Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [XIX kolejka] Wisła Płock - Wisła Kraków, 28-02-2021, 12:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10369)

Fugiel 26.02.2021 21:16

Nie bylbym taki pewien - czy Mawutor wyjdzie w pierwszym skladzie.

pawlozm 26.02.2021 22:50

Coś czuje, ze wyjdziemy 3-5 2
Lis - Szota, Frydrych, Sadlok - Starzyński, Żukow, Plewka, Savic, Yeboach - Medved, Forbes

El'kabat 27.02.2021 13:42

Wszystko idzie do przodu u nas, Płock dostał w czape od ległej - szansa na 3 pkty jest i oby tak gładko było ;)

Z drugiej strony to ekstraklasa, nic dwa razy się nie zdarza - więc obstawiam wymęczcony remis.

mitmichael 27.02.2021 18:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pawlozm (Post 1562384)
Coś czuje, ze wyjdziemy 3-5 2
Lis - Szota, Frydrych, Sadlok - Starzyński, Żukow, Plewka, Savic, Yeboach - Medved, Forbes

To jest całkiem realny sklad na jutro, ponoc trener ma jakis pomysł i byc moze bedzie to własnie gra trojka obronców. Tylko szkoda, ze na wahadło nie mamy odpowiednich pilkarzy wiec bedzie to taki test dla Nas.

Szykuje sie jutro widowicho:
1. mecz na płockim kartoflisku
2. mecz o 12:30 w niedziele
3. komentuje Wojciech Jagoda


no czego chciec wiecej xD

Szneka 28.02.2021 11:44

Bez Mehremicia Zukowa Burligi Kuby. Nawet nie ma kim z ławki postraszyć :(

El'kabat 28.02.2021 11:46

Ale trzeba szukac pozytywów - Piotrek Starzyński tym razem na swojej docelowej pozycji na prawej stronie i oby nimi tam kręcił razem z Yeboah mocno :)

Zapowiada się jakieś 3-3 jak nie lepiej, musimy więcej strzelić bo przy 3 obrońcach będzie ciężko na zero wyjść - z Pogonią już nie zawsze skrzydła wracały..

Dzinus 28.02.2021 11:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez El'kabat (Post 1562391)
Ale trzeba szukac pozytywów - Piotrek Starzyński tym razem na swojej docelowej pozycji na prawej stronie i oby nimi tam kręcił razem z Yeboah mocno :)

Zapowiada się jakieś 3-3 jak nie lepiej, musimy więcej strzelić bo przy 3 obrońcach będzie ciężko na zero wyjść - z Pogonią już nie zawsze skrzydła wracały..

To że na rozpisce jest na prawej nie znaczy, że tak będzie grał ;) no ale zobaczymy.

Jazda Jazda Jazda!

Szneka 28.02.2021 13:17

pierwsza połowa jak za czasów Skowronka. Dno i dramat. Chuca za co gra? to wie chyba tylko trener, Savić słaby , w ogóle nie próbujemy grać Starzyńskim. a z ławki kim straszyć?

markowywislak 28.02.2021 13:58

Więcej obrońców ściągnijmy a w przodzie będzie robotę nam robił Chuca oraz Medved który rusza się jak nasz kochany Czarnogórzec

Fugiel 28.02.2021 14:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Szneka (Post 1562393)
pierwsza połowa jak za czasów Skowronka. Dno i dramat. Chuca za co gra? to wie chyba tylko trener, Savić słaby , w ogóle nie próbujemy grać Starzyńskim. a z ławki kim straszyć?

Jak to kto ??? Pan Rafal RB9 !

Fugiel 28.02.2021 14:31

Oczywiscie, ze najlepiej sie mowi po fakcie - ale czy ktos tu mowil ze Uros za wysoki i ze bedize miec problem z jakas koordynacja czy czyms takim ?:)

AS82 28.02.2021 14:34

Boguś man of the match , jakie to było "Rafałowe" ten gol na 1-1 :D Mecz słaby ale nawjażniejsze 3 punkty

ciacho 28.02.2021 14:35

Mam nadzieję że to koniec krótkiego eksperymentu gry na 3 obrońców i dzidy do przodu. Wygrana na farcie, mecz do zapomnienia bo gra to było dno dna. Cieszą tylko 3 punkty.

Książę Palownik 28.02.2021 14:40

Oby to był ostatni mecz z 3 obrońców.

Mam nadzieję, że Hyballa doceni farta jaki mu sprzyjał pomimo przyjęcia tej chorej taktyki.

Piłkarzy to trudno nawet oceniać. Obrona nie była w stanie piłki wyprowadzić inaczej, niż dzidą do przodu. Tzw. wahadła nic nie grały, boki bez wparcia bocznych obrońców co oznaczało natychmiastową stratę piłki.

Fart jak pieron - to tyle komentarza.

Kac 28.02.2021 15:08

mozna powiedziec, ze co nam los zabral z Piastem to dzis oddal, ale koniec takich eksperymentow bo wiecej farta mozemy nie miec ;)

cieszy za to, ze jednak widac, ze nasi maja sile biegac caly mecz plus duzo doliczonego, Plock wyraznie pod koniec juz nie walczyl na 100%

to duza zasluga Hyballi, dobrym przygotowaniem fizycznym bedziemy wygrywac w koncowkach jeszcze nie raz

Patryko 28.02.2021 15:10

Dzisiaj obie Wisły zaserwowały nam duża porcję ligowej rąbanki. Mam nadzieję, że główną przyczyną tego stanu rzeczy było to kartoflisko, po którym biegali piłkarze. Gdzie podziała się kombinacyjna gra z poprzednich spotkań? :/

Tantal 28.02.2021 15:12

Utonęła w nowym ustawieniu 3-5-2. Oby nie zastosowanym nigdy więcej. Dzięki, Rafał.


Przed nami chyba dwa najważniejsze mecze: Z Górnikiem i Lechią. Po nich będziemy wiedzieli, na co nas stać.

mitmichael 28.02.2021 15:13

Nigdy wiecej nie grajmy na 3 obroncow, kolejny trener sie przekonał, ze nie mamy do tego odpowiednich pilkarzy. Mam nadzieje, ze nastepnym razem Burliga pomysli i nie osłabi zespołu w tak debilny sposob jak to zrobił w meczu z Pogonia Szczecin. Kto by pomyslał, ze pod koniec wejdzie Rafał Boguski i dwiema bramkami zapewni nam zwyciestwo, raczej nikt by sie nie odwazył tak postawic. Mecz katastrofa, murawa w Plocku jak po wojnie, takie druzyny powinny byc wypierdalane z ekstraklasy.

El'kabat 28.02.2021 15:42

Są takie mecze, że gra się padlinę i tym bardziej świetna sprawa, że udało się zwinąć 3 pkty.

Kontuzje, eksperyment z 3-5-2, kartfolisko etc - naprawdę mieliśmy trudno dziś a pniemy się do góry tabeli.
Hyballa bezboleśnie nauczył się dziś chyba, że takie ustawienie sensu u nas nie ma, do tego przekonał się co do niektórych naszych asów Chuci i Savicia.

Ten Szota też straszny kloc jak na ustawienie na boku - ale chyba to jest nominalny ŚO, więc może lepiej w klasycznym ustawieniu by się spisał.

Brawo dla Bogusia za walkę i oby tak dalej.

I zdrowia dla tego nowego chłopaka - wygladalo to przejebanie w tv.

Elendil 28.02.2021 16:16

dekady lecą, a Boguski nadal niezastąpiony :D

Ogryzek 28.02.2021 16:29

Przecież nasza gra nie wynikała tylko z tego jak my graliśmy, ale z dobrze przygotowanego zespołu z Płocka. Biegali tyle co my, presowali też podobnie. Myślę że coraz więcej będzie takich meczy. Wynika to z tego że coraz więcej zespołów przygotowuje się po naszą taktykę i nie daje się tak tłamsić jak Piast w pierwszym meczu. A skoro nie przewyższamy naszych rywali pod względem fizycznym (2 ostatnie mecze Pogoń i Płock) - to tak będzie wyglądać nasza gra. Gra na małe przewagi i kto zrobi mniej błędów.

Oczywiście, gdybyśmy mieli więcej jakości w zespole to przy wyrównanych statach pod względem fizyczności zespołu gra wyglądałaby milej dla oka. Ale kadra jest jaka jest, do tego kontuzje i mamy walkę i pressing na całym boisku bez rozgywania piłki od tyłu żeby rywal jej nie przejął. Długie podania.

Ważne 3 punkty, a płacze za styl ignoruję.


btw
Brawo Boguś :)

mitmichael 28.02.2021 16:34

- W różny sposób można kontrolować spotkanie. My chcieliśmy je kontrolować pod względem intensywności gry, co nam się na pewno udało, ale także pod względem taktycznym i również nam się to udało - mówił po spotkaniu z krakowską Wisłą, opiekun drużyny Wisły Płock, Radosław Sobolewski.

- Ta kontrola była pełna do 80. minuty. Prowadziliśmy 1-0, a na losy spotkania wpłynęły dwie rzeczy - tylko i wyłącznie. Pierwsza rzecz to zejście Kuby Rzeźniczaka - spowodowane kontuzją, a druga to wejście na boisko Rafała Boguskiego, który tak naprawdę sam przesądził o losach tego spotkania. Serdecznie gratuluję mu tych bramek, szkoda że musiał strzelić je akurat przeciwko mnie, ale myślę, że to też jest taki sygnał, jeśli chodzi o Wisłę Kraków, że Rafał Boguski zasługuje na niesamowity szacunek i takim szacunkiem powinien być otaczany - zakończył trener Sobolewski.


Radek jak zwykle klasa

!!IRIVER!! 28.02.2021 16:58

Drugi z rzędu mecz z fartem - już nam wyrównało straty za Piasta ;) teraz dwa mecze które nas zweryfikują... fajnie, że w praktyce utrzymanie zapewnione tak szybko w tym sezonie. Późną jesienią nic tego nie zapowiadało. :D

LucjuszWielki 28.02.2021 17:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kac (Post 1562401)
mozna powiedziec, ze co nam los zabral z Piastem to dzis oddal, ale koniec takich eksperymentow bo wiecej farta mozemy nie miec ;)

cieszy za to, ze jednak widac, ze nasi maja sile biegac caly mecz plus duzo doliczonego, Plock wyraznie pod koniec juz nie walczyl na 100%

to duza zasluga Hyballi, dobrym przygotowaniem fizycznym bedziemy wygrywac w koncowkach jeszcze nie raz

Nie wiem o jakim farcie piszecie (prócz farfocla, który nie raz dostaliśmy) - zagraliśmy z TOPORNA drużyna, która miała serie zwycięstw. Mecz był wyrównany, a zwycięstwo WYBIEGANE, nikt nam nie dał nic za darmo.

Mecz słaby, ale wybiegany z toporna drużyna drwali.

bódyń 28.02.2021 18:08

No to statystyki
https://i.ibb.co/X82vD9X/Zrzut-ekran...8-18-06-19.png
https://i.ibb.co/N9LPF2s/Zrzut-ekran...8-18-06-49.png
https://i.ibb.co/7g7tMjK/Zrzut-ekran...8-18-07-05.png

Heero 28.02.2021 18:25

Jestem zdania, że to krytykowane przez wszystkich 3-5-2, przy lepszych wykonawcach, ma potencjał na przyszłość. Dziś skład był zlepiony na szybko, ale przy poniższym zestawieniu, miałoby to zdecydowanie więcej sensu:



Lis - Szota (Kone), Frydrych, Radaković - Szot (Burliga), Plewka, Żukow, Savić, Sadlok - Forbes, Yeobah


Mamy tu trzech solidnych obrońców z liderem na środku, wybiegany środek pola, wahadłowych z umiejętnością gry w obronie i ataku oraz dwóch zawodników z przodu o różnej charakterystyce. Chętnie bym zobaczył, jak takie zestawienie zaprezentowałoby się na boisku.

Vuko 28.02.2021 18:50

3-5-2 nie ma żadnej przyszłości. To jest system pod specyficznych zawodników. O ile z przodu można rotować ustawieniem, to obronę należy budować na automatyzmie gry czterema zawodnikami.

Szneka 28.02.2021 19:33

emocje opadły. ważne 3 pkt. dziś trener Hyballa zobaczył, że Szota jako PO nie ma przyszłości a miejsce Savicia Medveda i Chuci to ławka rezerwowych. Jeden Plewka harujący w środku pola nie da rady przejąć kontroli. Niby Chuca taki technicznie orzeł a co podanie to albo za mocne albo za lekkie. Savić kolejny mecz nic, Medved w ataku dramat, ani nie zastawiał ani nie pressował. Dwa razy nastraszył Urygę i tyle. Szkoda że Lis kolejnego gola z niczego wpuszcza. Wie, że kartoflisko, wie że piłka się na nierówności odbije a mimo to znowu farfocel. Cieszy udana zmiana Boguskiego i Radakovicia, wreszcie debiut Kone. Wróci Szot Burliga Żukow i Kuveljić i zacznie się walka o miejsce w meczowej 20.

Heero 28.02.2021 20:15

Rzeczywiście, Savić ogór nad ogóry, 2. wynik w przebiegniętym dystansie, 4. wynik w InStat Index i 2. wyłączając rezerwowych, zaliczona asysta przy bramce na 1:1 i kluczowe podanie na 1:2...


Nie mam pojęcia, czego od niego oczekujecie - bramki i 3. asyst na mecz? Jasne, nie jest to poziom Meliksona, bliżej mu do Savicevicia, tylko bez głupich strat na własnej połowie. Widać, że jest jednym z zawodników, którzy zanotowali postęp przy Hyballi i z każdym meczem jest coraz lepiej.


O ile rozumiałem pretensje do Lisa po Pogoni, to teraz błędu bym się tu nie dopatrywał - miał piłkę na rękach, a ta odbiła się wyjątkowo mocno do góry i zamiast uderzyć w obie ręce Lisa, trafiła w jedną. Zresztą tutaj murawa nie pomogła, ale przy wślizgu Lewandowskiego na potencjalne 2:0 już mieliśmy szczęście, że piłka zamiast się odbić, zaczęła się toczyć i przez to napastnik w nią nie trafił.

guardian_angel 28.02.2021 20:30

Na szczęście to Hyballa jest trenerem i jestem pewny, że od Savica to on zaczyna ustalanie składu.

Savic to trochę taki późny Ozil, ze wszystkimi tego plusami i minusami.

X-Ray 28.02.2021 20:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Heero (Post 1562425)
Nie mam pojęcia, czego od niego oczekujecie - bramki i 3. asyst na mecz? Jasne, nie jest to poziom Meliksona, bliżej mu do Savicevicia, tylko bez głupich strat na własnej połowie. Widać, że jest jednym z zawodników, którzy zanotowali postęp przy Hyballi i z każdym meczem jest coraz lepiej.

16 spotkań i 3 asysty, w poprzednich sezonach udział przy kolejno 14 i 13 bramkach. To chyba jasne, że wymagania są większe?

Liczyłem, że Savić będzie brał więcej gry na siebie, piłka do niego i kręci kierownicą. Natomiast tego nie ma i nie widzę w nim kogoś, kto przerasta tę ligę.

guardian_angel 28.02.2021 20:41

Spokojnie, zaraz się rozkręci.

Oceniajmy go za pracę z Hyballą.

Ogryzek 28.02.2021 20:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez X-Ray (Post 1562427)
16 spotkań i 3 asysty, w poprzednich sezonach udział przy kolejno 14 i 13 bramkach. To chyba jasne, że wymagania są większe?

Liczyłem, że Savić będzie brał więcej gry na siebie, piłka do niego i kręci kierownicą. Natomiast tego nie ma i nie widzę w nim kogoś, kto przerasta tę ligę.

A tak zapytam, a na jakiej podstawie miałby niby przerastać tą ligę? Bo chyba nie za wyczyny w lidze słoweńskiej, gdzie są może z 2 większe kluby. Reszta to kluby z 25 tysięcznych mieścinek. Tam można łatwo nabijać statystyki z "pół amatorami". Gdyby to była liga chorwacka albo serbska chociaż. Taka Olimpija to ma jedynie rywala w Mariborze, który zresztą ją częściej leje. Reszta ligi ta półamatorzy. Tak ze te statystyki to tak ostrożnie proponuje brać.

Mnie tam swoją grą Savić nie rozczarował, bo nie spodziewałem się po nim cudów. Tym bardziej że ma 26 lat, słabiutki i drobniutki do tego. Ale jakoś fizycznie u Hyballi się pozbierał i już nie leży na boisku po każdym kontakcie z rywalem. Uważam go za solidnego grajka, a nie żadną gwiazdę eklapy. Może błyśnie i zaskoczy jeszcze. Ale to co jest, jest dla mnie już teraz wystarczające. Solidność.

Heero 28.02.2021 20:55

Jasne, gdyby wpadły te jego strzały z Górnikiem czy Pogonią, wyglądałoby to lepiej. Natomiast w kwestii asyst, kojarzę z 3 podania, które powinny być asystami - ostatnia taka to mecz z Jagą i pierdołowatość Forbesa w sytuacji sam na sam. Dla porównania - w jego pierwszym sezonie w Olimpiji, zanotował 4 bramki i 3 asysty w 34. meczach, co daje udział raz na 5. meczów. U nas rozegrał 16 meczów i ma 3 asysty, co oznacza niemal identyczną statystykę na chwilę obecną.



Tak jak pisałem - widać, że praca z Hyballą mu służy, na pewno powrót do środka pola był dobrą decyzją.

Drozd 28.02.2021 22:10

Bardzo ważna wygrana, pod każdym względem. Mniej punktowym, bardziej mentalnym, do tej pory raczej broniliśmy wyniku i nie zawsze się udawało, po takim meczu zespół poczuje, że nigdy nie jest za późno żeby walczyć o zwycięstwo. I czyja to zasługa? Połowa forum powinna sobie czytać pomeczową wypowiedź Sobolewskiego raz za razem, aż zrozumie jak bredziła przez ostatnie lata.

Myślałem, że Rafał Boguski po tym co zrobił będzie zbierał zasłużone gratulacje w każdym pomeczowym wpisie od tych którzy rozumieją jego walory jako piłkarza i przeprosiny od pajaców którzy sobie z niego dworowali, a tu widzę większość przechodzi nad dzisiejszym wydarzeniem do porządku dziennego. Czepianie się Savica jest istotniejsze, no k..... w głowie się nie mieści.

Boguś w 10 minut wygrał nam przegrany mecz, praktycznie sam . Ten sam Boguś który swoim zagraniem w Zabrzu pół roku temu przypieczętował nam utrzymanie w lidze, kolejne wyniki pokazały że gdyby nie tamta bramka mogło być różnie. Facet dobiega 40 a jak na naszych boiskach pojawi się zagranie którego nie powstydziliby się na żadnym stadionie to jest bardzo duże prawdopodobieństwo, że jego autorem jest właśnie Rafał Boguski, Wiślak od kilkunastu lat który przeżył w klubie największe wzloty i najniższe upadki, zawsze trzymając poziom.

Czy tym meczem, przedłużył sobie kontrakt? Oby tak, jeżeli jeszcze ma zdrowie do trenowania, bo oddawanie gdziekolwiek takiego zawodnika to głupota. Natomiast jeżeli postanowi powiesić buty na kołku to klub powinien zrobić wszystko żeby przy Hyballi zbierał trenerskie doświadczenia, a potem przekazywał je kolejnym pokoleniom Wiślackiej młodzieży.

Powodzenia w dalszej karierze Panie Boguski, nic Pan już nie musisz, ale wszystko możesz !!!

Reszta w tym meczu jest milczeniem...

ps. Jakiś czas temu ktoś chcąc mi dopiec, ogłosił wszem, że ja to mam w domu ołtarzyk Boguskiego. Otóż ja nie mam, ale tak jak już pisałem, WISŁA POWINNA SIĘ O TAKI POSTARAĆ obok ołtarzyka Brożka, Głowackiego i wielu innych którzy byli przed nimi...

Wehrmacht 28.02.2021 22:16

O moj Boze.... spodziewalem sie odlotow, ale zeby takich poza galaktyke?

Drozd 28.02.2021 22:19

Z Wiślackim pozdrowieniem :)

Rozumiem, że koledze ciężko, niech trzy punkty osłodzą te trudne chwile...

X-Ray 01.03.2021 01:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 1562429)
A tak zapytam, a na jakiej podstawie miałby niby przerastać tą ligę? Bo chyba nie za wyczyny w lidze słoweńskiej, gdzie są może z 2 większe kluby. Reszta to kluby z 25 tysięcznych mieścinek. Tam można łatwo nabijać statystyki z "pół amatorami". Gdyby to była liga chorwacka albo serbska chociaż. Taka Olimpija to ma jedynie rywala w Mariborze, który zresztą ją częściej leje. Reszta ligi ta półamatorzy. Tak ze te statystyki to tak ostrożnie proponuje brać.

Na takiej podstawie, że przyszedł do podobnej ligi, co pokazuje m.in ostatni ranking lig, gdzie są obok nas. Przypominam, że Cracovia odpadła w europejskich pucharach z klubem z "mieścinki" która nie ma nawet 25 tysięcy mieszkańców. Stawianie Ekstraklasy "ponad kimś" patrząc na poziom i wyniki w europejskich pucharach w ostatnich latach jest dla mnie bardzo ryzykowne, żeby nie powiedzieć - szalone.

Obecnie Savić ma wkład przy bramce raz na pięć spotkań i to w momencie kiedy Wisła jest za Legią pod względem strzelonych bramek. Savić nie przerasta ligi, nikt go nie wskaże jako tego, który wyróżnia się w tej lidze, nikt nie powie, że zazdrości nam Savicia. Argumentu o "słabiutki, drobniki" to już tym bardziej nie kupuje - Luquinhas jest niższy, lżejszy, co nie przeszkadza mu w brania gry i robieniu różnicy.

Tylko, żeby była jasność, nie skreślam go, nie wrzucam do grupy szrotolotu, natomiast liczę na więcej bo na razie jest dla mnie nijak a chciałbym, żeby właśnie był solidny.

Yggdrasil 01.03.2021 01:46

No niestety tak to wygląda. Gówniarzeria i frustraci będący w dole "łańcucha pokarmowego", szukający kogoś potencjalnie jeszcze słabszego, komu można stadnie dopieprzyć przyłączając się do chóru, wylewając szambo, co przez chwile sprawi że poczują się silniejsi i ważniejsi.
Boguś przez posturę, głos, sposób zachowania robi wrażenie osoby ktorej przy_jebać można, więc wilczki żerują.

Ten facet jest w Wiśle od czasów kiedy kadencje kończył Kwaśniewski, w Usa Bush jr był w środku drugiej kadencji, a Saddam Hussain siedział ukryty w schronie.
Kur..

W sezonie 2005/2006 większość z nas miała kineskopowe monitory i telewizory a telefony slużyły do dzwonienia...

Pewnie wielu co go teraz gnoją, wówczas jezdziło po kuchni na rowerku trzykołowym

Karherop 01.03.2021 08:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1562431)
Myślałem, że Rafał Boguski po tym co zrobił będzie zbierał zasłużone gratulacje w każdym pomeczowym wpisie od tych którzy rozumieją jego walory jako piłkarza i przeprosiny od pajaców którzy sobie z niego dworowali, a tu widzę większość przechodzi nad dzisiejszym wydarzeniem do porządku dziennego. (...)
Boguś w 10 minut wygrał nam przegrany mecz, praktycznie sam . Ten sam Boguś który swoim zagraniem w Zabrzu pół roku temu przypieczętował nam utrzymanie w lidze, kolejne wyniki pokazały że gdyby nie tamta bramka mogło być różnie. Facet dobiega 40 a jak na naszych boiskach pojawi się zagranie którego nie powstydziliby się na żadnym stadionie to jest bardzo duże prawdopodobieństwo, że jego autorem jest właśnie Rafał Boguski, Wiślak od kilkunastu lat który przeżył w klubie największe wzloty i najniższe upadki, zawsze trzymając poziom.

Czy tym meczem, przedłużył sobie kontrakt? Oby tak, jeżeli jeszcze ma zdrowie do trenowania, bo oddawanie gdziekolwiek takiego zawodnika to głupota. Natomiast jeżeli postanowi powiesić buty na kołku to klub powinien zrobić wszystko żeby przy Hyballi zbierał trenerskie doświadczenia, a potem przekazywał je kolejnym pokoleniom Wiślackiej młodzieży.

Wszystko fajnie, zjechanie krytykantów, ochy i achy a tymczasem:
"Boguski sam wygrał mecz" - przecież bramka na 2-1 nie była nawet z jego udziałem, a to ona dała zwycięstwo.
Bramka na 3-1, nikt nie chwali Silvy, który świetnie poszedł lewym skrzydłem, ani Forbsa który zrobić przestrzeń Boguskiemu. Gdzie tu sprawiedliwość?
Bramka na 1-1, przecież to nie był nawet strzał ;)

To był 6 mecz Boguskiego w tym sezonie, uzbierał łącznie 122 minuty (w tym 62 min z KSZO) .
Jeśli mamy przedłużać mu kontrakt po każdym jednym golu czy asyście to do 45 roku życia to lekko pogra.

A gdyby Małysz skakał póki kwalifikuje się do 30-stki to by skakał do tej pory ;)

I żeby nie było, też dziękuję Boguskiemu za ten mecz, ale nie popadajmy ze skrajności w skrajność.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:20.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl