Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Bilet dla potrzebującego (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10026)

czaro 22.11.2018 23:11

Na pewno przekażę darowiznę.

R33 25.11.2018 10:08

Cytat:

Wiele osób dopytywało o taką możliwość, więc jest.
Jeśli ktoś za naszym pośrednictwem chciałby kupić komuś bilet na najbliższe mecze (i wesprzeć przy okazji klub) to informujemy, że jest taka możliwość. Bilety będą kupione dzieciom z placówek opiekuńczych.
53 1910 1048 2116 9532 4744 0003
Stowarzyszenie Kibiców Wisły Kraków, ul. Reymonta 22, 30-059 Kraków
z dopiskiem: "Wpłata na cele statutowe, bilet" .
Wpłat można dokonywać do środy (28.11), tutaj oraz na naszym Twitterze będziemy publikować listę wpłat.
Po zakupie biletów opublikujemy dowód zakupu w postaci faktury.



https://www.facebook.com/SKWK1906/po...27455717308942

R33 27.11.2018 19:42

Cytat:

Na zakup biletów dla dzieci na najbliższy mecz wpłacono dotychczas
2 147,41 zł, na akcje świąteczne 635 zł.
Dziękujemy.
53 1910 1048 2116 9532 4744 0003
Stowarzyszenie Kibiców Wisły Kraków, ul. Reymonta 22, 30-059 Kraków
Pamiętajcie by w tytule przelewu wpisywać " wpłata na cele statutowe" oraz bilet lub święta.

https://www.facebook.com/SKWK1906/po...30842090303638

R33 07.12.2018 20:32

Cytat:

Za fundusze, które wpłaciliście na konto SKWK zakupiliśmy dokładnie 110 biletów ( po normalnej cenie, zwykle dla grup są promocyjne ceny). Dziękujemy wszystkim wpłacającym!
Jutro z sektora MABG Wisłę dopingować będzie ponad 400 dzieci.
https://www.facebook.com/SKWK1906/po...44133115641202


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:24.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl