![]() |
Cytat:
Nie wiem na czym polegał jego brak kompleksów w grze z Napoli, jeśli w byciu niemiłosiernie objeżdżanym, zawaleniu bramki wraz z drugim Szotem i tym, że większość ataków Napoli szła naszą prawą stroną to tak, nie miał kompleksów. Generalnie wiadomo że to inna półka niż Stal Mielec, ale nie przeginajmy w drugą stronę. |
Cytat:
|
szkoda, że nie gra Biegański. po niezłym meczu z TBB, niezłym z Napoli i dobrym z Rakowem dzisiejszy mecz mógłby Go podbudować. czekamy na mecz
|
Frajerzy. Tyle napiszę. Frajerzy bez ambicji.
Gramy zajebistą krakowską piłkę. Brawo Gula. Dotrwa do zimy? Nie sądzę. Jest zagubiony jak dziecko we mgle. |
Xdddddddddddddd
|
Środka pola nie mamy w ogóle
El Mahdioui to może ładnie piłeczkę kopie ale agresji, walki, determinacji to w nim nie ma wcale Obecność Kuveljica każe pytać o zdrowie (psychiczne, okulistyczne) tego co go wystawia Obojętnie co się wydarzy w drugiej połowie, pozwolić Stali wyglądać na ekstraklasowa drużynę a Kolevowi na strzelenie gola to jest wyższy poziom żenady |
My jesteśmy tak posrani jak musimy wyprowadzić piłkę od bramkarza , a przeciwnik założy pressing, że głowa mała.
|
Obczajcie zachowanie Kuvelijca przy golu: "poszedł" za Urbańczykiem (bodajże) jak tydzień temu za Cebulą.
A Gula dalej krakowska radosna piłeczka z wagonem szrotu na boisku... Ze stołka zleci najdalej w grudniu. |
Asekuracyjne granie Sadloka do najbliższego, w poprzek, albo do bramkarza w tył to jedyne celne podania... Każde w przód to strata i laga 45 metrów do przeciwnika... Od wolnych, rożnych i karnych do odsunęli po X latach to dlaczego z kadry nie można się go pozbyć skoro gra setny mecz totalną chujnie?
|
To my coś gramy ? Znowu padaka i Granna stojaka. Niech nie zapominają , że w tym roku spadają 3 drużyny a nie jedna jak w ubiegłym.
Niech im Gula puści mecze z Schalke, Parmą, Realem Saragossa ... Niech oglądną o takich legendach Wisły jak Brożek, Żurawski, Głowa czy Sobol. Nie wiem co w ich łbach siedzi ale chyba niewiele. Nadal nie mamy środkowej linii. Jak to jest możliwe, skoro w meczu z Lubinem to jednak środek coś grał. Brak słów i duża szansa na zepsuty weekend. Walczyć Wisła! Walczyć!!!! BTW. Co to za wynalazek komentuje ten mecz ? Były fryzjer, że się tak żelem i fryzurami zajmuje. .. z drugiej strony jaka gra Wisły taki komentarz. |
Cytat:
Ale zaraz się zacznie pieprzenie o zgraniu, taktyce i innych didaskaliach. Bez zap..dalania nie ma o czym mówić a te ....eczki potrafią tylko udawać... |
Gramy sobie na serwerze 4 FUN, a reszta ligi na Team Play.
Yeboah nasza gwiazdeczka to wie, że jest zespół obok niego na boisku ? Grać mega pragmatycznie w 2 połowie i spokojnie to jest do wyciągnięcia. |
Może będą zmiany i obudzą się po przerwie. Dodam jeszcze, że Żydek jest słaby.
|
Mowilem to przy Skowronie, Hyballi i teraz mowie to samo przy Guli:
TUTAJ NIE POMOŻE NAWET GUARDIOLA CZY KLOPP Chuja gramy bo stoczyliśmy się do poziomu klubu z pogranicza 1 ligi i ekstraklasy, na takich zawodników mamy pieniądze i tak będziemy grać, tam jest nasze miejsce. |
Pieprzysz... Stal weszła z pierwszej ligi i jadą z nami nie dlatego ze są lepsi tylko dlatego że im zależy a nasi mają w dupie...
Z umiejętnościami nie ma to nic wspólnego... |
Cytat:
|
Kompletnie nie rozumiem. To co oglądam jest irracjonalne. Odsuwając emocje, po prostu wykorzystujemy 10% swojego piłkarskiego potencjału, który imponujący nie jest, ale Stal to powinniśmy po weselu w 10 oje.bać. A tutaj nikt nic nie gra. O co chodzi? Nie chodzi o tanie wymówki, że ściągnęliśmy szrot, bo Stal może pomarzyć o takim szrocie. Nie chodzi o to, że im się nie chce - to jest tania wymówka modna za czasów Hyballi. Nie rozumiem.
|
Cytat:
|
Trzeci podobny mecz. Problemy z asekuracją. Czas! I nie .......cie o braku zaangażowania.
|
Drużynę buduje się od tyłu. U Nas w tyłach cyrk.
|
Z taką gra defensywna
I mam tu na myśli tak obronę jak i środek pola To my nie tyle nic nie osiągniemy My się z tej ligi spjerdolimy. Z hukiem |
dramat. gramy z jedną z najsłabszych drużyn w lidze a przegrywamy. Oni jeżdżą na tyłkach a nasi? to co Frydrych odstawił przy bramce na 1-2 to jest kryminał za który nie powinien z ławki rezerwowych wstawać. W zeszłym roku śmialiśmy się z Janickiego i Klemenza , w tym roku jest jeszcze gorzej.
|
Pajacyki..............
|
Cytat:
|
Może i źle wyglądamy w obronie ale za to chujowo atakujemy. Punktuje nas Stal z Budzińskim, Jankowskim czy Makiem xD Przecież gra wygląda dużo gorzej niż za psycho Hyballi, a ciężko nie uznać Hanouska, El Mahdiouiego, Skwarki, Klimenta czy Hugiego za wzmocnienia. Goście wyglądają, jakby kompletnie nie wiedzieli co mają grać, albo nie wierzyli, że pomysł trenera kiedykolwiek przyniesie efekt. Do Sadloka bym się nie czepiał szczególnie, nie sądziłem, że w tak krótkim czasie można zaliczyć taki regres, nieźle panie Frydrych.
|
Znów mnóstwo słabych punktów mamy w drużynie, dlatego przegrywamy i tracimy głupie gole. Fatalnie rozgrywamy piłkę, nie ma szybkiego przenoszenia gry ze strony na stronę, przyspieszenia, tylko niemal zawsze podanie do najbliższego lub niecelnie do przodu. To wina naszego "Mahdiego". Skvarka potrafi zagrać prostopadłą piłkę, ale jest chimeryczny i fatalny w destrukcji.
Nie da też patrzeć się na przerażająco słabego Gruszkowskiego, który ma 0 techniki użytkowej, 0 "timingu", jest po prostu dramatyczny w ofensywie: żadnego dokładnego podania, dośrodkowania, nic, w dodatku błędy w kryciu. Nie można przystępować do całego sezonu z tak słabą prawą obroną. Pod formą oczywiście również środkowi obrońcy, nic nie wnosił Hugi, Młyński kolejny bardzo słaby punkt, który chyba nie miał ani jednego sensownego zagrania, Forbes proste błędy techniczne, Kuvelić koszmar...Jako zespół i indywidualnie byliśmy dziś po prostu żałośni. |
Co odwalił Frydrych przy 2 bramce? Ktoś to k... potrafi wytłumaczyć? I dlaczego on jest rozgrzewającym? To commy gramy taktycznie to jest jakiś żart...
|
Idźcie kupić koszulki i karnety. Za ta kwotę lepiej pomóc jakiemuś dzieciakowi na siepomaga.pl. Wstyd żenada kompromitacja.
|
Cytat:
|
Środek obrony : Frydrych - Sadlok, to chyba największa para komików w lidze
|
Wstyd, hańba, żenada, frajerstwo. Ci âzawodnicyâ przegrali by z reprezantacją artystów polskich z Milowiczem na ataku.
Frydrych gra od kilku spotkań takie gâŚ. ze nie ma prawa grać w następnym spotkaniu. Nasza 8 za to milion bezsensownych i nic nie dających podań. Guła się chyba sąsiadki za dużo naoglądał bo nasza taktyka to jeâŚana laga, na zasadzie - może się uda. Się nie udaje. |
Skvarka nie ma prawa wyjsc w nastepnym meczu tak samo jak dzis nie mial prawa zagrac Nikola Kuveljić ale jednak wyszedl wkladzik w podstawowym skladzie.
Plewka i Savic za tych dwoch. Kliment jedyny ktory sie staral, bez pomyslu, bez taktyki z przodu bez obrony. Gula zaczyna byc weryfikowany niestety negatywnie. |
Wymieniamy bramkarza, podczas gdy najsłabsze punkty tej drużyny to środek obrony i defensywny pomocnik. Sadlok do spółki z Frydrychem wyglądają dramatycznie, potrzebujemy tutaj wstrząsu i dużo więcej jakości, niestety nie sądzę, iż powrót Alana wiele tu zmieni.
Oddałbym całą naszą linię ofensywy za jednego Pola Lloncha. Co do Yeboaha - jeśli tylko znajdzie się chętny to sprzedać i zapomnieć, kolejny mistrz dryblingu z orlika bez zmysłu do gry zespołowej. |
Cytat:
|
Cytat:
Leszcze bez ambicji i jeżeli trener jest miękką fają to g.... z tego będzie... |
Mam wrażenie, że pomiędzy linią środkową a linią naszego pola karnego mamy nie grać pressingiem, a mocniej atakować, gdy rywal jest w okolicach pola karnego. Niestety 3 z 4. ostatnio straconych bramek to wynik braku większej agresji przy atakach przeciwnika. Biorąc pod uwagę słabą formę Frydrycha i Sadloka, musimy grać z typowym defensywnym pomocnikiem, który tę strefę zabezpieczy...
|
Cytat:
Brawo dla Guli za danie szansy Kuvejliciowi. Zajebał beamkę identycznie jak z Rakowem :D Jebany, dwa lata trzyma równą formę. Z trenerem żegnamy się pewnie w zimie, sugeruję zjechać z oczekiwaniami na 15 miejsce. Jako max. |
Podoba mi się nasza agresja w fazie defensywnej, wszyscy stoją jak kołki. Później drewniak oddaje z tego strzał życia, a kurdupel wali bramę z główki.
|
I tak co roku. Z kim te gwiazdy chcą wygrać? Przegrywają z jakimś mielcem gdzie romy je**ą polaków. W niecieczy szczęśliwy remis. Dramat. Zbliżamy się do poziomy judasków. Nie do wiary, że w Krakowie nie ma drużyny, która by grała na wysokim poziomie w ekstraklasie.
Wychodzi na to że nie ma się co spodziewać fajerwerków po tym sezonie. Robimy bezgotówkowe transfery, trzeba przetrwać i spłacić długi. Niemniej taka gra z drużyną, którą każdy by typował do wyjeba**a z ekstraklasy daje zły prognostyk na przyszłość. Co do meczu to Gruszkowski duża niedokładność, opieramy grę na skrzydłach gdzie Hanousek robi akcje ale Gruszkowski zero. NIedokładne to wszystko, dramat. Najsłabsza formacja to środek obrony. Stare ananasy z tamtego sezonu, ale po Frydrychu takiej słabej formy bym się nie spodziewał. Sadlok to wiadomo, każdy wie co. Tej ekstraklasie służy murowanie bramki przez drużyne bo żadna nie potrafi rozbić muru atakiem pozycyjnym. Specyficzna jest ta liga gdzie grają drewniani piłkarze nastawieni na bardzo prostą grę. Tutaj musimy mieć dobrą obronę jeśli chcemy mieć regularne punkty. |
Trio zarządza klubem jak amatorzy jak z roku na rok może być gorzej. Lecimy zigi jeżeli ktoś się nie opamięta. Hard Reset dajcie sobie spokój.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:21. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl