![]() |
Teraz jakaś porażka, jakiś remis i jakieś zwycięstwo przy przeciętnej grze i będzie można powiedzieć, że ustabilizowaliśmy formę i gramy swoje.
Fragmenty, które widziałem wydawały się niezłe (mieliśmy kontrolę, ale nie mieliśmy pomysłu jak ja przekuć na okazje strzeleckie). Nie oglądałem całego meczu, bo był nudnawy i przysypiałem, ale ogólnie piłka teraz nie jest chyba tematem pierwszego planu. Chyba był to kroczek do przodu. Jest ok, więcej nie wymagam, chociaż na pewno można z tego składu wycisnąć więcej (ale na pewno można też wycisnąć mniej, co uparcie pokazywaliśmy od wznowienia ligi w poprzedniej rundzie). Oczywiście zdaję sobie sprawę, że graliśmy z najsłabszą drużyną ligi. |
Ja mam świetny humor. 3-0, drugie zwycięstwo z rzędu, piękna bramka Kuby, solidny mecz Szota, ból dupy na Kałuży. Czego chcieć...
|
Cytat:
Po 3 miesiącach bez wygranej, zlepek piłkarzy staje się drużyna, pojawiają się wyniki, team spirit widać po każdej bramce. Mi to wystarcza. Styl będę wymagał gdy będziemy mieli co najmniej 3 budżet w lidze. Frydrych, Sadlok,Szot, Basha , Kuba na duży plus. |
Cytat:
Poza tym, ja wiem, ze to jest internet i trolowanie, czy jakies pseudo porownania i odniesienia do czegokolwiek byle tylko uzasadnic swoj punkt widzenia sa na porzadku dziennym, ale serio zestawiac w jednym szeregu mecz z kompletnie rozbita czy to z powodu wirusa czy jakiegokolwiek innego Stala, gdzie gdyby sie ktos uparl, to faktycznie by jej 10 wsadzil, do normalnej ligowej kopaniny z Podbeskidziem, to jest kpina z inteligencji. BOZE NIE SZCZELILSMY 8!!! SKANDAL!!!11oneoneone, gdzie jest ten i tamten malkontent??!!! ... Nikt nie oczekuje wygranych po 5, 9 do 0 co tydzien ani nawet co pol roku. Ale jak raz na 50 lat sie trafia taka wygrana w totka, ze przeciwnik sie kladzie i rozklada nogi, to zasranym obowiazkiem jest to wykorzystac, a nie kalkulowac i podawac wszerz przez ponad pol godziny. Ale dlaczego ja to w ogole musze tlumaczyc. A co do samego meczu to jak wyzej - wygralismy co mielismy wygrac. Typowy mecz w polskiej Ekstraklasie - kopaly 2 druzyny, wpadlo jednej i ta wygrala. Wpadloby Podbeskidziu, to pewnie wygraloby Podbeskidzie. Dlatego dobrze, ze jednak wpadlo nam. Ale i tak koniec koncow to bez znaczenia. O nic w tym sezonie z punktu widzenia kibica nie gramy, no chyba ze kogos podnieca walka o zamiast miejsce 13, to 9. Wygralismy teraz 2 mecze wiec nieuchronnie zblizaja sie 2 oklepy albo niefartowne remisy i tak sie to bedzie toczyc do konca sezonu. Nie ma sie czym jarac, bo nie jest tak jak ktos napisal, ze gramy o utrzymanie - nie, nawet o to nie gramy. Utrzymanie daje nam regulamin rozgrywek, z 1 spadajaca druzyna w lidze, w ktorej sa Warta, Stal, nasz dziesiejszy przeciwnik + Plocki i wracajacy chyba na swoje miejsce Piast. My gramy o dokonczenie rozgrywek najwyzej i nie przegranie derbow. A reszta jest bez znaczenia, czy wygramy 2 te czy 2 tamte mecze, ale za to przegramy 3 inne i 1 kolejny zremisujemy w roznych kombinacjach do konca rozgrywek, to jest az takie ekscytujace? Smiem watpic. |
Do usunięcia.
|
mialem poheheszkować , ale ogólnie widze że koledzy trzymajją formę
więc z plusów , cieszy mnie że odpalili Chuca z SIlvą , bo od poczatkubyło widać , że chłopy sa conajmniej na poziomie Imaza, a generalnie od roku hejtowani , zwłaszcza Silva no i naprawda ładna bramka Kuby , fajnie |
Co najmniej na poziomie Imaza powiadasz?
|
Sto lat sie nie wypowiadalem, ale po ostatnich wpisach az musialem sobie haslo przypomniec.
Tak sie zastanawiam, czy niektorzy tutaj sa normalni? Ledwo sie w zeszlym sezonie utrzymalismy, teraz nam nie grozi raczej miejsce za Stala, Podbeskidziem o Warta a i moge sie zalozyc ze jeszcze przynajmniej kilka zespolow bedzie za namo, a tu wieczne narzekanie. Co by sie nie dzialo to zle, wygramy to za malo, zagramy dobry mecz w Zabrzu - fart i strata pkt, nie ma napastnika - zle, kupimy reprezentanta czarnogory - zle, jak sie nie sprawdzil to bierzemy napastnika z doswiadczeniem w eklapie - dramat... Tu nie chodzi o to, zeby sie ze wszystkiego cieszyc ale nie pier...cie ze nic sie nie dzieje na plus. Jak zdobywalismy MP na stojaco to sie meczylismy z byle frajerami czasami a tu dwie wygrane tak jak byc powinny. Przyjda slabsze wystepu, przyjda mecze z lepszymi gdzie nie bedziemy miec nic do gadania, ale czasami zagramy fajnie i zdobedziemy pkt niespodziewanie. I tak wlasnie sie mamy odbudowywac. Zawsze bylo narzekanie ze nie stawiamy na mlodziez... A nikt nie widzi ze wlasnie drugi mecz z rzedu wychodzimy dwojka w podstawowym skladzie i trzymaja oni poziom? I tak Wehr.... bede sie emocjonowal kazdym meczem Wisly, i oczywiscie ze robi mi roznice czy zajmiemy 9 czy 13 miejsce - bo jestem kibicem Wisly i to jest moj zasrany obowiazek zeby zawsze z nia byc i wspierac w kazdej sytuacji! |
Fakty są takie że wygraliśmy dwa ostatnie mecze z bilansem 9:0, co prawda z benjaminkami ale w ostatnich sezonanch wcale takie wyniki z takimi rywalami nie były oczywiste a właściwie to przerżneliśmy z takimi ekipami jak te dwie wiele punktów których potem nam mocno brakowało czy to w zeszłym sezonie do spokojnego utrzymania czy to 3 sezonu temu jak nam brakło punkta do górnej ósemki czy zaś poprzednio jak walczyliśmy z górnikiem o awans do pucharów do ostatniego meczu. A o dwóch poprzednich pucharach polski nawet nie wspominam bo chyba niee zapomnieliście? Takimi wynikami jak te buduje się drużyna, widząc że mogą wygrać fajnym wynikiem i mam nadzieje że się do takich wyników przyzwyczają i później będą do nich dążyć . Mi jako kibicowi także robi różnice czy zajmiemy 13,11,9 czy wyższe miejsce każda jedna pozycja wyżej będzie mnie cieszyć a uważam że skład mamy mniej więcej do walki o to o co walczyła np ekipa Kiko.
Co do meczu widać było że mniej biegaliśmy i wolniej, mało emocji i jakoś tak poprostu nudno, wyglądało to gorzej wizualnie niż poprzednio jednak widać było też że mamy piłkarzy z lepszymi cv niż PBB i odzwierciedlił to wynik bo gdybyśmy mieli wyrównane składy to dziś wygrało by raczej Podbeskidzie na ambicji. Cieszy że zagraliśmy od początku dwoma młodymi i cieszy że goście nie odstają a wręcz powiedział bym że się wyróżniają na plus i mam nadzieje że jak wrócą Ci co więcej zarabiają to nie dostaną pierwszego składu z przydziału, Taki Patryk Czy Dawid na dziś to jedni z najlepszych młodych w Polsce, gorsi od nich szli na zachód za dużą kasę, sami meczu nie wygrają ale już są solidnymi zawodnikami na naszą lige i jak bedą dalej pracować ciezko to wszystko łącznie z pierwszą reprezentacją przed nimi.Cieszy mnie też Chuka, on już w zeszłym sezonie miał przebłyski i pewnie by odpalił gdyby mu na to pozwolono, myśle że sie jeszcze rozwinie a wciąż to młody chłopak z długim kontraktem. Fajnie że gra stosunkowo dużo młodych w pierwszym składzie bo nawet jeśli nie pójdą z czasem do lepszych lig i klubów to pozwolą nam się lepszym klubem stać i na lata będziemy mieć dobrych zawodników. Co do trenera to w sumie nie mam zdania bo nie wiem w dalszym ciągu czy on jest szefem alfą i omegą, ale na plus zmiana słabszego dziś (nie słabego) bo nie można być co mecz mvp na Kube. |
Ale ja tez jestem z Wisłą i ja wspieram tak jak moge, na kazdym froncie :D Po prostu nie ekscytuje sie wygranymi, ktore od poczatku sezonu byly zaplanowane i nie wkur*wiam o porazki, ktore tez byly do przewidzenia krzyczac âWUEFISTA WYPIE*DALAJ!!!!111oneoneâ, bo ani jedne ani drugie, ani wuefista ten czy inny, ani trener obecny, ani ewentualny nastepca nie maja juz znaczenia. Przypomne, bo widze, ze niektorzy juz zapomnieli, albo wyparli z siebie - sezon zostal juz przegrany w Ostrowcu, teraz chodzi tylko o to, zeby nie przegrac derbow. Bo nic innego juz w tym sezonie nie mozemy ani wygrac, ani przegrac :D
Jedne co mnie zdenerwowalo tydzien temu, to minimalizm ludzi, ktorych wszyscy leja jak chca, a gdy oni sami po pasmie klesk i kompromitacji mogli zapisac sie w historii (sic! Sadlok i spolka za 40 lat mogl byc przypomniany, ze bral udzial w meczu wyjazdowym w Ekstraklasie, w ktorym padl wynik nie wiem 0-8, 0-10) to stwierdzili - hola, hola, spokojnie. Tak nie mozna, pomyslcie o tych biednych pilkarzach Stali. Dajcie im pokopac niech cos strzela. Ale Stal byla tak absolutnie i ostatecznie gowniana, ze nawet gdy nasi obroncy im podawali na sile, nie pografili nic strzelic. Wiec nasi pobiegali pol godziny bez celu i nara. Jak sie gra z takimi paralitykami pokazal wczoraj Ajax, ktory tez w dokladnie 56 min strzelil na 0-6 z Venlo na wyjezdzie, jak u nas Plewka w tym samym czasie. Chetni niech sobie porownaja jak sie skonczyly te mecze i jak grali jedni a jak drudzy :D To wszystko. |
Kolego, Stal nie dostała w 51 minucie czerwonej kartki:D
|
I całe szczęście bo naszym by serce pękło i walnęliby sobie ze dwa swojaki... ;).
- Ten mecz był dla nas bardzo trudny. Szczególnie w pierwszej połowie przeciwnik był bardzo dobrze poukładany i odpowiednio nastawiony do spotkania. Było dużo dyscypliny, wysokiego pressingu, doskoku i to sprawiało nam trudności w tym, żeby grać to, co sobie założyliśmy - mówił Artur Skowronek Jak nie będziemy się potrafili utrzymać przy piłce, rozegrać kilku podań dlatego, że przeciwnik ciśnie to będziemy skazani na wykopywanie na pałę. Do roboty panie Skowronek... |
Ja to widze tak.
Pol godziny nie istniejemy, bo Podbeskidzie presuje, a my nie mamy wycwiczonych schematow wychodzenia z pod wysokiego presingu (co robimy na treningach od roku?) Piekne aktorstwo Sadloka - mamy karnego. Brawo. Piekna akcja Yeboaha. Chyba obok bramki Kuby ozdoba tego meczu. Zgaszenie dlugiego podania, drybling, poezja zagranie zewnetrzna czescia stopy dochodzacej do Chuci pilki ale jednoczesnie omijajacej obronce (poezja) i farfocl Chuci. Szkoda. Chuca strzela przypadkowa bramke. Ale brawa za probe. Gdyby nie sprobowal uderzyc, nie byloby rykoszetu i nie byloby drugiej bramki. Brawo. Czerwona kartka dla Podbeskidzia - zasluzona. Podbeskidzie przegrywa 2:0, gra w 10 i... atakuje. Ciekawi kogos dlaczego? Pisalem nie raz i nie dwa. 60 minuta i bedzie odcinac zespol. Sil bedzie brakowac. I brakuje. Trzecia bramka po indywidualnej akcji Kuby. Brawo. Co sie rysuje z powyzszego obrazu? Nie strzelilismy zadnej bramki po udanej, skladnej akcji. Do 35 minuty mielismy 1 strzal na bramke rywala. Rywal nas zabiegal. A pomimo to po przerwie grajac w 10 dalej prowadzil mecz. Tymczasem W Holandii https://static.xx.fbcdn.net/images/e...f1f3_1f1f1.png: https://static.xx.fbcdn.net/images/e.../1/16/27a1.png 74. minuta spotkania VVV - Ajax. Goście prowadzą 9:0 https://static.xx.fbcdn.net/images/e.../1/16/27a1.png Sędzia dyktuje rzut karny https://static.xx.fbcdn.net/images/e...16/31_20e3.pnghttps://static.xx.fbcdn.net/images/e...16/31_20e3.png https://static.xx.fbcdn.net/images/e.../1/16/27a1.png Do jedenastki podchodzi Klaas-Jan Huntelaar https://static.xx.fbcdn.net/images/e.../1/16/27a1.png Strzela bramkę na 10:0 i zabiera piłkę na środek boiska, żeby gospodarze zaczęli jak najszybciej, a Ajax zdążył strzelić kolejne gole https://static.xx.fbcdn.net/images/e.../1/16/26bd.png https://static.xx.fbcdn.net/images/e.../1/16/27a1.png Zdążył jeszcze 3 https://static.xx.fbcdn.net/images/e...1/16/1f62e.png W Polsce https://static.xx.fbcdn.net/images/e...f1f5_1f1f1.png: https://static.xx.fbcdn.net/images/e.../1/16/27a1.png 2:0 https://static.xx.fbcdn.net/images/e.../1/16/27a1.png Cofamy się https://static.xx.fbcdn.net/images/e.../1/16/27a1.png Bronimy wyniku i czekamy na kontrę Za Liga Bedzie Ciekawsza. Gralismy z dwoma z trzech najslabszych druzyn w lidze. Jeden mecz wygralismy okazale odpuszczajac ostatnie 30 minut, drugi zagralismy dramatycznie majac kupe szczescia. Zobaczymy co jest warty skowronkowy warsztat z mocniejszymi druzynami. |
Jak dostaniemy w pałę to nie będzie wina Skowronka...
Tylko słabych piłkarzy, niskiego budżetu, pandemii, zarządu i czego sobie nie wymyślisz. Nie ma co oczekiwać ambitnej gry nawet prób takiego grania bo to niby niemożliwe... |
Cytat:
W Bełchatowie na wiosnę graliśmy z Rakowem, przegrywaliśmy 0:2, graliśmy całą drugą połowę w 10 i... atakowaliśmy. Ba, nawet strzeliliśmy bramkę i staraliśmy się zdobyć drugą! Ciekawe dlaczego? Nie, nie zagraliśmy wielkiego meczu. Nie, Podbeskidzie tez tego nie zrobiło. To ogólnie było słabe spotkanie. Bieganie z motorkiem w dupie bez składu, sensu i umiejętności stworzenia jakiejkolwiek klarownej sytuacji przestało mi imponować dawno temu. Można mówić jak to nas nie zabiegali, ale poza groźnym strzałem zza pola karnego na sam koniec pierwszej połowy, ani razu serce nie zabiło mi mocnej pod nasza bramką. No dobra, to + pusty przelot Buchala, ale to już standard, że w tym sezonie niemal co mecz bramkarz musi coś głupiego odwalić. Cieszą trzy punkty, ciekawi mnie jak zaprezentujemy się z Lechią, bo ta w tym sezonie też gra kiepsko i też póki co wygrała tylko z beniaminkami. |
Wszystkim piszącym o 60 minucie (w tym komentatorów C+) pragnę przypomnieć, że druga bramka padła w 61 minucie.
|
Cytat:
Frajerzy bez ambicji! |
Cytat:
|
Tak jak kiedyś każda dyskusja sprowadzała się do Stolarczyka, tak teraz widzę, że każdy temat sprowadzi się do kwestii ambicji u Skowronka xD
|
Nie jest tak, że nie gramy o nic już w tym sezonie bo parę pozycji w tabeli wte czy we wte to realnie wydatnie więcej czy mniej pieniędzy do budżetu od Ekstraklasy a w tej rundzie (oby już po szczepionce od wiosny) nie możemy liczyć za bardzo na przychód z biletów. Podoba mi się, że trener Skowronek wprowadza do składu młodych zawodników. Ważne jest to żeby Ci zawodnicy łapali pewność siebie, wygrywali mecze, udowadniali swoją wartość żeby może któregoś po sezonie spieniężyć dobrze na zachód. A historia pokazuje, że nie potrzeba wiele żeby nastolatka opchnąć za fajne pieniądze i wychodzić w końcu powoli z długów. Może wielu się nie zgodzi ale taktyka i styl trenera Skowronka daje pewne nadzieje, widać w nim pragmatyzm i szukanie balansu między defensywą i ofensywą (nie ma czasem niepotrzebnego klepania pod naszym polem karnym gdy przeciwnik niebezpiecznie nas naciska w tym sektorze), do tego na skrzydłach piłkarze fajnie potrafią rozegrać klepę, przenieść ciężar gry, zaskoczyć przeciwnika. O to w piłce w dużej mierze chodzi by wyszukać, sprowokować luki w obronie przeciwnika i w odpowiednim momencie zadać decydujące podanie (pamiętam też styl gry Wisły Petrescu jak na niego psioczono, w końcu zwolniono - czas pokazał kto miał rację). Jeżeli tylko drużyna będzie optymalnie przygotowywana fizycznie do sezonu, rundy to wszystko powinno iść w dobrym kierunku. Czekam na kolejne mecze, bo ostatnie zaostrzają apetyt i fajnie będzie się w końcu porównać z którymś z potentatów ligi.
Ostatnie transfery do klubu (oprócz nieuniknionych wpadek) robią wrażenie i pokazują że gdy nasi włodarze mają pewne środki to potrafią przekonać do gry w naszych barwach naprawdę wartościowych zawodników. Tymbardziej trzeba to docenić wiedząc w jak ograniczonych warunkach finansowych obecnie nasze Trio się porusza. Jeden porządny transfer młodego z klubu i Ci ludzie będą wiedzieli jak tak pozyskane środki mądrze reinwestować w drużynę a dużą część przekazać w poczet spłaty długów. |
Cytat:
Nawiedzony oszołomie jak kibic parchatych - pisałeś niedawno że pieniądze nie grają. No to czemu z małymi wyjątkami niemal we wszystkich wiodących ligach wygrywają najbogatsi? (Juventus, Real albo Barcelona, Bayern, PSG... i u nas Legia) Skoro pieniądze nie grają to czemu taki Juventus 9 lat z rzędu jest mistrzem Włoch? Jesteś jak bohater filmu "Hibernatus" który był zahibernowany przez lata i po odmrożeniu myślał że świat nic się nie zmienił. Ciągle ci się wydaje że jest era Cupiała w jej szczytowym okresie kiedy to Kasperczak był naszym trenerem. Wymagania masz takie że nawet tamten zespół by ich dzisiaj nie spełnił. Orbitujesz, jak po narkotykach, żyjesz w jakieś fantasmagorii. Mamy aktualnie jeden z niższych budżetów płacowych w lidze, (sporo niższy od tego z czasów Carillo nawet), gdzie żeby ratować się przed kolejną walką do ostatniej kolejki o utrzymanie trzeba było na gwałt zatrudnić Frydrycha - bo obrona oprta na Janickim z Klemeznem ciągneła nas w dół. Trzeba od zespołu wymagać to co jest realnie do osiągnięcia, a nie bicia rekordów czy cholera wie czego, żeby biegali jak kłusaki w lidze angielskiej przez 90 minut w każdym meczu, a potem przegrali kolejny mecz bo sił nie ma. Kto w naszej lidze tak gra? Raków jest może najbliżej tego, ale na tle zespołów z UK to i tak słabizna. Wymagać tego co jest do osiągnięcia, a nie gruszek na wierzbie i potem narzekać i kwiczeć cały tydzień na forum jak niedojebana kur.wa za przeproszeniem, że wygrali za nisko. Wymagać, ale nie patrzeć przez pryzmat pojedyńczego meczu a sezonu. Tak, uważam że środek tabeli można ugrać. Ale bezpiecznym 10 miejscem też nie pogardzę. Oczywiście jak ugramy 4 miejsce też płakał nie będę, ale czy to jest realne? Kończąc - spuść troche ciśnienie, bo pekniesz z tej zgryzoty... |
Ile mozna niedoszlym upadkiem klubu tlumaczyc wszystko? Nawet brak ambicji na boisku?
To jest zalosne uzalanie. Ja tez moglem 5 lat temu kopnac w kalendarz. I jakos nie uzalam sie nad soba wszystko tlumaczac tym ze jednak przezylem. Jakis syndrom macie? Do psychologa. |
Cytat:
|
Chyba raczej z twojego. Argumentow brak to kolejny wyswiechtany tekst?
Zenujace. Jest taka zasada, ze jak sie nie ma nic madrego do powiedzenia to sie milczy. |
Cytat:
Jest zasada ze jak się jest za głupim do dyskusji to się milczy. Więc milcz. |
Ogryzek, nie sprowadzisz mnie do swojego poziomu zeby pozniej pokonac :-)
|
Cytat:
|
Do piłkarzy i sztabu szkoleniowego - patrzcie co żeście narobili tymi dwoma wysokimi zwycięstwami.
|
Cytat:
W którym miejscu płakałem że słaby wynik? Pora wrócić do zerówki uczyć się czytać. |
Cytat:
Dalej masz koszmary i lęki? |
Cytat:
Tak dalej, to za 10 kolejek będziemy mieli siłę grać do 63 minuty :haha: |
Cytat:
|
k.rwa smutne to w ch.j ze wygrywamy 2 ostatnie mecze 9:0 i niektorzy tylko szukaja okazji zeby zamiast wypic piwko i sie usmiechac podczas dobrego weekendu to wola cisnac sobie nawzajem...
|
Cytat:
|
Jeszcze nie tak dawno bylo oczekiwanie kiedy wygramy mecz. Teraz co niektórzy od tygodnia po wygranej 6:0 z mielcem płaczą że brak ambicji bo poprzestali na szesciu a mogło byc 20....jprdl co tu sie odjaniepawla.
|
Generalnie gra niewiele różniła się od meczy ze Śląskiem czy Płockiem, z tym wyjątkiem, że TYM RAZEM to przeciwnik dał nam prezent (faul na Sadloku, gdzie Maciek nie miał prawa doskoczyć do piłki) oraz tym, że zamiast Janickiego mamy wreszcie obrońce. Reszta była bardzo zbliżona.
Tym samym, można uznać, że mecz ze Stalą nie powinien być w ogóle oceniany, gdyż graliśmy bez przeciwnika, jeśli byłoby inaczej (zasługa naszej dobrej gry) to wczoraj potrafilibyśmy wyjść za połowę grając u siebie (a z tym było ciężko). Abramowicz najsłabszy w 3 ostatnich meczach. Zwycięskiego składu się nie zmienia, ale w razie kolejnej baboliady posawiłbym na: SADLOK, KLEMENZ/(Mehremic), FRYDRYCH, Burliga - :] Reasumując u siebie gramy dokładnie to samo co ze Śląskiem i Płockiem z tą różnicą, że mieliśmy więcej szczęścia niż umiejętności i był słabszy przeciwnik - uj mnie obchodzi, ze podbeskidzie nie stworzylo zagrozenia ;] PS: Żeby nie było (jakby ktoś nie potrafił czytać ze zrozumieniem) : ja nie narzekam, po prostu opisuję to co widzę, to nie jest OCENA a zwykłe stwierdzenie faktów, zwykłe rzetelne opisanie rzeczywistości :] Żeby nie było tylko w czarnych kolorach - gol Kuby piękny (dobra zmiana, cieszy powrót wodza, KAPITANA). |
Cytat:
Po drugie: o ile sobie przypominam, w meczu z ŁKS za Stolarczyka po prostu graliśmy w piłkę. I nie wysokość wyniku była ważna, ale sposób grania aż do końca. Dlatego nawet jak przegrywamy, ale widzę pozytywy w grze to są dla mnie powody do zadowolenia, a jak wygrywamy, ale widzę ewidentną słabość jak w meczu z Podbeskidziem to powodów do zadowolenia (poza zadowoleniem z wyniku) nie ma. Pozytywy w grze (nawet mimo porażek) zwiastują, że w końcu i wyniki będą zgodne z grą, nawet jeśli rywal strzeli pierwszą bramkę. Negatywy w grze (nawet mimo wysokich zwycięstw) zwiastują, że w końcu i wyniki będą zgodne z grą - czyli nadal będziemy obrywać, jeśli rywal strzeli pierwszą bramkę. To takie trudne do zrozumienia? |
Cytat:
Na pozytywy tylko większe urozmaicenie w stałych fragmenatch |
Cytat:
|
W środę ojebiemy Lechię i tracimy 2 pkt do wicelidera
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:05. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl