Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [I kolejka] Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków, 24-08-2020, 18:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10323)

Snow 24.08.2020 09:13

Gruby psychiatryk tutaj wjechał.
Skowronek prowadził nas w 22 meczach.
W 8 z tych meczów Boguski nie zagrał nawet minuty.


Mogliśmy wygrać z KSZO, a nadal nie byłoby pewne ze Rafał by pojechał.

Arkadiusz.Czerepach 24.08.2020 09:13

raka zaraz dostane

granie Boguskim zle
odsuniecie Boguskiego zle

luke1906 24.08.2020 09:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1555335)
Po zapowiedzi Skowronka to zespół jego oczami powinien wyjść z pianą na ustach i zagonić Jagiellonię. Czy tak będzie? Wątpię. Miło byłoby wywalczyć remis po składnej grze.


Mnie też by remis zadowolił. Zwłaszcza coś w stylu wydartego w końcówce 2-2, bo to by oznaczało, że walczymy, jest progres i jakieś nadzieje na przyszłość.
Ale mało w to wierzę, pewno się skończy na gładkim 3-0/3-1 dla gospodarzy.

Co do Boguskiego - jeżeli rzeczywiście nie pojechał jako 'winny' odpadnięcia z PP to świadczy to tylko o tym, że Skowronek nie ma żadnej koncepcji. Liczę, że to jednak jakiś uraz, bo odsunięcie od składu kapitana wygląda bardzo słabo. Nie był sam na boisku w Ostrowcu.

Ogryzek 24.08.2020 09:25

Każdy wynik inny niż porażka nie będzie zły. Trzeba walczyć o każdy punkt, żeby już na początek rozgrywek nie trafić do klubu klubów walczących o utrzymanie.

tomasz_19 24.08.2020 09:34

jestem dziwnie spokojny o wygraną dziś :D

możecie robić screeny

pomeran 24.08.2020 11:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 1555400)
Każdy wynik inny niż porażka nie będzie zły. Trzeba walczyć o każdy punkt, żeby już na początek rozgrywek nie trafić do klubu klubów walczących o utrzymanie.

Matko z córką.. ja wiem, że przegraliśmy z KSZO. Zagrali jak ostanie wafle, ale na miły Bóg. To jest Jagiellonia w rozsypce z nowym trenerem Zającem. Oni z Górnikiem w PP też grali fatalnie. Z kim mamy w tej lidze walczyć, jeśli przez wyjazdem do Białego nastroje jakbyś my jechali na łazienkowską. Panowie piłkarze mają doskonałą okazje pokazać charakter. Oczywiście plamy z pucharu to nie zmaże ale chociaż niech wystapi ta słynna sportowa złość.

KOALIK 24.08.2020 11:34

Szanse na wygraną po tej decyzji są o wiele większe.

enzo 24.08.2020 11:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tomasz_19 (Post 1555402)
jestem dziwnie spokojny o wygraną dziś :D

możecie robić screeny

Nie ma sensu robić screenów. To nie te czasy, kiedy tematy meczowe grzały się od liczby kolejnych postów ;-)

Szneka 24.08.2020 13:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez enzo (Post 1555411)
Nie ma sensu robić screenów. To nie te czasy, kiedy tematy meczowe grzały się od liczby kolejnych postów ;-)

jak dziś wygramy to przed meczem ze Śląskiem temat znów będzie się grzał hahaaa

1906T 24.08.2020 13:27

Kogo jak kogo, ale Jagiellonię jesteśmy w stanie pokonać. Drużyna ta od jakiegoś czasu nie gra zupełnie nic. Jeśli chcemy walczyć o coś więcej niż utrzymanie, to jest to idealny rywal i wyznacznik naszej siły. Ze Śląskiem już będzie znacznie trudniej o punkty, mimo że gramy u siebie.

Smok 24.08.2020 13:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez czaro (Post 1555307)
Nie ma już słabych drużyn, a ekstraklasa to liga wyrównana i nieprzewidywalna. Tu każdy może wygrać z każdym, o ile jest w formie i chce. Jak będzie? Nie wiemy, ale przekonamy się już za kilka dni! Halo studio!


Wszystko sie zgadza .... oprócz początku. Powinno byc :nie ma juz mocnych druzyn" .... :haha:

Karherop 24.08.2020 14:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 1906T (Post 1555414)
Kogo jak kogo, ale Jagiellonię jesteśmy w stanie pokonać. Drużyna ta od jakiegoś czasu nie gra zupełnie nic. Jeśli chcemy walczyć o coś więcej niż utrzymanie, to jest to idealny rywal i wyznacznik naszej siły. Ze Śląskiem już będzie znacznie trudniej o punkty, mimo że gramy u siebie.

Nie zgadzam się że Jaga na wyjeździe, z dalekiego (dla nas) Białegostoku to łatwiejszy rywal niż Śląsk u siebie.

Poza tym o nas też można powiedzieć że od dawna nic nie gramy.

Reasumując każdy wynik jest możliwy. Zarówno porażki jak i wygrane w obu spotkaniach

Blixa 24.08.2020 14:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 1906T (Post 1555414)
Kogo jak kogo, ale Jagiellonię jesteśmy w stanie pokonać. Drużyna ta od jakiegoś czasu nie gra zupełnie nic. Jeśli chcemy walczyć o coś więcej niż utrzymanie, to jest to idealny rywal i wyznacznik naszej siły. Ze Śląskiem już będzie znacznie trudniej o punkty, mimo że gramy u siebie.

Dokladnie to samo oni moga powiedziec o nas.

Jontek 24.08.2020 14:49

Biorąc pod uwagę to jak często kontuzje flirtują z naszym klubem to pewnie RB9 ma jakiś uraz, a wy już rewolucję wieszczycie :D

Pulpet 24.08.2020 15:02

Chyba nie jesteście kibicami Wisły od wczoraj, żeby nie wiedzieć, że imć Sadlok ma dożywotnie miejsce na lewej obronie, bez względu na formę oraz dożywotnie SFG bez względu na umiejętności.

Eberk 24.08.2020 15:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pomeran (Post 1555403)
Matko z córką.. ja wiem, że przegraliśmy z KSZO. Zagrali jak ostanie wafle, ale na miły Bóg. To jest Jagiellonia w rozsypce z nowym trenerem Zającem. Oni z Górnikiem w PP też grali fatalnie. Z kim mamy w tej lidze walczyć, jeśli przez wyjazdem do Białego nastroje jakbyś my jechali na łazienkowską. Panowie piłkarze mają doskonałą okazje pokazać charakter. Oczywiście plamy z pucharu to nie zmaże ale chociaż niech wystapi ta słynna sportowa złość.



Dokladnie, to najslabsza kadrowo Jagiellonia od lat (jak to brzmi😊), wiec jak nie teraz, to kiedy? I z kim jak nie z nimi? Trzeba sie w koncu w tym Bialymstoku przelamac, chociaz tak, my wiele lepsi nie jestesmy. Zobaczymy co pokaze boisko i Buksa w ataku😊

Arek95 24.08.2020 15:45

....a Boguski nie pojechał do Białegostoku bo jest zwyczajnie SŁABY. Jak Skowronek przyszedł to co robił Boguski, bo chyba oglądał kolegów z trybun z tego co pamiętam. Gość się nie nadaję na ESĘ tylko na okręgówkę tyle. Jak gra to chujowo, jak nie pojechał też źle ludzie serio? Co po niektórym to się jakaś wajcha przestawiła w czaszce.
Czy szuka kozła ofiarnego AS nie zabierając Rafała? Moim zdaniem: NIE. Po prostu widzi, że być może nic nie wnosi do gry na tle pozostałych. Przyszedł Savić który zapewne gra pierwsze skrzypce, Silva z KSZO był jednym z lepszych jeśli nie najlepszy, zaczął coś tam strzelać i asystować w sparingach, Mak wrócił po kontuzji i dwoma sprintami robi więcej niż Boguski 80 minutowym truchtem to stwierdził, że po co ma brać takiego chłopa? W dodatku muszą być młodzieżowcy w obwodzie przy ewentualnej kontuzji i to nie jeden z co najmniej 2 w razie kontuzji pierwszego + ewentualne roszady.

Jontek 24.08.2020 16:40

https://pbs.twimg.com/media/EgMXnw2W...jpg&name=small


NA NICH!!!


Zaskakuje Adi, który wygrał rywalizację z Klemenzem.

Lis wraca do bramki.
Basha póki co tylko na ławce.
Jean Carlos wywalczył miejsce w 11.
Błaszczu wreszcie zszedł do środka :)


Z młodych tylko Plewka i Szot na ławce, słabo. Pawłowski odpalony? :/

bódyń 24.08.2020 16:41

czemu nie ma Pawlowskiego a jest Plewka? Cos zaczyna to wygladac jak czarowanie.
Oby cos z tego bylo

sevenheaven 24.08.2020 16:54

powiem szczerze, że Skowronek mnie zaskoczył bardzo składek.. wygląda ofensywnie.. szczególnie dziwi występ Adiego i Chuci w 1 składzie.. martwi mnie Carlos na skrzydle, wg mnie lepiej na środku.. bo jest za wolny, ale pewnie będzie zmieniał się z Kubą

pomeran 24.08.2020 17:32

Żodyn się nie spodziewoł ze Mehremic to będzie ogór czystej wody. To jak chłopa objeżdżają to dramat. Gość się rusza jak dwa wozy z węglem.

Griszka30KR 24.08.2020 17:33

Póki co ocięzale i brak dokładności...Gol dla Jagi to strzał tygodnia Makuszeskiego i troche błąd Lisa.

Blixa 24.08.2020 17:37

Bez Kuby nie istniejemy. No i Lis sie popisal.

kristos 24.08.2020 17:42

Niestety na ten moment, grają to samo co w ostatnim sezonie i to nie ważne że jest 1;1.
Nie wiem jak się to skończy, ale ten chłop się nie nadaje, chodzi o trenera.

Jontek 24.08.2020 17:52

Źle to wygląda...


Jaga gra, widać pomysł. Zając coś tam poukładał, Makuszewski szaleje, reszta solidnie.


A u nas?


A u nas padlina. Błaszczykowski i 10 koszulek. Lis się skompromitował przy bramce, obrona jakotako, pomoc nie istnieje, Buksa ze dwa razy dotknął piłkę.


Gdyby nie Błaszczu to schodzilibyśmy przegrywając jedną bramką.



Nie widać tu żadnego pomysłu na grę. Czym szybciej wyleci Skowronek tym większa szansa, że ktoś nowy coś poukłada i ugra w tej rundzie...

ślimak 24.08.2020 17:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bódyń (Post 1555433)
czemu nie ma Pawlowskiego a jest Plewka?

Coś musi być na rzeczy jednak.
Pawłowski przy Plewce to kawał zawodnika, niezależnie od opinii Palownika.

Jagiellonia mega słaba. Babol Lisa, skrzydła Carlos/Moya... to chyba kolejny kamyczek do ogródka treneira.

Arkadiusz.Czerepach 24.08.2020 17:52

najgorsze że ogładałem wczoraj finał LM...

Pulpet 24.08.2020 17:56

Czy ktoś tu gra w piłkę i mi wytłumaczy jak można puścić taką bramke?
Żukow, Silva, Adi mają miny jakby już chcieli zejść z boiska.

Jontek 24.08.2020 17:59

Cytat:

Żukow, Silva, Adi mają miny jakby już chcieli zejść z boiska.

Silva w każdym zbliżeniu w tv po nieudanej akcji wygląda jak chodząca depresja

sevenheaven 24.08.2020 18:01

dobrze, że Janicki nie wpakował tego swojaka.. to byłby szczyt

Pulpet 24.08.2020 18:13

51 minuta Blaszczykowski instruuje Skowronka na jaką taktykę przejść i jakich zmian dokonać.

Griszka30KR 24.08.2020 18:30

Ten nasz Fatos to tak na +10kg wyglądał jak wchodził

Smyrgu 24.08.2020 18:31

podwórkowa liga...chodzonego grają...idziecie w ch...

ciacho 24.08.2020 18:59

Naprawdę nie wiem jak opisać to co zobaczyłem. Nie dość że Ci goście są marni to jeszcze mają na wszystko wyjebane.
Liczba błędów, niedokładności, niechlujstwa porażająca. Nikt nie wie co ma grać. Bieganina bez ładu i składu. Cos porażającego.

w0lno. 24.08.2020 19:00

Kibice Wisły powinni mieć płacone szkodliwe za konieczność oglądania takich widowisk. Dziady część I, z wypiekami na twarzy czekam na sobotę i część II.

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/i...xjk3Q&usqp=CAU

dziki 24.08.2020 19:00

Jeśli to jest traktowane jako część przygotowań i jedno ze spotkań 'byle jak, byle przygotowania szły' to spoko, nie straciliśmy dużo bramek i coś tam wpadło.

Ale jeżeli to jest pomysł na grę Skowronka, to będzie dramat z oglądaniem tej drużyny w tym sezonie. Pewnie doczłapali wzorem kopaczy Ekstraklasowych nawet i do górnej połówki, ale będzie się to oglądało jak 'ultra-śmieszne' polskie komedie z ostatnich lat.

FraMat 24.08.2020 19:01

słabo to wyglądało....
Wynik lepszy niż gra - zdaje się, że po tej kolejce nasze miejsce w tabeli będzie najwyższym, jakie zdobędziemy w tym sezonie...
:>

speedfashion 24.08.2020 19:01

To, co my gramy, to jest skandaloza. Pilkarze chodza, jak chca, dziury miedzy formacjami, podania do nikogo.

A najlepsze jest to, ze przyjezdzamy do Bialegostoku i wywozimy stamtad punkt. I Wisla, i Jagiellonia od takiego Rakowa dostalyby dzisiaj srogie lanie (czestochowianie pewnie nawet nie musieliby odpoczywac po sobocie).

Na lekki plus Mehremic, ktory mial kilka fajnych interwencja.

Arek95 24.08.2020 19:02

Mehremić w moim odczuciu bardziej pewny niż Savić który na boisku był symbolicznie i Fatos... Abramowicz w 10 minut więcej akcji i zamieszania w polu karnym niż Sadlok przez 2 lata. Burliga chyba został w Krakowie bo wyglądał jakby rano dowiedział się o meczu... Mecz dramat, oczy krwawią ale ważny punkt na nota bene trudnym terenie.

AS82 24.08.2020 19:03

Mieliśmy chyba najgorzej obrana taktykę czyli czekanie przed polem karnym na rozbujaną Jagę ,która dziś momentami super rozgrywała piłkę.Mehremić najlepszy na boisku, Savićnic wielkiego nie pokazal , Chuca to dziś chyba piłki nie dotknął - dramat. Musi przyjść 3ci napastnik , jak nie Alon to ktoś inny. Buksa dziścieniutko , za 10 baniek go chyba nie sprzedamy.
Cenny punkt bo w Białymstoku , niejedna ekipa straci punkty.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:03.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl