Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Adrian Gula trenerem Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10404)

s1mone 07.06.2021 21:02

Ale przeciez nikt nie zarzucał tu Hyballi braku wiedzy. Problem był z odpowiednim wdrożeniem systemu gry, nieoptymalnym dozowaniem obciążeń treningowych przed meczem, masowym zrażaniem do siebie piłkarzy i pracowników Wisły - wprowadzaniem złej atmosfery do klubu. Dołożyć należy do tego niezrozumiałe decyzje personalne, które się nie obroniły na boisku. To wszystko są naczynia połączone i złożyły się na słaby wynik. Oby następca poradził sobie lepiej, bo jeśli nie da rady to również poleci. Taka jest piłka i kolej rzeczy. Wiem, że to dla niektórych może być zaskoczenie, ale trenerzy bez wyników są wyrzucani.

Od czasów wejścia trio do klubu każde zwolnienie trenera poprzedzone było serią bardzo rozczarowujących występów. Każdy z trenerów za trio dostał szansę na wyciągnięcie drużyny z dołka, żaden nie dał rady.

Z całej tej trójki najbardziej mi szkoda było Stolara, bo w peaku to za jego czasów graliśmy najfajniejszą piłkę i robiliśmy najlepsze wyniki. Niestety zaliczył też rekordową serię porażek, więc sinusoida występów jego Wisły była pełna skrajności. Ale i tak to za jego czasów trafiały nam się mecze genialne jak pogonienie Lecha czy Legii piątką. Pod względem czysto sportowym te mecze to były promyki nadziei i mega zastrzyki pozytywnych emocji w tych nudnych jak flaki z olejem czasach pocupiałowych.

Jeśli chodzi o Gulę : życzę mu samych sukcesów i wprowadzenia Wisły do czołówki ligi. W końcu sam zarząd zdradził, że takie są plany na Wisłę :) Jestem za!

Karherop 07.06.2021 21:10

Styl Wisły Guli do Wisły Hyballi bedzie można porównać gdy już liga wystartuje.

Bardzo mądrze dziś powiedział trener: każdy Wam powie to samo, że chcemy grać ofensywnie, kombinacyjnie, utrzymywać się przy piłce. Oklepane haselka.

Na pewno stawianie znaki równości między tymi Panami to śmieszne uproszczenie.

LucjuszWielki 07.06.2021 21:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1568286)
Życzę naszemu nowemu trenerowi powodzenia.
Zachwyty i krytyka na tym etapie trochę bez sensu.

Dokładnie tak samo jak pisanie, że po szopce z Hyballą nikt poważny do nas nie przyjdzie...:>

wolfy wiesz, że jako pierwszy wyłapałem ten frazes - posypałbyś raz głowę popiołem dla świętego spokoju ;)


Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkadiusz.Czerepach (Post 1568294)
Konrad. , merytorycznie odpisał ci czaro , a ja osobviście nie życze sobei takich epitetów , gdyby to było forum innego klubu , mógłby ci napisać , że ....y to sobie poszukaj w domu rodzinnym , ale to nie ten poziom.

Zresztą właściwie nie wiem czemu mnie wogle zaliczyłeś do tego grona.

Cieszy że nowy trener na papierze wygląda super. A zwolnienie PH odbyło się , no powiedzmy że frajersko i tego si ebede trzymał

Zero godności, zero honoru. Zacytować ci co pisałeś kilka tygodni temu min o Kubie ?

EDIT:
Dobra... nie odpowiadaj bo znów walniesz jakąś głupotę. Tak cie lubie, ze na szybko wkleje co mamrotałeś przez ostatnie tygodnie. Absurdów było więcej, ale nie jesteś godzien poświęcenia większej ilości czasu.

Niech ten pajac będzie przestroga dla innych:

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkadiusz.Czerepach (Post 1565031)
piszecie (ogryzek) ze to nie ma znaczenia kto zawinił, no może dla losów PH nie ma , ale dla dalszego postrzegania aktualnego tria ma jak najbardziej

Właśnie takie ma znaczenie to postrzeganie tria, że przyszedł całkiem sensowny gość..... no ,ale czego wymagac od pajaca? Przecież nie myślenia...


Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkadiusz.Czerepach (Post 1565642)
.....

z tymże kwas na linii Hyballa - Trio , dla mnie jednoznacznie jest niestety kompromitacją trio ( a głównie Kuby , przy założeniu że to on z tego trio najbardziej do tego kwasu sie przyłożył )

:help:

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkadiusz.Czerepach (Post 1565668)
nie nazwałym go zastępczym , raczej probierzem (hehe) właśnie profesjonalizmu "tria"

:D bez względu na wyniki nowego trenera.... nie jest z łapanki - to pewne. To jak z tym profesjonalizmem tria? Odszczekasz to kmiocie ?


Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkadiusz.Czerepach (Post 1566497)
.....

- wbrew zaufaniu jakim ich darzysz trio to dyletanci
- JK i TJ zatrudnili (i trzymali) PH wbrew "braciom B." i stąd tak żenujace kroki jak np wczorajsza cieszynka robią się jednak racjonalne , niestety nie wróży to dobrze właścicielskiemu układowi

bo? nikt sensowny do nas nie przyjdzie?

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkadiusz.Czerepach (Post 1566241)


Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkadiusz.Czerepach (Post 1566123)
właściciel wspiera swoich podwładnych przeciwko pracownikowi średniego szczebla , tego jeszcze u nas nie grali

zadania za 100pkt: ułóż w kolejności od najmniej do najbardziej żałosnego :
- dzisiejsza cieszynka
- wywiad w foottrucku
- płacze o darmowe bilety na euro'12


Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkadiusz.Czerepach (Post 1565810)
niechże ktoś rozjaśni nam też aktualne powiązania TJ z interią , bo to jest zdecydowanie kluczowe

notoryczna nagonka na linii TJ-Interia

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkadiusz.Czerepach (Post 1565762)
w medium powiązanym z właścicielem klubu, dodajmy

Pytanie, do którego napisał post: "czy to normalne że Carlos krytykuje swojego trenera a klub nie reaguje.Czy takie są standardy w Wiśle?."

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkadiusz.Czerepach (Post 1566914)
ew. Kuba na trenera , i rozwiążą sie wszystkie problemy za jednym zamachem
ktoś powie że nie ma licencji , no to w końcu na coś sie przyda Pan Kazimierz

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkadiusz.Czerepach (Post 1566911)
ale on będzie "robił za Kube" w LKS Goczałkowice Zdrój


btw to też ciekawy temat do porównania , bo Łukasz zrezygnował w tym celu z przedłużenia kontraktu z Borussią , a Kuba ?



Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkadiusz.Czerepach (Post 1568010)
dlatego pisałem : Kuba grający trener






Zły to ptak, co własne gniazdo kala.

Da się gdzieś składać wniosek o banicje rudego na forum i zakaz wstępu na R22?

Drozd 07.06.2021 22:34

Bardzo dobry wybór, wszyscy którzy narzekali na intensywność treningów trafili właśnie z deszczu pod rynnę. :) Dalej trzeba będzie zapieprzać i na treningach i na boisku. Natomiast fakt, że Gula ma mniej szalone spojrzenie niż poprzednik, utrudni zrobienie z niego wariata gdyby się znowu pojawił "kwas". Bo mam nieodparte wrażenie ze to nieuniknione.

Powodzenia Panie Trenerze...

Hermond 07.06.2021 22:37

Myślę, że Sadlok już nie będzie wykonywał SFG a Medved ciągle grał mimo swoje indolencji (bo go już nie ma u nas)

ciastek88 07.06.2021 22:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LucjuszWielki (Post 1568315)


Zły to ptak, co własne gniazdo kala.

Da się gdzieś składać wniosek o banicje rugego na forum i zakaz wstępu na R22?


Zastanawiam się czy gratulować włożonej w pracy w szukanie cytatów Czerepacha czy współczuć , że nic ciekawszego nie ma się do roboty niż forumowe palenie czarownic na stosie :>

Mam wrażenie , że forum od kilku miesięcy stało się śmietnikiem i połowa postów to wycieczki osobiste. Sam święty nie jestem bo w kilku brałem udział ale przydałaby się moderacja.
Połowa postów nie powinna się na forum znaleźć albo zostać wywalona. Dla wymiany "uprzejmości" istnieje funkcja wiadomości prywatnych.

wolfy 07.06.2021 23:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Hermond (Post 1568319)
Myślę, że Sadlok już nie będzie wykonywał SFG a Medved ciągle grał mimo swoje indolencji (bo go już nie ma u nas)

Sadlok nie będzie wykonywał SFG jeśli będzie w drużynie ktoś kto wykonuje je lepiej. Savić i Yeboah próbowali swoich sił i za wiele z tego nie wynikało.
Podobno nasz nowy nabytek potrafi kopnąć ze stojącej piłki. Jeśli tak jest pewnie zluzuje Sadloka, który obrywa głównie przez idiotyczny zwyczaj dowalania się do najdłużej grających piłkarzy. Niestety, poza Błaszczykowskim w całej drużynie nikt nie umie dośrodkować.

Arkadiusz.Czerepach 08.06.2021 00:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ciastek88 (Post 1568320)
Zastanawiam się czy gratulować włożonej w pracy w szukanie cytatów Czerepacha czy współczuć , że nic ciekawszego nie ma się do roboty niż forumowe palenie czarownic na stosie :>

Mam wrażenie , że forum od kilku miesięcy stało się śmietnikiem i połowa postów to wycieczki osobiste. Sam święty nie jestem bo w kilku brałem udział ale przydałaby się moderacja.
Połowa postów nie powinna się na forum znaleźć albo zostać wywalona. Dla wymiany "uprzejmości" istnieje funkcja wiadomości prywatnych.

No , dokładnie, dlatego na prowokacje kmiota odpowiadać nie zamierzam


sytuacje z PH wciąż uważam za żenującą więc nie ma co tu odszczekiwać , natomiast ogromny szacunek dla TRIO (tak!) za ściągnięcie (potencjalnie) o wiele lepszego trenera

tak , nie dziwcie sie , ja oceniam sprawiedliwie , za zle karze a za dobre wynagradzam
i nasz nowy trener zapowiada się doskonale

brawo Trio, powodzenia Panie Adrianie !

KOALIK 08.06.2021 01:47

Cieszę się, że Jakub poszedł po rozum do głowy i nie zatrudnił przebierańca, tylko trenera.

Zatrudnienie nieudacznika byłoby końcem Wisły w Ekstraklasie. Przydała się presja, aby przebieraniec nie został trenerem.

Czas świętości skończył się, zaczął się czas sprawdzenia w jakim kierunku podąży Wisła.

Mnóstwo czasu zmarnowano na własne życzenie, a czasu już nie ma. Tu musi przyjść wyraźny progres i to w najbliższym sezonie, nie za x lat.

Z opisu na weszło wynika, że Gula jest wymagającym trenerem. Podobnie jak Hyballa. Tego się obawiam, choć największy leser w drużynie odszedł.

To musi być wyraźnie podkreślone. To trener ma decydować o treningach, o obciążeniach, a nie legendy, ,,legendy" i usłużni dziennikarze piszący artykuły na zamówienie.

Życzę Guli, aby był trenerem na długi okres, a nie na krótką chwilę. Mam nadzieję, że Jakubowi za x czasu nie zmieni się koncepcja i nie będzie wydziwiał jak ostatnio - w konsekwencji nie będą pojawiały się jakieś żałosne transparenty, żałosne sponsorowane artykuły, bo to był wstyd.

Najważniejszym będzie jaką realnie władzę i możliwości dostanie duet Gula & Pasieczny. Jeśli nie będą mogli się wykazać, a ich decyzje będą blokowane, wstrzymywane przez różne układy niszczące Wisłę od lat i to ze strony tzw. ,,legend", to ich zatrudnienie nie ma najmniejszego sensu.

Po co zatrudniono Hyballę, skoro głos tzw. ,,legend", różnych leserów, symulantów był ważniejszy, bo treningi za ciężkie, bo Messi narzekal na intensywność i Kaziu musiał ingerować.

Hyballa zaczął przeszkadzać i musiał odejść. Oby tym razem historia nie powtórzyła się.

Zaleciało przedszkolem, bo tę akcję przeganiania Hyballi można tak nazwać.

Zadałbym pytanie Kazimierzowi. Skoro od lat jest blisko przy drużynie, to czemu Wisła ma takie problemy w grze ofensywnej?

To tu te układziki oraz głos tzw. ,,legend" mogą być decydujące w kwestii oceniania przyszłej pracy Guli i Pasiecznego.

Tu fochy Jakuba nie mogą decydować o przyszłości klubu, bo Wisła to nie prywatny folwark braci i Jakub musi cały czas o tym pamiętać.

Jakub nie jest nieomylny i nie jest tym bardziej świętym. Jak pokazuje historia, każdy podlega ocenie, bo pamiętamy o prawdziwych wyczynach ojca chrzestnego - upadłej i skompromitowanej ,,legendy" Wisły.

pawlozm 08.06.2021 06:52

Aż człowiek boi się cokolwiek napisać żeby nie zapeszyć. Sytuacja z Hyballą jeszcze siedzi za mocno, też początkowe 'hurra', a później lament. Jednak wtedy Hyballe podpisali w 3 dni, Gule w 3 tygodnie. Jest to wybór zdecydowanie bardziej przemyślany zwłaszcza po ostatniej wpadce.
Co by nie mówić kawał trenera, ogromne nadzieje. Oby to wszystko wypaliło. Może wreszcie ruszymy sportowo do przodu. Trener konkret, obsadzony wreszcie wakat dyrektora, a Pasieczny wydaje się osobą, która zrobi mocny research pod kolejne okienka, akademia ruszyła do przodu odkąd dyrektorem jest Kołaczyk. Może to jest ten moment zwrotny, że zaczniemy znowu coś znaczyć. Tego nam wszystkim życzę. Mam taką nadzieję. Mocno trzymam kciuki żeby to wszystko wypaliło na maksa.

wiesniak842 08.06.2021 07:11

A czego tu sie bac?
Przyszedl Gula, jak kazdy inny trener, zwolnia Gule, jak kazdego innego trenera:D Pytanie ino za co i kiedy.
Napisalbym powodzenia, ale... no wlasnie, w czym? Spasc nie spadniemy, puchary nam nie groza. Mysle, ze maks na co nas na ten moment stac to srodek tabeli. Wiecej bedzie zalezec od jakosci transferow niz od tego kto jest trenerem.

Fugiel 08.06.2021 07:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KOALIK (Post 1568323)
Cieszę się, że Jakub poszedł po rozum do głowy i nie zatrudnił przebierańca, tylko trenera.

Zatrudnienie nieudacznika byłoby końcem Wisły w Ekstraklasie. Przydała się presja, aby przebieraniec nie został trenerem.

Czas świętości skończył się, zaczął się czas sprawdzenia w jakim kierunku podąży Wisła.

Mnóstwo czasu zmarnowano na własne życzenie, a czasu już nie ma. Tu musi przyjść wyraźny progres i to w najbliższym sezonie, nie za x lat.

Z opisu na weszło wynika, że Gula jest wymagającym trenerem. Podobnie jak Hyballa. Tego się obawiam, choć największy leser w drużynie odszedł.

To musi być wyraźnie podkreślone. To trener ma decydować o treningach, o obciążeniach, a nie legendy, ,,legendy" i usłużni dziennikarze piszący artykuły na zamówienie.

Życzę Guli, aby był trenerem na długi okres, a nie na krótką chwilę. Mam nadzieję, że Jakubowi za x czasu nie zmieni się koncepcja i nie będzie wydziwiał jak ostatnio - w konsekwencji nie będą pojawiały się jakieś żałosne transparenty, żałosne sponsorowane artykuły, bo to był wstyd.

Najważniejszym będzie jaką realnie władzę i możliwości dostanie duet Gula & Pasieczny. Jeśli nie będą mogli się wykazać, a ich decyzje będą blokowane, wstrzymywane przez różne układy niszczące Wisłę od lat i to ze strony tzw. ,,legend", to ich zatrudnienie nie ma najmniejszego sensu.

Po co zatrudniono Hyballę, skoro głos tzw. ,,legend", różnych leserów, symulantów był ważniejszy, bo treningi za ciężkie, bo Messi narzekal na intensywność i Kaziu musiał ingerować.

Hyballa zaczął przeszkadzać i musiał odejść. Oby tym razem historia nie powtórzyła się.

Zaleciało przedszkolem, bo tę akcję przeganiania Hyballi można tak nazwać.

Zadałbym pytanie Kazimierzowi. Skoro od lat jest blisko przy drużynie, to czemu Wisła ma takie problemy w grze ofensywnej?

To tu te układziki oraz głos tzw. ,,legend" mogą być decydujące w kwestii oceniania przyszłej pracy Guli i Pasiecznego.

Tu fochy Jakuba nie mogą decydować o przyszłości klubu, bo Wisła to nie prywatny folwark braci i Jakub musi cały czas o tym pamiętać.

Jakub nie jest nieomylny i nie jest tym bardziej świętym. Jak pokazuje historia, każdy podlega ocenie, bo pamiętamy o prawdziwych wyczynach ojca chrzestnego - upadłej i skompromitowanej ,,legendy" Wisły.

Ja uwazam, ze duzo nie wiemy tego co tak naprawde tam sie dzialo w srodku - robisz analize problemu w oparciu o legendy i ciezkie treningi - a tak naprawde to nie wiemy o co chodzilo do konca.

Ja bym jedynie chcial aby ktos kto byl odpowiedzialny za PH uczyl sie na bledach i wyciagnal wnioski na przyszlosc.

Kto byl ta prawdziwa legenda ?

bódyń 08.06.2021 07:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkadiusz.Czerepach (Post 1568322)
No , dokładnie, dlatego na prowokacje kmiota odpowiadać nie zamierzam

!

Ktos cytuje Twoje wypowiedzi i uwazasz to za prowokacje? Przeciez powinienes sie cieszyc z tego ze 'mondrosci' ida w swiat.
Ale milo wiedziec, ze jest antywskaznik taki; Co napsize to prawie na pewno bedzie odwrotnie.

pan_premier 08.06.2021 08:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1568307)
Z tekstu wynika, że sprowadziliśmy drugiego Hybalę, tyle że bez ciężkiego charakteru:
- wymaga wysokiej intensywności
- potrzebuje piłkarzy o określonym profilu żeby odnieść sukces
- wymaga profesjonalizmu i 100% zaangażowania w trening (ciekawe jak zareaguje jak któraś z legend wypali że jest zmęczona :) )
- jego taktyka to wysoki pressing, szybka gra piłką i mnóstwo podań na połowie rywala
- przez co jego drużyny często narażają się na kontry i mają problem z autobusem w bramce.

Innymi słowy wszystko to za co krytykowano tu Hybalę (co śmieszy jeżeli spojrzeć na zachwyty jego krytyków), tylko charakter ma normalny.

Brzmi pozytywnie o ile faktycznie dostanie czas i narzędzia, czyli to czego jednocześnie nie dostał żaden trener Wisły od bardzo dawna.

jesli to wszystko prawda, to przynajmniej bedzie kontynuacja i nie musimy zatrudniać dreptajacych Bashy i JCSa ponownie pod taktykę nowego trenera :D

Ogryzek 08.06.2021 08:51

Zaraz się okaże u co poniektórych bardziej "zatrutych" toksyną po poprzednim trenerze - że Gula to tylko kopia Hyballi. Obaj sie niczym nie różnią :D

Dajcie sobie spokój z takimi bredniami. Każdy trener wymaga 100% zaangażowania itd Może poczekamy na pierwsze mecze? Jakoś nikt w Słowacji nie pisał że obaj są do siebie podobni - a obaj prowadzili zespoły w lidze słowackiej. I co najważniejsze! Trio miałoby KOPIOWAĆ patologiczną sytuację z Hyballą? Wzięli Gule - BO JEST INNY od Hyballi. Zarówno jeśli chodzi o współpracę z piłkarzami czy Zarządem, jak również ma inną wizję futbolu.

Tak, Kuba wziął sobie drugiego "psychola" na trenera bo lubi "wyzwania":D

Niektórym tak trudno przyznać że pozyskalismy trenera półkę wyżej od poprzedniego? Boli was to? Przykre. A niby Wisła jest najważniejsza.

serek.c2 08.06.2021 08:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1568307)
Innymi słowy wszystko to za co krytykowano tu Hybalę (co śmieszy jeżeli spojrzeć na zachwyty jego krytyków), tylko charakter ma normalny.

Innymi słowy, powinna Cię najść refleksja, że może zwyczajnie myliłeś się i przyczyny zwolnienia Hyballi było nieco inne, niż to sobie wymyśliłeś :)

pan_premier 08.06.2021 09:01

KMWTW ?

gdzies to juz widziałem :D

serek.c2 08.06.2021 09:14

Zawsze możesz wierzyć, że lenie piłkarze z Błaszczykowskim na czele zwolnili trenera, a teraz ten sam Błąszczykowski zatrudnił trenera o bardzo podobnej charakterystyce - przecież to logiczne :D

Levis88 08.06.2021 09:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez serek.c2 (Post 1568334)
Innymi słowy, powinna Cię najść refleksja, że może zwyczajnie myliłeś się i przyczyny zwolnienia Hyballi było nieco inne, niż to sobie wymyśliłeś :)

Oświecisz nas wszystkich w końcu?

serek.c2 08.06.2021 09:27

Nie, nie oświecę.

Maine_Coon 08.06.2021 09:28

Kibice Wisły pełni miłości - wyzwiska, kmioty, odsyłanie na Wieczystą.
Ech, forum z 2002 wróć!

wolfy 08.06.2021 09:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez serek.c2 (Post 1568334)
Innymi słowy, powinna Cię najść refleksja, że może zwyczajnie myliłeś się i przyczyny zwolnienia Hyballi było nieco inne, niż to sobie wymyśliłeś :)

Naszła, bo jeśli to prawda co weszło napisało na jego temat to Wisła nie miota się od ściany do ściany tylko stara się trzymać jednej koncepcji.
Znaczy to też że sporo problemów jakie miał Hybala będzie miał też Gula. A właściwie jeden problem podnoszony przez jego krytyków:
- nie wykorzystuje "potencjału" zawodników. Była histeria że Silva i Chuka nie "pomagają", Silvy nie już nie ma, zobaczymy co z naszą kadrą zrobi nowy trener. Od dawna uważam że 90% winy za wyniki ponoszą piłkarze. Albo będzie zmiana jakościowa pod kątem taktyki nowego trenera, albo wyjdzie jak zawsze.

pan_premier - myślę że my nie zatrudnialiśmy i nie zatrudniamy piłkarzy pod żadną taktykę.

Ogryzek 08.06.2021 09:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maine_Coon (Post 1568339)
Kibice Wisły pełni miłości - wyzwiska, kmioty, odsyłanie na Wieczystą.
Ech, forum z 2002 wróć!

Odezwał się ten co pierwszy rzucił kamieniem. To się nazywa hipokryzja czy już utrata kontaktu z rzeczywistością?

LucjuszWielki 08.06.2021 09:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maine_Coon (Post 1568339)
Kibice Wisły pełni miłości - wyzwiska, kmioty, odsyłanie na Wieczystą.
Ech, forum z 2002 wróć!

To najniższy wymiar kary za robienie we własne gniazdo i notoryczną nagonkę na Kube nie mając pojęcia co się wydarzyło. Tworzenie mitów i złej atmosfery wokół klubu. Czerepuch był moim celem od dawna bo psioczył i obrażał zasłuzone postracie na R22.

Cały czas podkreślałem (możecie sobie wyszukać): JAK MOŻNA BYŁO MITOLOGIZOWAĆ NIEPRZYCHYLNIE I OBRAŻAĆ LEGENDY NIE MAJĄC ROZEZNANIA W SYTUACJI? Przecież sam fakt takiego płytkiego plotkowania świadczy o prymitywizmie osoby wygłaszającej bełkot. Czerepuch nie był wyjątkiem. NA FB jest cała zgraja gimbo-pokemonów z hasłem "gwiazdkom nie chciało się biegać" :/ Poziom myślenia mimo rozwoju ludzkości obecnie jest 5x niższy niż w 2002 roku, kiedy tylko markus z kotem mamrotali bezmyślne frazesy nie mając pojęcia o działalności gospodarczej.

Oczywiście można za dobre czyny pisać dobrze, a za złe odwrotnie, ALE nie psioczyć jak się nie ma zielonego pojecia czy ktoś zrobił źle czy dobrze. Z rudym mógłbym się nawet pogodzić, ale pod warunkiem, że przestanie wypisywać bzdury - czyli jest to niemożliwe.





Ja ślepo ufam KUBIE i mam nadzieję, że się nie przejadę.


Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1568340)
Naszła, bo jeśli to prawda co weszło napisało na jego temat to Wisła nie miota się od ściany do ściany tylko stara się trzymać jednej koncepcji.


jeśli to prawda co WESZŁO ... nie kumam, przecież notorycznie rugałeś każdego kto wkleja linki z tego portalu i pisałeś, aby nie cytować "szmatławca" a teraz wyrocznia? Ok w sumie dobrze, że to weszło napisało coś pozytywnego bo pewnie twierdziłbyś, że parodysta ;)


PS: Z uwagi na fakt, iż czuje sentyment do wolfiego za wieloletnie kłotnie (mimo apogeum psioczenia i wyzywania drużyny za czasów BUNOZY - jego największy obiekt wyzisk do pewnego momentu) nie będę cytować jego wypowiedzi na temat sytuacji z Hyballą. Wypomniałem tylko jedną myśl, ale nie wypunktuje jak czerepucha ;)

Hermond 08.06.2021 10:00

Winę ponoszą piłkarze. Jednak to trener decyduje kto gra. Silva, moim zdaniem jest słaby, ale gdy przestał grać Wisła wyglądała jeszcze gorzej. Boguski nie grał prawie wcale. Gdy zagrał zdobył dwie bramki... Czy SFG wykonuje ten kto jest najbliżej piłki czy wyznacza trener?

serek.c2 08.06.2021 10:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1568340)
Naszła, bo jeśli to prawda co weszło napisało na jego temat to Wisła nie miota się od ściany do ściany tylko stara się trzymać jednej koncepcji.
Znaczy to też że sporo problemów jakie miał Hybala będzie miał też Gula. A właściwie jeden problem podnoszony przez jego krytyków:
- nie wykorzystuje "potencjału" zawodników. Była histeria że Silva i Chuka nie "pomagają", Silvy nie już nie ma, zobaczymy co z naszą kadrą zrobi nowy trener. Od dawna uważam że 90% winy za wyniki ponoszą piłkarze. Albo będzie zmiana jakościowa pod kątem taktyki nowego trenera, albo wyjdzie jak zawsze.

pan_premier - myślę że my nie zatrudnialiśmy i nie zatrudniamy piłkarzy pod żadną taktykę.

To cieszę się, że ta refleksja się pojawiła. Co do reszty posta, to się nie wypowiem - raczej na forum nie zabierałem głosu odnośnie trenerskich dokonań trenera Hyballi.

kopaczoholik 08.06.2021 10:39

Chciałbym zauważyć, że tematem tego wątku jest nasz nowy trener Adrian Gula! Nie rozumiem tych wzajemnych animozji i chamskich wrzutek... szkoda, że nikt nie blokuje najbardziej rozgrzanych głów na tym forum.

Jeśli chodzi o naszego nowego trenera to na papierze wygląda on imponująco (jak na nasze warunki i pozycję w lidze i samą jakość eklapy. CV naszego nowego trenera wygląda zdecydowanie lepiej od jego poprzedników czyli trenerów Stolarczyka, Skowronka czy Hyballi.

Wiadomo jednak, że papier przyjmie wszystko, a praca u nas jest bardzo ciężka i jest ogromnym wyzwaniem dla każdego trenera... Według mnie ciekawy trener oby dał radę wypełnić 2 letni kontrakt.

Czy da radę? Zobaczymy, czas pokaże.

Jak na razie przechodzimy kolejną rewolucję, ale tym razem wygląda na to, że jest ona robiona bardziej z głową... Zatrudniliśmy dyrektora sportowego, trenera i przewietrzyliśmy szatnie (choć to robimy regularnie). Zobaczymy co tym razem kolejna nowa ekipa pokaże na boisku.

!!IRIVER!! 08.06.2021 10:45

Powodzenia trenerze!

Yggdrasil 08.06.2021 10:51

Masakra...
Zaglądam czasem na fora innych klubów. Pamiętam - zaraz po zwolnieniu Hasiego - jak u legionistów pojawił się pomysł zatrudnienia Guli, ale ogólny wydźwięk był taki, że gość jest za mocny, za dobry, totalnie poza zasięgiem. Ostatecznie dostali Czerczesowa i źle na tym, nie wyszli, ale coś nam ta historia może pokazać.

Gula jak na nasze możliwości to jest KOSMOS. Absolutny szczyt. Patrząc na to kto realnie mógł tu przyjść, na kogo nas stać, kto by się podjął...do tego patrząc na cechy osobowościowe, dorobek, bliskość kulturową

Gula to NAJLEPSZY TRENER jakiego Wisła mogłaby w tej chwili mieć. Lepszy niż Guardiola czy Zidane, bo realny. Alternatywą był jakiś stary niemiec/holender który sukcesy osiągal w 1993 z jakimś HSV czy kadrą Tunezji w pucharze Afryki.
Mogliśmy też sięgnąć po polską myśl szkoleniową. Mogliśmy też sięgnać po jakiegos byłego piłkarza który własnie skonczył kariere i bedzie sie uczył zawodu.

Wybraliśmy NAJLEPIEJ jak tylko można było. To jest trener wymarzony wrecz.

I skonczcie prosze wojenki i podjazdy. Trzeba ufać Kubie, co było to było. Patrzmy do przodu

crux.a 08.06.2021 11:21

@Yggdrasil ma sporo racji. Moim zdaniem Gula jako trener to kolejna po zatrudnieniu Pasiecznego świetna, być może optymalna decyzja zarządu. Wiadomo, że przyszłości nie znamy i Gula może okazać się klapą. Czynników losowych nie powinno się jednak uwzględniać w ocenie.

LucjuszWielki 08.06.2021 13:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez s1mone (Post 1568313)
A

Z całej tej trójki najbardziej mi szkoda było Stolara, bo w peaku to za jego czasów graliśmy najfajniejszą piłkę i robiliśmy najlepsze wyniki.

Również najbardziej szkoda było mi Stolara, ale jeśli chodzi o kwestie sportowe to miał najmocniejszą kadrę, więc teoretycznie łatwiej było mu wykręcić lepsze wyniki.

Ogryzek 08.06.2021 13:56

https://sport.interia.pl/klub-wisla-...ly,nId,5282387

Czyli będziemy jak Barcelona Guardioli :)

kbr 08.06.2021 14:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez serek.c2 (Post 1568338)
Nie, nie oświecę.

Ale wiesz, że w takim razie nie ma sensu kogoś krytykować za wyrażenie własnego zdania, skoro nie chcesz/nie możesz nic powiedzieć.

serek.c2 08.06.2021 14:53

Również wyrażam własne zdanie, nie odbieraj mi tej możliwości :)

Karherop 08.06.2021 14:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez crux.a (Post 1568355)
@Yggdrasil ma sporo racji. Moim zdaniem Gula jako trener to kolejna po zatrudnieniu Pasiecznego świetna, być może optymalna decyzja zarządu. Wiadomo, że przyszłości nie znamy i Gula może okazać się klapą. Czynników losowych nie powinno się jednak uwzględniać w ocenie.

Ostatnie zdanie powinno tu wielu wykuć na pamięć

Czy można transfer uznać za niewypał, jeśli jakiś rzeźnik typu Borysiuk połamie mu nogę w 2 spotkaniu?

Pewnie że można, ale czy to sprawiedliwe? Czy winnien jest tutaj zarząd/sam zawodnik/ trener/ gwiazdy czy przeznaczenie?

To co różni np Stolarczyka od Hyballi czy Skowronka, to fakt że do problemów w drużynie sam nie doprowadził, w przeciwieństwie do swoich następców. Ich oceny muszą być skrajnie różne pomimo dość podobnego efektu końcowego.

Z Gulą spodziewam się że będzie podobnie jak że Stolarczykiem. To optymalny wybór na aktualne czasy. A kto wie czy nie byłby to świetny wybór w każdym momencie.

wolfy 08.06.2021 15:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez serek.c2 (Post 1568344)
To cieszę się, że ta refleksja się pojawiła. Co do reszty posta, to się nie wypowiem - raczej na forum nie zabierałem głosu odnośnie trenerskich dokonań trenera Hyballi.

Hybali, Skowronka i Stolarczyka. Trzech różnych trenerów, trzy różne katastrofy, przy czym Stolarczyk to już dosłownie nie miał kim grać pod koniec swojego pobytu w Wiśle.
Na papierze zmieniliśmy trenera na lepszego ale chciałbym żebyśmy pamiętali że to nie trener wybiegnie na boisko.

Jaroo1 08.06.2021 15:56

Na papieprze wszystko wygląda pieknie, zarówno Gula jak i Pasieczny. Oby tylko w końcu to co na papierze wygląda ładnie przełożyło się na wyniki bo ....a kolejnego trenera, który daje nadzieje, a okazuje się po poł roku czy roku zerem i beznadzieją, bo przecież zawsze wina trenera, bo piłkarzy mamy wysmienitych, to już nie zniose.

Karherop 08.06.2021 16:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1568369)
Na papierze zmieniliśmy trenera na lepszego ale chciałbym żebyśmy pamiętali że to nie trener wybiegnie na boisko.

Może dlatego dokonaliśmy już 5 transferów, gdzie połowa klubów esa nie dokonała póki co żadnego. I zapowiada się że to nie koniec.

Jaroo1 08.06.2021 16:49

Generalnie to myslę, że naszym celem na ten sezon powinno być utrzymanie i zbudowanie kadry na kolejny sezon, tzn nie żeby po sezonie znowu odeszła połowa składu i przyszła połowa nowego, z czego wypali 1-3 transfery (lepiej lub gorzej), do tego bedzie 5 niewypalów itd itd bo to jest nasz największy rak od lat. Ciągla destabilizacja. Najpierw w składzie, a później na ławce trenerskiej i tak w kółko.

Trener, tym bardziej pokroju Hyballi czy Guli, z jakimś CV i pomysłem, to powinien być dla nas wręcz jak bóg, na ten moment, powinien byc święty i dopiero po takim 1-3 latach wzmacniania skladu, odbudowy powinien być oceniany czy coś potrafi i czy zrobił progres.

Wojtas 08.06.2021 19:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jaroo1 (Post 1568371)
Na papieprze wszystko wygląda pieknie, zarówno Gula jak i Pasieczny. Oby tylko w końcu to co na papierze wygląda ładnie przełożyło się na wyniki bo ....a kolejnego trenera, który daje nadzieje, a okazuje się po poł roku czy roku zerem i beznadzieją, bo przecież zawsze wina trenera, bo piłkarzy mamy wysmienitych, to już nie zniose.



Gula na papierze wyglada mega dobrze.Naprawde jak pomysle kto mogł nas trenowac a kto trenuje to trzeba pare zdrowasiek odmówic ,bo naprawde trafił nam sie jak slepiej kurze jajko.

Z Hyballa było tez tak ze to My sami zrobililismy sobie z niego małego Bożka,bo potrzebowalismy na tamten moment kogos takiego,ale jak sie popatrzylo na jego Cv to szału nie było,takie sztuczne troche imaginowanie ....

Natomaist tutaj mamy goscia ktory mial sukcesy w ostatnim czasie i wie jak dotrzec do piłkarzy.Wielkie brawa dla Tria za takiego trenera.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:53.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl