Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [I kolejka] Wisła Kraków - Zagłębie Lubin, 26-07-2021, 18:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10410)

s1mone 26.07.2021 13:31

Obstawiam 3:2 dla nas po meczychu ;) a co, pomarzyć zawsze można!

El'kabat 26.07.2021 13:34

Jedziemy z nimi na grubo, 7:5 :D

buczo85 26.07.2021 15:22

Jak zwykle pesymizm przeze mnie przemawia. Nie wiem za bardzo kto będzie strzelał gole? Stawiam na 0:0 lub 1:1.

AS82 26.07.2021 18:57

Ktoś może napisać kiedy ostatni raz wygraliśmy na inaugurację? :p

s1mone 26.07.2021 19:12

Przecierałem oczy na to co grał ten drobniutki el-kebabo z ósemką. Muszę szybko nauczyć się jak się pisze i wymawia jego nazwisko bo to Pan Piłkarz jest. To z jaką łatwością wychodził spod pressingu, lewa noga czy prawa obojętne, totalny luz i precyzja. Przy nim taki Basha to był drwal. Wg mnie cichy bohater meczu. Niemal równie mocno zaskoczył mnie Kliment, bardzo dobra technika i świetny przegląd pola oprócz bramki w stylu sępa pola karnego. Yeboah zagrał kapitalny mecz, widac ze u nowego trenera odżył. Skvarka niby zmarnował patelnię i często znikał z radaru, ale dwie asysty mowią same za siebie. Świetnie zagraliśmy.

LIDERA MAMY!!!!!!!

Jay jay 26.07.2021 19:12

to dopiero początek sezonu. Oceny wystawiać dopiero po 10 kolejce ;]

LucjuszWielki 26.07.2021 19:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AS82 (Post 1569670)
Ktoś może napisać kiedy ostatni raz wygraliśmy na inaugurację? :p

Całkiem niedawno:

Pogoń Szczecin 1-2 Wisła Kraków 14 lipca 2017 - objawienie Carlitosa

Patryko 26.07.2021 19:15

Na wozie VAR dziś pierwsze skrzypce grał chyba Stevie Wonder... Jakim cudem Zagłębie dostało tego karnego?

Wisła prowadziła mecz od początku w zasadzie do końca, Zagłębie totalnie w lesie z przygotowaniami. Bardzo cieszy postawa Yeboaha i naszych bocznych obrońców, którzy dziś wypluli na boisku płuca.
Oby to 3-0 było dobrym prognostykiem na kolejne spotkania, gdzie nasza gra teoretycznie będzie się tylko poprawiać.

Wisła V 26.07.2021 19:28

ogólnie studzę w sobie optymizm co do dalszej sezonu ale po tym meczu ręce same składały się do oklasków.. wreszcie los był sprawiedliwy bo jakby krety strzeliły nam bramkę z karnego z kapelusza to mogło by być różnie.. Brawa dziś dla wszystkich, ale szczególnie wyróżnię El Mahdioui, typ co gra w środku to mistrzostwo, zresztą napisał już o tym @s1mone, oby zdrowie dopisywało i forma została a będziemy mieli z niego wiele pożytku :) kolejny do wyróżnienia jest Hanousek, z tyłu chyba bez wiekszego błędu a z przodu kawał jakości, wreszcie ktoś potrafi wbiec do lini i dośrodkować w konkretne miejsce.. Skvarka dobry debiut, na początku mało widoczny ale dał dwie asysty i powinien dołożyć bramkę po świetnym podaniu Klimenta.. i teraz o nim, wg. mnie Kliment zagrał bardzo dobry mecz, pomimo swoich warunków fizycznych nie odpuszczał piłek, strzelił bramkę, wracał do obrony, oby rówież w tym przypadku zdrowie dopisało a jestem spokojny że zrobi wynik powyżej 12 bramek :) do tego jeszcze nasi "starzy" zawodnicy, Żukov i Yeboah nawiązali do swoich poczatków w Wiśle, oby tym razem taka gra była codziennością w ich wykonaniu :) Pozostali piłkarze też przyzwoicie ale już nie będę się rozpisywał.. Dziś świętujemy a od jutra trzeba skupić się na kolejnym meczu, bardzo ważne 3 pkt zasłużenie zostają na R22

PAWEŁ 26.07.2021 19:52

BRAWO cała drużyna. Pokazaliście charakter. B R A W O !

s1mone 26.07.2021 20:22

Przede wszystkim zaskoczyła mnie sytuacja w której prowadzimy 2:0 i przeciwnik nas nie ciśnie jak burą sukę, co było normą w poprzednich sezonach.

Do końca meczu mieliśmy wszystko pod kontrolą. Teraz tylko pytanie czy to Zagłębie zagrało taki piach, czy to my jesteśmy tak mocni.





Ogólnie wiem, że nie powinienem się napalać ale ciężko się nie napalać po takim meczu.

Generalnie od dłuższego czasu nasza drużyna to katastrofa poza krótkimi epizodami za Stolara czy Franza. Ja mam nadzieję, że wreszcie przyszedł odpowiedni trener, dostał odpowiedni materiał i zrobi tu wynik. Trzymam za to mocno kciuki, bo ile kuźwa można dziadować.

Patrząc na nasz budżet - jest on z górnej ósemki. To, że przez tyle sezonów nawet nie powalczyliśmy przypadkiem o jakieś puchary, a grały w nich w miedzyczasie takie zespoły jak Śląsk, Lechia, Piast, Raków, Pogoń, Jagiellonia czy nawet sonsiadka świadczy o tym, że jako klub z dobrym budżetem daliśmy gremialni dupy.

Ja liczę, że Gula zrobi wynik teraz. Tego mu i nam życzę. Bo ile można taplać się w g.ównie.

inspektor erektor 26.07.2021 20:33

Cytat:

To, że przez tyle sezonów nawet nie powalczyliśmy przypadkiem o jakieś puchary, a grały w nich w miedzyczasie takie zespoły jak Śląsk, Lechia, Piast, Raków, Pogoń, Jagiellonia czy nawet sonsiadka świadczy o tym, że jako klub z dobrym budżetem daliśmy gremialni dupy.

Zdarzało się, że "przypadkiem" powalczyliśmy, na przykład za czasów Carrillo, wtedy co Brożek w ostatniej sekundzie strzelił Lechowi, potem graliśmy mecz o puchary w Zabrzu i przegraliśmy 0:2.


Te wszystkie zespoły po prostu miały sezony konia, takie jakie nam się nie zdarzyły. Przypominam że w pucharach były też całkiem niedawno takie tuzy jak Zawisza czy Arka Gdynia ;) somsiadka tym się różni od nas, że ich sugar daddy (w przeciwieństwie do naszego) ich nie olał, tylko sypnął jeszcze więcej kasy



No i z tym dobrym budżetem to chyba żartujesz, nie pamiętasz że jeszcze nie tak dawno temu nie płaciliśmy pensji przez jakieś pół roku?


Najwyższa pora skończyć z tym wiślackim mesjanizmem, jesteśmy takim samym organizacyjnie i finansowo klubem jak Stal Mielec czy inny Raków.

TommyTSW 26.07.2021 20:44

Za to padolino z pierwszego karnego sędzia razem z tym całym wagonem powinien być wyjebany z tej ligi, o wątpliwościach przy karnym na nas to nawet nie wiem co pisać.Kto wie co by było jakby Starzyński strzelił karnego?Bohaterem meczu został by sędzia...

Adasss 26.07.2021 20:53

Tak generalnie:
fajnie, że wyszedł taki mecz na starcie, bo to zawsze buduje dobrą atmosferę, i w drużynie i wśród kibiców, ale jak dla mnie to jeszcze sporo pracy przed nimi. Bo trafiliśmy na zespół, ktróry chyba ma chyba problem sam ze sobą. Rywal w lepszej dyspozycji mógłby nas bardziej pokarać za niektóre nasze niedoskonałości. Czyli do roboty i powinno być wreszcie lepiej niż ostatnio bywało.

P.S. Padolino roku już mamy? Tylko dlaczego był za nie karny?

s1mone 26.07.2021 20:59

> Najwyższa pora skończyć z tym wiślackim mesjanizmem, jesteśmy takim samym organizacyjnie i finansowo klubem jak Stal Mielec czy inny Raków.

Z jakim mesjanizmem? Od ponad 10 lat płacimy dobre pieniądze w ekstraklasie, takie ze środka stawki (wiadomo, że były też kłopoty finansowe, ale tak naprawdę to tragicznie było przez 1-2 sezony). Skoro tak to liczę, że skoro mamy budżet ze środka stawki to na 10 lat 5 razy skończymy w środku, 2-3 razy zawalczymy o utrzymanie i 2-3 razy walka o puchary. Tak wynika z rachunku prawdopodobieństwa, nie z żadnego kretyńskiego mesjanizmu. Chude lata były teraz. Odwróćmy wreszcie tą kartę, bo najwyższy czas.


PS. Akurat do takiej Stali Mielec to nam bardzo daleko organizacyjnie (i to w dobrym znaczeniu), nie przesadzajmy.

Jaroo1 26.07.2021 21:45

A nie mowiłem?

TommyTSW 26.07.2021 21:55

Cytat:

> Najwyższa pora skończyć z tym wiślackim mesjanizmem, jesteśmy takim samym organizacyjnie i finansowo klubem jak Stal Mielec czy inny Raków.
Tyle że wszystkie te kluby stać by wygrać z najbardziej bogatym w tej lidze, o mesjanizmie to można mówić w pryzmacie startu w pucharach;)W tej lidze każdy może odnieść sukces, potrzebna forma i systematyka.

MMTS 26.07.2021 22:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TommyTSW (Post 1569684)
Za to padolino z pierwszego karnego sędzia razem z tym całym wagonem powinien być wyjebany z tej ligi, o wątpliwościach przy karnym na nas to nawet nie wiem co pisać.Kto wie co by było jakby Starzyński strzelił karnego?Bohaterem meczu został by sędzia...

Tak wierszem: jak to mowil klasyk, mecz zajebalby Lasyk.
To dziadowski sędzia i jako pierwszy pewnie poleci razem z Przesmyckim jak się skończy eldorado.

Ogryzek 26.07.2021 22:32

Cieszę się ze tak nam się udało otwarcie sezonu, tego nam trzeba było. Mam nadzieję że ominą nas kontuzje i będzie coraz lepsze zgranie. Brawo zespół i trener :D

skarabeus 26.07.2021 22:43

Bardzo fajnie oglądało się dzisiaj Wisłę. Miało się poczucie, że Zagłębie neispecjalnie może nam zagrozić, że kontrolujemy mecz.

Transfery in, które zagrały zdecydowanie na plus.
Chwalicie Skvarke, Mahduoiego czy jak sie pisze :D, Klimenta, ale zwróciłbym uwagę na coś innego.

Starzyński - sprowokował dla nas karnego.
Młyński - postawił kropkę nad i w pięknym stylu.
Gruszkowski - karnego nie było, choć błąd popełnił. Ale taki błąd, w takim meczu, będzie procentował dalej. Ja jestem bardzo zadowolony z tego co pokazała młodzież. No i 2 młodych w składzie!! Dwóch!! Nie za zasługi!


To co grał Yaw to był TEN Yaw, Mam nadzieję, że nie przepadnie niebawem.



Bardzo mi się podobała gra w środku pola. I współpraca środka z atakiem i obroną. Płynne przechodzenie, trzymanie formacji i odstępów, asekuracja i podwajanie kiedy trzeba. Na prawdę dobrze to wyglądało.

Pytanie, które już padło: my tacy mocni czy oni tacy słabi. Nieciecza nas raczej nie zweryfikuje, ale 8 sierpnia Raków już tak.

pepe72 26.07.2021 22:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez inspektor erektor (Post 1569683)
...

Najwyższa pora skończyć z tym wiślackim mesjanizmem, jesteśmy takim samym organizacyjnie i finansowo klubem jak Stal Mielec czy inny Raków.

Różnica między Stalą, a Rakowem jest dość zasadnicza. Raków to topowy klub, stabilnie finansowany przez prywatną dużą firmę informatyczną. I z trenerem, który tam robi wynik średnio co dwa lata.

Stal to koszmar e-klapy. Finansowana z pieniędzy podatników, fatalnie zarządzana, bez stabilizacji w kadrze trenerskiej.

Mam nadzieję, że idziemy w stronę Rakowa.

A co do meczu to super się oglądało, a staty (spadek/puchary) są w temacie statystycznym.
Do utrzymania potrzeba jeszcze jakieś 34 punkty.

Karherop 26.07.2021 22:45

Co cieszy poza wynikiem?

1. Nowi zawodnicy z miejsca zaczęli stanowić o sile zespołu, nie mówimy nic o "aklimatyzacji" itp, oczywiście można wyróżnić tylko tych którzy dziś zagrali (poza Hugim).

2. Widać że tworzy się w zespole drużyna. Chyba wszyscy w drużynie są głodni sukcesu. Masa młodych zawodników + wartościowi obcokrajowcy. Atmosfera po zwycięstwach zawsze się sama buduje.

3. Młodzież.

4. Widać było na boisku drużynę która zdecydowanie wie co chce grać, wyszła po zwycięstwo, a po 3-0 dalej ciągnęła na bramkę rywala.

5. Lider ;)

skarabeus 26.07.2021 23:13

Ja myślę, że jak tak za tydzień zagrają to tego lidera nie oddamy przynajmniej do meczu z Rakowem ;-)

Jaroo1 26.07.2021 23:16

Karherop, właściwie to wszystko o czym mówisz już bylo heh. Od lat, zaczyna się dobrze, konczy się źle.
Nadziei na przełamanie upatruję w tym, że ta drużyna krzepnie. Każdy z tych mlodych to już nie ten sam mlody co rundę czy sezon, dwa sezony temu, to już się robią konkretni piłkarze. I np taki Lis, na którym wieszano psy, okrzepł, nabral doświadczenia, rozwinął się i dziś jest pewnym punktem drużyny.
Do tego co raz bardziej sensowny sklad zarządu + trener. Od strony organizacyjnej nabiera to rąk i nóg.
Dodatkowo kilku pilkarzy juz ma za soba sezon lub więcej w Wiśle więc tworzy się jakis trzon, rytm tego zespołu, łatwiej dokoptować kilku nowych niż co sezon totalna rozwałka podstawowej 11.

No i co najwazniejsze, już nie grają u nas w podstawie totalne odpady typu Niepsuja itp czyli ludzie, którzy się nigdzie nie sprawdzili i ich wyciągaliśmy z drugiego garnituru Pogoni czy Jagi. Ściągneliśmy ciekawych pilkarzy, którzy grali sporo meczów w najwyższych ligach w danym kraju. Może nie sa to ligi z top5 czy nawet top 15, ale jak na nasze możliwości to i ci piłkarze ze słabszych krajów robą u nas rożnice.

Kurz 26.07.2021 23:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jaroo1 (Post 1569700)
Karherop, właściwie to wszystko o czym mówisz już bylo heh. Od lat, zaczyna się dobrze, konczy się źle.
Nadziei na przełamanie upatruję w tym, że ta drużyna krzepnie. Każdy z tych mlodych to już nie ten sam mlody co rundę czy sezon, dwa sezony temu, to już się robią konkretni piłkarze. I np taki Lis, na którym wieszano psy, okrzepł, nabral doświadczenia, rozwinął się i dziś jest pewnym punktem drużyny.
Do tego co raz bardziej sensowny sklad zarządu + trener. Od strony organizacyjnej nabiera to rąk i nóg.
Dodatkowo kilku pilkarzy juz ma za soba sezon lub więcej w Wiśle więc tworzy się jakis trzon, rytm tego zespołu, łatwiej dokoptować kilku nowych niż co sezon totalna rozwałka podstawowej 11.

No i co najwazniejsze, już nie grają u nas w podstawie totalne odpady typu Niepsuja itp czyli ludzie, którzy się nigdzie nie sprawdzili i ich wyciągaliśmy z drugiego garnituru Pogoni czy Jagi. Ściągneliśmy ciekawych pilkarzy, którzy grali sporo meczów w najwyższych ligach w danym kraju. Może nie sa to ligi z top5 czy nawet top 15, ale jak na nasze możliwości to i ci piłkarze ze słabszych krajów robą u nas rożnice.

Musimy poczekać. Do 10 kolejki zagramy ze wszystkimi najsolidniejszymi drużynami ekstraklasy i zobaczymy, jak wyglądamy na ich tle. To też powinien być czas, kiedy powinniśmy zbliżyć się do naszego optimum.

Jaroo1 26.07.2021 23:30

Jasne, to był tylko jeden mecz. Mógł to być czysty fart, lepszy dzień, zwycięstwo na fali optymizmu. Mimo wszystko, biorąc pod uwagę te wszystkie czynniki, które opisałem, to w końcu to realnie wygląda dobrze, a nie gadanie na siłę, że teraz to już jest git i bedą wyniki.

Kurz 26.07.2021 23:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jaroo1 (Post 1569703)
Jasne, to był tylko jeden mecz. Mógł to być czysty fart, lepszy dzień, zwycięstwo na fali optymizmu. Mimo wszystko, biorąc pod uwagę te wszystkie czynniki, które opisałem, to w końcu to realnie wygląda dobrze, a nie gadanie na siłę, że teraz to już jest git i bedą wyniki.

Nie mam wątpliwości, że będziemy lepsi niż w 2 ostatnich sezonach... ale czekam na Raków, Piasta, Pogoń, Legię i nawet Lecha, żeby przekonać się czy będziemy na miejscu w przedziale 6-10 czy trochę wyżej.

pepe72 27.07.2021 01:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jaroo1 (Post 1569700)
... I np taki Lis, na którym wieszano psy, okrzepł, nabral doświadczenia, rozwinął się i dziś jest pewnym punktem drużyny.
...

W temacie Lisa to niestety nie ma gwarancji, że przetrwa okno transferowe.

krysztal 27.07.2021 08:34

No qrwa jest dobrze.Jasne że obecne zagłębie to żadna weryfikacja ale jednak jakieś wnioski można wyciągnąć a to są dość optymistyczne.Będą pewnie słabsze mecze będą też takie gdzie zagramy piach ale jak po słabszym występie będzie poprawa to będzie znaczyło że poszliśmy dobrą drogą.

silver03 27.07.2021 08:57

Ja tam jestem zadowolony
https://i.imgur.com/71B7ybm.png

tomytom 27.07.2021 09:20

Ja zapamiętałem sytuację przy linii gdzie mieliśmy wyrzut z autu i Starzyński blokował zawodnika Zagłębia, żeby zrobić miejsce naszemu któremuś. Ze swoimi warunkami fizycznymi zrobił to skutecznie!
Chłopak myśli także jak nie jest przy piłce, ma tę boiskową bezczelność, na prawdę aż mi się uszy do oklasków składały.



Teraz wystarczy nie schodzić poniżej tego poziomu (3 strzelone bramki na mecz) i będzie dobrze :-)

dziki 27.07.2021 10:56

Ja liczę na to, że od teraz wrócimy do nieprzegyrwania na własnym stadionie. Marzy mi się seria kilkunastu czy kilkudziesięciu spotkań bez porażki na R22. Już.niedługo ;-)

sandomingo 27.07.2021 10:57

To dopiero pierwszy mecz, do tego ze słabym i nieprzygotowanym jeszcze Zagłębiem, który dodatkowo mógł się fatalnie ułożyć ale...
Po pierwsze nie ułożył się, a to już.dobry zwiastun.
Po drugie nawet taki mecz trzeba wygrać co się udało a dodatkowo w stylu, który momentami był naprawdę miły dla oka. Widać jakiś pomysł, piłka fajnie chodzi - tylko praca, cierpliwość i stopniowo będzie coraz lepiej. Przyjdą jeszcze słabe mecze ale i na to trzeba być przygotowanym. Oby więcej było tych dobrych, to na początek wystarczy.
Wczoraj na zdecydowany plus Yaw, Lisek, Hanousek, Gruszka, Ashraf, Kliment.
Frydrych i Sadlok zagrali swoje. Skwarka niby niewidoczny ale jednak dwie asysty mówią same za siebie.
Młyński fajna zmiana, widać było że chciał się pokazać. Natomiast Savic znowu blado, Starzyński w pierwszej połowie dał drużynie więcej.

Edit: jedno czego nie rozumiem: co chciał pokazać Gula Hubertowi Sobolowi wpuszczając w końcówce meczu Forbesa?

FraMat 27.07.2021 11:09

Ja natomiast jestem zdania, że do plusów należy zaliczyć także i to, że:
- żadna zmiana w trakcie meczu nie osłabiła drużyny.

Owszem, można rozkminiać, że zmiana Yeboaha spowodowała mniej widowiskową grę, ale Młyński wszedł i... strzelił.
Wygląda na to, że skład jest bardzo wyrównany i to z tendencją do równania ku górze.

Daleki jestem od hurraoptymizmu, bo ZL zagrało sobie jeszcze dość wakacyjnie, ale to naprawdę idzie w dobrym kierunku.
Można byłoby doczepiać się kilku elementów, ale na razie nie ma po co.
Dla Wisły tez był to pierwszy poważny mecz w nowym sezonie i egzamin wyszedł per saldo na plus.

dziki 27.07.2021 11:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sandomingo (Post 1569724)
To dopiero pierwszy mecz, do tego ze słabym i nieprzygotowanym jeszcze Zagłębiem, który dodatkowo mógł się fatalnie ułożyć ale...
Po pierwsze nie ułożył się, a to już.dobry zwiastun.
Po drugie nawet taki mecz trzeba wygrać co się udało a dodatkowo w stylu, który momentami był naprawdę miły dla oka. Widać jakiś pomysł, piłka fajnie chodzi - tylko praca, cierpliwość i stopniowo będzie coraz lepiej. Przyjdą jeszcze słabe mecze ale i na to trzeba być przygotowanym. Oby więcej było tych dobrych, to na początek wystarczy.
Wczoraj na zdecydowany plus Yaw, Lisek, Hanousek, Gruszka, Ashraf, Kliment.
Frydrych i Sadlok zagrali swoje. Skwarka niby niewidoczny ale jednak dwie asysty mówią same za siebie.
Młyński fajna zmiana, widać było że chciał się pokazać. Natomiast Savic znowu blado, Starzyński w pierwszej połowie dał drużynie więcej.

Edit: jedno czego nie rozumiem: co chciał pokazać Gula Hubertowi Sobolowi wpuszczając w końcówce meczu Forbesa?

No ja myślę, że chciał dać FBF pożegnać się z kibicami. Moim zdaniem fajny ruch – wszedł na dwie minuty, poklaskać ostatni raz i powodzenia w karierze. Przyszedł na kilka miesięcy, wrzucił kilka bramek, dorzuci trochę pieniędzy do budżetu – idealny transfer :)

pepe72 27.07.2021 11:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez silver03 (Post 1569712)
Ja tam jestem zadowolony
https://i.imgur.com/71B7ybm.png

Skąd masz wyniki?

swiety37 27.07.2021 12:04

pepe72:


https://www.flashscore.pl/mecz/dpgrBain/#h2h/overall

pepe72 27.07.2021 12:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez swiety37 (Post 1569731)

Wielkie dzięki!

Karherop 27.07.2021 13:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krysztal (Post 1569711)
No qrwa jest dobrze.Jasne że obecne zagłębie to żadna weryfikacja ale jednak jakieś wnioski można wyciągnąć a to są dość optymistyczne.Będą pewnie słabsze mecze będą też takie gdzie zagramy piach ale jak po słabszym występie będzie poprawa to będzie znaczyło że poszliśmy dobrą drogą.

Ja bym do tego dolozyl, że obecnie żadna weryfikacja będzie również :
cracovia, Gornik Zabrze, górnik Łęczna, Wisła Plock, Radomniak, Stal Mielec, Termalika, Warta

To daje 8 ekip + 9 Zagłębie które nie wyobrażam sobie aby w końcowym rozrachunku zajęło miejsce przed nami. Daje to ok 8-10 miejsce w lidze, czyli mniej więcej w to co celujemy.

Oczywiście radość jest tonowania, co również bardzo ciekawie opisał Trela https://newonce.sport/artykul/obys-n...malnym-sezonie

Jeśli po Rakowie będziemy mieć 9 pkt to powiem, że może będziemy w tym sezonie walczyć o coś więcej niż 8-10 miejsce.

Rok temu 9 pkt mieliśmy dopiero po 8 kolejce.

pepe72 27.07.2021 14:51

i jeżeli nam nie wyciągną Lisa.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:27.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl