Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [XXVI kolejka] Zagłębie Lubin - Wisła Kraków, 21-04-2021, 18:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10386)

Skawa Wadowice 21.04.2021 18:59

No i co wam da zmiana trenera?... bedzie to samo.
Moim zdaniem mecz wyrównany, przegrany w głowach po niespodziewanym gongu na 2:1 i dobiciu 2 minuty pozniej z wolnego.

Gra spoko, ale to pilkarze sa niestety do wymiany. Szkoda ze nas nie stac...

Jaroo1 21.04.2021 19:02

I jak takich miernot nie wyzywać od zer? :D

Elefant 21.04.2021 19:02

Gry na zwolnienie trenera sezon 3.odcinek 4.
Kwintesencją postawa Sadloka przy czwartej bramce.

AS82 21.04.2021 19:03

Lis ty patałachu ,1 bramka to twoja wina i kryminał przy drugiej...

Revolver 21.04.2021 19:06

Czwarta bramka ustawiła mecz :rotfl:

Tak jak pisałem jeszcze przed Wartą - patrząc na terminarz, derby mogą być o utrzymanie. A jeżeli się uda i nic się nie zmieni, to w przyszłym roku Nieciecza i Tychy będą nas lały w Krakowie. Oczywiście po tym, jak wy*ebie nas z Pucharu Polski Unia Janikowo po zaciętym meczu.

speedfashion 21.04.2021 19:06

Do akcji Szoty i Lisa bylismy co najmniej rownorzednym przeciwnikiem. Potem juz chlopcem do bicia. W sumie nic nowego - podobny scenariusz powtarza sie od jakiegos czasu.

Fajnie byloby nie spasc i zobaczyc Wisle budowana na nowych pilkarzach, bo obecni nie widza ani sensu, ani celu - od jakichs trzech lat (z wyjatkiem tego momentu, kiedy grzali ostatnie miejsce).

grzesiek632 21.04.2021 19:07

Mnie w tym meczu (jak i w kilku poprzednich) irytował Szot - jedynym jego atutem jest wiek. Nic więcej, nie potrafi nawet autu wrzucić dobrze.



I chyba mamy też odpowiedź dlaczego na ławce siedzi Szota.



Najlepszy na boisku.. Kone.

Kac 21.04.2021 19:10

zaden trener tu nie pomoze

tylko totalne wietrzenie szatni i wyciecie tego guza do zera

pomeran 21.04.2021 19:10

Szykują się Derby tysiąclecia. Pojedynek godny niedoszłej Superligi.
Dzwonić do Brosza czy przyjdzie po sezonie to z młodymi układać. Nie przedłużać nikogo bo i nie ma po co.

ciacho 21.04.2021 19:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez grzesiek632 (Post 1564299)
Mnie w tym meczu (jak i w kilku poprzednich) irytował Szot - jedynym jego atutem jest wiek. Nic więcej, nie potrafi nawet autu wrzucić dobrze.

....

Najlepszy na boisku.. Kone.

A mnie Yeboah. Gość jest kwintesencją piłkarskiej miernoty. Co dotknie to spier....

czaro 21.04.2021 19:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kac (Post 1564300)
zaden trener tu nie pomoze

tylko totalne wietrzenie szatni i wyciecie tego guza do zera

Nasz pion sportowy już pracuje nad transferami!

maciekkk 21.04.2021 19:16

Do straty gola kuriozum na 2:1, mecz dosyć wyrównany, w pierwszej połowie jakieś 25min wyglądało bardzo dobrze. Później inicjatywę przejęło Zagłębie, mieli kilka sytuacji, próbowaliśmy się odgryzać, ale dogodniejsze sytuację mieli gospodarze. Natomiast gol po złym zagraniu Szoty i fatalnym zachowaniu Lisa, doszczętnie nas złamał....
Wynik fatalny, ale gra do tego gola była na remis.

enzo 21.04.2021 19:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez czaro (Post 1564303)
Nasz pion sportowy już pracuje nad transferami!

Strach się bać.

TSWojtas 21.04.2021 19:20

Zostać z doświadczonych powinni i muszą z racji kontraktów :
Frydrych, Adi, Żukow, Kuvelic, Chuca, Yeboach. Reszta dosw łącznie z Lisem won

LucjuszWielki 21.04.2021 19:21

Poziom żenady został wybity na maksymalny poziom...

Niby wszyscy wiedzieli, ale jednak łudzili się, że drużyna zmobilkizuje się. Babol Szota z Lisem i było po zawodach. Przegrywamy 3:1 i w normalnych okolicznościach drużyna przegrywająca starałby się odmienić losy spotkania a tu co? Zagłębie ciśnie.

Zagłębie bez wysiłku i na luzie rozbija nas jak chłopców do bicia za Stolarczyka końcowego i Skowronka.

Przed bramką na 2:1 myślałem, że ten Szota to kosmos ostateczny i pierwszy do odstrzału, to przecież Abramowicz bił go na głowę.

Zagłębie piłka przy nodze robili co chcieli, nie byliśmy w stanie odebrac im piłki, tak jakby była niewidzialna. U nas natomaist piłka pod noga przeszkadza, bilard, przypadkowośc i nabijanie swoich :/

Po remisie 3:3 Stali i brame Maka zacząłem poważnie bać się o utrzymanie. Prędzej stal wygra dwa mecze do końca i jeden zremisuje niż my wygramy jeden...

Tragedia, oby na derbach nie było kompromitacji.

Były szrot Janicki, Niepsuj i Mak sprowadza nas na dno :]

MaLk 21.04.2021 19:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez speedfashion (Post 1564298)
Fajnie byloby nie spasc i zobaczyc Wisle budowana na nowych pilkarzach, bo obecni nie widza ani sensu, ani celu - od jakichs trzech lat (z wyjatkiem tego momentu, kiedy grzali ostatnie miejsce).

Niestety, sezon trzeba dograć tymi, którzy są. I którzy wiedzą, że są na wylocie i nie widzą sensu, ani celu.

TSWojtas 21.04.2021 19:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MaLk (Post 1564310)
Niestety, sezon trzeba dograć tymi, którzy są. I którzy wiedzą, że są na wylocie i nie widzą sensu, ani celu.

Skoro tak jest to trener nie wystawia tych piłkarzy do składu i po problemie...

Wojtas 21.04.2021 19:30

Mnie bardziej zwyczajnie boli ze taka Stal czy Podbeskidzie walczą,walczą ,i strzelaja gole,bo CHCĄ

a te k.urwy bez ambciji cały czas chyba liczą ze jest te 7 -8 pkt i nic in mnie grozi to dalej gramy zeby przegrac i wywalic trenera

jak trafi kosa na kamien i ci ludzie doprowadzą do spadku Wisly w tej rundzie to niewiem co trzeba bedzie im zrobic,chyba taki wjazd na trening jaki zapamietaja do konca ich żałosnych żywotów.

MaLk 21.04.2021 19:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TSWojtas (Post 1564313)
Skoro tak jest to trener nie wystawia tych piłkarzy do składu i po problemie...

Innych wyrzucił w zimie, z tych, co zostali może nie zebrać jedenastki ;)

santiago_1986 21.04.2021 19:37

Poniżej liczba pkt po 26 kolejkach każdego sezonu - delikatnie mówiąc nie wygląda to najlepiej:
2016/17: 37
2017/18: 37
2018/19: 38
2019/20: 31
2020/21: 28
Dla porównania w sezonie 96/97 będąc beniaminkiem zdobyliśmy w 26 kolejkach 34 pkt ...

speedfashion 21.04.2021 19:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MaLk (Post 1564310)
Niestety, sezon trzeba dograć tymi, którzy są. I którzy wiedzą, że są na wylocie i nie widzą sensu, ani celu.

I wlasnie to zaczyna byc przerazajace, bo nie widac zadnych, ale to zadnych przeslanek, ktore dawalyby nadzieje, ze w nastepnych meczach cokolwiek drgnie. Zapowiadaja sie ponure derby (obym to wyplul).

kbr 21.04.2021 19:38

Nie narzekajcie tyle, najtrudniejsze mecze przed nami :)

Książę Palownik 21.04.2021 19:39

Panowie, do końca sezonu ugramy najwyżej 1 pkt w Derbach.

Pytanie teraz ile zdobędzie Stal i Podbeskidzie? I jedni i drudzy mają kiepskie terminarze więc w teorii nie powinniśmy się bać że zdobędą po 7-8 punktów...

Ale co za rok? Nie widzę tego. Od trzech lat mamy coraz mniej punktów (obecnie mamy mniej niż na tym samym etapie w sezonie "superserii" Stolarczyka).

czaro 21.04.2021 19:41

Ano.

Nie ma komu i za co przeprowadzić tego wietrzenia szatni.

MaLk 21.04.2021 19:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez czaro (Post 1564323)
Ano.

Nie ma komu i za co przeprowadzić tego wietrzenia szatni.

A perspektywa, że na miejsce "wywietrzonych" przyjdą kolejni piłkarze polecani przez Hyballę mnie przeraża.

czaro 21.04.2021 19:44

Zwłaszcza, że Hyballi tu najpóźniej jesienią nie będzie.

Napiszę to czwarty raz, trzeba było brać Magierę, on organizował jakieś kursy, szkolenia, trenował młodzież, jeździł po niższych ligach przynajmniej miałby jakiś pomysł, kogo ściągać, a nie wykonywał telefon do swojego menedżera.

konrad 21.04.2021 19:46

Wszyscy się mylicie, nikt z was nie ma racji
 
Kopacze pokazali, że im zależy, ale nie starczyło umiejętności do prowadzenia gry. Oby taka taktyka nie powtórzyła się na derby.

PhantomRanger 21.04.2021 19:47

Was nie zastanawia pewien schemat jaki tu panuje? Był Stolarczyk i z początku było pięknie później dramat i blamaż 0:7 w Warszawie. Przyszedł Skowronek i pierwsze mecze super, później znowu dramat i zmiana trenera. Przyszedł Hyballa pierwsze mecze hulali, aż miło, a od spotkania z Pogonią [najlepszego dotąd w tym sezonie] zaczyna się zjazd. Zatem jaką mamy pewność, że po przyjściu nowego trenera ten schemat się powtórzy, czyli 6-7 spotkań dobrych, a później granie na zwolnienie, bo wymagający? Chociaż raz zróbmy i pozbądźmy się niepotrzebnego balastu. Kuba jest na treningu więc zapewne widzi i słyszy więcej.
PS. oby tylko nie wpadli na pomysł zamiany Hyballi na Brzęczka, bo za pół roku sytuacja się powtórzy.

Revolver 21.04.2021 19:48

Stal: Pogoń (dom), Lech (wyjazd), Raków (d), Legia (d), Śląsk (w)

Podbeskidzie: Lech (d), Piast (w), Płock (d), Legia (w)

Bielsko-Biała ma równie kijowy terminarz, jak my, ale założę się, że będą gryźć trawę w każdym meczu. W naszej wspaniałej E-klasie NIC nie jest pewne, a tym bardziej nasze utrzymanie. Zwłaszcza z takim "zaangażowaniem", które widzieliśmy dzisiaj.

LucjuszWielki 21.04.2021 19:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Revolver (Post 1564330)
Stal: Pogoń (dom), Lech (wyjazd), Raków (d), Legia (d), Śląsk (w)

Podbeskidzie: Lech (d), Piast (w), Płock (d), Legia (w)

Bielsko-Biała ma równie kijowy terminarz, jak my, ale założę się, że będą gryźć trawę w każdym meczu. W naszej wspaniałej E-klasie NIC nie jest pewne, a tym bardziej nasze utrzymanie. Zwłaszcza z takim "zaangażowaniem", które widzieliśmy dzisiaj.

Też tak myślę, oni grają jak lwy, sprzelają po kilka bramek a u nas Savic po minięciu jednego przeciwnika przewraca się lb poda Forbsowi, który mota się z piłką pod nogami.

Dodatkowo wydaje mi się, że bankowo ktoś z trójki Janicki, Niepsuj i Mak będzie miał czynny udział w zdobyciu punktów.

guardian_angel 21.04.2021 20:22

Ale wy się czepiacie tego Savica, przecież gdyby on miał do gry chociaż kogoś pokroju Sikorskiego to by miał z 10 asyst już, z kim on ma grać jak komu nie poda to ktoś musi spieprzyć. A że sam nie ma wykończenia no to dlatego gra u nas, a nie np w 2 Bundeslidzie. Jedyny piłkarz, któremu jeszcze się chce biegać. Jego wina, że Forbes z 5m nie strzela mają piłkę na nodze, tylko musi wykonać jeszcze 50 innych kroków i przełożeń?

krysztal 21.04.2021 20:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LucjuszWielki (Post 1564309)
Poziom żenady został wybity na maksymalny poziom...

Niby wszyscy wiedzieli, ale jednak łudzili się, że drużyna zmobilkizuje się. Babol Szota z Lisem i było po zawodach. Przegrywamy 3:1 i w normalnych okolicznościach drużyna przegrywająca starałby się odmienić losy spotkania a tu co? Zagłębie ciśnie.

Zagłębie bez wysiłku i na luzie rozbija nas jak chłopców do bicia za Stolarczyka końcowego i Skowronka.

Przed bramką na 2:1 myślałem, że ten Szota to kosmos ostateczny i pierwszy do odstrzału, to przecież Abramowicz bił go na głowę.

Zagłębie piłka przy nodze robili co chcieli, nie byliśmy w stanie odebrac im piłki, tak jakby była niewidzialna. U nas natomaist piłka pod noga przeszkadza, bilard, przypadkowośc i nabijanie swoich :/

Po remisie 3:3 Stali i brame Maka zacząłem poważnie bać się o utrzymanie. Prędzej stal wygra dwa mecze do końca i jeden zremisuje niż my wygramy jeden...

Tragedia, oby na derbach nie było kompromitacji.

Były szrot Janicki, Niepsuj i Mak sprowadza nas na dno :]

Sam mówiłeś żeby po meczu nie wchodzić tu i nie płakać

Drozd 21.04.2021 20:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MaLk (Post 1564325)
A perspektywa, że na miejsce "wywietrzonych" przyjdą kolejni piłkarze polecani przez Hyballę mnie przeraża.

Tzn kogo masz na myśli? Ci co przyszli przede wszystkim są ZA DARMO. I na pewno mają mniej nasrane do głowy niż ci których Hyballa tutaj zastał. A głowa jest decydująca.

Meczu nie oglądałem celowo i raczej dotąd dokąd ta banda pozorantów dalej będzie mydlić oczy, nie zamierzam...

Arkadiusz.Czerepach 21.04.2021 20:49

mimo wszystko miło jednak sie patrzyło na naszą gre w ofensywie , savic , yeboah , pilkarzy ekstraklasy wkrecaja w ziemie jak korkociag , do tego mamy nareszcie kilku pilkary ktorzy potrafia uderzyc (i nie jest to sadlok) , troche w tym pecha , sporo braku jakosci w wykonczeniu no i jest jak jest

gorzej ze wszystke te nasze harce z przodu oglada sie niestety majac z tylu glowy ze nawet jak cos strzelimy to babole z tylu sa pewne i nam tez strzela , nawet wiecej

gramy troche jak za stolarczyka z tymże A REBOURS :

MY IM 3 TO ONI NAM 4 ....A !

LucjuszWielki 21.04.2021 21:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krysztal (Post 1564338)
Sam mówiłeś żeby po meczu nie wchodzić tu i nie płakać

nie mogłem się powstrzymać :evil: poziom depresji wyjebał do górnej granicy

krysztal 21.04.2021 21:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkadiusz.Czerepach (Post 1564343)
mimo wszystko miło jednak sie patrzyło na naszą gre w ofensywie , savic , yeboah , pilkarzy ekstraklasy wkrecaja w ziemie jak korkociag , do tego mamy nareszcie kilku pilkary ktorzy potrafia uderzyc (i nie jest to sadlok) , troche w tym pecha , sporo braku jakosci w wykonczeniu no i jest jak jest

gorzej ze wszystke te nasze harce z przodu oglada sie niestety majac z tylu glowy ze nawet jak cos strzelimy to babole z tylu sa pewne i nam tez strzela , nawet wiecej

gramy troche jak za stolarczyka z tymże A REBOURS :

MY IM 3 TO ONI NAM 4 ....A !

Taaa wkręcają...

pepe72 21.04.2021 21:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Revolver (Post 1564330)
Stal: Pogoń (dom), Lech (wyjazd), Raków (d), Legia (d), Śląsk (w)

Podbeskidzie: Lech (d), Piast (w), Płock (d), Legia (w)

Bielsko-Biała ma równie kijowy terminarz, jak my, ale założę się, że będą gryźć trawę w każdym meczu. W naszej wspaniałej E-klasie NIC nie jest pewne, a tym bardziej nasze utrzymanie. Zwłaszcza z takim "zaangażowaniem", które widzieliśmy dzisiaj.

Po tym jak Stal nie wygrała w Białymstoku, a Podbeskidzie przegrało to jedynym pytaniem jest Stal czy Podbeskidzie. Przy ich kalendarzu założenie, że zrobią 6 punktów jest dość ryzykowne.
Istnieje duże prawdopodobieństwo, że utrzymamy się po meczu z Legią, niezależnie od naszych wyników.

krysztal 21.04.2021 21:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1564342)
Tzn kogo masz na myśli? Ci co przyszli przede wszystkim są ZA DARMO. I na pewno mają mniej nasrane do głowy niż ci których Hyballa tutaj zastał. A głowa jest decydująca.

Meczu nie oglądałem celowo i raczej dotąd dokąd ta banda pozorantów dalej będzie mydlić oczy, nie zamierzam...

Za jakie darmo?Pensje Kone czy Medveda pewnie wystarczyły by na opie.dolenie przynajmniej połowy sezonu drużyny rezerw a z tego korzyści były by wymierne.
Wiem że wali ci się świat bo holendersko-niemieckie bóstwo okazało się byc zwykłym ułomnym człowiekiem z masą zalet ale i niewątpliwie z całą masą wad.
Powiedz jak to jest że od zwolnienia Skowronka minęło niecałych pięć miesięcy i wtedy wszystkiemu winny był trener?Przecież Hyballa miał z nich zrobić prawdziwą maszynę do wygrywania.Nie nagle okazuje się że jednak się nie da,że tym ludziom nie dogodzisz że możesz im dupę miodem smarować a oni i tak zrobia po swojemu.

Cycu 21.04.2021 21:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krysztal (Post 1564364)
Za jakie darmo?Pensje Kone czy Medveda pewnie wystarczyły by na opie.dolenie przynajmniej połowy sezonu drużyny rezerw a z tego korzyści były by wymierne.

Kone zarabia tylko 3 tys. euro miesięcznie czy to tak dużo? Gorzej dzisiaj zagrał od Sadloka czy Burligi? Nie sądzę.

Dla porównania Basha 80 tys. zł, Sadlok 65 tys. zł, Buksa 40 tys. zł miesięcznie.

Już nie naciągaj na siłę wszystkiego pod swoją tezę jaki ten Niemiec zły.

zibi7 21.04.2021 22:24

A Medved gra za 1 tysiąc euro, dlatego nie stać go na fryzjera i grzywka mu przysłoniła widok przy sytuacji z Rakowem i dlatego nie trafił do siatki.

Ten Kone to biorąc pod uwagę, że rok spędził na drugoligowym belgijskich trybunach to ma pewnie motywacyjny kontrakt.

Czyli dajmy na to 3 tys. podstawy
+ 1 tys. za znalezienie się na ławce
+ 2 tys. za wejście na boisko
+ 3 tys. za wejście w 1 jedenastce
+ 4 tys. za wygrany mecz (w którym był np. w kadrze - tak tak za to też dostają kasę)

Biorąc pod uwagę przynajmniej 4 mecze w miesiącu swoje może zarobić.

Tak więc Cycuś nie kumasz trochę futbolowego biznesu i rzucasz kwotami z kapelusza.

Aha no i jeszcze jedno pan Kone miał ważny kontrakt w Belgii, który zapewne nie opiewał na 3 tysiące euro miesięcznie, a dajmy powiedzmy że 15. Myślisz, że tak ot zgodził się na drastyczną obniżkę apanaży by grać dla Hyballi:D


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:40.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl