Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [XXXVII kolejka] Wisła Kraków - Miedź Legnica, Sobota 18 V, godzina 15:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10179)

Szneka 21.05.2019 08:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gucio25 (Post 1539886)
Buksa, Kumah - próbowali, biegali, walczyli, bez konkretów.

Wojtkowski - szczerze mówiąc byłem zażenowany jego postawą. Widać że chłopak jest już myślami gdzieindziej i chyba ma ogólnie żal do całego świata że więcej szans niż on, dostawali inni młodzi. Szlajał się po boisku, jego powroty to był SKANDAL. Wiem, że to nie jego pozycja, ale zapier.dala się wszędzie tak samo, a w obronie jeszcze 2 razy bardziej - to był trucht, co chwile były dziury po jego stronie. Niestety chłopak technicznie jest utalentowany, sam miałem nadzieję że wypali u nas, ale to już jest game over.

do tego te padanie i wycie z bólu za każdym dotknięciem. Później tradycyjnie machanie łapami i głupie żółtko.Póki nie przestawi w głowie paru klepek to będzie przeciętniakiem jakich sporo.

GrzesiuBe_89 07.06.2019 22:36

Hehe! Bardzo śmieszny temat (wzgląd na to, że - 2 liga MKS), mój drugi post i zapewne ostatni. Generalnie powiem Wam, chłopak i dziewczyny, że smutno mi że nie jestem z Krakowa. Drugi i ostatni zapewne mój post na tym forum (wywołane na to mam)! Kilka spraw do przekazania:

Wisła & Lechia!
Walić legnicki mks (przy kolegach jesteś mocna), walić wrocławski wks, a w szczególności jebat/rezat lubelski rks!

Juventus - stara dama, cracovia - stara k***a!

Leoleoleole! Podrożały jabole! Vódka na melinie też! Wisełka jeb*e rks!

Wiślak Dolnośląski - dobranoc.

Arkadiusz.Czerepach 08.06.2019 10:51

nie no , zostań z nami ;)

czaro 09.06.2019 14:39

Nick sugeruje, że Grzegorz B. ma już 30 lat, pewnie od 12 lat chodzi na wybory, może ma dzieci, przetwarza w pracy czyjeś dane osobowe.

wolfy 10.06.2019 10:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez czaro (Post 1540598)
Nick sugeruje, że Grzegorz B. ma już 30 lat, pewnie od 12 lat chodzi na wybory, może ma dzieci, przetwarza w pracy czyjeś dane osobowe.

I od czasu do czasu lubi wypić.
W sumie jak każdy.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:31.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl