![]() |
Droga Cracovii do finału z 2019/20:
Jagiellonia, Bytovia, Raków, GKS Tychy, Legia/ Droga Lechii: 19/20: Gryf Wejcherowo, Chełmianka Chełm, Zagłębie Lubin, Piast, Lech 18/19: Wisła Kraków, Resovia, BrukBet, Górnik Zabrze, Raków... i jeszcze drogi Arki do finału PP: 17/18 Śląsk Wrocław, Podbeskidzie, Chrobry, Korona Kielce, porażka w finale z Legią 16/17 Rominta Gołdap :D , Olimpia Zambrów, KSZO :D , Bytovia Bytów, Wigry Suwałki ->>> wygrany finał z Lechem. :D Popatrzcie jakie drużyny dochodziły do 1/8, 1/4 finału w ostatnich 2 latach... Stal Stalowa Wola, Błękitni, GKS Tychy, rezerwy Legii..., Odra Opole, Wisła Sandomierz, Rozwój Katowice, Wigry Suwałki, nie mówiąc o tym, że w tamtym roku spadająca z eklapy Miedź była w półfinale, podobnie jak awansujący do eklapy Raków... Nie róbmy sobie jaj, mając sezon z 1 spadkowiczem, 30 kolejek, pierwszą rundę z KSZO przed sezonem, a drugą pomiędzy Podbeskidziem a Rakowem naszym zasranym obowiązkiem jest walczyć o 1/8 finału a nie .......ić o odpaleniu pucharu bo to może być problem. :D |
Kolega wyżej świetnie to podsumował, jak bardzo puchar "obciąża" drużynę. Teraz gdy mamy 3 spotkania na jesień + 3 na wiosnę to już naprawdę nie jest "wyczyn", by do tych kilku spotkań się dobrze przygotować i potraktować je poważnie.
Za sam.awans do pucharów jest taka kasa, że nawet ewentualną kompromitację z litwinami można przełknąć. |
juz to widze jak Kuba mowi panowie odpuszczamy puchar To nie jest puchar Anglii ,Niemiec,Hiszpanii,ze trzeba zagrac kilka ciezkich meczy,tylko puchar Polski.To jest Wisła Kraków i naszym jebanym obowiazkiem jest byc co roku przynajmniej w polfinale.
|
Cytat:
Po tylu latach marazmu i dziadostwa PP to najłatwiejsza opcja na sukces, na pokazanie, że wreszcie idzie w klubie ku lepszemu. Przecież to są same korzyści - i wizerunkowo i finansowo. 8 baniek w naszej sytuacji to jak wygrana w lotto. Dodatkowo uefa też płaci za występ w pucharach. Nie rozumiem też problemu z grą w Azerbejdżanie czy innym Gibraltarze. Nikt się tam nie tłucze autokarem, a 4 godziny w samolocie chyba jeszcze nikomu nie zaszkodziły? A że ciepło? W takiej Grecji też jest ciepło, a Legia to raczej by się nie obraziła na wyjazd do Pireusu w ostatniej rundzie kwalifikacji LM? |
Cytat:
Obowiązkiem jest zawsze walczyć, a wygra lepszy zespół. Kuba tego nie powie w szatni, ale jak Skowronek wystawił 4 młodzieżowców + będzie oszczędzał Kubę to już widzę oczami wyobraźni ta radość w Ostrowcu czy innym Stargardzie lokalnego folkloru. |
Cytat:
|
Cytat:
Gramy z rywalem z 13 miejsca z 4 poziomu rozgrywek, który ostatni mecz o stawkę rozegrał w marcu Nawet bez Kuby, z 4 młodzieżowcami w skladzie mamy zasrany obowiązek to wygrac |
Puchar to także coś do postawienia w gablocie, kolejne trofeum, na zawsze już zostajesz na liście zwycięzców.
Każde trofeum jest cenne. |
Cytat:
|
Nie mylisz się w ten weekend start!
|
Ludzie, którzy mówią że PP trzeba odpuścić, a awans do eliminacji LE będzie czymś złym to powinni .......nąć baranka o ścianę.
Zakładając dojście do finału rozegramy 36 meczów w sezonie. A europuchary to będzie coś zajebistego po tylu latach przerwy, choćbyśmy mieli jechać do Gruzji czy Azerbejdżanu. Sam fakt gry w pucharach. Już nie bądźcie śmieszni, bo ....a nie przystoi kibicowi takich bredni pisać. Wróćcie się do postu Konrada powyżej i czytajcie czytajcie czytajcie aż dotrze. |
My do finału PP ? Od kiedy my jesteśmy liczącą się siłą w lidze ? :)
Mówisz o zespole, który skończył na 13 miejscu z licznymi problemami i z jedną, stałą i wąską kadrą. |
No tak, bo taka Arka jak wygrywała PP, to ligą też zamiatała.
|
Cytat:
Kontuzje za kontuzjami, na kontrakcie obecnie 14 zawodników a tutaj bujanie w obłokach i widzenie się na Narodowym. |
Poza tym od kilku lat ranga tego pucharu po latach mizerii wyraźnie wzrasta, wzrosły gratyfikacje i zapewniam Was, że nie jesteśmy jedynymi, którzy to zauważyli, więc bardziej spinać będą się wszyscy ;p
|
Tak, dlatego pomysłem na odmienie sytuacji jest odpuszczenie tych rozgrywek. :lol: Jesteście genialni.
Jak przedupcymy z KSZO, to będzie idealnie, bo będzie się można skupić na lidze? A to, że Arka czy Zawisza nie potafiły wykorzystać tego sukcesu, to już inna bajka. Na pewno jednak w tych klubach nie ma nikogo, kto by żałował, że go odnieśli. Skończcie więc bredzić, że PP należy odpuścić, bo NIC na tym nie zyskamy. Możemy tylko stracić kolejnych kibiców zniechęconych przeciągającą się nijakością. |
A kto mówi o odpuszczeniu?
Mieści Ci się w głowie, że można się naprawdę spinać i starać się go zdobyć, a jednocześnie nie żyć złudzeniami, że wystarczy się schylić po te parę baniek, bo one leżą na ulicy? |
Naprawde jestem zaskoczony ze kibice Wisly - klubu ktory:
od 2000 do 2011 roku zdobyl 7 mistrzostw Polski ostatni Puchar wstawil do gabloty 9 lat temu byl na skraju upadku 1,5 roku temu przekonuja ze nie warto walczyc w PP O_O Wygramy czy nie ale predzej zdobedziemy puchar niz mistrzostwo wiec warto walczyc A czy zagramy pozniej w pucharach czy nie to jest juz sprawa drugorzedna |
Cytat:
Jest różnica między nadzieją przed każdym meczem, a pompowaniem balonika, z powodu bólu dupy, bo sąsiadce udało się wygrać puchar. Nie wiem czy zauważyłeś, ale w tym sezonie nasz ostatni wywalczony puchar uzyska pełnoletniość, a występy w ciągu ostatnich lat nie napawają optymizmem. Na ostatnie 8 edycji tylko raz udało nam się doczłapać co ćwierćfinału. Ale żeby nie pisać o prehistorii: w poprzednim sezonie z pucharem pożegnaliśmy się w 1/32 po meczu z drugoligowcem, a w samej lidze zajęliśmy 13 miejsce, co zostało potraktowane za sukces. W tej chwili trwa przerwa między sezonami i sporo zawodników odeszło, a my nawet nie uzupełniliśmy składu. Wyjaśnisz mi na podstawie czego mam wierzyć w wygranie pucharu? Skoro stać nas na zwycięstwo to dlaczego w ostatnich latach nie możemy przejść pierwszej rundy? |
Cytat:
Cytat:
Dwa : nie wiem o jakim pompowaniu balonika mówisz. Nikt nie twierdzi, że jesteśmy faworytami, że "puchar albo śmierć". Nie, po prostu chcemy grać w PP pierwszym składem na maksa i spróbować szczęścia... Cytat:
Co do "nie możliwości przejścia pierwszej rundy" - gdyby nie wtopa z Błękitnymi zawsze odpadamy z klubami ekstraklasy, wcale tak źle nie jest. Ale dalej nie wiem, co wyniki z poprzednich lat mają do obecnych? Sprawdź wyniki Piasta przed MP... |
A mieści Ci się w głowie, że można kibicować i realistycznie oceniać swoje szanse? I że nie Tobie decydować o tym, kto jest kibicem Wisły, a kto nie?
Wyniki z ostatnich spotkań służą do oceny do swoich szans i świadczą o sile zespołu. Tyle i aż tyle. Reszta to Twoja interpretacja. 13 miejsce nie wzięło się znikąd, taka jest siła naszej drużyny. Pompowaniem balonika jest dla mnie pisanie o zwycięstwie w pucharze, oraz o tym ile na tym zarobimy. Tez jestem za tym, żeby wyjść pierwszym składem i walczyć na całego. Tylko bez pompowania balonika, żeby potem nie było płaczu bo odpadliśmy z KSZO, a przecież zwycięstwo było w naszym zasięgu. Dlatego piszę żeby nie robić sobie nierealnych nadziei. Przykład Piasta jest nietrafiony. To dużo mocniejsza drużyna od nas, dlatego zdobyli tytuł. Też jest mi trudno przełknąć, ale takich czasów dożyliśmy. Kiedyś chowali się przed nami w sowim polu karnym, a teraz leją nas 4-0. Również zdradzę Ci sekret: możesz się obrazić na rzeczywistość, ale to nie zmieni rzeczywistości. Naprawdę. |
W pucharze 2 młodzieżowców. Czuję, że Broda zabroni z KSZO
|
Cytat:
Broda- Niepsuj, Janicki,Klemenz, Sadlok - Burliga (Boguski), Zukov, Kuveljic, Mak - Beqiraj, Buksa Tak to widzę, Kuba, Basha niech się oszczędzaja... |
Przecież tam i tak będzie drugi skład grał, to z młodzieżowcami nie problem :D
|
Jak ja bym chcial zeby Broda pokazał sie z dobrej strony i dali by mu szanse w lidze jako nasz mlodziezowiec.
|
Odpuszczanie PP i inych meczów to uczenie piłkarzy szczególnie tych młodych że sport nie jest ważny i podejście do kibic9w ma sie w d...
|
Mi się nie mieści w głowie odpuszczanie Pucharu Polski.
|
panowie będzie gdzieś transmisja z sobotniego meczu?
|
W tym momencie nie zapowiada się, żeby była jakakolwiek transmisja.
|
Sa pieniadze, sa mozliwe puchary (marzenie, ale kto zabroni marzyc?!). Moze poprzednia wladza by odpuscila... ale ta ma wszystkie klepki na miejscu ;-)
|
Ciekawostka, dzisiaj KSZO gra mecz ligowy z rezerwami cracovii na wyjeździe. Obstawiam baaardzo łagodne podejście zespołu rywali.
Jeśli wynik będzie w drugą stronę to już nawet nie chce sobie wyobrazac co by było gdyby nasi piłkarze odpadli z KSZO. Zresztą po naszych sparingach raczej można być optymista w starciu z 3 ligowcem (jak to brzmi). |
Trzecioligowy zespoł panowie - nad czym my się tutaj zastanawiamy. Liczę na Pięć z przodu, zero z tyłu i pytanie - kto następny ? :)
|
Dokładnie, zaczynamy liczyć od 3-0
|
http://www.90minut.pl/news/305/news3...edziowska.html
Sędzią Tomasz Wajda z Żywca. |
Mecz Sandecja - Raków który miał być transmitowany w Polsacie został odwołany.
Orientuje się ktoś czy w związku z tym jest szansa że przeprowadzą transmisję z meczu Wisła - KSZO? http://www.90minut.pl/news/305/news3...-odwolany.html |
Zerowa. Inny termin spotkania o tym przesądza.
|
|
Jest w ogóle gdziekolwiek transmisja, choćby on-line? ;>
Ktoś coś? |
Tekstowa na Twitterze.
|
Dziękuję, dobranoc... Pakować się i wypierdalać... Wstyd, hańba, frajerstwo, żenada... Aż ....a epitetów brakuje na takie buractwo. Nie wiem kto zawalił w tym meczu z zawodników indywidualnie czy Skowronek z ustawieniem ale to jawna kompromitacja!!!
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:42. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl