![]() |
No i co wam da zmiana trenera?... bedzie to samo.
Moim zdaniem mecz wyrównany, przegrany w głowach po niespodziewanym gongu na 2:1 i dobiciu 2 minuty pozniej z wolnego. Gra spoko, ale to pilkarze sa niestety do wymiany. Szkoda ze nas nie stac... |
I jak takich miernot nie wyzywać od zer? :D
|
Gry na zwolnienie trenera sezon 3.odcinek 4.
Kwintesencją postawa Sadloka przy czwartej bramce. |
Lis ty patałachu ,1 bramka to twoja wina i kryminał przy drugiej...
|
Czwarta bramka ustawiła mecz :rotfl:
Tak jak pisałem jeszcze przed Wartą - patrząc na terminarz, derby mogą być o utrzymanie. A jeżeli się uda i nic się nie zmieni, to w przyszłym roku Nieciecza i Tychy będą nas lały w Krakowie. Oczywiście po tym, jak wy*ebie nas z Pucharu Polski Unia Janikowo po zaciętym meczu. |
Do akcji Szoty i Lisa bylismy co najmniej rownorzednym przeciwnikiem. Potem juz chlopcem do bicia. W sumie nic nowego - podobny scenariusz powtarza sie od jakiegos czasu.
Fajnie byloby nie spasc i zobaczyc Wisle budowana na nowych pilkarzach, bo obecni nie widza ani sensu, ani celu - od jakichs trzech lat (z wyjatkiem tego momentu, kiedy grzali ostatnie miejsce). |
Mnie w tym meczu (jak i w kilku poprzednich) irytował Szot - jedynym jego atutem jest wiek. Nic więcej, nie potrafi nawet autu wrzucić dobrze.
I chyba mamy też odpowiedź dlaczego na ławce siedzi Szota. Najlepszy na boisku.. Kone. |
zaden trener tu nie pomoze
tylko totalne wietrzenie szatni i wyciecie tego guza do zera |
Szykują się Derby tysiąclecia. Pojedynek godny niedoszłej Superligi.
Dzwonić do Brosza czy przyjdzie po sezonie to z młodymi układać. Nie przedłużać nikogo bo i nie ma po co. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Do straty gola kuriozum na 2:1, mecz dosyć wyrównany, w pierwszej połowie jakieś 25min wyglądało bardzo dobrze. Później inicjatywę przejęło Zagłębie, mieli kilka sytuacji, próbowaliśmy się odgryzać, ale dogodniejsze sytuację mieli gospodarze. Natomiast gol po złym zagraniu Szoty i fatalnym zachowaniu Lisa, doszczętnie nas złamał....
Wynik fatalny, ale gra do tego gola była na remis. |
Cytat:
|
Zostać z doświadczonych powinni i muszą z racji kontraktów :
Frydrych, Adi, Żukow, Kuvelic, Chuca, Yeboach. Reszta dosw łącznie z Lisem won |
Poziom żenady został wybity na maksymalny poziom...
Niby wszyscy wiedzieli, ale jednak łudzili się, że drużyna zmobilkizuje się. Babol Szota z Lisem i było po zawodach. Przegrywamy 3:1 i w normalnych okolicznościach drużyna przegrywająca starałby się odmienić losy spotkania a tu co? Zagłębie ciśnie. Zagłębie bez wysiłku i na luzie rozbija nas jak chłopców do bicia za Stolarczyka końcowego i Skowronka. Przed bramką na 2:1 myślałem, że ten Szota to kosmos ostateczny i pierwszy do odstrzału, to przecież Abramowicz bił go na głowę. Zagłębie piłka przy nodze robili co chcieli, nie byliśmy w stanie odebrac im piłki, tak jakby była niewidzialna. U nas natomaist piłka pod noga przeszkadza, bilard, przypadkowośc i nabijanie swoich :/ Po remisie 3:3 Stali i brame Maka zacząłem poważnie bać się o utrzymanie. Prędzej stal wygra dwa mecze do końca i jeden zremisuje niż my wygramy jeden... Tragedia, oby na derbach nie było kompromitacji. Były szrot Janicki, Niepsuj i Mak sprowadza nas na dno :] |
Cytat:
|
Cytat:
|
Mnie bardziej zwyczajnie boli ze taka Stal czy Podbeskidzie walczą,walczą ,i strzelaja gole,bo CHCĄ
a te k.urwy bez ambciji cały czas chyba liczą ze jest te 7 -8 pkt i nic in mnie grozi to dalej gramy zeby przegrac i wywalic trenera jak trafi kosa na kamien i ci ludzie doprowadzą do spadku Wisly w tej rundzie to niewiem co trzeba bedzie im zrobic,chyba taki wjazd na trening jaki zapamietaja do konca ich żałosnych żywotów. |
Cytat:
|
Poniżej liczba pkt po 26 kolejkach każdego sezonu - delikatnie mówiąc nie wygląda to najlepiej:
2016/17: 37 2017/18: 37 2018/19: 38 2019/20: 31 2020/21: 28 Dla porównania w sezonie 96/97 będąc beniaminkiem zdobyliśmy w 26 kolejkach 34 pkt ... |
Cytat:
|
Nie narzekajcie tyle, najtrudniejsze mecze przed nami :)
|
Panowie, do końca sezonu ugramy najwyżej 1 pkt w Derbach.
Pytanie teraz ile zdobędzie Stal i Podbeskidzie? I jedni i drudzy mają kiepskie terminarze więc w teorii nie powinniśmy się bać że zdobędą po 7-8 punktów... Ale co za rok? Nie widzę tego. Od trzech lat mamy coraz mniej punktów (obecnie mamy mniej niż na tym samym etapie w sezonie "superserii" Stolarczyka). |
Ano.
Nie ma komu i za co przeprowadzić tego wietrzenia szatni. |
Cytat:
|
Zwłaszcza, że Hyballi tu najpóźniej jesienią nie będzie.
Napiszę to czwarty raz, trzeba było brać Magierę, on organizował jakieś kursy, szkolenia, trenował młodzież, jeździł po niższych ligach przynajmniej miałby jakiś pomysł, kogo ściągać, a nie wykonywał telefon do swojego menedżera. |
Wszyscy się mylicie, nikt z was nie ma racji
Kopacze pokazali, że im zależy, ale nie starczyło umiejętności do prowadzenia gry. Oby taka taktyka nie powtórzyła się na derby.
|
Was nie zastanawia pewien schemat jaki tu panuje? Był Stolarczyk i z początku było pięknie później dramat i blamaż 0:7 w Warszawie. Przyszedł Skowronek i pierwsze mecze super, później znowu dramat i zmiana trenera. Przyszedł Hyballa pierwsze mecze hulali, aż miło, a od spotkania z Pogonią [najlepszego dotąd w tym sezonie] zaczyna się zjazd. Zatem jaką mamy pewność, że po przyjściu nowego trenera ten schemat się powtórzy, czyli 6-7 spotkań dobrych, a później granie na zwolnienie, bo wymagający? Chociaż raz zróbmy i pozbądźmy się niepotrzebnego balastu. Kuba jest na treningu więc zapewne widzi i słyszy więcej.
PS. oby tylko nie wpadli na pomysł zamiany Hyballi na Brzęczka, bo za pół roku sytuacja się powtórzy. |
Stal: Pogoń (dom), Lech (wyjazd), Raków (d), Legia (d), Śląsk (w)
Podbeskidzie: Lech (d), Piast (w), Płock (d), Legia (w) Bielsko-Biała ma równie kijowy terminarz, jak my, ale założę się, że będą gryźć trawę w każdym meczu. W naszej wspaniałej E-klasie NIC nie jest pewne, a tym bardziej nasze utrzymanie. Zwłaszcza z takim "zaangażowaniem", które widzieliśmy dzisiaj. |
Cytat:
Dodatkowo wydaje mi się, że bankowo ktoś z trójki Janicki, Niepsuj i Mak będzie miał czynny udział w zdobyciu punktów. |
Ale wy się czepiacie tego Savica, przecież gdyby on miał do gry chociaż kogoś pokroju Sikorskiego to by miał z 10 asyst już, z kim on ma grać jak komu nie poda to ktoś musi spieprzyć. A że sam nie ma wykończenia no to dlatego gra u nas, a nie np w 2 Bundeslidzie. Jedyny piłkarz, któremu jeszcze się chce biegać. Jego wina, że Forbes z 5m nie strzela mają piłkę na nodze, tylko musi wykonać jeszcze 50 innych kroków i przełożeń?
|
Cytat:
|
Cytat:
Meczu nie oglądałem celowo i raczej dotąd dokąd ta banda pozorantów dalej będzie mydlić oczy, nie zamierzam... |
mimo wszystko miło jednak sie patrzyło na naszą gre w ofensywie , savic , yeboah , pilkarzy ekstraklasy wkrecaja w ziemie jak korkociag , do tego mamy nareszcie kilku pilkary ktorzy potrafia uderzyc (i nie jest to sadlok) , troche w tym pecha , sporo braku jakosci w wykonczeniu no i jest jak jest
gorzej ze wszystke te nasze harce z przodu oglada sie niestety majac z tylu glowy ze nawet jak cos strzelimy to babole z tylu sa pewne i nam tez strzela , nawet wiecej gramy troche jak za stolarczyka z tymże A REBOURS : MY IM 3 TO ONI NAM 4 ....A ! |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Istnieje duże prawdopodobieństwo, że utrzymamy się po meczu z Legią, niezależnie od naszych wyników. |
Cytat:
Wiem że wali ci się świat bo holendersko-niemieckie bóstwo okazało się byc zwykłym ułomnym człowiekiem z masą zalet ale i niewątpliwie z całą masą wad. Powiedz jak to jest że od zwolnienia Skowronka minęło niecałych pięć miesięcy i wtedy wszystkiemu winny był trener?Przecież Hyballa miał z nich zrobić prawdziwą maszynę do wygrywania.Nie nagle okazuje się że jednak się nie da,że tym ludziom nie dogodzisz że możesz im dupę miodem smarować a oni i tak zrobia po swojemu. |
Cytat:
Dla porównania Basha 80 tys. zł, Sadlok 65 tys. zł, Buksa 40 tys. zł miesięcznie. Już nie naciągaj na siłę wszystkiego pod swoją tezę jaki ten Niemiec zły. |
A Medved gra za 1 tysiąc euro, dlatego nie stać go na fryzjera i grzywka mu przysłoniła widok przy sytuacji z Rakowem i dlatego nie trafił do siatki.
Ten Kone to biorąc pod uwagę, że rok spędził na drugoligowym belgijskich trybunach to ma pewnie motywacyjny kontrakt. Czyli dajmy na to 3 tys. podstawy + 1 tys. za znalezienie się na ławce + 2 tys. za wejście na boisko + 3 tys. za wejście w 1 jedenastce + 4 tys. za wygrany mecz (w którym był np. w kadrze - tak tak za to też dostają kasę) Biorąc pod uwagę przynajmniej 4 mecze w miesiącu swoje może zarobić. Tak więc Cycuś nie kumasz trochę futbolowego biznesu i rzucasz kwotami z kapelusza. Aha no i jeszcze jedno pan Kone miał ważny kontrakt w Belgii, który zapewne nie opiewał na 3 tysiące euro miesięcznie, a dajmy powiedzmy że 15. Myślisz, że tak ot zgodził się na drastyczną obniżkę apanaży by grać dla Hyballi:D |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:40. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl