Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [XV kolejka] Wisła Kraków - Arka Gdynia, 09-11-2019, 20:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10232)

Enigmovsky 09.11.2019 16:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiesniak842 (Post 1545787)
Coś pokiełbasiłeś:D

2:1 dla nas po przyzwoitej grze.

Byleby oddali dwa celne strzały i oba padły do bramki, oznaczałoby to podwojenie statystyk oddanych celnych strzałów z meczu z Rakowem :D

markowywislak 09.11.2019 16:40

W Grudniu siegnęliśmy dna organizacyjnie i finansowo-odbyliśmy się. Dziś sięgniemy dna sportowo po porażce 0-2. I jest to potrzebne żeby odbić się od tego dna ale już bez trenera Stolarczyka. Im prędzej niektórzy to zrozumieją tym lepiej dla naszej Wisły:)

Boracik86 09.11.2019 17:26

W tej lidze są 2 beznadziejne wyjazdowe drużyna - my oraz nasi dzisiejsi goście. Arka 6 wyjazdowych porażek na 7 spotkań. Jak mamy kogoś pokonać u siebie to właśnie ich.


Dodatkowo mamy tylko 6 rozegranych meczów u siebie (taka Cracovia np. ma już 8), a jedyna drużyna która rozegrała ich tak mało jak my to Lech, który w tabeli wyników u siebie jest za nami :D.



Oczywiście, przeciwko nam przemawia nasza fatalna gra i brak formy poszczególnych piłkarzy (tu głównie przez kontuzje),


Jakoś te 3 mecze wygraliśmy i nawet w dwóch udało się po 4 bramki strzelić. Zaszaleję i wytypuję więc naszą wygraną 3:1 :D.



Oczywiście wszystko to z przymrużeniem oka ;)

Pulpet 09.11.2019 17:56

Tym razem proponuję Klemenza ustawić na prawym skrzydle a Boguskiego na lewej obronie.
Pora też wreszcie sprawdzić Szotę - może na bramce skoro w obronie Maciej go nie widzi.

Aalcman 09.11.2019 18:32

Szota dzisiaj zagrał w meczu rezerw. 2 w plecy z Sokołem Kocmyrzów. To drugie zwycięstwo Sokoła w tym sezonie. Dzięki niemu, bilans zespołu z Kocmyrzowa to 2-2-12. Dawać młodych do pierwszej drużyny!

Coglin 09.11.2019 19:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Aalcman (Post 1545794)
Szota dzisiaj zagrał w meczu rezerw. 2 w plecy z Sokołem Kocmyrzów. To drugie zwycięstwo Sokoła w tym sezonie. Dzięki niemu, bilans zespołu z Kocmyrzowa to 2-2-12. Dawać młodych do pierwszej drużyny!

Oglądałeś mecz? Szota zawalił bramki?

sevenheaven 09.11.2019 19:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Coglin (Post 1545795)
Oglądałeś mecz? Szota zawalił bramki?

te mecze 4 ligowe w ogóle nie mają odzwierciedlenia .. ostatnio grał Niepsuj i inni i wyglądali jak czwartoligowcy.. niczym się nie wyrożniali.. dlatego szkoda, że kumah nie otrzyma szansy w 1 zespole, bo to zupelnie inna gra

nieznajomy 09.11.2019 19:48

Wygramy spokojnie 2-0.

kristos 09.11.2019 21:01

Grają to co zwykle, wolna gra a raczej unikanie gry.
Dokąd ten pseudo trener będzie jeszcze męczył klub swoją obecnością. Pierwsza połowa fatalna.
Zobaczymy co będzie dalej.

gizmowisla 09.11.2019 21:58

czesto w sobotnie wieczory ogladam komedie ....dziejsi komicy w koszulkach z BIALA GWIAZDA na piersi dostarczyli mi dramat , z komediowym sarkazmem

fansorina 09.11.2019 21:59

Liczyłem na dwa celne strzały, a rzeczywistość przerosła moje oczekiwania i oddaliśmy aż cztery. Brawo drużyna, brawo trener.

Ajax 09.11.2019 22:00

No cóż najlepszy mecz od długiego czasu. Nawet czasem coś strzelaliśmy :D

pomeran 09.11.2019 22:04

pomimo wielu problemów ten cyrk trzeba przerwać. Pora zatrudnić trenera- chyba, ze oddajemy ligę walkowerem. Tragedia, dramat, żenada. Kiepskich zawodników nie może prowadzić kiepski trener bo skończy się to katastrofą.

Enigmovsky 09.11.2019 22:05

Wow, nie spodziewałem się aż tyle celnych strzałów.
4 celne uderzenia w meczu z ostatnią drużyną w tabeli u siebie.
Myslę że w przyszłym sezonie z beniaminkiem I ligi możemy ich oddać nawet 5.

axwell 09.11.2019 22:05

Niepsuj , Janicki, Wasyl a przedewszystkim Stolarczyk WON!!!!!!!

Ajax 09.11.2019 22:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Enigmovsky (Post 1545816)
Wow, nie spodziewałem się aż tyle celnych strzałów.
4 celne uderzenia w meczu z ostatnią drużyną w tabeli u siebie.
Myslę że w przyszłym sezonie z beniaminkiem I ligi możemy ich oddać nawet 5.

Uciekło Ci tam V

z beniaminkiem IV ligi możemy ich oddać 5 ;)

Turecki Rożek Lodowy 09.11.2019 22:07

Żeby się utrzymać trzeba by na 22 pozostałe mecze wygrać 10-11. Niech sobie każdy odpowie na ile to realne.

Fugiel 09.11.2019 22:09

Serio Niepsuj jest lepszy od Burligi ?
Serio Sadlok nie moze grac na stoperze zamist Janickiego ?
Serio Hoyo-Kowalski jest gorszy niz Klemenz ?
Serio Buksa nie moze grac od poczatku by wyjsc 4-4-2 ?

Serio ????

fqqs 09.11.2019 22:11

Co ty chcesz od Klemenza??


Co do reszty zgoda.

Skawa Wadowice 09.11.2019 22:12

Sadlok 84 SFG - piłka ani razu na głowe
Kuba 1 rzut rożny w doliczonym - strzał głową i ratuje obrońca świni.

ciacho 09.11.2019 22:12

Co Ci parodysci odpierdalaja w obronie to się w palę nie mieści.

Fugiel 09.11.2019 22:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fqqs (Post 1545824)
Co ty chcesz od Klemenza??


Co do reszty zgoda.

wg mnie jest gorszy niz Kowalski.

Levis88 09.11.2019 22:15

Dziady cz. VII

gizmowisla 09.11.2019 22:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fqqs (Post 1545824)
Co ty chcesz od Klemenza??


Co do reszty zgoda.


Klemenz jest elektryczny , pozbawiony choc minimum techniki piolkarskiej , jedyne jego dobre zagrania to dzidy przed siebie , ogolnie jest zwrotny jak woz z weglem , i elastyczny jakby nigdy nie mial nawet lekcji w-f u - , o charakterystyke innych parodystow mnie nie pytaj - bo nie chce sie pastwic nad nieudacznikami ...ale najgorsze jest to ze w druzynie WISLY sa jeszzce gorsi parodysci ...i to juz jest dramat

bridgeburner 09.11.2019 22:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Skawa Wadowice (Post 1545825)
Sadlok 84 SFG - piłka ani razu na głowe
Kuba 1 rzut rożny w doliczonym - strzał głową i ratuje obrońca świni.

I co ciekawe strzelał Sadlok, szok jeden z najwyższych w drużynie lepeij się sprawdza jako cel niż jako wykonawca :rotfl:
Kuba się w....il i odesłał Wojtkowskiego który w duecie z Sadlokiem popsuli już 1576 stałych fragmentów w tym sezonie

Delgado 09.11.2019 22:24

ffqs Klemenz tylko przy Janickim wygląda jak piłkarz, w rzeczywistości to paralityk

Konrad. 09.11.2019 22:33

Zagadka : gdzie jest środkowy obrońca Janicki na tym zdjęciu, parę sekund przed golem :

https://zapodaj.net/a6921e9b11a9e.jpg.html

Dramat. Pora się najebac

Fugiel 09.11.2019 22:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Konrad. (Post 1545844)
Zagadka : gdzie jest środkowy obrońca Janicki na tym zdjęciu, parę sekund przed golem :

https://zapodaj.net/a6921e9b11a9e.jpg.html

Dramat. Pora się najebac

Znow Niepsuj s.......il sprawe traca pilke stojac gdzies w okoliach Wojtkowskiego. Ja nie w jakiej formie jest Bury czy Bartosz - ale jesli oni sa w gorszej to boje sie co oni tam wyprawiaja na treningach.....a - to jest ich zawod - trenuja 20 razy w tygodniu nie pojmuje tego.

gizmowisla 09.11.2019 23:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Fugiel (Post 1545859)
Znow Niepsuj s.......il sprawe traca pilke stojac gdzies w okoliach Wojtkowskiego. Ja nie w jakiej formie jest Bury czy Bartosz - ale jesli oni sa w gorszej to boje sie co oni tam wyprawiaja na treningach.....a - to jest ich zawod - trenuja 20 razy w tygodniu nie pojmuje tego.

20x w tygodniu ???? :haha: , juz Petrescu mowil wieki temu czego brakuje zeby w Polsce byla zawodowa liga i zawodowi pilkarze

Ma_niek 09.11.2019 23:06

Gaście światło i kończymy nasz piękny dawny sen. A stolar to czlowiek bez honoru po tym co on .......i na konferencji pomeczowrj

Fugiel 09.11.2019 23:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gizmowisla (Post 1545862)
20x w tygodniu ???? :haha: , juz Petrescu mowil wieki temu czego brakuje zeby w Polsce byla zawodowa liga i zawodowi pilkarze

Inaczej - to jest ich zawod maja treningi codziennie, moze dwa razy dziennie. Nie ma progresu - kazdy gra pyte. Co oni wiec robia na tych treningach ?

Nie czaje tez decyzji presonalyych o ktorych wspominalem. Janicki , Klemenz, Niepsuj - ma ktos czas sprawdzic ile bramek z tymi panami tracimy na mecz ? Buksa wszedl - powalczyl. Czemu nie odpoczatku ?

Maja dwa tygodnie - niech cos wymysla.

wolfy 09.11.2019 23:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Fugiel (Post 1545859)
Znow Niepsuj s.......il sprawe traca pilke stojac gdzies w okoliach Wojtkowskiego. Ja nie w jakiej formie jest Bury czy Bartosz - ale jesli oni sa w gorszej to boje sie co oni tam wyprawiaja na treningach.....a - to jest ich zawod - trenuja 20 razy w tygodniu nie pojmuje tego.

Janicki i Niepsuj to parodyści. Klemenz to drewno, ale przynajmniej wygrywa główki i wybija na pałę jak trzeba. Sadlok powinien grać na stoperze za Janickiego, ale wtedy musiałby grać parodysta Grabowski. W ogóle Sadlok był dzisiaj najlepszy z obrony, kilka razy nam dupę uratował. Liczę że w następnym meczu zagra Burliga na prawej.

Myślałem że najsłabszy mamy atak, ale prawdziwy dramat to obrona. Do tego potrzebujemy środkowego defensywnego pomocnika, z Wojtkowskim/Saviceviciem/Chucą/Silvą przegrywamy środek od wielu meczy, zawsze na jeden z dwóch sposobów: genialne otwierające podanie do przeciwnika albo zderzenie z rywalem, przewrotka i ręce uniesione do sędziego.

Do tych co wyzywają Stolarczyka od gnid, wyżywają się na Królewskim etc. - można naszą beznadziejną sytuację przyjąć z godnością i kibicować dalej albo zachowywać się jak banda szczeniaków.

El'kabat 09.11.2019 23:20

Każdy się chyba łudził, że z kim mamy nie wygrać jak z Arką u siebie... tymczasem przyszedł chyba najbardziej zimny prysznic.
Jesteśmy głównym kandydatem do spadku i to trzeba już powiedzieć wprost. Wstyd i hańba jak ten zespół gra i wygląda na tle nawet Arki.

Oprócz gola:
- bomba Vejinovicia od poprzeczki
- Sadlok z 3. metrów nad własną bramką
- setka Antonika
- nieuznany gol Maghomy
- nieuznany gol Schirtladze
- poprzeczka Vejinovicia

PAJACE - https://pbs.twimg.com/media/EI9eN5aW...name=4096x4096

Patrząc na terminarz - Śląsk, Lechia, Jaga etc do przerwy zimowej to będą powtórki po 3,4 -0 i tyle będzie z naszej gry.
Kasy na nowego trenera i zawodników po prostu nie ma, jesteśmy w ciężkiej piździe i zero perspektyw na poprawę,niestety..

Pulpet 09.11.2019 23:21

Jeśli ktoś nie zauważył lub zapomniał:

- piłka wylądowała w naszej bramce TRZY RAZY
- do tego były DWIE POPRZECZKI

Dziękuję

Fugiel 09.11.2019 23:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez El'kabat (Post 1545871)
Każdy się chyba łudził, że z kim mamy nie wygrać jak z Arką u siebie... tymczasem przyszedł chyba najbardziej zimny prysznic.
Jesteśmy głównym kandydatem do spadku i to trzeba już powiedzieć wprost. Wstyd i hańba jak ten zespół gra i wygląda na tle nawet Arki.

Patrząc na terminarz - Śląsk, Lechia, Jaga etc do przerwy zimowej to będą powtórki po 3,4 -0 i tyle będzie z naszej gry.
Kasy na nowego trenera i zawodników po prostu nie ma, jesteśmy w ciężkiej piździe i zero perspektyw na poprawę,niestety..

A ja uwazam, ze jest szansa, by bylo lepiej. Maja dwa tygodnie niech je dobrze wykorzystaja.

Fugiel 09.11.2019 23:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1545870)
Janicki i Niepsuj to parodyści. Klemenz to drewno, ale przynajmniej wygrywa główki i wybija na pałę jak trzeba. Sadlok powinien grać na stoperze za Janickiego, ale wtedy musiałby grać parodysta Grabowski. W ogóle Sadlok był dzisiaj najlepszy z obrony, kilka razy nam dupę uratował. Liczę że w następnym meczu zagra Burliga na prawej.

Myślałem że najsłabszy mamy atak, ale prawdziwy dramat to obrona. Do tego potrzebujemy środkowego defensywnego pomocnika, z Wojtkowskim/Saviceviciem/Chucą/Silvą przegrywamy środek od wielu meczy, zawsze na jeden z dwóch sposobów: genialne otwierające podanie do przeciwnika albo zderzenie z rywalem, przewrotka i ręce uniesione do sędziego.

Do tych co wyzywają Stolarczyka od gnid, wyżywają się na Królewskim etc. - można naszą beznadziejną sytuację przyjąć z godnością i kibicować dalej albo zachowywać się jak banda szczeniaków.

Jak to sie mowi - druzyne buduje sie od tylu i tyle.

ciacho 09.11.2019 23:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pulpet (Post 1545872)
Jeśli ktoś nie zauważył lub zapomniał:

- piłka wylądowała w naszej bramce TRZY RAZY
- do tego były DWIE POPRZECZKI

Dziękuję

+ z 5 takich kotłów pod naszą bramką, że to też powinny być bramki, ale że Arka ma równie wybitnych piłkarzy co my to bramek nie było.

wolfy 09.11.2019 23:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Fugiel (Post 1545881)
Jak to sie mowi - druzyne buduje sie od tylu i tyle.

U nas się buduje na odpadach.
Widać że w tym składzie personalnym dobrze nie będzie. I nie sądze żeby ktokolwiek w klubie miał jeszcze wątpliwości co do Janickiego, Grabowskiego, Burligi, Niepsuja, Wojtkowskiego, Wasilewskiego etc.

luke1906 09.11.2019 23:36

Przejebaliśmy 8 mecz z rzędu. Na chłopski rozum po którejś kolejnej wtopie próbujesz coś zmienić.

Ktoś zauważył jakieś zmiany, jakieś próby czegoś innego, czegoś nowego?
Bo ja widzę ciągle ten sam skład, ten sam sposób gry (gry?), taki sam chaos przy każdej wrzutce w naszą szesnastkę, te same błędy przy wyprowadzaniu piłki, te same straty z dupy, te same fatalne stałe fragmenty.
I to samo pier.dolenie o niczym po kolejnej porażce.

Garret 09.11.2019 23:43

@luke1906

I jak nienawidzę tej 'statystyki', tak kolejny raz heatmapa wygląda tak samo żałośnie - na czerwono świeci się Buchalik.

Zrzucanie odpowiedzialności ze sztabu szkoleniowego na system gry, przygotowanie fizyczne, dopasowanie taktyki do potencjału zawodników to szaleństwo. Śmiechu wartym jest fakt, że mając gorszą drużynę i piłkarzy od - tfu! - sąsiadki, chcemy grac w teorii bardziej ambitną piłkę. To jest po prostu, kurva, niemądre.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:54.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl