Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [XIX kolejka] Wisła Płock - Wisła Kraków, piątek 14.12, godzina 18:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10055)

graficiarz 14.12.2018 20:00

Dla prawdziwego Wiślaka odpowiedź jest jasna. Wszyscy na ostatni mecz. Najgorsze jest to że mamy teraz chłopaków z jajami. A wszytko runęło jak domek z kart

brylant17 14.12.2018 20:02

Panowie piłkarze !!!

spirit 14.12.2018 20:02

Chciałem bez zbędnego patosu, ale się nie da.

Panowie, tak z głębi serca - wielki szacunek i podziękowania za walkę, ambicję, charakter, wyrozumiałość i cierpliwość. Za kilkanaście / kilkadziesiąt lat zapewne nie będę pamiętał o części (większej lub mniejszej) piłkarzy, ale o Was będę pamiętał na pewno.

Wynik sportowy oczywiście ważny, ale w takich chwilach schodzi do drugi plan.

Wojtas 14.12.2018 20:03

Szacunek,poprostu szacunek za dziś!

Bene Nati 14.12.2018 20:09

Teraz czas na naszą odpowiedź.

Dochód ze sprzedaży biletów na mecz z Lechem powinien pójść do podziału na drużynę i sztab jeśli nie da się juz tego uratowac.

Wszyscy na mecz!

LucjuszWielki 14.12.2018 20:13

Widać było to co Stolar mówił w poprzednim meczu: mieli serce na dłoniach, heroiczna walka.. pięknie.

Szkoda, że nie będzie okazji pożegnać sympatycznego Czecha...

Jakby do tych piłkarzy dołączył Kuba to pudło byłoby wielce prawdopodobne.

Garret 14.12.2018 20:14

Oczy się pocą, gdy się widzi chłopaków.

Ogromny żal, że tak charakterny zespół mamy w momencie widma (pewności?) bankructwa. Z drugiej strony... Ogromne szczęście, że tak charakterny zespół mamy w momencie widma (pewności?) bankructwa. Inni goście, inna drużyna przy tej sytuacji po prostu by się zesrała, a oni walczą na całego.

Radość po pierwszej bramce chwytająca za serce.

Po prostu, kurva, DZIĘKUJĘ.

bridgeburner 14.12.2018 20:16

Panowie piłkarze i sztab szkoleniowy
Bije pokłony i dziekuje
Szacunek i miejsce w sercach kibiców na zawsze

buczo1985 14.12.2018 20:25

Słowa uznania dla tych ludzi za dzisiejszy mecz! Szacunek Panowie!

mitmichael 14.12.2018 20:30

I nawet jeśli będzie źle My nigdy nie poddamy się! Szacunek dla naszych pilkarzy za to co zrobili dzisiaj w Plocku przy takich problemach jakie obecnie mamy. Moze czegos sie dowiedzieli przed meczem kto wie. Fajnie jakbysmy zobaczyli jeszcze Ondraska w naszych barwach
:tsw_wielkaflaga:

Wiślak709 14.12.2018 20:32

Dziękuję Panowie
Po prostu dziękuje...

FraMat 14.12.2018 20:32

Panowie, za to, co robicie w tym sezonie, nigdy więcej złego słowa na Was.
Jesteście wielcy.

heoij 14.12.2018 20:33

To jest prawdziwa drużyna! Pokazaliście dzisiaj swój charakter!

Szacunek- gramy do końca!

David. 14.12.2018 20:43

Pierwszy raz od dawna mamy drużynę z prawdziwego zdarzenia jak na nasze możliwości.
Brawo Panowie Pilkarze, brawo sztab.

Kurewsko mi szkoda, że w takich okolicznościach.

Dzięki za walkę!

Jam55 14.12.2018 20:44

To był piękny mecz, piękna walka. Dziękuje całej drużynie! Gdyby ktoś inny tak walczył o klub jak zawodnicy bylibyśmy w zupełnie innym miejscu. Należy wam się mega szacunek!!!

bódyń 14.12.2018 20:45

Brawo brawo brawo. Niespodziewalem sie wygranej. Czapki z głow.

Na nastepnym meczu trzeba pdoziekowac pilkarza bo oni zasluzyli na oklaski i szacunek

efekt 14.12.2018 20:47

Szacun!!!!!!!!!!!!!!!


Brakuje nam tylko 10 pkt do utrzymania !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

LucjuszWielki 14.12.2018 20:47

Zapomniałem wspomnieć cieszynki Ondraska przy drugiej bramce: amok, inwektywy, pokazanie na białą gwiazdę i znak serduszka :] piękna

ktoś rozszyfrował co mówił do kamery?

Proud 14.12.2018 20:47

Kurde, płakać się chce, jak się ogląda cieszynkę Zdenka z Zoranem...

W wyjątkowo tragicznych czasach doczekaliśmy się wyjątkowo charakternej drużyny.

heoij 14.12.2018 20:55

To zdjęcie pasuje dzisiaj idealnie do postawy naszych piłkarzy na boisku.
http://skwk.pl/images/galeria/2018j/...n/img_9162.jpg

Savik 14.12.2018 21:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Proud (Post 1521844)
Kurde, płakać się chce, jak się ogląda cieszynkę Zdenka z Zoranem...

W wyjątkowo tragicznych czasach doczekaliśmy się wyjątkowo charakternej drużyny.

Miałem dokładnie takie same uczucia...
I ta radość całego zespołu po zwycięstwie... Złość Zdenka po kartce, która go wyeliminowała z meczu z Amiką....
Panowie - czapki z głów przed Wami !!

radekogi 14.12.2018 21:11

Od kartki trzeba się odwołać. Tam w ogóle nie było kontaktu co pokazała powtórka. Gość zrobić takie padolino że to jest parodia.

Bene Nati 14.12.2018 21:12

Dokładnie. To nie zasługiwało na żółtą kartkę.

!!IRIVER!! 14.12.2018 21:13

Dziękuję!! :)

pepe72 14.12.2018 21:14

Dzięki za grę.

AntyMod 14.12.2018 21:14

tylko czy w tym klubie jest jeszcze ktos kto moze sprobowac sie odwolac od kartki ?? czy juz cala gangserka baluje za granica ??

Bene Nati 14.12.2018 21:17

Pewnie otwiera szampana swietujac upadek Wisły. Wez sie puknij w głowę.



Zastanówcie sie czasem dwa razy zanim coś napiszecie.



Co innego nieudolne ratowanie klubu, co innego celowe działanie na jego niekorzyść, okradanie go.

TSWojtas 14.12.2018 21:18

Dziękujemy!

lazy 14.12.2018 21:20

Dziękuję.
Nie tylko za ten mecz ale za cały sezon. Sezon który od początku był trudny. Może nawet najtrudniejszy.
Graliście wspaniale.
Nigdy nie zapomnę tej drużyny.

Adenalix 14.12.2018 21:22

Ze względu na nasze kłopoty i atmosferę wokół Klubu, to wynik petarda. Zawodnicy zasługują na wielki szacunek. Niezależnie od tego jak się ta historia skończy, piłkarze zapisali się pozytywnie na zawsze. Zachowali się jak mężczyźni z charakterem i zasadami. Podobała mi się gra Kolara, Lisa i Arsenicia. Każdy jednak dał z wątroby ile miał. Bezwzględnie trzeba się odwołać od żółtej kartki Zdenka Ondraska, bo tam nic nie było. Jeszcze ten qtas z Płocka cały mecz grał ostro, a jak go przypadkowo Zdenek musnął to umarł na murawie. No i najważniejsze: oby takie mecze budowały pozytywną atmosferę wokół Klubu i dawały do myślenia o decyzji poważnym biznesmenom/inwestorom.

fqqs 14.12.2018 22:44

Ondrasek zdecydowanie najlepszy na boisku. Jak ten chłop zapi**dala... Walczy o każdą piłkę, pomaga w obronie

tomytom 14.12.2018 22:46

Dziękuję.
Wszystkim - BEZ WYJĄTKU!
Zaangażowanie w takiej sytuacji ...

Kordel. 14.12.2018 22:54

Dla takiego poświecenia, walki i serca zostawionego na boisku warto bylo zmarznać w Płocku.

Panowie, dziękuje!
BTW. Pozdrawiam kolegę będącego incognito, ktory podobnie jak ja upajał się chwila patrząc na radość chłopaków.

semion 15.12.2018 09:46

Wielu piłkarzy pracuje na swoje przyszłe kontrakty w innych klubach. Zdenek nie zapie.dala, bo "kocha Wisłę", tylko dlatego, że potrzebuje pieniędzy i ma nadzieję, że u nowego pracodawcy w końcu będzie dostawał je regularnie.

KOMINEK 15.12.2018 09:59

Z......ać na przyszłe kontrakty można natomiast:
a) dawno mogli wypowiedzieć kontrakty
b) zachowanie po meczu i po strzeleniu bramek jasno pokazuje że to nie tylko troska o przyszłe kontrakty

oczywiście to jest ich praca, oczywiście że jak im nie zapłacimy to odejdą, oczywiście Wisła nie jest dla nich najważniejsza na świecie

ale za to co zrobił Stolarczyk i za to co oni robią szacun i czapki z głów

Griszka30KR 15.12.2018 10:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez semion (Post 1521924)
. Zdenek nie zapie.dala, bo "kocha Wisłę", tylko dlatego, że potrzebuje pieniędzy.

No i co w związku z tym?Nawet jakby robił to bo chce się przespać z Sarapatą,to jeżeli jest to z korzyścią dla Wisły to nie powinno się tego tak komentować.Na Jego miejscu może symulowałbym kontuzje,żeby takowej nie złapać na boisku starając się ,bo goli już na strzelał,jakąś pozycje w polskiej lidze ma,wypłaty nie dostaje,a przecież jak Go weźmie nawet Miedź Legnica to przynajmniej jakaś kasa będzie....

ChG 15.12.2018 10:25

Gdyby chodziło tylko o pokazanie się przyszłemu pracodawcy, to nie zapierdalaliby aż TAK - wszak przy takiej intensywności pojawia się zawsze większa możliwość nabawienia się kontuzji, co raczej nie pomogłoby w znalezieniu nowego klubu. Tutaj ewidentnie chodzi o coś więcej i to jest piękne - szacunek panowie.

El'kabat 15.12.2018 10:51

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Arkadiusz.Czerepach 15.12.2018 12:43

panowie piszecie historię , dziekujemy !

wolfy 15.12.2018 13:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez semion (Post 1521924)
Wielu piłkarzy pracuje na swoje przyszłe kontrakty w innych klubach. Zdenek nie zapie.dala, bo "kocha Wisłę", tylko dlatego, że potrzebuje pieniędzy i ma nadzieję, że u nowego pracodawcy w końcu będzie dostawał je regularnie.

Akurat Zdenek już pokazał w tym sezonie dość żeby znaleźć sobie na luzie nowy klub, a przy karnym sporo ryzykował nie odstawiając nogi. Kto weźmie piłkarza z kontuzją? A on przecież nie musi nawet rozwiązywać kontraktu, jego kończy się z końcem roku...

Sam byłem przekonany że odpuszczą, że zabraknie im cierpliwości - tym większy mam do nich szacunek za ten mecz. Zresztą, sądząc po artykułach i twitach cała piłkarska Polska jest pod wrażeniem.

Pokazali charakter i to nie w jednym meczu tylko całej rundzie (plus mecze z kolejnej) przy braku wypłat i perspektyw. Wszyscy mamy zakodowane że profesjonalny piłkarz to głównie najemnik a nie sportowiec, nie bez powodu, a oni zachowali się zgodnie z duchem sportu.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:49.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl