![]() |
@s1mone
A nie dochodzi do ciebie parafianie ze PH już nie ma w klubie i temat jest zamknięty ? Natomiast to co napisałem jest kwintesencja tego co się działo w klubie (dot. Trenerów) w ostatniej dekadzie. Obojętnie kto tu przyjdzie i zacznie wymagać od wkładów czegoś więcej lub im się znudzi to za chwile go nie będzie. Natomiast jeżeli jara Ciebie Ojzynski czy inny tępy aligator z PMS bo tylko takie przykłady dajesz to współczuje ograniczenia umysłowego. Co należy zrobić? Zatrudnić trenera z poza karuzeli ale wymagającego i zrównoważonego psychicznie. Problem w tym ze trio nie ma planu A,B,C. dlatego był taki zapis w kontrakcie bo trio musiało zdawać sobie sprawę z problematyczności PH problem w tym ze zwalniając Skowronka nie mieli planu B i byli na musiku. Teraz tez nie maja planu bo biorąc pod uwagę ze dużo wkładów odejdzie trenera już powinnismy poznać. Pytanie tylko czy ktoś kto ma szacunek do siebie patrząc na to wszystko zechce podjąć się tego zadania. |
Cytat:
Proponuję Tadeusza Pawłowskiego. Po krytyce jaka na niego spadnie i bece kręconej z klubu Liga Mistrzów nasza. Piłeś - nie pisz. |
Bardzo się zdziwię, jeżeli to nie będzie Brzęczek. Przecież to dla Błaszczykowskiego układ prawie idealny, który spełni jego megalomański mokry sen, bo będą mogli wspólnie, po rodzinnemu, bawić się w trenerkę, ale to Wujo będzie odpowiadał za wyniki i to na niego będzie spadała odpowiedzialność.
Szanuję Kubę za to, co zrobił dla Wisły i repry, ale właśnie zaczyna z siebie robić klubowego Kim Dzong Una, łącznie z publicznymi egzekucjami ludzi, którzy mu nie pasują. |
Ja tam bym widział u nas powrót Wdowczyka, ale to niemożliwe raczej. Chyba najlepszy trener od momentu kiedy Cupiał zostawił Wisłę. Fakt miał wyrok za korupcję, ale cóż wyniki robił ciekawe.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
No ja też Wdowczyka dobrze wspominam mimo wszystko.
|
Pora kończyć tę szopkę i ogłosić Wuja. To dobry trener jak na nasze obecne możliwości. Nikogo lepszego nie znajdziemy, kto poważny będzie tu chciał przyjść i za co? Przykre to ale co zrobić, takich czasów doczekaliśmy. Może nie będzie tak źle, smutny Waldemar po reprezentacji też wydawał się skończony a jednak z przeciętnym Piastem wynik zrobił. To tylko Polska e-klapa, nie trzeba jakichś specjalnych zdolności, wystarczy odrobina solidności i można być w miarę wysoko w tabeli.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Radek niech zostanie legendą w naszych głowach, niech bawi się w trenerkę ale nie w naszym bagienku.. ;)
|
A moze Urban ?
|
Cytat:
Do klasyki gatunku przeszły oceny "warsztatu" bez bladego pojęcia co się dzieje na treningu. Wolfy, była jeszcze zbyt wczesna godzina na picie, teraz to co innego. |
Ale przeciez nie ma znaczenia kto bedzie trenerem.
|
Cytat:
A że nikt sensowny do Wisły nie przyjdzie? To chyba oczywiste. Czy Bartoszek, czy Ojrzyński, czy Sobolewski, może jakiś nonane z zagranicznym nazwiskiem - źródło patologii jest gdzie indziej. Podobno chłopaki już zdążyły zakontraktować jakiegoś niskiego ogóra na defensywnym pomocniku. Będzie zajebiście pasował do taktyki Sobolewskiego. Ciekawe ilu jeszcze leszczy ściągną zanim (o ile) przyjdzie dyrektor sportowy i trener? Ktoś tam w ogóle myśli? Dotarło do nich że gówno się znają na transferach? Przyjdzie jakiś trener, pewnie słaby - bo jaki inny tu przyjdzie - dostanie zbieraninę wziętą według .... wie jakiego klucza i co? Argumentem przy zwolnieniu będzie "wiedział na co się pisze". A nawet to nie prawda, bo to są kopacze wyciągnięci z takiej dupy że kto zagwarantuje że nie wcisnęli im kelnera? |
Jeden fallus.
|
Patrząc na to co się dzieje to powinni brać najtańszego trenera.
Może Kmiecik niech będzie trenerem bo i tak jest w klubie i niech se chłopaki kopią w skórę przy łykendzie. Wagon świeżych ogórów w drodze na R22. |
A mamy tak w ogóle pieniądze na jakiegoś specjalistę z kraju cywilizowanego piłkarsko? Nie bardzo.
Drużyna jest w rozsypce, będzie budowana na nowo..wątpić można by ktoś teraz ryzykował następny wariant zagraniczndgo trenera. Przyjdzie Sobol albo Wuja i będzie rodzinnie i będzie fajnie. Wisła to jedna wielka rodzina w końcu więc o czym my mówimy ;) |
Oglądałem konferencję przed meczem z Piastem.
Próbowałem sobie wyobrazić Kmiecika jako trenera i zupełnie nie wiem dlaczego stanęła mi przed oczami wizja, w której piłkarze, przed treningiem, zamykają Kmiecika w toalecie i idą do knajpy. |
Od Kmiecika to i Walery Łobanowski był żwawszy.
|
Edek Lorens.
|
Cytat:
A serio, to odpuśćcie troche Kubie. Kiedy tu przyszedł grać za darmo, uratował klub wkładając swoją kasę i jednocześnie siłą samego swojego autorytetu i wizerunku dał nam wiarygodność w najtrudniejszym czasie gdy nie ufał nam nikt...wówczas ludzie byli gotowi stawiać Kubie pomnik i widzieli go na równi z Reymanem. A teraz co..taki pomnik obrzucilibysmy gównem i pomidorami, bo facet uczy sie nowej roli i popełnia błędy ? Do tego nikt z nas tutaj nie wie, co tam się na prawdę wydarzyło. Nie bylismy na treningach, nie bylismy w szatni, nie bylismy przy rozmowach w 4 oczy. Nikomu nie siedzimy w głowie. Wiemy tylko to co nam poda ktoś w ramach przeciekow spontanicznych i kontrolowanych. |
Nie trzeba nawet zbytnio inteligentnym żeby zauważyć że tak jak poprzednio w duecie Kmiecik - Sobol, tak teraz Kmiecik - Jop to ten drugi będzie wykonywał cała czarna robotę, wraz z ustaleniem taktyki i wyborem składu.
Kmiecik jest dla sztuki i z szacunku do swoich dokonań. To czy jest żwawy czy nie, nie ma tu najmniejszego znaczenia. Konferencje go nie lubią i od zawsze się kiepsko prezentował, nawet w czasach gdy był pełnoprawnym pierwszym trenerem. |
Cytat:
|
Cytat:
Oprawić w ramkę i powiesić. |
Orest Lenczyk na bank
|
Cytat:
Tak jednak nie zrobił, postanowił wrócić do kraju, ratować Wisłę, użerać się, stresować i grać za 500 zł. Abstrahuję już od tego, że pożycza klubowi swoje pieniądze. Niektórzy widzę mają krótką pamięć i zapominają szybko, ale to taka mentalność naszego narodu. Dziękujcie losowi, że 16 lat temu w 2005 roku ktoś Kubie dał szanse w tym klubie i chłopak jest wierny Wiśle i nie da jej zrobić krzywdy. To jest gość, za którym każdy powinien iść w ogień. Mnie duma rozpiera, że mogę mieć koszulkę Wisły Kraków z jego nazwiskiem. Klasa, wiarygodność, rzetelność, chęć pomocy innym - tutaj również wielka zasługa jego babci bo chyba każdy wie jaka tragedia spotkała go w życiu. |
Tez nie rozumiem tego ostrego najeżdżania. Wybrnęliśmy naprawdę z ciężkich sytuacji.
Mamy małe środki finansowe to i szału nie ma. Ale powoli powoli liczę na to, że będzie lepiej. Gdyby Wisła nie była rodziną, to by już jej nie było w takiej formie w jakiej jest. Lepiej jest w innych klubach gdzie Legendy dostają kopa w tyłek, na mecze przychodziła garstka kibiców a i tak piłkarze kopali się po czole? Ja uważam, że jesteśmy co najmniej Level wyżej. A że jest ciężko to trudno przetrwamy i to. |
Andrzej Strejlau, Jacek Gmoch lub Antoni Piechniczek.
|
Dobijania ciąg dalszy.
Nie można trochę więcej optymizmu? |
jak szalec to szalec Ojrzynski lub Probierz hehehe
|
Cytat:
|
Cytat:
No jednak ktoś młodszy by się przydał ... .:D Kolejny raz w przyszłym sezonie będziemy prawie pod ścianą, ale wiem, że się odbijemy. |
Cytat:
Nie za stary, doświadczony, żeby nie miał demencji, żeby słuchał Kuby, żeby słuchał piłkarzy, żeby się nie awanturował i nie miał męczących treningów. No to tylko Urban. Ma tak samo wyjebane jak nasi piłkarze. |
Cytat:
Tego nie wie nikt. Każdy gdyba, domyśla się. Jak sportowiec nie ma motoryki odpowiedniej, nie zrobisz z niego demona. Taka prawda. |
TYLKO Łazarek! Ktokolwiek by nie przyszedł, to i tak będzie dramat i drżenie o utrzymanie, ale z Wojtkiem przynajmniej byłoby wesoło.
|
Do wiślackiego DNA bardziej nawiązywałby trener Marek Motyka. Do sztabu Andrzej Iwan.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:31. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl