![]() |
Gładkie zwycięstwo, tj. 3 : 1. Legia gra fatalnie, a dodatkowo przyjeżdża bez trenera(a pełniący funkcję ma na pieńku z kilkoma piłkarzami). Dodatkowo na bramce pewnie Cierzniak, czyli jeden z największych, bramkarskich parodystów w ekstraklapie.
|
Cytat:
Już nie wspominając ile razy jechaliśmy do nich na pożarcie a tu robiliśmy remisy lub udało się nawet raz wygrać po dobrych grach. A u siebie jak to nie mieliśmy wygrać, bo przecież słabi byli i było benc ;) Lodu na głowy owieczki ;) będzie co będzie Cytat:
|
Wynik nie do przewidzenia. Ale jestem przekonany, że będzie kilka bramek.
Nie zdziwi mnie jakieś 3:3/ 3:2 dla nas. Legia gra piach, ale my też mamy swoje problemy. Zwłaszcza w obronie. Coś tam na pewno dostaną w prezencie. Ogólnie jestem dobrej myśli, ale bramkowy remis wezmę bez narzekania. |
Obawiam się, że Legia zagra nadspodziewanie dobrze, a Stolarczykowi przestanie się szczęścić.
Remis byłby na plus |
Cytat:
|
na razie jest dobrze !
|
byloby dobrze gdyby byly europejskie puchary.
|
Po prostu ... kto w Esie tak gra?
Kto? Kto :D ? Widać pasję, energię .... |
Brawo! Teraz tylko nie s.......ić tego wszystkiego z Zagłębiem Sosnowiec.
|
Brawo Panowie Legia nie istniała dzisiaj
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/co...jrBywXQew7.gif DZIĘKUJE!!!! Peszko K.O :lol: |
COŚ PIĘKNEGO!
Wynik, Legła na kolanach, ofensywna gra.... Atmosfera, oprawa.. w końcu!! Nagłośnienie! Flaga WSH nikomu nie przeszkadzała, nikt nie gwizdał. Jedynie zli ludzie z Weszło będą to dmuchać dalej. kibicowsko wracamy na właściwe tory, każdy niech robi swoje tak jak za Telefoniki. nAJpiękniejszy dzień w tym roku. |
Cytat:
|
Wasyl - gracz meczu.
Brawo Panowie, to było piękne!! :TS: |
4:0
dziękuję! |
Przepiekny mecz. Szczenka na podlodze.
|
Szacunek.
Wreszcie prawdziwy trener, a nie śmieć z obory z czwartej ligi hiszpańskiej i jakiś tam trenerek z ligi węgierskiej za 100 tys. Oby to był trener na lata. Stolar, dziękuję. Za ponowne stworzenie drużyny z tożsamością Wiślacką. Choć należy podkreślić rolę prawdziwych piłkarzy: Kuba - wiadomo - żywa Legenda, Wasyl - profesjonalista (mógłby nauczyć wszystkich obcokrajowców podejścia do gry. A Legia? Kolejny zagraniczny błazen na ławce trenerskiej (po Bergu, Hasim), stado zagranicznych parodystów i to nie tędy droga. Sheriff, Astana, Trnava i Dudelange was nic nie nauczyły, a to nie nasz problem. Ten mecz pokazał, że Wisła ma największy potencjał w tym kraju i celem Wisły nie jest gra w czwartej lidze, tylko regularna walka o MP i sukcesy w europejskich pucharach. |
Cytat:
|
Całkowita dominacja. Legia nawet nie pierdnęła.
PS. Savicevic to jest gość. Do kiedy ma kontrakt? |
Świetny mecz Wisły na tle zblazowanej Legii. W Legii dzisiaj nie działało nic. Absolutna dominacja drużyny z grodu Kraka. W Legii dzisiaj jedynie machanie łapami, holowanie piłki, dyskusje z sędziami.
Do tego dramatyczne dziury w środku pola. Siedząc na stadionie czekałem na 70 minute licząc, że Wisła spuchnie, i Legia zagra lepiej niż Cracovia w meczu z Wisłą. Z minuty na minute było z Legią coraz gorzej. Zero pomysłu, zero taktyki, zero jakości. Wygraliście zasłużenie, i życzę Wam, byście zagrali w tabeli mistrzowskiej. W pucharach nie zagracie, ale zaoracie te wszystkie minimalistyczne ....y. Lechia,Jaga,Legia z tymi klubami macie fajne statystyki indywidualne. PS: Sa Pinto jest debilem, i obawiam się, że Miodek za chwilę zechce Nawałkę i zacznie się kolejny cyrk. Gratulacje z Warszawy. |
Cytat:
|
Ciekawe czy w oczach wielu kibiców obecny sezon nie będzie sezonem porównywalnym do słynnego 2002/2003.
Oczywiście zachowując SKALĘ potencjału zawodników, ligi, budżetu, potrzeb i realnych oczekiwań. Brawo Wisła! :-) |
Ta drużyna jest niesamowita,będzie co wspominać przez najbliższe lata.Mega doping (jeden z najlepszych w ostatnich latach).Nie wiem jak skończy się ten sezon,ale po takim meczu i po wygranych derbach,piłkarze już są zwycięzcami!
|
Mega mecz!!!
Dziękuję! Na prawdę nie dało się obejść bez tych rac? |
Nieprawdopodobna runda dla Wisły i całej społeczności.... wyjątkowy czas... :-D
|
Z perspektywy D doping w pierwszej połowie najlepszy od lat.
Teraz znowu komplet na Piasta!!! |
A oto Top 10 frekwencji w tym sezonie
https://i.ibb.co/J3GjYK0/Zrzut-ekran...1-21-16-06.png Co to calego stadion na Piasta to zapewne odwiesza kare za derby + jakas za race |
Pamięta ktoś, kiedy ostatnio mieliśmy 0 z tyłu?
|
To, co robi Stolar, to dla mnie jakiś kosmos. Patrząc jakich piłkarzy miał do dyspozycji w tym sezonie, to ta drużyna nie ma prawa tak dobrze wyglądać. Już jesienią graliśmy ponad normę, ale tak szybkie poskładanie zespołu na wiosnę, to po prostu mistrzostwo świata. Praktycznie każdy piłkarz gra przy tym trenerze powyżej swojego normalnego poziomu. Gdy go zatrudniano, zupełnie nie przewidywałem, że będzie mu szło tak dobrze. Aż strach pomyśleć co by się działo, gdyby dostał lepszych zawodników.
|
Cytat:
|
Dziejowy zaszczyt żyć w czasach Kuby Błaszczykowskiego.
|
Połknęli, przeżuli i wysrali Legionistów.
Brawo Drużyna, i brawo PANIE Trenerze! |
Brak mi słow ,cos pieknego ,najlepszy mecz na jakim bylem od dawien dawna,atmosfera doping,cudo.
Panowie Pilkarze,Panie Trenerze Macieju pokazaliscie dzis jak sie gra w piłke i sklepaliscie dzis Legie niemilosiernie.Naprawde czuc moc w tym zespole. Az szkoda bylo ze stadionu wychodzic zeby jeszcze chwile nacieszyc sie tym sukcesem.na A23 doping byl dobry :) Chlopaki nie płaczą :lol: tez roz,jebalo system :lol: |
Dlaczego ta ....a Węgrzyn musi zawsze komentować nasze mecze?
Wróciłem z meczu i muszę to słychać w skrócie. |
Było mega :)))
Kto nie był niech żałuje. |
Krótko i na temat. Od lat nie byłem na lepszym meczu Wisły. Gra, doping, wynik i atmosfera - fenomenalna. Coś, co trudno będzie powtórzyć. Gardło mam tak zdarte, ze przez 2-3 dni słowa nie wypowiem, ale warto było dla każdej minuty.
Dla takich chwil warto kibicować i przychodzić na stadion. Coś wspaniałego! |
Cytat:
|
Cytat:
heh Wegrzyn faktycznie k.uwa ale on tego meczu nie komentowal :lol |
Cytat:
|
Kuba dziękujący po meczu facetom równającym murawę...Niesamowite!
Czegoś takiego kompletnie się nie spodziewałem. W pierwszej połowie Wisła grała naprawdę rewelacyjnie, Legia była bezradna. W drugiej daliśmy się.zepchnąć do obrony ale bez klarownych sytuacji. Za to nasze bramki filmowe. Atmosfera super, niemniej jak dla mnie szkoda tego piro...Zamkną nam sektor i stracimy kasę. To nie było tego warte... Wielki, naprawdę wielki szacun dla całej drużyny i sztabu trenerskiego! Panowie, każdy z nas myśli, byliście dziś zajebiści! |
fakt to był Mielcarski. Skąd u tego pana tyle nienawiści do Wisełki? co akcja to fart albo szczęście, co wejście to albo faul albo na jego pograniczu. bramka to szczęście mega farta i w ogóle jak ona wpadła?
komentator do chu** niepdobny |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:35. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl