Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [XIX kolejka] Wisła Kraków - Pogoń Szczecin, 13-12-2019, 20:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10243)

Ajax 13.12.2019 10:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jay jay (Post 1548137)
dlaczego tyle lat Sadlok dziala na szkode klubu (grajac w nim tyle godzin)?

Bo jest najlepszy spośród szrotu. Jeśli weźmiesz 10 ślepych to tam też znajdziesz wśród nich najlepszego kierowcę��

gizmowisla 13.12.2019 10:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jay jay (Post 1548137)
dlaczego tyle lat Sadlok dziala na szkode klubu (grajac w nim tyle godzin)?

Bo w obronie tragiczny ale za to nadrabia Stalymi Fragmentami Gry i

Arek95 13.12.2019 10:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gizmowisla (Post 1548139)
Bo w obronie tragiczny ale za to nadrabia Stalymi Fragmentami Gry i

CZYM NADRABIA??? :haha::rotfl:

El'kabat 13.12.2019 11:18

Sadloka póki co nie zmienimy, trzeba grać tym co mamy i w tym rzeźbić.
Na zmianę całej linii obrony pieniędzy nie ma i prędko nie będzie.

Ofensywa musi po prostu strzelić jednego więcej, biorąc pod uwagę jaką obronę mamy...
Jak obrona w końcu zagra 90 minut chociaż na normalnym poziomie to przełamanie może przyjść od razu :)

Dawno 0:0 nie było ;)

Lvcas 13.12.2019 12:22

Mój skład na Dziś:
Buchal - Burliga, Szota, Wasyl, Sadlok - Błaszczykowski, Basha, Pawłowski, Mak - Chuca - Brożek.

Szneka 13.12.2019 13:03

Buchalik Burliga Wasilewski Klemenz Sadlok Basha Chuca Kuba Mak Pawłowski Brożek postawić idę 100 PLN na Wisełkę a co .13 go w piątek będę miał szczęście

leszekpw 13.12.2019 15:10

Nie mamy najmniejszych szans, typuje 0:2.U nas nie ma kto strzelać, a błędy w obronie się przydarza, to pewne.

Jaroo1 13.12.2019 16:51

To jest ekstraklasa,tu każdy ma rowne szanse w kazdym meczu... Brzmi śmiesznie, szczegolnie w naszym przypadku,ale taka jest prawda

For_FuN_ 13.12.2019 16:58

0 : 1 lub 1 : 2, ale liczę po cichu na 1 : 1(chociaż nic za tym nie przemawia).

Mar85 13.12.2019 17:00

No brzmi śmiesznie bo od 10 meczy jakoś się nie sprawdza. I tak przed każdym meczem. Skoro tak to chyba czas zmienić śpiewkę? Tu trzeba przygotowania fizycznego i walki a nie pisania o czymś co w naszym wypadku nijak się ma.

El'kabat 13.12.2019 18:00

Bartkowsk i Łasicki na stoperze to dwa ogórki, oby Paweł ich troche poustawiał przy gornych pilkach.

Arronax 13.12.2019 19:14

Smutne jest to że gdybyśmy przed rundą sprowadzili/wypożyczyli kogoś na środek obrony to przez te 10 meczy można było złapać parę pkt na +. Jeden zawodnik a zrobiłby różnicę.

Chyba mało kto się spodziewał, że R.Janicki nie zdoła się odbudować choćby na przeciętniaka, i że cała obrona tak poleci.Oby się udało odrobić na wiosnę straty.

A dziś, chodź jestem optymistą, to obawiam się jak większość. Chodź remis po mądrej grze ...

Blixa 13.12.2019 19:44

Na ten moment tracimy juz 9 punktow do sledzi. Jezeli dzisiaj przegramy to juz chyba bedzie jeden z ostatnich gwozdzi do trumny.

Arronax 13.12.2019 22:28

W końcu !! Nie mogę śpiewać bo Synek w końcu zasnął i Żona usypia ale jutro od rana śpiewam gromkim głosem !!

Dobranoc! Jesteśmy w grze!

Ograliśmy lidera!

TIR_DO_SŁUBIC 13.12.2019 22:28

Będą puchary

czaro 13.12.2019 22:29

Cytując klasyka: tej siły już nie powstrzymacie : )

AS82 13.12.2019 22:29

Przez takie mecze można dostać zawału , wygranych się nie sądzi , ale to czekanie przed polem karnym na atak śledzi jest masakryczne. Nie wiem ,czy Stolarczyk ich tak słabo przygotował czy mają takie zalecenia od trenera, w każdym razie stanie i obrona Czestochowy.

maxx304 13.12.2019 22:31

Boże... Emocje jak w finale Ligi Mistrzów... Cóż można powiedzieć... DZIĘKUJĘ, PANOWIE! Mam silne wrażenie, że to, co widzieliśmy w meczu z Pogonią, to absolutne maksimum, jakie jesteśmy w stanie wycisnąć z naszych piłkarzy. Znamienne obrazki, kiedy Kuba walczy, podaje, po czym pada na murawę. Brożek, który zapierdala do zagranej na dobieg piłki, mimo że jest sporo za przeciwnikiem. Boguski, Bartosz, Pawłowski doskakujący do każdej piłki, każdego rywala. W pewnym momencie nie wierzyłem, że dowieziemy to zwycięstwo do końca. Mieliśmy trochę szczęścia. Bardzo się cieszę, że udało się wygrać. I - last but not least - kibice na stadionie. CZAPKI Z GŁÓW! Miazga od pierwszej do ostatniej minuty. To zwycięstwo wywalczyliście również Wy, podtrzymując Wisełkę na duchu. Możecie być z siebie dumni. Dziękuję za grę, emocje i wynik. Jeszcze nie wszystko stracone!

Boracik86 13.12.2019 22:42

Cudownie jest się mylić :D. Gratulacje dla całej drużyny. Nie dość, że wygraliśmy to mieliśmy kolejne szanse na bramki. Pogoń pomogła nam w drugiej połowie grając na przypał zamiast rozgrywać na skrzydło do wolnych zawodników, ale wykorzystaliśmy to perfekcyjnie.

grzesiek632 13.12.2019 22:48

Mega ważne 3 pkt. Teraz jeszcze ważniejsze punkty do podniesienia w Łodzi bo grać będziemy z naszym rywalem w walce o utrzymanie.

Brawo drużyna za serce!

Wszyscy zagrali dziś na 100% ale jak dla mnie największy plus to Basha i te jego doskoki i odbiory w pierwszej połowie.

Brawa dla Brożka - w 90 min biegnie jeszcze sprintem z pressingiem do obrońcy, widać komu zależy bardziej.

pepe72 13.12.2019 23:06

Wreszcie ...

pepe72 13.12.2019 23:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TIR_DO_SŁUBIC (Post 1548175)
Będą puchary

Zobacz sobie w wątku statystycznym. Jeszcze jest taka szansa :haha:

cygan 13.12.2019 23:16

WISELKO KOCHAM CIE!! TYLKO TY dajesz takie EMOCJE!!! co tam manczestery reale barki OGLADAJAC CIEBIE TO CIARY PRZECHODZA!!DZIEKUJE ULTRASOM za SWIETNY DOPING ! WALCZYMY DALEJ !!,WIOSNA NASZA!!

bódyń 13.12.2019 23:16

Statystyki i pozycje
https://i.ibb.co/sRYypDN/Zrzut-ekran...3-23-14-12.png
https://i.ibb.co/bXhPzf2/Zrzut-ekran...3-23-14-53.png

wolfy 13.12.2019 23:24

Kiedy już straciłem nadzieję...

speedfashion 13.12.2019 23:41

Z kazdym meczem widac progres. Dzisiaj dobre nastawienie i wielka walecznosc. Obiektywnie to nie byl to jakis superdobry futbol, ale w porownaniu do meczu z Rakowem byl nawet galaktyczny. Zmiana trenera jednak przyniosla efekty, chocby w postaci lepszych SFG.
Chuca na nowej pozycji jeszcze sie rozkreci, Basha coraz lepiej, Brozek zostawia watrobe. No i Janicki tez dawal rade.

Szkoda tylko tego fatalnego przygotowania fizycznego, bo od 70 minuty znowu nerwowka. LKS bedzie bardziej pazerny na gole niz Pogon. Ale mamy dwa dni wiecej na regeneracje, wiec moze do czwartku sie pozbieramy.

gizmowisla 14.12.2019 00:56

Zwyciezcow sie nie sadzi , nareszcie sa punkty , o stylu nie ma co pisac .....ale tacy ludzie jak KUBA czy Brozio to wartaja zeby im pomniki stawiac ....wciaz jestem sceptyczny co do utrzymania .... mysle ze to mega (wkoncu) fuks i trafienie w zla forme dnia graczy Pogoni , jest promyk nadzieji - w dllluuggiimmm tunelu , ale zawsze jest ....jakkolwiek sie to skonczy , pamietajcie ze jestesmy w czasie herosow i tych legend ...szacun panie Kubusiu i panie Pawle

SlawekS 14.12.2019 02:39

Niedawno jechaliśmy do Szczecina jak po swoje - my na fali a śledzie w totalnym dołku. Co los nam zabrał wtedy to oddał dzisiaj.
Dawno nie widziałem tak walczącej Wisły.
Ciekawe co Skowronek wymyślił przed meczem. Tajemniczy był w wywiadzie. Cokolwiek to było - efekt był zaje ..fajny.
No i z tego co Kuba mówił znów niektórzy na prochach jechali. Ciekawe kto. Paweł na pewno. Szacun! Nie tylko dla Pawła i Kuby.

Savik 14.12.2019 08:28

Wszyscy zapczeczali ale siedziało w głowie strasznie.
Radość wczoraj jakbyśmy co najmniej awansowali do kolejnej rundy LM :)
Niezapomniane przeżycie - Sto Lat dla Kuby !!!
Warto było czekać i wierzyć !!

Eternit 14.12.2019 08:54

Boguski grający przez kilkanaście minut na DP po zejściu Bashy. Widziałem już wszystko w życiu...


PS Kocham ten Klub!!!


PS2 Brozio - szacunek.

PS3 oglądanie jak Kuba przyjmuje piłkę pod kryciem, podaje innym zawodnikom na "nos". Porównując do innych piłkarzy z ekstraklasy - kosmos.

Arkadiusz.Czerepach 14.12.2019 09:00

to teraz już z górki

Konrad. 14.12.2019 09:37

Dobry mecz, choć pokazuje jaka piłka może być przewrotny - Klemenz mógł strzelić w słupek, Pogoń wykorzystać któraś z dobrych sytuacjii i dziś byłby płacz totalny...

Ale odbiegając od samego meczu, to nie mogę zrozumieć tych wszystkich głosów o "ostatniej nadziei", "cudzie", "gwoździu do trumny", "resztkach nadziei" itp.

Przecież my do miejsca dającego utrzymanie tracilismy 6 punktów. Gdyby zostały dwie kolejki do końca to i tak bym wierzył - my wygrywamy dwa mecze, Arka dwa przegrywa i strata nadrobiona.
A przypominam, że spotkań do końca zostało jeszcze osiemnaście!

Np. Piast w ubiegłym roku po 19 kolejce tracił 9 punktów do Lechii, 6 punktów do Legii...

Nadrobienie 6 punktów (czy nawet 9) w 18 meczach nie jest żadnym cudem, zdarza się co roku w każdej lidze...

Jay jay 14.12.2019 09:44

no tylko, ze ten sezon Esktraklasy to cudaczny eksperyment PZPNiku, ktory wymyslil sobie spadek dla 3 zespolow.

wolfy 14.12.2019 09:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Konrad. (Post 1548199)
Dobry mecz, choć pokazuje jaka piłka może być przewrotny - Klemenz mógł strzelić w słupek, Pogoń wykorzystać któraś z dobrych sytuacjii i dziś byłby płacz totalny...

Ale odbiegając od samego meczu, to nie mogę zrozumieć tych wszystkich głosów o "ostatniej nadziei", "cudzie", "gwoździu do trumny", "resztkach nadziei" itp.

Przecież my do miejsca dającego utrzymanie tracilismy 6 punktów. Gdyby zostały dwie kolejki do końca to i tak bym wierzył - my wygrywamy dwa mecze, Arka dwa przegrywa i strata nadrobiona.
A przypominam, że spotkań do końca zostało jeszcze osiemnaście!

Np. Piast w ubiegłym roku po 19 kolejce tracił 9 punktów do Lechii, 6 punktów do Legii...

Nadrobienie 6 punktów (czy nawet 9) w 18 meczach nie jest żadnym cudem, zdarza się co roku w każdej lidze...

Chodziło o to jak graliśmy, bo straty po serii porażek są śmiesznie małe. Nie utrzymamy się z obecną kadrą, to pewne. Potrzeba kilku transferów, przede wszystkim piłkarzy defensywnych. I to dobrych (jak na ekstraklasę).
W meczu z Pogonią za Bashę wszedł Boguski, za Chukę Wasilewski. Nie wymaga to chyba komentarza.

Co do samego meczu - zasłużyliśmy na zwycięstwo. Mieliśmy więcej groźnych sytuacji i całkowicie zneutralizowaliśmy ofensywę Pogoni.

Ten mecz pokazuje też ile są warci Kuba i Brożek. To kilka klas ponad resztą zespołu. Paweł dostaje piłkę pod koniec meczu i nagle odbiega całej defensywie Pogoni i ma sam na sam z bramkarzem. Nic dziwnego że nawet stojąc w okolicy koła środkowego wzbudza strach w drużynach ekstraklasy. Zdjęcie go w Zabrzu było poważnym błędem Skowronka, Zdybowicza mogli totalnie olać bez konsekwencji.

mitmichael 14.12.2019 10:34

Nareszcie wygrana, nareszcie bez błedow w obronie Janickiego, Klemenza czy Sadloka, pokazali ze moga zagrac dobrze i to z liderem, według statystyk najlepsza druzyna wyjazdową. Teraz kluczowy mecz z ŁKS-em, pasowałoby go wygrac zeby miec bardzo dobra pozycje wyjsciowa do ataku na wiosne. Szkoda wygranej Arki ale jeszcze sporo punktow do zdobycia. Wiele w tej lidze nie potrzeba, najwazniejsze jest zaangazowanie w kazdy mecz i pełne skupienie.

ciacho 14.12.2019 10:38

Jaka ta liga jest popieprzona. Lider przyjeżdża do ostatniej drużyny ligii, która charakteryzuje się najgorsza obrona w lidze i przez cały mecz oddaje 1 celny strzał ( i to jakiś z 30 metrów wprost w bramkarza), ale co gorsza nie potrafi przez większość meczu stworzyć żadnej składnej akcji. Fakt, że mieli ze 3 groźne strzały obok, ale my też mieliśmy 2 sam na sam Brozia i Chuki. Uff.. jaka ulga, że w końcu przerwaliśmy tą serię. Po meczu atmosfera jakbyśmy mistrza zdobyli

_ukoL 14.12.2019 10:44

Czy jest w ogóle jakaś statystyka, która pokazuje najszybszych w E-klapie? Paweł wczoraj wyglądał jak Bolt.

caucus 14.12.2019 11:06

To był jeden z takich meczów, gdy doping z trybun był po to, do czego został stworzony - do wsparcia piłkarzy. Każdy wiedział, że musi włożyć serducho w to, by dowieźć ten wynik do końca. Te momenty, gdy przesuwali się ostatkami sił, ale trybuny dawały im wsparcie, by zamknąć wolne przestrzenie ten jeszcze jeden raz.


Bardzo dobra gra w obronie zespołu. Średnia odległość strzału Pogoni od bramki? 22 metry. Teraz oby tak dalej.

Arked 14.12.2019 11:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ciacho (Post 1548204)
Jaka ta liga jest popieprzona. Lider przyjeżdża do ostatniej drużyny ligii, która charakteryzuje się najgorsza obrona w lidze i przez cały mecz oddaje 1 celny strzał ( i to jakiś z 30 metrów wprost w bramkarza), ale co gorsza nie potrafi przez większość meczu stworzyć żadnej składnej akcji. Fakt, że mieli ze 3 groźne strzały obok, ale my też mieliśmy 2 sam na sam Brozia i Chuki. Uff.. jaka ulga, że w końcu przerwaliśmy tą serię. Po meczu atmosfera jakbyśmy mistrza zdobyli

Ten lider strzelił 22 gole w 19 meczach. Zagrali dokładnie tak jak się spodziewałem. Z drużynami mozolnie wymęczającymi punkty można wygrywać przez przypadek i tak też się stało. Nie chce naszym niczego ujmować ale takie są fakty. Wynik tego meczu to była loteria.

Mam nadzieję, że to zwycięstwo zbawiennie wpłynie na głowy naszych zawodników. Bo potwornie plątały im się nogi w ostatnich kilku meczach.

Sylwus1988 14.12.2019 11:28

Fakty są takie że w końcu wygraliśmy mecz, w końcu zagraliśmy na zero z tyłu. W końcu strzelilismy gola ze stałego fragmentu gry, w końcu w większości wykonywał je ktoś inny niż Sadlok który w końcu zagrał na jako takim poziomie, może dlatego że się nie frustrował zjebanymi sfg i mu lepiej żarło. Na minus chowanie sie naszych za zawodnikami pogoni przy autach. Nie było komu rzucić bo wszyscy uciekali. Oby poprawić kolejne błędy i iść za ciosem po kolejne punkty


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:20.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl