![]() |
Powiem tak. Nie rozumiem decyzji Stolara. Moim zdaniem na środku powinien zagrac Arsenić. Ostatnio jak zastępował Sadloka wyglądało to dużo lepiej. Sadlok w tym sezonie jest w słabej formie. A to się od niego piłka odbije, a to się wywróci. Dać na środek Zorana, na bok Sabloka zamiast kiepskiego Pietrzaka. Nie wiem co w nim Brzęczek widzi, jak on się nawet w Wiśle nie wyróżnia. Dziwi mnie ławka Arsenicia, bo to jeden z pierwszych piłkarzy na którym można zarobić.
|
@AOT
dokładnie tak jak piszesz W przerwie na reprezentację obejrzałem sobie mecze z Lechią i Amiką wygrane przez nas po 5:2 w obu meczach przede wszystkim praktycznie wpadało wszystko niezależnie kto i jak strzelał..... Wczoraj stworzyliśmy sobie kilka dogodnych sytuacji i zabrakło szczęścia...... Podobnie w szczęśliwie wygranym meczu z Lubinem - multum sytuacji i tylko dzięki szczęśliwej bramki Brożka w 97 minucie nie zremisowaliśmy frajersko tego meczu.... Świnka operował piłką i miała przewagę w jej posiadaniu, ale miała też autostradę w środku (brak klasycznego defensywnego pomocnika - Bashy) a bramki w większości im sprezentowaliśmy..... |
Co do Pietrzaka, to w C+ po 15 kolejkach podsumowali oceny jakie wystawiali polskim zawodnikom w lidze wg pozycji, i na lewej obronie najlepsze miał ... Pietrzak. Co niestety świadczy o kompletnej bryndzy na tej pozycji. Co do Arsenicia, też się zdziwiłem, że znów powędrował na ławkę, ale może są ku temu jakieś powody, których nie znamy.
|
Sadlok i Boguski dla nich czas juz sie skonczył, najwyzsza pora zawiesic buty na kołku. To co wczoraj zmarnował Boguski to jest parodia pilkarska w pierwszym meczu z Arka tez odstawiał numery jak w sytuacji z rzutem karnym i dobitką. Z przodu jeszcze jest dobrze, atakujemy i stwarzamy sobie sytuacje ale w obronie jest tragedia. Do tego Lis tez sie do tego słabego poziomu przyczynia ale on jest mlody i jeszcze przez pewien czas takie bledy beda mu sie przytrafiały. To trzeci z rzedu przegrany mecz w Gdyni, poprzednie 1-3 a wczoraj 1-4. Teraz czeka nas wyjazd do Legnicy i mam nadzieje, ze takie błedy nie beda sie juz przytrafiały. Oczywiscie to wszystko jest w tym momencie mało wazne patrzac jakie problemy finansowe mamy i nie wiedzac co nas czeka po nowym roku. Nam jedyne co pozostało to wspierac ich do samego konca
|
Cytat:
Strzały: 32-20 (13-8) Strzały celne: 12-6 (6-3) Strzały niecelne: 5-7 Strzały przejęte: 15-5 Strzały z pola karnego: 14-10 Strzały z pola karnego, celne: 8-3 |
Cytat:
Boguski mimo upływu lat i coraz gorszej wydolności, w dalszym ciągu daje rady. Ma najwięcej asyst w naszej drużynie, oraz dwie bramki, co czyni go trzecim piłkarzem w klasyfikacji kanadyjskiej... Dodatkowo facet ma tyle lat, że nie ma ryzyka iż będzie chciał odejść w styczniu, bo już swoje zarobił. A gdyby czarny scenariusz się sprawdził i przyszły sezon zaczynalibyśmy od 4 ligi, to facet na tym poziomie, jeszcze z dwa/trzy sezony może pociągnąć... (przypomnę tu choćby Łukasza Gargułę, który dawał sobie spokojnie rady w I lidze mająć 35-37 lat na karku). Zacznijmy szanować takich piłkarzy, a nie opluwać przy pierwszym pudle... |
@Konrad. pierwszym pudle... no to nawet nie jest pierwsze pudło sezonu, bo ma już w swojej kolekcji kilka. przy czym uważam, że 4:1 nie oddaje tego co było na boisku. mogliśmy zrobić wygrać, zremisować albo przegrać no i się stało. szkoda sytuacji Imaza z pierwszej połowy i Boguskiego z drugiej ale on takich nigdy nie wykorzystuje. teraz mobilizacja na Miedź :)
|
Facet ma kilka pudeł po 15 rozegranych meczach... Gdyby po czymś takim piłkarze mieli kończyć kariery, to Imaz musiałby to zrobić parę tygodni temu...
Naprawdę chciałbym, żeby Boguski był jokerem wchodzącym z ławki, ale prawda jest taka, że jego konkurenci nie są lepsi... Kostal np. nie zalicza takich spektakularnych pudeł, bo nie dochodzi do takich sytuacji... Bramek i asyst ma mniej, a nikt po nim nie ciśnie jak po Boguskim.. |
ile możemy zarobić na Boguskim?
|
Kilka bramek i asyst w sezonie
|
testowanie uploadu
|
No Boguski nic nie gra. Nic a nic. Słaby sezon.
W klasyfikacji asyst na miejscu drugim (W LIDZE) znajduje się Rafał Boguski (5) (...) Boguski jest wiceliderem w klasyfikacji "kluczowych podań", których wyliczono mu aż 35. Trzeba pamiętać też, że w wieku przedemerytalnym potrafi zrobić najwięcej kilometrów w drużynie. Fakt, wiekowi piłkarze często są wydolni jeśli chodzi o równostajne bieganie, ale często mocno kuleje ich dynamika. Boguski zadaje kłam tej teorii. Z Arką był najszybszy w naszej drużynie i zrobił najwięcej sprintów. Kapitan w obecnej formie jest pewnym punktem zespołu. Czy to się komuś podoba, czy nie. Daje więcej niż Kostal z drugiego skrzydła. Liczby ma lepsze i więcej robi roboty w defensywie. Do tego w tym sezonie rzadko zakłada swoją firmową czapkę niewidkę (tak, tą z poprzedniej rundy). Cały czas jest pod grą. Czego nie można powiedzieć o Kostalu, który potrafi znikać na całe fragmenty meczu. Wracając do poniedziałkowego spotkania: Meczu z Arką długo nie komentowałem bo był dziwny. Po pierwsze, Arka zagrała jak nie Arka. Po drugie - czułem ze nas znowu w Gdyni zleje. Po trzecie - przy odrobinie szczęścia można było to wygrać lub zremisować. Arka miała więcej z gry, ale my mieliśmy dużo konkretniejsze sytuacje. Nie trafialiśmy w świetnych okazjach, a Arka strzelała bramki z dupy. Tu klops bramkarza (1 gol), tam rykoszet, tam znowu ping pong i na koniec gong jak już się rzuciliśmy do odrabiania strat. Pamiętać niestety należy, że przez długi czas wyglądało to piłkarsko jak mecz Barcelony z jakimś Celtikiem czy innym nastawionym na obronę zespołem. Nie potrafiliśmy wygrać środka pola, mieliśmy tam nie wyrwę, a konkretny lej po bombie. Brak Bashy okazał się tragiczny, nie potrafiliśmy Arce odebrać piłki. Długimi fragmentami grali z nami w dziada. Uważam mimo wszystko, że zasłużenie przegraliśmy. Ale wcale nie powinien to być łomot aż trzema bramkami. Co do Sadloka, to jest to świetny lewy obrońca i średni stoper. W obecnej formie powinien grać Arsenić - i powinien grać w każdym meczu od deski do deski. Na lewej obronie Pietrzak powinien rywalizować z Sadlokiem. Ewentualnie Pietrzak wyżej w pomoc, a Sadlok w obronie - zakładając gorszą formę Kostala. |
Boguski jest ważny i potrzebny. Rozumiałem te zjeby x lat temu, kiedy jeszcze żyliśmy złudzeniami, że wybieramy w zawodnikach i jesteśmy na glinianych nogach, ale jednak kolosem. Teraz Boguski mimo wieku ciągnie tę drużynę i pracuje na wynik.
Sadlok ma zniżkę formy odkąd podpisał nowy kontakt, czyli już z rok. Nie wiem, co się z nim dzieje. Chciałbym, aby znów grał na poziomie, ale dopóki nie wróci na swoją nominalną pozycję ciężko coś więcej powiedzieć. Jeśli jednak wziąć ogląd na całość sytuacji w Wiśle, proponuję wziąć rozpęd i strzelić sobie na otrzeźwienie w łeb. Fajnie, że obaj są w Wiśle i pomimo wszystko nie schodzą poniżej pewnego poziomu. Dzięki. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:37. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl