Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [XXXIII kolejka] Górnik Zabrze - Wisła Kraków, 27-06-2020, 20:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10306)

!!IRIVER!! 27.06.2020 14:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sandomingo (Post 1553004)
No dokładnie. Nie wiem dlaczego wszyscy uważają. 3 punkty w Łodzi za pewnik. My możemy przegrać z każdym. Dzisiaj punkcik byłby supercenny...Potrzeba nam 5 punktów do utrzymania

Dlatego że to zespół na poziomie 3 ligi i każdy kto z nimi traci pkt to frajer lub z Cracovii.

pepe72 27.06.2020 16:21

Właśnie dostali od zmobilizowanego Płocka.

Patryko 27.06.2020 19:51

Gra Maćka Sadloka w pierwszej połowie to jakiś dramat. Miejmy nadzieję, że przerwa Kuby nie będzie długa...

RAF 27.06.2020 20:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Patryko (Post 1553008)
Gra Maćka Sadloka w pierwszej połowie to jakiś dramat. Miejmy nadzieję, że przerwa Kuby nie będzie długa...

Ogolnie gramy bardzo slabo. Dzieki Bogu ze jeszcze gorzej graja i Korona i Arka ze o LKS-ie nie wspomne.

Potrzeba u nas gruntownych zmian.

Blixa 27.06.2020 20:07

Bez Kuby do konca sezonu. Przechlapane na maksa.

AOT 27.06.2020 20:11

Ale asysta Bogusia. Miód malina :)

AS82 27.06.2020 21:00

Asysta Bogusia = dotknięcie Boga ! :D

zbyszek93 27.06.2020 21:05

Uff, no to chyba pozamiatane w kwestii utrzymania.

pepe72 27.06.2020 21:05

No to po ptokach.
Utrzymanie mamy praktycznie zrobione.

Szneka 27.06.2020 21:14

Rafał Boguski najlepszym zawodnikiem meczu. Był dziś wszędzie.Jeszcze Basha kandydował ale asysta Bogusia przesądziła, że wg mnie był najlepszy

!!IRIVER!! 27.06.2020 21:14

Przede wszystkim śledzie muszą wszystko wygrać... wydaje się to irracjonalne po tych ich dotychczasowych popisach. Korona już tylko matematycznie, spuścimy ich jeśli zdobędziemy choćby 1pkt w 4 kolejkach, co stanie się już w piątek... Brawo za drugą połowę!

Wojtas 27.06.2020 21:19

Arka ma do nas 9 pkt,Korona 12

teoretycznie dopóki piłka w grze i tak dalej,ale juz praktycznie jestesmy w ogródku

brawa za druga polowe,dali rade

teraz Łodz i tam nie przegrac, bo pozniej Korona-Arka i tam juz ktos odpadnie.

mitmichael 27.06.2020 21:58

Nie spodziewałem sie 3 punktow w Zabrzu a pierwsza polowa tylko to potwierdzała. Co im zrobił Skowronek w przerwie to tylko on wie, wyszła całkiem inna druzyna, jakby ja ktos podmienił. Teraz to juz tylko katastrofa moze spowodowac nasz spadek

Marek96 27.06.2020 22:04

Pytanie czy zrobił to skowronek czy Kuba :)

Jaroo1 27.06.2020 23:19

Pozdro dla płaczków, którzy wieszczyli spadek jeszcze 1-2 kolejki temu. Jesteście zajebiści. Niestety 4 kolejki do końca i już musi być dupa cicho bo utrzymanie raczej pewne.

TommyTSW 27.06.2020 23:41

ja widzę to tak że Górnik za dużo energii rzucił na pierwszą połowę, mieliśmy farta że było 0.przerwa to motywacja na Górnik z pierwszej połowy jednak im trochę ubyło stąd więcej naszej kontroli.8 pkt pomyłki na 12 do zdobycia, bardzo ważne zwycięstwo i spokój na przyszłe kolejki.

Levis88 28.06.2020 07:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marek96 (Post 1553023)
Pytanie czy zrobił to skowronek czy Kuba :)

Też tak to widzę.

caucus 28.06.2020 08:37

Górnik zaczął już puchnąć pod koniec pierwszej połowy. Dali z siebie wszystko przez pierwsze pół godziny i rzeczywiście może z większym pechem byśmy schodzili na przerwę z dwubramkową stratą.

Ale wczoraj pokazaliśmy to, co często - tak się przynajmniej mówi - jest pierwszym krokiem do sukcesu: dobrego bramkarza i napastnika. W pierwszej połowie pomógł Lis, w drugiej - Turgeman. Tak mądrego napastnika nie mieliśmy od dawna. Klepa, utrzymanie piłki, wyjście na pozycje. Gość ma najważniejsze rzeczy. Już za nim tęsknię.

I druga sprawa: w końcu mieliśmy na boisku dwóch gości, którzy choćby w małej części przypominają skrzydłowych i nie potrzebują piłki w każdej akcji. Boguski i Hołownia rozciągali obronę Górnika, miał miejsce środek pola i Turgeman.

Fajny mecz Chuci, wygląda na to, że pomyliliśmy się w ocenie potencjału. Liczyliśmy na gościa, który dostarcza ostatnie podanie, wchodzi w drugie tempo i strzela gola, a tu jest głębszy rozgrywający. Ten, co podaje przed asystą. Jego mądre zgranie otworzyło nam boisko przy golu.

Fajny mecz, brawo Wisło, brawo Arczi Skowronek.

Arkadiusz.Czerepach 28.06.2020 08:43

nie wiem czy nei popełnie bluźnierstwa , ale korzystnie wyglądała zamiana Kuby na Boguskiego (tak, wiem jak to brzmi)

w poprzednich slabszych meczach brał on cała gre na siebie, ale co pokazała wczorajsza druga połowa , jesteśmy juz w takiej dyspozycji , że gra bardziej drużynowo jednak jest efektywniejsza

Kuba w pierwszej połowie zachowywał sie jak taki lepszy Małecki (ok , w c*uj lepszy)

Mixu 28.06.2020 10:39

Basha profesor i to on powinien zostać graczem meczu. Co do Boguskiego to w drugiej połowie po tej asyscie zagrał dobrze tak jak i cała drużyna, chociaż na początku miał takie zagrania że wydawało się że to będzie "Bogusiowy" mecz ;) Jeśli w taki sposób by grali jak w drugiej połowie większą część następnego sezonu to bilibyśmy się o mistrza.

Szybkościowo wyglądamy słabo.

czaro 28.06.2020 11:58

Cudowna odmiana po przerwie.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marek96 (Post 1553023)
Pytanie czy zrobił to skowronek czy Kuba :)

Też tak zgaduję. Do tego siadło też Zabrze. I wyszła cudowna odmiana.

Bardzo ładnie żegna się z Wisłą Boguski. Może i Brożek coś ustrzeli na pożegnanie, bo nie wierzę, że zostanie.

Bardzo słabo zagrał Sadlok.

Brak Błaszczykowskiego to będzie wielka strata.

Cała drużyna jest motorycznie słabo przygotowana do wznowienia rozgrywek. Dobrze, że po 3-4 meczach po wznowieniu wyrobili sobie chociaż kondycję.

Ogryzek 28.06.2020 12:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez czaro (Post 1553048)
Cudowna odmiana po przerwie.



Też tak zgaduję. Do tego siadło też Zabrze. I wyszła cudowna odmiana.

Bardzo ładnie żegna się z Wisłą Boguski. Może i Brożek coś ustrzeli na pożegnanie, bo nie wierzę, że zostanie.

Bardzo słabo zagrał Sadlok.

Brak Błaszczykowskiego to będzie wielka strata.

Cała drużyna jest motorycznie słabo przygotowana do wznowienia rozgrywek. Dobrze, że po 3-4 meczach po wznowieniu wyrobili sobie chociaż kondycję.

Miejmy umiar - bardzo słabo to było w zeszłej rundzie gdzie jakiekolwiek poruszanie się po boisku było do 60 minuty. Teraz to jest przeciętnie ewentualnie słabo, ale nie bardzo słabo.

Ważna wygrana, gratulacje dla trenera i piłkarzy.

tomytom 28.06.2020 13:44

Cytat:

Dobrze, że po 3-4 meczach po wznowieniu wyrobili sobie chociaż kondycję.

Wyrobienie kondycji to sprawa niecałych 2 tygodni? Ciekawe czy spece od przygotowania o tym wiedzą ...



A co do meczu: doceniajmy co mamy.
Cel na ten sezon to utrzymanie w najwyżej klasie roz(g)rywkowej. Styl/sposób realizacji tego celu jest drugorzędny.

Bardzo ważne 3 punkty - DZIĘKI dla wszystkich za walkę.

1q2 28.06.2020 15:06

Ten mecz pokazał, dlaczego nie powinno się uprawiać bukmacherki. Gramy jak ostatnie patałachy, do tego Błaszczu kontuzja, pomijam że to wyjazd a idzie nam w nich wiadomo jak. Przerwa - 100,1000,10000 - wszystko jedno ile. Promocja. Wiadomo że jest jakieś tam ryzyko ale siedzimy przez te 15 minut jak jakieś ćwoki, widząc co było nam serwowane.

Druga połowa, szybki gol - ok.Ile razy tak było, a tu czas leci i oprócz kilku sytuacji Górnika nie ma nawet większych nerwów. Grają tak jak my w pierwszej. 3 celne podania pod rząd, sukces.

Brawo!. Tym meczem najpewniej utrzymaliśmy się. Jedyny chyba spadkowy wariant, to 4 nasze porażki i 4 wygrane Arki.

Matios98 28.06.2020 15:43

Nie wiem o co wam chodzi z tym przygotowaniem, ten mecz raczej pokazał, że drużyna weszła już na dobre obroty, graliśmy z Górnikiem, który pod względem przygotowania fizycznego się po pandemii prezentował najlepiej i to oni pomarli w drugiej połowie a nie my, z resztą widać gołym okiem, że od meczu z Rakowem było co raz lepiej. Nie kumam też kompletnie tego pierdzielenia, że jak nie idzie to wina Skowronka, ale jak jest poprawa, to zasługa Kuby, nie jestem jakimś obrońcą Skowronka, ale takich głupot to się czytać nie da.

pepe72 28.06.2020 16:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkadiusz.Czerepach (Post 1553038)
nie wiem czy nei popełnie bluźnierstwa , ale korzystnie wyglądała zamiana Kuby na Boguskiego (tak, wiem jak to brzmi) ...

Coś w tym jest.
Po pierwsze my gramy głównie przez Kubę.
Po drugie przeciwnik wie, że gramy głównie przez Kubę.

Więc taka zmiana zmieniła naszą taktykę, a przeciwnika zdezorientowała.

Niestety, drużyny z dominującym liderem tak mają.

pepe72 28.06.2020 16:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 1q2 (Post 1553058)
Ten mecz pokazał, dlaczego nie powinno się uprawiać bukmacherki. Gramy jak ostatnie patałachy, do tego Błaszczu kontuzja, pomijam że to wyjazd a idzie nam w nich wiadomo jak. Przerwa - 100,1000,10000 - wszystko jedno ile. Promocja. Wiadomo że jest jakieś tam ryzyko ale siedzimy przez te 15 minut jak jakieś ćwoki, widząc co było nam serwowane.

Druga połowa, szybki gol - ok.Ile razy tak było, a tu czas leci i oprócz kilku sytuacji Górnika nie ma nawet większych nerwów. Grają tak jak my w pierwszej. 3 celne podania pod rząd, sukces.

Brawo!. Tym meczem najpewniej utrzymaliśmy się. Jedyny chyba spadkowy wariant, to 4 nasze porażki i 4 wygrane Arki.

Spadkowych wariantów jest więcej. Miejmy nadzieję, że od piątku nie będzie potrzeby ich rozważać.

czaro 28.06.2020 22:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tomytom (Post 1553055)
Wyrobienie kondycji to sprawa niecałych 2 tygodni? Ciekawe czy spece od przygotowania o tym wiedzą ...

Ze wszystkich współczynników, które można wytrenować, kondycję wyrabia się najszybciej. I teraz dodaj to do tego, że nie zaczynali od zera, tylko od lat są profesjonalnymi piłkarzami, którzy w przerwie trenowali indywidualnie. Po prostu inni trenowali bardziej, więc im nie spadło tak, jak naszym orłom.

masada 28.06.2020 22:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pepe72 (Post 1553060)
Coś w tym jest.
Po pierwsze my gramy głównie przez Kubę.
Po drugie przeciwnik wie, że gramy głównie przez Kubę.

Więc taka zmiana zmieniła naszą taktykę, a przeciwnika zdezorientowała.

Niestety, drużyny z dominującym liderem tak mają.

Ej, a jak byśmy kiedyś z Kubą na boisku przestali grać przez Kubę? :mozg:

Arkadiusz.Czerepach 29.06.2020 07:33

Kuba sie nie zgodzi xD

silver03 29.06.2020 11:00

https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/co...Kphmbs0kLD.jpg

Karherop 30.06.2020 09:31

To czy wynik z Kuba byłby inny tego nie wiemy, natomiast do faktu jego zmiany nie bralbym za największy wykładnik wygranej.
Drużyna w przerwie musiała przejść spory wstrzas, padło pewnie kilka mocnych słów (choć Boguski nie potwierdził ;) ), i po przerwie przy wysokim pressingu Górnik pękł. Myślę że znaczenie również miało która ekipa walczy o życie, a która już ma spokojną głowę. Jeśli Górnik byłby zagrożony spadkiem to mocniej w końcówce walczyłby o wynik.
Dodajmy że odnieśli dopiero 2 porażkę w sezonie u siebie.

pepe72 30.06.2020 16:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez masada (Post 1553069)
Ej, a jak byśmy kiedyś z Kubą na boisku przestali grać przez Kubę? :mozg:

Ale wiesz, że Kuba jest właścicielem Wisły :>

A tak bardziej na serio to wszyscy wiedzą, że Kuba nadal przerasta E-klapę więc to trochę jakby narodowa nie grała na Lewego.


Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkadiusz.Czerepach (Post 1553070)
Kuba sie nie zgodzi xD

:rotfl::rotfl::rotfl:

LucjuszWielki 30.06.2020 19:12

NIE SPODZIEWAŁEM SIĘ, ZE:

- gra w pierwszej połowie będzie takim totalnym DNEM!!;

- że po przerwie role się odwrócą;

- Boguski da tak świetną zmianę i będzie najlepszym zawodnikiem meczu;

- i finalnie, że WYGRAMY!!!


Co do Rafała to dziwne, że KAŻDY trener, który był u nas stawiał na niego! KAZDY BEZ WYJATKU!

Generalnie Boguski jest NAJMŁODSZY ze starej GWARDII i jestem oczywyście za jego przedłużeniem bez dwóch zdań. Boguś jak i Brozio to symbol Wisły, symbol dobrych czasów, tzn najlepszych w dziejach !!

BOGUCKI MUSI ZOSTAĆ!!

Wasyl nara bez żalu za motoryke żółwia i Jacka M. z czasów Prądniczanki (czywli wieku 50 lat;).


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:01.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl