![]() |
Mielcarski won! tego załosnego komentowania nie da sie sluchac,czy ten szkodnik musi caly czas mieć coś do Wisly,ilez mozna psioczyć.
WALCZYĆ WISŁO! |
na szczescie marznie w "studio" a mecz komentują inni
ZACZYNAMU |
Ale my jesteśmy słabi....to nie jest mecz, zaden nie powinien miec sil zejsc z boiska....wypierdalać z czymś takim...jakie to jest bezplociowe ...jakie to jest nijakie...niczym made in china...po boisku biegają ....y a nie pilkarze...
|
Typowa kopanina póki co na 0:0. Lepszy taki wynik i 8 pkt nad Stalą niż jakiś farfocel dla żydów pod koniec..
|
Kopanina jak w IV lidze
|
5 meczow bez gola z gry (jeden karny i jeden samobój)
Jest jakość z przodu :rotfl: Chu.. jest utrzymanie bo w to że stal wygra jeszcze 3 mecze nie wierze Sezon do zapomnienia |
Derby zenady.Gorszych zydow dawno nie widziałem.ale Wisly tez
|
Taktycznie Probierz nas zmiażdzył. Mecz wyglądał tak jakby to on był rezyserem, scenarzysta i robił zdjecia i montaż. Nie przegralismy tylko dlatego, ze ma rownie ch*jowych aktorów w druzynie co my.
|
Chyba się umówili na 0:0, żeby już ani jedni kibice, ani drudzy ich nie jebali, bo u nas sytuacja napięta i w judovii pewnie też...
Wisła grała swoje, czyli dno, plus taki, że zbytnio Cracovia nam nie zagroziła, no bynajmniej nie ukąsiła nas ale tutaj też Lis zrobił tę rożnice i wygrał dla nas ten 1 pkt. |
Banda jebanych pozorantów. Inna sprawa, że to jeden wielki skład sękatego drewna.
Jak patrzę na tych patałachów bez techniki to tęsknię za Boguskim, który zawsze mnie w....ial tym, że mu piłka odskakiwała przy przyjęciu na 3 metry. Nasi obecni kopacze to mogą mu buty czyścić w tej kwestii. |
Generalnie to remis do przewidzenia, gruby hajs do złapania był 3.4 :)
W temacie sportowym - remis dla każdego zespołu to +1 pkt i przewaga spora nad Stalą, takie życie. |
DNO DNA - najsłabsze derby od spotkania po powrocie coruptovii 1907 do 1 ligi (wtedy co mielismy malowane włosy).
Szczegolne podziekowania dla probieża największego bufona w Polsce za taktyke jak w warszawie - bronić tylko i wylacznie plus czasami wyjsc jak bedzie z czego - jesli wyszliby w normalnym nastaiweniu to w....... gwarantowany. DNO DNA - SAVIC - koleś grał ? Co robił? Pokemony czasem chwalące lub łudzce się, że będzie to Irsak 2.0 powinny schować głowę w piach - koleś jest do wyebania natychmiastowego - nie Burliga, nie Sadlok - a SAVIC dno większe niż Janicki :/ Pierwszy karny dla coruptovii 1907 tylko i wylacznie dzieki savicovi (ptfu) . Gdyby pilkarz 1907 połozył sie 0,02 sekundy pozniej to bylby faul - 8/10 sedziów nawet po varze gwizda karnego. Drugi karny - jak podchodziła HANKA to łudziłem sie ze spudłuje i tak było. JEBOA mimo, że bez mózgu i bez głowy to PLUS meczu za 1 polowe gdzie wszystko gralismy przez niego - inne strony nie istniały - szczególnie środek - ZERO. Najsłabszy gracz: Gruszkowski (pomijam DNO DNA czyli savica). Hyballa chyba grał va banque dajac go od 1 minuty na zasadzie zaskoczenia i meczu zycia - niestety nie udalo sie - typowy gracz dla Bytovii. MINUS dla Hybalii za Gruszkowskiego w 1 składzie oraz Błaszczykowskiego od 85 minuty. Kuba jednym zagraniem pokazał, że więcej dałby niż Savic w ostatnich 5 meczach. REASUMUJAC: probież załatwił nam remis - SAVIC, MEDVED, UROS , chuca , (nawet nie Carlos bo lepszy od Gruszkowskiego) do WYEBANIA natychmaistowego - nie dorastacie do pięt BOGUSKIEMU!!!!! |
Zastanawiające, że Kuba wchodzi na same końcówki. Wg mnie Kuba jest na ławie tylko po to,żeby sklejać szatnię. Fizycznie już nie daje rady. Po tylu kontuzjach,to prawdopodobnie jest poskładany na ślinę, sznurek i taśmę samoprzylepną.
|
Nie będę się pastwił nad zawodnikami bo nie ma nad czym. Wystarczy, krótko podsumować, że większość naprawde jest drewniana. Judaski też. Mega słabo zagrali a mieli dwa prezenty. Karnego po ręce przy varze łatwo zrobić bo wystarczy naparzać na bramke z daleka i często kogoś się trafi w rękę.
Mysle ze do Hyballi dociera z jakimi piłkarzami pracuje. Teraz pytanie czy dajemy mu lepszy graczy na następny sezon (głownie z przodu rewolucja) czy ściagamy polskiego trenera i gramy gównianą defensywną piłkę na kontry a z tyłu na 0. Co do Kuby jeszcze to przestańcie na niego liczyć. Człowiek szklanka, technicznie spoko, ale szkoda jego zdrowia na tą kopanine. Powinien zająć już miejsce w zarządzie. |
Na tle kopania się po czole Wisły w ostatnich meczach, czy nawet poprzedniej rundzie, nie raził mnie aż tak poziom meczu jak Was. Chociaż oczywiście był słaby.
Nasi trochę pobiegali, jednak można. Cracovia lepiej taktycznie. U nas dziwny skład, dziwne zmiany. Nasi grali ostrzej, zapamiętałem zwłaszcza faul Burligi na żółtko, a Cracovia fair, to słabe. Sporo było Sadloka. Może jednak nie sabotażysta? :) Na specjalne wyróżnienie zapracował Savic - dramat. |
Poziom meczu to tragedia.
Najlepszy na boisku Sadlok. Najpierw wycina Kone przy akcji tego grubaska z zydovii , przy kolejnej akcji tak się cofał , że prawie wszedł do bramki , następnie przy strzale robi jaskółkę . Geniusz. |
Notowania Medveda stoją wyżej od akcji Kuby Błaszczykowskiego. Słoweniec to szrot gorszy od utuczonego Czarnogorca. W co gra Hyballa? Po meczu Mielcarski wspominał o kwasach i że pozycja trenera jest poważnie zagrożona. Ciekawe
|
Cytat:
|
To była gra przeciwko trenerowi! :lol:
A tak serio to umiejętności brakuje i tyle. |
czy Savić ma ważny kontrakt czy za 3 mecze możemy go pożegnać? Co miał Sadlok w głowie rozkładając ręce przy strzale żydka jak do lądowania telemarkiem? ogólnie syf syf aż oczy krwawią. Chociaż żydki banda chuja do kwadratu. Wpompowane miliony a z beznadziejną Wisłą 39% posiadania piłki.
|
Padliny ciąg dalszy i gdyby nie nieudolność stzrelecka parchatych to spokojnie mogli wygrac. No ale jest remis, nie ma kompromitacji. Derby do szybkiego zapomnienia.
Teraz tylko nie zostać upokorzonym w Wawie i koniec sezonu i ulga. Kończyć ten sezon jak najszybciej. |
Ok mecz słaby.Derby nie przegrane....to najwazniejsze.
Ale... sa jakiekolwiek punkty,remis to zawsze sa punkty i kto wie czy ten +1 nie bedzie bezcenny .. kto wie. |
A mówiłem, że jeszcze za Boguskim zatęsknimy :D
|
Cytat:
|
Straszne to było. Intensywność spotkania taka, jakby wszyscy piłkarze przepracowali wcześniej osiem godzin w składzie węgla i papy.
Źle fizycznie, źle mentalnie, źle pod każdym względem. Wygląda na to, że w szatni rzeczywiście nieciekawie. Warto tylko pamiętać o tym, że dobrem nadrzędnym jest dobro Wisły. |
Cytat:
|
Z całej naszej ofensywy zostawiłbym Starzyńskiego (bo to nadzieja na wystrzał talentu i transfer) i Forbesa (bo chociaż w jakimś stopniu przypomina napastnika). Reszta jest do wypi*****a po następnych 3 spotkaniach, w ofensywie gramy jakieś 20m poniżej poziomu mułu.
Na osobny akapit zasługuje Savić - jest to główny hamulcowy naszej formacji ofensywnej, kiedy ma szansę na jakieś sensowne podanie otwierające okazję do groźnej akcji, to partoli 2/3 tego typu podań. Co z tego, że biega i cofa się do rozegrania, jak później niweczy trud całej drużyny. Jak długo będzie grać na 10-tce, tak długo Wisła w ataku nie będzie istnieć. |
Derby do zapomnienia.
Dwa małe plusiki: + Lis za obronę karnego + 1 punkcik Reszta makabra. W pierwszej połowie żydy nie chciały przejść linii środkowej, a my nie mieliśmy w ogóle pomysłu jak to wykorzystać. W drugiej już przeszli i była chujoza z obu stron. |
Cytat:
Któryś raz już widzę porównanie sytuacji do Runjaica. Czy to dlatego ze obaj są z Niemiec ? Tak było widać progres. U nas jest regres w dodatku z rożnego rodzaju negatywnymi sygnałami z klubu. Negatywy można mnożyć, pozytywów nie widzę. Owszem, czasem warto dać czas na pewien projekt jeśli daje nadzieje ze coś może z tego być. Ale trzymanie na sile jakiegoś rozwiązania bo może za 9572738 razem coś zaskoczy - jest błędem. Lepiej się wcześniej przyznać do błędu niż czekać na cud. Zarówno Stolarczyk jak i Skowronek zostali zwolnieni zdecydowanie za późno. Powiedz, w czym upatrujesz zwiastunów ze będzie lepiej ? |
Nie da się wygrać meczu kolejny raz grając bez napastnika.
Najlepsi na boisku, których mogę wyróżnić to Lis i Yeboah Najgorsi to Savić i Forbes, reszta też słabo, ale dostosowali się do kolegów. Trio ma naprawdę trudny orzech do zgryzienia, jeżeli w lecie nie dojdzie do rewolucji kadrowej to w następnym sezonie spadamy z Ekstraklasy. |
Lis graczem meczu. Obronil karnego. Grali lepiej niz ostatnio . Zero z tylu to cos jest . Ale w 5 ostatnich meczach Wisla strzelila
- z karnego z Rakowem - samoboja z Lubinem I ja mam wciaz jedno pytanie. Po co on wpuszcza Medveda? Jaki to ma sens? Po co????? |
Cytat:
|
Cytat:
Jeżeli to faktycznie Hyballa jest tam najbardziej toksyczny i przez niego nasi grają jak za karę, to faktycznie nie ma o czym mówić i czas się pożegnać. Ale może jest inaczej i to inne osoby tam mącą w szatni? Dopóki to nie będzie jasne, nie da się jasno odpowiedzieć, czy należy trenera zostawić czy wymienić. Nie wiadomo do końca, gdzie lezy przyczyna tego tragicznego zjazdu od 5 kolejek. |
Cytat:
Cytat:
|
Zgodzę się z przedmówcami - mecz do zapomnienia.
Na plus Lis - i bardzo dobrze, niech podbija cenę bo i tak pewnie w lecie zostanie sprzedany i broni ile wlezie ;) Piotrek Starzyński - jak zwykle nasz prawdziwy talent robi robotę ! Yeboateż dziś już znacznie lepiej niż w ostatnich meczach. Na minus cała reszta, z Sadlokiem w roli głównej aktora który wywalczył żydom rzut karny. Dzisiejsza sytuacja pokazuje cały sezon w wykonaniu naszego pseudo kapitano. Savic - obecnie gość który miał być tu mega gwiazdą i playmakerem jest zwykłym przeciętniakiem i kolejnym pionkiem do odstrzelenia. Generalnie to biorąc pod uwagę ile grajków jest do wyjebania - to będzie bardzo ciekawe lato ;) W Wawie będzie kolejna masakra i oby nie znowu 0:7.... |
Piękny to był mecz , do skrótów to pewnie wybiorą 3 najgroźniejsze "akcje " z tego meczycha :
Pierwsza jak Lis z niewiadomych powodów postanawia wyciąć piłkarza cracovii a ten z jeszcze mnie wiadomoych powodów zamiast stać do końca na nogach robi padolino i łapie żółtko. Głupi na szczęście spotkał głupszego. Druga akacja jak Frydrych wyrzuca piłkę z autu pod nogi gracza cracovii ten odgrywa na wolne pole do grubaska, ściga się z nim Kone aż nie nadbiega Pan Piłkarz Maciej Sadlok i wycina Kone, po czym grubasek sam na sam z bramkarzem ładuje 9 m na bramką. Trzecia kapitalna akcja jak ciapak z cracovii biegnie z piłką a Sadlok cofa się przez 15 m do bramki po czym wypina się dupą do piłkarza cracovii i robi jaskółkę. |
Gra do ostatniego podania jeszcze jako tako wyglądała.
Savic - mocno mnie irytował fakt biega ale nic poza tym nie daje. A zawodnik na jego pozycji powinien wykazywać się większa wizja gry. Sadlok- ta jego jaskółka. Defensor z jego starzem powinien lepiej się zachować. A mam wrażenie ze nie było to przypadkowe zachowanie z jego strony. Medved- dobrze ze to tylko wypożyczenie Forbs- spacyfikowany co było do przewidzenia. Yeboah- nie zrobił kariery bo jak wpada w pole karne to elektrownia odcina mu mózg. Z tej maki chleba nie będzie. Gruszkowski- widać ze od ostatniego występu zrobił postępy. Ma 20 lat wiec jeszcze wszystko przed nim. Na przyszły sezon do pozostawienia Lis, Starzynski, Plewka, Gruszkowski, Zukow, Frydrych, Szot, Forbs (jako rezerwowy), Mechremic + nasze nowe nabytki. Czyli brakuje jeszcze minimum 6 zawodników. Kuby oczywiście nie liczę |
Cytat:
Prawda jest taka, że kto by nie przyszedł to z tymi zawodnikami będzie zawsze to samo. Poprostu brak jakości. Klopp u nas po pół roku był by zwalniany. |
|
Heat mapa to jest karykatura sportu. Mowie oczywiscie o parchatych. Probierza jako trenera i jego â stylu â powinno sie, i mowie to powaznie, komisyjnie zakazac jesli chociaz marzymy, by pilka w tym kraju byla jeszcze kiedys pilka.
Nie zmienia to faktu, ze tak jak napisalem wczesniej - ten mecz w 100% wyrezyserowal Probierz i powinien go, mimo czegos takiego jak tu u gory widzimy, 0-3 spokojnie wygrac. Smiech na sali po prostu. My sie swoim stylem gry wrecz podlozylismy pod ten cyrk polskiego Guardioli i tylko cudem tego nie przegralismy. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:20. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl