![]() |
Cytat:
|
Jest gdzieś meczowa 18 tka podana?
|
Co to za marudzenie? życie dostosowuje się do meczów Wisły, a nie na odwrót. Jutro widzimy się na R22.
|
Sparing przegrany. Szot z dwoma, trzema zapalnikami. Grabowski potwierdził to co pokazuje w clj, pierwsza bramka dla Płocka po jego stronie, ale chyba musiał biegać 9.80 żeby zdążyć po stracie Drzazgi. Niepotrzebny Pietrzak na prawym skrzydle (beznadziejny pomysł), Kolar beznadziejny. W meczu z Sosnowcem czas na świeżość z przodu.
|
Mecz do zapomnienia, a może i kolejne sześć też.
Widac, ze z młodymi póki co e-klasy nie zawojujemy, a starzy jak Brożek czy Boguski powinni zawiesić buty na kołku już definitywnie. Co do sędziego - Orlen na przeciwko z potężnymi pieniędzmi i koniecznością utrzymania się. Chyba nikt nie wierzył, że tu będzie var albo gwizdanie pod nas. |
Dalej gramy bez bramkarza....
|
Lasyk po raz kolejny potwierdza, że sędziować to on może ewentualnie zawody w piłkarzyki w jakimś korpo.
Po naszej obronie w dzisiejszym meczu raczej ciężko było się spodziewać czegoś specjalnego, zagrali co mogli. Niech grają i zdobywają doświadczenie. @brylant Którą niby bramkę dziś zapisujesz dziś na jego konto? Przy odrobinie szczęścia mógł wyciągnąć drugą, pierwsza i trzecia nie do obrony. |
widać było brak reżysera gry. piszę to p czerwonej kartce dla Burligi. Basha został cofnięty i nie było komu rozgrywać piłek.czerwona kartka z dupy ale błąd przy przyjęciu jaki popełnił Burliga woła o pomstę do nieba.Skąd pomysł z Pietrzakiem jako prawym pomocnikiem?
|
Ta kartka dla Burligi taka jakas neiczerwona. Cofam nogi. Nie musial dawac ale to Burliga wiec dal.
I tak spodziewalem sie gladkiej przegranej a walczyli. Teraz bez Burligi to nie wiem jak zestawimy obrona. I bez Savivicevica? |
Nie zasłużyliśmy na 3pkt. Bardzo słabe spotkanie w każdej naszej formacji.
Dla mnie żółta wystarczyła dla Burego ale z drugiej strony jak się przyjmuję piłkę bez presji na dwa metry i później ratuje wślizgiem to pretensje trzeba mieć najpierw do siebie. Lis znowu daje popis swoich umiejętności- do końca sezonu trzeba stawiać że stracimy gola w meczu. Pewnie uzbiera się parę groszy. |
dziś Lis miał może szansę tylko przy golu na 2-2 a i to niewielkie. jak dla mnie poprawnie Szot, miał rację jeden z kolegów, że warto dać Mu szansę.
|
Dziś Lis miał kolejne 90 minut na bronienie bramki i wpuścił 3 gole.
|
Cytat:
|
Cytat:
Zawalił mecz Burliga i tyle. Czerwona kartka z dupy ale od jednego z najbardziej doświadczonych zawodników mamy prawo wymagać najwięcej. błąd przy przyjęciu i się zaczęło. śmiem twierdzić, że gdyby nie to to mecz do przodu byłby. Płock ruszyłby a my mielibyśmy okazje do kontr. |
Nie chcę się czepiać Lisa po tym co przeszedł, ale wg mnie druga bramka idzie na jego konto. Niepotrzebnie wyszedł z bramki. Napastnikowi uciekała piłka i kąt robił się coraz ostrzejszy, miałby problem z oddaniem precyzyjnego strzału. A tak uderzył lekko w sam środek i wpadło.
|
@wolfy
Gdyby był dobrze ustawiony to tak. Przy swoich wyjściach był rzeczywiście 3 razy bezradny. |
Nasi już mają wakacje, nie ma walki, nie ma zapierdzielania. Wisła P musiała wygrać bo walczą o utrzymanie. Teraz każdy mecz będzie tak wyglądał. Nie ma już co się spinać. Miejsce 14 czy 9 bez różnicy. WSH nie ma już więc nowy właściciel zapełni dziurę budżetową.
|
Na miejscu trenera brałbym do składu tylko zdrowych i kombinował kto się nadaje na przyszły sezon. Spadek nam nie grozi, co matematycznie powinno się potwierdzić po przyszłej kolejce.
|
Podobno flaga WSH przeszkadzała w sprzedaży klubu, a miejsce w tabeli nie przeszkadza?
9 czy 14 miejsce nie ma żadnej różnicy? |
Cytat:
|
Stolar to najwyraźniej czyta forum , chcieliscie młodych- byli :)
Lis nic nie zawinił a wyjał 2 piłki które powinny być bramkami Burliga nie powinien dostać kartki Chyba powinien być karny po ręce Urygi na poczatku meczu ogolnie , widzialem koncowke meczu City - Totenham , i odnioslem wrażenie że oni tam mają jakiś inny VAR... |
Ja tam wielkiej winy Lisa przy golach nie widzę...
Wydziałem natomiast z 3-4 błędy w pierwszej połowie, dwa razy piastkowanie x dośrodkowania z różnego - generalnie udowadnia cały czas, że dobrym bramkarzem nie jest. A decyzja o czerwonej - dramat. |
Cytat:
|
fakt faktem że przesunięcie Bashy do obrony spowodowało, że cała gra siadła.powstała przeogromna dziura w środku pola. teraz po meczu pytanie czy nie lepiej było cofnąć Pietrzaka lub Boguskiego?
|
Myślę, że najlepiej sprawę ocenił Szot, mówiąc, że przy 2-0 niepotrzebnie tak zapędzaliśmy się do przodu. Wystarczy sobie sprawdzić gdzie przed akcją na 2-1 byli obaj nasi boczni obrońcy. W takich sytuacjach jeden może pójść tak wysoko, ale nie obaj. Zachowanie Burego przy kartce to na jego pozycji kryminał. Szkoda tego meczu, była duża szansa na dobry wynik, ale zabrakło wyrachowania i spokoju.
|
Grupa spadkowa może i mniej atrakcyjna ale pamiętajcie ze za każde miejsce jest odpowiednia kasa od tv - więc warto walczyć o to 9 miejsce.
Zastanawia mnie te ponad 18 tysięcy ludzi wczoraj - przecież tak naprawdę było sporo mniej na stadionie, kiedy skończy się ta fikcja. |
na stadionie było 8200 ludzi. To pokazywanie frekwencji na podstawie sprzedanych biletów jest bez sensu.
Co do meczu to bardzo ładne akcje bramkowe i wydaje mi się, że po dwubramkowym prowadzeniu powstało rozluźnienie a Płock walczył dalej. Trudno. W drugiej połowie obserwowałem Szota i muszę powiedzieć, ze fajnie się pokazał. Kontorlował co się wokół niego dzieje, starał się podejmować optymalne decyzje. Jeszcze troche musi popracować ale coś.z niego będzie |
Serce boli patrząc jak drewniany Płock wywozi od nas 3 punkty.
|
Cytat:
Konia z rzędem temu, kto wytypuje parę stoperów na mecz z Sosnowcem. Szot - Brożek? Za chwilę moja wizja stoperów złożonych z juniorów przestanie być wizją, a zacznie być... rzeczywistością. |
Patrząc na Brożka na boisku - to szkoda chłopa wpuszczać, żeby sobie krzywdy ze zdrowiem nie zrobił na koniec kariery.
Pewnie Bashe wycofają na stopera. |
W obecnej sytuacji kadrowej gra w górnej ósemce była by tragedią. Wolę nie myśleć o derbach...
|
Cytat:
Coraz większy dramat kadrowy, nam już brakuje nie tyle stoperów co obrońców... |
Wczoraj po przesunięciu Bashy nasza gra już całkowicie siadła.
Dlatego w Sosnowcu lepiej już postawić na środku obrony duet z CLJ a Bashę zostawić na swoim miejscu. |
Sadlok odpauzował już kartki.Jakieś info czy wyleczył już uraz? Parę Szot -Sadlok widziałbym jak najbardziej.
Szczerze mówiąc to widzę plus tej kartki Burligi. Staje się pewne że to nie był jednorazowy występ Szota a zagra w kolejnych meczach. Wyobrażam Sobie że mogłaby grać para Butliga- Sadlok a w tych okolicznościach to bez sensu. Szot i Grabowski powinni zostać a widziałbym też kogoś z młodych w pomocy od początku ( Kumah , Plewka ?). |
Cytat:
|
Ja jakoś nie widzę aby Szot mógł na teraz sprawdzić się na stoperze.
Zanotował co prawda poprawny występ, co jak na debiut jest wynikiem bardzo dobrym. Kilka nieudanych zagrań to efekt braku doświadczenia, ogrania na tym poziomie. Problemem są moim zdaniem jednak warunki fizyczne - on przy tym Zawadzie wyglądał jak dziecinka. Masa jeszcze przyjdzie (chłopak ma dopiero 17 lat) ale wzrostu też trochę brakowało. |
Przecież jasno spiker powiedział i było napisane na ekranach, że 18 tys. sprzedanych biletów (wliczając karnety...). Nikt nie twierdził, że 18 tys. ludzi na stadionie.. Niestety na żadnym meczu u siebie w tym sezonie już nie zarobimy...
|
Cytat:
Już w kolejnym meczu ze Śląskiem będzie dużo lepiej. Może nie dobijemy do wyniku z początku roku, ale 20k sprzedanych wejściówek i ok 16-17 tys na stadionie powinno być. Co i tak będzie wynikiem rewelacyjnym. @Książę Palownik W tym wieku jeszcze może urosnąć kilka cm. |
Cytat:
Fakt jest taki ze przy obecnej sytuacji finansowej powinnismy skupić się na ogrywaniu piłkarzy mogących być zmiennikami w przyszłym sezonie.Nawet jeśli uda się utrzymać pierwsza jedenastkę,która jest dość silna jak na naszą ligę to znowu kilka kontuzji i będziemy drzeć o pierwsza ósemkę. |
Ogólne wrażenie co do Szota z tego meczu było takie, że on budowę ciała to ma na defensywnego pomocnika, ale na pewno nie na stopera. Takie ciekawe porównanie, chociaż wiadomo, że to inna skala - ale Kompany jak grał z nami w Anderlechcie, to też miał 17 lat. A wyglądał jednak "poważniej"
Przy czym pierwsza myśl jaką miałem to była taka, że chłop jest za niski. Jeżeli dane z internetu są zgodne z prawdą, to ma 183 cm, czyli 2cm więcej od Pazdana. Pasuje mu do pary dać kogoś wysokiego, do tego dołoży 5 kg i może coś z niego będzie. Bo że on już nie urośnie to przecież dla każdego jasne. Może pierwsze wrażenie było jednak mylne i za kilka lat okaże się, że to jednak pozycja dla niego. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:13. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl