Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [XXXIII kolejka] Wisła Kraków - Śląsk Wrocław, niedziela 28 IV, godzina 18:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10164)

pepe72 28.04.2019 19:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez maro500 (Post 1538794)
Ostatnio na forum się wypowiedziałem podczas zimowych przesileń... Ale jak dla mnie, skoro już się utrzymaliśmy - zacznijmy już do końca sezonu ogrywać jak najwięcej młodych. Cel minimum już uzyskaliśmy, z okrojonym składem i tak czeka nas ciężka walka o każdy punkt, więc może warto dać odpocząć Peszce czy Boguskiemu, może warto na spokojnie wprowadzać piłkarzy świeżo po kontuzjach. ...

Z tym odpoczynkiem to bez przesady. Ale fakt, nie ma sensu forsować zawodników po kontuzjach.

tomytom 28.04.2019 19:43

Ja się mało nie udławiłem, jak podali statystyki prędkości max i Paweł był na 2 lub 3 miejscu najszybszych!!!


Trzecia młodość?!


Daj Boże!!!


A co do Lisa, może ktoś podać co dzisiaj zawalił? Jakoś nie kojarzę wielkich baboli a lało jak nie wiem co i pole bramkowe nie było idealne ...

xanti1906 28.04.2019 19:50

Nie wiem czemu Węgrzyn taki osąd o Hoyo-Kowalskim wydał, że grał do najbliższego i tyle. Szczególnie w pierwszej połowie świetnie wprowadzał piłkę, nie panikował, nie wybijał na oślep, potrafił nawet wejść w drugą linię, no i nikt nie wspomniał o nim w kontekście akcji bramkowej, kiedy kapitalnie podał na prawo do Pietrzaka. Po tym meczu jestem fanem jego talentu jeśli chodzi o grę piłką i wyszkolenie - nawet pod presją potrafił dokładnie podać i pchnąć akcję do przodu. Nie miał okazji się wykazać grą obronną, czyli tym, co jest najważniejsze, ale jeśli Sado i Wasyl nie wyleczą się, to Hoyo pewnie dogra sezon do końca.

Vinci 28.04.2019 19:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamson (Post 1538786)
. Hoyo gra na alibi ale nic nie zawalił a to najważniejsze.

16 lat - ilośc podań do Klemenza ewidentnie pokazuje, że taki miał przykaz, by grać do starszego kolegi, który w inicjowaniu akcji radził sobie poprostu lepiej. Poza tym, czy to nie on wypuścił w ruch Pietrzaka przy akcji bramkowej i tym samym nie zawiązał ataku? Poprawcie mnie, jeżeli się mylę..

Blixa 28.04.2019 19:57

^Naprawde bierzesz na serio co Wegrzyn gada?

Przybyszewski 28.04.2019 20:01

Wyjebać tego 16 latka bo nie strzelił nawet bramki. :)

Arek95 28.04.2019 20:24

Hoyo-Kowalski akurat nie grał ciągle do najbliższego co pokazuje rozpoczęcie akcji do skrzydła do Pietrzaka i zainicjowanie akcji bramkowej i kilka dłuższych podań do skrzydłowych. Moim zdaniem na najbardziej odpowiedzialnej na boisku pozycji zagrał dzisiaj bardzo dobrze. Jeżeli pogra trochę u boku Klemenza, Wasyla lub Sadloka będzie z niego bardzo solidny zawodnik, a nie drugi Czekaj.

Co zawinił Lis? Teoretycznie nic. Praktycznie jego szybkie wyprowadzanie piłki i MEEEGA niecelne wybicia z ręki są tragiczne. Gość nie potrafi wybić daleko piłki. Nie mówiąc o tym, że przy kilku wrzutkach Wrocławia zamiast wyjść i łapać piłkę to stoi robi dwa kroki w przód i następnie wraca na linię! To jest kryminał bo przez takie zachowanie bramkarzy i błędy pada najwięcej bramek po wrzutkach z bocznych sektorów. Moim zdaniem jeśli już mamy zapewnione utrzymanie to powinniśmy spróbować tego Weinzettela. Chyba, że promujemy na siłę Lisa żeby go sprzedać latem albo Tobiasz jest taki słaby?

Poza tym irytujące są zmiany Stolarczyka. Brożek kolejny mecz gra słabo (asysta go nie usprawiedliwia) bo w Sosnowcu już w 18 minucie Kosa mówił, że Brożek zgłaszał sztabowi zmęczenie i truchta po tym boisku po 60 minut... Z całym szacunkiem do niego, ale po tym sezonie powinniśmy mu już podziękować bo to tylko w....ia. Wpuszczanie Kumaha na ostatnie 6 minut sprawiło, że chłopak zrobił jeden sprint i raz dotknął piłki. Faktycznie ogra się jak mało który! Skończy jak Valencia, ze pogra 4/5 meczów, skończy się wypożyczenie i kasa za niego w błoto. Balickiego kupiliśmy po to żeby trenował z zespołem i tyle bo na CLJ się nie łapie, a na pierwszy szansy dłuuugo jeszcze nie dostanie. Dawanie nawet 10 minut zawodnikowi to czasami po prostu za mało bo ten nawet nie zdąży "wejść" w mecz, a co dopiero młody który uczy się grać na najwyższym szczeblu rozgrywkowym. Szkoda, że wygrać się nie udało bo były ku temu dogodne okazje, ale goście tez mieli poprzeczkę i kilka groźnych strzałów. Obiektywnie remis dobry, bo w pewnym momencie pachniało wynikiem 1:2...

Karherop 28.04.2019 20:26

Śląsk tak grając, w dodatku pod kroplówka miasta nie zasługuje na ekstraklasę. To najsłabsza drużyna jaka w tym sezonie grała na Reymonta.

Fajnie że Hoyo nic nie zawalił. Solidny występ. Gorzej Grabowski. Miał co najmniej kilka okazji do szybkich wrzutek w biegu a w każdej zachował się jak.... junior. Musi szybciej myśleć jeśli chce grać na tym poziomie.

pzkwr 28.04.2019 20:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tomytom (Post 1538796)
Ja się mało nie udławiłem, jak podali statystyki prędkości max i Paweł był na 2 lub 3 miejscu najszybszych!!!

We wcześniejszym meczu był najszybszy...

LucjuszWielki 28.04.2019 20:40

Podobał mi się Boguski, zasuwał ładnie, jeszcze sezon pogra spokojnie, jak wino :D

Brożek tez przyzwoicie. Klemenz dobrze czyścił, grał za dwóch co zrozumiałe.

Nie kumam dlaczego Stola wpuszcza innych kosztem Plewki, który grał w pierwszych meczach rundy. Tak siadł?

Nie kumam też dlaczego nie dostał szansy Balicki, ściągamy kolesia, który coś tam grał w Ruchu i wchodzą inni.

piotrek06 28.04.2019 21:10

Cytat:

Nie kumam dlaczego Stola wpuszcza innych kosztem Plewki, który grał w pierwszych meczach rundy. Tak siadł?
I to głównie przez niego te mecze przegrywaliśmy. Plewka jest młody i w żadnym wypadku go nie skreślam, ale jak do tej pory nie pokazał nic co miało by go stawiać przed naszymi innymi juniorami.
Cytat:

Cel minimum już uzyskaliśmy, z okrojonym składem i tak czeka nas ciężka walka o każdy punkt, więc może warto dać odpocząć Peszce czy Boguskiemu, może warto na spokojnie wprowadzać piłkarzy świeżo po kontuzjach. Ogrywanie w ekstraklasowej piłce Szota, Hoyo-Kowalskiego, Kumaha, Balickiego, Słomki, Plewki, Grabowskiego, niechby nawet Brody może przyśpieszyć ich rozwój, dać Wiśle długofalowe korzyści.
A moim zdaniem nie powinniśmy za wiele zmieniać względem ostatnich meczy. W danym momęcie powinno przebywać na boisku 2 młodych a pod koniec meczu można wpuścić ewentualnie następnych (i tak nie mamy nikogo doświadczonego na ławce). Żeby móc realnie ocenić wartość tych zawodników to trzeba pozwolić im grać w towarzystwie doświadczonych partnerów i zobaczyć jak wyglądają na ich tle, jak grają kombinacyjnie, jak z nimi współpracują itp. A nie tak jak w poprzednich sezonach gdzie jak już dawaliśmy szansę młodym (zazwyczaj w pucharze) to nagle wymienialiśmy połowę składu na juniorów i byliśmy zdziwieni że nic specjalnego nie pokazali. Taki jeśli wpuszczamy zawodnika na skrzydło (np. Słomka) to łatwiej będzie mu pokazać co potrafi mając za plecami doświadczonych Burligę czy Pietrzaka niż Grabowskiego który sam się dopiero uczy.

Kamson 28.04.2019 21:22

W lidze plus extra stwierdzono iż należał się karny za faul Brozia na Brożku. Var nas nie lubi :(

Levis88 28.04.2019 21:23

Hoyo-Kowalski w swoich dwóch pierwszych meczach w wieku niespełna 16 lat zagrał więcej dobrych, odważnych piłek do przodu niż Uryga przez całą swoją karierę u Nas.
Słomka wygląda całkiem obiecująco pod względem fizycznym i technicznym.
Całkiem dobry mecz nawet Lisowi się trafił oczywiście oprócz gry nogami.

Co do VARu na Pawle to Lasyk na wozie...

Karherop 28.04.2019 21:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LucjuszWielki (Post 1538806)
Podobał mi się Boguski, zasuwał ładnie, jeszcze sezon pogra spokojnie, jak wino :D

Brożek tez przyzwoicie. Klemenz dobrze czyścił, grał za dwóch co zrozumiałe.

Nie kumam dlaczego Stola wpuszcza innych kosztem Plewki, który grał w pierwszych meczach rundy. Tak siadł?

Nie kumam też dlaczego nie dostał szansy Balicki, ściągamy kolesia, który coś tam grał w Ruchu i wchodzą inni.

Można polemizować z wyborami trenera ale to jednak on ich widzi na treningu , więc tak po prostu albo są bez formy albo po prostu są słabsi od tych którzy wchodzą na boisko. Nie ma w co wierzyć w teorie że lepsi zawodnicy grający ławę bo trener ich nie lubi...
Też się dziwię że Balicki nie dostaje minut , ale jednocześnie nie wierze w "niesprawiedliwość" Stolarczyka.

Kadra dochodzi do zdrowia i cos mi się wydaje że z Górnikiem zagra max 1 junior i będzie nim Hoyo.

grzesiek632 28.04.2019 21:27

Do tych co gadają na Brożka.
Otóż Brożek ma tą umiejętność, że potrafi przyjąć piłkę, przytrzymać ją i celnie odegrać. Jak dla mnie to jeden z najlepszych jak nie najlepszy zawodnik naszych 2 ostatnich meczów.

I wydaje mi się, że między innymi dlatego nasze pierwsze połowy w tych meczach wyglądały dobrze bo właśnie graliśmy z Pawłem. Niestety sił ma tylko na 60 min.

Co do Hoyo-Kowalskiego - chłopak ma 15 lat - nie musi robić fajerwerków na boisku, na razie wystarczy, że będzie grał poprawnie i będzie się uczył, ustawiać, walczyć, rozgrywać. To wszystko zaprocentuje.

Po dzisiejszym meczu zdecydowanie na plus: Savicevic, Brożek, Klemenz, Pietrzak. Fajne zmiany daje też Słomka.

WiateritoTSW 28.04.2019 22:04

Przy bramce Robaka myślę, że bardziej można obwiniać Grabowskiego niż Klemenza, który swoją drogą rozgrywał chyba mecz życia. Racja - Robak mimo wieku jest szybki, w tej akcji to pokazał, przechytrzył Grabowskiego po profesorsku. Na drugi raz musi bardziej się rozglądnąć. Lis mógł to wyjąć, bo przeszło między nogami, ale z takiego bliska ciężko wyczuć piłkę przy takiej pogodzie.

Wniosek z tego taki, że Grabowski średnio ograny póki co, mimo kilku już meczów. Burliga musi wrócić.

Pietrzak dobrze próbował, bardzo dobry wolej puszczony przez chyba zmrożoną defensywę wks-u. Za to udało mu się rozpocząć akcję bramkową, brawa. Brożka dużo skreślało, a popisał się dobrą asystą. Zdziwiłem się w sumie, że Marko z takiego kąta to zmieścił, uratował nam punkt.

Czy aby na pewno Brożek tam nie był faulowany przy podaniu Sławka?

Narzekanie na Lisa przestało być na miejscu, dzisiaj gdyby nie on skończyłoby się 1-3 albo nawet 1-4 po eksperymentach Hoya i Grabowskiego.

Karherop 28.04.2019 22:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez grzesiek632 (Post 1538811)
Do tych co gadają na Brożka.
Otóż Brożek ma tą umiejętność, że potrafi przyjąć piłkę, przytrzymać ją i celnie odegrać. (...)
Co do Hoyo-Kowalskiego - chłopak ma 15 lat - nie musi robić fajerwerków na boisku, na razie wystarczy, że będzie grał poprawnie i będzie się uczył, ustawiać, walczyć, rozgrywać. To wszystko zaprocentuje.

To fakt, Brożek ciągnie tę drużynę. Jednak gdybyśmy grali z mocnymi rywalami a nie beznadziejnym Śląskiem i Zagłębiem to mógłby już "sztycha" nie zrobić. Szczególnie gdy rywale tak pozorują grę jak w pierwszych połowach.
Szacunek Brozu za te wszystkie lata, ale dajmy już mu spokój w czerwcu :)

Z Hoyo nie można się podpalać, bo jak ktoś słusznie zauważył on i za 5 lat będzie jeszcze młody, a w młodzieżówce to może grać i 7 (!!!) Jeśli teraz usiądzie na ławce, albo będzie na jesień naszym czwartym środkowym to dobrze żeby mu sodówka nie odbiła, bo ma dużo czasu by wejść do seniorskiej piłki. Oczywiście życzę mu aby już teraz wygrał rywalizację z Wasylem i Sadlokiem, ale jednak ... bądźmy realistami :)

tas de fleia 28.04.2019 23:04

A czemu ma Paweł nie grać jak będzie się czuł na siłach i trener będzie Go widział?

wolfy 28.04.2019 23:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tas de fleia (Post 1538815)
A czemu ma Paweł nie grać jak będzie się czuł na siłach i trener będzie Go widział?

Moim zdaniem absolutnie powinien zostać jeśli tylko chęć i zdrowie pozwoli. Nie możemy grać tylko młodymi, od kogoś muszą się uczyć, a szanse że sprowadzimy kogoś na poziomie Pawła są zwyczajnie nikłe.
To samo dotyczy Boguskiego, Wasyla i Sadloka. Peszko zresztą też, jeśli by tylko chciał i nas było stać.
Potrzebujemy szerokiej kadry, a nie mamy pieniędzy na jakieś wielkie przemeblowanie. Po sezonie stracimy pewnie Bashę, Pietrzaka, Peszkę, nie wiemy co postanowi Kuba, Burliga...

Karherop - chciałbym zauważyć że w przyszłym sezonie też będziemy grali z drużynami na poziomie Śląska czy Zagłębia.

maciekkk 29.04.2019 02:52

A co z Balanyukiem ? Wraca do nas po wypożyczeniu ? Jak to wygląda? Może przy Stolarczyku gość by się ogarnął i zaczął grać...

wiertar 29.04.2019 06:04

Ja nie wiem czy balaniuk kariery nie skończył... Od pół roku nie gra tam w ogóle plus większość czasu spędza w domu w oddesie..

Nic z niego nie bedzie

Karherop 29.04.2019 06:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1538816)
Moim zdaniem absolutnie powinien zostać jeśli tylko chęć i zdrowie pozwoli. Nie możemy grać tylko młodymi, od kogoś muszą się uczyć, a szanse że sprowadzimy kogoś na poziomie Pawła są zwyczajnie nikłe.
To samo dotyczy Boguskiego, Wasyla i Sadloka. Peszko zresztą też, jeśli by tylko chciał i nas było stać.
Potrzebujemy szerokiej kadry, a nie mamy pieniędzy na jakieś wielkie przemeblowanie. Po sezonie stracimy pewnie Bashę, Pietrzaka, Peszkę, nie wiemy co postanowi Kuba, Burliga...

Karherop - chciałbym zauważyć że w przyszłym sezonie też będziemy grali z drużynami na poziomie Śląska czy Zagłębia.

Akurat tych dwóch drużyn raczej nie będzie.
Zaryzykuję tezę że ŁKS i Raków wzmocnią ekstraklase. W głowach drużyn także będzie że spadają 3 zamiast 2 drużyn...w nogach będzie robić się gorąco.

Brozek już od kilku dobrych lat jedzie na lekach żeby móc wystąpić w każdym meczu i najzwyczajniej w świecie należy mu się szacunek i danie w końcu szansy przejścia na emeryturę lub grania polamatorsko... Podobno zresztą piłeczka jest po jego stronie, więc zobaczymy.

To jaka będzie kadra na jesień się okaże. Wielu ciekawych zawodników spadnie z ekstraklasy, być może wśród nich będziemy przebierać. Stolarczyk na pewno przed przedłużeniem kontraktu rozmaiwal o ew. potrzebach wzmocnienia skladu, aby utrzymać ekstraklasę na Reymonta.

Wehrmacht 29.04.2019 07:23

W sumie krotko, bo mecz bez stawki (dla nas) i bez sensu: Klemenz - mecz zycia. No doslownie oczy ze zdumienia przecieralem, a jak to zestawic z pierwszym Sosnowcem, to chyba wczorajszy wystep byl jakims snem. Az sie zaczalem zastanawiac nad para Klemenz - Wasilewski i Sadlok w koncu na lewa gdzie zawsze powinien grac. Hoyo-Kowalski - niczego wiecej od 15 latka bym nie oczekiwal, wiekszosc meczu gra na alibi, ale podkreslam, ze w tym przypadku to jest komplement. Oby dogral reszte sezonu i powoli zaczal probowac innych zagran i moze zaczal wygrywac pojedynki. Podsumowujac para obronna wczoraj wystep 9/10 w meczu z druzyna, ktora grala o zycie, co tym bardziej zwieksza zaslugi. Klemenz przestawial to bydle Robaka jak chcial, w ogole on wczoraj robil co chcial.

Przed runda, wiedzac jakie mamy problemy kadrowe powiedzialem, ze przynajmniej to my zdecydujemy kto spadnie z ligi, ze nie liczac Korony bedzie to po prostu zespol, ktory z nami nie wygra. Wg mnie Slask wlasnie wczoraj zlecial z ligi.

Arkadiusz.Czerepach 29.04.2019 08:05

kilka dni bez forum i od razu człowiek spokojniejszy :)


oczywiście wiekszość powyzszych opinii nadaje sie do kosza, nie czas na wieksze analizy napisze tylko

BRAWO CHLOPAKI !!!

BRAWO TRENER !!!

Karherop 29.04.2019 09:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wehrmacht (Post 1538820)
W sumie krotko, bo mecz bez stawki (dla nas) i bez sensu: Klemenz - mecz zycia. No doslownie oczy ze zdumienia przecieralem, a jak to zestawic z pierwszym Sosnowcem, to chyba wczorajszy wystep byl jakims snem. Az sie zaczalem zastanawiac nad para Klemenz - Wasilewski i Sadlok w koncu na lewa gdzie zawsze powinien grac. Hoyo-Kowalski - niczego wiecej od 15 latka bym nie oczekiwal, wiekszosc meczu gra na alibi, ale podkreslam, ze w tym przypadku to jest komplement. Oby dogral reszte sezonu i powoli zaczal probowac innych zagran i moze zaczal wygrywac pojedynki. Podsumowujac para obronna wczoraj wystep 9/10 w meczu z druzyna, ktora grala o zycie, co tym bardziej zwieksza zaslugi. Klemenz przestawial to bydle Robaka jak chcial, w ogole on wczoraj robil co chcial.

Życzyłbym sobie aby każdy stoper "grał na alibi" jak wczoraj Hoyo. Proponuję zobaczyć kto dograł piłkę na skrzydło przy akcji bramkowej.
Odwagi mu nie brakuje i to najważniejsze.

Co do Klemenza wyrabia się i ku mojemu zaskoczeniu mogą być z niego ludzie. Natomiast Sadlok raczej nie wróci na lewą obronę. Raz, że nie chce, a dwa że szykowany jest tam Grabowski z myślą o nowych przepisach.

wolfy 29.04.2019 09:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1538819)
Akurat tych dwóch drużyn raczej nie będzie.
Zaryzykuję tezę że ŁKS i Raków wzmocnią ekstraklase. W głowach drużyn także będzie że spadają 3 zamiast 2 drużyn...w nogach będzie robić się gorąco.

Brozek już od kilku dobrych lat jedzie na lekach żeby móc wystąpić w każdym meczu i najzwyczajniej w świecie należy mu się szacunek i danie w końcu szansy przejścia na emeryturę lub grania polamatorsko... Podobno zresztą piłeczka jest po jego stronie, więc zobaczymy.

To jaka będzie kadra na jesień się okaże. Wielu ciekawych zawodników spadnie z ekstraklasy, być może wśród nich będziemy przebierać. Stolarczyk na pewno przed przedłużeniem kontraktu rozmaiwal o ew. potrzebach wzmocnienia skladu, aby utrzymać ekstraklasę na Reymonta.

Konkretnie tych dwóch może nie być, ale poziom nie poszybuje do góry. Będą inne.
O ile wiem Brożkowi nikt pistoletu do głowy nie przystawiał, gdyby chciał mógł zakończyć karierę w trakcie sezonu. Jeżeli wyrazi chęć to należy przedłużyć, ponieważ Paweł daje jakość w trakcie meczu i to jest fakt.

gizmowisla 29.04.2019 09:08

Sezon w pelni zqliczony, jest utrzymanie i 2 x wygranie z tymi smiesznymi zydami , dla mnie sezon wypelniony

bridgeburner 29.04.2019 09:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1538824)
Konkretnie tych dwóch może nie być, ale poziom nie poszybuje do góry. Będą inne.
O ile wiem Brożkowi nikt pistoletu do głowy nie przystawiał, gdyby chciał mógł zakończyć karierę w trakcie sezonu. Jeżeli wyrazi chęć to należy przedłużyć, ponieważ Paweł daje jakość w trakcie meczu i to jest fakt.

Ja się zastanawiam czy on przypadkiem nie wyleczyl po 3 latach tych wszystkich kontuzji
Bo to co grał wczoraj i w Sosnowcu póki miał siłę to profesura, czapki z glow
W każdej formacji powinien zostać jeden lider, Wasly, Brożek iKuba i wtedy mamy przynajmniej mentalvw szatni i na boisku zalatwiony

LucjuszWielki 29.04.2019 10:01

Brożek mnie irytował jak rozkładał ręce i psioczył na każde złe zagranie. Teraz tego nie robi bo zdaje sobie sprawę jakim składem gramy. W każdym razie podobał mi się po takiej przerwie, myślałem, że będzie gorzej.

Wiem, że nie czas teraz o tym, ale boję się o przyszły sezon, nie wiem co będzie z : Błaszczykowskim (zostani???), Bashą, Vukanem czy Pietrzakiem. Nie wiem, czy znajdą się chętni na Kubę z kolejnym urazem, być może jest to plus dla nas, ale i tak wszystko zależy od niego. Kuba w drużynie to jak heros pół człowiek - pół Bóg na polu bitwy.

Armin 29.04.2019 13:29

Mecz jak mecz - w pierwszej połowie wyrównany, w drugiej połowie już przewaga malinowych ale udało się dociągnąć remis. Z hoyo-Kowalskiego będzie kiedyś niezły piniondz dla klubu.

Razi flaga z rekinem której miało nie być już na stadionie. Cieszą pojawiające się gwizdy podczas pozdrowień dla Ruchu. Transparent Śląska w punkt.

Gin 29.04.2019 13:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Armin (Post 1538838)
Mecz jak mecz - w pierwszej połowie wyrównany, w drugiej połowie już przewaga malinowych ale udało się dociągnąć remis. Z hoyo-Kowalskiego będzie kiedyś niezły piniondz dla klubu.

Razi flaga z rekinem której miało nie być już na stadionie. Cieszą pojawiające się gwizdy podczas pozdrowień dla Ruchu. Transparent Śląska w punkt.

Co bylo na tym transparencie?

wolfy 29.04.2019 13:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bridgeburner (Post 1538826)
Ja się zastanawiam czy on przypadkiem nie wyleczyl po 3 latach tych wszystkich kontuzji
Bo to co grał wczoraj i w Sosnowcu póki miał siłę to profesura, czapki z glow
W każdej formacji powinien zostać jeden lider, Wasly, Brożek iKuba i wtedy mamy przynajmniej mentalvw szatni i na boisku zalatwiony

Możliwe, bo wyglądał świetnie i trzymał razem z Peszko naszą grę do przodu.

petred 29.04.2019 14:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Armin (Post 1538838)
Mecz jak mecz - w pierwszej połowie wyrównany, w drugiej połowie już przewaga malinowych ale udało się dociągnąć remis. Z hoyo-Kowalskiego będzie kiedyś niezły piniondz dla klubu.

Razi flaga z rekinem której miało nie być już na stadionie. Cieszą pojawiające się gwizdy podczas pozdrowień dla Ruchu. Transparent Śląska w punkt.

Brożek jak dla mnie jest chyba najlepszym polskim napastnikiem który potrafi tak grać tyłem do bramki. Profesor w tej dziedzinie. Szkoda, że lata już nie te.

nero 29.04.2019 14:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gin (Post 1538840)
Co bylo na tym transparencie?

z pamięci:

Nie pierwszy raz kiedy rekin zdradził brata
misiek policyjna szmata

kopaczoholik 29.04.2019 17:17

Po meczu mam mieszane uczucia... Cieszą punkty, a smuci żałosny poziom Eklapy...
Patrząc na nasz skład i skład Śląska Wrocław to wynik powinien być tylko jeden, tj. nasza porażka... Tym bardziej, że Śląsk walczy o utrzymanie... choć walczy to duże słowo... bardziej to leży...

Jakby nie spojrzeć kończyliśmy mecz mając w składzie 5 czy 6 młodych zawodników, zależy czy Lisa mającego lat 22 uznamy za młodego. Linie ataku do zejścia z boiska trzymał Paweł Brożek, który dla ratowania Wisły Kraków wrócił z emerytury..., a w Śląsku w teorii solidny skład z Robakiem i Mączyńskim... Śląsk utrzymywany z podatków mieszkańców Wrocławia... Ktoś wie o co chodzi z tym Śląskiem?! Tłustym kotom nie chce się grać, czy co bo nie rozumiem?

Brawo dla Stolarczyka, który walczy kim ma i nie zrzędzi!!! Pomimo porażek da się te mecze oglądać€. Jest w tym wszystkim jakaś koncepcja i rozegranie. Wiadomo, że wiele rzeczy nie wychodzi ale to nie może dziwić mając aż tylu młodych w składzie. Uważam, że trener robi dobrze, że nie wystawia samych młodych jakby chcieli co poniektórzy. Według mnie wystawienie samych młodych skończyłoby się dla nas dramatycznie... a tak jest walka do końca o wynik.

szprotson 29.04.2019 19:43

dokladnie
Dla mnie najwazniejsze jest to ze mamy swoj styl, a druzyne da sie ogladac. Porownajcie konstrukcje akcji przez SLask i przez Wisle...
we Wrocku male wewnetrzne problemy, nikt ich z gory nie cisnie nie wiem czemu.Imho maja za dobrze.

fajnie ze Hoyo gra, juz w pierwszych sparingach mi sie podobal, ale na razie sie nie nadaje chyba. Fizycznie musi sie wzmocnic, taka gra w 1 lidze np sadze ze duzo by mu dala, najlepiej u boku jakiegos wyjadacza.

ciacho 29.04.2019 19:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nero (Post 1538844)
z pamięci:

Nie pierwszy raz kiedy rekin zdradził brata
misiek policyjna szmata

A wiesz może co było na transparentach na płocie pod C?

nero 29.04.2019 20:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ciacho (Post 1538849)
A wiesz może co było na transparentach na płocie pod C?

uuuu nie, nawet nie zauważyłem że coś wisiało.

Arkadiusz.Czerepach 30.04.2019 12:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kopaczoholik (Post 1538847)
Po meczu mam mieszane uczucia... Cieszą punkty, a smuci żałosny poziom Eklapy...
Patrząc na nasz skład i skład Śląska Wrocław to wynik powinien być tylko jeden, tj. nasza porażka... Tym bardziej, że Śląsk walczy o utrzymanie... choć walczy to duże słowo... bardziej to leży...

Jakby nie spojrzeć kończyliśmy mecz mając w składzie 5 czy 6 młodych zawodników, zależy czy Lisa mającego lat 22 uznamy za młodego. Linie ataku do zejścia z boiska trzymał Paweł Brożek, który dla ratowania Wisły Kraków wrócił z emerytury..., a w Śląsku w teorii solidny skład z Robakiem i Mączyńskim... Śląsk utrzymywany z podatków mieszkańców Wrocławia... Ktoś wie o co chodzi z tym Śląskiem?! Tłustym kotom nie chce się grać, czy co bo nie rozumiem?

Brawo dla Stolarczyka, który walczy kim ma i nie zrzędzi!!! Pomimo porażek da się te mecze oglądać€. Jest w tym wszystkim jakaś koncepcja i rozegranie. Wiadomo, że wiele rzeczy nie wychodzi ale to nie może dziwić mając aż tylu młodych w składzie. Uważam, że trener robi dobrze, że nie wystawia samych młodych jakby chcieli co poniektórzy. Według mnie wystawienie samych młodych skończyłoby się dla nas dramatycznie... a tak jest walka do końca o wynik.

no właśnie sam sie zastanawiam, przecież Chrapek, Mączyński , to są naprawde czołowi środkowi pomocnicy, Celeban tez wyróżniał się w lidze, a Robak może to śmiesznie zabrzmi ale liczby nie kłamią , to jeden z najlepszych napastników w historii polskiej ekstaraklasy!

do tego stabilne (?) finanse...

ocb?

wolfy 30.04.2019 15:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkadiusz.Czerepach (Post 1538868)
no właśnie sam sie zastanawiam, przecież Chrapek, Mączyński , to są naprawde czołowi środkowi pomocnicy, Celeban tez wyróżniał się w lidze, a Robak może to śmiesznie zabrzmi ale liczby nie kłamią , to jeden z najlepszych napastników w historii polskiej ekstaraklasy!

do tego stabilne (?) finanse...

ocb?

Sprowadzili emerytów bez ambicji (za to dobrze zarabiających), do tego nieustanne zmiany trenerów, prezesów, dyrektorów sportowych. Patologia klubu utrzymywanego przez miasto.
Może w pierwszej lidze mniej będzie pieniędzy przejadał.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:08.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl