![]() |
Cytat:
|
W Grudniu siegnęliśmy dna organizacyjnie i finansowo-odbyliśmy się. Dziś sięgniemy dna sportowo po porażce 0-2. I jest to potrzebne żeby odbić się od tego dna ale już bez trenera Stolarczyka. Im prędzej niektórzy to zrozumieją tym lepiej dla naszej Wisły:)
|
W tej lidze są 2 beznadziejne wyjazdowe drużyna - my oraz nasi dzisiejsi goście. Arka 6 wyjazdowych porażek na 7 spotkań. Jak mamy kogoś pokonać u siebie to właśnie ich.
Dodatkowo mamy tylko 6 rozegranych meczów u siebie (taka Cracovia np. ma już 8), a jedyna drużyna która rozegrała ich tak mało jak my to Lech, który w tabeli wyników u siebie jest za nami :D. Oczywiście, przeciwko nam przemawia nasza fatalna gra i brak formy poszczególnych piłkarzy (tu głównie przez kontuzje), Jakoś te 3 mecze wygraliśmy i nawet w dwóch udało się po 4 bramki strzelić. Zaszaleję i wytypuję więc naszą wygraną 3:1 :D. Oczywiście wszystko to z przymrużeniem oka ;) |
Tym razem proponuję Klemenza ustawić na prawym skrzydle a Boguskiego na lewej obronie.
Pora też wreszcie sprawdzić Szotę - może na bramce skoro w obronie Maciej go nie widzi. |
Szota dzisiaj zagrał w meczu rezerw. 2 w plecy z Sokołem Kocmyrzów. To drugie zwycięstwo Sokoła w tym sezonie. Dzięki niemu, bilans zespołu z Kocmyrzowa to 2-2-12. Dawać młodych do pierwszej drużyny!
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Wygramy spokojnie 2-0.
|
Grają to co zwykle, wolna gra a raczej unikanie gry.
Dokąd ten pseudo trener będzie jeszcze męczył klub swoją obecnością. Pierwsza połowa fatalna. Zobaczymy co będzie dalej. |
czesto w sobotnie wieczory ogladam komedie ....dziejsi komicy w koszulkach z BIALA GWIAZDA na piersi dostarczyli mi dramat , z komediowym sarkazmem
|
Liczyłem na dwa celne strzały, a rzeczywistość przerosła moje oczekiwania i oddaliśmy aż cztery. Brawo drużyna, brawo trener.
|
No cóż najlepszy mecz od długiego czasu. Nawet czasem coś strzelaliśmy :D
|
pomimo wielu problemów ten cyrk trzeba przerwać. Pora zatrudnić trenera- chyba, ze oddajemy ligę walkowerem. Tragedia, dramat, żenada. Kiepskich zawodników nie może prowadzić kiepski trener bo skończy się to katastrofą.
|
Wow, nie spodziewałem się aż tyle celnych strzałów.
4 celne uderzenia w meczu z ostatnią drużyną w tabeli u siebie. Myslę że w przyszłym sezonie z beniaminkiem I ligi możemy ich oddać nawet 5. |
Niepsuj , Janicki, Wasyl a przedewszystkim Stolarczyk WON!!!!!!!
|
Cytat:
z beniaminkiem IV ligi możemy ich oddać 5 ;) |
Żeby się utrzymać trzeba by na 22 pozostałe mecze wygrać 10-11. Niech sobie każdy odpowie na ile to realne.
|
Serio Niepsuj jest lepszy od Burligi ?
Serio Sadlok nie moze grac na stoperze zamist Janickiego ? Serio Hoyo-Kowalski jest gorszy niz Klemenz ? Serio Buksa nie moze grac od poczatku by wyjsc 4-4-2 ? Serio ???? |
Co ty chcesz od Klemenza??
Co do reszty zgoda. |
Sadlok 84 SFG - piłka ani razu na głowe
Kuba 1 rzut rożny w doliczonym - strzał głową i ratuje obrońca świni. |
Co Ci parodysci odpierdalaja w obronie to się w palę nie mieści.
|
Cytat:
|
Dziady cz. VII
|
Cytat:
Klemenz jest elektryczny , pozbawiony choc minimum techniki piolkarskiej , jedyne jego dobre zagrania to dzidy przed siebie , ogolnie jest zwrotny jak woz z weglem , i elastyczny jakby nigdy nie mial nawet lekcji w-f u - , o charakterystyke innych parodystow mnie nie pytaj - bo nie chce sie pastwic nad nieudacznikami ...ale najgorsze jest to ze w druzynie WISLY sa jeszzce gorsi parodysci ...i to juz jest dramat |
Cytat:
Kuba się w....il i odesłał Wojtkowskiego który w duecie z Sadlokiem popsuli już 1576 stałych fragmentów w tym sezonie |
ffqs Klemenz tylko przy Janickim wygląda jak piłkarz, w rzeczywistości to paralityk
|
Zagadka : gdzie jest środkowy obrońca Janicki na tym zdjęciu, parę sekund przed golem :
https://zapodaj.net/a6921e9b11a9e.jpg.html Dramat. Pora się najebac |
Cytat:
|
Cytat:
|
Gaście światło i kończymy nasz piękny dawny sen. A stolar to czlowiek bez honoru po tym co on .......i na konferencji pomeczowrj
|
Cytat:
Nie czaje tez decyzji presonalyych o ktorych wspominalem. Janicki , Klemenz, Niepsuj - ma ktos czas sprawdzic ile bramek z tymi panami tracimy na mecz ? Buksa wszedl - powalczyl. Czemu nie odpoczatku ? Maja dwa tygodnie - niech cos wymysla. |
Cytat:
Myślałem że najsłabszy mamy atak, ale prawdziwy dramat to obrona. Do tego potrzebujemy środkowego defensywnego pomocnika, z Wojtkowskim/Saviceviciem/Chucą/Silvą przegrywamy środek od wielu meczy, zawsze na jeden z dwóch sposobów: genialne otwierające podanie do przeciwnika albo zderzenie z rywalem, przewrotka i ręce uniesione do sędziego. Do tych co wyzywają Stolarczyka od gnid, wyżywają się na Królewskim etc. - można naszą beznadziejną sytuację przyjąć z godnością i kibicować dalej albo zachowywać się jak banda szczeniaków. |
Każdy się chyba łudził, że z kim mamy nie wygrać jak z Arką u siebie... tymczasem przyszedł chyba najbardziej zimny prysznic.
Jesteśmy głównym kandydatem do spadku i to trzeba już powiedzieć wprost. Wstyd i hańba jak ten zespół gra i wygląda na tle nawet Arki. Oprócz gola: - bomba Vejinovicia od poprzeczki - Sadlok z 3. metrów nad własną bramką - setka Antonika - nieuznany gol Maghomy - nieuznany gol Schirtladze - poprzeczka Vejinovicia PAJACE - https://pbs.twimg.com/media/EI9eN5aW...name=4096x4096 Patrząc na terminarz - Śląsk, Lechia, Jaga etc do przerwy zimowej to będą powtórki po 3,4 -0 i tyle będzie z naszej gry. Kasy na nowego trenera i zawodników po prostu nie ma, jesteśmy w ciężkiej piździe i zero perspektyw na poprawę,niestety.. |
Jeśli ktoś nie zauważył lub zapomniał:
- piłka wylądowała w naszej bramce TRZY RAZY - do tego były DWIE POPRZECZKI Dziękuję |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Widać że w tym składzie personalnym dobrze nie będzie. I nie sądze żeby ktokolwiek w klubie miał jeszcze wątpliwości co do Janickiego, Grabowskiego, Burligi, Niepsuja, Wojtkowskiego, Wasilewskiego etc. |
Przejebaliśmy 8 mecz z rzędu. Na chłopski rozum po którejś kolejnej wtopie próbujesz coś zmienić.
Ktoś zauważył jakieś zmiany, jakieś próby czegoś innego, czegoś nowego? Bo ja widzę ciągle ten sam skład, ten sam sposób gry (gry?), taki sam chaos przy każdej wrzutce w naszą szesnastkę, te same błędy przy wyprowadzaniu piłki, te same straty z dupy, te same fatalne stałe fragmenty. I to samo pier.dolenie o niczym po kolejnej porażce. |
@luke1906
I jak nienawidzę tej 'statystyki', tak kolejny raz heatmapa wygląda tak samo żałośnie - na czerwono świeci się Buchalik. Zrzucanie odpowiedzialności ze sztabu szkoleniowego na system gry, przygotowanie fizyczne, dopasowanie taktyki do potencjału zawodników to szaleństwo. Śmiechu wartym jest fakt, że mając gorszą drużynę i piłkarzy od - tfu! - sąsiadki, chcemy grac w teorii bardziej ambitną piłkę. To jest po prostu, kurva, niemądre. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:54. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl