Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [XXVI kolejka] Wisła Kraków - Cracovia, niedziela 17 III, godzina 18:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10130)

szym_ek 13.03.2019 13:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1535766)
a ile kosztuje dodatkowa ochrona dla tych 5 stówek?
bilet dla zydow jest po 4 dyszki?

bilet na sektor gości ma cenę najtańszego biletu na stadionie. W naszym przypadku kategoria TOP to 40 zł na sektory B, C, D i G.

Co do ochrony - nie wiem.

Coglin 13.03.2019 13:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tomasz_19 (Post 1535768)
Na stadion przychodzi teraz mnóstwo nowych kibiców, Wisłocki pewnie chce utrzymać ten trend i chronić tych nowych przed szukającymi guza i rozróby troglodytami. Gra toczy się o jakieś parę tysięcy kibiców i pewnie o jakieś kilkaset tysięcy złotych więcej w kasie klubu...tak trudno to urwa zrozumieć ? I nie mówię tu o tym sezonie, ale już w kontekście przyszłego sezonu.
Pewne jest również to, że rozróby na stadionie nie pomogą w znalezieniu potencjalnego inwestora.

Jakby im tak zależało na kasie to dali by żydkom więcej biletów i otwarli sektor G2.
" szukający guza i rozróby troglodyci" już dawno mają bilety i zamknięty sektor G2 ich nie zniechęci. W ogóle co ma piernik do wiatraka?

Weź już przestań z tym inwestorem bo zaczyna to pomału brzmieć równie wiarygodnie jak za poprzedniego zarządu.

Karherop 13.03.2019 14:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Levis88 (Post 1535761)
Dziś Wisłocki mówisz na Weszło że najważniejsze jest dla niego bezpieczeństwo kibiców. Smutne, że robią to właśnie kosztem kibiców...

Smutne to było ostrzelanie Wiślaków w poprzednim sezonie na kałuży.

Jakbyście nie pamiętali jakie bydło robili już kibice parchów wiele razy na naszym stadionie. Że o rozwalonych łazienkach i serwerowniach już nawet nie wspomnę

Jak wyrwanym krzesełkiem oberwie jakiś masz kibic bo miał miejsce zbyt blisko to też tak powiecie?

W końcu osoby w naszym klubie podejmują odpowiedzialne decyzję i nawet jeśli się z nimi nie zgadzam to szanuje takie podejście.


Cytat:

Pierwotnie napisane przez serek.c2 (Post 1535765)
Ja tylko czekam na info o nie wpuszczeniu żydków.

Skąd ten wniosek? Wisłocki dzisiaj powiedział że dla kibiców przyjezdnych zawsze będzie miejsce na naszym stadionie.

Arkadiusz.Czerepach 13.03.2019 14:34

:popcorn::popcorn::popcorn:https://www.cracovia.krakow.pl/temat...019-godz-18-00

polecam na rozluźnienie, ale tylko dla osób podchodzących do rzeczywistości z dystansem , w przeciwnym wypadku czytanie grozi rakiem xD

już na pierwszej stronie dobrze się zaczyna

- Michał Miśkiewicz jako stary Wiślak , się specjalnie podłożył w Kielcach , było to dogadane, w ramach ratowania Wisełki itp

a potem już tylko ciekawiej

:popcorn::popcorn::popcorn:

PitM 13.03.2019 14:34

Tylko zwycięstwo

Slash 13.03.2019 14:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkadiusz.Czerepach (Post 1535773)
:popcorn::popcorn::popcorn:https://www.cracovia.krakow.pl/temat...019-godz-18-00

polecam na rozluźnienie, ale tylko dla osób podchodzących do rzeczywistości z dystansem , w przeciwnym wypadku czytanie grozi rakiem xD

już na pierwszej stronie dobrze się zaczyna

- Michał Miśkiewicz jako stary Wiślak , się specjalnie podłożył w Kielcach , było to dogadane, w ramach ratowania Wisełki itp

a potem już tylko ciekawiej

:popcorn::popcorn::popcorn:

O Panie toż to forum to jest kopalnia lolkontentu. Niejacy potter i farciarz to niezłe przykłady przeżarcia miejsca po zwojach mózgowych pasiastą propagandą. Ichnia strona Błoń to ewenementy kliniczne w kibicowskim zakompleksieniu w skali galaktycznej, porównywalne jedynie z ich warszawską funfelą. Mam nadzieję że w niedzielę tradycyjnym zwyczajem forum zostanie zakmnięte poderbowo:D

Co do meczu, obstawiam skromne 1-0 po golu Peszki w 90 minucie i wylocie tegoż za drugą żółtą w 90+1. Róbcie screeny ;)

Vinci 13.03.2019 15:13

Ten scenariusz wyniku, trochę jak za czasów Carlitosa.
Powórka mile widziana :)Od skrajnosci w skrajność :)

Arronax 13.03.2019 15:29

Jakość poprawnej polszczyzny w temacie podanym w linku aż bije po oczach ....

Ale czuć obawy przed meczem z nami :).

silver03 13.03.2019 16:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez serek.c2 (Post 1535765)
Ja tylko czekam na info o nie wpuszczeniu żydków.

Podejrzewam, że żydki same się nie wpuszczą próbując wnieść nieodpowiedni transparent.

Coglin 13.03.2019 16:38

Nieodpowiedni dla kogo? Królewskiego?

Podejrzewam że dla naszej binarnej władzy 3/4 flag żydów będzie nieodpowiednie. Nie trzeba żadnego transparentu.

goodbay 13.03.2019 16:41

Byle nie z Kolarem w podstawowym skladzie , bo znow bedziemy grac w dziesieciu, a co do parchatych , to calkiem fajny pomysl zeby ich na stadionie nie było.....

goodbay 13.03.2019 16:46

takie bydło jakim sa bez watpienia parchcaci nie powinni miec wstepu na R22 !!!! to nie sa kibice godni uczestniczenia w derbach , to banda przerzutow......

Coglin 13.03.2019 16:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez goodbay (Post 1535784)
takie bydło jakim sa bez watpienia parchcaci nie powinni miec wstepu na R22 !!!! to nie sa kibice godni uczestniczenia w derbach , to banda przerzutow......

Co się porobiło z ludźmi. Kiedyś wszyscy chwalili ten transparent
http://historiawisly.pl/wiki/images/...Warszawa_3.jpg

a teraz piszą takie brednie.

South 13.03.2019 16:56

no Wisła 2.0 bez flag, bez przeklenstw ,bez poszanowania barw, bez kibiców gości...

czaro 13.03.2019 17:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Coglin (Post 1535782)
dla naszej binarnej władzy

Nie mam zdania w kwestii omawianej przez Was decyzji. Ostatnio mam mniej czasu, mniej czytam i interesuję się Wisłą. Ale Twój ton mnie poraża.

rasel1906 13.03.2019 18:15

Spokojnie Ci ktorzy tak pisza prawdopodobnie nigdy nie byli na meczu a tym bardziej na wyjezdzie

crux.a 13.03.2019 18:32

Ci którzy tak piszą, nigdy nie byli na wyjeździe. I nigdy nie podziwiali ludzi okradających i zabijających własny klub.

czaro 13.03.2019 18:59

Coglin, zdaje się, na mecze chodzi.

Ja zaangażowałem się tu w obronę poprzedniego zarządu, m.in. dlatego, że raziły mnie wypowiedzi w podobnym tonie na jego temat - a potem okazało się, że wszyscy wiedzieli lepiej ode mnie, co o nim sądzić. Nawet dziennikarze, którzy co innego pisali, a co innego wiedzieli, a później wzięli się za rozliczanie. I nawet cześć użytkowników, która pisała ostrzej ode mnie, a dziś się tego wypiera.

Dlatego chciałbym zapytać, skąd to szyderstwo i niechęć, bo może znowu jest tak, że wszyscy wiedzą lepiej ode mnie.

Now 13.03.2019 19:02

jak chcecie iść na piknik to sobie do niecieczy jeźdźcie janki

MaLk 13.03.2019 19:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez czaro (Post 1535794)
Dlatego chciałbym zapytać, skąd to szyderstwo i niechęć, bo może znowu jest tak, że wszyscy wiedzą lepiej ode mnie.

Masz pecha, ot co! ;)

Ja tam nie mam nic przeciwko temu, żeby weszło więcej kibiców Cracovii, ale jak wejdzie tyle, ile zgodnie z przepisami musi, też mi nie zrobi różnicy :P

zenders 13.03.2019 19:33

wole ta binarna wladze i ich zasady ,niz prawilno-kumato-sztywno okradajaca wlasny klub i kibicow

AgresywnyChomik 13.03.2019 19:47

Mysle ze liczba sprzedanych karnetow jest wprost proporcjonalna do poparcia dla osob ktore obecnie steruja klubem.

Dla tych ktorzy probuja rozmazac obraz, to poparcie jest ku*****ko duze :)

rasel1906 13.03.2019 20:52

Na razie wolisz zerojedynkowosc ale zobaczymy po paru meczach totalnej pyty na trybunach jakby to powiedzial klasyk na koniec dnia

kangurekm 13.03.2019 21:38

Wolę pytę na trybunach i stabilność klubu niż hiper-super najlepszą na świecie atmosferę i klub na skraju upadku.

rasel1906 13.03.2019 21:43

Kazdy ma swoje priorytety ja tam wole to i to

iamironman 14.03.2019 07:41

Głupota niektórych, patrz powyżej, po prostu poraża....co tu się dziwić, że klub jest na skraju upadku

Szofer 14.03.2019 09:10

dawno nic tu nie czytałem więc wszedłem z ciekawości...
przejrzałem po 2 strony pierwszych trzech tematów i czuję, że dostaję raka mózgu

ludzie, opamiętajcie się
kibice od siedmiu boleści

szprotson 14.03.2019 09:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rasel1906 (Post 1535803)
Na razie wolisz zerojedynkowosc ale zobaczymy po paru meczach totalnej pyty na trybunach jakby to powiedzial klasyk na koniec dnia

zgodzę się i nie zgodzę:)

Masz racje, będzie cisza na trybunach ludzie sie w....ią. To co sie dzieje na boisku nie będzie miało znaczenia prawda ? (nie ...)
ale mam pytanie :
ostatni kila razy derby na żydach, Wisła na czarno, dodatkowo z jakąs Elana?! Doping zero.
Wiadomo ze pokazanie sie tam to dowód siły, itd itp, ale jeśli chodzi o atmosferę to mógłbyś coś przybliżyć Nam ślepym i głuchym na czym ona tam polega ?

Karherop 14.03.2019 10:09

Za Sarapaci i Dukata nie do pomyślenia było, aby były jakiekolwiek protesty na trybunach, ach kiedy te czasy wrócą :)

Armin 14.03.2019 10:46

Chcesz żeby dawne czasy wróciły? O to chyba jak będziemy wtedy w IV lidze. Co prawda na "mieście" słychać że dawna ekipa będzie chciała wrócić z przytupem ale sądząc po wsparciu od kibiców jakie maja nowe obecne władze będzie im ciężko.

Wehrmacht 14.03.2019 12:32

Ja akurat musze sie pierwszy raz zgodzic z m.in. Coglinem i innymi bliskimi mu swiatopogladowo osobami -tak jak popieram w 1906% nowy zarzad, niech i nawet bedzie, ze binarnosc, tak nie wpuszczenie 500 parchatych i 1000 naszych na G2 to jest po prostu zwykly idiotyzm. Oznaka przezarcia mozgu obecnymi czasami, ktore wykluczaja jakakolwiek logike czy sens. Siatki na sekotrze gosci sa? Sa. Bufor na G3 jest? Jest. Opancerzona ochrona na G3 bedzie? Bedzie. To co ku*wa ma z tym wspolnego G2 i 500 parchow. Przeciez jedni i drudzy liczac bilety, jakis catering, pamiatki to tylko z tego meczu to bedzie kolo 80,000zl czystego zysku. Nie mowiac juz, ze dodatkowy tysiac naszych kibicow, z ktorych czesc moze by sie tak zafascynowala, ze zaczelaby regularnie na mecze chodzic. Rozumialbym gdyby to byla dyskusja o G3, ale ku*wa G2? WTF. Moze zrobmy bufor do E24 i A21, tak na wszelki wypadek. Ile tego buforu trzeba? 100 metrow? Co zmieni ten jeden sektor skoro i tak jeden caly bedzie ich oddzielal, na ktorym w dodatku beda staly zapory przeciwczlogowe. Paranoje wyje*alo w kosmos.

rasel1906 14.03.2019 12:57

Troche masz juz dlugi staz i dziwne ze nie wiesz na czym polega ta atmosfera radze wiec abys na najblizszych derbach zerknal czasem na sektor gosci zobaczyl jak tamci wygladaja i posluchal nieco co spiewaja (choc mysle ze i tak bedzie dobrze slychac)i co na to My odpowiadamy moze cos zalapiesz na czym polega derbowa atmosfera

Karherop 14.03.2019 13:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Armin (Post 1535825)
Chcesz żeby dawne czasy wróciły? O to chyba jak będziemy wtedy w IV lidze. Co prawda na "mieście" słychać że dawna ekipa będzie chciała wrócić z przytupem ale sądząc po wsparciu od kibiców jakie maja nowe obecne władze będzie im ciężko.

Nie załapałeś ironii.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wehrmacht (Post 1535833)
Ja akurat musze sie pierwszy raz zgodzic z m.in. Coglinem i innymi bliskimi mu swiatopogladowo osobami -tak jak popieram w 1906% nowy zarzad, niech i nawet bedzie, ze binarnosc, tak nie wpuszczenie 500 parchatych i 1000 naszych na G2 to jest po prostu zwykly idiotyzm. Oznaka przezarcia mozgu obecnymi czasami, ktore wykluczaja jakakolwiek logike czy sens. Siatki na sekotrze gosci sa? Sa. Bufor na G3 jest? Jest. Opancerzona ochrona na G3 bedzie? Bedzie. To co ku*wa ma z tym wspolnego G2 i 500 parchow. Przeciez jedni i drudzy liczac bilety, jakis catering, pamiatki to tylko z tego meczu to bedzie kolo 80,000zl czystego zysku. Nie mowiac juz, ze dodatkowy tysiac naszych kibicow, z ktorych czesc moze by sie tak zafascynowala, ze zaczelaby regularnie na mecze chodzic. Rozumialbym gdyby to byla dyskusja o G3, ale ku*wa G2? WTF. Moze zrobmy bufor do E24 i A21, tak na wszelki wypadek. Ile tego buforu trzeba? 100 metrow? Co zmieni ten jeden sektor skoro i tak jeden caly bedzie ich oddzielal, na ktorym w dodatku beda staly zapory przeciwczlogowe. Paranoje wyje*alo w kosmos.

A mnie nic nie zdziwi i wg mnie za wcześnie w ogóle ferujecie wyroki.
Nikt już nie pamięta jak 3 lata temu na mecz z Legią policja zezwoliła na imprezę masową na 20 tys osób i ani jednej? Taką macie krótką pamięć, serio?
Teraz wszyscy się wypowiadają o sektorze G2 jakby mieli pełną wiedzę, analizę policji, opinię ochrony, głównego księgowego i sprzątaczek.
I jakby większych problemów Wisła nie miała.

Poza tym jaką Ty opancerzoną ochoronę masz na myśli? Te 58 letnie kobiety czy te osoby z grupą inwalidzką?

!!IRIVER!! 14.03.2019 13:14

Wisła 3
Cracovia 0

Arkadiusz.Czerepach 14.03.2019 14:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez serek.c2 (Post 1535765)
Ja tylko czekam na info o nie wpuszczeniu żydków.



Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wehrmacht (Post 1535833)
Ja akurat musze sie pierwszy raz zgodzic z m.in. Coglinem i innymi bliskimi mu swiatopogladowo osobami -tak jak popieram w 1906% nowy zarzad, niech i nawet bedzie, ze binarnosc, tak nie wpuszczenie 500 parchatych i 1000 naszych na G2 to jest po prostu zwykly idiotyzm. Oznaka przezarcia mozgu obecnymi czasami, ktore wykluczaja jakakolwiek logike czy sens. Siatki na sekotrze gosci sa? Sa. Bufor na G3 jest? Jest. Opancerzona ochrona na G3 bedzie? Bedzie. To co ku*wa ma z tym wspolnego G2 i 500 parchow. Przeciez jedni i drudzy liczac bilety, jakis catering, pamiatki to tylko z tego meczu to bedzie kolo 80,000zl czystego zysku. Nie mowiac juz, ze dodatkowy tysiac naszych kibicow, z ktorych czesc moze by sie tak zafascynowala, ze zaczelaby regularnie na mecze chodzic. Rozumialbym gdyby to byla dyskusja o G3, ale ku*wa G2? WTF. Moze zrobmy bufor do E24 i A21, tak na wszelki wypadek. Ile tego buforu trzeba? 100 metrow? Co zmieni ten jeden sektor skoro i tak jeden caly bedzie ich oddzielal, na ktorym w dodatku beda staly zapory przeciwczlogowe. Paranoje wyje*alo w kosmos.

https://gol24.pl/wisla-krakow-proble...76#ekstraklasa

szym_ek 14.03.2019 14:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wehrmacht (Post 1535833)
i nawet bedzie, ze binarnosc, tak nie wpuszczenie 500 parchatych i 1000 naszych na G2 to jest po prostu zwykly idiotyzm.

Ale wiesz, że to nie jest pomysł Wisły tylko policji i jeszcze się do tego miesza Marszałek Województwa, prawda?

Wehrmacht 14.03.2019 14:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szym_ek (Post 1535842)
Ale wiesz, że to nie jest pomysł Wisły tylko policji i jeszcze się do tego miesza Marszałek Województwa, prawda?

Nie wiem, bo słysze Wisłockiego, który mowi, ze on sie boi, bo bezpieczenstwo. A jesli jest inaczej to mozna powiedziec - chcemy, ale policja, wojewoda, kolo gospodyn wiejskich i osrodek szkolenia psow przewodnikow nie chce.

szym_ek 14.03.2019 15:21

Rafał się boi tak samo jak mówił w wywiadach, żeboi się i czeka na pierwszy mecz na wiosne.
Oczywiście, że się boi - cały ten projekt może jeszcze jebnąć.a on jako Prezes zarządu ponosi za to odpowiedzialność prawną.

!!IRIVER!! 14.03.2019 15:24

Wszyscy tacy ....a odważni to trzeba było brać Wisłę i ratować, a nie strzępić ryja, że flagi jednej czy drugiej wnieść nie pozwalają.

Coglin 14.03.2019 15:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez !!IRIVER!! (Post 1535853)
Wszyscy tacy ....a odważni to trzeba było brać Wisłę i ratować, a nie strzępić ryja, że flagi jednej czy drugiej wnieść nie pozwalają.

Jakbyś przeczytał poprzednie posty to może byś wiedział, że nikt tutaj o flagi się nie strzępi.

Ludzie piszą o otwarciu sektora G2 i dodatkowych biletach dla żydów.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:28.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl