Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [XXIV kolejka] Wisła Kraków - Pogoń Szczecin, niedziela 3 III, godzina 15:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10119)

skarabeus 03.03.2019 11:33

Jednak bez Buksy

goodbay 03.03.2019 13:10

Jazda Wisło po 3 pkt !!!!!!!

ślimak 03.03.2019 16:26

Jak na grę 11/8 to całkiem fajny wynik do przerwy...

Blixa 03.03.2019 16:49

Fantazje o top 8 mozemy sobie wybic z glowy. Trzeba teraz dopelzac sie do 40 pkt.

brylant17 03.03.2019 17:23

Czy wygrywasz czy nie ja i tak kocham cię!!!


W czym Buchalik jest gorszy od Lisa ?

Ma_niek 03.03.2019 17:33

Nie kosztowal 500 tys zlotych i nie trzeba go promowac.Lis,Peszko,Plewka,Kolar lawka na Korone bo gorzej sie chyba nie da grac.Zmiana Plewki na Vuko to niebo a ziemia w drugiej linii. Ogolnie to 9 pkt nad strefa spadkowa juz....

fansorina 03.03.2019 17:34

No, tyle dobrego, że Vukan w pół godziny zrobił więcej niż Plewka przez wszystkie mecze w których grał.

Arek95 03.03.2019 17:35

Savicević kosmos, gość jakby z innego świata przyszedł grać. Plewka na dłuuugi czas na ławkę! Tak samo Sadlok za te nieudolne rozegranie na krótko i Lis! Ale za tydzień skład będzie taki sam i nic się nie zmiani...

bridgeburner 03.03.2019 17:37

To samo chciałem napisac
Od razu inaczej zaczęliśmy grać w 11
Burliga też powinien grać w pierwszym składzie, może za Peszke, który jest slabiutki

Bielau 03.03.2019 17:43

Jestem w szoku, Vukan w 30 minut przypomniał mi, że w naszym zespole może istnieć jednak kreatywność, prostopadłe zagrania, myślenie. Jak dla mnie najbardziej brakujące ogniwo, po jego totalnie inna gra. Razem z Bashą mogą stworzyć naprawdę świetny duet.

Co do samego meczu... Dziwne to było spotkanie. Pogoń silna, ale do gola praktycznie bez zagrożenia. Później karny z kosmosu i już grało się bardzo trudno.

Ajax 03.03.2019 17:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arek95 (Post 1534797)
Savicević kosmos, gość jakby z innego świata przyszedł grać. Plewka na dłuuugi czas na ławkę! Tak samo Sadlok za te nieudolne rozegranie na krótko i Lis! Ale za tydzień skład będzie taki sam i nic się nie zmiani...

Plewka ma naprawdę niezły drybling ja bym go przesunął na lewy bok pomocy tam straty nie będą takim problemem bo będzie miał zawsze 2 pomocników do wyczyszczenia.

skarabeus 03.03.2019 18:27

Czemu caly moj post zostal usuniety? Gdzie moze 1/6 bylo o cweluchach a reszta o meczu? Widze, ze tutaj dalej sie starego ukladu broni i dba zeby zle nie pisac :D

squax 03.03.2019 18:30

Chujnia na boisku, chujnia na trybunach. Najgorszy mecz od dłuższego czasu.

mr_kwolf 03.03.2019 18:31

Nie będę oryginalny. Vukan wszedł i zaczęła się gra. Przypomina mi Brleka.

Zdecydowanie nasz najlepszy mecz w tej rundzie. Wyniku szkoda, ale gra daje podstawy do optymizmu.

Widzę, że po Starych Bywalcach teraz Ultra Wisła postanowiła rozpocząć protest.

sandomingo 03.03.2019 18:39

Nie bardzo rozumiem posty o dobrej grze Wisły.
Jak dla mnie Pogoń była o klasę lepsza, wynik nie odzwierciedla tego, co było na boisku. Na dzień dzisiejszy jesteśmy mocnym kandydatem do spadku, mamy bardzo mało argumentów i gramy bez bramkarza. Z perspektywy rodzinnego Lis mógł zachować się lepiej.
Powodów do optymizmu nie ma zbyt wielu-Pogon przestała grać po 3 bramce, stąd lepsza postawa naszych.
Nie odmawiam ambicji ani zaangazowania, brakuje po prostu potencjału.

Griszka30KR 03.03.2019 18:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mr_kwolf (Post 1534807)
Nie będę oryginalny. Vukan wszedł i zaczęła się gra. Przypomina mi Brleka.

Zdecydowanie nasz najlepszy mecz w tej rundzie. Wyniku szkoda, ale gra daje podstawy do optymizmu.

Widzę, że po Starych Bywalcach teraz Ultra Wisła postanowiła rozpocząć protest.

A ja powiem,że mecz b.słaby nie odróżniający się od poprzednich niczym szczególnym poza pięknymi dwoma golami.To co się podziało z obroną to woła pomstę do nieba.Spróbowałbym tez w końcu Buchalika.
Kuba ma doświadczenie,pomysł,ale niestety już chyba nie ta noga i szybkość.Sławek Peszko coś tam szarpie ,Wojtkowski się stara,ale teraz widać brak Boguckiego.Napastnika 0.Dzięki Bogu ,że został Basha ,bo nie wyobrażam sobie teraz gry Wisły.
Utrzymać się utrzymamy,ale 8 nie dla nas.Najważniejsze wygrać derby(których się obawiam) i budować w lecie dalej zespół.

goodbay 03.03.2019 18:54

Wisła troszke lepiej zaprezentowała sie po zmianach ktorych dokonał Stolarczyk, moze teraz uswiadomi sobie ze jednak Plewka czy Kolar nic nie wnosza do gry, moze to wygładało troche lepiej ale zwrocic nalezy uwage ze było to od momentu 0-3 gdy Pogon juz raczej była pewna swegoi troszke dała pograc Wisle, na plus napewno zmiany i tego sie trzymajmy w najblizszym meczu przeciwko Koronie, plewka , kolar napewno lawa, mało przydatny Peszko,no ale nie bardzo jest kim grac , rowniez Burliga mimo ze łapie kartki , wiecej powinien grac

El'kabat 03.03.2019 18:57

Pogoń dzis o klasę lepsza. Dawno nie widziałem tak poukładanej drużyny w środku pola.
U nas póki co wszyscy jak dzieci we mgle.
Co do tego Vukana -gwiazda pokroju Meliksona nie będzie. Cieżko się nie wyróżniać na tle Plewki, do tego jak wchodzisz na zmęczonego przeciwnika. Dla mnie to jest w tej chwili drugi Halilovic - dużo wiatro a konkretów brak, zobaczymy co z niego będzie.


Szkoda, że nie udało się wykorzystać końcówki bo widocznie się pogubili...mogli mieć spacerek i 4-0, a tymczasem prawie urwaliśmy punkt.
Zwłaszcza, że terminarz marcowy może nas bardzo mocno zweryfikować i ustalić realne nasze miejsce w szeregu ( 9-10)

mr_kwolf 03.03.2019 19:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Griszka30KR (Post 1534809)
A ja powiem,że mecz b.słaby nie odróżniający się od poprzednich niczym szczególnym poza pięknymi dwoma golami.To co się podziało z obroną to woła pomstę do nieba.Spróbowałbym tez w końcu Buchalika.
Kuba ma doświadczenie,pomysł,ale niestety już chyba nie ta noga i szybkość.Sławek Peszko coś tam szarpie ,Wojtkowski się stara,ale teraz widać brak Boguckiego.Napastnika 0.Dzięki Bogu ,że został Basha ,bo nie wyobrażam sobie teraz gry Wisły.
Utrzymać się utrzymamy,ale 8 nie dla nas.Najważniejsze wygrać derby(których się obawiam) i budować w lecie dalej zespół.

Nie mówie, że gralismy dobrze. Po prostu w końcu coś się działo w ofensywie. Stworzyliśmy więcej zamieszania pod polem karnym rywala niż w poprzednich trzech meczach gdzie byliśmy ofensywnymi impotentami.

Według mnie brakowało trochę szczęścia, bo jakby nie bramka Majewskiego "z niczego" (Pogoń do tego momentu nie zagroziła naszej bramce) to mogłoby się to całkiem inaczej potoczyć.

Ósemka nam już odjechała, to oczywiste. Zapunktować coś, wygrać derby i zgrać zespół przed podziałem. To cele na najbliższą przyszłość.

PS. Dodam, że Pogoń to według mnie najlepszy zespół w Polsce w tym momencie. Bałem się, że będzie dużo gorzej wyglądać.

Mintokur 03.03.2019 19:03

Gdzie jest ULTRAS ....... no gdzie????

Byłem pewien ,że ta grupa kibiców to ostoja "C" sektora . Tak ostoja !!!!!!!
Zorganizowany doping oprawy to ich zasługa. A gdzie byli dzisiaj ????? Wisła- Pogoń

Obrazili się ... tylko nie wiem na co .
Przecież każdy kibic wie , że ULTRAS to doping .
Cały sektor "E" zawsze im odpowiadał w dopingu.
Ultrasi tworzyli atmosferę , nastrój, moc.
Nie ma co się spinać Ultrasi zorganizujcie doping i do przodu dla Wisły na maxa derby blisko.

Pozdro dla zagniewanych Ultras :)

pepe72 03.03.2019 19:03

Potrzebujemy napastnika. Brakuje zgrania.
Na 9-10 miejsce spokojnie nasz skład starczy. Na coś więcej to raczej będzie ciężko.

IncognitoTSW 03.03.2019 19:06

Na świeżo po meczu :



1. Jak się nie strzela to piłka sama nie wpadnie do bramki.
2. Jest nadzieja na zgranie tej ekipy i poprawę gry, widać że powoli tworzą się jakieś automatyzmy
3. Czy Plewka robi coś innego poza chowaniem się za przeciwnikami i kryciem na 10-metrowy radar?

4. Vukan się nie boi grać i strzelać
5. Lis gra na czas nawet jak przegrywamy i za każdym razem czeka z wybiciem
7. Marciniak uj.

8. Drygas uj.

9. Doping bardzo średni

bódyń 03.03.2019 19:28

Kolar 4.5 mecza gral(Lech, Gornik,Slask,Lechia i dzis) Wisla nie strzela bramki z akcji. Dzis zszedl i w 40 minut strzelamy dwie. On nie umie grac to jeszcze pecha przyniosi.

Karherop 03.03.2019 19:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez IncognitoTSW (Post 1534815)
Na świeżo po meczu :
(..)
9. Doping bardzo średni

Na wiele sposobów można było określić dzisiaj doping ale na pewno nie w taki.
Tutaj można pisać epopeję, ale nie będę się rozpisywał z obawy przed usunięciem postu.
Brawo sektor D. Klasa.

Co do sportowej strony:
Mam nadzieję że choć przegrany mecz, to będzie on przełomem dla tej drużyny. To też ten czas , aby oddzielić piłkarzy od "dzieci". I tak pije tu do Plewki , którego długo broniłem i dalej będę bronił. Dla dobra jego i zespołu nie powinien już w tym momencie mieć pierwszego składu. Przyszłość przed nim, ale myślmy o teraźniejszości. Vukan dzisiaj pozamiatał, a Baszy już się oczy świeca na myśl kto mu będzie partnerował w środku pola. Jeśli zajdą w drużynie dobre zmiany to niech idzie na wypożyczenie.

W kolejnym meczu spodziewam się składu od początku takiego jak w 60 minucie. Peszko niech dostanie jeszcze jedną szansę, ale nawet w naszej sytuacji nikt nie może mieć składu za nazwisko.
I tutaj płynnie przechodzimy do Kuby. Pomimo bardzo słabej pierwszej połowy cieszy że w 2 potrafił wskoczyć na wyższy poziom. Dobry prognostyk.

Wynik zły, ale poprzez wynik Korony w tej kolejce drużyna nie może tracić wiary w czołowa 8. Mecz o być albo nie być będzie za tydzień.

Wojtas 03.03.2019 19:35

Kolar to parodia napastnika ,niby szuka piłki a jak ja ma to chce zgrywać,podawać czy co tam jeszcze .

Kluczem byl karny na 2;0 ktorego rownie dobrze moglo by nie byc ,a tak 2;0 podcielo chlopakom skrzydla.
Pozatym zagrali cala pierwsza polowe za wolno.
I wchodzi taki Savicevic i nagle wszytsko rusza,a to jeden gosc ktorego nikt nie zna.Niesamowite ze wystraczy taki jeden gosc,ale kiedys byl u nas Maor Melikson ,wiec kto to lepiej wie niz my.Bedzie z niego pozytek.
Brakuje nam goscia jak Zdenek ,ktory by sobie stal i zbieral pilki na dzis nie mamy ataku bo Kolar dla mnie to zaden napastnik.
Wynik jest jaki jest,ale ciagle sa szanse na 8 ,wiec zostajemy w grze,mimo juz 3 porazki na 4 mecze.

pepe72 03.03.2019 19:39

W temacie dopingu to czy ktoś bardziej kumaty w tych tematach może napisać o co poszło?
Ultras chciał kibicować w 4 lidze i nie wyszło?

Vinci 03.03.2019 19:40

Przy tej 3 bramce Lisu się nie spóźnił? Z trybun tak mi to trochę wyglądało, ale może ktoś z Was już powtórki widział w TV?

Fajna frekwencja. Zupełnie inaczej się ogląda i uczestniczy w takich meczach, jak tyle ludzie jest na trybunach. Dobrze, że później narożnik się wziął za intonowanie piosenek. Jakoś wypełnili lukę, po nieobecnych gniazdowych...

bódyń 03.03.2019 19:45

W sprawie dopingu jest oświadczenie.

https://i.ibb.co/3hzgNYq/Zrzut-ekran...3-19-42-39.png
Nie moga sie godzic na ingenrencje w niezaleznosc ruchu kibicowskiego... Myslalem ze oni sa goscmi ale jednak nie. Pewnie by znowu chcieli byc wlascicielami

Karherop 03.03.2019 19:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pepe72 (Post 1534820)
W temacie dopingu to czy ktoś bardziej kumaty w tych tematach może napisać o co poszło?
Ultras chciał kibicować w 4 lidze i nie wyszło?

Wisła nie zgodziła się na flagę Sharks i w związku z tym grupy powiedziały że żadnych innych flag nie wywieszają i nie będzie też dopingu.

Ich post na FB to pokaz kłamstw.

willow 03.03.2019 19:55

i jeszcze mają czelność podpisywać się jako "Grupy kibicowskie"... prawdziwe grupy kibicowskie były dzisiaj wszędzie oprócz C... ale czasów doczekałem, o tempora o mores...

Gin 03.03.2019 20:03

Wypraszam sobie , to że na C nie miał kto ogarnąć dopingu to inna sprawa ale nie piszcie że jakiś bojkot był na C bo ludzie chcieli śpiewać , i jak D poszło z dopingiem to C się dołączyło więc nie piszcie że na C jakiś protest. Protest to sobie zrobił gniaxdoey z paroma gośćmi od opraw , trudno nie chcą prowadzić dopingu to nie . Trzeba ogarniać doping z D bo tam jest mniej ludzi i lepiej to zsynchronizowac z resztą yrybun

Coglin 03.03.2019 20:05

Zarząd nie zgodził się na o wiele więcej flag niż tylko WS.
Posty do kasacji.

Vinci 03.03.2019 20:09

"Niemożliwość wywieszania flag"... swoją drogą warto by strony doprecyzowaly czy mowa o wszystkich czy tylko o wybranych.W oficjalnych oświadczeniach gierki słowne nigdy dobrze się nie kończyły...

Mamy w Wiśle czas wyrzeczeń. Dotyczy on wszystkich. Chociaż nie wszyscy o tym pamiętają...

Karherop 03.03.2019 20:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Coglin (Post 1534827)
Zarząd nie zgodził się na o wiele więcej flag niż tylko WS.
Posty do kasacji.

Ok, precyzując to te które zawierały symbolikę rekina. Wielka różnica.

DeadOrAlive 03.03.2019 20:17

Czyżby #CałaWisłaZawszeRazem przestala się komuś opłacać/kalkulować ?

heoij 03.03.2019 20:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DeadOrAlive (Post 1534831)
Czyżby #CałaWisłaZawszeRazem przestala się komuś opłacać/kalkulować ?

Zabrakło złotówki od biletu to co się dziwisz :lol:

Dzisiaj niektórzy pokazali, że wolą flagę Wisła Sharks od dobra Wisły Kraków.

Gardzę takim ludźmi, którzy swój prywatny interes przedkładają nad dobro klubu. Tacy z nich "kibice"...

pzkwr 03.03.2019 20:21

Brawa dla sektora D za prowadzenie dopingu w drugiej połowie!
W sprawie flag jestem po stronie klubu.

rafkur 03.03.2019 20:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bódyń (Post 1534822)
W sprawie dopingu jest oświadczenie.

https://i.ibb.co/3hzgNYq/Zrzut-ekran...3-19-42-39.png
Nie moga sie godzic na ingenrencje w niezaleznosc ruchu kibicowskiego... Myslalem ze oni sa goscmi ale jednak nie. Pewnie by znowu chcieli byc wlascicielami


Niech wypierdalają ! Wolę mecz w ciszy ale w eklasie niż z dopingiem w IV lidze!
Mają wyjeb.... na Wisłę - niech spierdalają ! Gdyby Wisła była dla nich ważniejsza nie płakaliby o flagi z dedykacją dla śmieci.

PS ....y nie kibice

Ogryzek 03.03.2019 20:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1534830)
Ok, precyzując to te które zawierały symbolikę rekina. Wielka różnica.

No to niech Królikowski buduje drugą Niecieczę na trybunach w Krakowie.
Nigdzie w Polsce nie udała się taka "sztuka", ale kto mu broni wierzyć że się uda.

Widać że górna 8 nie dla nas. Kolar to jednak nie jest napastnik który cokolwiek gwarantuje. Cóż, trzeba sie teraz pozbierać przed następnymi meczami.

heoij 03.03.2019 20:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 1534835)
No to niech Królikowski buduje drugą Niecieczę na trybunach w Krakowie.
Nigdzie w Polsce nie udała się taka sztuka, ale kto mu broni wierzyć że się uda.


Na stadion przychodzisz dla Wisły Kraków czy Wisły Sharks?

Komu kibicujesz?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:24.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl