![]() |
Cytat:
Niezależnie od dzisiejszego wyniku wszystko jest w 100% w naszych rękach. |
Odnośnie meczu, wystrzelaliśmy się już. Brak Kuby i Wasyla + starcie z przeciwnikiem który nie jest ogórkiem, konkluzja? Wygrana Piasta, max remis.
|
Dzisiaj będzie bardzo ciężko. Można liczyć tylko na to, że nasi będą dużo strzelać, bo bramki stracimy na pewno.
|
Cytat:
|
Kurde szkoda że Wasyl wypadł przez kontuzję . O 3 punkty będzie trudno .
|
Człowiek na wyjeździe, podrzuci ktoś pls linka ?
edit dzieki bardzo Judas Priest!!! Mecz jak ktoś poza Krk to też w tvp2 |
Dailymotion.com/ekstraklasa
Jeśli jesteś w PL, to musisz mieć zainstalowany w przeglądarce program HOLA VPN i ustawić inny kraj np. Holandia |
Ciężko gra się bez bramkarza.
|
Dno i kilometr mułu, dobrze że nie awansujemy do 8 bo zaliczyliby kompromitacje w derbach..
|
Cytat:
My się żydów nie boimy. Tak z natury. |
Cytat:
Ost słuchałem audycji w radiu poznań po zwolnieniu Nawałki. Dużo było głosów ze strony poznańskiej, że to była głupota oddając Lisa lekką reką. Po tym meczu jak i ostatnim chyba jednak nie żałują..... |
Graliśmy ku...a bez bramkarza....czego my zawsze mamy pecha do nich ?
|
Lis.. co tu w ogóle komentować. Drzazga dramat. Kolar 2 setki i mógł się 2 razy położyć na karnego. Szkoda, bo spodziewałem się wysokiej porażki a ogólnie źle to nie wyglądało. Jak my mogliśmy przegrać z Sosnowcem to ja nie wiem.
|
Dawno czyjś indywidualny występ mnie tak nie wk*rwił...
|
Cały sezon chłop popełnia takie babole, nie wiem jakim prawem on całe rozgrywki jest pierwszym bramkarzem. I te wznowienia!!! Fantastyczne! Dawać Weinezettela albo Brodę na Zagłębie, czy my czymś ryzykujemy?
Tyle kasy na taką gwiazdę. Ech. Teraz dać zawodnikom z trzy dni wolnego, przecież nasi zawodnicy brzydko mówiąc zdychali już w pierwszej połowie. Fantastyczny debiut Balickiego! |
Mecz z Piastem i wcześniejszy z Zagłębiem pokazał ile znaczy jedna osoba dla tej drużyny. Nie ma Błaszczykowskiego i są okropne męczarnie. Do przerwy Piast mógł już prowadzić 3-0, tylko jakiś cud się stał, że to zremisowaliśmy.
Nie wiem jak idzie szukanie inwestora/sponsora, ale powinno natychmiast przyśpieszyć, bo na niektórych pozycjach są potrzebne wzmocnienia na wczoraj. |
No nie da sie z takim bramkarzem.To jest juz kpina,ile on nam jeszcze meczy zawali?
to 2;2 to szczerze wynik i tak najlepszy jaki mogl dzis byc,Piast w pierwszej polowie o 3 klasy lepszy... ale to sie posypapalo w 5 dni......bez Kuby nie ma tego zespolu. co do Lubina to serce daje nadzieje,ale nie ma co sie nastawiac na zwyciestwo. |
Lis dziś faktycznie zawalił. Druga sprawa, ze Kolar powinien się kłaść jak tylko jest taka szansa.
Finalnie i tak mieliśmy farta, bo Jodlowiec mógł to na spokojnie wsadzić w końcówce. Z zagłębiem raczej o 3 pkt bedzie ciężko, do tego KGHM pewnie sypnie im premiami za 8ke i będą zasuwac na 6 biegu.... |
Za zadne skarby nie dam sie nikomu przekonac ze Lis i Drzazga to jest poziom ekstraklasowy. Jeden fajny gol czy kilka udanych interwencji nie moze rzutowac na caloksztalt - w obu przypadkach marny.
|
Dwa ostatnie spotkania to wysiłek zespołu niweczony katastrofalnymi błędami indywidualnymi... Pozostaje mecz o wszystko z Zagłębiem - mam nadzieję, że wyleczy się Kuba i dadzą z siebie 200%.
|
w kazdym razie panowie wypadałoby odszczekać kalumnie jakie wylaliście na Klemenza
Lis niestety , 2 błędy , za to brzemienne w skutki po drugiej stronie najlepszy chyba aktualnie bramkarz ekstraklasy , 3 karne wyjęte w tej rundzie mówią same za siebie , dodatkowo faktystyczne wonder-save'y setek Kolara inna sprawa że Kolar 2x faulowany na karnego - wolał pociągnąc akcje no i największy wygrany meczu Palcic -zasłużył na pierwszy skład do końca rundy |
Tym,że Matej strzelił dwa gole ?
|
Cytat:
2 połowa bardzo dobra, w tym składzie zdominowalismy Piasta Ogólnie mecz w naszym wykonaniu lepszy niż się spodziewałem Szkoda tylko że gramy bez bramkarza, nie nazwę go ręcznikiem bo od ręcznika piłka się tak nie odbija... |
Gdyby nie Lis to 3 punkty zostały by w Krakowie! Klemenz i Sadlok dzisiaj przemiana o 180 stopni względem Sosnowca!
|
Nie pierwszy i pewnie nie ostatni mecz, który zawalił nam Lis. Po sezonie nowy bramkarz potrzebny na gwałt.
|
Później pokusze się na głębsze refleksje.. ale wpierw chciałem zaznaczyć, że mimo, iż Piast był piłkarsko/indywidualnie lepszy to my stworzyliśmy więcej dogodnych okazji i powinniśmy wygrać ALE
no właśnie ALE... jestem tak wk.... że napiszę póki co tylko tak: CZY LISA JUŻ MOŻNA PEŁNOPRAWNIE NAZYWAĆ PAWEŁKIEM CZY CABAJEM ??? Cytat:
czyli cabaj... |
Jak się nie wygrywa u siebie prowadząc to zawsze żal. Ale obiektywnie to remis chyba zasłużony, bo Piast był w pierwszej połowie lepszy, czuć było ich przewagę.
O Lisie pisać nie ma sensu - i tak wiadomo, że w Lubinie wyjdzie, bo nikogo innego nie mamy. Mam nadzieję, że w klubie mają rozsądny pomysł na karierę Brody - bo to może być dla nas docelowy bramkarz. Tak naprawdę niewiele przemawia za naszym zwycięstwem w ostatniej kolejce....chyba tylko logika ekstraklapy - ale to już coś. Niech Kuba wydobrzeje i próbujmy! Walka do końca! |
....a mać. Kropka.
|
Cytat:
Z pozytywów: Klemenz zagrał naprawdę poprawny mecz z mocnym przeciwnikiem. Oby tak dalej. |
Jakie są szanse na awans ?? Czy wygana daje nam 100% za tydzien, czy Kuba bedzie?? Czy remis daje nam 8 jesli tak to jakie inne wyniki???
WOLFY musisz klęknąć i przeprosić za bronienie Lisa, nie ma zmiłuj, limit błędów 10 razy przekroczony - Boziu proszę Cię o zdrowie dla Buchala, lepszy ręcznik w bramce niż duch. |
Zobaczycie, że Lechia da dzisiaj ciała z kuchenkorzem...
|
Cytat:
Wygrana z Zagłebiem daje nam pewną ósemkę, remis tylko jeśli Pogoń lub Lech przegrają swoje mecze. |
Mozna bylo fuxem wygrac z lepsza druzyna. Niestety wiadomo kto zawalil. Szanse marne na 8 sa ale wygranie z Zaglebiem mozliwe tylko z Kuba
Co o kibicach Wisly mowia:) https://i.ibb.co/8PmwRNH/Zrzut-ekran...6-20-58-53.png I co do frekwencji mecz WIsla-Piast kolejny w Top 10 frekwencji. Podium dla Wisly https://i.ibb.co/xLJrxJh/Zrzut-ekran...6-21-02-52.png 5 meczy Wisly 3- mecze Legii po 1 Lech i Lechia |
Przede wszystkim nie rozumiem wpuszczania Brożka z Boguskim który TOTALNIE!!! nic nie dają temu zespołowi... dlaczego Balicki wpuszczony na ostatnie raptem 1,5 minuty!? Wojo na 15 za Peszkę rozumiem, potrzeba nam 100% w Lubinie., ale był Słomka który nigdy tak na prawdę prawdziwej szansy nie otrzymał. Widocznie nasi juniorzy są gorsi od beznadziejnego Brożka zaliczającego 2 kontakty przez cały okres gry 2 tym 2 straty i Boguski totalnie nie widoczny w spotkaniu, grający na faul niż młody, który może zawsze szarpnąć do przodu na ułańskiej fantazji... Od kolejnego sezonu może czas najwyższy nie przedłużać kontraktów pewnym osobom a innych sprzedać póki jest ku temu okazja i są chętni!?
|
Z Zagłebiem możemy wygrać zawsze, to ekstraklasa a oni notorycznie się zawieszają.
|
Kuba to jest jakies 70% zespolu ,i na boisku jak i mentalnie .bez niego dzis widac bylo jaka jest Wisla,czyli żadna.
Ale z ręcznikiem na bramce w Lubinie moze byc bardzo ciezko,czemu my zawsze mamy na bramce takie łajzy. |
Tak się kończy stawianie na siłę na młode,polskie drewno. Wisła nie zarobi ani na Plewce, ani na Lisie.
Jak młody jest ogarnięty, to się przebije bez takiego ciągnięcia za uszy. Za drogo nas kosztują w tej rundzie błedy Lisa i Plewki. Bramkarz musi być z tzw.biglem, jak np.Pareiko lub Kuciak. Flegmatyczne ciołki to nie na takiej pozycji. |
Fuksem, niefuksem, stworzylismy sytuacje, Piast piłkarsko leposzy ale coż? Mieliśmy swoje okazje, kto tam zawalił sam na sam pierwsze? Drzazga? Potem przed spalonym Boguski?
Wyć mi się chce, wyć... nie wiem co zrobić, dobrze, że mam dużo roboty dziś bo nie wiem... |
remis zasłużony. Piast lepszy worganizacji gry , my lepsze zrywy.
Zagłebie gra raczej średnio - widać ze Peszko, Basha, Savicevic padli po 3 meczu w ciagu 7 dni. Jest teraz równo tydzień na odpoczynek. Jak Kuba wróci to będziemy faworytem. |
Piast zagrał kolejny bardzo dobry mecz a my w osłabieniu urywamy im punkty. OK Valencia robił im grę ale żadnej klarownej sytuacji nie mieli za to my setkę Peszki :) i Kolara, do tego rzut karny. Za tydzień wszystko możliwe
Mnie bardziej martwi co dalej bo widać jak mamy krótką ławkę... Przyszły sezon może być dużo cięższy sportowo niż obecny nota bene. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:08. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl