Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Jak? Gdzie? Kiedy? (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=16)
-   -   Wyjazdy- na kibicowskim szlaku... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10259)

Griszka30KR 03.02.2025 14:34

Wnioskuję, że jak w puli biletów do sprzedaży przez Wisłę to wiślacki.

WildDog 08.02.2025 09:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Levis88 (Post 1641952)
Sektor 15G jest neutralny? Jest gdzieś rozpiska jakaś?

wszystkie sektory z mapki na naszej stronie z biletami sa przeznaczone przez Ruch dla nas

masada 22.02.2025 08:08

Gdyby ktoś miał wolne miejsce w aucie proszę o priv, oczywiście dorzucę się do paliwa, opłaty za parking, dzięki!

tempertantrum 21.03.2025 13:43

Jakby to kogoś interesowało to można już kupowac bilety na sektory neutralne na Superpuchar z Jagiellonią na Narodowym.

Levis88 21.03.2025 16:58

Biletów raczej nie zabraknie :D

inspektor erektor 11.08.2025 14:27

Cześć, szukam kogoś kto jedzie na mecz do Pruszkowa 19 sierpnia i ma miejsce w samochodzie w drodze powrotnej. Dorzucę się do paliwa. Jeśli ktoś taki się znajdzie to proszę o kontakt na priv - pozdrawiam

skydancer 14.08.2025 11:54

Wejście na trybunę domową czy sektor gości?

inspektor erektor 21.08.2025 11:10

Czy wiadomo coś o biletach na mecz z Wieczystą, 6 września na R22 gdzie teoretycznie będziemy gośćmi?

Fifiorek 21.08.2025 12:29

Mecz na 90% będzie przełożony z uwagi na powołania do kadr.

inspektor erektor 21.08.2025 13:23

Kogo niby powołają? Kogoś z Wieczystej? Debiut Carlitosa w La Furia Roja?

Fifiorek 21.08.2025 16:47

Chociażby Kuziemkę i Krzyżanowskiego do kadr młodzieżowych, co już oficjalnie nastąpiło.

WildDog 24.03.2026 20:35

Jest gdzieś info o biletach na Ruch - Wisła?

Fifiorek 24.03.2026 23:57

Jeszcze nie, będzie wkrótce.

WildDog 25.03.2026 15:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Fifiorek (Post 1660856)
Jeszcze nie, będzie wkrótce.

Thx. Wydawało się, że ruszymy że sprzedażą razem z Ruchem. Chyba będzie pobity wysrubowany zeszłej wiosny rekord;)

Fifiorek 25.03.2026 23:25

Rok temu to Ruch wystartował ze sprzedażą zanim jeszcze była znana dokładna data meczu, podejrzewam, że u Nas info będzie na dniach, ale zarezerwowali Nam (tzn, nie prowadzą sprzedaży na te sektory) całą trybunę za bramką razem z narożnikami, także pula na pewno będzie konkretna, zapewne 5 cyfrowa :)

WildDog 03.04.2026 11:11

Dziwna sprzedaż, tylko na stronie Ruchu. Jeszcze czekam aż "otworza" do sprzedaży górne (przeznaczone dla nas) sektory za bramka. Chyba już pękło 5 k z naszej puli.

WildDog 03.04.2026 11:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Fifiorek (Post 1660864)
Rok temu to Ruch wystartował ze sprzedażą zanim jeszcze była znana dokładna data meczu, podejrzewam, że u Nas info będzie na dniach, ale zarezerwowali Nam (tzn, nie prowadzą sprzedaży na te sektory) całą trybunę za bramką razem z narożnikami, także pula na pewno będzie konkretna, zapewne 5 cyfrowa :)

Wiadomo, że pieciocyfrowa i to z dwójką na początku;) 23 K z hakiem

WildDog 08.04.2026 18:48

Ruch powinien już zwolnić do sprzedaży górne sektory dla nas! Pójdą w 1-2 dni. Sporo kibiców (również piszacy ten tekst;) czeka na te miejsca!

Fifiorek 08.04.2026 20:36

I zapewne tak się stanie, bo pękło już 27 tysięcy :)

WildDog 10.04.2026 11:55

O ile wierzyć pogłoskom, że górne sektory za bramka są objęte rezerwacją dla fan klubów, to zostało zaledwie 2 k miejsc z naszej puli.?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:03.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl