Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [XXIX kolejka] Wisła Kraków - Piast Gliwice, Sobota 6 IV, godzina 18:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10151)

Karherop 06.04.2019 15:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bódyń (Post 1537567)
Jestes tego pewien? Jeśli tylko i Zaglebie bedzie mialo 44 pkt to tak. Przy wiekszej ilosci druzyn majacej 44 pkt mozemy wyleciec. Nie sprawdzalem tego bo za duzo mozliwosci.

W małej tabelce Zaglębie Jagiellonia i My jesteśmy na 1 miejscu. Tym bardziej gdyby po wygranej w Lubinie i tym bardziej gdybyśmy się zrównali w punktach poza Zagłębiem z Lechem oraz Pogonią również wyprzedzimy minimum 1 ekipę w pierwszym przypadku Lecha, w drugim Zagłębie.

Niezależnie od dzisiejszego wyniku wszystko jest w 100% w naszych rękach.

Stelio 06.04.2019 15:48

Odnośnie meczu, wystrzelaliśmy się już. Brak Kuby i Wasyla + starcie z przeciwnikiem który nie jest ogórkiem, konkluzja? Wygrana Piasta, max remis.

Boracik86 06.04.2019 15:59

Dzisiaj będzie bardzo ciężko. Można liczyć tylko na to, że nasi będą dużo strzelać, bo bramki stracimy na pewno.

Levis88 06.04.2019 16:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Stelio (Post 1537571)
Odnośnie meczu, wystrzelaliśmy się już. Brak Kuby i Wasyla + starcie z przeciwnikiem który nie jest ogórkiem, konkluzja? Wygrana Piasta, max remis.

Daj w nawias, podziel przez ekstraklasę i wyjdzie wygrana:)

michu28 06.04.2019 16:21

Kurde szkoda że Wasyl wypadł przez kontuzję . O 3 punkty będzie trudno .

El'kabat 06.04.2019 16:32

Człowiek na wyjeździe, podrzuci ktoś pls linka ?

edit

dzieki bardzo Judas Priest!!!

Mecz jak ktoś poza Krk to też w tvp2

JudasPriest 06.04.2019 16:35

Dailymotion.com/ekstraklasa

Jeśli jesteś w PL, to musisz mieć zainstalowany w przeglądarce program HOLA VPN i ustawić inny kraj np. Holandia

wolfy 06.04.2019 17:22

Ciężko gra się bez bramkarza.

Stelio 06.04.2019 17:23

Dno i kilometr mułu, dobrze że nie awansujemy do 8 bo zaliczyliby kompromitacje w derbach..

ślimak 06.04.2019 18:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Stelio (Post 1537579)
Dno i kilometr mułu, dobrze że nie awansujemy do 8 bo zaliczyliby kompromitacje w derbach..

Dyjżę spokój z takimi wpisami...
My się żydów nie boimy. Tak z natury.

Knopers 06.04.2019 18:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1537578)
Ciężko gra się bez bramkarza.

Lis ława. Czas na któregoś z młodych. Gorzej chyba być nie może. Proste piłki na niego i jakiś dramat. Koniec taryfy ulgowej. Ale odwalił w tak ważnym meczu.... Konieczny odpoczynek od pierwszego składu.
Ost słuchałem audycji w radiu poznań po zwolnieniu Nawałki. Dużo było głosów ze strony poznańskiej, że to była głupota oddając Lisa lekką reką. Po tym meczu jak i ostatnim chyba jednak nie żałują.....

brylant17 06.04.2019 18:57

Graliśmy ku...a bez bramkarza....czego my zawsze mamy pecha do nich ?

ciacho 06.04.2019 18:58

Lis.. co tu w ogóle komentować. Drzazga dramat. Kolar 2 setki i mógł się 2 razy położyć na karnego. Szkoda, bo spodziewałem się wysokiej porażki a ogólnie źle to nie wyglądało. Jak my mogliśmy przegrać z Sosnowcem to ja nie wiem.

jova 06.04.2019 18:58

Dawno czyjś indywidualny występ mnie tak nie wk*rwił...

fansorina 06.04.2019 19:01

Cały sezon chłop popełnia takie babole, nie wiem jakim prawem on całe rozgrywki jest pierwszym bramkarzem. I te wznowienia!!! Fantastyczne! Dawać Weinezettela albo Brodę na Zagłębie, czy my czymś ryzykujemy?
Tyle kasy na taką gwiazdę. Ech. Teraz dać zawodnikom z trzy dni wolnego, przecież nasi zawodnicy brzydko mówiąc zdychali już w pierwszej połowie.
Fantastyczny debiut Balickiego!

NHitman 06.04.2019 19:06

Mecz z Piastem i wcześniejszy z Zagłębiem pokazał ile znaczy jedna osoba dla tej drużyny. Nie ma Błaszczykowskiego i są okropne męczarnie. Do przerwy Piast mógł już prowadzić 3-0, tylko jakiś cud się stał, że to zremisowaliśmy.


Nie wiem jak idzie szukanie inwestora/sponsora, ale powinno natychmiast przyśpieszyć, bo na niektórych pozycjach są potrzebne wzmocnienia na wczoraj.

Wojtas 06.04.2019 19:07

No nie da sie z takim bramkarzem.To jest juz kpina,ile on nam jeszcze meczy zawali?

to 2;2 to szczerze wynik i tak najlepszy jaki mogl dzis byc,Piast w pierwszej polowie o 3 klasy lepszy...

ale to sie posypapalo w 5 dni......bez Kuby nie ma tego zespolu.

co do Lubina to serce daje nadzieje,ale nie ma co sie nastawiac na zwyciestwo.

El'kabat 06.04.2019 19:08

Lis dziś faktycznie zawalił. Druga sprawa, ze Kolar powinien się kłaść jak tylko jest taka szansa.
Finalnie i tak mieliśmy farta, bo Jodlowiec mógł to na spokojnie wsadzić w końcówce.

Z zagłębiem raczej o 3 pkt bedzie ciężko, do tego KGHM pewnie sypnie im premiami za 8ke i będą zasuwac na 6 biegu....

Eustachy 06.04.2019 19:09

Za zadne skarby nie dam sie nikomu przekonac ze Lis i Drzazga to jest poziom ekstraklasowy. Jeden fajny gol czy kilka udanych interwencji nie moze rzutowac na caloksztalt - w obu przypadkach marny.

Patryko 06.04.2019 19:10

Dwa ostatnie spotkania to wysiłek zespołu niweczony katastrofalnymi błędami indywidualnymi... Pozostaje mecz o wszystko z Zagłębiem - mam nadzieję, że wyleczy się Kuba i dadzą z siebie 200%.

Arkadiusz.Czerepach 06.04.2019 19:12

w kazdym razie panowie wypadałoby odszczekać kalumnie jakie wylaliście na Klemenza

Lis niestety , 2 błędy , za to brzemienne w skutki

po drugiej stronie najlepszy chyba aktualnie bramkarz ekstraklasy , 3 karne wyjęte w tej rundzie mówią same za siebie , dodatkowo faktystyczne wonder-save'y setek Kolara

inna sprawa że Kolar 2x faulowany na karnego - wolał pociągnąc akcje

no i największy wygrany meczu Palcic -zasłużył na pierwszy skład do końca rundy

brylant17 06.04.2019 19:13

Tym,że Matej strzelił dwa gole ?

bridgeburner 06.04.2019 19:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 1537588)
No nie da sie z takim bramkarzem.To jest juz kpina,ile on nam jeszcze meczy zawali?

to 2;2 to szczerze wynik i tak najlepszy jaki mogl dzis byc,Piast w pierwszej polowie o 3 klasy lepszy...

ale to sie posypapalo w 5 dni......bez Kuby nie ma tego zespolu.

co do Lubina to serce daje nadzieje,ale nie ma co sie nastawiac na zwyciestwo.

Nie zgadzam sie
2 połowa bardzo dobra, w tym składzie zdominowalismy Piasta
Ogólnie mecz w naszym wykonaniu lepszy niż się spodziewałem
Szkoda tylko że gramy bez bramkarza, nie nazwę go ręcznikiem bo od ręcznika piłka się tak nie odbija...

Arek95 06.04.2019 19:23

Gdyby nie Lis to 3 punkty zostały by w Krakowie! Klemenz i Sadlok dzisiaj przemiana o 180 stopni względem Sosnowca!

squax 06.04.2019 19:48

Nie pierwszy i pewnie nie ostatni mecz, który zawalił nam Lis. Po sezonie nowy bramkarz potrzebny na gwałt.

LucjuszWielki 06.04.2019 19:48

Później pokusze się na głębsze refleksje.. ale wpierw chciałem zaznaczyć, że mimo, iż Piast był piłkarsko/indywidualnie lepszy to my stworzyliśmy więcej dogodnych okazji i powinniśmy wygrać ALE

no właśnie ALE... jestem tak wk.... że napiszę póki co tylko tak:

CZY LISA JUŻ MOŻNA PEŁNOPRAWNIE NAZYWAĆ PAWEŁKIEM CZY CABAJEM ???


Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1537608)
Do poziomu Pawełka do mu jeszcze bardzo dużo brakuje i piszę to bez ironii. Pawełek o wiele więcej meczy ratował niż zawalał.


czyli cabaj...

sandomingo 06.04.2019 19:49

Jak się nie wygrywa u siebie prowadząc to zawsze żal. Ale obiektywnie to remis chyba zasłużony, bo Piast był w pierwszej połowie lepszy, czuć było ich przewagę.
O Lisie pisać nie ma sensu - i tak wiadomo, że w Lubinie wyjdzie, bo nikogo innego nie mamy.
Mam nadzieję, że w klubie mają rozsądny pomysł na karierę Brody - bo to może być dla nas docelowy bramkarz.
Tak naprawdę niewiele przemawia za naszym zwycięstwem w ostatniej kolejce....chyba tylko logika ekstraklapy - ale to już coś. Niech Kuba wydobrzeje i próbujmy! Walka do końca!

Coglin 06.04.2019 19:52

....a mać. Kropka.

wolfy 06.04.2019 19:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LucjuszWielki (Post 1537604)
Później pokusze się na głębsze refleksje.. ale wpierw chciałem zaznaczyć, że mimo, iż Piast był piłkarsko/indywidualnie lepszy to my stworzyliśmy więcej dogodnych okazji i powinniśmy wygrać ALE

no właśnie ALE... jestem tak wk.... że napiszę póki co tylko tak:

CZY LISA JUŻ MOŻNA PEŁNOPRAWNIE NAZYWAĆ PAWEŁKIEM CZY CABAJEM ???

Do poziomu Pawełka do mu jeszcze bardzo dużo brakuje i piszę to bez ironii. Pawełek o wiele więcej meczy ratował niż zawalał.

Z pozytywów: Klemenz zagrał naprawdę poprawny mecz z mocnym przeciwnikiem. Oby tak dalej.

LucjuszWielki 06.04.2019 19:57

Jakie są szanse na awans ?? Czy wygana daje nam 100% za tydzien, czy Kuba bedzie?? Czy remis daje nam 8 jesli tak to jakie inne wyniki???

WOLFY musisz klęknąć i przeprosić za bronienie Lisa, nie ma zmiłuj, limit błędów 10 razy przekroczony - Boziu proszę Cię o zdrowie dla Buchala, lepszy ręcznik w bramce niż duch.

LucjuszWielki 06.04.2019 19:59

Zobaczycie, że Lechia da dzisiaj ciała z kuchenkorzem...

wolfy 06.04.2019 20:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LucjuszWielki (Post 1537609)
Jakie są szanse na awans ?? Czy wygana daje nam 100% za tydzien, czy Kuba bedzie?? Czy remis daje nam 8 jesli tak to jakie inne wyniki???

WOLFY musisz klęknąć i przeprosić za bronienie Lisa, nie ma zmiłuj, limit błędów 10 razy przekroczony - Boziu proszę Cię o zdrowie dla Buchala, lepszy ręcznik w bramce niż duch.

Według Stanowskiego to my go sprzedamy ze sporym przebiciem, sam podobnie twierdziłem i oby tak się stało, bo mam poważne wątpliwości po tym co ostatnio odpierdala...

Wygrana z Zagłebiem daje nam pewną ósemkę, remis tylko jeśli Pogoń lub Lech przegrają swoje mecze.

bódyń 06.04.2019 20:03

Mozna bylo fuxem wygrac z lepsza druzyna. Niestety wiadomo kto zawalil. Szanse marne na 8 sa ale wygranie z Zaglebiem mozliwe tylko z Kuba
Co o kibicach Wisly mowia:)



https://i.ibb.co/8PmwRNH/Zrzut-ekran...6-20-58-53.png


I co do frekwencji mecz WIsla-Piast kolejny w Top 10 frekwencji. Podium dla Wisly
https://i.ibb.co/xLJrxJh/Zrzut-ekran...6-21-02-52.png
5 meczy Wisly
3- mecze Legii
po 1 Lech i Lechia

Arek95 06.04.2019 20:05

Przede wszystkim nie rozumiem wpuszczania Brożka z Boguskim który TOTALNIE!!! nic nie dają temu zespołowi... dlaczego Balicki wpuszczony na ostatnie raptem 1,5 minuty!? Wojo na 15 za Peszkę rozumiem, potrzeba nam 100% w Lubinie., ale był Słomka który nigdy tak na prawdę prawdziwej szansy nie otrzymał. Widocznie nasi juniorzy są gorsi od beznadziejnego Brożka zaliczającego 2 kontakty przez cały okres gry 2 tym 2 straty i Boguski totalnie nie widoczny w spotkaniu, grający na faul niż młody, który może zawsze szarpnąć do przodu na ułańskiej fantazji... Od kolejnego sezonu może czas najwyższy nie przedłużać kontraktów pewnym osobom a innych sprzedać póki jest ku temu okazja i są chętni!?

wolfy 06.04.2019 20:05

Z Zagłebiem możemy wygrać zawsze, to ekstraklasa a oni notorycznie się zawieszają.

Wojtas 06.04.2019 20:07

Kuba to jest jakies 70% zespolu ,i na boisku jak i mentalnie .bez niego dzis widac bylo jaka jest Wisla,czyli żadna.

Ale z ręcznikiem na bramce w Lubinie moze byc bardzo ciezko,czemu my zawsze mamy na bramce takie łajzy.

adfurle 06.04.2019 20:07

Tak się kończy stawianie na siłę na młode,polskie drewno. Wisła nie zarobi ani na Plewce, ani na Lisie.
Jak młody jest ogarnięty, to się przebije bez takiego ciągnięcia za uszy. Za drogo nas kosztują w tej rundzie błedy Lisa i Plewki.
Bramkarz musi być z tzw.biglem, jak np.Pareiko lub Kuciak. Flegmatyczne ciołki to nie na takiej pozycji.

LucjuszWielki 06.04.2019 20:10

Fuksem, niefuksem, stworzylismy sytuacje, Piast piłkarsko leposzy ale coż? Mieliśmy swoje okazje, kto tam zawalił sam na sam pierwsze? Drzazga? Potem przed spalonym Boguski?


Wyć mi się chce, wyć... nie wiem co zrobić, dobrze, że mam dużo roboty dziś bo nie wiem...

pan_premier 06.04.2019 20:15

remis zasłużony. Piast lepszy worganizacji gry , my lepsze zrywy.

Zagłebie gra raczej średnio - widać ze Peszko, Basha, Savicevic padli po 3 meczu w ciagu 7 dni. Jest teraz równo tydzień na odpoczynek. Jak Kuba wróci to będziemy faworytem.

Levis88 06.04.2019 20:24

Piast zagrał kolejny bardzo dobry mecz a my w osłabieniu urywamy im punkty. OK Valencia robił im grę ale żadnej klarownej sytuacji nie mieli za to my setkę Peszki :) i Kolara, do tego rzut karny. Za tydzień wszystko możliwe
Mnie bardziej martwi co dalej bo widać jak mamy krótką ławkę... Przyszły sezon może być dużo cięższy sportowo niż obecny nota bene.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:08.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl