nie wypalił. Myślę, że albo gramy dwoma napastnikami w środku (a nie zagramy), albo niech się zmieniają z Forbesem.

Miałem wrażenie, że Kieszek zaczął ten mecz trochę nieporadnie. Później już solidnie.

Zdziwiło mnie zachowanie zawodników Lechii po zdobytej pierwszej bramce, coś dyskutowali, zasłaniali usta.

Drozd 12.09.2021 17:02

Dobry mecz w wykonaniu zespołu, Lechia miała bardzo dużo szczęścia.

Niestety niewykorzystane okazje lubią się mścić. Gdyby w pierwszej połowie Gruszkowski i Plewka strzelili 200% sytuacje byłyby trzy punkty. Bez skuteczności i pewności pod bramka przeciwnika nie ma co myśleć o wynikach. To że stoper najlepiej potrafi się znaleźć to po prostu kabaret.

No i coś czego nie mogę pojąć. Dlaczego przy pierwszej straconej bramce Gruszkowski odwrócił się tyłem do strzelającego głową? Przecież to jest k... obrońca. Gdyby się kołek nie odwrócił to bramki by nie było.

Szneka 12.09.2021 17:31

Najsłabsza drużyna z jaką graliśmy do tej pory. Nawet nie próbowali grać, tylko liczenie na kontry. Dwie bramki mega fartowne, my z kolei na wielkim nie farcie. Mimo kiwek słaby mecz Yeboaha. Liczyłem, że po przerwie Hanousek pójdzie wyżej a na lewą obronę wejdzie Sadlok. na plus dla trenera, że nie ma miejsce nawet na lawie dla Kuveljicia ale na minus dla nas braki na skrzydłach.
Ile pauzy Młyńskiego?
O co chodziło, że szarpany był po meczu nasz kibol z ksywką Góral- aż w tv pokazali

wislak2214 12.09.2021 17:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Szneka (Post 1571428)
Najsłabsza drużyna z jaką graliśmy do tej pory. Nawet nie próbowali grać, tylko liczenie na kontry. Dwie bramki mega fartowne, my z kolei na wielkim nie farcie. Mimo kiwek słaby mecz Yeboaha. Liczyłem, że po przerwie Hanousek pójdzie wyżej a na lewą obronę wejdzie Sadlok. na plus dla trenera, że nie ma miejsce nawet na lawie dla Kuveljicia ale na minus dla nas braki na skrzydłach.
Ile pauzy Młyńskiego?
O co chodziło, że szarpany był po meczu nasz kibol z ksywką Góral- aż w tv pokazali

Czy plus za brak Kuveljicia to się dopiero okaże gdyż narazie serbska perła leczy kontuzje.

Szneka 12.09.2021 17:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wislak2214 (Post 1571429)
Czy plus za brak Kuveljicia to się dopiero okaże gdyż narazie serbska perła leczy kontuzje.

nie wiedziałem .ale mam nadzieję, że za chwilę dołączy do niego kolejny pozorant- Savić. fajnie jakbyśmy obu pozbyli się w zimie

Chorynatrzykolory 12.09.2021 18:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Szneka (Post 1571428)
Najsłabsza drużyna z jaką graliśmy do tej pory. Nawet nie próbowali grać, tylko liczenie na kontry. Dwie bramki mega fartowne, my z kolei na wielkim nie farcie. Mimo kiwek słaby mecz Yeboaha. Liczyłem, że po przerwie Hanousek pójdzie wyżej a na lewą obronę wejdzie Sadlok. na plus dla trenera, że nie ma miejsce nawet na lawie dla Kuveljicia ale na minus dla nas braki na skrzydłach.
Ile pauzy Młyńskiego?
O co chodziło, że szarpany był po meczu nasz kibol z ksywką Góral- aż w tv pokazali

Byłem na innej trybunie ale wydaje się, że ten facet zajebal koszulkę dziecku ,którą Yeboah rzucił dla dzieciaka.Dziecko miało kartkę zeby Yaw mu dal koszulkę, szarpał się znim chyba ojciec dziecka ,.Jeśli ta koszulka nie trafiła na koniec do dziecka ,osoba ,która ja wyszarpała powinna ponieść konsekwencje na trybunach wiocha znowu na pol Polski widać to było w cplus również jest już nagranie na necie . Powinniśmy eliminować parówy z trybun

Wojtas 12.09.2021 18:57

Brawa dla druzyny za ambicje .Tak to powinno wygladać.Lechia miała kupe szczescia,my odwrotnie.
Z całego meczu zasluzylismy na 3 pkt,ale mamy wyszarpany 1 ,coz taka piłka,chyba wie to kazdy.
Ale taka Wisłe chce sie ogladac,od meczu w Mielcu wyrazny progres w kazdym elemencie piłkarskim,brawo.

rafkur 12.09.2021 19:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Szneka (Post 1571428)
Najsłabsza drużyna z jaką graliśmy do tej pory. Nawet nie próbowali grać, tylko liczenie na kontry. Dwie bramki mega fartowne, my z kolei na wielkim nie farcie. Mimo kiwek słaby mecz Yeboaha. Liczyłem, że po przerwie Hanousek pójdzie wyżej a na lewą obronę wejdzie Sadlok. na plus dla trenera, że nie ma miejsce nawet na lawie dla Kuveljicia ale na minus dla nas braki na skrzydłach.
Ile pauzy Młyńskiego?
O co chodziło, że szarpany był po meczu nasz kibol z ksywką Góral- aż w tv pokazali

Tłusta ....a ukradła dziecku koszulkę którą dziecko trzymające flagę Ghany dostało od Yeboaha. Przy okazji ....a sponiewierała to dziecko. Mam nadzieję, że na kolejnym meczu o ile się pojawi dostanie lekcję dobrych manier.

Chorynatrzykolory 12.09.2021 19:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafkur (Post 1571435)
Tłusta ....a ukradła dziecku koszulkę którą dziecko trzymające flagę Ghany dostało od Yeboaha. Przy okazji ....a sponiewierała to dziecko. Mam nadzieję, że na kolejnym meczu o ile się pojawi dostanie lekcję dobrych manier.

Pytanie czemu ludzie na trybunie nie zareagowali? Co za wstyd z gościa, zabrać dziecku koszulkę.. poniżej link https://www.facebook.com/11652316506...9737883743418/

wolfy 12.09.2021 19:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Szneka (Post 1571428)
Najsłabsza drużyna z jaką graliśmy do tej pory. Nawet nie próbowali grać, tylko liczenie na kontry. Dwie bramki mega fartowne, my z kolei na wielkim nie farcie. Mimo kiwek słaby mecz Yeboaha. Liczyłem, że po przerwie Hanousek pójdzie wyżej a na lewą obronę wejdzie Sadlok. na plus dla trenera, że nie ma miejsce nawet na lawie dla Kuveljicia ale na minus dla nas braki na skrzydłach.
Ile pauzy Młyńskiego?
O co chodziło, że szarpany był po meczu nasz kibol z ksywką Góral- aż w tv pokazali

Najsłabsza może nie, ale najbardziej żałosna - to na pewno. Jełopy dwa razy zderzyły się ze sobą konając kilka minut na boisku. Takiego pokazu symulanctwa dawno nie widziałem, dobrze że Frydrych ich pokarał.
Tak naprawdę Wisła wyglądała lepiej, ale brak skuteczności nie pozwolił na więcej niż punkt. Mimo wszystko - wyglądało to o niebo niż nasze ostatnie mecze z Lechią - nie zostaliśmy wypunktowani, nie było bezradności, a ławka pomogła drużynie, nie ją osłabiła.

Karherop 12.09.2021 20:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Stelio (Post 1571419)
Na razie zapowiada się na klasyczne zesłanie w odmęty środka tabeli :D i raczej umoszczeniu się tam na dłużej po przyszłotygodniowej porażce w poznaniu

Ok, mamy max 4 miejsce po 7 kolejkach sezonu - źle to nie wygląda, nawet biorąc pod uwagę zaległe mecze to ciągle czub tabeli.

Lechia postawiła autobus na 30 metrze i nawet nie chciała grać w piłkę. 100 kilka podań z 75% skutecznością w 1 połowie mówiło samo za siebie.

Wyszarpany remis w takich okolicznościach smakuje lepiej niż nie jedno zwycięstwo.

A co do meczu w Poznaniu tonie rozumiem dlaczego mamy się poddać przed meczem? Ostatnie 2 spotkaniach to ich 2 remisy, więc i my możemy zagrać "po swojemu" i spróbować również odebrać im punkty.

Hugi za Klimenta na skrzydle, Zukov za Plewke składu i jazda z nimi.

Kurz 12.09.2021 20:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1571440)
Ok, mamy max 4 miejsce po 7 kolejkach sezonu - źle to nie wygląda, nawet biorąc pod uwagę zaległe mecze to ciągle czub tabeli.

Lechia postawiła autobus na 30 metrze i nawet nie chciała grać w piłkę. 100 kilka podań z 75% skutecznością w 1 połowie mówiło samo za siebie.

Wyszarpany remis w takich okolicznościach smakuje lepiej niż nie jedno zwycięstwo.

A co do meczu w Poznaniu tonie rozumiem dlaczego mamy się poddać przed meczem? Ostatnie 2 spotkaniach to ich 2 remisy, więc i my możemy zagrać "po swojemu" i spróbować również odebrać im punkty.

Hugi za Klimenta na skrzydle, Zukov za Plewke składu i jazda z nimi.

Pewnie 2 na 10 spotkań jesteśmy w stanie z nimi wygrać, szczególnie jeśli ułożą się po naszej myśli (czego sobie i nam wszystkim życzę), ale Lech jest zdecydowanym faworytem i chyba obecnie najlepszym miernikiem naszych możliwości.

Markus 12.09.2021 21:01

Mieliśmy w meczu z Lechią duże problemy z trzech powodów:
- znacznie gorsze i wolniejsze reakcje zawodników niż w meczu z Legią. Tym razem zdecydowanie gorzej wyglądała koncentracja oraz dynamika każdego z wiślaków, co natychmiast znajdowało odbicie w duża wolniejszym operowaniu piłką i pozwalało Lechii nadążać w obronie. Jedynie w kilku momentach Wiślacy próbowali grać na jeden kontakt i wtedy od razu było groźnie pod bramką rywali.
- bardzo słaba postawa środka pola. Tutaj w mojej ocenie fatalnie grał Skvarka oraz Plewka. Dopiero wejście Żukova odrobinę poprawiło sytuację.
- złe decyzje taktyczne Guli i zbyt pasywne reagowanie ma wydarzenia na boisku. Kliment w roli lewego pomocnika okazał się nietrafionym pomysłem. Rozumiem, że nasz trener próbuje znaleźć sposób, by razem mogli grać Czech z Forbsem - i bardzo dobrze, bo obaj należą do zawodników, od których możemy wymagać najwięcej - ale to ustawienie się nie sprawdza. Kliment nie ma nawyków skrajnego pomocnika, nie gubi krycia. Sprawę tą należało skorygować znacznie wcześniej niż dopiero w ostatnich kwadransach meczu. Również Skvarka stanowczo za długo przebywał na boisku.

Ponadto słaby mecz zaliczył Gruszkowski, który powinien lepiej ustawiać się w obronie. Popełniał też sporo błędów technicznych. Tradycyjnie prawie każde jego dośrodkowanie z prawej nogi było złe i nie trafiało do kolegów. Na razie w tym elemencie nie robi postępów.

Najlepszy w naszej drużynie tym razem był Frydrych. Rozgrywał on też najlepszy mecz w sezonie nie tylko dlatego, że strzelił dwie bramki. Podobać się mogła gra Szoty: mało błędów, sporo dobrych interwencji. Znów pokazał, że potrafi ładnie wyprowadzać piłkę, mocnym i celnym podaniem po ziemi. Widać, że robi postępy, kto wie czy obecnie nie największe ze wszystkich naszych młodzieżowców. Mimo przestojów tradycyjnie Yeboah udowadniał, iż potrafi zrobić różnice w ofensywie.

Z Lechem musimy zagrać z większą koncentracją niż dzisiaj, na takim samym zaangażowaniu jak z Legią.

Drozd 12.09.2021 21:25

Bez przesady...

ZAANGAŻOWANIE BYŁO OK. Różnica taka że mieliśmy dzisiaj wyjątkowego pecha. Najpierw dostaliśmy bramke po pierwszej stracie. Ten do którego szła piłka na skrzydło nie ma prawa dać się wyprzedzić. Strzał, farfocel, spada na głowę przeciwnika. Było to do uratowania gdyby Gruszkowski nie wymiękł jak nastolatka. Obracać się dupą do strzału głowa to jest kryminał. Sami mamy dwie super patelnie jedną po pięcie chyba Forbesa, a drugą Plewki i nic. Do kompletu jeszcze bramka do szatni. No można się załamać.

Lechia nie robiła sztycha a wygrywała 2:0. Całą drugą połowę grali tak ordynarnie na czas, że jak czarny pokazał 5 min doliczone to mnie pusty śmiech ogarnął. Całe szczęście, że się udało wyrównać.

Jedyne co jest do natychmiastowej poprawy to rożne, bo bramki Frydrycha nie zmieniają wrażenia, że zagrożenia po rożnych nie ma żadnego. To i skuteczność, a będzie dobrze.

FraMat 12.09.2021 21:25

tym razem najbardziej podobało mi się "zapieprzanie" :>

A tak na poważnie - cała druga połowa to była jazda z pianą na pyskach z naszej strony.
Nikt się nie obijał, wszyscy pracowali, z lepszym, lub gorszym skutkiem, ale znalazło to odzwierciedlenie także w statystykach.
Tym razem co prawda nie było 117 km, ale za to olbrzymia przewaga w liczbie podań, strzałów, sytuacji, rożnych...
No i widać było cały czas dążenie do zdobycia kolejnego gola.
Sędzia mógł spokojnie doliczyć 10 min - po pięć zmian z każdej strony - to co najmniej 5 minut do doliczenia. Kilkukrotne "leżakowanie" pajaców z Gdańska na boisku, to kolejne przynajmniej 5 minut.

Zdaje się, że naszym nowym nabytkom podoba się atmosfera na stadionie i są w stanie w takiej sytuacji dać z wątroby więcej niż można byłoby się spodziewać.

Nie jestem przekonany co do interwencji Kieszka, ale to nie młody Biegański, więc rozumiem, że nikt z "ekspertów" nie będzie się nad nim znęcał.

Drozd 12.09.2021 21:48

Kieszek był spóźniony, mam wrażenie ze przez ten cyrk który odstawili Pietrzak i ten co strzelał. Prawie się pobili... Gadali machali rękami nagle jeden podbiegł o kopnął :). Jakby od niechcenia ale wyszedł mu strzał idealny, spadający z góry pod poprzeczkę. Nawet gdyby Kieszek zebrał się szybciej to miałby ciężko to wybić.

Inna sprawa co musiałby zrobić Frydrych żeby nie było faulu po tym jak tamten kopnął piłkę i na niego wpadł. Miał mu się odsunąć z drogi? Bo ruchu w jego stronę nie wykonał żadnego. W koszykówce to jest faul ofensywny...

pepe72 12.09.2021 21:54

Pierwsze 15-20 minut 2 połowy to miałem wrażenie, że mecz siadł.

Dodatkowo przy pierwszej bramce brakło krycia (chyba Plewka). I niestety zamiast napastników strzelał stoper :>

Ale generalnie ze stadionu wychodziłem szczęśliwy. Gol w ostatniej akcji meczu ...

Na twitterze ktoś wrzucił tego screena. C+ przygotował sobie grafikę przed końcem meczu :>

https://pbs.twimg.com/media/E_F-hq0XEAM4sTn?format=jpg

https://pbs.twimg.com/media/E_F-hq0XEAM4sTn?format=jpg

s1mone 12.09.2021 22:37

Po dokładniejszej analizie :

1 gol dla Lechii - rykoszet w niegroźnej sytuacji. Kieszek raczej bez szans przy dobitce.
2 gol dla Lechii - moim zdaniem tu już ewidentnie Kieszek się nie popisał. Podobny gol jak wpuszczony przez Biegańskiego, co go wtedy pół forum linczowało. Strzał blisko środka bramki. Na usprawiedliwienie Kieszka, że tak jak wtedy Biegański późno zobaczył piłkę, ale i tak po prostu za słabo wyskoczył - piłka była w jego zasięgu. Powinien się lepiej zachować. Żeby nie było, że jakoś mocno objeżdżam Kieszka to dodam, że świetnie obronił strzał Gajosa.

Generalnie Lechia nic prawie nie tworzyła, obydwie bramki z tzw niczego. To już raczej akcja z Gajosem była efektem jakieś składniejszej akcji niż te bramkowe.

U nas niestety zawodziła skuteczność. Patelnia Plewki to musiał być gol. No ale niestety Patryk przyłożył prosto w ramię/bok bramkarza i piłka się od niego odbiła (bo Alomerović nie miał żadnych szans na jakąkolwiek interwencję przy strzale z takiej odległości).

Do tego jeszcze conajmniej 2-3 dogodne sytuacje na strzelenie gola zmarnowane.

Pierwszy gol Frydrycha to było pokłosie naszej dobrej gry. Za dużo razy strzelaliśmy z pola karnego, żeby nic nie wpadło i w końcu komuś wyszedł wyśmienity strzał. Druga bramka to już był atak na aferę - ale trzeba docenić dokładność centry Hugiego i wykończenie Michała.

Brawo za walkę do końca. Moim zdaniem w przekroju meczu byliśmy drużyną lepszą.


Tylko sam nie wiem czy nasi gracze 'zapieprzali' w tym meczu, bo patrząc na brak skuteczności to problemy z koncentracją były spore :):):):)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:11.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl