![]() |
Wnioskuję, że jak w puli biletów do sprzedaży przez Wisłę to wiślacki.
|
Cytat:
|
Gdyby ktoś miał wolne miejsce w aucie proszę o priv, oczywiście dorzucę się do paliwa, opłaty za parking, dzięki!
|
Jakby to kogoś interesowało to można już kupowac bilety na sektory neutralne na Superpuchar z Jagiellonią na Narodowym.
|
Biletów raczej nie zabraknie :D
|
Cześć, szukam kogoś kto jedzie na mecz do Pruszkowa 19 sierpnia i ma miejsce w samochodzie w drodze powrotnej. Dorzucę się do paliwa. Jeśli ktoś taki się znajdzie to proszę o kontakt na priv - pozdrawiam
|
Wejście na trybunę domową czy sektor gości?
|
Czy wiadomo coś o biletach na mecz z Wieczystą, 6 września na R22 gdzie teoretycznie będziemy gośćmi?
|
Mecz na 90% będzie przełożony z uwagi na powołania do kadr.
|
Kogo niby powołają? Kogoś z Wieczystej? Debiut Carlitosa w La Furia Roja?
|
Chociażby Kuziemkę i Krzyżanowskiego do kadr młodzieżowych, co już oficjalnie nastąpiło.
|
Jest gdzieś info o biletach na Ruch - Wisła?
|
Jeszcze nie, będzie wkrótce.
|
Cytat:
|
Rok temu to Ruch wystartował ze sprzedażą zanim jeszcze była znana dokładna data meczu, podejrzewam, że u Nas info będzie na dniach, ale zarezerwowali Nam (tzn, nie prowadzą sprzedaży na te sektory) całą trybunę za bramką razem z narożnikami, także pula na pewno będzie konkretna, zapewne 5 cyfrowa :)
|
Dziwna sprzedaż, tylko na stronie Ruchu. Jeszcze czekam aż "otworza" do sprzedaży górne (przeznaczone dla nas) sektory za bramka. Chyba już pękło 5 k z naszej puli.
|
Cytat:
|
Ruch powinien już zwolnić do sprzedaży górne sektory dla nas! Pójdą w 1-2 dni. Sporo kibiców (również piszacy ten tekst;) czeka na te miejsca!
|
I zapewne tak się stanie, bo pękło już 27 tysięcy :)
|
O ile wierzyć pogłoskom, że górne sektory za bramka są objęte rezerwacją dla fan klubów, to zostało zaledwie 2 k miejsc z naszej puli.?
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:03. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl