Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [XVII kolejka] Miedź Legnica - Wisła Kraków, sobota 1 grudzień, godzina 18:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10036)

Arkadiusz.Czerepach 02.12.2018 11:41

statystyki mają odniesienie do układów o mniej-więcej stalych parametrach

podobnie było z liczeniem średniej przez Pepe itp

tutaj nastąpił krach , w przeciwnym wypadku spokojnie liczylibysmy sie w walce o mistrza , teraz na zadne punkty nie licze , realniejsze dywagacje to czy te mecze wogle dojdą do skutku...

TSWojtas 02.12.2018 12:05

Znów załatwili Nas Sadlok z Pietrzakiem - to co oni grają to kabaret!

wolfy 02.12.2018 12:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez siara (Post 1519760)
Statystyki mówiły, że Miedź musi się przełamać. Szkoda że akurat z nami. Statystyki mówią, że z Jagą nie przegramy.

Gdybyśmy płacili to może i miałoby to zastosowanie. A nie ma.

FraMat 02.12.2018 12:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SlawekS (Post 1519740)
A może grali tym razem za prawdziwą kasę a nie wirtualną z Wisły?
Jakoś nie chce mi się wierzyć żeby przy takiej przewadze w polu nie byli w stanie oddać choćby jednego strzału który mógłby przynieść gola. Ani jednego słupka czy poprzeczki, ani jednej nadzwyczajnej obrony bramkarza Miedzi. Nawet jak wychodzili na czystą pozycję to na ewidentnych spalonych. Szybkie 2:0. W drugiej minucie tracimy gola po naszym ewidentnym błędzie przy biernej postawie obrońców. Strzelają go goście którzy nie byli w stanie strzelić gola w czterech kolejnych meczach. Drugi gol strzelony Sadlokiem. Wygrali z nami klienci którzy NIC nie prezentowali

Czyli sugerujesz, że albo Miedź zapłaciła, albo ktoś od nas wysoko postawił u buka taki wynik?

Szneka 02.12.2018 12:49

Halilović Pietrzak Sadlok za wczorajszy mecz ława ez gadania. Kort wszedł i od razu gra się ruszyła?
Poza Boguskim reszta średniawo.

pepe72 03.12.2018 00:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1519769)
Czyli sugerujesz, że albo Miedź zapłaciła, albo ktoś od nas wysoko postawił u buka taki wynik?

Kurs na Miedź był 2,9.
Co prawda za granie jest chyba dożywotny zakaz grania w piłkę ale jak się ma konto za granicą to ciężko wykryć.

Poza tym skoro 2-3 zawodników przed meczem wystąpiło z wezwaniem do zapłaty, to znaczy, że coś już pękło. Z tego co piszą w sieci Sarapata miała być spóźniona na spotkaniu z piłkarzami, a co gorsze nie miała żadnej informacji o możliwej spłacie długów zawodnikom.

iamironman 03.12.2018 08:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez aso (Post 1519706)
Wisłą krwawi, ale nadejdą jeszcze dobre czasy.

Jestem z pokolenia, które pamięta gościa Mateusz J., który z Pasów przechodził do Wisły … a potem do nich wrócił :) .

Przeżywałem II ligę, przeżywałem podkładkę z Legią, przeżywałem erę BC.

Bez wzgledu na to jaki będzie finał - nie litujcie sie droga młodzieży nad zawodnikami.

Nie witajcie ich po powrotach, bo dla większości z nich był to nic nie znaczący gest.
Bez względu na to czy dostają pieniądze za swoją pracę czy nie, zdecydowali się wyjść na boisko i grać, to niech grają a nie imitują gry.

Klasyk rzekł- nie ważne jak zaczynasz, ważne jak kończysz.......


pozdr4all

Racja.

To nie było hucznego powitania piłkarzy po tym meczu?....

1-4 było fetowane jak zwycięstwo, to piłkarze pomyśleli, że tak ma być i jadą dalej w tym samym tonie. Ci którzy im dziękowali, dali im do zrozumienia, że możemy teraz już przegrać wszystko, a piłkarze i tak będą usprawiedliwieni.
Składka na pensje, a oni grają piach. Taki wynik to i juniorzy by przywieźli.... jaka gra taka kasa. 0 gry to i 0 na koncie

Szneka 03.12.2018 08:17

Przeszliśmy obok meczu niestety. Siedziałem wśród kibiców gospodarzy i sami kręcili głowami że łatwo przyszło. Za łatwo

pan_premier 03.12.2018 09:39

Panowie, trzeba docenić że chłopakom się tyle chciało grać, ale pamiętajmy też o jednym: w tej sytuacji ucieczka przez nich z klubu przez wezwania do zapłaty możne doprowadzić do upadku spółki. Kto im wtedy zapłaci? Będą ścigać Marzenę?

We wspólnym interesie wszystkich wierzycieli jest uratowanie spółki- piłkarze o tym wiedzą i jedyną metoda na odzyskanie zaległych pieniędzy jest dogranie tej rundy by jakikolwiek inwestor się zdecydował wejść. W przeciwnym razie klub upadnie i nie dostaną nic.

Tym bardziej dziwi postawa Krakowa i Tele-Foniki

szprotson 03.12.2018 09:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pan_premier (Post 1519852)
Panowie, trzeba docenić że chłopakom się tyle chciało grać, ale pamiętajmy też o jednym: w tej sytuacji ucieczka przez nich z klubu przez wezwania do zapłaty możne doprowadzić do upadku spółki. Kto im wtedy zapłaci? Będą ścigać Marzenę?

We wspólnym interesie wszystkich wierzycieli jest uratowanie spółki- piłkarze o tym wiedzą i jedyną metoda na odzyskanie zaległych pieniędzy jest dogranie tej rundy by jakikolwiek inwestor się zdecydował wejść. W przeciwnym razie klub upadnie i nie dostaną nic.

Tym bardziej dziwi postawa Krakowa i Tele-Foniki

Z jednej strony oczywiscie masz racje, ale z drugiej...nie przesadzajmy też. Piłkarze teraz są na oknie wystawowym, im lepiej sie zaprezentują tym lepszy klub ich sciagnie i lepszą dostaną kasę.
A to że nie wysyłają wezwań do zapłaty... Ludzie. Tajemnica poliszynela jest ze prawie w kazdym klubie są opóznienia (mityczne premie niektorzy dostaja nawet po roku dwoch,) wiec gdy klub sonduje pozyskanie pilkarza, rowniez włacza filtr pt "czy będzie robił problemy, czy pojdzie na ręke jak trzeba itp itd.,)

to że w jednym meczu wujek basza i imaz odmowili gry to moze być np. pokłosiem gry menadzerów --> np. dobra, bierzemy Cie od stycznia ale nie zrob sobie kontuzji. Wiec pilkarz co zrobie? Grzecznie zgłosi kontje lub odmówi wejscia na plac. Raczej za wielu za ten klub nie bedzie umierać, to że teraz razem grają do jednej bramki ....a do ilu mają grać? Co da wysłanie wezwania do zapłaty?Na dziś nic, prócz tego ze ktoś szybciej rozwiąze kontrakt, ale nie wierze by piłkarz sam z siebie to zrobił (imho jest nacisk menadzera ktorego naciska klub i tyle)

Reserve 03.12.2018 10:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez iamironman (Post 1519844)
jaka gra taka kasa. 0 gry to i 0 na koncie

A to dziwne, bo wydawało mi się że w tej chwili mamy trochę więcej uzbieranych punktów niż 0. Chyba coś około 25.

Ludzie, aż się przykro robi co Wy tu wypisujecie. Mamy drużynę która przez pół roku grała za darmo, albo za półdarmo. Płakał ktoś w mediach, że nie dostaje pensji? Czy ktoś rozwiązał kontrakt przez ten czas? To jakim ....a prawem jeden z drugim jedziecie po nich jak po najgorszych? Przecież to normalne, że chcą załapać się do klubu w którym się płaci, a nikt nie weźmie ich gdy będą połamani. Skoro nie ma żadnego problemu w tym, żeby nie otrzymywać wynagrodzenia to może oddacie pół rocznej pensji dla Wisły? Przecież to o miłość chodzi, przywiązanie, nie żeby cyferki na koncie się zgadzały ;)

Najemnicy, zarobkowicze, trzeba na swoich stawiać! No właśnie ....a widać - Boguski jest w klubie 12 lat, nie przypominam sobie żeby kiedyś odwalił jakąś akcję, cały czas można na nim polegać, i co? Co niektórzy jadą po nim jak po burej suce. Co trzeba zrobić, żeby być "naszym"? Już był jeden taki, co nawet kibiców na drugą stronę wysyłał. A teraz po raz kolejny się obraził i siedzi na wypożyczeniu :D


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:06.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl