Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [XXVII kolejka] Wisła Kraków - Legia Warszawa, niedziela 31 III, godzina 18:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10136)

For_FuN_ 31.03.2019 14:33

Gładkie zwycięstwo, tj. 3 : 1. Legia gra fatalnie, a dodatkowo przyjeżdża bez trenera(a pełniący funkcję ma na pieńku z kilkoma piłkarzami). Dodatkowo na bramce pewnie Cierzniak, czyli jeden z największych, bramkarskich parodystów w ekstraklapie.

regan 31.03.2019 14:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez For_FuN_ (Post 1536770)
Gładkie zwycięstwo, tj. 3 : 1. Legia gra fatalnie, a dodatkowo przyjeżdża bez trenera(a pełniący funkcję ma na pieńku z kilkoma piłkarzami). Dodatkowo na bramce pewnie Cierzniak, czyli jeden z największych, bramkarskich parodystów w ekstraklapie.

Pewnie, bo w polskiej lidze najważniejszym wyznacznikiem jest to jak drużyna grała ostatni mecz a nawet kilka. Bo nie pamiętamy takich sytuacji, że ktoś wygrywał w niesamowitym stylu z niesamowitą ilością goli z liderem by na następny tydzień przegrać u siebie z outsiderem nie robiąc sztycha ;)

Już nie wspominając ile razy jechaliśmy do nich na pożarcie a tu robiliśmy remisy lub udało się nawet raz wygrać po dobrych grach.
A u siebie jak to nie mieliśmy wygrać, bo przecież słabi byli i było benc ;)

Lodu na głowy owieczki ;) będzie co będzie

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Coglin (Post 1536747)
Wygramy 3:0.

Nie przegramy, to uszanuję wynik i będę zadowolony

Sky Is Over 31.03.2019 15:06

Wynik nie do przewidzenia. Ale jestem przekonany, że będzie kilka bramek.
Nie zdziwi mnie jakieś 3:3/ 3:2 dla nas.
Legia gra piach, ale my też mamy swoje problemy. Zwłaszcza w obronie. Coś tam na pewno dostaną w prezencie.
Ogólnie jestem dobrej myśli, ale bramkowy remis wezmę bez narzekania.

FraMat 31.03.2019 15:24

Obawiam się, że Legia zagra nadspodziewanie dobrze, a Stolarczykowi przestanie się szczęścić.
Remis byłby na plus

For_FuN_ 31.03.2019 15:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez regan (Post 1536771)
Pewnie, bo w polskiej lidze najważniejszym wyznacznikiem jest to jak drużyna grała ostatni mecz a nawet kilka. Bo nie pamiętamy takich sytuacji, że ktoś wygrywał w niesamowitym stylu z niesamowitą ilością goli z liderem by na następny tydzień przegrać u siebie z outsiderem nie robiąc sztycha ;)

Już nie wspominając ile razy jechaliśmy do nich na pożarcie a tu robiliśmy remisy lub udało się nawet raz wygrać po dobrych grach.
A u siebie jak to nie mieliśmy wygrać, bo przecież słabi byli i było benc ;)

Lodu na głowy owieczki ;) będzie co będzie

Od tego jest chyba forum żeby dzielić się swoją opinią? Nie wiem o co Ci chodzi. Moje przeczucia są takie, że wygramy ten mecz(jest wiele przesłanek). Patrząc twoją logiką to Legia właśnie dzisiaj przegra(zaczęła odrabiać stratę punktową do Lechii, więc najwyższa pora żeby powiększyć ten dystans :D). Jakoś się tego przeciwnika w ogóle nie obawiam(oglądałem chyba 90% spotkań Legii i to jest piach totalny... nie jest to na pewno Cracovia, jeśli chodzi o poziom gry, zespołowość, itd., a Ci mieli u nas "drobne problemy" ;)).

Arkadiusz.Czerepach 31.03.2019 18:00

na razie jest dobrze !

Jay jay 31.03.2019 18:36

byloby dobrze gdyby byly europejskie puchary.

Arronax 31.03.2019 18:42

Po prostu ... kto w Esie tak gra?

Kto?

Kto :D ?

Widać pasję, energię ....

fansorina 31.03.2019 18:56

Brawo! Teraz tylko nie s.......ić tego wszystkiego z Zagłębiem Sosnowiec.

brylant17 31.03.2019 19:02

Brawo Panowie Legia nie istniała dzisiaj

https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/co...jrBywXQew7.gif


DZIĘKUJE!!!!

Peszko K.O :lol:

Skawa Wadowice 31.03.2019 19:04

COŚ PIĘKNEGO!

Wynik, Legła na kolanach, ofensywna gra....
Atmosfera, oprawa.. w końcu!!
Nagłośnienie!
Flaga WSH nikomu nie przeszkadzała, nikt nie gwizdał. Jedynie zli ludzie z Weszło będą to dmuchać dalej.
kibicowsko wracamy na właściwe tory, każdy niech robi swoje tak jak za Telefoniki.

nAJpiękniejszy dzień w tym roku.

Bartii 31.03.2019 19:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Skawa Wadowice (Post 1536781)
COŚ PIĘKNEGO!

Wynik, Legła na kolanach, ofensywna gra....
Atmosfera, oprawa.. w końcu!!
Nagłośnienie!
Flaga WSH nikomu nie przeszkadzała, nikt nie gwizdał. Jedynie pedały z Weszło będą to dmuchać dalej.
kibicowsko wracamy na właściwe tory, każdy niech robi swoje tak jak za Telefoniki.

nAJpiękniejszy dzień w tym roku.

Tylko te race... Kara finasowa czeka Wisle, kurla.. Sharksi zaplaca?

Wiślak709 31.03.2019 19:17

Wasyl - gracz meczu.


Brawo Panowie, to było piękne!!

:TS:

pepe72 31.03.2019 19:20

4:0

dziękuję!

Blixa 31.03.2019 19:32

Przepiekny mecz. Szczenka na podlodze.

KOALIK 31.03.2019 19:33

Szacunek.

Wreszcie prawdziwy trener, a nie śmieć z obory z czwartej ligi hiszpańskiej i jakiś tam trenerek z ligi węgierskiej za 100 tys.

Oby to był trener na lata.

Stolar, dziękuję.

Za ponowne stworzenie drużyny z tożsamością Wiślacką.

Choć należy podkreślić rolę prawdziwych piłkarzy: Kuba - wiadomo - żywa Legenda, Wasyl - profesjonalista (mógłby nauczyć wszystkich obcokrajowców podejścia do gry.

A Legia?

Kolejny zagraniczny błazen na ławce trenerskiej (po Bergu, Hasim), stado zagranicznych parodystów i to nie tędy droga.

Sheriff, Astana, Trnava i Dudelange was nic nie nauczyły, a to nie nasz problem.

Ten mecz pokazał, że Wisła ma największy potencjał w tym kraju i celem Wisły nie jest gra w czwartej lidze, tylko regularna walka o MP i sukcesy w europejskich pucharach.

masada 31.03.2019 19:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Coglin (Post 1536747)
Wygramy 3:0.

Tego właśnie nie lubię najbardziej, minimalizmu :D

ciacho 31.03.2019 19:51

Całkowita dominacja. Legia nawet nie pierdnęła.

PS. Savicevic to jest gość. Do kiedy ma kontrakt?

kreseq 31.03.2019 19:54

Świetny mecz Wisły na tle zblazowanej Legii. W Legii dzisiaj nie działało nic. Absolutna dominacja drużyny z grodu Kraka. W Legii dzisiaj jedynie machanie łapami, holowanie piłki, dyskusje z sędziami.
Do tego dramatyczne dziury w środku pola.
Siedząc na stadionie czekałem na 70 minute licząc, że Wisła spuchnie, i Legia zagra lepiej niż Cracovia w meczu z Wisłą.
Z minuty na minute było z Legią coraz gorzej. Zero pomysłu, zero taktyki, zero jakości.
Wygraliście zasłużenie, i życzę Wam, byście zagrali w tabeli mistrzowskiej.
W pucharach nie zagracie, ale zaoracie te wszystkie minimalistyczne ....y.
Lechia,Jaga,Legia z tymi klubami macie fajne statystyki indywidualne.
PS: Sa Pinto jest debilem, i obawiam się, że Miodek za chwilę zechce Nawałkę i zacznie się kolejny cyrk.
Gratulacje z Warszawy.

Kryniu 31.03.2019 19:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Skawa Wadowice (Post 1536781)
COŚ PIĘKNEGO!

Wynik, Legła na kolanach, ofensywna gra....
Atmosfera, oprawa.. w końcu!!
Nagłośnienie!
Flaga WSH nikomu nie przeszkadzała, nikt nie gwizdał. Jedynie pedały z Weszło będą to dmuchać dalej.
kibicowsko wracamy na właściwe tory, każdy niech robi swoje tak jak za Telefoniki.

nAJpiękniejszy dzień w tym roku.

Mi ta flaga przeszkadzała. Nie identyfikuję się z złodziejami.

pietruch 31.03.2019 20:02

Ciekawe czy w oczach wielu kibiców obecny sezon nie będzie sezonem porównywalnym do słynnego 2002/2003.
Oczywiście zachowując SKALĘ potencjału zawodników, ligi, budżetu, potrzeb i realnych oczekiwań.


Brawo Wisła! :-)

filipowski 31.03.2019 20:02

Ta drużyna jest niesamowita,będzie co wspominać przez najbliższe lata.Mega doping (jeden z najlepszych w ostatnich latach).Nie wiem jak skończy się ten sezon,ale po takim meczu i po wygranych derbach,piłkarze już są zwycięzcami!

tomytom 31.03.2019 20:02

Mega mecz!!!
Dziękuję!


Na prawdę nie dało się obejść bez tych rac?

Vinci 31.03.2019 20:06

Nieprawdopodobna runda dla Wisły i całej społeczności.... wyjątkowy czas... :-D

ciacho 31.03.2019 20:10

Z perspektywy D doping w pierwszej połowie najlepszy od lat.
Teraz znowu komplet na Piasta!!!

bódyń 31.03.2019 20:19

A oto Top 10 frekwencji w tym sezonie
https://i.ibb.co/J3GjYK0/Zrzut-ekran...1-21-16-06.png


Co to calego stadion na Piasta to zapewne odwiesza kare za derby + jakas za race

JudasPriest 31.03.2019 20:22

Pamięta ktoś, kiedy ostatnio mieliśmy 0 z tyłu?

jova 31.03.2019 20:24

To, co robi Stolar, to dla mnie jakiś kosmos. Patrząc jakich piłkarzy miał do dyspozycji w tym sezonie, to ta drużyna nie ma prawa tak dobrze wyglądać. Już jesienią graliśmy ponad normę, ale tak szybkie poskładanie zespołu na wiosnę, to po prostu mistrzostwo świata. Praktycznie każdy piłkarz gra przy tym trenerze powyżej swojego normalnego poziomu. Gdy go zatrudniano, zupełnie nie przewidywałem, że będzie mu szło tak dobrze. Aż strach pomyśleć co by się działo, gdyby dostał lepszych zawodników.

ichigo 31.03.2019 20:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JudasPriest (Post 1536800)
Pamięta ktoś, kiedy ostatnio mieliśmy 0 z tyłu?

Ze Śląskiem? ;)

Don Donson 31.03.2019 20:26

Dziejowy zaszczyt żyć w czasach Kuby Błaszczykowskiego.

Proud 31.03.2019 20:34

Połknęli, przeżuli i wysrali Legionistów.

Brawo Drużyna, i brawo PANIE Trenerze!

Wojtas 31.03.2019 20:39

Brak mi słow ,cos pieknego ,najlepszy mecz na jakim bylem od dawien dawna,atmosfera doping,cudo.

Panowie Pilkarze,Panie Trenerze Macieju pokazaliscie dzis jak sie gra w piłke i sklepaliscie dzis Legie niemilosiernie.Naprawde czuc moc w tym zespole.
Az szkoda bylo ze stadionu wychodzic zeby jeszcze chwile nacieszyc sie tym sukcesem.na A23 doping byl dobry :)
Chlopaki nie płaczą :lol: tez roz,jebalo system :lol:

Kaan 31.03.2019 20:56

Dlaczego ta ....a Węgrzyn musi zawsze komentować nasze mecze?
Wróciłem z meczu i muszę to słychać w skrócie.

nero 31.03.2019 20:56

Było mega :)))
Kto nie był niech żałuje.

kibic87 31.03.2019 21:03

Krótko i na temat. Od lat nie byłem na lepszym meczu Wisły. Gra, doping, wynik i atmosfera - fenomenalna. Coś, co trudno będzie powtórzyć. Gardło mam tak zdarte, ze przez 2-3 dni słowa nie wypowiem, ale warto było dla każdej minuty.

Dla takich chwil warto kibicować i przychodzić na stadion. Coś wspaniałego!

Adenalix 31.03.2019 21:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kaan (Post 1536811)
Dlaczego ta ....a Węgrzyn musi zawsze komentować nasze mecze?
Wróciłem z meczu i muszę to słychać w skrócie.

Moim zdaniem to nasz były dyrektor sportowy Grzesiek Mielcarski.

Wojtas 31.03.2019 21:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kaan (Post 1536811)
Dlaczego ta ....a Węgrzyn musi zawsze komentować nasze mecze?
Wróciłem z meczu i muszę to słychać w skrócie.



heh Wegrzyn faktycznie k.uwa ale on tego meczu nie komentowal :lol

jackieboy 31.03.2019 21:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Skawa Wadowice (Post 1536781)
Flaga WSH nikomu nie przeszkadzała, nikt nie gwizdał.

Mi przeszkadzała. sharksi to największy wróg Wisły Kraków.

sandomingo 31.03.2019 21:23

Kuba dziękujący po meczu facetom równającym murawę...Niesamowite!
Czegoś takiego kompletnie się nie spodziewałem. W pierwszej połowie Wisła grała naprawdę rewelacyjnie, Legia była bezradna. W drugiej daliśmy się.zepchnąć do obrony ale bez klarownych sytuacji. Za to nasze bramki filmowe.
Atmosfera super, niemniej jak dla mnie szkoda tego piro...Zamkną nam sektor i stracimy kasę. To nie było tego warte...
Wielki, naprawdę wielki szacun dla całej drużyny i sztabu trenerskiego! Panowie, każdy z nas myśli, byliście dziś zajebiści!

Szneka 31.03.2019 21:25

fakt to był Mielcarski. Skąd u tego pana tyle nienawiści do Wisełki? co akcja to fart albo szczęście, co wejście to albo faul albo na jego pograniczu. bramka to szczęście mega farta i w ogóle jak ona wpadła?
komentator do chu** niepdobny


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:35.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl