![]() |
Wygrać i zapomnieć o tym sezonie.
|
To co zagraliśmy w 1 połowie to jest skandal
Lesertwo, pozoranctwo i minimalizm ŁKS oddal więcej strzałów i miał więcej sytuacji przez 45 minut niż w dotychczasowych meczach po wznowieniu rozgrywek Razem wziętych A Sadlokowi chyba ich szkoda, że postanowił być dzisiaj 12 zawodnikiem gospodarzy Po 2 połowie stwierdzam, że jakby Monthy Python chciał zrobić skecz o piłce to nie muszą się wysilać tylko mogą wziąć ten mecz Bardzo chcieliśmy nie wygrać jednak ŁKS nam na to swojabheroiczna postawa nie pozwolil PS nowy kontrakt dla Rafała!:haha: |
Sadloka to zapakować do pudła i wysłać do Aklasy, reprezentant Polski quwa chyba w blind footballu z szacunkiem dla tych drugich
|
Ważne 3 punkty, styl mizerny, elektryczny blok obronny, RB9 - to krótkie podsumowanie tego meczu.
Chyba tylko najstarsi górale wiedzą dlaczego do drugiego karnego podszedł Rafał. Sadlok z taką grą to niech idzie do Wieczystej odcinać kupony, jest po prostu fatalny w obronie. |
Widać było, że to mecz dwóch zajebiście słabych drużyn.
Te przyjęcia, po których piłkę trzeba gonić 4-6 metrów... I to niestety dotyczy połowy tego składu. Masakra. Różnicę robił Turgeman, nieźle Basha (choć dziś parę niedokładnych podań). Przyszły sezon będzie ciekawy ale dla nas raczej znowu dolna połówka tabeli. |
Potrzebujemy jeszcze straty punktów Arki w Kielcach i wakacje.
Boguś jest nam niezbędnie potrzebny ale sam potrzebuje treningu ze strzelania karnych. |
Który już raz Malarz obronił karnego wykonywanego przez Boguskiego?
|
Cytat:
|
Cytat:
Czy są drudzy tacy kibice, u których syndrom sztokholmski jest aż tak rozwinięty? |
34 kolejka to najwyższy czas do uświadomienia sobie jak słabych grajków posiadamy :)
|
Cytat:
Dużo dobrego zrobił dla Wisly, swego czasu na lewej obronie był w formie reorezentacyjnej Za to 2 sezon pod rzadu jest naprawdę kiepski z przebłyskami przeciętności |
Ależ mnie Boguś wku...ł. Doceniam go za te wszystkie lata w Wiśle, ale do cholery, po co on podchodził do tego karnego?! Nigdy nie strzelał 11tek jakoś szczególnie dobrze. To nie był moment na szlifowanie indywidualnych statystyk.
|
Cytat:
|
Nie wiem gdzie by to można sprawdzić, by mieć pewność, ale według transfermarkt Boguś będzie teraz miał w karierze więcej karnych niestrzelonych niż wykorzystanych. Jeśli masz rację, że to on jest pierwszym wykonawcą, to nie wiadomo czy śmiać się, czy płakać.
|
To już lepiej niech Lisa wyznaczą. Kurna, przecież to widać, że jak Boguś ma kończyć akcję to ma poty siódme i panikę w oczach. Powinien myśleć o akademii pożegnalnej a nie o strzelaniu karnych.
|
Cytat:
|
Dobrze to swojego karnego Alon uderzył. Strzał Bogusia ani nie był przy słupku, nie było szczura ani nie było to pod poprzeczkę. Był strzał średni co do siły, czytelny, na dobrej dla bramkarza wysokości.
Gorzej żeby uderzyć, to musiałby w środek bramki albo jakiegoś lekkiego farfocla. Zmaścił też jedno czy dwa dobre podania od Alona. Boguś jak to Boguś. Był aktywny, biegał, próbował być pod grą. Nie chcę się nad nim znęcać, starał się. Ale ni wuja mu dziś nie szło i jeśli miałby być kolejny sezon w takiej formie to będzie obciążeniem a nie wzmocnieniem zespołu. |
Cytat:
|
Cytat:
No tak, jeśli zawodnik już przed ustawieniem piłki wie gdzie będzie uderzał i nie jest w stanie zmienić decyzji w trakcie biegu to faktycznie można powiedzieć że bramkarz go wyczuł :) |
Cytat:
A dla wszystkich ... hmm ... no, nadpobudliwych kolegów po szalu polecam ostatnie TSW. Jest m.in. o Bogusiu. https://soundcloud.com/weszlofm/tego...nia-krupa-miga Jak ktoś zapomniał to w Zabrzu miał asystę przy golu dającym nam bezcenne 3 punkty! |
Powiem wam że przy tej radości z utrzymania to szkoda Rafała, pamiętam ten sezon sprzed kilku lat kiedy walił bramę za bramą i w jednej sytuacji specjalnie nie dotknął piłki turlającej się wzdłuż linii, żeby tylko dać Brożkowi kolejne trafienie (piłka ostatecznie wturlała się do bramki, a Rafał nie był na spalonym). Wiem wiem, zaraz żarty że jakby dotknął to trafiłby w słupek, hehe.
Ale prawda jest taka że to nie jest pazerny gość, a i drugie dno w tym takie że to niemal mój równolatek, który "rósł" i starzał się ze mną więc jest to jeden z ostatnich piłkarzy z którymi czuję specjalną więź. W tym wieku z takimi gabarytami, znowu zbliżonymi do moich, nie jest łatwo walczyć z wyższymi o 20 cm, cięższymi o 20 kilo, i nierzadko młodszymi o 20 lat przeciwnikami. Życzę mu jeszcze tej jednej pożegnalnej bramki, ale nie z karnego, tylko z gry, najlepiej przesądzającej o zwycięstwie. |
Cytat:
Ale błagam, to jest ofensywny zawodnik a ostatnia bramkę strzelił 2 lata temu... Jeden dobry mecz na 5 nie może przesłaniać faktu że Rafał już się na ten poziom nie nadaje, tu się liczy powtarzalnosc Dac mu medal, paterę, czy co się tam teraz wręcza, zatrudnić w klubie jako trenera młodzieży a gra niech sobie w Wieczystej |
[quote]Powiem wam że przy tej radości z utrzymania to szkoda Rafała, pamiętam ten sezon sprzed kilku lat kiedy walił bramę za bramą i w jednej sytuacji specjalnie nie dotknął piłki turlającej się wzdłuż linii, żeby tylko dać Brożkowi kolejne trafienie (piłka ostatecznie wturlała się do bramki, a Rafał nie był na spalonym). Wiem wiem, zaraz żarty że jakby dotknął to trafiłby w słupek, hehe.
Ale prawda jest taka że to nie jest pazerny gość, a i drugie dno w tym takie że to niemal mój równolatek, który "rósł" i starzał się ze mną więc jest to jeden z ostatnich piłkarzy z którymi czuję specjalną więź. W tym wieku z takimi gabarytami, znowu zbliżonymi do moich, nie jest łatwo walczyć z wyższymi o 20 cm, cięższymi o 20 kilo, i nierzadko młodszymi o 20 lat przeciwnikami. Życzę mu jeszcze tej jednej pożegnalnej bramki, ale nie z karnego, tylko z gry, najlepiej przesądzającej o zwycięstwie.[/unquote] Bardzo sympatyczny człowiek, niestety słaby w tym momencie piłkarz. Miejsce nieposiadających techniki ani chłodnej głowy zapieprzaczy jest na orliku. |
Zawsze go lubialem i mialem szacunek do niego. Mowimy o gosciu ktory wygral trzy mistrzostwa z nami. Czas juz jego minal ale zawsze bedzie mile wspominiany.
|
Cytat:
Mimo pudła dziś (i obronionego strzału w Zabrzu) to jest to wartościowy zmiennik, na rezygnację z którego jeszcze nas nie stać. |
Cytat:
|
Też sądzę, że to wciąż pracowity i zupełnie przyzwoity piłkarz, ale do karnych niech już nie podchodzi. Nie wierzę, że w zespole nie ma zawodników, którzy strzelają pewniej.
|
Cytat:
Do tego sąsiadka zacznie sezon w przedziale pkt od - 30 do - 15 na dzień dobry a beznadziejny już teraz Płock traci jedynego pilkarza Nie będzie lepszego momentu na gruntowna przebudowę,jak jest okazja to trzeba podziękować każdemu na kim nie da się zarobić w przyszłości albo kto nie ma juz umiejetnosci lub potencjału na czołówkę ligi |
Cytat:
(10 znakow) |
Cytat:
Wystarczy cofnąć się do Kiko Ramireza. Więc EWOlucja - tak, REWOlucja - nie. |
Powiem tak.... wole Boguskiego niż Sadloka, to co ten gość robi ... on za każdym razem pobija sam siebie, te stałe fragmenty, które bije to też rozpacz. Na 1000 prób 5 udanych. MASAKRACJA.
Nie jest źle, bo graliśmy bez: BŁASZCZYKOWSKIEGO, HEBERTA, BURLIGI, ZUKOVA, MAKA, DRZAZGI, BROŻKA tid, pół składu jak nic :] |
Nie wiem co sie stalo z Sadlokiem ale tak zjechac na dol jest nie zlym wyczynem. Czy wszystko jest OK w jego zyciu prywatnym bo sprawia wrazenie na kogos kompletnie bez koncentracji. Nie rozumiem tego bo przeciez facet ma niewatpliwe umiejetnosci i pilkarze na jego pozycji trzymaja poziom do poznego wieku.
|
Co do Boguskiego to ewidentnie chciał strzelić sobie bramkę na zakończenie kariery, mecz wydawał się pod kontrolą, sezon również. Zepsuł strzał, ale nie ma co drążyć (choć mnie bardziej raziła jego postawa przy sam na sam).
Cytat:
|
Jak sie okazalo w pomeczowym wywiadzie, Boguski podczas nieobecnosci Kuby jest wyznaczony do strzelania jako pierwszy, a pierwszego karnego oddal Turgemanowi.
I dla mnie to jest kryminal. Ja juz kiedys tu pisalem: Boguski powinien miec zakaz oddawania strzalow zza 10. metra. Karne wykonuje tragicznie, zreszta ogolnie jego wykonczenie jest z reguly tragiczne, tak jak pokazala ta sytuacja z Malarzem, chyba, ze wystarczy tylko dostawic noge. Gosc nie ma w ogole strzalu i sztab tego nie widzi? 4 karne spudlowane, 3 strzelone. Ostatni naprawde dobry wykonawca przed Kuba to chyba Cleber byl, ale kiedy to bylo? Co do nowego kontraktu to moze bym go jednak jeszcze zostawil o ile nie pobiera jakichs kokosow, bo w formie troche tej jakosci w rozegraniu daje. Pytanie jak dlugo ja utrzyma. |
Cytat:
|
Cytat:
|
fakty są takie że jakby arka wygrała (a wiele nie brakło, nie mówię o wyrównaniu w końcówce)Boguś byłby tematem tygodnia w mediach sportowych.tutaj nikt by go chyba nie bronił.
|
Cytat:
Wisła jest generalnie chwalona jakich to ma kibiców. Socios, zbiórki itd. Tutaj, zgoda bo w tym przypadku potrafimy się zebrać i pomóc klubowi. Natomiast zadziwia mnie jak łatwo kibice własnego klubu potrafią skupić się na jednej, dwóch osobach z krytyką i zasłużonych dla Wisły ludzi oczerniać. Rafał Boguski jest w klubie już naście lat, przy większości trenerów był albo podstawowym graczem, albo pierwszym zmiennikiem, zdobył dla klubu kilka mistrzostw polski, wydaję mi się że braku zaangażowania mu nigdy nie było można zarzucić, a na tym forum czy innych portalach jest tym pierwszym wyśmiewanym czy obrażanym. To samo ze Stolarczykiem. Nawet przy kilku gorszych meczach już pojawiały się sporej ilości głosy o tym że Skowronek się nie nadaje itp. Gość który robi tu naprawdę dobrą robotę, z bądź co bądź słabym materiałem przez niektórych po 2-3 porażkach był już do zwolnienia... Boguski wczoraj nie strzelił karnego, strzelił słabo, czytelnie, źle. Tydzień temu był po wejściu jak nie najlepszy to jednym z najlepszych, natomiast po niestrzelonym karnym już się o tym zapomina i teraz będzie jechany przez następne kilka tygodni. Wygraliśmy mecz, utrzymaliśmy się, a najwięcej się pisze o niestrzelonym karnym Rafała Boguskiego... Bo to teraz takie modne... |
a kiedy Sadlok byl dobry ?
serio pytam, bo caly czas juz od jakis 3 lat czytam o jego zjezdzie formy , i tak sie zastanawiam kiedy ona była chyba w Ruchu gdy tworzył słynne duo S&S (z Sobiechem) bo już pierwszym sezonie TS-u był mega elektryczny... fakt robi dużo wiatru na skrzydle i czesto jest pod gra , wystawia sie do rozegrania itp ale zawsze jak przeciwnik ma dobrego skrzydlowego po tej stronie to jest autostrada do bramki , a kiedy z tego szarpania skrzydlem był jakis efekt w ataku to juz najstarsi górale nie pamietaja, ciekawostke wczoraj powiedzieli komentatorzy , za tyle lat w Wiśle , 90% rzutów wolnych itp Maciek zdobył 5 goli PIEC K*rwa kazde jego podejscie do wolnego to jak Bogusia do karnego ... no ale cieszy utrzymanie |
Cytat:
Ale nawet jeśli by Arka wygrała to w kolejnych 3 meczach potrzebowaliśmy 1 punktu. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:41. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl