![]() |
Nie masz pojęcia o czym piszesz.
Jedyny kto jebnal focha to Hyballa na pół drużyny która gdyby miał rezerwy to by pewnie tam przeniósł. Co do meczu, nie zdziwię się jak zagra w 1 składzie Silva, Kuba może nawet Boguski a wynik będzie na naszą korzyść. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Mam nadzieję że Kuba wejdzie od początku meczu i zagra cały mecz. Jeszcze Boguś i Carlos niech pokażą że są dobrzy nie tylko w wywiadach.
|
Remis to jest nasz max i to jeszcze jak będą jeździć na dupach, ja obstawiam występ Bashy
|
Przecież Basha po operacji ;)
|
Nie spodziewam się nic po tym meczu. W sumie mam wywalone jak nasi piłkarze ostatnio.
Jedyne co bym chciał usłyszeć na ich wejście na murawę z naszego sektora to: " walczyć, biegać i się starać...", żeby nie mieli kibiców aż za takich idiotów, którzy uwierzą, że ten cały syf to tylko wina Hyballi. A tak realnie to pewnie będzie: "jesteś legendą ........ (Błaszczykowski, Kmiecik, Boguski, Buksa czy kto tam jeszcze) i klepanie po pleckach. Bo my zawsze te niedorajdy głaskamy i dlatego nas jebią co któryś mecz. |
bedzie gdzies transmisja ?
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Według tej strony: http://ekstraklasa.org/rozgrywki/ter.../ekstraklasa-4 i tej: https://sport.tvp.pl/program-tv?date=2021-05-16 mecz będzie na TVP Sport
|
I Canal+ New
|
Cytat:
No tak, bo każdy sportowiec lubi i chce przegrywać :) Kolejna teoria spiskowa dziejów nie mająca jakiegokolwiek poparcia w faktach. Nikt nie lubi przegrywać i nikt specjalnie meczy nie przegrywa. Nikt się nie podkłada, bo strzelił focha. Zła atmosfera w klubie ma wpływ na grę drużyny. Psychika ludzka tak działa, że jak ktoś łapie doła i zaczyna myśleć, że jest do niczego (podświadomie) to raczej nie zagra dobrze. Jestem skłonny uwierzyć, że dany zawodnik jest po prostu miękka faja i jak drużynie nie idzie to on nie pociągnie gry. Są też tacy co świetnie grają na treningach, a w meczu im nie wychodzi. Ktoś może mieć kłopoty rodzinne w domu, ktoś finansowe. Komuś zmarł ktoś bliski. Ktoś gra na tabletkach przeciwbólowych bo go ciągnie, albo zagryza zęby i gra i się nie przyznaje. Inny jest typowym szybkościowcem a dowalono mu trening lekkoatletyczno - wytrzymałościowy i zatracił lekkość i szybkość i mu nic nie wychodzi. Jeszcze inny od jakiegoś czasu chce coś udowodnić na siłę i mu nie wychodzi bo za bardzo się stara i spina. Mógłbym tak jeszcze dłużej. Jest wiele czynników, które decydują o wynikach drużyny. Trener jest w samym środku tego wszystkiego i ma bardzo duży wpływ na drużynę. Nie tylko warsztatowo, ale przede wszystkim mentalnie. Może pomóc, może nie pomóc, może też zaszkodzić. Dlatego tak ciężko przewidzieć jaki trener, gdzie da sobie dobrze radę. Nikt nie przegrywa, bo sabotuje grę i chce być przegrywem. |
Cytat:
|
Cytat:
Chłopie kto w Krakowie powie Tworki w takiej sytuacji? Tylko jakaś "przybłęda" która jeszcze nie "wrosła" w miasto i ludzi. btw Pomijam kwestie tego co napisła si1mone |
Cytat:
Akurat w naszym klubie jest długa tradycja w tym względzie, mam przypomnieć? Niestety wygląda na to że nowi właściciele nie zamierzają w tym względzie nic zmieniać... |
Cytat:
Moze w ZDFie zaanalizuje mecz Wisly i czemu wystawial przez runde Medveda |
Cytat:
Kiedyś pięknie sie mówiło o formie druzyny złej pogodzie, polski klub odpada z kw. LM czy LE bo pogoda była zła, albo jeszcze nie zaczeli/dobrze nie weszli w sezon i kurde no pokonali ich ci Gruzini, Azerowie czy inne Litwiny. Teraz często króluje taka wymówka o złym przygotowaniu fizycznym, przetrenowane bidulki, zajechane, kurde zawsze ktoś im krzywde zrobi - aktualna gadka u nas od kilku lat, szczególnie teraz za Hyballi. I to słodkie .......enie "no jak teraz ich przetrenował Skowronek, to jak przyjndzie kolejny trener to wtedy własnie będzie widac efekty tych treningów, odzyskają świezość więc to wszystko to w ogóle tak na prawdę będzie zasługa Skowronka, że oni zaczną dobrze grać za pół roku" albo "uuuu oni chyba sa niedotrenowani, zobaczymy co będzie dalej, bo jak przyjdzie nowy trener to się okaże, bo on powie jak było i po wynikach będzie widac czy są dotrenowani czy za mało ćwiczyli" No i ten najwazniejszy punkt w Wiśle Kraków od kilku lat. Szyny były złe, pociąg był zły i się ....a wykoleił czyli trener był zły, wszystko było złe i się ....a wszyscy załamaliśmy tym faktem zamiast zapierdalać. Jest to stado nygusów bez ambicji, strojących fochy i tyle. Jak się nie ma w CV wpisanej Borussi Dortmund, Wisły Kraków z lat 2005-2013 itp itd to by wypadało wziąć zamknać mordę i po prostu zapierdalać, słuchac się już nawet "ekspertów" na forach, bo coś jednak jest nie tak, ze chłopom w życiu nie wyszło i się kopią po czole w obecnej, niestety słabiutkiej Wiśle, a co pół roku odpierdalają cyrk zwany kryzysem. Tylko tyle i az tyle, po prostu, nie masz argumentów w nogach to nie cwaniakuj i się słuchaj kazdego trenera, staraj się i nie filozofuj. To powinna być główna myśl naszych kopaczy. No i forumowiczów też, bo jak czytam o tym że wszystko jest złe, tylko ci kopacze sa ofiarami to aż mnie krew zalewa. Szacunek i podziekowania za to, że grają w naszym klubie ale niestety widzę, że w Wisle Kraków stworzył się taki uklad adoracyjno-pasożytniczy. Jedni chcą się tylko lizać po jajach, żeby bron boże nikt nigdy złego słowa na nich nie powiedział, inni przychodza żeby po prostu zarobić 5 czy 50 tysięcy zł bo robota fajna a presja żadna, przecież zawsze można zgonić na trenera, klopoty finansowe i ogólnie słabsza jakosć drużyny na przestrzeni ostatnich lat. |
Zmiany gry nagle nie będzie bo nie chodzi tu o to, że grali przeciw trenerowi. Gdyby tak było to można się łudzić, że nagle będzie petarda.
Oni są masakrycznie dalej zajechani i do tego Hyballa im zafundował armageddon w tym tygodniu na odchodne i nawet jak będa chcieli to na ciężkich nogach nie da się grać idealnie. Na pewno zobaczymy maksymalną ilość młodych, którzy się liczą w PJS ;) A wynik to już sprawa drugorzędna, nawet w topowym składzie bez kontuzji mielibysmy ciężko z Piastem grającym u siebie i walczącym o puchary. Liczę na walkę ile wlezie i może mega optymistycznie - fartowny remis. Oby tylko nie pojazd po nas 0-3 do pierwszej połowy i strach o kompromitacje jak na ległej. |
Będzie bicie - ale był czas przywyknąć...
Oby Pan Kazimierz wystawił Szocika, Gruchę, Starzyka a jeżeli jest to możliwe to również Plewę. A idealnie byłoby, gdyby mógł zadebiutować na kilka minut Chełmecki. Ale dzisiaj zagrał cały mecz w CLJ więc to raczej niemożliwe. |
Mam nadzieję, że kibice dają wsparcie z trybuny naszym zawodnikom. Tyle ostatnio przeszli, ciężkie treningi, znęcanie się psychicznie nad nimi przez trenera a nawet jak niektórzy piszą musieli oddawać swoje panny trenerowi do gabinetu. Strasznie mi ich żal. Chłopaki, niezależnie od wyniku jesteśmy z wami!
|
Hahaha ....a to co prawo pierwszej nocy zawitało w Krk czy jak :D ? No ....a bidulki, nieokrzesany Niemiec zajeżdżał ich na treningu a potem dymal ich panny w gabinecie :D Ale ponoć jajeczko było to ja obstawiam gładko 4 z przodu.
|
Doskonały przykład w jaki sposób piłkarze są w stanie zwolnić trenera, pomijając czy Hyballa był jebnięty czy nie. Nagle cudownie przypomnieli sobie jak się gra w piłkę.
Żywić można tylko nadzieję że to nie o ciężkie treningi chodziło a o ciężki charakter Niemca.. |
Cytat:
|
A co to? Nagle panowie przypomnieli sobie, jak strzelac bramki?
Przeciez nie grali na zwolnienie trenera. Banda pajacow. |
Cytat:
|
Nasi piłkarze raczyli przypomnieć sobie, na czym polega piłka nożna. Szkoda tylko, że mieli takiego focha, że wcześniej prawie spuścili klub do 1.Ligi na złość złemu Niemcowi.
|
A właściciel klubu temu przyklaskiwał. PATOLOGIA.
|
Ale pieprzycie.
Po pierwsze za Hyballi też wbiliśmy 3 bramki Piastowi. Po drugie, gdyby Świerczok strzelił karnego, to by teraz było 2:2. Nasze bramki ładne, ale 2 z nich to rykoszety. A gra? Wolna, ale Piast również tempa nie forsuje. Jak przycisnęli po stracie bramki, to nie wiedzieliśmy co się dzieje. Także nie, nie grają nagle super, grają to samo, tylko może nie są przybici tym, że mają trenera wariata. To wszystko. |
Jak na razie wszyscy młodzi wpisali się do protokołu.
Starzyński i Gruszkowski - gol, Szot - rzut karny :D |
Cytat:
Nie, wcale nie grają tak samo, grają - jak to nazwałeś - "mniej przybici" i ze zdecydowanie większym zaangażowaniem, co jest po prostu szokujące, bo to jest ich pie*dolona praca, za którą dostają ciężkie pieniądze i nie ma co strzelach fochów i zgrywać ofiar, bo się Niemiec parę razy wydrze. |
Teraz się zacznie obrona wkładów bo oni tacy biedni jajeczka nie było kobity były rżnięte jak żyć jak żyć.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Kuba z tak forma i grą niech spieprza do juniorów
|
Cytat:
Hyballa trzymając go na ławie wyświadczał mu przysługę, bo aktualnie prezentuje poziom oldboya... ps. Ponoć Hyballa na odchodne dołożył im jeszcze mocniej, a tu dzisiaj jakoś nie byli zajechani. Dziwne to... |
Cytat:
Poza tym wszystko co do tej pory szwankowało, szwankuje nadal. Dowiedzieliśmy się też dlaczego poprzednio nie grał Błaszczykowski i Boguski. I tyle. Oby w przerwie trafiło się nam 2-3 lepszych zawodników od tych, których mamy. |
Kuba z Mawutorem jak weszli to siadła całkowicie nasza gra... straciliśmy już całkowicie środek. Z Całym szacunkiem dla niego ale musi przepracować pozadnie okres przygotowawczy przed następnym sezonie jeśli ma być brany pod uwagę nawet na pół godziny meczu...Lis nam dzisiaj mecz wybronił super forma..Cieszą młodzi. Fajnie ze juz koniec tego smutnego jak ....a sezonu, możemy pożegnać już ten szrot
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:23. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl