![]() |
Cytat:
|
Jedyny promyk nadziei to, że Górnik dopisał sobie 3 pkt już w poniedziałek i zagra na pół gwizdka. Inna sprawa czy te pół gwizdka i tak nie wystarczyłoby na naszą obecną formę.
|
Ktoś mowi że wystawienie Brody to ryzyko. Jakie ryzyko?
Gość jest naszym 3 bramkarzem, trenuje już dawno z seniorami, ma seniorski lontrakt i chyba nie za piękne oczy zapracował na niego? Każdy kto znajduje się w kadrze 1 zespołu powinien być gotowy do gry. Inaczej wypada zadać pytanie po co on tam właściwie trenuje? A jeśli i tak zbieramy baty z Lisem który wpuszcza wszystko, to co to za ryzyko? Rozumiem junior 15 lat. Ale Broda ma 20. Co do samego meczu, dużo wskazuje na to że jedziemy jak na ścięcie. Pewnie Frydrych pomoże nam uniknąć kompromitacji. Jeśli trafi się dobry dzień kilku innych graczy to może coś strzelimy. Jednak nawet i remis nie powinien przysłonić wlodarzom koniecznosci zmian w sztabie. |
silver,
napisalem, ze to wymaga odwagi :P Adi podobno nie jest gotowy do gry. Mysle, ze to dobry mecz zeby sprawdzi Brode. Bedzie mial co robic w bramce i bedzie mozna ocenic jego przydatnosc w doroslym futbolu. |
Z Brodą jest inny problem. Kiedy ostatnio rozegrał mecz ?
|
Cytat:
|
Argument siary przypomnial mi ksiazke paragraf 44 :-)
Sparafrazuje... B: Trenerze, kiedy zagram w lidze? T: Jak zagrasz mecz. B: A kiedy zagram meczu? T: Mecz zagrasz, wtedy jak najpierw zagrasz :D : D :D :D :D :D |
Jeżeli dla niektórych, problemem tej drużyny jest bramkarz to moje gratulacje, za przenikliwość.
Moim zdaniem przy bramkach strzelonych w tym sezonie naszej drużynie niestety bramkarz niewiele mógł zdziałać. To raczej całokształt gry w polu całej drużyny, zaczynając od obrony a na ataku kończąc. Problem tej drużyny, to trener nie potrafiący pokierować grą, czy nauczyć pewnych schematów poruszania się po boisku, ustawiania pod bramką i wszystko co powinienem przekazać a następnie rozliczać z wykonania. Jeśli zaś chodzi o mecz w Zabrzu, to raczej as nic nie wymyśli i czeka nas następna gorzka pigułka do przełyknięcia. |
czemu Kuba i Sadlok mogą dzisiaj nie zagrać?
|
Cytat:
|
Cytat:
To rozumiem. Mówię o ryzyku, tzw. braku czucia piłki . Co innego, gdyby grał w rezerwach ( których nie ma ), lub choćby w sparingach.... |
Czyny Plewka w pierwszym skladzie? No chyba, ze faktycznie Broda jako mlodziezowiec
|
Trudna sytuacja sprawiła, że pojawiły się kłopoty z ustaleniem składu na piątkowy mecz z Górnikiem Zabrze. Buksa i Szot nie trenowali w czwartek z drużyną, więc zapewne nie wystąpią w meczu z zabrzanami. To mocno ogranicza wybór młodzieżowca. Wiele wskazuje na to, że z tego powodu w piątek w podstawowym składzie Białej Gwiazdy znajdzie się Patryk Plewka. Taki wariant był ćwiczony w czwartek. W tym sezonie 19-latek zagrał tylko w meczu Pucharu Polski z KSZO Ostrowiec.
Pozbyli się Pawłowskiego, to będziem Plewką śmigać. |
Plewka w pierwszym skladzie... Nastepny skutek dzialan Skowronka.
|
ale zaskoczenie ze składem. Sadlok Janicki Klemenz poza składem.
czemu Buksy Szota i Kuby nie ma? Dłuższa przerwa? |
Przeczuwam zaszczytne 16 miejsce w tabeli już na koniec 5 kolejki.
|
Cytat:
U Kuby typuje coronavirusa. |
Jednak jak wuefista postawi na skład wybrany przez nas, na tym forum, to gra zaczyna jakoś wyglądać!
|
Wystarczyło ustawić zawodników na swoich pozycjach, posadzić weteranów na ławie i już fajnie gra wygląda.
Dlaczego nagle teraz po nagonce na trenera? Wcześniej brakło zaangazowania? ambicji? |
Ej, to nasi piłkarze w końcu umieją grać, czy nie?
Wiedzą, co mają grać, czy nie? A trener umie stworzyć taktykę pod przeciwnika, czy nie? Bo chyba się pogubiłem... Tak czy inaczej, przecieram oczy ze zdumienia. |
Szkoda tego przegranego meczu z Górnikiem, pierwsza połowa była niezła ;)
|
Cytat:
|
Po przerwie zobaczymy kto lepiej zmotywował drużynę
|
Jednak brak pozorantów na boisku dał efekt
|
Wszedł Basha i załamała się gra naszej drugiej linii.. Dramatyczna forma najsłabszego na razie na boisku zawodnika.
|
Boguski za Yeboaha? Oby to była właściwa zmiana...
|
Wnioski na gorąco po meczu:
Zespół ma siły na około 60-70 minut gry. Później zaczynają się wybicia, spóźnienia do piłki, niedokładna gra. Zukov zdechł nawet szybciej, ale zostawił zdrowie i serce na boisku. Wreszcie na grę dało się patrzeć. Spory niefart, że nic nie wpadło do 60 minuty. Boguski rozwalił system - PRZEPCHNĄŁ gościa w walce o górną piłkę i w tempo zagrał setkę - niestety Savic zjebał. Inna akcja - Yeboah wrzutka, Bury ściągnął Frydrychowi setę z głowy. Też szkoda. Savic wcześniej patelnia w polu karnym od JCS, zamiast ładować z pierwszej piłki to przekłada i lutuje Panu Bogu w okno. Wreszcie WALKA o piłkę i DETERMINACJA! To ma być w każdym meczu! Nie ma miejsca na minimalizm! KAŻDY ma dać z siebie WSZYSTKO w walce o zwycięstwo! Basha niestety chujnia. Jedyne co było widać po wejściu, to podanie na lewą stronę do nikogo. Mehremić umie grać, jak widać. Dwa świetne bloki w 5 minut pod koniec meczu. Lis wyciągnął co miał wyciągnąć. Inni też nie odstawali zanadto. To w końcu jesteśmy chujowi, czy jednak nie? Siadł na ławce majster Sadlok, profesor Janicki i doktor Klemenz, i się zaczęła gra w obronie. Szału nie ma, sporo główek ze strony Górnika i trochę szczęścia, ale tragedii też nie było. Sadlok gry górą już się nie nauczy. Im bliżej pola karnego, tym niżej i słabiej. Abramowicz dwa razy mu pokazał, jak to zrobić. Ogółem, wygląda to lepiej, ale zobaczymy, co dalej. Wydaje mi się, że brak Kuby w składzie też pomógł. Zobaczymy. |
Dobra gra w defensywie, jednak można. Kolejny mecz z jednym celnym strzałem. Wzmocnienia ofensywy konieczne, brakuje w środku pola rozgrywającego.
|
Para Mehremić - Frydrych to jednak dużo wyższa półka niż parodyści Janicki i Klemenz.
|
Chylę czoła przed drużyną za dzisiejszy mecz. Burliga Plewka Kuveljić Frydrych Mehremić pokazali, że radzą sobie lepiej niż Klemenz Janicki Basha i Sadlok. Była walka, była jazda na dupach i ogrom pecha. dwa słupki i poprzeczka.
Szkoda, że w przerwie zszedł Żukow bo Basha był dziś najsłabszy na boisku. Cieszy punkt ale żal że nie 3. P.S Postawiłem 100 pln na nas, zabrakło niewiele ale nie żałuję tej stówki. |
Abramowicz, Kuvejlic ,Plewka przebiegli najwięcej. Mam.nadzieje ze wyjdą w następnym meczu w pierwszym.Frydrych ogarnia temat ,Adi też nie najgorzej. Może jakoś będzie w tych następnych meczach....brakuje napastnika..A następne mecze niech Sadlok Basha Janicki Klemens dalej grzeja lawe.Skrzydla elegancko Savic z Yeboahem
|
Mamy ogromne problemy ze zdobywaniem bramek jeżeli to się nie zmieni punktów nie bedzie.
|
No i co? Gdzie ten pogrom i manto od Górnika? Niektórzy sie nigdy nie naucza ze ta liga jest pojebana.
|
Cytat:
:cenzura: |
Cytat:
Mogłeś zażartować, że wygrają ;) |
Na plus walka i zero z tyłu.
Wreszcie obrona poza kilkoma wyjątkami bardzo pewnie. Ogromna różnica w porównaniu do kabaretów Głupiego i Głupszego. Frydrych wprowadził duży spokój z tyłu. Savic wygląda z meczu na mecz coraz lepiej. Lis wyjątkowo pewny dzisiaj. Żeby nie było za różowo , Basha tragedia, dalej nie mamy napastnika chociaż Silva przynajmniej biegał i presował bo Fatos mimo świeżych sił przedreptał. Niestety siły od 65 min. brak + dalej nie widzę jakiegoś pomysłu na grę do przodu . Co prawda w tym meczu plan był prosty i wypalił - zagęszczenie środa, pressing i wrzucanie piłki za kołnierz obrońców Górnika co mogło przynieść w tym meczu oczekiwany wynik ale jak przyjdzie nam pograć w piłką ze słabszym rywalem to znowu będziemy świadkami niestrawnego zakalca. |
Jak jeszcze raz zobaczę Sadloka podchodzącego do rzutu wolnego to chyba zejdę.. Wolne dzisiaj wykonywał Savic, Yeboah, Abramowicz i wszyscy zrobili to lepiej niż on. Sadlok wykonal 2 i oba spierd....
|
Sadlok to powinien odejść z klubu jak najszybciej nic nie gra a mąci w drużynie.
|
Wygląda na to, że obecnie największy problem będzie z obsadą mlodziezowca. Plewka dzisiaj całkiem przyzwoicie, ale raczej nie ma szans na grę jeśli dojdzie jeszcze Kuba. Bo niby za kogo?
Szot na prawej też słabszy niż Burliga dzisiaj. Buksa w obecnej formie na razie gorszy niż nasi napastnicy. Właściwie każdy młody, który teraz wejdzie jest słabszy od starszego. Pytanie gdzie te braki będą najmniej widoczne |
Kuba akurat nic nie gra od jakiegoś czasu a dziś jak widać był zbędny czy z nim czy bez mamy problemy z kreowaniem akcji podbramkowych.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:33. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl