Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [XXXI kolejka] Wisła Kraków - Wisła Płock, poniedziałek 22 IV, godzina 15:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10157)

Karherop 19.04.2019 23:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nero (Post 1538384)
jakiś idiota chyba układa terminarz
święta, poniedziałek, 15:30... geniusz.

Dokładnie. Fatalna godzina. Kasa się zgadza, a kibice na trybunach niepotrzebni..

Szneka 21.04.2019 19:50

Jest gdzieś meczowa 18 tka podana?

Alf kibic Wisły 21.04.2019 22:05

Co to za marudzenie? życie dostosowuje się do meczów Wisły, a nie na odwrót. Jutro widzimy się na R22.

fansorina 22.04.2019 16:31

Sparing przegrany. Szot z dwoma, trzema zapalnikami. Grabowski potwierdził to co pokazuje w clj, pierwsza bramka dla Płocka po jego stronie, ale chyba musiał biegać 9.80 żeby zdążyć po stracie Drzazgi. Niepotrzebny Pietrzak na prawym skrzydle (beznadziejny pomysł), Kolar beznadziejny. W meczu z Sosnowcem czas na świeżość z przodu.

El'kabat 22.04.2019 16:47

Mecz do zapomnienia, a może i kolejne sześć też.

Widac, ze z młodymi póki co e-klasy nie zawojujemy, a starzy jak Brożek czy Boguski powinni zawiesić buty na kołku już definitywnie.

Co do sędziego - Orlen na przeciwko z potężnymi pieniędzmi i koniecznością utrzymania się.
Chyba nikt nie wierzył, że tu będzie var albo gwizdanie pod nas.

brylant17 22.04.2019 17:00

Dalej gramy bez bramkarza....

Patryko 22.04.2019 17:05

Lasyk po raz kolejny potwierdza, że sędziować to on może ewentualnie zawody w piłkarzyki w jakimś korpo.

Po naszej obronie w dzisiejszym meczu raczej ciężko było się spodziewać czegoś specjalnego, zagrali co mogli. Niech grają i zdobywają doświadczenie.

@brylant

Którą niby bramkę dziś zapisujesz dziś na jego konto?

Przy odrobinie szczęścia mógł wyciągnąć drugą, pierwsza i trzecia nie do obrony.

Szneka 22.04.2019 18:14

widać było brak reżysera gry. piszę to p czerwonej kartce dla Burligi. Basha został cofnięty i nie było komu rozgrywać piłek.czerwona kartka z dupy ale błąd przy przyjęciu jaki popełnił Burliga woła o pomstę do nieba.Skąd pomysł z Pietrzakiem jako prawym pomocnikiem?

bódyń 22.04.2019 18:26

Ta kartka dla Burligi taka jakas neiczerwona. Cofam nogi. Nie musial dawac ale to Burliga wiec dal.
I tak spodziewalem sie gladkiej przegranej a walczyli. Teraz bez Burligi to nie wiem jak zestawimy obrona. I bez Savivicevica?

Levis88 22.04.2019 18:28

Nie zasłużyliśmy na 3pkt. Bardzo słabe spotkanie w każdej naszej formacji.
Dla mnie żółta wystarczyła dla Burego ale z drugiej strony jak się przyjmuję piłkę bez presji na dwa metry i później ratuje wślizgiem to pretensje trzeba mieć najpierw do siebie.
Lis znowu daje popis swoich umiejętności- do końca sezonu trzeba stawiać że stracimy gola w meczu. Pewnie uzbiera się parę groszy.

Szneka 22.04.2019 18:30

dziś Lis miał może szansę tylko przy golu na 2-2 a i to niewielkie. jak dla mnie poprawnie Szot, miał rację jeden z kolegów, że warto dać Mu szansę.

Levis88 22.04.2019 18:34

Dziś Lis miał kolejne 90 minut na bronienie bramki i wpuścił 3 gole.

wolfy 22.04.2019 18:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Levis88 (Post 1538443)
Dziś Lis miał kolejne 90 minut na bronienie bramki i wpuścił 3 gole.

A miał szanse je obronić? Jedno jak coś zawali, ale takie głupie dowalanie się przy kombinowanej obronie do niczego nie prowadzi.

Szneka 22.04.2019 18:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Levis88 (Post 1538443)
Dziś Lis miał kolejne 90 minut na bronienie bramki i wpuścił 3 gole.

miał minimalną szansę tylko przy golu na 2-2. przy pozostałych szans nie miał.
Zawalił mecz Burliga i tyle. Czerwona kartka z dupy ale od jednego z najbardziej doświadczonych zawodników mamy prawo wymagać najwięcej. błąd przy przyjęciu i się zaczęło. śmiem twierdzić, że gdyby nie to to mecz do przodu byłby. Płock ruszyłby a my mielibyśmy okazje do kontr.

kbr 22.04.2019 18:39

Nie chcę się czepiać Lisa po tym co przeszedł, ale wg mnie druga bramka idzie na jego konto. Niepotrzebnie wyszedł z bramki. Napastnikowi uciekała piłka i kąt robił się coraz ostrzejszy, miałby problem z oddaniem precyzyjnego strzału. A tak uderzył lekko w sam środek i wpadło.

Levis88 22.04.2019 18:40

@wolfy
Gdyby był dobrze ustawiony to tak. Przy swoich wyjściach był rzeczywiście 3 razy bezradny.

Skawa Wadowice 22.04.2019 19:18

Nasi już mają wakacje, nie ma walki, nie ma zapierdzielania. Wisła P musiała wygrać bo walczą o utrzymanie. Teraz każdy mecz będzie tak wyglądał. Nie ma już co się spinać. Miejsce 14 czy 9 bez różnicy. WSH nie ma już więc nowy właściciel zapełni dziurę budżetową.

pepe72 22.04.2019 19:29

Na miejscu trenera brałbym do składu tylko zdrowych i kombinował kto się nadaje na przyszły sezon. Spadek nam nie grozi, co matematycznie powinno się potwierdzić po przyszłej kolejce.

nero 22.04.2019 20:57

Podobno flaga WSH przeszkadzała w sprzedaży klubu, a miejsce w tabeli nie przeszkadza?
9 czy 14 miejsce nie ma żadnej różnicy?

caucus 22.04.2019 23:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Szneka (Post 1538439)
widać było brak reżysera gry. piszę to p czerwonej kartce dla Burligi. Basha został cofnięty i nie było komu rozgrywać piłek.czerwona kartka z dupy ale błąd przy przyjęciu jaki popełnił Burliga woła o pomstę do nieba.Skąd pomysł z Pietrzakiem jako prawym pomocnikiem?

Stolar raczej nie lubi grać typowymi skrzydłowymi, więc prawonożnego Peszkę ustawił na lewej stronie, a lewonożnego Pietrzaka na prawej. Być może pod grę kombinacyjną, może pod zrobienie miejsca bocznym obrońcom. Jedno i drugie nie wyszło, ale paradoksalnie w samej końcówce, gdy mieliśmy piłkę głównie po naszej prawej stronie i prosiło się o dobre dośrodkowanie (strata Boguskiego), to przydałaby się dobra centra dochodząca do bramki, czyli od lewnonożnego.

Arkadiusz.Czerepach 23.04.2019 00:05

Stolar to najwyraźniej czyta forum , chcieliscie młodych- byli :)

Lis nic nie zawinił a wyjał 2 piłki które powinny być bramkami

Burliga nie powinien dostać kartki

Chyba powinien być karny po ręce Urygi na poczatku meczu

ogolnie , widzialem koncowke meczu City - Totenham , i odnioslem wrażenie że oni tam mają jakiś inny VAR...

Konrad. 23.04.2019 07:49

Ja tam wielkiej winy Lisa przy golach nie widzę...

Wydziałem natomiast z 3-4 błędy w pierwszej połowie, dwa razy piastkowanie x dośrodkowania z różnego - generalnie udowadnia cały czas, że dobrym bramkarzem nie jest.

A decyzja o czerwonej - dramat.

dynek.pl 23.04.2019 08:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nero (Post 1538458)
Podobno flaga WSH przeszkadzała w sprzedaży klubu, a miejsce w tabeli nie przeszkadza?
9 czy 14 miejsce nie ma żadnej różnicy?

Im niższe miejsce tym lepiej bo świadczy o mniejszej wartości drużyny więc obniża kwotę zakupu czyli kupujesz w dołku :)

Szneka 23.04.2019 08:36

fakt faktem że przesunięcie Bashy do obrony spowodowało, że cała gra siadła.powstała przeogromna dziura w środku pola. teraz po meczu pytanie czy nie lepiej było cofnąć Pietrzaka lub Boguskiego?

Adasss 23.04.2019 09:52

Myślę, że najlepiej sprawę ocenił Szot, mówiąc, że przy 2-0 niepotrzebnie tak zapędzaliśmy się do przodu. Wystarczy sobie sprawdzić gdzie przed akcją na 2-1 byli obaj nasi boczni obrońcy. W takich sytuacjach jeden może pójść tak wysoko, ale nie obaj. Zachowanie Burego przy kartce to na jego pozycji kryminał. Szkoda tego meczu, była duża szansa na dobry wynik, ale zabrakło wyrachowania i spokoju.

Armin 23.04.2019 09:54

Grupa spadkowa może i mniej atrakcyjna ale pamiętajcie ze za każde miejsce jest odpowiednia kasa od tv - więc warto walczyć o to 9 miejsce.

Zastanawia mnie te ponad 18 tysięcy ludzi wczoraj - przecież tak naprawdę było sporo mniej na stadionie, kiedy skończy się ta fikcja.

szym_ek 23.04.2019 10:08

na stadionie było 8200 ludzi. To pokazywanie frekwencji na podstawie sprzedanych biletów jest bez sensu.

Co do meczu to bardzo ładne akcje bramkowe i wydaje mi się, że po dwubramkowym prowadzeniu powstało rozluźnienie a Płock walczył dalej. Trudno.

W drugiej połowie obserwowałem Szota i muszę powiedzieć, ze fajnie się pokazał. Kontorlował co się wokół niego dzieje, starał się podejmować optymalne decyzje. Jeszcze troche musi popracować ale coś.z niego będzie

Szneka 23.04.2019 10:10

Serce boli patrząc jak drewniany Płock wywozi od nas 3 punkty.

Karherop 23.04.2019 10:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Armin (Post 1538480)
Grupa spadkowa może i mniej atrakcyjna ale pamiętajcie ze za każde miejsce jest odpowiednia kasa od tv - więc warto walczyć o to 9 miejsce.

Ciężko odmówić zespołowi że nie chce wywalczyć tego miejsca. Problemem są możliwości kadrowe i to że wiele zespołów walczy o życie.

Konia z rzędem temu, kto wytypuje parę stoperów na mecz z Sosnowcem.

Szot - Brożek?

Za chwilę moja wizja stoperów złożonych z juniorów przestanie być wizją, a zacznie być... rzeczywistością.

El'kabat 23.04.2019 10:57

Patrząc na Brożka na boisku - to szkoda chłopa wpuszczać, żeby sobie krzywdy ze zdrowiem nie zrobił na koniec kariery.

Pewnie Bashe wycofają na stopera.

Levis88 23.04.2019 11:01

W obecnej sytuacji kadrowej gra w górnej ósemce była by tragedią. Wolę nie myśleć o derbach...

wolfy 23.04.2019 11:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1538489)
Ciężko odmówić zespołowi że nie chce wywalczyć tego miejsca. Problemem są możliwości kadrowe i to że wiele zespołów walczy o życie.

Konia z rzędem temu, kto wytypuje parę stoperów na mecz z Sosnowcem.

Szot - Brożek?

Za chwilę moja wizja stoperów złożonych z juniorów przestanie być wizją, a zacznie być... rzeczywistością.

Szot-Boguski.
Coraz większy dramat kadrowy, nam już brakuje nie tyle stoperów co obrońców...

sandomingo 23.04.2019 11:12

Wczoraj po przesunięciu Bashy nasza gra już całkowicie siadła.

Dlatego w Sosnowcu lepiej już postawić na środku obrony duet z CLJ a Bashę zostawić na swoim miejscu.

matizaq 23.04.2019 11:21

Sadlok odpauzował już kartki.Jakieś info czy wyleczył już uraz? Parę Szot -Sadlok widziałbym jak najbardziej.

Szczerze mówiąc to widzę plus tej kartki Burligi. Staje się pewne że to nie był jednorazowy występ Szota a zagra w kolejnych meczach. Wyobrażam Sobie że mogłaby grać para Butliga- Sadlok a w tych okolicznościach to bez sensu. Szot i Grabowski powinni zostać a widziałbym też kogoś z młodych w pomocy od początku ( Kumah , Plewka ?).

wolfy 23.04.2019 11:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez matizaq (Post 1538495)
Sadlok odpauzował już kartki.Jakieś info czy wyleczył już uraz? Parę Szot -Sadlok widziałbym jak najbardziej.

Szczerze mówiąc to widzę plus tej kartki Burligi. Staje się pewne że to nie był jednorazowy występ Szota a zagra w kolejnych meczach. Wyobrażam Sobie że mogłaby grać para Butliga- Sadlok a w tych okolicznościach to bez sensu. Szot i Grabowski powinni zostać a widziałbym też kogoś z młodych w pomocy od początku ( Kumah , Plewka ?).

Pytanie o zdrowie Klemenza i Sadloka nadal aktualne, super gdyby się któryś z nich wykurował.

Książę Palownik 23.04.2019 11:34

Ja jakoś nie widzę aby Szot mógł na teraz sprawdzić się na stoperze.
Zanotował co prawda poprawny występ, co jak na debiut jest wynikiem bardzo dobrym. Kilka nieudanych zagrań to efekt braku doświadczenia, ogrania na tym poziomie.
Problemem są moim zdaniem jednak warunki fizyczne - on przy tym Zawadzie wyglądał jak dziecinka. Masa jeszcze przyjdzie (chłopak ma dopiero 17 lat) ale wzrostu też trochę brakowało.

fqqs 23.04.2019 11:43

Przecież jasno spiker powiedział i było napisane na ekranach, że 18 tys. sprzedanych biletów (wliczając karnety...). Nikt nie twierdził, że 18 tys. ludzi na stadionie.. Niestety na żadnym meczu u siebie w tym sezonie już nie zarobimy...

Karherop 23.04.2019 11:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fqqs (Post 1538500)
Przecież jasno spiker powiedział i było napisane na ekranach, że 18 tys. sprzedanych biletów (wliczając karnety...). Nikt nie twierdził, że 18 tys. ludzi na stadionie.. Niestety na żadnym meczu u siebie w tym sezonie już nie zarobimy...

Trzeba patrzeć przez pryzmat okoliczności, święta itd
Już w kolejnym meczu ze Śląskiem będzie dużo lepiej.
Może nie dobijemy do wyniku z początku roku, ale 20k sprzedanych wejściówek i ok 16-17 tys na stadionie powinno być.

Co i tak będzie wynikiem rewelacyjnym.

@Książę Palownik
W tym wieku jeszcze może urosnąć kilka cm.

matizaq 23.04.2019 12:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Książę Palownik (Post 1538499)
Ja jakoś nie widzę aby Szot mógł na teraz sprawdzić się na stoperze.
Zanotował co prawda poprawny występ, co jak na debiut jest wynikiem bardzo dobrym. Kilka nieudanych zagrań to efekt braku doświadczenia, ogrania na tym poziomie.
Problemem są moim zdaniem jednak warunki fizyczne - on przy tym Zawadzie wyglądał jak dziecinka. Masa jeszcze przyjdzie (chłopak ma dopiero 17 lat) ale wzrostu też trochę brakowało.

Z wszystkim się zgodzę.Środek obrony to jednak taka pozycja gdzie liczy się bardzo doświadczenie /umiejętność ustawienia itd.To można na nabyć tylko grając regularnie na jakimś poziomie.To że Szot nie jest jeszcze w 100% gotowy to jest jasne.Wkalkulowane powinny być jego ewentualne błędy.Grając z kimś bardziej doświadczonym (najlepiej Wasyl albo Sadlok) może bardzo szybko wskoczyć na dobry poziom bo jest w takim wieku ze wróci po wakacjach i okaże się ze przybyło mu pare centymetrów i kilogramów i fizycznie już nie odstaje.

Fakt jest taki ze przy obecnej sytuacji finansowej powinnismy skupić się na ogrywaniu piłkarzy mogących być zmiennikami w przyszłym sezonie.Nawet jeśli uda się utrzymać pierwsza jedenastkę,która jest dość silna jak na naszą ligę to znowu kilka kontuzji i będziemy drzeć o pierwsza ósemkę.

Fuks 23.04.2019 13:06

Ogólne wrażenie co do Szota z tego meczu było takie, że on budowę ciała to ma na defensywnego pomocnika, ale na pewno nie na stopera. Takie ciekawe porównanie, chociaż wiadomo, że to inna skala - ale Kompany jak grał z nami w Anderlechcie, to też miał 17 lat. A wyglądał jednak "poważniej"

Przy czym pierwsza myśl jaką miałem to była taka, że chłop jest za niski. Jeżeli dane z internetu są zgodne z prawdą, to ma 183 cm, czyli 2cm więcej od Pazdana. Pasuje mu do pary dać kogoś wysokiego, do tego dołoży 5 kg i może coś z niego będzie. Bo że on już nie urośnie to przecież dla każdego jasne. Może pierwsze wrażenie było jednak mylne i za kilka lat okaże się, że to jednak pozycja dla niego.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:13.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl