![]() |
Zagłębie na pewno nie "odpuści" tego meczu, niestety spodziewam się.max remisu..., Amica przegra, Ale Pogoń nie zapunktuje... i tylko punkciku nam braknie...
|
niezależnie od tego jakim wynikiem skonczy sie ten mecz..
PANOWIE piłkarze, szacunek za tą.rundę. |
Cytat:
|
Ale w takim meczu zagrać taką pytę to naprawdę szacun chlopaki. Nie mogę się doczekać tej niesamowitej końcówki sezonu i walki o 9 miejsce.
Teraz na majka wjeżdża Peszkin i zarzuca "...będzie się działo!..." Ten sezon już odfajkowany, mam nadzieję, że przed następnym pojawi się konkretny inwestor bo naprawdę rzygam już coroczną walka o ósemkę do ostatniej kolejki. PS. Tak, wiem że prawie byliśmy w 4. lidze |
2 x derby wygrane - utrzymamy sie w lidze ....dla mnie sezon wypelniony w 100 %
|
Szacun. Chociażby problemy z kontuzjami, że do końca walczymy o 8. To jest sport.
|
No biorąc pod uwagę ta dekadę to cracovia jeśli utrzyma miejsce będzie grała w pucharach więcej razy od nas...
|
Ale czego wyscie sie spodziewali? bylo co bylo,druzyna nie byla zgrana od poczatku,zaprzepaszczony okres przygotowawczy
jest smutek ale tak na chlodno patrzac to nie ma co wymagac ,awans pogrzebany zostal duzo wczesniej w Sosnowcu albo nawet u nas po porazce z Pogonią. |
Widac ze Wasyl to jakos trzymal w kupie. Sadlok totalnie oblal test jako lider obrony.
|
Awans do grupy mistrzowskiej został pogrzebany w meczach z Sosnowcem i Piastem. Oby teraz nie było zjazdu formy i 7 przegranych do końca sezonu, w dalszym ciągu walczymy o kasę z C+.
|
Cytat:
|
Zagłębie ty kur.. w czaku o
|
Krótka ławka zrobiła swoje niestety
|
gdyby fajtłapa zrobił jednego klopsa mniej z piastem..
|
Weinezettel (Broda), Szot, Kumah, Grabowski, Plewka, Balicki, Buksa to powinien być teraz ich czas...ale nie będzie.
|
Co za gowniany mecz. Myslalem, ze to Wisla walczy o osemke, a nie Zaglebie. A wygladalo to tak, jakby bylo na odwrot. Zero agresji, doskoku. Robili z nami co chcieli. I trudno cos stworzyc jak sie ma Drzazge i Kolara z przodu. Coz, trzeba sie cieszyc z tego, co sie udalo osiagnac w tych warunkach. Koniec sezonu.
|
Płock (d), Sosnowiec (w), Śląsk (d), Zabrze (w), Korona (d), Gdynia (w), Miedź (d)
|
tez uwazam ze teraz czas na gre zmiennikow i przeglad kadry - szlak trtafil pieniadze za gorna 8 ( Lis) ale trudno - trzeba dac pograc innym
|
dzisiejszy mecz dramat. dwa tygodnie temu mecz życia z Legią a dziś?
gramy o życie a chłopaki człapią po boisku. Drzazga niewidoczny Kolar nieskuteczny dryblingi Peszki przeczytane Basha niedokładny. Liczyłem, że rzucimy się jak na Legię a tu granie w chuja i zasłużona porażka. Mam pretensje że akurat dziś przeszli zawodnicy obok meczu. ale to co pisałem wcześniej awans do 8 przegraliśmy z Sosnowcem AGKŚ Miedzią i Płockiem |
Nie Lis zapieprzył nam grę w pierwszej ósemce, a cała drużyna wcześniej meczem w Sosnowcu.
Sosnowiec był kluczowy, a zbagatelizowany. |
najgorszy mecz Wisły tej wiosny , masa niedokładnosci , gra bez napastnika , ogolnie bardzo kiepski wystep miedzy innymi Baschy, Kolara ,Peszki czy tez Drzazgi, do tego chujowe zmiany Brozek i Boguski, a lepiej było wpuscic Kumaha za Drzazge czy Kolara koło 70 minuty,a szkoda gadac..
|
Cytat:
|
A może trochę zrozumienia? Nie zawsze jest forma jest ten dzień.
Po prostu. Drzazgę pierw nosi się na rękach a potem .... mamy sytuację jaką mamy i koniec. I tak jest lepiej niż można było myśleć. Nie mamy ławki, przygotowania zaburzone, tylu zawodników odeszło. Walczyliśmy do końca nie udało się i tyle. A nie wieże że chłopaki nie zrobili tyle ile mogli. Zrobili. |
Przegraliśmy z mistrzami sezonu zasadniczego na wiosnę. Graliśmy z całą górną jedenastką z wyłączeniem Jagiellonii.
https://imgur.com/a/CwQqP7r |
Caly czas uwazam ze Drzazga,Kolar czy Lis to nie sa zawodnicy na ekstraklase i swoje zdanie podtrzymuje.
Zastanawiam sie czemu to tak pęklo ,po meczu z Legia byl huraoptymizm ,potem ten zakichany Sosnowiec ,bo tam jest nasz brak na dziś awansu. Pozatym dzis Wisla nie wygladala na zespol ktory gryzl trawe,czegos mi brakowalo. |
Cytat:
|
Wisła nie potrafi grać pod presją. A tak było w ostatnich trzech kolejkach. Efekt - tylko 1 punkt. Dzisiaj przegraliśmy w pełni zasłużenie, nasza gra w defensywie wołała o pomstę do nieba. Ten awans przegraliśmy w innych meczach, w których zwycięstwo było na wyciągnięcie ręki. Że wspomnę tylko karnego Bogusia w pierwszej kolejce...
Mimo wszystko chciałem podziękować trenerowi Stolarczykowi, oraz wszystkim piłkarzom za wysiłek w całym sezonie. Wszyscy wiemy z jakim problemami się borykaliśmy. Przez pól roku zawodnicy grali bez wypłaty. W grudniu już cała Polska widziała nas w grobie. Warunki w jakich przyszło pracować Stolarowi są wybitnie niekorzystne. Mimo tego potrafił zbudować drużynę absolutnie z niczego. A dwa zwycięstwa w derbach mają swoja wymowę. Dziękuję Panowie! |
Pamietam jak wszyscy zlapali sie za glowe jak zobaczyli ze w meczu z Arka do karnego podchodzi Boguski. To byla najgorsza decyzja Stolarczyka w tym roku.
Z Lisem obstawiam ze Stolarczyk byl zmuszony go wystawiac i mial zwiazane rece. Dzisiaj ten parodysta mila kupe szczescia bo mogl zawalic dwie bramki. Raz wypul pilke po slabiutkim strzale i mielismy szczescie ze Pawlowski byl metr za daleko. Druga sytuacja gdzie po strzale Starzynskiego pilka przelala mu sie po rece (ktory to juz raz) i poszla na poprzeczke. |
Cytat:
Po Legii spuchlismy, o co trudno miec pretensje, zaburzone przygotowania + w zasadzie brak rezerwowych Rozbita L, zeszmacona Korona, 2 zwycieskie derby Dla mnie sezon przyzwoity biorac pod uwage okolicznosci Teraz co mecz trzeba sprawdzic po 2-3 mlodych od pierwszej minuty |
Szkoda, sezon właściwie skończony. Kibicowsko tylko fajny mecz z Górnikiem, reszta dno. Mam nadzieję że nie pokpimy trzeciego meczu z Sosnowcem.
|
Cytat:
Nasi kluczowi piłkarze są wiekowi, brak ławki i na finiszu wszystko się posypało. Ci którzy piszą o przejściu obok meczu niech się strzelą w baniak. Widać było że Peszko jest przemęczony, Sadlok też, Błaszczykowski po kontuzji... A ławka to aktualnie skład papy i słomy. Wykończyły nas kontuzje, mecze co trzy dni, wiek naszych stoperów i skrzydeł. Acha, no i oczywiście brak normalnych przygotowań, zaczęliśmy się zgrywać po trzech meczach. |
Chciałbym przypomnieć historię Podbeskidzia . Z taką grą porażka z Płockiem i zaczyna się nerwówka .
|
grupa spadkowa to sama w sobie śliski temat... to siedzi w głowach, a widać było, że nasi wyraźnie przybici strasznie przez wynik
oby Pan trener Maciej Stolarczyk dał radę to ogarnąć jak zawsze |
Cytat:
Znaczy, po pierwsze Arka wygrywająca 5 meczy na 7 :rotfl: Spadek nam nie grozi, brak miejsca w ósemce to bardzo duże straty finansowe - o wiele bardziej grozi nam bankructwo. A teraz skończ .......ić i idź spać, bo już po dobranocce. |
Cytat:
była jazda po Klemensie , to teraz raczej módlmy sie o jego powrót do zdrowia , bo aktualnie w składzie nie mamy ANI JEDNEGO ŚO , a potrzeba dwóch |
Cytat:
|
To nie był przypadek,że nie wygraliśmy trzech ostatnich meczów.Wypadł Kuba,Wasyl,doszły trzy mecze w 7 dni,wyszła krótka ławka.Nie ma co obwiniać poszczególnych piłkarzy,wygrywała cała drużyna,przegrywa cała drużyna.
Gdyby ktoś po pierwszym meczu w Zabrzu powiedział,że na kilka kolejek przed końcem zapewnimy sobie utrzymanie+wygramy derby+rozgromimy Legię,każdy brałby w ciemno taki scenariusz. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Tak tylko teraz piszę, przypomnę się potem. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:17. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl