Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [XXVII kolejka] Wisła Kraków - Cracovia, 24-04-2021, 20:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10388)

Wojtas 24.04.2021 18:58

Mielcarski won! tego załosnego komentowania nie da sie sluchac,czy ten szkodnik musi caly czas mieć coś do Wisly,ilez mozna psioczyć.

WALCZYĆ WISŁO!

Arkadiusz.Czerepach 24.04.2021 19:00

na szczescie marznie w "studio" a mecz komentują inni

ZACZYNAMU

Smyrgu 24.04.2021 19:50

Ale my jesteśmy słabi....to nie jest mecz, zaden nie powinien miec sil zejsc z boiska....wypierdalać z czymś takim...jakie to jest bezplociowe ...jakie to jest nijakie...niczym made in china...po boisku biegają ....y a nie pilkarze...

El'kabat 24.04.2021 19:57

Typowa kopanina póki co na 0:0. Lepszy taki wynik i 8 pkt nad Stalą niż jakiś farfocel dla żydów pod koniec..

Gin 24.04.2021 20:01

Kopanina jak w IV lidze

bridgeburner 24.04.2021 20:57

5 meczow bez gola z gry (jeden karny i jeden samobój)
Jest jakość z przodu :rotfl:
Chu.. jest utrzymanie bo w to że stal wygra jeszcze 3 mecze nie wierze
Sezon do zapomnienia

Chorynatrzykolory 24.04.2021 21:00

Derby zenady.Gorszych zydow dawno nie widziałem.ale Wisly tez

Wehrmacht 24.04.2021 21:00

Taktycznie Probierz nas zmiażdzył. Mecz wyglądał tak jakby to on był rezyserem, scenarzysta i robił zdjecia i montaż. Nie przegralismy tylko dlatego, ze ma rownie ch*jowych aktorów w druzynie co my.

Jaroo1 24.04.2021 21:01

Chyba się umówili na 0:0, żeby już ani jedni kibice, ani drudzy ich nie jebali, bo u nas sytuacja napięta i w judovii pewnie też...

Wisła grała swoje, czyli dno, plus taki, że zbytnio Cracovia nam nie zagroziła, no bynajmniej nie ukąsiła nas ale tutaj też Lis zrobił tę rożnice i wygrał dla nas ten 1 pkt.

ciacho 24.04.2021 21:02

Banda jebanych pozorantów. Inna sprawa, że to jeden wielki skład sękatego drewna.

Jak patrzę na tych patałachów bez techniki to tęsknię za Boguskim, który zawsze mnie w....ial tym, że mu piłka odskakiwała przy przyjęciu na 3 metry. Nasi obecni kopacze to mogą mu buty czyścić w tej kwestii.

El'kabat 24.04.2021 21:04

Generalnie to remis do przewidzenia, gruby hajs do złapania był 3.4 :)

W temacie sportowym - remis dla każdego zespołu to +1 pkt i przewaga spora nad Stalą, takie życie.

LucjuszWielki 24.04.2021 21:05

DNO DNA - najsłabsze derby od spotkania po powrocie coruptovii 1907 do 1 ligi (wtedy co mielismy malowane włosy).

Szczegolne podziekowania dla probieża największego bufona w Polsce za taktyke jak w warszawie - bronić tylko i wylacznie plus czasami wyjsc jak bedzie z czego - jesli wyszliby w normalnym nastaiweniu to w....... gwarantowany.

DNO DNA - SAVIC - koleś grał ? Co robił? Pokemony czasem chwalące lub łudzce się, że będzie to Irsak 2.0 powinny schować głowę w piach - koleś jest do wyebania natychmiastowego - nie Burliga, nie Sadlok - a SAVIC dno większe niż Janicki :/

Pierwszy karny dla coruptovii 1907 tylko i wylacznie dzieki savicovi (ptfu) . Gdyby pilkarz 1907 połozył sie 0,02 sekundy pozniej to bylby faul - 8/10 sedziów nawet po varze gwizda karnego.

Drugi karny - jak podchodziła HANKA to łudziłem sie ze spudłuje i tak było.

JEBOA mimo, że bez mózgu i bez głowy to PLUS meczu za 1 polowe gdzie wszystko gralismy przez niego - inne strony nie istniały - szczególnie środek - ZERO.

Najsłabszy gracz: Gruszkowski (pomijam DNO DNA czyli savica). Hyballa chyba grał va banque dajac go od 1 minuty na zasadzie zaskoczenia i meczu zycia - niestety nie udalo sie - typowy gracz dla Bytovii.

MINUS dla Hybalii za Gruszkowskiego w 1 składzie oraz Błaszczykowskiego od 85 minuty. Kuba jednym zagraniem pokazał, że więcej dałby niż Savic w ostatnich 5 meczach.

REASUMUJAC: probież załatwił nam remis - SAVIC, MEDVED, UROS , chuca , (nawet nie Carlos bo lepszy od Gruszkowskiego) do WYEBANIA natychmaistowego - nie dorastacie do pięt BOGUSKIEMU!!!!!

Smok 24.04.2021 21:08

Zastanawiające, że Kuba wchodzi na same końcówki. Wg mnie Kuba jest na ławie tylko po to,żeby sklejać szatnię. Fizycznie już nie daje rady. Po tylu kontuzjach,to prawdopodobnie jest poskładany na ślinę, sznurek i taśmę samoprzylepną.

Skawa Wadowice 24.04.2021 21:08

Nie będę się pastwił nad zawodnikami bo nie ma nad czym. Wystarczy, krótko podsumować, że większość naprawde jest drewniana. Judaski też. Mega słabo zagrali a mieli dwa prezenty. Karnego po ręce przy varze łatwo zrobić bo wystarczy naparzać na bramke z daleka i często kogoś się trafi w rękę.

Mysle ze do Hyballi dociera z jakimi piłkarzami pracuje. Teraz pytanie czy dajemy mu lepszy graczy na następny sezon (głownie z przodu rewolucja) czy ściagamy polskiego trenera i gramy gównianą defensywną piłkę na kontry a z tyłu na 0.

Co do Kuby jeszcze to przestańcie na niego liczyć. Człowiek szklanka, technicznie spoko, ale szkoda jego zdrowia na tą kopanine. Powinien zająć już miejsce w zarządzie.

czaro 24.04.2021 21:10

Na tle kopania się po czole Wisły w ostatnich meczach, czy nawet poprzedniej rundzie, nie raził mnie aż tak poziom meczu jak Was. Chociaż oczywiście był słaby.

Nasi trochę pobiegali, jednak można. Cracovia lepiej taktycznie. U nas dziwny skład, dziwne zmiany.

Nasi grali ostrzej, zapamiętałem zwłaszcza faul Burligi na żółtko, a Cracovia fair, to słabe.

Sporo było Sadloka. Może jednak nie sabotażysta? :)

Na specjalne wyróżnienie zapracował Savic - dramat.

ciastek88 24.04.2021 21:11

Poziom meczu to tragedia.

Najlepszy na boisku Sadlok. Najpierw wycina Kone przy akcji tego grubaska z zydovii , przy kolejnej akcji tak się cofał , że prawie wszedł do bramki , następnie przy strzale robi jaskółkę . Geniusz.

w0lno. 24.04.2021 21:12

Notowania Medveda stoją wyżej od akcji Kuby Błaszczykowskiego. Słoweniec to szrot gorszy od utuczonego Czarnogorca. W co gra Hyballa? Po meczu Mielcarski wspominał o kwasach i że pozycja trenera jest poważnie zagrożona. Ciekawe

pomeran 24.04.2021 21:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Skawa Wadowice (Post 1564595)
[...]

Mysle ze do Hyballi dociera z jakimi piłkarzami pracuje. Teraz pytanie czy dajemy mu lepszy graczy na następny sezon (głownie z przodu rewolucja) czy ściagamy polskiego trenera i gramy gównianą defensywną piłkę na kontry a z tyłu na 0.

Nie no.. bo teraz to gramy magiczną tikitake. Ja wiem, ze ludzie lubią wszystko co „zagramaniczne” wychwalać i uważać ze na pewno lepsze niż nasze, ale tego się NIE DAŁO oglądać. Jeszcze te zmiany nie dość ze pod koniec meczu to jeszcze z Medvedem w roli głównej.. od 5 spotkań bez bramki z akcji. Dziś gdyby nie nieudolność przeciwnika, moglibyśmy spokojnie przegrać 0-2, 0-3. To jest dramat jak za schylkowego skowronka.

fran23 24.04.2021 21:15

To była gra przeciwko trenerowi! :lol:


A tak serio to umiejętności brakuje i tyle.

Szneka 24.04.2021 21:15

czy Savić ma ważny kontrakt czy za 3 mecze możemy go pożegnać? Co miał Sadlok w głowie rozkładając ręce przy strzale żydka jak do lądowania telemarkiem? ogólnie syf syf aż oczy krwawią. Chociaż żydki banda chuja do kwadratu. Wpompowane miliony a z beznadziejną Wisłą 39% posiadania piłki.

Ogryzek 24.04.2021 21:17

Padliny ciąg dalszy i gdyby nie nieudolność stzrelecka parchatych to spokojnie mogli wygrac. No ale jest remis, nie ma kompromitacji. Derby do szybkiego zapomnienia.

Teraz tylko nie zostać upokorzonym w Wawie i koniec sezonu i ulga.

Kończyć ten sezon jak najszybciej.

Wojtas 24.04.2021 21:17

Ok mecz słaby.Derby nie przegrane....to najwazniejsze.
Ale...

sa jakiekolwiek punkty,remis to zawsze sa punkty i kto wie czy ten +1 nie bedzie bezcenny .. kto wie.

Ajax 24.04.2021 21:18

A mówiłem, że jeszcze za Boguskim zatęsknimy :D

Skawa Wadowice 24.04.2021 21:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pomeran (Post 1564599)
Nie no.. bo teraz to gramy magiczną tikitake. Ja wiem, ze ludzie lubią wszystko co „zagramaniczne” wychwalać i uważać ze na pewno lepsze niż nasze, ale tego się NIE DAŁO oglądać. Jeszcze te zmiany nie dość ze pod koniec meczu to jeszcze z Medvedem w roli głównej.. od 5 spotkań bez bramki z akcji. Dziś gdyby nie nieudolność przeciwnika, moglibyśmy spokojnie przegrać 0-2, 0-3. To jest dramat jak za schylkowego skowronka.

Nie dalo sie ogladac? Czytam takie komentarze co sezon. Zrozumiesz w koncu ze to nie przypadek ze zmiana trenera daje niewiele w dluzszej perspektywie? Daj hyballi popracowac do zimy. Moze odpala jak za runjaca pogon

speedfashion 24.04.2021 21:20

Straszne to było. Intensywność spotkania taka, jakby wszyscy piłkarze przepracowali wcześniej osiem godzin w składzie węgla i papy.

Źle fizycznie, źle mentalnie, źle pod każdym względem. Wygląda na to, że w szatni rzeczywiście nieciekawie. Warto tylko pamiętać o tym, że dobrem nadrzędnym jest dobro Wisły.

Szneka 24.04.2021 21:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Skawa Wadowice (Post 1564606)
Nie dalo sie ogladac? Czytam takie komentarze co sezon. Zrozumiesz w koncu ze to nie przypadek ze zmiana trenera daje niewiele w dluzszej perspektywie? Daj hyballi popracowac do zimy. Moze odpala jak za runjaca pogon

dać popracować jak najbardziej ale nie z tą bandą nieudaczników. Widzisz kogoś kto jest w stanie odpalić? Ja widzę tylko kogo można i powinniśmy odpalić. Jeśli taki mecz jak derby nie mobilizuje tych miernot do jazdy na tyłkach to nie mają czego tu szukać.

Patryko 24.04.2021 21:28

Z całej naszej ofensywy zostawiłbym Starzyńskiego (bo to nadzieja na wystrzał talentu i transfer) i Forbesa (bo chociaż w jakimś stopniu przypomina napastnika). Reszta jest do wypi*****a po następnych 3 spotkaniach, w ofensywie gramy jakieś 20m poniżej poziomu mułu.
Na osobny akapit zasługuje Savić - jest to główny hamulcowy naszej formacji ofensywnej, kiedy ma szansę na jakieś sensowne podanie otwierające okazję do groźnej akcji, to partoli 2/3 tego typu podań. Co z tego, że biega i cofa się do rozegrania, jak później niweczy trud całej drużyny. Jak długo będzie grać na 10-tce, tak długo Wisła w ataku nie będzie istnieć.

Coglin 24.04.2021 21:37

Derby do zapomnienia.

Dwa małe plusiki:
+ Lis za obronę karnego
+ 1 punkcik

Reszta makabra.
W pierwszej połowie żydy nie chciały przejść linii środkowej, a my nie mieliśmy w ogóle pomysłu jak to wykorzystać. W drugiej już przeszli i była chujoza z obu stron.

pomeran 24.04.2021 21:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Skawa Wadowice (Post 1564606)
Nie dalo sie ogladac? Czytam takie komentarze co sezon. Zrozumiesz w koncu ze to nie przypadek ze zmiana trenera daje niewiele w dluzszej perspektywie? Daj hyballi popracowac do zimy. Moze odpala jak za runjaca pogon


Któryś raz już widzę porównanie sytuacji do Runjaica. Czy to dlatego ze obaj są z Niemiec ? Tak było widać progres. U nas jest regres w dodatku z rożnego rodzaju negatywnymi sygnałami z klubu. Negatywy można mnożyć, pozytywów nie widzę. Owszem, czasem warto dać czas na pewien projekt jeśli daje nadzieje ze coś może z tego być. Ale trzymanie na sile jakiegoś rozwiązania bo może za 9572738 razem coś zaskoczy - jest błędem. Lepiej się wcześniej przyznać do błędu niż czekać na cud. Zarówno Stolarczyk jak i Skowronek zostali zwolnieni zdecydowanie za późno.

Powiedz, w czym upatrujesz zwiastunów ze będzie lepiej ?

Cycu 24.04.2021 21:38

Nie da się wygrać meczu kolejny raz grając bez napastnika.

Najlepsi na boisku, których mogę wyróżnić to Lis i Yeboah

Najgorsi to Savić i Forbes, reszta też słabo, ale dostosowali się do kolegów.

Trio ma naprawdę trudny orzech do zgryzienia, jeżeli w lecie nie dojdzie do rewolucji kadrowej to w następnym sezonie spadamy z Ekstraklasy.

bódyń 24.04.2021 21:38

Lis graczem meczu. Obronil karnego. Grali lepiej niz ostatnio . Zero z tylu to cos jest . Ale w 5 ostatnich meczach Wisla strzelila
- z karnego z Rakowem
- samoboja z Lubinem


I ja mam wciaz jedno pytanie. Po co on wpuszcza Medveda? Jaki to ma sens? Po co?????

Szneka 24.04.2021 21:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bódyń (Post 1564613)


I ja mam wciaz jedno pytanie. Po co on wpuszcza Medveda? Jaki to ma sens? Po co?????

odpowiadam: Buksa jest jeszcze bardziej żenujący a na Chełmeckiego chyba Hyballi brakuje jaj

Elendil 24.04.2021 21:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pomeran (Post 1564611)
Któryś raz już widzę porównanie sytuacji do Runjaica. Czy to dlatego ze obaj są z Niemiec ? Tak było widać progres. U nas jest regres w dodatku z rożnego rodzaju negatywnymi sygnałami z klubu. Negatywy można mnożyć, pozytywów nie widzę. Owszem, czasem warto dać czas na pewien projekt jeśli daje nadzieje ze coś może z tego być. Ale trzymanie na sile jakiegoś rozwiązania bo może za 9572738 razem coś zaskoczy - jest błędem. Lepiej się wcześniej przyznać do błędu niż czekać na cud. Zarówno Stolarczyk jak i Skowronek zostali zwolnieni zdecydowanie za późno.

Powiedz, w czym upatrujesz zwiastunów ze będzie lepiej ?


Jeżeli to faktycznie Hyballa jest tam najbardziej toksyczny i przez niego nasi grają jak za karę, to faktycznie nie ma o czym mówić i czas się pożegnać. Ale może jest inaczej i to inne osoby tam mącą w szatni? Dopóki to nie będzie jasne, nie da się jasno odpowiedzieć, czy należy trenera zostawić czy wymienić. Nie wiadomo do końca, gdzie lezy przyczyna tego tragicznego zjazdu od 5 kolejek.

pomeran 24.04.2021 21:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bódyń (Post 1564613)
Lis graczem meczu. Obronil karnego. Grali lepiej niz ostatnio . Zero z tylu to cos jest . Ale w 5 ostatnich meczach Wisla strzelila
- z karnego z Rakowem
- samoboja z Lubinem


I ja mam wciaz jedno pytanie. Po co on wpuszcza Medveda? Jaki to ma sens? Po co?????

Dodałbym jeszcze pytanie dlaczego wpuszcza Kubę na 1 góra 3 minuty, skoro wiadomo ze on z jedna noga gra lepiej niż reszta dwiema zdrowymi. Ale widocznie musi pokazać ze jest Bossem. Gdzie mu tam będą jakichś młodych wciskać jak medved i radakovic (kone) to jest dla niego top.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Szneka (Post 1564614)
odpowiadam: Buksa jest jeszcze bardziej żenujący a na Chełmeckiego chyba Hyballi brakuje jaj

Gdyby nie nasza kiepska sytuacja finansowa i kilku trenerów na utrzymaniu (wiadomo tak naprawdę dokładnie ilu i jak długo jeszcze ??) to już dawno by go to nie było.

El'kabat 24.04.2021 21:44

Zgodzę się z przedmówcami - mecz do zapomnienia.

Na plus Lis - i bardzo dobrze, niech podbija cenę bo i tak pewnie w lecie zostanie sprzedany i broni ile wlezie ;)
Piotrek Starzyński - jak zwykle nasz prawdziwy talent robi robotę ! Yeboateż dziś już znacznie lepiej niż w ostatnich meczach.

Na minus cała reszta, z Sadlokiem w roli głównej aktora który wywalczył żydom rzut karny. Dzisiejsza sytuacja pokazuje cały sezon w wykonaniu naszego pseudo kapitano.
Savic - obecnie gość który miał być tu mega gwiazdą i playmakerem jest zwykłym przeciętniakiem i kolejnym pionkiem do odstrzelenia.

Generalnie to biorąc pod uwagę ile grajków jest do wyjebania - to będzie bardzo ciekawe lato ;)

W Wawie będzie kolejna masakra i oby nie znowu 0:7....

ciastek88 24.04.2021 21:45

Piękny to był mecz , do skrótów to pewnie wybiorą 3 najgroźniejsze "akcje " z tego meczycha :

Pierwsza jak Lis z niewiadomych powodów postanawia wyciąć piłkarza cracovii a ten z jeszcze mnie wiadomoych powodów zamiast stać do końca na nogach robi padolino i łapie żółtko. Głupi na szczęście spotkał głupszego.

Druga akacja jak Frydrych wyrzuca piłkę z autu pod nogi gracza cracovii ten odgrywa na wolne pole do grubaska, ściga się z nim Kone aż nie nadbiega Pan Piłkarz Maciej Sadlok i wycina Kone, po czym grubasek sam na sam z bramkarzem ładuje 9 m na bramką.

Trzecia kapitalna akcja jak ciapak z cracovii biegnie z piłką a Sadlok cofa się przez 15 m do bramki po czym wypina się dupą do piłkarza cracovii i robi jaskółkę.

PAWEŁ 24.04.2021 21:48

Gra do ostatniego podania jeszcze jako tako wyglądała.
Savic - mocno mnie irytował fakt biega ale nic poza tym nie daje. A zawodnik na jego pozycji powinien wykazywać się większa wizja gry.
Sadlok- ta jego jaskółka. Defensor z jego starzem powinien lepiej się zachować. A mam wrażenie ze nie było to przypadkowe zachowanie z jego strony.
Medved- dobrze ze to tylko wypożyczenie
Forbs- spacyfikowany co było do przewidzenia.
Yeboah- nie zrobił kariery bo jak wpada w pole karne to elektrownia odcina mu mózg. Z tej maki chleba nie będzie.
Gruszkowski- widać ze od ostatniego występu zrobił postępy. Ma 20 lat wiec jeszcze wszystko przed nim.

Na przyszły sezon do pozostawienia Lis, Starzynski, Plewka, Gruszkowski, Zukow, Frydrych, Szot, Forbs (jako rezerwowy), Mechremic + nasze nowe nabytki. Czyli brakuje jeszcze minimum 6 zawodników. Kuby oczywiście nie liczę

Jakub92 24.04.2021 22:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pomeran (Post 1564616)
Dodałbym jeszcze pytanie dlaczego wpuszcza Kubę na 1 góra 3 minuty, skoro wiadomo ze on z jedna noga gra lepiej niż reszta dwiema zdrowymi. Ale widocznie musi pokazać ze jest Bossem. Gdzie mu tam będą jakichś młodych wciskać jak medved i radakovic (kone) to jest dla niego top.



Gdyby nie nasza kiepska sytuacja finansowa i kilku trenerów na utrzymaniu (wiadomo tak naprawdę dokładnie ilu i jak długo jeszcze ??) to już dawno by go to nie było.

Wiadomo, Hyballa i Skowronek;)
Prawda jest taka, że kto by nie przyszedł to z tymi zawodnikami będzie zawsze to samo. Poprostu brak jakości. Klopp u nas po pół roku był by zwalniany.

bódyń 24.04.2021 22:13

i Statystyki
https://i.ibb.co/TR7WMRL/Zrzut-ekran...4-23-10-16.png
https://i.ibb.co/sVN3HS3/Zrzut-ekran...4-23-10-43.png
https://i.ibb.co/fDrNX2R/Zrzut-ekran...4-23-11-14.png

Wehrmacht 24.04.2021 22:27

Heat mapa to jest karykatura sportu. Mowie oczywiscie o parchatych. Probierza jako trenera i jego “ stylu ⠀ powinno sie, i mowie to powaznie, komisyjnie zakazac jesli chociaz marzymy, by pilka w tym kraju byla jeszcze kiedys pilka.

Nie zmienia to faktu, ze tak jak napisalem wczesniej - ten mecz w 100% wyrezyserowal Probierz i powinien go, mimo czegos takiego jak tu u gory widzimy, 0-3 spokojnie wygrac. Smiech na sali po prostu. My sie swoim stylem gry wrecz podlozylismy pod ten cyrk polskiego Guardioli i tylko cudem tego nie przegralismy.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:20.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl