Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [XXVIII kolejka] Zagłębie Sosnowiec - Wisła Kraków, Środa 3 IV, godzina 20:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10146)

Griszka30KR 03.04.2019 19:55

Klemenz powinien chyba...Ja nie wiem gdzie widziałeś tą dobrą zmianę ,bo ja widzę od czasu gry w Wiśle,straty złe podania,złe ustawienia i zero startu do piłki

bridgeburner 03.04.2019 19:58

Ciężko obrońcę oceniać jak nie gra regularnie
Aczkolwiek brak ogrzania widoczny, przy drugim golu dziecko we mgle bez bazy czy do piłki iść czy kryć napastnika

nero 03.04.2019 20:12

Ta nasza liga taka ciekawa, najpierw lejesz 4:0, potem dostajesz od najgorszej drużyny.

Wojtas 03.04.2019 20:18

Jest jak przewidywalem czyli Ekstraklasy nie przewidzisz......kuriozum ale prawda.

panowie wezcie sie za jajca i zacznijcie cos grac,niech bedzie choc ten remis.

brylant17 03.04.2019 20:18

Nie ta liga jest żałosna

El'kabat 03.04.2019 20:20

Klemenz to jak widać parówa pierwszorzędna.

Mecz do zapomnienia, radośnie w obronach - może uda się chociaż zremisować.

bridgeburner 03.04.2019 20:22

Momentami to wygląda jak mecz 5a z 5b, raz jedni lecą za piła raz drudzy
Dysproporcja w organizacji gry względem meczu z Legia ogromna
Obawiałem się tego że po meczach u nas, przy pełnym stadionie pojadą na ten kurnik i z podejściem do meczu będzie problem

Kamson 03.04.2019 20:38

Potrzeba nam ze trzech nowych stoperów. Klemenz poziom okręgówki. Sadlok dzisiaj zjechał do jego poziomu.

Szneka 03.04.2019 21:16

dramat Maćka Sadloka. z 7egią profesor dziś amator. Dwie bramki Jego

fansorina 03.04.2019 21:25

Gratulacje! Stracić 5 punktów z Zagłębiem Sosnowiec to coś fantastycznego. Chapeau bas panie Stolarczyk i panowie piłkarze.

LucjuszWielki 03.04.2019 21:26

Bramka na 1:0 - Vukan idzie na raz, spoznia sie o centymetr, aktywny Pawłowski strzela prosto, Lis asysta pod nogi przeciwnika. Brama Lisa, choć koles na spalonym mógł absorbowac jego uwagę gdyż mógł wypluć przed siebie, a przez niego tego nie zrobił. W każdym razie To powinno być parowane na róg.

Bramka na 2:0 po kontrze, Klemenz nieudacznie wraca , czarny zagrywa tam gdzie powinien być Klemenz, bramka Klemenza 50%

Bramka na 2:1 Drzazga zrobił akcję, pieknie ograł obrońcę... Podanie już prawie nieudaczne, gdyż mało brakło... Marko dostaje piłkę, układa ją 5 sekund, stoi...serce w gardle i gol...

Sadlok międzyczasie 2 potworne straty, Klemenz ograny jak dziecko, generalnie prezentuje sie bardzo słabo.

Szkoda kontry gdzie Drzazga podał nie w tempo do Kolara w sytuacji kiedy obrońca gospodarzy pokracznie przewrócił się...

Pawłowski póki co MOTM, robi co chce. Grajek wysokich umiejętności jak na naszą lige, przed amiką bardzo go ceniłem. Po transferze trochę się zeszmacił coś tam chyba psioczył kiedyś na nas - bez względu na formę sportową nie chę go u nas, precz, tpfuuu. Mentalny Trałka.
==========

2 Połowa: Siadamy na przeciwniku, patelnia Drzazgi tutaj nie ma prawa być kozla ino czyste mocne i soczyste uderzenie... Szkoda.. W zamian i w myśl "niewykorzystane sytuacje" dostajemy bramę 100% Sadloka. 3 BABOL, 3 strata, pokraczna, nieudaczna... aż szkoda słów...

3:2 szybko łapiemy kontakt, bramka komiczna, Bury potwierdza swoją wartośc, gra to co przed odejściem.

57min Drzazga bez szczęścia, to co fart mu dał asyste (bramkarz był o włos od zbicia piłki) tak drugi strzał głową minimalnie niecelny.

Odsłaniamy się i ostro ciśniemy.

Peszko aktywny ze względu na swe gabaryty, ale bardzo niecelny, chaotyczny w prawie każdej akcji.

62' ciekawa akcja, zblokowany Kolar

63' chaotyczny Peszko daje karnego. Drżę przed egzekucją, nie ma Kuby są obawy. JAkby Brożek lub Boguski strzelali to na 90% byłbym pewien, że bramki nie będzie
64' Pietrzak....gol... jest piękne, powstrzymuję darcie japy (żona usypia dziecko, łapy telepią mi się podczas pisania...).

Zagłębie próbuje się przeciwstawić, ale widać gołym okiem, że siły zeszły. Fajnie podłącza się Burliga, aktywny Kolar coś tam próbuje. Palcica nie widziałem. Sadlok strasznie niepewny, co kontakt z piłką to zawał.

Remis brałbym w ciemno, choć liczyłem po cichu, że mecz nie okaże się typowo ekstraklasowy, czyli golimy mistrza 4:0 i przegrywamy pare dni później ze zbieraniną odrzutów. Szkoda Kuby i Wasyla z nimi zwycięstwo murowane :/

75' lekki chaos na boisku, mam obnawy, że zaglebie wcisnie jakiegos fartownego farfocla, mimo naszej zdecydowanej przewagi.
76' Brutalny faul na Burym bez kartki ??wtf??

81' wchodzi Plewka, obawy co do babola jeszcze większe, krążą myśli o głupiej stracie i kolejnej łatwo straconej bramce.

82' obawy się potwierdzają... akcja z dupy, karny Burego... Scenariusz raczej łatwy do przewidzenia. Karny raczej z tych komicznych, noga zostawiona, przeciwnik celowo pada, choć znając Burego mógł mieć taki zamysł. Uja... Lis ręcznik ani raz nie wyratuje...

3 minuty stracone na targowanie, szkoda spotkania, tracimy brami w kuriozalnych sytuacjach raczej błędy indywidualne.

Dramatyczny dramat, mieliśmy trochę więcej szczęścia w poprzednich spotkaniach, dziś szczęście ewidentnie nie jest z nami.

Niewiarygodne... Najpierw Drzazga dogrywa i Peszko cm mija się z piłką.. Powinien być remis.

Pare chwil później kolejna bramkowa sytuacja... Peszko urywa się ładnie strzela... i ??? Drzazga paraczy, już mógł to zostawić. Pisałem wcześniej o dwóch zmaszczonych piłkach Drzazgi.. teraz dowalił lepiej :/

Nic... uj strzela w chwili gdy klepiemy top 8 a tu nagle kelnerzy wbijają nam bramki z dupy i finalnie przegrywamy.

Wola walki ogromna, byliśmy zdecydowanie lepsi, remis to max na co zaglebie zasłużyło, trudno gramy dalej i walczymy o 3 punkty w sobotę... Ósemka jest blisko, dojdzie Kuba będzie dobrze, głowy do góry, krótka ławka dała się we znaki. Zagłębie po tym jak spuchło nagle złapało drugi oddech :/

Partaczami spotkania: Sadlok, Klemenz może trochę Drzazga za 3 patelnie gdzie powinien strzelic choć jedną.

Patryko 03.04.2019 21:27

https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/co...wxRsaAWg0t.jpg

Kamson 03.04.2019 21:27

Obrona dno.
Czemu var nie interweniował przy karnym dla gospodarzy?
Drzazga hattrick w zje*anych setkach.

Mam nadzieję, że w następnym sezonie Sosnowca już w ekstraklasie nie będzie bo wstyd patrzeć na ten ich kurnik :D

swiety37 03.04.2019 21:28

Boguski dzisiaj nie godny podania ręki.

squax 03.04.2019 21:28

Sadlok po raz kolejny udowodnił, że nie nadaje się na środkowego obrońcę. Strasznie elektryczny. Niestety, dziś nie zagrali zgodnie ze Stolarczykową zasadą, że jeśli stracą 4, to strzelą co najmniej 5... Jak można stracić 4 bramki z ostatnią drużyną ligi?

Patryko 03.04.2019 21:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez squax (Post 1537193)
Sadlok po raz kolejny udowodnił, że nie nadaje się na środkowego obrońcę. Strasznie elektryczny. Niestety, dziś nie zagrali zgodnie ze Stolarczykową zasadą, że jeśli stracą 4, to strzelą co najmniej 5... Jak można stracić 4 bramki z ostatnią drużyną ligi?

Mając na stoperze dwóch graczy, którzy zagrali tragiczny mecz?

Stelio 03.04.2019 21:29

Ale lamenty... :D słuchajcie, nie wiem czy wyście się przenieśli w czasie z 2008 roku bezpośrednio do teraz? Nasi piłkarze to żadni wirtuozi dlatego grają u nas i dlatego od 8 lat zdobywamy max 6 miejsce, bo wiecie co ce..... dobrego piłkarza? POWTARZALNOŚĆ. Raz w roku to się i garbaty wyprostuje, dlatego my też przeplatamy wspaniałe mecze z mega żałosnymi jak ten dzisiejszy i radzę się przywyczajać. Kompletnie się nie zdziwie jak z Piastem i Zagłębiem ugramy góra 1pkt. Od 8 zasranych lat nie było żadnego pozytywnego przebłysku i nie mam podstaw szczególnie po zawirowaniach jakie miały miejsce w zimie, żeby liczyć na to w tym roku.

TSWojtas 03.04.2019 21:30

Sadlok 80% sędzia 20%.Przyczyny porażki

Olivarez 03.04.2019 21:30

Kabaret. Obrona to jacyś parodyści którzy bez Wasilewskiego nie istnieją. To co zrobili Peszko i Drzazga w dogrywce to jest jakiś dramat. Drzazga okradł Peszkę z gola, którym ten by się zrehabilitował za wcześniejszą akcję. Bez Błaszczykowskiego nie istniejemy.

Barti 03.04.2019 21:31

Lis..spędzając więcej czasu na robienie parad niż na robieniu przedziałka i żelowaniu łba zdobędziesz więcej dup niż teraz nie idź tą drogą

Revolver 03.04.2019 21:32

Pamiętam frajerskie porażki i remisy z dupy, ale dać sobie wbić 4 bramki Zagłębiu Sosnowiec, to naprawdę trzeba się wyjątkowo postarać.

Klemenz to nawet nie jest parówa, to jest ku*wa dramat. Niejeden wujek Andrzej z 0,7 promila w B-Klasie prezentuje lepszy poziom.

wolfy 03.04.2019 21:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bridgeburner (Post 1537184)
Momentami to wygląda jak mecz 5a z 5b, raz jedni lecą za piła raz drudzy
Dysproporcja w organizacji gry względem meczu z Legia ogromna
Obawiałem się tego że po meczach u nas, przy pełnym stadionie pojadą na ten kurnik i z podejściem do meczu będzie problem

Chyba inne mecze oglądaliśmy. Mentalnie grali jakby to była Legia, problemem jest absolutny brak ławki. Po ciężkim meczu z Legią straciliśmy dwóch kluczowych zawodników, później każdy wchodzący na zmianę zdecydowanie nas osłabiał. Do tego zmęczenie i tragiczny mecz Sadloka (dwie bramki jego) i... Pech. Mieliśmy kilka sytuacji które należało wykorzystać.

sandomingo 03.04.2019 21:33

Lepiej wygrać z Legią a przegrać z Sosnowcem niż odwrotnie...Przynajmniej fajne wspomnienia.

Nie wiem, co będzie się działo w przyszłym sezonie ale potrzebujemy na gwałt dwóch środkowych obrońców....Nasza ekstraklapa zweryfikowała już Klemenza negatywnie...

Z Piastem potrzebne 3 punkty - jeżeli tego meczu nie wygramy to będzie ostatni mecz o stawkę w tym sezonie.

squax 03.04.2019 21:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Patryko (Post 1537195)
Mając na stoperze dwóch graczy, którzy zagrali tragiczny mecz?

Ty, no ja wiem, że zagrali tragiczny mecz, przez 97 minut kopali się po czołach, ale te 4 bramki to się w głowie nie mieszczą.

kbr 03.04.2019 21:35

Jak niewiele trzeba żeby nastroje na tym forum zmieniły się o 180 stopni w przeciągu 3 dni :)

Zagłębie wygrało zasłużenie, od początku byli zmotywowani i walczyli o każdą piłkę. Nasi tylko momentami pokazywali taką determinację. Grę stoperów trzeba przemilczeć, to nawet jak na nasze standardy było dno. Wyróżniłbym jedynie Peszkę. Wywalczył karnego, miał asystę, w zasadzie wszystkie akcje były prowadzone jego stroną. Nie bał się brać na siebie odpowiedzialności i jak dla mnie był najjaśniejszą postacią tego meczu.

Teraz sytuacja wygląda tak, że nawet zwycięstwo z Piastem nie daje nam awansu. Bo Lubina pojedziemy na mecz o wszystko i nie wiem, czy się nam udźwignąć taką presję.

czaro 03.04.2019 21:35

Organizacja gry i indywidualna postawa na poziomie okręgówki. Liczba błędów porażająca. W pełni zasłużona porażka. I jeszcze ten okropny komentator.

Najlepszy w Wiśle był Peszko, który umiał skorzystać z jednego zwodu. Biorąc pod uwagę, że Klemenz w Wiśle to pomysł trenera, a Burliga - zrządzenie losu, przemyślałbym jeszcze rezygnację z dyrektora sportowego.

Trudno mi to wytłumaczyć, bo ta porażka nie wynikała ze zmęczenia. Z dekoncentracji? Czas brać się w garść i gramy o trzy punkty z Piastem.

A tego faulu Burligi nie widziałem. Może powtórka z innego ujęcia by to wyjaśniła.

wolfy 03.04.2019 21:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez squax (Post 1537203)
Ty, no ja wiem, że zagrali tragiczny mecz, przez 97 minut kopali się po czołach, ale te 4 bramki to się w głowie nie mieszczą.

Lis też swoje dołożył.

maxx304 03.04.2019 21:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LucjuszWielki (Post 1537189)
Bramka na 1:0 - Vukan idzie na raz, spoznia sie o centymetr, aktywny Pawłowski strzela prosto, Lis asysta pod nogi przeciwnika. Brama Lisa, choć koles na spalonym mógł absorbowac jego uwagę gdyż mógł wypluć przed siebie, a przez niego tego nie zrobił. W każdym razie To powinno być parowane na róg.

Bramka na 2:0 po kontrze, Klemenz nieudacznie wraca , czarny zagrywa tam gdzie powinien być Klemenz, bramka Klemenza 50%

Bramka na 2:1 Drzazga zrobił akcę, pieknie ograł obrońcę... Podanie już prawie nieudaczny gdyż mało brakło... Marko dostaje piłkę, układa ją sobie stoi 5 sekund, serce w gardle i gol...

Sadlok międzyczasie 2 potworne straty, Klemenz ograny jak dziecko, generalnie prezentuje sie bardzo słabo.

Szkoda kontry gdzie Drzazga podał nie w tempo do Kolara w sytuacji kiedy obrońca gospodarzy pokracznie przewrócił się...

Pawłowski póki co MOTM, robi co chce. Grajek wysokich umiejętności jak na naszą lige, przed amiką bardzo go ceniłem. Po transferze trochę się zeszmacił coś tam chyba psioczył kiedyś na nas - bez względu na formę sportową nie chę go u nas, precz, tpfuuu. Mentalny Trałka.
==========

2 Połowa: Siadamy na przeciwniki, patelnia Drzazgi tutaj nie ma prawa być kozla ino czyste mocne i soczyste uderzenie... Szkoda.. W zamian i w myśl "niewykorzystane przysłowie" dostajemy bramę 100% Sadloka. 3 BABOL, 3 strata, pokraczna, nieudaczna... aż szkoda słów...

3:2 szybko łapiemy kontakt, bramka komiczna, Bury potwierdza swoją wartośc, gra to co przed odejściem.

57min Drzazga bez szczęścia, to co fart mu dał asyste (bramkarz był o włos od zbicia piłki) tak drugi strzał głową minimalnie niecelny.

Odsłaniamy się i ostro ciśniemy.

Peszko aktywny, ze względu na swe gabaryty, ale bardzo niecelny, chaotyczny w prawie każdej akcji.

62' ciekawa akcja, zblokowany Kolar

63' chaotyczny Peszko daje karnego. Drżę przed egzekucją, nie ma Kuby są obawy. JAkby Brożek lub Boguski strzelali to na 90% byłbym pewien, że bramki nie będzie
64' Pietrzak....gol... jest piękne, powstrzymuję darcie japy (żona usypia dziecko, łape telepią mi się podczas pisania...).

Zagłębie próbuje się przeciwstawić, ale widać gołym okiem, że siły zeszły. Fajnie podłącza się Burliga, aktywny Kolar coś tam próbuje. Palcica nie widziałem. Sadlok strasznie niepewny, co kontakt z piłką to zawał.

Remis brałbym w ciemno, choć liczyłem po cichu, że mecz nie okaże się typowo ekstraklasowy, czyli golimy mistrza 4:0 i przegrywamy pare dni później ze zbieraniną odrzutów. Szkoda Kuby i Wasyla z nimi zwycięstwo murowane :/

75' lekki chaos na boisku, mam obnawy, że zaglebie wcisnie jakiegos fartownego farfocla, mimo naszej zdecydowanej przewagi.
76' Brutalny faul na Burym bez kartki ??wtf??

81' wchodzi Plewka, obawy co do babola jeszcze większe, krążą myśli o głupiej stracie i kolejnej łatwo straconej bramce.

82' obawy się potwierdzają... akcja z dupy, karny Burego... Scenariusz raczej łatwy do przewidzenia. Karny raczej z tych komicznych, noga zostawiona, przeciwnik celowo pada, choć znając Burego mógł mieć taki zamysł. Uja... Lis ręcznik ani raz nie wyratuje...

3 minuty stracone na targowanie, szkoda spotkania, tracimy brami w kuriozalnych sytuacjach raczej błędy indywidualne.

Dramatyczny dramat, mieliśmy trochę więcej szczęścia w poprzednich spotkaniach, dziś szczęście ewidentnie nie jest z nami.

Niewiarygodna... Najpierw Drzazga dogrywa i Peszko cm mija się z piłką.. Powinien być remis.

Pare chwil później kolejna bramkowa sytuacja... Peszko urywa się ładnie strzela... i ??? Drzazga paraczy, już mógł to zostawić. Pisałem wcześniej o dwóch zmaszczonych piłkach Drzazgi.. teraz dowalił lepiej :/

Nic... uj strzela w chwili gdy klepiemy top 8 a tu nagle kelnerzy wbijają nam bramki z dupy i finalnie przegrywamy.

Wola walki ogromna, byliśmy zdecydowanie lepsi, remis to max na co zaglebie zasłużyło, trudno gramy dalej i walczymy o 3 punkty w sobotę... Ósemka jest blisko, dojdzie Kuba będzie dobrze, głowy do góry, krótka ławka dała się we znaki. Zagłębie po tym jak spuchło nagle złapało drugi oddech :/

Partaczami spotkania: Sadlok, Klemenz może trochę Drzazga za 3 patelnie gdzie powinien strzelic choć jedną.

Zgodzę się.

PS: nie osrajcie się ....a. Zabrakło ważnych ogniw, obrony i skrzydła. Poza tym mecz po 3 dniach, mogli nie wszyscy być w optymalnej dyspozycji. Walczyli, starali się - za to szacunek. A wszyscy plujący na drużynę - zastanówcie się ....a, czyimi kibicami jesteście. Henryk Reyman nie podałby wam ręki, za to podałby ją każdemu z występujących na boisku. No, może Klemenza by pominął. Ogarnijcie się ....a. Uwierzyliście w puchary? Z CZYM? Z JUNIORAMI NA ŁAWCE? POJEBAWSZY?

No była lipa dziś. Ale 3 bramki wpadły. Można było wygrać, można było zremisować, można było również przejebać. Trudno. Gramy dalej. Co nniektórzy chyba po 3 ostatnich meczach uwierzyli, że gramy o mistrza. A rzeczywistość skrzeczy. Dwóch podstawowych wypadło, mecz po 3 dniach i lipa. Niestety.

Dziękuję za walkę, Panowie piłkarze. Dziękuję, trenerze. Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Jednak każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustępliwej walki.
Nie dopuściliście, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki. No, paru zjebów krzyczy, ale to akurat standard.

Arek95 03.04.2019 21:38

Sędzia jak i VAR byli w tym meczu poniżej jakiegokolwiek poziomu... Przy bramce Burligi był spalony (2 razy). Najpierw mógł zmylić bramkarza, a tu liczy się sam zamiar ataku na piłkę i w momencie podania Drzazgi piłka wyznacza linię, a noga Burego stoi za nią.
Czy karny sosnowca był? Pokazywanie 6 razy takiej samej powtórki, z tego samego kąta tylko w zwolnionym tempie nie daje jednoznacznej odpowiedzi czy był faul.
Sadlok i Klemenz nie nadają się do gry we dwóch... Starczy, że jeden za.......i kiks i efekty przychodzą same. Ogólnie cała prawa strona leży i kwiczy Palcić w lesie, Burliga niby strzelił, ale Udoviczić go robił jak dziecko.
Zmiany zaserwowane przez trenera to nawet nie będę komentował... Nasz król Boguś gdyby nie zmiana i to, że w 80 minucie było zbliżenie na ławkę na której nie siedział to bym pomyślał że go w szatni zostawili. Plewka wszedł na 10 minut i zrobił dwie straty i ani razu celnie nie zagrał...

Myślę, że kubeł zimnej wody się przyda każdemu. Cieszmy się z tego co mamy, bo w sobotę przyjeżdża Piast i tutaj będzie walka o 6 punktów bo póki co piast i żydki zapewniły sobie miejsca w górnej 8... a to oznacza, że zostały 4 miejsca i 6 drużyn do walki o nie.

NHitman 03.04.2019 21:40

To był jakiś kryminał. KRYMINAŁ. Drzazga szukający bramki w murawie, Kolar kopiący się po czole, Pietrzak cieniem samego siebie do spółki z Sadlokiem, a o Klemenzie nie będę wspominał, bo po prostu szkoda klawiatury... równie dobrze moglibyśmy grać dziś w dziesiątkę bez niego i nie byłoby różnicy. Klątwa Wisły trwa w najlepsze. Ważne mecze o tzw 6 pkt spieprzamy koncertowo, bo nie radzimy sobie z presją.

czaro 03.04.2019 21:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez maxx304 (Post 1537208)
Ogarnijcie się ....a.

Ej, ale nikt normalny nie odbiera nic drużynie jako takiej, ani nie jest ślepy na okoliczności. Komentowany jest mecz, który wyraźnie nie wyszedł i, moim zdaniem, nawet nie z powodu zmęczenia, którego się obawiałem, ale dekoncentracji.

Arronax 03.04.2019 21:40

ZS przed rundą się solidnie wzmocniło więc to nie jest ta drużyna z ostatniego miejsca.

Zagrali słabo? Sport taki jest raz na szczycie potem dołek i potem znowu.

Tak po prostu bywa.

SPORT.

silver03 03.04.2019 21:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez czaro (Post 1537205)
Biorąc pod uwagę, że Klemenz w Wiśle to pomysł trenera, ..., przemyślałbym jeszcze rezygnację z dyrektora sportowego.

Skąd takie info? W jakimś wywiadzie było podawane? Chodzi oczywiście o Klemenza.

wolfy 03.04.2019 21:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arek95 (Post 1537209)
Sędzia jak i VAR byli w tym meczu poniżej jakiegokolwiek poziomu... Przy bramce Burligi był spalony (2 razy). Najpierw mógł zmylić bramkarza, a tu liczy się sam zamiar ataku na piłkę i w momencie podania Drzazgi piłka wyznacza linię, a noga Burego stoi za nią.
Czy karny sosnowca był? Pokazywanie 6 razy takiej samej powtórki, z tego samego kąta tylko w zwolnionym tempie nie daje jednoznacznej odpowiedzi czy był faul.
Sadlok i Klemenz nie nadają się do gry we dwóch... Starczy, że jeden za.......i kiks i efekty przychodzą same. Ogólnie cała prawa strona leży i kwiczy Palcić w lesie, Burliga niby strzelił, ale Udoviczić go robił jak dziecko.
Zmiany zaserwowane przez trenera to nawet nie będę komentował... Nasz król Boguś gdyby nie zmiana i to, że w 80 minucie było zbliżenie na ławkę na której nie siedział to bym pomyślał że go w szatni zostawili. Plewka wszedł na 10 minut i zrobił dwie straty i ani razu celnie nie zagrał...

Myślę, że kubeł zimnej wody się przyda każdemu. Cieszmy się z tego co mamy, bo w sobotę przyjeżdża Piast i tutaj będzie walka o 6 punktów bo póki co piast i żydki zapewniły sobie miejsca w górnej 8... a to oznacza, że zostały 4 miejsca i 6 drużyn do walki o nie.

Nie mamy ławki i to sprawia że pierwsza ósemka to maks na co nas stać. Każda zmiana z żelaznej pierwszej jedenastki to gigantyczny spadek poziomu.

maxx304 03.04.2019 21:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez czaro (Post 1537211)
Ej, ale nikt normalny nie odbiera nic drużynie jako takiej, ani nie jest ślepy na okoliczności. Komentowany jest mecz, który wyraźnie nie wyszedł i, moim zdaniem, nawet nie z powodu zmęczenia, którego się obawiałem, ale dekoncentracji.

Czaro, normalni to tu są w mniejszości. Szambo na SB, szambo tutaj. Tragedia ....a. Nikt nie pamięta, w jakiej sytuacji jest klub i że ROBIMY WYNIKI PONAD STAN! I NIE WSZYSTKO BĘDZIE WYCHODZIŁO ZAWSZE! Ty to wiesz, ja to wiem, ale w....iają mnie niesamowicie geniusze zsyłający Drzazgę do I ligi, a drużynę do kamieniołomów. Może czas przestać czytać to forum, bo mnie .... strzeli jasny chyba.

czaro 03.04.2019 21:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arronax (Post 1537212)
Zagrali słabo? Sport taki jest raz na szczycie potem dołek i potem znowu. Tak po prostu bywa.

Tak.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez raindog (Post 1537213)
...ale Sławek + Vukan bezapelacyjnie nie zawiedli. Chyba to był nawet najlepszy mecz Peszkina.

Tak, ale Vukan w kolejnym meczu 2-3 super zagrania przeplata 1 babolem. Mam nadzieję, że to się zmieni w miarę rozwoju/rozegrania.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez silver03 (Post 1537214)
Skąd takie info? W jakimś wywiadzie było podawane? Chodzi oczywiście o Klemenza.

Tak mi się kojarzy. Jeśli się pomyliłem, to przepraszam.

St Yabol 03.04.2019 21:46

Klemenz... no cóż nie dziwne, że Jaga nam go wepchneła.


Mimo wszytko, ta drużyna ma jaja. Przegrać też czasem trzeba. Oni zasługują na kolejny komplet w meczu z Piastem.

Skawa Wadowice 03.04.2019 21:46

Mecz fajnie się oglądało, brakło szczęścia z przodu.
Słabo Klemenz
Lubie Savicevica bo bierze na siebie ciężar gry, takich nam trzeba.
Mecze z dolnymi drużynami nam nie leżą. Na szczęście teraz Piast u siebie.

No i doby doping z naszej strony. Zagłębie cichutko mimo, że młynek mają na przeciwko

Tyle dobrze, że Jaga, Lech mają trudny terminarz. Jest jeszcze duża szansa na pierwszą 8.

Ten Pawłowski się marnuje w tej drużynie. Za dobry jest na nich. Jakbym miał kase to bym sobie go kupił w tygodniu do sprzątania na mieszkaniu a w weekend by grał.

max TS 03.04.2019 21:48

Mecz zawalony przez Sadloka. Myslami nie byl na murawie. Zawalil 2 i 3 bramke, poza tym mial kilka komicznych zagran. On jako najstarszy stażem powinien wprowadzac spokoj a robil zupelnie cos innego.
Ciezko miec pretensje do ataku bo strzelilismy 3 bramki...

wolfy 03.04.2019 21:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez St Yabol (Post 1537218)
Klemenz... no cóż nie dziwne, że Jaga nam go wepchneła.

Taaa. My go wzieliśmy z pocałowaniem ręki, bo mamy poza nim dwóch stoperów, do tego nienajmłodszych. Takie realia.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:44.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl