![]() |
Jednak bez Buksy
|
Jazda Wisło po 3 pkt !!!!!!!
|
Jak na grę 11/8 to całkiem fajny wynik do przerwy...
|
Fantazje o top 8 mozemy sobie wybic z glowy. Trzeba teraz dopelzac sie do 40 pkt.
|
Czy wygrywasz czy nie ja i tak kocham cię!!!
W czym Buchalik jest gorszy od Lisa ? |
Nie kosztowal 500 tys zlotych i nie trzeba go promowac.Lis,Peszko,Plewka,Kolar lawka na Korone bo gorzej sie chyba nie da grac.Zmiana Plewki na Vuko to niebo a ziemia w drugiej linii. Ogolnie to 9 pkt nad strefa spadkowa juz....
|
No, tyle dobrego, że Vukan w pół godziny zrobił więcej niż Plewka przez wszystkie mecze w których grał.
|
Savicević kosmos, gość jakby z innego świata przyszedł grać. Plewka na dłuuugi czas na ławkę! Tak samo Sadlok za te nieudolne rozegranie na krótko i Lis! Ale za tydzień skład będzie taki sam i nic się nie zmiani...
|
To samo chciałem napisac
Od razu inaczej zaczęliśmy grać w 11 Burliga też powinien grać w pierwszym składzie, może za Peszke, który jest slabiutki |
Jestem w szoku, Vukan w 30 minut przypomniał mi, że w naszym zespole może istnieć jednak kreatywność, prostopadłe zagrania, myślenie. Jak dla mnie najbardziej brakujące ogniwo, po jego totalnie inna gra. Razem z Bashą mogą stworzyć naprawdę świetny duet.
Co do samego meczu... Dziwne to było spotkanie. Pogoń silna, ale do gola praktycznie bez zagrożenia. Później karny z kosmosu i już grało się bardzo trudno. |
Cytat:
|
Czemu caly moj post zostal usuniety? Gdzie moze 1/6 bylo o cweluchach a reszta o meczu? Widze, ze tutaj dalej sie starego ukladu broni i dba zeby zle nie pisac :D
|
Chujnia na boisku, chujnia na trybunach. Najgorszy mecz od dłuższego czasu.
|
Nie będę oryginalny. Vukan wszedł i zaczęła się gra. Przypomina mi Brleka.
Zdecydowanie nasz najlepszy mecz w tej rundzie. Wyniku szkoda, ale gra daje podstawy do optymizmu. Widzę, że po Starych Bywalcach teraz Ultra Wisła postanowiła rozpocząć protest. |
Nie bardzo rozumiem posty o dobrej grze Wisły.
Jak dla mnie Pogoń była o klasę lepsza, wynik nie odzwierciedla tego, co było na boisku. Na dzień dzisiejszy jesteśmy mocnym kandydatem do spadku, mamy bardzo mało argumentów i gramy bez bramkarza. Z perspektywy rodzinnego Lis mógł zachować się lepiej. Powodów do optymizmu nie ma zbyt wielu-Pogon przestała grać po 3 bramce, stąd lepsza postawa naszych. Nie odmawiam ambicji ani zaangazowania, brakuje po prostu potencjału. |
Cytat:
Kuba ma doświadczenie,pomysł,ale niestety już chyba nie ta noga i szybkość.Sławek Peszko coś tam szarpie ,Wojtkowski się stara,ale teraz widać brak Boguckiego.Napastnika 0.Dzięki Bogu ,że został Basha ,bo nie wyobrażam sobie teraz gry Wisły. Utrzymać się utrzymamy,ale 8 nie dla nas.Najważniejsze wygrać derby(których się obawiam) i budować w lecie dalej zespół. |
Wisła troszke lepiej zaprezentowała sie po zmianach ktorych dokonał Stolarczyk, moze teraz uswiadomi sobie ze jednak Plewka czy Kolar nic nie wnosza do gry, moze to wygładało troche lepiej ale zwrocic nalezy uwage ze było to od momentu 0-3 gdy Pogon juz raczej była pewna swegoi troszke dała pograc Wisle, na plus napewno zmiany i tego sie trzymajmy w najblizszym meczu przeciwko Koronie, plewka , kolar napewno lawa, mało przydatny Peszko,no ale nie bardzo jest kim grac , rowniez Burliga mimo ze łapie kartki , wiecej powinien grac
|
Pogoń dzis o klasę lepsza. Dawno nie widziałem tak poukładanej drużyny w środku pola.
U nas póki co wszyscy jak dzieci we mgle. Co do tego Vukana -gwiazda pokroju Meliksona nie będzie. Cieżko się nie wyróżniać na tle Plewki, do tego jak wchodzisz na zmęczonego przeciwnika. Dla mnie to jest w tej chwili drugi Halilovic - dużo wiatro a konkretów brak, zobaczymy co z niego będzie. Szkoda, że nie udało się wykorzystać końcówki bo widocznie się pogubili...mogli mieć spacerek i 4-0, a tymczasem prawie urwaliśmy punkt. Zwłaszcza, że terminarz marcowy może nas bardzo mocno zweryfikować i ustalić realne nasze miejsce w szeregu ( 9-10) |
Cytat:
Według mnie brakowało trochę szczęścia, bo jakby nie bramka Majewskiego "z niczego" (Pogoń do tego momentu nie zagroziła naszej bramce) to mogłoby się to całkiem inaczej potoczyć. Ósemka nam już odjechała, to oczywiste. Zapunktować coś, wygrać derby i zgrać zespół przed podziałem. To cele na najbliższą przyszłość. PS. Dodam, że Pogoń to według mnie najlepszy zespół w Polsce w tym momencie. Bałem się, że będzie dużo gorzej wyglądać. |
Gdzie jest ULTRAS ....... no gdzie????
Byłem pewien ,że ta grupa kibiców to ostoja "C" sektora . Tak ostoja !!!!!!! Zorganizowany doping oprawy to ich zasługa. A gdzie byli dzisiaj ????? Wisła- Pogoń Obrazili się ... tylko nie wiem na co . Przecież każdy kibic wie , że ULTRAS to doping . Cały sektor "E" zawsze im odpowiadał w dopingu. Ultrasi tworzyli atmosferę , nastrój, moc. Nie ma co się spinać Ultrasi zorganizujcie doping i do przodu dla Wisły na maxa derby blisko. Pozdro dla zagniewanych Ultras :) |
Potrzebujemy napastnika. Brakuje zgrania.
Na 9-10 miejsce spokojnie nasz skład starczy. Na coś więcej to raczej będzie ciężko. |
Na świeżo po meczu :
1. Jak się nie strzela to piłka sama nie wpadnie do bramki. 2. Jest nadzieja na zgranie tej ekipy i poprawę gry, widać że powoli tworzą się jakieś automatyzmy 3. Czy Plewka robi coś innego poza chowaniem się za przeciwnikami i kryciem na 10-metrowy radar? 4. Vukan się nie boi grać i strzelać 5. Lis gra na czas nawet jak przegrywamy i za każdym razem czeka z wybiciem 7. Marciniak uj. 8. Drygas uj. 9. Doping bardzo średni |
Kolar 4.5 mecza gral(Lech, Gornik,Slask,Lechia i dzis) Wisla nie strzela bramki z akcji. Dzis zszedl i w 40 minut strzelamy dwie. On nie umie grac to jeszcze pecha przyniosi.
|
Cytat:
Tutaj można pisać epopeję, ale nie będę się rozpisywał z obawy przed usunięciem postu. Brawo sektor D. Klasa. Co do sportowej strony: Mam nadzieję że choć przegrany mecz, to będzie on przełomem dla tej drużyny. To też ten czas , aby oddzielić piłkarzy od "dzieci". I tak pije tu do Plewki , którego długo broniłem i dalej będę bronił. Dla dobra jego i zespołu nie powinien już w tym momencie mieć pierwszego składu. Przyszłość przed nim, ale myślmy o teraźniejszości. Vukan dzisiaj pozamiatał, a Baszy już się oczy świeca na myśl kto mu będzie partnerował w środku pola. Jeśli zajdą w drużynie dobre zmiany to niech idzie na wypożyczenie. W kolejnym meczu spodziewam się składu od początku takiego jak w 60 minucie. Peszko niech dostanie jeszcze jedną szansę, ale nawet w naszej sytuacji nikt nie może mieć składu za nazwisko. I tutaj płynnie przechodzimy do Kuby. Pomimo bardzo słabej pierwszej połowy cieszy że w 2 potrafił wskoczyć na wyższy poziom. Dobry prognostyk. Wynik zły, ale poprzez wynik Korony w tej kolejce drużyna nie może tracić wiary w czołowa 8. Mecz o być albo nie być będzie za tydzień. |
Kolar to parodia napastnika ,niby szuka piłki a jak ja ma to chce zgrywać,podawać czy co tam jeszcze .
Kluczem byl karny na 2;0 ktorego rownie dobrze moglo by nie byc ,a tak 2;0 podcielo chlopakom skrzydla. Pozatym zagrali cala pierwsza polowe za wolno. I wchodzi taki Savicevic i nagle wszytsko rusza,a to jeden gosc ktorego nikt nie zna.Niesamowite ze wystraczy taki jeden gosc,ale kiedys byl u nas Maor Melikson ,wiec kto to lepiej wie niz my.Bedzie z niego pozytek. Brakuje nam goscia jak Zdenek ,ktory by sobie stal i zbieral pilki na dzis nie mamy ataku bo Kolar dla mnie to zaden napastnik. Wynik jest jaki jest,ale ciagle sa szanse na 8 ,wiec zostajemy w grze,mimo juz 3 porazki na 4 mecze. |
W temacie dopingu to czy ktoś bardziej kumaty w tych tematach może napisać o co poszło?
Ultras chciał kibicować w 4 lidze i nie wyszło? |
Przy tej 3 bramce Lisu się nie spóźnił? Z trybun tak mi to trochę wyglądało, ale może ktoś z Was już powtórki widział w TV?
Fajna frekwencja. Zupełnie inaczej się ogląda i uczestniczy w takich meczach, jak tyle ludzie jest na trybunach. Dobrze, że później narożnik się wziął za intonowanie piosenek. Jakoś wypełnili lukę, po nieobecnych gniazdowych... |
W sprawie dopingu jest oświadczenie.
https://i.ibb.co/3hzgNYq/Zrzut-ekran...3-19-42-39.png Nie moga sie godzic na ingenrencje w niezaleznosc ruchu kibicowskiego... Myslalem ze oni sa goscmi ale jednak nie. Pewnie by znowu chcieli byc wlascicielami |
Cytat:
Ich post na FB to pokaz kłamstw. |
i jeszcze mają czelność podpisywać się jako "Grupy kibicowskie"... prawdziwe grupy kibicowskie były dzisiaj wszędzie oprócz C... ale czasów doczekałem, o tempora o mores...
|
Wypraszam sobie , to że na C nie miał kto ogarnąć dopingu to inna sprawa ale nie piszcie że jakiś bojkot był na C bo ludzie chcieli śpiewać , i jak D poszło z dopingiem to C się dołączyło więc nie piszcie że na C jakiś protest. Protest to sobie zrobił gniaxdoey z paroma gośćmi od opraw , trudno nie chcą prowadzić dopingu to nie . Trzeba ogarniać doping z D bo tam jest mniej ludzi i lepiej to zsynchronizowac z resztą yrybun
|
Zarząd nie zgodził się na o wiele więcej flag niż tylko WS.
Posty do kasacji. |
"Niemożliwość wywieszania flag"... swoją drogą warto by strony doprecyzowaly czy mowa o wszystkich czy tylko o wybranych.W oficjalnych oświadczeniach gierki słowne nigdy dobrze się nie kończyły...
Mamy w Wiśle czas wyrzeczeń. Dotyczy on wszystkich. Chociaż nie wszyscy o tym pamiętają... |
Cytat:
|
Czyżby #CałaWisłaZawszeRazem przestala się komuś opłacać/kalkulować ?
|
Cytat:
Dzisiaj niektórzy pokazali, że wolą flagę Wisła Sharks od dobra Wisły Kraków. Gardzę takim ludźmi, którzy swój prywatny interes przedkładają nad dobro klubu. Tacy z nich "kibice"... |
Brawa dla sektora D za prowadzenie dopingu w drugiej połowie!
W sprawie flag jestem po stronie klubu. |
Cytat:
Niech wypierdalają ! Wolę mecz w ciszy ale w eklasie niż z dopingiem w IV lidze! Mają wyjeb.... na Wisłę - niech spierdalają ! Gdyby Wisła była dla nich ważniejsza nie płakaliby o flagi z dedykacją dla śmieci. PS ....y nie kibice |
Cytat:
Nigdzie w Polsce nie udała się taka "sztuka", ale kto mu broni wierzyć że się uda. Widać że górna 8 nie dla nas. Kolar to jednak nie jest napastnik który cokolwiek gwarantuje. Cóż, trzeba sie teraz pozbierać przed następnymi meczami. |
Cytat:
Na stadion przychodzisz dla Wisły Kraków czy Wisły Sharks? Komu kibicujesz? |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:24. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl