Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [XXI kolejka] Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok, 08-02-2020, 20:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10256)

Arek95 03.02.2020 12:39

Z nowych zawodników w pierwszej 11-tce widziałbym Heberta za Janickiego i Hołownię za Sadloka. Pierwsze wiadomo, Janicki lubi sobie po 3 kiksy strzelić w meczu i narobić smrodu. Sadlok od 2 lat chyba zaliczył tak zajebisty zjazd w dół że momentami biegał tak ociężale, że aż oczy bolały od patrzenia na chłopa a Mateusz całkiem nieźle w sparingach wyglądał

Kordel. 03.02.2020 14:09

Lis- Sadlok Hebert Klemenz Burliga - Mak Basha Pawłowski Chuca Błaszczykowski - Brożek

chyba że Buksa za Brożka to wtedy wszystko się może zdarzyć ;)

gizmowisla 03.02.2020 14:39

Buchalik - Burliga,, Hebert, klemez( niestety) , Holownia - Kuba, Zukov, Saviceic, Chuca , Mak (niestety) - Buksa

ashkeczup 03.02.2020 16:18

po co 2 młodzieżowców?

guardian_angel 03.02.2020 16:50

Mak - niestety? Jedyny szybki piłkarz, potrafiący minąć przeciwnika zwodem i niestety? Bez Maka w dwóch ostatnich meczach prawdopodobnie byśmy się zesrali na rzadko. Gównem chłopskim lub dziecięcym jak to się mówi całe te.

obikenobi 03.02.2020 18:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez guardian_angel
Mak - niestety? Jedyny szybki piłkarz, potrafiący minąć przeciwnika zwodem i niestety? Bez Maka w dwóch ostatnich meczach prawdopodobnie byśmy się zesrali na rzadko. Gównem chłopskim lub dziecięcym jak to się mówi całe te.

Przepraszam za offtop, ale chciałbym pozdrowić kolegę, nie spodziewałem się tu zobaczyć nawiązań do uniwersum Szkolnej 17 ugułem :P

guardian_angel 03.02.2020 19:39

No skoro mecz z Jagiellonią to trzeba budować klimat Belwederu :D

Karherop 03.02.2020 21:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez guardian_angel (Post 1549732)
Czemu wszyscy z miejsca Heberta wystawiają do pierwszej 11tki? Aż tak dobrze prezentował się w sparingach?

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arek95 (Post 1549749)
Z nowych zawodników w pierwszej 11-tce widziałbym Heberta za Janickiego i Hołownię za Sadloka. Pierwsze wiadomo, Janicki lubi sobie po 3 kiksy strzelić w meczu i narobić smrodu. Sadlok od 2 lat chyba zaliczył tak zajebisty zjazd w dół że momentami biegał tak ociężale, że aż oczy bolały od patrzenia na chłopa a Mateusz całkiem nieźle w sparingach wyglądał

A ile tych sparingów z nim oglądałeś?:>

_ukoL 05.02.2020 11:00

Hebert to raczej pewniak do pary z Klemenzem.

Lvcas 05.02.2020 11:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez _ukoL (Post 1549786)
Hebert to raczej pewniak do pary z Klemenzem.

Nieeeee czemu akurat z Klemenzem? :-/

Karherop 05.02.2020 12:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lvcas (Post 1549787)
Nieeeee czemu akurat z Klemenzem? :-/

Fan club Serafina Szoty? :help: Bo chyba nie chcesz powiedzieć że pierwszym wyborem do obrony powinien być 39 latek który za 4 miechy kończy karierę?

Maine_Coon 05.02.2020 13:55

jest jeszcze Janicki. Skowron go odbuduje.

wisolka 05.02.2020 14:10

czuje, ze wygramy,albo remis.

Lvcas 05.02.2020 14:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1549790)
Fan club Serafina Szoty? :help: Bo chyba nie chcesz powiedzieć że pierwszym wyborem do obrony powinien być 39 latek który za 4 miechy kończy karierę?

Wiesz ten 39 latek jest jaki jest ale nie podaje przeciwnikom i nie wprowadza nerwowej gry w obronie, nie prokuruje w każdym meczu sytuacji przeciwnikowi i potrafi też wziąć się za rozporowadzanie gry. Po prostu z Wasylem obrona jest pewniejsza. Klemenz i Janicki to porażka

wisolka 05.02.2020 14:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lvcas (Post 1549797)
Wiesz ten 39 latek jest jaki jest ale nie podaje przeciwnikom i nie wprowadza nerwowej gry, potrafi też wziąć się za rozporowadzanie gry. Po prostu z Wasylem obrona jest pewniejsza. Klemenz i Janicki to porażka

zgadzam sie w 100% :gp:

FraMat 05.02.2020 14:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lvcas (Post 1549797)
Wiesz ten 39 latek jest jaki jest ale nie podaje przeciwnikom i nie wprowadza nerwowej gry w obronie, nie prokuruje w każdym meczu sytuacji przeciwnikowi i potrafi też wziąć się za rozporowadzanie gry. Po prostu z Wasylem obrona jest pewniejsza. Klemenz i Janicki to porażka

Ale czasami gra zbyt ostro, prokuruje niebezpieczne rzuty wolne, łapie kartki, często nie nadąża za szybkim rywalem, osłabia drużynę

siemstein 05.02.2020 15:05

a ja się nie zgadzam kompletnie. Według mnie Klemenz będzie solidnym obrońcą, jeśli nie będzie musiał naprawiać błędu kolegi ze środka obrony. A przynajmniej co chwilę naprawiać. Jeśli masz niepewnego gościa koło siebie zawsze wkrada się nerwowość.

1q2 05.02.2020 15:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1549790)
Fan club Serafina Szoty? :help: Bo chyba nie chcesz powiedzieć że pierwszym wyborem do obrony powinien być 39 latek który za 4 miechy kończy karierę?

Jakby komuś się czytać nie chciało - Przyjedzie ....a na mecz!!Proszę zbierzcie się do cholery - pół Krakowa, mnóstwo FC! , nie kombinujcie że jest Legia, Amika. Klucz to dobrze zacząć bo okaże się że tamte mecze mogą już niewiele znaczyć.

Brożek chyba ze 2 lata temu skończył karierę;)
Ale tak na serio to in minus mnie Wasyl zaskoczył. Lata latami, ale też przeciwnicy nie ci z którymi wcześniej grał.
Z drugiej strony partnerzy z obrony też się nie popisali. Konkretne boki i dobry partner na środku i myślę że Wasyl dobrzy by tym dyrygował.

Co do transferów - ciężko mi cokolwiek napisać.Wiadomo że wszyscy nie wypalą, przydało by się choć dwóch którzy uporządkują grę. Błaszczu jak gra to widać że jest poziom albo i dwa wyżej niż reszta. No i ta reszta m musi wykorzystać jego zmysł do kombinacyjnej gry bo sam to on niewiele zrobi.

Do tego obrona obroną ale my musimy atakować bo remisami to daleko nie zajedziemy. Szkoda że tak chujowo się te ostatnie wyniki ułożyły bo powiedzmy sobie szczerze, nie często się zdarza by taka Koron wywiozła 4 punkty grając mecze w 10 czy w 9. Pomijam inne dziwne wyniki w ostatnich kolejkach.

Boję się też trochę że będą 'za bardzo chcieli' w sobotę, bo my to po prostu musimy wygrać.
Jak dotąd - zdecydowanie najważniejszy mecz tego sezonu.Nie Legia, nie Amika a właśnie Jaga.

wolfy 05.02.2020 20:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 1q2 (Post 1549801)
Ale tak na serio to in minus mnie Wasyl zaskoczył. Lata latami, ale też przeciwnicy nie ci z którymi wcześniej grał.
Z drugiej strony partnerzy z obrony też się nie popisali. Konkretne boki i dobry partner na środku i myślę że Wasyl dobrzy by tym dyrygował.

Tak się kończy kariera. Organizm mówi stop. Wasyl ma siłę, ma wytrzymałość, ale szybkość już się skończyła. Taki moment przychodzi, dla jednych wcześniej, dla innych później, czasem chodzi o kontuzje, ale zawodowi sportowcy na koniec kariery są często inwalidami.
Wasyl rok temu wyglądał super, nie oduczył się grać w piłkę tylko czas reakcji i szybkość się mocno pogorszyły. Stąd faule - jeśli ktoś go wyprzedzi to już go nie dogoni. Wcześniej nadrabiał ustawieniem, teraz już za duży zjazd zaliczył.

Pulpet 05.02.2020 22:28

Nie wiem skąd przekonanie że Savicevic musi grać.

Basha-Pawłowski-Żukow

Mak na skrzydle a nie Wojtkowski.

Karherop 05.02.2020 22:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lvcas (Post 1549797)
Wiesz ten 39 latek jest jaki jest ale nie podaje przeciwnikom i nie wprowadza nerwowej gry w obronie, nie prokuruje w każdym meczu sytuacji przeciwnikowi i potrafi też wziąć się za rozporowadzanie gry. Po prostu z Wasylem obrona jest pewniejsza. Klemenz i Janicki to porażka

Wasyl pokazał na jesień że niestety liga mu odjeżdża i nie zaklinajcie rzeczywistości że jest inaczej. Na zmiennika jest idealny, ale żeby na nim opierać grę obronną? To już po prostu nie te lata.
Tak jak przedmówcy wspomnieli. Wasyl rok temu a teraz to zupełnie inny zawodnik.

_ukoL 06.02.2020 16:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lvcas (Post 1549787)
Nieeeee czemu akurat z Klemenzem? :-/

Bo uważam, że ten chłopak przy bardziej doświadczonym koledze obok (czyt. Hebert) może dawać radę.

mitmichael 06.02.2020 16:39

To na VAR nie ma co liczyc skoro varciniak obsłuzy

Griszka30KR 06.02.2020 19:10

Chciałbym zapytać ,czy ktoś wie czy ten Alon został zgłoszony/uprawniony do gry w najbliższym meczu?

Sylwus1988 07.02.2020 10:26

3:1 dla nas. Gole strzeli 4 Wiślaków. Hebert, Chuka, Blaszczu a dla Jagielloni Imaz. Taki mój typ :)

Wiktor_KRK 07.02.2020 14:49

Nie wiem, czego się spodziewać po pierwszym meczu. Na pewno będzie szalony, na pewno nie obejdzie się bez błędów, spodziewam się wielu goli, ale nie jestem z tych, którzy twierdzą, że punkt to będzie wyczyn. Gramy u siebie i ma być walka!

Karherop 07.02.2020 16:17

Jeśli wierzyć Skowronkowi, zespół wzbił się na wyższy poziom, a to oznacza, że będziemy grać zdecydowanie pewniej i lepiej niż to było jesienią.

Mój typ na skład, obstawiając że Szot zagra w 1 składzie. (to dziwny ruch, ale myślę, że Skowronek nie bez kozery wspomniał o tym na onferencji.

Buchalik - Szot, Hebert, Klemenz, Sadlok - Błaszczykowski, Basha, Żukov, Savicevic, Mak - Brożek

z ławki: Turgeman, Chuca , Boguski

3-1 dla Wisły gole Brożek, Savicevic, Kuba

Lvcas 07.02.2020 16:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1549805)
Wasyl pokazał na jesień że niestety liga mu odjeżdża i nie zaklinajcie rzeczywistości że jest inaczej. Na zmiennika jest idealny, ale żeby na nim opierać grę obronną? To już po prostu nie te lata.
Tak jak przedmówcy wspomnieli. Wasyl rok temu a teraz to zupełnie inny zawodnik.

A w iluż on meczach zagrał, że Ty go tak oceniasz? Jak dla mnie on jest o wiele bardziej pewniejszy niż ta dwójka nawet bez formy i w tym wieku

szym_ek 07.02.2020 16:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gizmowisla (Post 1549753)
Buchalik - Burliga,, Hebert, klemez( niestety) , Holownia - Kuba, Zukov, Saviceic, Chuca , Mak (niestety) - Buksa

Nazwiska piszemy z dużej litery, oszołomie.

Karherop 07.02.2020 17:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lvcas (Post 1549822)
A w iluż on meczach zagrał, że Ty go tak oceniasz? Jak dla mnie on jest o wiele bardziej pewniejszy niż ta dwójka nawet bez formy i w tym wieku

Począwszy od powrotu po kontuzji późna wiosna 2019 już było widać że jest co raz gorzej. Z Miedzią z 4 zawalonych goli 2 były jego. Oglądałem wszystkie mecze więc trochę ich od tamtego czasu było.

Na razie z resztą pauzuje za kartki więc wpychanie go do składu z Jaga grozi walkowerem. Czy warto?

Lvcas 07.02.2020 21:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1549825)
Począwszy od powrotu po kontuzji późna wiosna 2019 już było widać że jest co raz gorzej. Z Miedzią z 4 zawalonych goli 2 były jego. Oglądałem wszystkie mecze więc trochę ich od tamtego czasu było.

Na razie z resztą pauzuje za kartki więc wpychanie go do składu z Jaga grozi walkowerem. Czy warto?

Mecz z Miedzią to był mecz o pietruszkę. Ważne że w ważnych meczach nie zawodził tj. Z Legia czy w Derbach itp.
Poza tym ocenianie zawodnika po tym jak wraca po kontuzji jest niewspółmierne

Karherop 07.02.2020 22:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lvcas (Post 1549831)
Mecz z Miedzią to był mecz o pietruszkę. Ważne że w ważnych meczach nie zawodził tj. Z Legia czy w Derbach itp.
Poza tym ocenianie zawodnika po tym jak wraca po kontuzji jest niewspółmierne

Oceniam że od kontuzji (zresztą pauzował tylko 3 tygodnie) nie wrócił do formy.

Ale dobrze, to nie oceniając końcówki poprzedniego sezonu, to w obecnym 6 razy zagrał od 1 do ostatniej minuty i wszystkie mecze przegraliśmy tracąc 18 bramek, w tym dowodził blamażem 0-7 z Legią i 0-4 z Lechem.
Naprawdę mamy od niego zaczynać skład? Nawet mimo tego że za 3 miesiące kończy karierę?

KOALIK 08.02.2020 12:44

Po zimowych transferach nie obawiam się, że Wisła spadnie sportowo.

Z tym nie będzie problemu. Wisła powinna szybko się utrzymać.

Obawiam się prowokacji ze strony tych, którzy przejęli władzę w 2016 r. i w dalszym ciągu nie chcą jej oddać, a obecnie przeszkadzają Królewskiemu i Kubie w rządzeniu, a mają swoich wysłanników ,,w nowym zarządzie TS-u'' , który po raz kolejny wymaga rozliczenia i chociażby na tym forum, którzy mają w dalszym ciągu jeden cel - sprzeciwić się za wszelką cenę odbudowie Wisły pod pozorem bronienia dziedzictwa TS-u.

Lvcas 08.02.2020 13:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1549832)
Oceniam że od kontuzji (zresztą pauzował tylko 3 tygodnie) nie wrócił do formy.

Ale dobrze, to nie oceniając końcówki poprzedniego sezonu, to w obecnym 6 razy zagrał od 1 do ostatniej minuty i wszystkie mecze przegraliśmy tracąc 18 bramek, w tym dowodził blamażem 0-7 z Legią i 0-4 z Lechem.
Naprawdę mamy od niego zaczynać skład? Nawet mimo tego że za 3 miesiące kończy karierę?

Ale to nie Wasyl wystawiał piłkarzom Legii piłki na 16 metr jak Klemenz na przykład.

Ja po prostu uważam, że Wasyl to lepsza jakość niż Klemenz czy Janicki i tyle. Od tej dwojki napewno bym składu nie zaczynal

Adrio 08.02.2020 14:54

Buchalik - Sadlok Klementz Hebert Szota- Basha Zukov - Mak Savicević Kuba - Turgeman


3-1

Hebert, Tugerman, Buksa - Imaz


Na pełnej, ludzi coraz więcej którzy mają bilet, na stadionie około 14-15 tys więc musi być dzisiaj dobrze!

Konrad. 08.02.2020 16:03

Na meczu będzie prawo piwo, czy znowu coś wymyślili z podwyzszonym ryzykiem?

JacekFan 08.02.2020 21:56

oby tak dalej :D

pepe72 08.02.2020 22:19

Świetny mecz!
Jeszcze tylko 23 punkty do utrzymania się.
https://wislakrakow.com/forum/showpo...postcount=1506

Jaroo1 08.02.2020 22:37

Pewne jest, że z tym trio Wiśle nic złego nie grozi, a jeśli już to jedynie przez splot 100 razy x nieszczęśliwych zdarzeń. Transfery dla mnie zajebiste. Najlepsze od lat. Nie jakiś zaciąg Hiszpanów, że tak powiem po znajomości, bo trener go znał to przyszedł w Wiśle pograć itp nie do zepsołu jakim byliśmy jeszcze 2-4 lata temu, gdzie finansowo niby bylo źle, ale ciągle wmawiano, że źle nie jest, gdzie sportowo niby było źle ale spokojnie można było mówić o walce o puchary itd Pilkarze sprowadzeni do drużyny bez kasy, do potencjalnego spadkowicza, ale pilkarze mający charakter, serce i spore umiejętności.

I za to chwała trio i Wiśle za dzisiejszy mecz. Nie chce mowić, że ot byl jakis fenomenalny mecz ale zagraliśmy jak na wymogi tej ligi bardzo dobry mecz, kontrolując rywala i punktujac. Wyglądało tak jakbyśmy wyszli do meczu jako pewniak, strzelili 3 bramki jak tylko nadarzyła się okazja i chcieli zapomnieć o tym meczu.
Buksa jeśli tylko nie wyhamuje w rozwoju to będzie prze kotem i myslę, ze reprezentacja będzie miała z niego pozytek w przyszłości. Jeśli chłopak ma 17 lat i wie co robić na boisku, wie jak się poruszac, wie jak i gdzie strzelać, ma plan na akcję to kurde...

Jest zajebiście, oby tak pozostalo, bo jeśli do najblizszych meczów podejdziemy z takim zaangazowaniem i pewnością siebie to się utrzymamy szybciej niż każdy by myslał. Aczkolwiek patrząc na tabelę to sytuacja jest napieta i na prawde trzeba ostro zapieprzać aby nie spaść.

wiesniak842 08.02.2020 23:03

Mecz jak mecz. Duzo szczescia. Taka typowa Ekstraklasa, chybil trafil. Mniej szczescia to i Wojtkowskiemu by nie siadlo i Turgemanowi tez nie, moglo siasc Imazowi. Jeszcze duuuuuzo pracy do wykonania. Najwazniejsze 3pkt, bo to bylo potrzebne.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:31.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl