Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [XXXX kolejka] Piast Gliwice - Wisła Kraków, 16-05-2021, 17:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10397)

Karherop 14.05.2021 23:06

Nie masz pojęcia o czym piszesz.

Jedyny kto jebnal focha to Hyballa na pół drużyny która gdyby miał rezerwy to by pewnie tam przeniósł.

Co do meczu, nie zdziwię się jak zagra w 1 składzie Silva, Kuba może nawet Boguski a wynik będzie na naszą korzyść.

El'kabat 14.05.2021 23:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez s1mone (Post 1566936)
Paradoksalnie wszystko zależy od tego, który trening był ostatnim w wykonaniu Niemca. Jeśli było wystarczająco dużo czasu na odpoczynek to mogą odpalić tylko i wyłącznie z tego powodu, że wróci świeżość.

Jeśli wygrają mecz i przez to stracą resztki szacunku u normalnych ludzi, to ja nie mam ochoty mieć do czynienia z takimi normalnymi ludźmi :)))) Z resztą napisałbym, że dzisiejsza normalność jest śmieszna, gdyby nie była taka straszna. Wystarczy włączyć wiadomości.

Całkowite odwrócenie pojęć i wartości wkrada się również na forum.
Znak czasów.

W tym tygodniu jeszcze im zafundował takie treningi na pożegnanie, że zapamietają to na długo.

Jaroo1 14.05.2021 23:34

Cytat:

Nie masz pojęcia o czym piszesz.

Jedyny kto jebnal focha to Hyballa na pół drużyny która gdyby miał rezerwy to by pewnie tam przeniósł.

Co do meczu, nie zdziwię się jak zagra w 1 składzie Silva, Kuba może nawet Boguski a wynik będzie na naszą korzyść.
Dokładnie za taką wersję dałbym sobie rekę uciąć. Ale nie trzeci raz pod rzad, nie trzeci trener pod rząd. Mnie nie obchodzi czy Hyballa był chory psychicznie, albo co im nie pasowalo w Skowronku i Stolarczyku. Fakt, że nasi kopacze strzelają fochy i sabotują grę aby wywalić trenera jest niepodważalny.

leszekm 15.05.2021 07:42

Mam nadzieję że Kuba wejdzie od początku meczu i zagra cały mecz. Jeszcze Boguś i Carlos niech pokażą że są dobrzy nie tylko w wywiadach.

qaro 15.05.2021 08:15

Remis to jest nasz max i to jeszcze jak będą jeździć na dupach, ja obstawiam występ Bashy

El'kabat 15.05.2021 10:24

Przecież Basha po operacji ;)

Coglin 15.05.2021 10:30

Nie spodziewam się nic po tym meczu. W sumie mam wywalone jak nasi piłkarze ostatnio.

Jedyne co bym chciał usłyszeć na ich wejście na murawę z naszego sektora to: " walczyć, biegać i się starać...", żeby nie mieli kibiców aż za takich idiotów, którzy uwierzą, że ten cały syf to tylko wina Hyballi.
A tak realnie to pewnie będzie: "jesteś legendą ........ (Błaszczykowski, Kmiecik, Boguski, Buksa czy kto tam jeszcze) i klepanie po pleckach. Bo my zawsze te niedorajdy głaskamy i dlatego nas jebią co któryś mecz.

Arkadiusz.Czerepach 15.05.2021 11:11

bedzie gdzies transmisja ?

wolfy 15.05.2021 11:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkadiusz.Czerepach (Post 1567017)
bedzie gdzies transmisja ?

Na Comedy Central.

GBO 15.05.2021 11:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez leszekm (Post 1566977)
Mam nadzieję że Kuba wejdzie od początku meczu i zagra cały mecz. Jeszcze Boguś i Carlos niech pokażą że są dobrzy nie tylko w wywiadach.

Tak, Kuba wyjdzie w pierwszym składzie. Przed przerwą zejdzie z kontuzją, straci cały okres przygotowawczy ana jesień będzie marudzenie że zły trener go pomija.

Jaroo1 15.05.2021 11:20

Cytat:

Na Comedy Central.
A nie na ZDFie?

Coglin 15.05.2021 11:22

Według tej strony: http://ekstraklasa.org/rozgrywki/ter.../ekstraklasa-4 i tej: https://sport.tvp.pl/program-tv?date=2021-05-16 mecz będzie na TVP Sport

leszekm 15.05.2021 12:48

I Canal+ New

s1mone 15.05.2021 12:50

Cytat:

Dokładnie za taką wersję dałbym sobie rekę uciąć. Ale nie trzeci raz pod rzad, nie trzeci trener pod rząd. Mnie nie obchodzi czy Hyballa był chory psychicznie, albo co im nie pasowalo w Skowronku i Stolarczyku. Fakt, że nasi kopacze strzelają fochy i sabotują grę aby wywalić trenera jest niepodważalny.

No tak, bo każdy sportowiec lubi i chce przegrywać :)

Kolejna teoria spiskowa dziejów nie mająca jakiegokolwiek poparcia w faktach.

Nikt nie lubi przegrywać i nikt specjalnie meczy nie przegrywa. Nikt się nie podkłada, bo strzelił focha. Zła atmosfera w klubie ma wpływ na grę drużyny. Psychika ludzka tak działa, że jak ktoś łapie doła i zaczyna myśleć, że jest do niczego (podświadomie) to raczej nie zagra dobrze.

Jestem skłonny uwierzyć, że dany zawodnik jest po prostu miękka faja i jak drużynie nie idzie to on nie pociągnie gry. Są też tacy co świetnie grają na treningach, a w meczu im nie wychodzi.

Ktoś może mieć kłopoty rodzinne w domu, ktoś finansowe. Komuś zmarł ktoś bliski. Ktoś gra na tabletkach przeciwbólowych bo go ciągnie, albo zagryza zęby i gra i się nie przyznaje.

Inny jest typowym szybkościowcem a dowalono mu trening lekkoatletyczno - wytrzymałościowy i zatracił lekkość i szybkość i mu nic nie wychodzi.

Jeszcze inny od jakiegoś czasu chce coś udowodnić na siłę i mu nie wychodzi bo za bardzo się stara i spina.

Mógłbym tak jeszcze dłużej. Jest wiele czynników, które decydują o wynikach drużyny. Trener jest w samym środku tego wszystkiego i ma bardzo duży wpływ na drużynę. Nie tylko warsztatowo, ale przede wszystkim mentalnie. Może pomóc, może nie pomóc, może też zaszkodzić.

Dlatego tak ciężko przewidzieć jaki trener, gdzie da sobie dobrze radę.

Nikt nie przegrywa, bo sabotuje grę i chce być przegrywem.

INZAGHI 15.05.2021 12:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez s1mone (Post 1567042)
No tak, bo każdy sportowiec lubi i chce przegrywać :)

Kolejna teoria spiskowa dziejów nie mająca jakiegokolwiek poparcia w faktach.

Nikt nie lubi przegrywać i nikt specjalnie meczy nie przegrywa. Nikt się nie podkłada, bo strzelił focha. Zła atmosfera w klubie ma wpływ na grę drużyny. Psychika ludzka tak działa, że jak ktoś łapie doła i zaczyna myśleć, że jest do niczego (podświadomie) to raczej nie zagra dobrze.

Jestem skłonny uwierzyć, że dany zawodnik jest po prostu miękka faja i jak drużynie nie idzie to on nie pociągnie gry. Są też tacy co świetnie grają na treningach, a w meczu im nie wychodzi.

Ktoś może mieć kłopoty rodzinne w domu, ktoś finansowe. Komuś zmarł ktoś bliski. Ktoś gra na tabletkach przeciwbólowych bo go ciągnie, albo zagryza zęby i gra i się nie przyznaje.

Inny jest typowym szybkościowcem a dowalono mu trening lekkoatletyczno - wytrzymałościowy i zatracił lekkość i szybkość i mu nic nie wychodzi.

Jeszcze inny od jakiegoś czasu chce coś udowodnić na siłę i mu nie wychodzi bo za bardzo się stara i spina.

Mógłbym tak jeszcze dłużej. Jest wiele czynników, które decydują o wynikach drużyny. Trener jest w samym środku tego wszystkiego i ma bardzo duży wpływ na drużynę. Nie tylko warsztatowo, ale przede wszystkim mentalnie. Może pomóc, może nie pomóc, może też zaszkodzić.

Dlatego tak ciężko przewidzieć jaki trener, gdzie da sobie dobrze radę.

Nikt nie przegrywa, bo sabotuje grę i chce być przegrywem.

Tworki.....

Ogryzek 15.05.2021 13:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez INZAGHI (Post 1567043)
Tworki.....

Aleś się ładnie odkrył "mazowiecki warszawioku" :D

Chłopie kto w Krakowie powie Tworki w takiej sytuacji? Tylko jakaś "przybłęda" która jeszcze nie "wrosła" w miasto i ludzi.


btw
Pomijam kwestie tego co napisła si1mone

Drozd 15.05.2021 14:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez s1mone (Post 1567042)
No tak, bo każdy sportowiec lubi i chce przegrywać :)

Kolejna teoria spiskowa dziejów nie mająca jakiegokolwiek poparcia w faktach.

.

Chyba sobie jaja robisz... Kiedyś pisałeś, że grałeś w piłkę pod auspicjami PZPN i potrafisz takie głupoty pisać? Myślisz ze jak napiszesz teoria spiskowa dziejów to co to zmieni? Każdy historyk Ci powie że w tym określeniu błędne jest tylko jedno słowo, zamiast teoria powinno być praktyka. A, że nikt nie lubi przegrywać... do pracy też nikt nie lubi chodzić na 8 godzin. Więc taki argument to jakiś żart.

Akurat w naszym klubie jest długa tradycja w tym względzie, mam przypomnieć? Niestety wygląda na to że nowi właściciele nie zamierzają w tym względzie nic zmieniać...

bódyń 15.05.2021 14:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sobu (Post 1566836)
Prawda jest taka, że wkłady występujące w koszulkach Wisły są dobrze przygotowane pod względem fizycznym po treningach z Hyballą - co to oznacza? Że z legendą na ławce oraz Kubą, który wybierze sobie skład oraz nbrakiem sabotowania trenera zagrają tak jak grali w pierwszych meczach na wiosnę - więc gładkie zwycięstwo 3:1 dla Wisły.

Byli dobrze przygotowani. A pozniej popieprzony ich tak przygotowal, ze jeszcze potrafili biegac ale wolno. Mistrz przetronowania.
Moze w ZDFie zaanalizuje mecz Wisly i czemu wystawial przez runde Medveda

Jaroo1 15.05.2021 16:04

Cytat:

No tak, bo każdy sportowiec lubi i chce przegrywać

Kolejna teoria spiskowa dziejów nie mająca jakiegokolwiek poparcia w faktach.

Nikt nie lubi przegrywać i nikt specjalnie meczy nie przegrywa. Nikt się nie podkłada, bo strzelił focha. Zła atmosfera w klubie ma wpływ na grę drużyny. Psychika ludzka tak działa, że jak ktoś łapie doła i zaczyna myśleć, że jest do niczego (podświadomie) to raczej nie zagra dobrze.

Jestem skłonny uwierzyć, że dany zawodnik jest po prostu miękka faja i jak drużynie nie idzie to on nie pociągnie gry. Są też tacy co świetnie grają na treningach, a w meczu im nie wychodzi.

Ktoś może mieć kłopoty rodzinne w domu, ktoś finansowe. Komuś zmarł ktoś bliski. Ktoś gra na tabletkach przeciwbólowych bo go ciągnie, albo zagryza zęby i gra i się nie przyznaje.

Inny jest typowym szybkościowcem a dowalono mu trening lekkoatletyczno - wytrzymałościowy i zatracił lekkość i szybkość i mu nic nie wychodzi.

Jeszcze inny od jakiegoś czasu chce coś udowodnić na siłę i mu nie wychodzi bo za bardzo się stara i spina.

Mógłbym tak jeszcze dłużej. Jest wiele czynników, które decydują o wynikach drużyny. Trener jest w samym środku tego wszystkiego i ma bardzo duży wpływ na drużynę. Nie tylko warsztatowo, ale przede wszystkim mentalnie. Może pomóc, może nie pomóc, może też zaszkodzić.

Dlatego tak ciężko przewidzieć jaki trener, gdzie da sobie dobrze radę.

Nikt nie przegrywa, bo sabotuje grę i chce być przegrywem.
Zgadzam się z Tobą w 100%. A teraz mi powiedz co sprawiało, że nasza cała drużyna siadła mentalnie za Skowronka, Stolarczyka, no za Hyballi wiadomo, w....iał ich, za bardzo się panoszył, może też dlatego, że za dużo wymagał więc morale spadło. Istnieje na tym świecie trener odpowiedni dla klubu Wisła Kraków?

Kiedyś pięknie sie mówiło o formie druzyny złej pogodzie, polski klub odpada z kw. LM czy LE bo pogoda była zła, albo jeszcze nie zaczeli/dobrze nie weszli w sezon i kurde no pokonali ich ci Gruzini, Azerowie czy inne Litwiny.

Teraz często króluje taka wymówka o złym przygotowaniu fizycznym, przetrenowane bidulki, zajechane, kurde zawsze ktoś im krzywde zrobi - aktualna gadka u nas od kilku lat, szczególnie teraz za Hyballi. I to słodkie .......enie "no jak teraz ich przetrenował Skowronek, to jak przyjndzie kolejny trener to wtedy własnie będzie widac efekty tych treningów, odzyskają świezość więc to wszystko to w ogóle tak na prawdę będzie zasługa Skowronka, że oni zaczną dobrze grać za pół roku" albo "uuuu oni chyba sa niedotrenowani, zobaczymy co będzie dalej, bo jak przyjdzie nowy trener to się okaże, bo on powie jak było i po wynikach będzie widac czy są dotrenowani czy za mało ćwiczyli"

No i ten najwazniejszy punkt w Wiśle Kraków od kilku lat. Szyny były złe, pociąg był zły i się ....a wykoleił czyli trener był zły, wszystko było złe i się ....a wszyscy załamaliśmy tym faktem zamiast zapierdalać.

Jest to stado nygusów bez ambicji, strojących fochy i tyle. Jak się nie ma w CV wpisanej Borussi Dortmund, Wisły Kraków z lat 2005-2013 itp itd to by wypadało wziąć zamknać mordę i po prostu zapierdalać, słuchac się już nawet "ekspertów" na forach, bo coś jednak jest nie tak, ze chłopom w życiu nie wyszło i się kopią po czole w obecnej, niestety słabiutkiej Wiśle, a co pół roku odpierdalają cyrk zwany kryzysem. Tylko tyle i az tyle, po prostu, nie masz argumentów w nogach to nie cwaniakuj i się słuchaj kazdego trenera, staraj się i nie filozofuj. To powinna być główna myśl naszych kopaczy. No i forumowiczów też, bo jak czytam o tym że wszystko jest złe, tylko ci kopacze sa ofiarami to aż mnie krew zalewa.

Szacunek i podziekowania za to, że grają w naszym klubie ale niestety widzę, że w Wisle Kraków stworzył się taki uklad adoracyjno-pasożytniczy. Jedni chcą się tylko lizać po jajach, żeby bron boże nikt nigdy złego słowa na nich nie powiedział, inni przychodza żeby po prostu zarobić 5 czy 50 tysięcy zł bo robota fajna a presja żadna, przecież zawsze można zgonić na trenera, klopoty finansowe i ogólnie słabsza jakosć drużyny na przestrzeni ostatnich lat.

El'kabat 15.05.2021 18:18

Zmiany gry nagle nie będzie bo nie chodzi tu o to, że grali przeciw trenerowi. Gdyby tak było to można się łudzić, że nagle będzie petarda.

Oni są masakrycznie dalej zajechani i do tego Hyballa im zafundował armageddon w tym tygodniu na odchodne i nawet jak będa chcieli to na ciężkich nogach nie da się grać idealnie.

Na pewno zobaczymy maksymalną ilość młodych, którzy się liczą w PJS ;) A wynik to już sprawa drugorzędna, nawet w topowym składzie bez kontuzji mielibysmy ciężko z Piastem grającym u siebie i walczącym o puchary.

Liczę na walkę ile wlezie i może mega optymistycznie - fartowny remis.
Oby tylko nie pojazd po nas 0-3 do pierwszej połowy i strach o kompromitacje jak na ległej.

sandomingo 15.05.2021 18:30

Będzie bicie - ale był czas przywyknąć...

Oby Pan Kazimierz wystawił Szocika, Gruchę, Starzyka a jeżeli jest to możliwe to również Plewę.
A idealnie byłoby, gdyby mógł zadebiutować na kilka minut Chełmecki. Ale dzisiaj zagrał cały mecz w CLJ więc to raczej niemożliwe.

Levis88 16.05.2021 08:59

Mam nadzieję, że kibice dają wsparcie z trybuny naszym zawodnikom. Tyle ostatnio przeszli, ciężkie treningi, znęcanie się psychicznie nad nimi przez trenera a nawet jak niektórzy piszą musieli oddawać swoje panny trenerowi do gabinetu. Strasznie mi ich żal. Chłopaki, niezależnie od wyniku jesteśmy z wami!

PAWEŁ 16.05.2021 10:34

Hahaha ....a to co prawo pierwszej nocy zawitało w Krk czy jak :D ? No ....a bidulki, nieokrzesany Niemiec zajeżdżał ich na treningu a potem dymal ich panny w gabinecie :D Ale ponoć jajeczko było to ja obstawiam gładko 4 z przodu.

Mixu 16.05.2021 17:16

Doskonały przykład w jaki sposób piłkarze są w stanie zwolnić trenera, pomijając czy Hyballa był jebnięty czy nie. Nagle cudownie przypomnieli sobie jak się gra w piłkę.

Żywić można tylko nadzieję że to nie o ciężkie treningi chodziło a o ciężki charakter Niemca..

PAWEŁ 16.05.2021 17:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mixu (Post 1567117)
Doskonały przykład w jaki sposób piłkarze są w stanie zwolnić trenera, pomijając czy Hyballa był jebnięty czy nie. Nagle cudownie przypomnieli sobie jak się gra w piłkę.

Żywić można tylko nadzieję że to nie o ciężkie treningi chodziło a o ciężki charakter Niemca..

Powiadają ze nadzieja matką głupich

speedfashion 16.05.2021 17:23

A co to? Nagle panowie przypomnieli sobie, jak strzelac bramki?

Przeciez nie grali na zwolnienie trenera. Banda pajacow.

smolarek999 16.05.2021 17:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez speedfashion (Post 1567120)
A co to? Nagle panowie przypomnieli sobie, jak strzelac bramki?

Przeciez nie grali na zwolnienie trenera. Banda pajacow.

lol każda z bramek wpadła troche na farcie, ale wy i tak powiecie że to dlatego że zwolili trenera :D

Revolver 16.05.2021 17:27

Nasi piłkarze raczyli przypomnieć sobie, na czym polega piłka nożna. Szkoda tylko, że mieli takiego focha, że wcześniej prawie spuścili klub do 1.Ligi na złość złemu Niemcowi.

Drozd 16.05.2021 17:29

A właściciel klubu temu przyklaskiwał. PATOLOGIA.

Elendil 16.05.2021 17:30

Ale pieprzycie.

Po pierwsze za Hyballi też wbiliśmy 3 bramki Piastowi.

Po drugie, gdyby Świerczok strzelił karnego, to by teraz było 2:2. Nasze bramki ładne, ale 2 z nich to rykoszety.

A gra? Wolna, ale Piast również tempa nie forsuje. Jak przycisnęli po stracie bramki, to nie wiedzieliśmy co się dzieje.

Także nie, nie grają nagle super, grają to samo, tylko może nie są przybici tym, że mają trenera wariata. To wszystko.

wolfy 16.05.2021 17:34

Jak na razie wszyscy młodzi wpisali się do protokołu.
Starzyński i Gruszkowski - gol, Szot - rzut karny :D

Revolver 16.05.2021 17:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Elendil (Post 1567125)
Ale pieprzycie.

Po pierwsze za Hyballi też wbiliśmy 3 bramki Piastowi.

Po drugie, gdyby Świerczok strzelił karnego, to by teraz było 2:2. Nasze bramki ładne, ale 2 z nich to rykoszety.

A gra? Wolna, ale Piast również tempa nie forsuje. Jak przycisnęli po stracie bramki, to nie wiedzieliśmy co się dzieje.

Także nie, nie grają nagle super, grają to samo, tylko może nie są przybici tym, że mają trenera wariata. To wszystko.

A skąd wiesz, że TERAZ byłoby 2:2, a nie np. 3:2 dla Piasta, albo 2:4 dla nas?

Nie, wcale nie grają tak samo, grają - jak to nazwałeś - "mniej przybici" i ze zdecydowanie większym zaangażowaniem, co jest po prostu szokujące, bo to jest ich pie*dolona praca, za którą dostają ciężkie pieniądze i nie ma co strzelach fochów i zgrywać ofiar, bo się Niemiec parę razy wydrze.

PAWEŁ 16.05.2021 17:37

Teraz się zacznie obrona wkładów bo oni tacy biedni jajeczka nie było kobity były rżnięte jak żyć jak żyć.

Elendil 16.05.2021 17:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Revolver (Post 1567128)
A skąd wiesz, że TERAZ byłoby 2:2, a nie np. 3:2 dla Piasta, albo 2:4 dla nas?

Nie, wcale nie grają tak samo, grają - jak to nazwałeś - "mniej przybici" i ze zdecydowanie większym zaangażowaniem, co jest po prostu szokujące, bo to jest ich pie*dolona praca, za którą dostają ciężkie pieniądze i nie ma co strzelach fochów i zgrywać ofiar, bo się Niemiec parę razy wydrze.

Jak dla mnie to jedni i drudzy grają przeraźliwie wolno (choć Piast miał momenty, że wrzucał wyższy bieg) i z dziurawą obroną. Nie widzę tutaj lepszej gry, co najwyżej lepszą skuteczność.

Mixu 16.05.2021 17:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Elendil (Post 1567132)
Nie widzę tutaj lepszej gry, co najwyżej lepszą skuteczność.

Pamiętam jak zwalniali Petrescu że nie potrafili prosto do bramki kopnąć.

Smyrgu 16.05.2021 18:23

Kuba z tak forma i grą niech spieprza do juniorów

Drozd 16.05.2021 18:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Smyrgu (Post 1567135)
Kuba z tak forma i grą niech spieprza do juniorów

O to to...

Hyballa trzymając go na ławie wyświadczał mu przysługę, bo aktualnie prezentuje poziom oldboya...


ps. Ponoć Hyballa na odchodne dołożył im jeszcze mocniej, a tu dzisiaj jakoś nie byli zajechani. Dziwne to...

Kurz 16.05.2021 18:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SMecz famyrgu (Post 1567135)
Kuba z tak forma i grą niech spieprza do juniorów

Mecz fajny, bo wygrany. Poza rykoszetami i strzałem życia Savica niewiele da się powiedzieć o naszej grze. Warto zaznaczyć, ze było to jedno z niewielu spotkań w ostatnim czasie, gdzie mieliśmy okazję na grę z kontry.

Poza tym wszystko co do tej pory szwankowało, szwankuje nadal. Dowiedzieliśmy się też dlaczego poprzednio nie grał Błaszczykowski i Boguski.

I tyle. Oby w przerwie trafiło się nam 2-3 lepszych zawodników od tych, których mamy.

Chorynatrzykolory 16.05.2021 18:35

Kuba z Mawutorem jak weszli to siadła całkowicie nasza gra... straciliśmy już całkowicie środek. Z Całym szacunkiem dla niego ale musi przepracować pozadnie okres przygotowawczy przed następnym sezonie jeśli ma być brany pod uwagę nawet na pół godziny meczu...Lis nam dzisiaj mecz wybronił super forma..Cieszą młodzi. Fajnie ze juz koniec tego smutnego jak ....a sezonu, możemy pożegnać już ten szrot

PAWEŁ 16.05.2021 18:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1567136)
O to to...

Hyballa trzymając go na ławie wyświadczał mu przysługę, bo aktualnie prezentuje poziom oldboya...


ps. Ponoć Hyballa na odchodne dołożył im jeszcze mocniej, a tu dzisiaj jakoś nie byli zajechani. Dziwne to...

Ej No przecież o kulach miał być kilka klas lepszy :D


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:23.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl