Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [V kolejka] Górnik Zabrze - Wisła Kraków, 25-09-2020, 20:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10333)

sandomingo 24.09.2020 12:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez skarabeus (Post 1557138)
Ja tu juz pisalem ze przyjscie Frydrycha umozliwi gre na 3 obroncow.

Broda

Frydrych-Janicki-Klemenz
Szota/Niepsuj - Abramowicz
Basha- Zhukov
Kuba-Buksa/Beqiraj-Savic


Na to trzeba duzo odwagi.

Wątpię. Bo bez Maćka Sadloka nie ma kto wykonać stałego fragmentu. A że jak wiadomo, zdobywamy z nich sporo bramek, to Maciek musi grać.

santiago_1986 24.09.2020 12:56

Jedyny promyk nadziei to, że Górnik dopisał sobie 3 pkt już w poniedziałek i zagra na pół gwizdka. Inna sprawa czy te pół gwizdka i tak nie wystarczyłoby na naszą obecną formę.

Karherop 24.09.2020 13:04

Ktoś mowi że wystawienie Brody to ryzyko. Jakie ryzyko?

Gość jest naszym 3 bramkarzem, trenuje już dawno z seniorami, ma seniorski lontrakt i chyba nie za piękne oczy zapracował na niego?

Każdy kto znajduje się w kadrze 1 zespołu powinien być gotowy do gry. Inaczej wypada zadać pytanie po co on tam właściwie trenuje?
A jeśli i tak zbieramy baty z Lisem który wpuszcza wszystko, to co to za ryzyko? Rozumiem junior 15 lat. Ale Broda ma 20.

Co do samego meczu, dużo wskazuje na to że jedziemy jak na ścięcie. Pewnie Frydrych pomoże nam uniknąć kompromitacji. Jeśli trafi się dobry dzień kilku innych graczy to może coś strzelimy.
Jednak nawet i remis nie powinien przysłonić wlodarzom koniecznosci zmian w sztabie.

skarabeus 24.09.2020 13:15

silver,

napisalem, ze to wymaga odwagi :P

Adi podobno nie jest gotowy do gry.



Mysle, ze to dobry mecz zeby sprawdzi Brode. Bedzie mial co robic w bramce i bedzie mozna ocenic jego przydatnosc w doroslym futbolu.

siara 24.09.2020 16:19

Z Brodą jest inny problem. Kiedy ostatnio rozegrał mecz ?

PAWEŁ 24.09.2020 21:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez siara (Post 1557149)
Z Brodą jest inny problem. Kiedy ostatnio rozegrał mecz ?

No to poczekajmy kilka lat aż będzie gotowy :D:haha:

skarabeus 24.09.2020 21:11

Argument siary przypomnial mi ksiazke paragraf 44 :-)
Sparafrazuje...

B: Trenerze, kiedy zagram w lidze?
T: Jak zagrasz mecz.
B: A kiedy zagram meczu?
T: Mecz zagrasz, wtedy jak najpierw zagrasz

:D : D :D :D :D :D

kristos 25.09.2020 12:53

Jeżeli dla niektórych, problemem tej drużyny jest bramkarz to moje gratulacje, za przenikliwość.
Moim zdaniem przy bramkach strzelonych w tym sezonie naszej drużynie niestety bramkarz niewiele mógł zdziałać.
To raczej całokształt gry w polu całej drużyny, zaczynając od obrony a na ataku kończąc.
Problem tej drużyny, to trener nie potrafiący pokierować grą, czy nauczyć pewnych schematów poruszania się po boisku, ustawiania pod bramką i wszystko co powinienem przekazać a następnie rozliczać z wykonania.
Jeśli zaś chodzi o mecz w Zabrzu, to raczej as nic nie wymyśli i czeka nas następna gorzka pigułka do przełyknięcia.

Szneka 25.09.2020 12:57

czemu Kuba i Sadlok mogą dzisiaj nie zagrać?

w0lno. 25.09.2020 14:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Szneka (Post 1557170)
czemu Kuba i Sadlok mogą dzisiaj nie zagrać?

Wiadomo kto ma koronę?

siara 25.09.2020 16:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez skarabeus (Post 1557156)
Argument siary przypomnial mi ksiazke paragraf 44 :-)
Sparafrazuje...

B: Trenerze, kiedy zagram w lidze?
T: Jak zagrasz mecz.
B: A kiedy zagram meczu?
T: Mecz zagrasz, wtedy jak najpierw zagrasz

:D : D :D :D :D :D


To rozumiem. Mówię o ryzyku, tzw. braku czucia piłki . Co innego, gdyby grał w rezerwach ( których nie ma ), lub choćby w sparingach....

bódyń 25.09.2020 17:15

Czyny Plewka w pierwszym skladzie? No chyba, ze faktycznie Broda jako mlodziezowiec

Harcownik 25.09.2020 17:15

Trudna sytuacja sprawiła, że pojawiły się kłopoty z ustaleniem składu na piątkowy mecz z Górnikiem Zabrze. Buksa i Szot nie trenowali w czwartek z drużyną, więc zapewne nie wystąpią w meczu z zabrzanami. To mocno ogranicza wybór młodzieżowca. Wiele wskazuje na to, że z tego powodu w piątek w podstawowym składzie Białej Gwiazdy znajdzie się Patryk Plewka. Taki wariant był ćwiczony w czwartek. W tym sezonie 19-latek zagrał tylko w meczu Pucharu Polski z KSZO Ostrowiec.

Pozbyli się Pawłowskiego, to będziem Plewką śmigać.

bódyń 25.09.2020 18:42

Plewka w pierwszym skladzie... Nastepny skutek dzialan Skowronka.

Szneka 25.09.2020 18:59

ale zaskoczenie ze składem. Sadlok Janicki Klemenz poza składem.
czemu Buksy Szota i Kuby nie ma? Dłuższa przerwa?

Kukuryznik 25.09.2020 18:59

Przeczuwam zaszczytne 16 miejsce w tabeli już na koniec 5 kolejki.

R33 25.09.2020 19:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Szneka
czemu Buksy Szota i Kuby nie ma? Dłuższa przerwa?


U Kuby typuje coronavirusa.

ślimak 25.09.2020 19:53

Jednak jak wuefista postawi na skład wybrany przez nas, na tym forum, to gra zaczyna jakoś wyglądać!

Skawa Wadowice 25.09.2020 20:18

Wystarczyło ustawić zawodników na swoich pozycjach, posadzić weteranów na ławie i już fajnie gra wygląda.

Dlaczego nagle teraz po nagonce na trenera? Wcześniej brakło zaangazowania? ambicji?

maxx304 25.09.2020 20:25

Ej, to nasi piłkarze w końcu umieją grać, czy nie?
Wiedzą, co mają grać, czy nie?
A trener umie stworzyć taktykę pod przeciwnika, czy nie?

Bo chyba się pogubiłem...
Tak czy inaczej, przecieram oczy ze zdumienia.

Ajax 25.09.2020 20:31

Szkoda tego przegranego meczu z Górnikiem, pierwsza połowa była niezła ;)

ślimak 25.09.2020 20:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ajax (Post 1557193)
Szkoda tego przegranego meczu z Górnikiem, pierwsza połowa była niezła ;)

Postaw dom na lajfie! ;)

Griszka30KR 25.09.2020 20:44

Po przerwie zobaczymy kto lepiej zmotywował drużynę

kolarz90 25.09.2020 20:59

Jednak brak pozorantów na boisku dał efekt

Markus 25.09.2020 20:59

Wszedł Basha i załamała się gra naszej drugiej linii.. Dramatyczna forma najsłabszego na razie na boisku zawodnika.

Griszka30KR 25.09.2020 21:07

Boguski za Yeboaha? Oby to była właściwa zmiana...

maxx304 25.09.2020 21:27

Wnioski na gorąco po meczu:

Zespół ma siły na około 60-70 minut gry. Później zaczynają się wybicia, spóźnienia do piłki, niedokładna gra. Zukov zdechł nawet szybciej, ale zostawił zdrowie i serce na boisku.
Wreszcie na grę dało się patrzeć. Spory niefart, że nic nie wpadło do 60 minuty.
Boguski rozwalił system - PRZEPCHNĄŁ gościa w walce o górną piłkę i w tempo zagrał setkę - niestety Savic zjebał.
Inna akcja - Yeboah wrzutka, Bury ściągnął Frydrychowi setę z głowy. Też szkoda.
Savic wcześniej patelnia w polu karnym od JCS, zamiast ładować z pierwszej piłki to przekłada i lutuje Panu Bogu w okno.
Wreszcie WALKA o piłkę i DETERMINACJA! To ma być w każdym meczu! Nie ma miejsca na minimalizm! KAŻDY ma dać z siebie WSZYSTKO w walce o zwycięstwo!
Basha niestety chujnia. Jedyne co było widać po wejściu, to podanie na lewą stronę do nikogo.
Mehremić umie grać, jak widać. Dwa świetne bloki w 5 minut pod koniec meczu. Lis wyciągnął co miał wyciągnąć. Inni też nie odstawali zanadto. To w końcu jesteśmy chujowi, czy jednak nie?
Siadł na ławce majster Sadlok, profesor Janicki i doktor Klemenz, i się zaczęła gra w obronie. Szału nie ma, sporo główek ze strony Górnika i trochę szczęścia, ale tragedii też nie było.
Sadlok gry górą już się nie nauczy. Im bliżej pola karnego, tym niżej i słabiej. Abramowicz dwa razy mu pokazał, jak to zrobić.

Ogółem, wygląda to lepiej, ale zobaczymy, co dalej. Wydaje mi się, że brak Kuby w składzie też pomógł. Zobaczymy.

Merkury 25.09.2020 21:29

Dobra gra w defensywie, jednak można. Kolejny mecz z jednym celnym strzałem. Wzmocnienia ofensywy konieczne, brakuje w środku pola rozgrywającego.

zbyszek93 25.09.2020 21:30

Para Mehremić - Frydrych to jednak dużo wyższa półka niż parodyści Janicki i Klemenz.

Szneka 25.09.2020 21:30

Chylę czoła przed drużyną za dzisiejszy mecz. Burliga Plewka Kuveljić Frydrych Mehremić pokazali, że radzą sobie lepiej niż Klemenz Janicki Basha i Sadlok. Była walka, była jazda na dupach i ogrom pecha. dwa słupki i poprzeczka.
Szkoda, że w przerwie zszedł Żukow bo Basha był dziś najsłabszy na boisku.
Cieszy punkt ale żal że nie 3.
P.S Postawiłem 100 pln na nas, zabrakło niewiele ale nie żałuję tej stówki.

Chorynatrzykolory 25.09.2020 21:30

Abramowicz, Kuvejlic ,Plewka przebiegli najwięcej. Mam.nadzieje ze wyjdą w następnym meczu w pierwszym.Frydrych ogarnia temat ,Adi też nie najgorzej. Może jakoś będzie w tych następnych meczach....brakuje napastnika..A następne mecze niech Sadlok Basha Janicki Klemens dalej grzeja lawe.Skrzydla elegancko Savic z Yeboahem

Merkury 25.09.2020 21:33

Mamy ogromne problemy ze zdobywaniem bramek jeżeli to się nie zmieni punktów nie bedzie.

Jaroo1 25.09.2020 21:33

No i co? Gdzie ten pogrom i manto od Górnika? Niektórzy sie nigdy nie naucza ze ta liga jest pojebana.

FraMat 25.09.2020 21:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1557102)
statystyki Wisły:
- remis
- porażka
- remis
- porażka

Teraz więc wypada na remis. A Górnik nie będzie stale wygrywał.
Do tego logika ekstraklasy.

Remis.






... żartowałem

muszę się oduczyć żartowania
:cenzura:

maxx304 25.09.2020 21:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1557207)
muszę się oduczyć żartowania
:cenzura:

Fakt. To w ogóle nie było śmieszne.
Mogłeś zażartować, że wygrają ;)

ciastek88 25.09.2020 21:53

Na plus walka i zero z tyłu.
Wreszcie obrona poza kilkoma wyjątkami bardzo pewnie. Ogromna różnica w porównaniu do kabaretów Głupiego i Głupszego.
Frydrych wprowadził duży spokój z tyłu. Savic wygląda z meczu na mecz coraz lepiej. Lis wyjątkowo pewny dzisiaj.
Żeby nie było za różowo , Basha tragedia, dalej nie mamy napastnika chociaż Silva przynajmniej biegał i presował bo Fatos mimo świeżych sił przedreptał.

Niestety siły od 65 min. brak + dalej nie widzę jakiegoś pomysłu na grę do przodu . Co prawda w tym meczu plan był prosty i wypalił - zagęszczenie środa, pressing i wrzucanie piłki za kołnierz obrońców Górnika co mogło przynieść w tym meczu oczekiwany wynik ale jak przyjdzie nam pograć w piłką ze słabszym rywalem to znowu będziemy świadkami niestrawnego zakalca.

ciacho 25.09.2020 21:57

Jak jeszcze raz zobaczę Sadloka podchodzącego do rzutu wolnego to chyba zejdę.. Wolne dzisiaj wykonywał Savic, Yeboah, Abramowicz i wszyscy zrobili to lepiej niż on. Sadlok wykonal 2 i oba spierd....

Merkury 25.09.2020 21:59

Sadlok to powinien odejść z klubu jak najszybciej nic nie gra a mąci w drużynie.

it 25.09.2020 22:00

Wygląda na to, że obecnie największy problem będzie z obsadą mlodziezowca. Plewka dzisiaj całkiem przyzwoicie, ale raczej nie ma szans na grę jeśli dojdzie jeszcze Kuba. Bo niby za kogo?
Szot na prawej też słabszy niż Burliga dzisiaj. Buksa w obecnej formie na razie gorszy niż nasi napastnicy.
Właściwie każdy młody, który teraz wejdzie jest słabszy od starszego. Pytanie gdzie te braki będą najmniej widoczne

Merkury 25.09.2020 22:05

Kuba akurat nic nie gra od jakiegoś czasu a dziś jak widać był zbędny czy z nim czy bez mamy problemy z kreowaniem akcji podbramkowych.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:33.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl